MAC de Zeeuwen kampioen van Zeeland Spreekuren Politie Geld nodig? Binnen'n paar dagen geregeld-met een persoonlijke lening van de NMB Doktersdiensten Nieuwe behuizing bijna gereed Kerkdiensten Culturele Agenda Hoogwater verbouwing vertrouwen UW Bruiloft in HET STRANDHOTEL HET Bruidsdiner in „DE PUT", ver onder de grond De romantische Bruidskamer gratis, op het dak van ons hotel Jongeren centrum De Piek wordt breder van opzet VLISSINGEN Jongerencentrum De Plek In Vlissingen, onlangs verhuisd naar het oude KMT gebouw in de Hellebaardierstraat, gaat binnenkort weer open. Overigens is het niet zeker dat de naam „De Piek" gehandhaafd blijft want de opzet van het centrum wordt gewijzigd. Voorheen was het, volgens medewerker Jos Brouwers een „vryblijvend ontmoetingscentrum" en nu wil men dan toch wel graag komen tot het op touw zetten van een heleboel activiteiten. Tevens wil men een breder publiek aantrekken dan voorheen, toen de Piek practisch gericht bleek op een bepaalde groep jongeren. Nu heeft de Piek, zoals trouwens vrywel allerlei „al ternatieve" jongerencentra ook De Beuk in Middelburg is daar een voorbeeld van, te kampen met een groot aantal uiterst passieve bezoekers. Mensen die niet verder komen dan het zitten aan de bar en het luisteren naar muziek. (Ó- verigens heeft men nu de ge luidsinstallatie geblokkeerd zodat er maximaal twee derde van het geluid uit kan komen, wat de mogelijkheden tot het voeren van een gesprek wel vergroot. Jos Brouwers: De Piek is van de bezoekers.Ze moeten er zelf iets van proberen te ma ken. En juist van die apathi sche figuren kwam vaak de kritiek dat er „niet gehouwd werd aan een alternatief stuk je maatschappij" Zelf deden ze er niets voor". Deze dingen hebben ook ge leid tot spanningen bij de lei ding, waar nu ook voortdurend vergaderd wordt over de nieu we opzet. Erg veel steun van de bezoekers heeft men nog steeds niet. De verbouwing van het KMT gebouw kwam helemaal neer op medewer kers van de Piek zelf en op jongens van de WSV (sociale werkvoorziening) die ervoor betaald werden. Jos Brouwers: „We zijn nou niet bepaald overweldigd door enthousiaste mensen die de hand uit de mouwen kwamen steken. Die mensen van de WSV vonden het prettig om hieraan mee te werken, maar voor het grootste gedeelte zyn dat toch mensen die zelf leiding nodig hebben. Van de meeste kun je daarom ook .geen initiatieven verwachten om de boel op po ten te zetten. De ruimte zelf begint er in ieder geval veelbelovend uit te zien. Ten eerste is daar de bar, ondanks de geblokkeerde geluidsinstallatie toch ook nog voorzien van geluiddempend materiaal en van dubbele ra men. De bar wordt nu veel mooier, veel „echter" volgens Jos Brouwers en moet door zijn uiterlijk aantrekkelijk zijn voor een brede groep jonge ren. Er komt een theebar met een iets huiselijker karakter.- Hier kan men lezen, en wor den filmpjes gedraaid straks, er is een verplaatsbaar podi um. Eem ruimte om je helemaal °P je gemak te voelen. Er wordt ook gepraat over het instellen van een soort „advies centrum",dat echter niets te maken heeft met het JAC IJongeren Advies Centrum! of met Releax, want deze organi saties zijn, zoals Jos Brouwers het omschrijft al te veel een instituut geworden. Er is in het gebouw ook een grote zaal waar naast uiter aard het optreden van groe pen, ook waarschyniyk wel tentoonstellingen gehouden worden en dergelijke. Boven dien hoopt men dat de buurt genoten deze ruimte ook zul len weten te vinden wanneer ze een zaal nodig hebben voor een buurtgebeuren. Over de gehele linie hoopt men trou wens het vertrouwen van de buurt te krijgen en de huidige bar zal heel geschikt zyn om als open café te fungeren. Ook wil men concacten leg gen met scholen en allerlei andere sociale of culturele centra in de omgeving. Ook de derde wereldwinkel vindt weer onderdak in het Piek-gebouw. Tenslotte moet er in het gebouw een ruimte komen om dingen te doen als Yoga, judo, kreatief spely een ruimte dus om je te bewe gen. In ieder geval wordt er genoeg moeite gedaan om de passieve bezoeker van zijn barkruk te lokken. VLISSINGEN Zaterdag 7 oktober. Zevende Dag-Adven- tisten.Doopsgezinde kerk, dienst te 9.15, bijbelstudie 10.15, Middelburg Doopsgezin de kerk Lange Noordstraat 10 bijbelstudie, 11 dienst. Zondag 8 oktober. Doopsgezinde ge meente, 10.30 Broederschapdag te Middelburg. Ver. van Vrijz. Hervorm den Remonstranten, 10.45 ds. v. d. Berg. Evang. Luth. Gemeente Wal- straat. 10.30 ds. A. Nierop, H.A. Geref. Petruskerk Paul Kru- gerstraat. 9.30 ds. Van Stam, 17 ds. W. J. Genuit, Open Hof Paauwenburg 9.30 ds. W. J. Genuit, 17 ds. Van Stam. Chr. Geref. Kerk Kasteel straat. 9.30 en 17 ds. J. Verha- ge. Meppel. Geref. Gemeente Vlissingen. 9.30 en 16.30 ds. Snoep. Geref. Gemeente Melisker- ke. 9.30 en 14.30 ds. Weststra- te. x^.hel^e.bocle C, /ocrt"Wc3(xhe ran fncdua. loij CuT&GK Het A-team van de motor en autoclub „De Zeeuwen" is zaterdag 23 september jl. als eerste geëindigd in de strijd om het provinciaal clubkampi oenschap oriëntatieritten. Dankzij een geweldig resultaat in de vierde en laatste rit van de Provinciale Club Competi tie -de drie bestgeklasseerde deelnemers behoorden tot dit A-team - behaalden zy een maximaal aantal ryderspun- ten. Dit resultaat bleek na afloop van de door MAC De Zeeu wen georganiseerde „Delta rally", een oriëntatierit met een lengte van 80 kilometer verreden volgens het KNMV- reglement 1972. De „Deltaral- hj" was de laatste in een serie van vier PCC-ritten, waaraan teams deelnamen van de vol gende autoclubs: MAC De Zeeuwen )4 teams van 5 'equi pes;, MAC Scheldegouwen)l team(, MAC de Bevelanden )2 teams! en de West-Zeeuws- Vlaamse-Autoclub )2 teams! Door elke deelnemende vere niging werd 1 PCC-rit georga niseerd. In april werd reeds de le rit verreden; dit was de „Maoneblussersrit" georgani seerd door W.Z.A. Hierna volgden de „Zomerrit" van Scheldegouwen, de „Slot Os- tenderit" van de Bevelanden en tenslotte de „Delta-ralhj" van de Zeeuwen. De deelnemers die in team verband meereden voor hun Supermarkt Rfkas in het winkelcentrum aan de Magistraatwijk te Middelburg kreeg de gelegenheid de tex tielzaak in datzelfde winkelcen trum te kunnen plakken aan zijn supermarkt wat tot gevolg had dat de zaak behoorlijk kon worden uitgebreid. In Oost Souburg kreeg de heer Rielse het te pakken, wat tot gevolg had dat er op de plaats van de eenvoudige zelfbediening aan de Ritthemsestraat een supermarkt van formaat is ont staan waar voortaan ook vers vlees maa zal worden verkocht. De heer Rielse had toch wel vlees maar dit was diepgevroren. Voor de Souburgse huisvrouwen een verademing want in Oost Souburg is op maandag geen slager open en dan kan zo'n vleesafdeling heel veel narigheid voorkomen, denkt u maar eens aan onverwacht bezoek. De zelfbediening van de heer Roelse mocht zich altijd al verheugen in een goede klan tenkring maar we moeten ons terk vergissen als dat in de toekomst niet beter zal zijn want in een ruime, heldere super is het fijn kopen, vooral als alles vrijwel altijd in voorraad is. Tot 20 oktober zal in de Middelburgse galerie Papaver aan de Kinderdijk een exposi tie worden gehouden van et sen, beelden en schilderijen club deden tevens mee voor het individuele kampioenschap van Zeeland. Na 3 PCC-ritten waren er nog 3 kanshebbers voor de kampioenstitel,nl.de Zeeuwen-eauipes Deegens en kampioen zou worden. De wedstrijdcommissie van „De Zeeuwen" had hiervoor een lastige reglementsrit uitgezet, die voor 40- voor het meren deel bemande-controles bevat te.De commissie die bestond uit de heren C. Bode.L.de Nooij-- ijer en I.op *t Hof had hierme de gezorgd voor de moeilijkste PCC-rit. Na afloop van de rit bleek dan ook dat geen enkele deelnemer zonder strafpunten uit de strijd was gekomen. De uitslag en prijsuitreiking vond plaats in de kantine van de sporthal te Vlissingen. Ritwinnaar werd het Zeeu wen-equipe L.Smit- mej.J. Bom met 454 strafpunten. Dankzij een 2e plaats werd het echtpaar Deegens uit Mid delburg kampioen van Zeeland met 147 rijderspunten uit 4 ritten. Met een zeer gering verschil volgen hierop het Zeeuwse-équipe Baert-Poel- man en het équipe Van Hijfte van de W.Z.A. De kampioenen zullen worden afgevaardigd naar de landelijke Club Com petitie die jaarlijks in novem ber gehouden wordt'. Voor MAC De Zeeuwen zal het niet de eerste keer zijn dat zij hieraan deelnemen. Sinds de oprichting in 1950 is deze autoclub vrijwel onafge broken Zeeuws kampioen ge weest. Voor de insiders was ook de overwinning van het echtpaar Deegens niet zo'n grote verrassing: vorig jaar werden zij clubkampioen van De Zeeuwen en ook dit jaar staan zij er weer bijzonder goed voor. Zo werd de „Delta-rally" een dubbel succes voor de or ganiserende vereniging. De uitslag van „De Delta- rallij" luidt als volgt: 1 L. Smit-mej. Bom, Zeeuwen A- team 454 strafpunten; 2 A. Deegens-mevr. Deegens, Zeeu wen A-team 533; 3 M. Baert- P. Poelman, Zeeuwen A-team 596; 4 J. van Hijfte-A. van Hijfte, WZA-A-team 666; 5 J. Schuitema-mevr. Schuitema, Zeeuwen B-team 709; 6 H. Deveneijns-mevr. Deveneijns, WZA-A-team 782; 7. A. Wou- ters-J. den Exter, Zeeuwen A- team 818; 8 J. Tuinman-mevr. Tuinman, Scheldegouwen 827; 9 J. Jansen van Roosendaal- mevr. Jansen van Roosendaal, Zeeuwen C-team 885; 10 C. Klop-A. Schillemans, individu eel 1033 strafpunten. Eindstand provinciaal kam pioenschap: )individueel(. 1 A. Deegens, Middelburg, De Zeeuwen 147 rijderspunten; 2 M. Baert Kapelle De Zeeuwen 145 rijderspunten3. J. van Hijfte IJzendijke WZA 144 rijder spunten. 4. J. Schuitema Vlissingen De Zeeuwen 134 rijderspunten 5.C.Bode,Vlissingen,De Zeeuwen 133: 6.L.Smit,Kloetinge,De Zeeuw wen 132; 7 H. Deveneijns, Sas van Gent, WZA 128; 8 E. Ku- pers, Vlissingen, De Zeeuwen 123; 9 J. Aers, Oostburg, WZA 120; 10 A. Hollestelle, Goes, De Bevelanden 118 rijderspun ten. Eindstand provinciaal kam pioenschap )clubteams(: 1 A. Team MAC De Zeeuwen 389 punten; 2 A-team W.Z.A. 338; 3 B-team MAC De Zeeuwen 316; 4 C-team MAC, De Zeeu wen 309; 5 B-team WZA 268; 6 A-team MAC de Bevelanden 243, 7 B-team MAC de Beve landen 235, 8 A-team MAC Scheldegouwen 230, 9 D-team MAC de Zeeuwen 167. Klasse ring voor het clubkampioen schap MAC de Zeeuwen )A- klasse! 1 L. Smit Zwn 454 strafpunten, 2 A. Deegens Zwn 533, 3 M. Baert Zwn 596, 4 J. van Hijfte WZA 666, 5 J. Schuitema Zwn 709, 6 A. Wouters Zwn 818, 7 J. Tuin man Sch 827, 8 J. v. Nieuwe- huijzenZwn 981,9 Aers WZA 1017, 10 C. Klop Zwn 1033.Klassering voor het club kampioenschap MAC De Zeeu wen )B-klasse( 1 J. Mondeel Sch 708 strafpunten, 2 J. Jan sen v. Roosend Zwn 748, 3 J. Ridderhof Zwn 788. 4 J. Koet- senruijter Zwn 823, 5 L. Wou ters Zwn 873, 6 M. Coppens Zwn 881, 7 S. Roosendaal Zwn 896, 8 W. van Berendonk Zwn 922. 9 I. Bogte Zwn 934, 10 J. Hamelink Zwn 954. van respectievelijk Rod Clous «etsen Hans Steggerda -schilderijen- en John Trevor Nicholson -beelden? De gale rie is geopend van dinsdag t.m. zaterdag van 11-19 uur. Vanuit Breskens heeft de PZEM te Middelburg bezoek gekregen van een vijftigtal le den van het bejaardenkoor Zanglust. In de recreatiezaal van de PZEM kregen de 65 plussers voorlichting over gas en electriciteit en de mogelijk heden die men met de twee bronnen heeft. Nadat ook nog over verschillende electrische apparaten was gepraat wer den de gasten onthaald op een ruim voorziene koffietafel Aan het eind van de dag kon men terug zien op een zeer geslaagd uitje. In Westkapelle heeft de hengelsportvereniging met de gekluidende naam een zeehen- gelconcours gehouden waaraan 27 deelnemers hebben meege daan. Door deze 27 werden slechts zeven vissen boven ge haald wat wel een zeer slechte vangst mag heten. De eerste prijs ging naar B. van Vlaar- diygen, de tweede werd in ontvangst genomen door Ron- ny Davidse terwijl P.Lievense ging strijken met de derde prijs. Dinsdag 3 oktober j.l. vond in het Scheldekwartier aan de van Dishoekstraat te Vlissin gen de dag voor het Zeeuwse kleuteronderwijs plaats.Het kleuterboek heeft op deze dag centraal gestaan. In het Schel dekwartier was een expositie ingericht van allerlei meubi lair. speel en lesmateriaal en wat meer kan dienen om het kleuteronderwijs goed te laten functioneren. Als het kleuter boek centraal staat zal er ook wel veel aandacht aan ge schonken zijn zult u denken. Wel daar was mevrouw dr. Ria Bauer-Van Wechem die een lezing hield over het kleu terboek als hulpmiddel in dienst van de taalontwikkelin gen en daarna was het de heer Jan C, Villerius uit Rotterdam die zich bezighield in een le zing met de vraag,Wat is een goed kleuterboek? Tenslotte was het de heer W. H. van de Hulst jr. die na de pauze het onderwerp „Vertellen is laten zien" aansneed. Door de sterke motorisering, die by de meeste politiekorp sen heeft plaatsgevonden, is het dagelijkse contact met de burgerij sterk verminderd. De gemeentepolitie van Vlissingen ervaart dat als nadelig: niet alleen gaat waardevolle infor matie voor de uitoefening van de dienst verloren, in sommige gevallen kan zelfs door een gebrek aan informatie geen hulp worden geboden waar die hulp eigenlijk gewenst is. In navolging van hetgeen bij en kele korpsen elders In het land al gebeurt, wil men trachten het contact met de burgery te herstellen door het instellen van maandelijkse spreekuren op een zestal plaatsen, verspreid over de ge meente Vlissingen. Gehoopt wordt dat de hulpverlenende taak van de politie daardoor weer meer tot zyn recht zal gaan komen. De spreekuren zullen wor den gehouden door uit drie politiefunctionarissen bestaan de „contactcommissies burge rij". Iedereen kan tijdens de spreekuren, met klachten, op merkingen, verzoeken om in lichtingen, hulp e.d. bij de commissies terecht. In geen enkel geval zal men een verzoek om inlichtingen of hulp van de hand wijzen. Ook niet, als het een verzoek be treft, dat eigenlijk buiten het arbeidsveld van de politie valt. Voor de afhandeling van dergelijke verzoeken zal door de secretaris-coördinator van de commissie contact met de betreffende diensten of instan ties worden gelegd. Sectoren, samenstelling com missies; plaats, datum en tijd van de spreekuren. Sector I: het gedeelte van de gemeente, gelegen ten zuiden van de Singel en de Badhuisstraat Itussen Koude- Aan oud-directcur van de Kon.Mij. De Schelde te Vlis singen, de heer J. Hupkes is de eer te beurt gevallen uit handen van dr. R. J. H. Krui- singa de De Ruijter-medaille in goud uitgereikt te krijgen. Deze medaille wordt uitge reikt bij koninklijk besluit aan hen die zich bijzonder ver dienstelijk hebben gemaakt in de wereld van de scheepvaart en de scheepvaartindustrie. De heer J. W. Hupkes is momen teel voorzitter van het alge meen bestuur van het Neder lands scheepsbouwkundig proefstation. Oorspronkelijk zou de Ne derlandse Nationale Vrouwen raad bezoek hebben gehad van vier Russische dames, die op uitnodiging na een bezoek van vier Nederlandse dames aan Rusland, waarbij de toenmali ge presidente mevrouw van de Boogerd uit Middelburg een be zoek zouden brengen. Doch door visummoeilijkheden is dit een week uitgesteld zodat de dames nu van 28 september tot 5 oktober de gasten zullen zijn van de Nationale Vrou wenraad. Het oorspronkelijke plan was dat de Russische da mes anderhalve week zouden blijven. Onder deze dames be vindt zich onder andere een onderburgemeester. kerkseweg en Leeuwentrap!. De Singel zelf en het aangege ven gedeelte van de Badhuis straat daarbij inbegrepen. Sa menstelling commissie: briga dier de Putter; hoofdagent Van den Ouden en agent Van Gemert. Plaats: in het hoofd bureau van politie. Molen straat. Datum en tyd: elke eerste maandag van de maand van 19.30 - 21.30 uur. Sector H: het gedeelte van de gemeente, gelegen tussen de Singel, Schuitvaartgracht en Sloeweg, De Sloeweg zelf niet inbegrepen. Samenstelling commissie: brigadier Roelands; hoofdagent de Boevere en me juffrouw Gernaert. Plaats: in gebouw het Anker, Bonedijke- straat 163; datum en tyd: elke tweede dinsdag van de maand van 19.30 - 21.30 uur. Sector IH: geheel Paauwen burg, met inbegrip van Sloe weg en Gerbrandystraat. Sa menstelling commissie: briga dier Krombeen; hoofdagent Pieterse en hoofdagent Lense link. Plaats: in het wijkcen trum Open Hof aan de Alexander Gogelweg. Datum en tijd: elke derde woensdag van de maand van 19.30 - 21.30 uur. Sector IV: het gedeelte van de gemeente, gelegen tussen de Schuitvaartgracht, de Sin gel en de Nieuwe Vlissingse- weg. West-Souburg daarbij niet inbegrepen. Samenstelling commissie: brigadier de Noa- ijer, hoofdagent Post en agent Luijk. Plaats: Jeugdclubge bouw Het Buut aan de Bea- trixlaan. Datum en tijd: elke vierde vrijdag van de maand van 19.30-21.30 uur. Sector V: Oost- en West- Souburg. Samenstelling com missie: adjudant Heij; hoofda gent Stuut en hoofdagent M. J. Sinke. Plaats: politiepost aan de Kanaalstraat 64. Datum en tijd: elke tweede donderdag van de maand van 19.30 - 21.30 uur. Sector VI: Ritthem. Samen stelling commissie: hoofdagent H. F. van den Ouden, hoofda gent de Vos en hoofdagent Kuijl. Plaats: in het Dorpshuis te Ritthem. Datum en tijd: el ke vierde dinsdag van de maand van 19.30 - 21.30 uur. VLISSINGEN Aan het bureau van de gemeentepolitie te Vlissingen werd in het tijd vak 20-9-1972 t.m. 26-9-1972 aangifte gedaan van het vin den van de volgende voorwer pen: diverse sleutels in etui en los, zwarte portefeuille met inhoud, turnschoen met sok, gekleurde ceintuur, verzeke ringsplaatje bromfiets, zwart plastic jack. diverse portemon nees. koffiefilter, 4 zonnebril len, damesvest (gebreid! kin dersokjes, boodschappentasje, briletui, lege pukkel )tas( 4 bankbiljetten. rieten bood schappentas, autosleutels Fiat, klein poesje, plastic zak met zwemspullen.dalmatier(hond).De afdeling gevonden voorwerpen is geopend van maandag tot en met vrijdag van 11 uur tot 12.30 uur en van 15.30 uur tot 16.30 uur. Zaterdags van 11 uur tot 12 uur. Geref. Gemeente Aagteker- ke. 9.30 en 19 ds. Van Vliet. Geref. Gemeente Westkapel le. 18 uur ds. Weststrate. Geref. Gemeente Middel burg centrum 9.30 en 18.30 ds. Zijderveld, zuid 10.30 en 19 Leesdienst. Geref. Kerk te Souburg. 10 ds. J. Siegers, Goes, 17 idem. Hervormd Koudekerke. 10 en 19 ds. M. J. de Jong. Anglican Church. Services every Sunday; morning prayer 10.30 a.m., evening prayer 7.30 p.m. in the Missions to Sea men Chapel. Scheldepoort Vlissingen-Oost, reader A. Driver. Pinksterkapel Emmastraat 10. Iedere zondag 14.30. Leger des Heils. 10 Heilsbijeen- komst, 11.30 Zondagsschool, 19.30 Getuigen-samenkomst. Iedere woensdagmiddag film voor de kinderen. Volle Evangelie gemeente Vrouwestraat 5, iedere zondag 9.45 dienst - Middelburg. R.-k. Parochiekerk Lombardstraat. Zaterdagavond 19, zondag 10.30 en 19. De Hoeksteen 11. The Bethel Pentecostal Tempel. Iedere zondag zuider baken 14.30. R.-k. kerkberichten Vlissin gen en Souburg 7-8 oktober 1972. Parochiekerk Singel: za terdagavond 19 uur herenkoor, gregoriaans. Zondag 8.30; 10 dameskoor; 12 en 19 uur. Em- manuelkerk Paauwenburg: za terdagavond 19 uur en zondag 11 uur. Martinuskerk Souburg: zaterdagavond 19 uur en zon dag 10.30 uur. Zondag 8 oktober. Hervormd Souburg. West. 9 ds. v. d. Heide H.A. Oost 9.30 ds. Dor- gelo. H.A. 19 ds. v. d. Heide. Hervormd Ritthem. Ds. J. Broeder om 10 uur. Kristen Zuid Molukse Kerk. Oost-Souburg 11.30 ds. P. Fa- der. Koudekerke. 14 ds. P. Fa- der. Kerkdiensten Hetv. Gemeente Vlissingen Zondag 8 oktober 1972 Dienst der offeranden: 1. Eredienst. 2. Diakonie. StJacobskerk 10 uur ds. A.N. Doornhein, van Markelo. Bevestiging van ds. LODEWIJK DE LIEFDE, komende van Lemele (classis Zwolle), als predikant van de wijkgemeente III. 17 uur geen dienst. Johanneskerk 9.30 uur Geen dienst (zie St. Jac. kerk 10 uur) 19 uur ds. L. de Liefde, intree. Open Hof (Pauwenburg 9.30 uur ds. J.W. Genuit. Kollekte voor de Geref. Diakonie. Walk-Inn geen dienst voor jongeren (zie JohVKerk 19 uur). Ophir (Commissie voor de Vrijz. Hervormden en Rem. Kring) 10.45 ds. J.C. van den Berg. Ter Ree de. 19 uur ds. M. de Boer. Dienst voor de bewoners (interkerkelijk) Bethesda 10 uur Prot. kerkdienst voor verpleegden en personeel. Zondag 15 oktober 1972 Dienst der offeranden: 1. Eredienst. 2. Diakonie. 3. Bij de uitgang: kollekte voor de oogstdienst. St. Jacobskerk 10 uur ds. F.S. Kloosterman, Oogstdienst. 17 uur geen dienst. Johanneskerk 9.30 uur ds. L. de Liefde. Oogstdienst. 19 uur ds. Y van der Schoot. Open Hof (Pauwenburg) 9.30 uur ds.Y.v.d. Schoot, Oogstdienst. Kollekte voor de Geref. Kerk. Waik-Inn 19 uur Jeugddienst (15+) Ophir (Ver.v. Vryz. Hervormden en Rem. Kring) 10.45 uur ds. G.S. Westerouen van Meesteren, Rem. pred. te Rotterdam. Bethesda 10 uur Prot kerkdienst voor verpleegden en personeel. VLISSINGEN Dokters- dienst Zaterdag 7 oktober van 0.00 tot en met 24 uur dokter De Greef, Badhuis straat 114, tel. 01184-2121, zondag 8 oktober van 0.00 tot en met 24 uur dokter Kant, Badhuisstraat 121, tel. 01184-2190. Apotheek, van vrijdag 6 okto ber nm 18 uur tot en met vrijdag 13 okt. vm 8.30 uur geopend apotheek J.M.H. v.d. Sande, Badhuisstraat 22-24, tel. 01184-2066. Verloskundige, 7 en 8 oktober mej. Van Ginkel, Pres. Rooseveltlaan 232, tel. 01184-2775. Tandarts, zaterdag 7 oktober van 9-10 uur en zondag 8 oktober van 11-12 uur dok ter M.D. Smallegange, J.M. Kemperstraat 32, tel. 01184- 7094. Bij geen gehoor, tel. 7791. Huisartsen Souburg, Amemui- den en Nieuwiand 7 en 9 oktober dokter J.J. Jansen, Rijksweg 6, Nieuwiand, tel. 01182-1340. Dierenarts, 7 en 8 oktober dokter I.C. Klok, Oostkapel- le. tel. 01188-1443. Wykverpleegster Oranje-Groene en Wlt-Gelc Kruis, 7 en 8 oktober zuster Geldof, Groen van Prinkste- renstraat 116, tel. 01184- 3120. Wykverpleegster Het Groene Kruis te Vlissingen, 7 en 8 oktober zuster van Sabben, Sottegemstraat 22, tel. 01184-2914. Wykverpleegster Het Groene Kruis, het Oraqje-Groene Kruis en Wit-Gele Kruis te Souburg en Ritthem, 7 en 8 oktober zuster W. Verhagen- Westerbeke, Burg. Steme- ringlaan 119, tel. 01183- 1541. MIDDELBURG Dokters- dienst, zaterdag 7 oktober van 0.00 tot en met 24 uur dokter Boerwinkel, Noord- weg 213, tel. 01180-2460. Zondag 8 oktober van 0.00 tot en met 24 uur dokter Reijerse, Seisweg 29, tel. 01180-3456. Apotheek, van vrijdag 6 okto ber nm 18 uur tot en met vrijdag 13 oktober vm 8.30 uur geopend apotheek A. Ringeling, Lange Delft 133. Kon. Vlaamse Opera te Ant werpen. Vrijdag 6 oktober De Vledermuis, zaterdag 7 okto ber 19.30 uur: Prins Igor; zon dag 8 oktober: De Vledermuis, 20 uur balletten. Kon. Neder landse Schouwburg te Ant- werpen.-Zaterdag 7 oktober 20 uun „De Boomgaard", heden daags toneelspel. Kon. Opera te Gent: Vrijdag 6 oktober, 20 uur: opera „Iris", zondag 8 oktober, 14.30 uur: De Czar- dasvorstin; 20 uur: „Die lusti ge Witwe". Hoogwater te Vlis singen: Donderdag 5 oktober 0.36 en 12,53;vrijdag 6 okt. 1.13 en 13.29; zaterdag 7 okt. N.M. 1.44 en 14.00; zondag 8 okt: 2.14 en 14.29; maandag 9 okt. 2.44 en 14.59; dinsdag 10 okt 3.15 en 15.31; woensdag 11 okt. 3.47 en 16.03. Een persoonlijke lening is tegenwoordig een gewone zaak. Het is een moderne manier om wensen of noodzakelijke voorzieningen in het privé vlak te verwezenlijken. De NMB maakt 't niet moeilijker dan 't is. Geen onnodige formaliteiten. Een persoonlijk gesprek waarbij in overleg met u het benodigde bedrag wordt vastgesteld evenals de maandelijkse aflossingstermijnen. En bovendien: gunstige voorwaarden. Een lening van ƒ2000,- kunt u bijvoorbeeld terugbetalen in 18 termijnen van 129,50, Een bedrag van 3500,- in 24 keer 171,50. Rente en kosten zijn daar al bij inbegrepen. Stap eens binnen voor meer inlichtingen. Nederlandsche Middenstandsbank Er is een NMB kantoor te: Markt 43, Middelburg Badhuisstraat 25, Vlissingen Kanaalstraat 41, Souburg tel.01180- 45 55 tel.01184- 67 30 tel.01183- 20 20

Groot Walcheren | 1972 | | pagina 9