Weekends met gehandicapten in Arnemuiden krijgen vervolg Sanderse opende Supermarkt in Grijpskerke W andelsport vereniging 't Zand organiseert een lustrummars Tentoon stelling bij Labruyère et weten waard Kerkdiensten Open dagen Meanderflats Rommelmarkt Doktersdiensten Culturele Agenda Hoogwater Plannen DOE HET ZELF een nieuw gerecht in „De Put" ARNEMUlDEN In het zilveren Schor te Amemuiden zijn door de Zeeuwse Stich ting voor Revalidatie en het Zilveren Schor een drietal weekends gerealiseerd voor li chamelijk gehandicapten en niet gehandicapten uit geheel Zeeland. Het eerste weekend had een uitnodigend karakter. In dit weekend werd door de deelnemers zelf verschilllende suggesties gedaan over het best functioneren van deze weekends. Belangrijke conclusies wa ren toen dat in ieder geval moest worden doorgegaan met de weekends, dat het belang rijk was dat er naast gehandi capten toch ook evenveel niet gehandicapten aanwezig zou den zijn, dat er ieder weekend een bepaald thema behandeld zou worden, dat er meer naar bulten opgetreden zou moeten worden d.m.v. publikaties, be naderen van stichtingen enz. Het tweede weekend stond, in het teken van de sport. Men kon zelf sport beoefenen, kennisnemen van activiteiten van de Nederlandse Invaliden Sportbond via documentatie, nieuwe sport en spelvormen verzinnen en uitproberen. Al les gebaseerd op de ervarin gen van de deelnemers zodat de een de ander iets kon le ren. Het derde en laatste week end van het seizoen stond in het teken van Beroepsmoge lijkheden in de samenleving. Allereerst zijn natuurlijk weer de eigen ervaringen uitgewis seld: waardering van sommige zijden voor de sociale werk plaatsen tegenover bezwaren ertegen in verband met de wat geminachte positie, die de werkplaatsen in de samenle. vind hebben.De moeilijkheid dat men als gehandicapte toch dikwijls het eerst slachtoffer wordt van de verslechtering van de economie en het be drijfsleven enz. Door het sa men beoefenen van handenar beid konden verschillende deelnemers weer ervaringen opdoen met nieuwe mogelijk heden op dit gebied, o.a. be doeld om daarmee gestimu leerd te worden, om ook open te staan voor nieuwe arbeids mogelijkheden, en niet te be rusten in de beperkte moge lijkheden die men tot nu toe had. Nadat de eerste stoot in de richting voor deze weekends gekomen was van De Zeeuwse Stichting voor Revalidatie en Het Zilveren Schor bleek op dit laatste weekend de deelne mers bereid om zelf meer ac tiviteiten te ontplooien. Men wilde verslagen maken van de weekends zodat ook de bui tenwereld ervan op de hoogte gebracht zou worden. Plannen voor de toekomst waren: nog meer van dit soort weekends te organiseren. Dit plan werd direct in een daad omgezet want het eerstvolgend week end is gepland op 23 en 24 september in het Zilveren Schor en het thema dat behan deld zal worden is de Huis vestingsmogelijkheden voor Lichamelijk gehandicapten en aanpassingen van openbare ge bouwen. Zaterdag 23 septem ber begint het weekend orh 14 uur. Zondag 24 september ver trekt men na de maaltijd van 19 uur. De kosten voor zo'n weekend bedragen f 22.50 te voldoen tijdens het weekend a contant. Er kan aan deelgeno men worden door personen van ongeveer 20-40 jaar, ge handicapt of niet gehandicapt. Zelf moet men een slaapzak en lakens sloop meebreng en en natuurlijk toiletgerei en andere noodzakelijke za ken. Opgave kan geschieden tot uiterlijk 13 september met opgave van naam,voornaam, adres, woonplaats, telefoonum- mer )eventueel buren of ken nissen! geboortedatum, gehan dicapt of niet. rolstoelgebrui ker of niet, eigen rolstoel of niet.medische of verpleegkun dige bijzonderheden Ivoor zo ver van belang voor de orga nisatoren!. eigen vervoer of niet, en zowel is men dan bereid iemand anders mee te nemen, op medische gronden gebonden aan dieet, zo ja wel ke en de bijzonderheden. Voor opgave kan men een opgave- formulier aanvragen bij het Zilveren Schor, Arnemuiden of alle gegevens op papier stellen en dit inzenden. MIDDELBURG Ter gelegenheid van het v^Qarig bestaan van de wan delsportvereniging, 't Zand organiseert men een wandelmars waarin een puzzel meedraait. Deze eerste lustrummars wordt gelopen ln Middelburg en zal gaan via alle bolwerken. Men kan kiezen uit drie afstanden: 5-10 en 15 km. Voor elke afstand is een wisselbeker beschikbaar waarvan een in het bezit is van Willen is Kunnen uit VUssIngen terwijl de andere twee dit jaar zijn aangeboden. Een door VeGe Maljaars voor de 5 km en een wisselbeker geschonken door de PZC voor de 10 km. Verder werden er door twee frituurbedrijven bekers aangeboden t.w. frituurbedrjjf Schild en frituurbedryf Lammers, beiden uit Middelburg. GRUPSKERKE In Grijpskerke vond donderdag j.I. de opening plaats van de nieuwe supermarkt van San derse en zn. Aan deze opening vooraf hield men woensdaga vond een open huis waar le dereen welkom was en waar de 900 inwoners van Grijps kerke een dankbaar gebruik van hebben gemaakt. De heer Sanderse had dit bij een collega gezien en vond dit zo'n goed idee dat hij me teen gezegd heeft dat ga ik ook doen, je stoot op die ma nier niemand voor het hoofd, wie wil kan komen en wie niet wil niet. Met uitnodigin gen kan je allicht iemand ver geten. Het is dit keer geen verbouwing zoals de zaak in 58 en 65 heeft ondergaan. In '58 werd de zaak uitgebreid tot 30 m2, in '65 tot 65 m2 en nu in '72 heeft men naast de bestaande zaak, die nu maga zijn is, een supermarkt neer gezet van 165 m2.Voor een dorp als Grijpskerke bijzonder Verder nog verschillende bekers zodat op iedere afstand vier bekers te winnen zijn. Verder is door juwelier de Jong uit Middelburg een pry» aangeboden die de vereniging krijgt die met de meeste deel nemers aan de lustrummars meeloopt. Het 't Zand organi seert ieder jaar een mare waaraan gemiddeld zo'n 800 deelnemers deelnemen, maar men hoopt nu zo'n 1000 deel nemers te kunnen begroeten. Dit kan heel goed mogelijk zijn want u hoeft niet speciaal Üd van een vereniging te we zen, u kunt bijvoorbeeld met een schoolklas deelnemen of gewoon met uw gezin, en als dat gezin niet wil loopt u ge woon alleen mee. De jubileummars start op zaterdag 16 september om half drie. - alle afstanden - vanaf het schoolplein van de San- denburghschool aan de Baars jesstraat tegenover de speel tuin van buurtvereniging 't Zand. Om half zes hoopt men de laatste deelnemer te kun nen begroeten waarna de her- inneringsmedaille's uitgereikt kunnen worden waarop de Ontmoetingskerk staat afge beeld. Wie gebruik maakt van de voorinschrijving tot 9 sep tember bij de heer K. Schuit, Dorus Rijkersstraat 9 te Mid delburg, tel. 01180-8877, is zeker dat hij zijn medaille uit gereikt krijgt als hij de mars uitgelopen heeft. Dit geldt niet voor de deelnemers die op de startdag zelf inschrijven. Deze krijgen uiteraard wel hun me daille maar dit kan wel een paar dagen duren omdat deze natuurlijk nog besteld moeten worden. Het inschrijfgeld be draagt f 1,50 voor elke af stand. De deelnemers hoeven niet alleen te wandelen want onderweg moet men goed zijn ogen de kost geven want op verschillende plaatsen zijn let ters gehangen waarmee men een woord moet vormen. Dit is de ingeweven puzzel waar voor een prijs beschikbaar is gesteld door K.M. De Schel de. Er zijn natuurlijk nog meer dere prijzen beschikbaar voor de puzzel. De kinderen kun nen deze middag ook hun lol wel op want voor hun is er een verrassingspakket. Dit in verband met het 25-jarige be staan van de buurtvereniging 't Zand waarvan de wandel sportvereniging een onderdeel is. Men hoopt net als voor gaande jaren weer wandel clubs uit alle windrichtingen te kunnen ontvangen. Ontdek Zeeland op de fiets groot. Maar zo vertelde ons de heer Sanderse. je moet in de toekomst durven kijken en in Grijpskerke worden op het ogenblik een flink aantal wo ningen gebouwd en deze men sen zullen ook moeten eten. Het betreft hier een GG dea ler, die zijn artikelen betrekt van de Fa. Kok uit Kapelle. Voor iedereen is GG op het ogenblik wel al zo bekend dat men weet dat de zaak die deze artikelen verkoopt prima kwaliteit verkoopt maar ook service weet te geven, iets wat in de tegenwoordige tijd erg belangrijk is. In de winkel treft men naast een non food afdeling verse groenten en fruit aan, diepvries vlees, brood en gekoeld banket en ook een afdeling cosmetica. Naast de nieuwe bewoners die Grijpskerke binnenkort kan verwachten, breidt het dorp ook zijn toeristische aantrek uit wat tot gevolg heeft dat het ieder seizoen drukker gaat worden, ook iets waar de heer Sanderse wel degelijk rekening mee heeft gehouden. Naast de vele gelukwensen die Sanderse en zn hebben mogen ontvangen wordt de zaak opgesierd door de gebruikelijke bloemstukken welke zo'n 45 bedragen. Het lijkt ons voor Grijpskerke een goede aanwinst. MIDDELBURG - Voor wie zo tussendoor eens een uurtje tijd heeft, heeft bloemisterij Labruyère iets speciaals. Bij de bloemisterij heeft de heer Labruyère een draagbare bloemenschuur ingericht. 200 m2 met allerlei bloemen in tientallen kleuren. Ook voor de amateur, fotograaf is dit bijzonder de mooeite waard. De schuur is iedere werkdag geopend van 8-18 uur. Dinsdagmiddag gesloten. De toegang is gratis en het adres is Seisweg 46-48 te Middelburg. VLISSINGEN -MIDDEL- BURG Het toeristische fiet sen is de laatste jaren steeds meer in trek gekomen in Ne derland. Een organisatie, die zich hiervoor bijzonder inzet is de „Stichting Fiets", die o.a. een groot aantal routes heeft uitgezet w.o. vijf in Zeeland. Deze routes gaan langs prach tige paden en weggetjes, afge wend van grote verkeerswe gen. Meer en meer rijdt men met de auto tot een bepaald punt om daar te parkeren en het uitstapje te vervolgen pei flets. De komst van de vouwfiets heeft deze tendens nog meer gestimuleerd. Een zeer afwis selende tocht is route nr 21 .uit de serie „Ondekt Nederland op de flets" van de Stichting Fiets"!,die loopt van Goes tot Yereeke en terug. De totale lengte bedraagt ongeveer 25 km. Voor Middelburgers en Viissingere snel te bereiken met de trein, en lekker om in een weekend te doen met het hele gezin. De route begint in Goes en gaat dan via een .prachtige boomdijk één van de specialiteiten op het gebied van natuurschoon in Zeeland - naar Kattendijke, een klein gehucht met een leuke houten toren, dat aan de voet van de zeedijk ligt. Over deze zeedijk .vanwaar de fietsers een prachtig uitzicht hebben over de Oosterschelde rijdt men richting Wemeldin- ge. Onderweg zal men beslist een keer afstappen om een praatje te maken met de vele sportvissers en sportduikers, die steeds aan de glooiing te vinden zijn. Wil men deze en thousiaste sportbeoefenaars liever niet storen bij hun vrije- -tijds-beoefening, dan nog is een afstap zeker de moeite waard. De Oosterschelde met zijn rustgevende golvenkabbe- ling.de bedrijvige scheepsvaart en het silhouet van de majes tueuze Zeeland-brug in de ver te zijn, zijn factoren die nim mer nalaten indruk te maken Maak dit gerecht naar Uw eigen smaak. Poulet la Reserveren 01184-2297 elke avond vanaf 18 uur. Zondag j.I. assisteerde het Walcherse Jongerenkoor tij dens een dienst in de paro chiekerk te Breskens waar een jongerendienst plaats vond. Ook deze winter hoeven de Vlissingse jongelui zich niet te vervelen want sinds vorige week tot aan de zomervakan tie volgend jaar stellen de verschillende jeugdclubs hun deuren weer open. De Stich ting Kultureel Werk te Vlis- singen waaronder deze jonge- renactiviteiten resulteren, krijgt er zelfs nog een club bij in Paauwenburg. Het Open Hof, Verder treft men jonge- rensoosen aan in de Zwaan te Oost-Souburg, Het Buut, de Sloep, De Globe en het Jonge rencentrum Palingstraat. Om alle kinderen tussen de 4 en 13 jaar weer vertrouwd te ma ken na de vakantie werd maar meteen gestart met een teken wedstrijd die als onderwerp heeft: De vakantie, wat de meeste kinderen nog wel vers in het geheugen zal liggen. De tekeningen zullen door een ju- rij worden beoordeeld waarna in oktober de winnaars be kend gemaakt zullen wor den. De zee schijnt nog een plek op deze wereld te zijn waar geen werkloosheid heerst want de Zeevaartschool te Vlissin- gen heeft zoveel aanvragen binnen gekregen voor leerlin genaanmelding dat men het internaat waar de meeste stu denten verblijven heeft moe ten verbouwen om alle leerlin gen een plaatsje te kunnen geven. Gelukkig heeft men twee jaar geleden de school op de Boulevard verbouwd zodat men hier geen moeilijkheden heeft hoewel het wel een volle boel is geworden. In 1970 was het totale aantal leerlingen slechts 550 zodat directeur Brouwer de toekomst maar somber zag voor de school, nu zijn er 750 leerlingen en men is er zich van bewust dat dit een groot aantal is. Dat dit aantal zo groot is dankt men vermoedelijk aan de reclame die gemaakt is maar ook wel aan de fusies en sluitingen van verschillende andere zee vaartscholen. De 470 nieuwe leerlingen zijn al allemaal ze ker van een baan als ze de school straks gaan verlaten want allen zijn nu al inge deeld bij de verschillende zee vaartmaatschappijen. De inwoners van Vrouwen polder kunnen vanaf de Dorpsdijk hun telefoongesprekken •voeren op hun eigen manier zonder :dat iemand zich ermee bemoeit Iwant sinds kort staat aan de Dorpsdijk een telefooncel waarmee de gebruiker zelf zonder tussen komst van een telefoniste kan ■bellen. Op het directiekantoor van de Z.V.T.M. te Zierikzee zal aan het eind van dit jaar alle jubilarissen worden ontvangen waartoe ook zal behoren de heer H. Nieuwenhuize uit Breskens die 25 jaar achter het stuur van een Z.V.T.M. bus heeft gezeten. De Middelburgse U.V.V. krijgt met ingang van 1 janua ri de beschikking over een diepvriezer zodat het nieuwe jaar heel wat makkelijker zal zijn de bejaarden de diensten van tafeltje dek je aan te blijven bieden. Toch zit men nog met een probleem. De maaltijden die nu nog in het Middelburgse Gasthuis worden verzorgd, worden nu bezorgd door één persoon wat tot ge volg heeft dat deze in een sneltreinvaart zijn „klanten" afmoet omdat de laatste ver pieterd eten zou krijgen als hij overal een gesprekje houdt. Toch zou de Unie van Vrouwelijke Vrijwilligers dit graag zien. Alleenstaande be jaarden zijn dikwijls alleen en het is toch plezierig om zo af en toe eens even een bab beltje te kunnen houden. Om dan ook het werk van het vaste team wat te verlichten zoekt men contact met 48 da mes die om de zoveel tijd zich in zouden willen zetten om bejaarden hun diepvriesmaal tijden te bezorgen die de Unie van Vrouwelijke Vrijwilligers in het groot in gaat kopen van diepvriesspecialist IGLO. Deze diepvriesmaaltijden hebben het voordeel dat ze voor twee dagen tegelijk afgegeven kun nen worden wat natuurlijk wel het werk verlicht. Verder komen ze straks uit het Dien stencentrum Schuttershof, waar de vriezer geplaatst zal worden. Dames die zich ver dienstelijk willen maken kun nen zich opgeven bij het dien stencentrum Schuttershof, Schuttershofstraat of bij de voorzitster van de UW Mid delburg, mevrouw Kakebeeke- Mosselmans, Gapinge. De beide staande wippen van de handboogvereniging De Eendracht uit Vlissingen kre gen een dezer dagen een schieting te verwerken waar voor op de tweede wip prijzen in natura te verdienen waren. Sb Schutters van 14 vereniging en kwamen hun geluk be proeven. 1200 Vissers hadden plaats genomen langs de Wester- schelde om te proberen elkaar de vissen voor de neus weg te halen. Maar aangezien de vis sen zich niet lieten verschal ken bleef de vangst zeer ma tig. Deze internationale zee- hengelwedstrijd werd georga niseerd door de Zeekrab uit Breskens en er werd deelgenomen door Nederlandse, Belgische, Frans en Engelse vissers. Na afloop kon bekend worden gemaakt dat F. de Jonge uit IJzendijke ging strijken met de hoofdprijs, een personenauto Verder waren er diverse andere prijzen te winnen waaronder enkele bekers. N afloop van de visserij werd in de vismijn een receptie aangeboden door het gemeentebestuur van Oostburg. Burgemeester Schipper hield een toespraak waarin hij veel lof uitsprak tegenover de Zeekrab die 'ZO'n goede organisatie had getoond. op toeschouwers. Bij Wemel- dinge een dorp waarvan het ene deel van de bewoners zich bezighoudt met de landbouw en de fruitteelt en het andere deel leeft van de scheepvaart en alles wat daarbij hoort -* wordt het Kanaal door Zuid- Be vel and overgestoken. Dit vaarwater, dat tot de drukst- bevaren kanalen van Eu ropa behoort roept steeds een beeld op van rusteloze be drijvigheid.'t Schutten van de schepen blijft een schouwspel waar velen nooit genoeg van krijgen. Via het poldergebied ten oosten van Wemeldinge leidt de route naar het door oester- en mosselteelt bekerde Yerseke, een bezoek aan dit dorp is niet opgenomen in de route, maar kan natuurlijk on dernomen worden op eigen ge legenheid. De terugtocht gaat via de Postweg naar Kapelle. Deze eeuwenoude weg, reeds aange legd door Napoleon, heeft aan beide zijden een prachtige be groeiing van opgaand hout, dat de fietsers beschutting geeft wanneer de wind opsteekt. Na het kanaal door Zuid-Beveland weer overgestoken te hebben gaat de route via prachtige kleine weggetjes midden tus sen de boomgaarden naar Ka pelle, het bolwerk van de Zeeuwse fruitteelt. Jammerge- noeg zijn er in de aangesloten rij - fruitbomen hier en daar openingen als gevolg van het noodgedwongen rooien van de ze ongewone wegmarkering. Vanuit Kapelle gaat de route via de landelijke Oostweg waar het panorama afwisse lend boomgaarden en weide gronden te zien geeft, naar Kloetinge om dan weer te ein digen in Goes. Deze route die met recht een juweel genoemd mag wor den, geeft de fletser een steeds afwisselend panorama, dat nooit verveelt en de mens de natuur opnieuw leert ontdekken en waarderen. Maak deze tocht een keer en beleef die indrukken. Een route beschrijving ligt gereed en kan tegen een luttel bedrag verkregen worden by plaatselijke VWS of Provinciale Zeeuwse VW. Voor diegenen, die niet be schikken over een flets, of de ze niet mee kunnen nemen, zijn adreslijsten beschikbaar van fietsverhuurbedrijven, die u graag hun diensten zullen aanbieden. Kortom, er is niets wat u belet een dergelijke ge zonde en leerzame tocht te maken. H VLISSINGEN Zaterdag 9 september, Zevende Dag-Ad ventisten, Doopsgezinde kerk, Vrijdomweg,9.15 dienst, 10.15 bijbelstudie. Middelburg Doopsgezinde kerk Lange Noordstraat, 10 bijbelstudie, 11 dienst, zondag 10 septem ber. Geref. Petruskerk Paul Krugerstraat, 9.30 ds. W.J. Ge- nutt, 19 ds.Th.de Kok.Melis- kerke. Open Hof Paauwenburg 9.30 ds. Y. v.d. Schoot, 17 ds. J.W.Genuït,Johanneskerk 19 ds. H. Groeneveld en ds. Y. v.d. Schoot, jeugddienst. Chr. Geref. Kerk Kasteelstraat, 10.30 en 17 ds. M. de Boer. Geref. Gemeente Vlissingen, 9.30 H.A. en 16.30 ds. Snoep. Geref. Gemeente Aagtekerke, 9.30, 14 en 19 leesdienst. Ge ref. Gemeente Meliskerke, 9.30 en 14.30 ds. Weststrate. Geref. Gemeente Middelburg, centrum 9.30, 14.30 en 18.30 leesdienst zuid 10.30 leesdienst en 19 ds. Weststrate. Ver. van Vrijz. Hervormden-Remon- stranten, 10.45 ds. J.C. v.d. Berg. Doopsgezinde gemeente Vrijdom weg. Evang. Luth. Ge meente Walstraat, 10.30 ds. A. Nierop, H.A. Volle Evangelie Gemeente Vrouwestraat 5, dienst te 9.45. Hervormd Kou- dekerke, 9 en 10.30 ds. J.H.J. Hoffman. Kristen Zuid Moluk se Kerk, Oost-Souburg, 11.30 oud. J. Latuheru, Koudekerke 12 ds. Fader. Doopsgezinde gemeente Vliss. 9.30 ds. S. Vooistra. Middelburg. Evang. Luth. Gemeente, 9 ds. A. Nie rop. Koorkerk, ds. A. van San ten, H.A. Zaterdag 9 septem ber RK. kerk 19. Zondag 10 september 6.30 Ter Mantelin- ge, ds. A. v. Santen. The Be thel Pëntocostal Tempel, Zuider baken 14.30. Hervorm Domburg, west 9 ds. v.d. Heide, Oost 9.30 ds. iDorgelo, 19 ds. v.d. Heide, Her vormd Rltthem, 10 ds. J. Broeder. RK Kerkdiensten voor 9 en 10 september. Middelburg. Parochiekerk H. Petrus en Paulus, Lom bardstraat. Zaterdagavond 19, zondag 10.30 en 19, De Hoek steen zondag 11. Zoutelande, toeristenkerk zondag 10. Vlis singen, parochiekerk Singel. Zaterdagavond 19 uur, heren koor. gregoriaans, zondag 8.30, 10 dameskoor, 12 en 19 uur. Emmanuelkerk Paauwenburg, zaterdagavond 19 uur en zon dag 11 uur. Martinuskerk Sou burg, zaterdagavond 19 en zondag 10.30 uur. GEVONDEN VOORWER PEN VLISSINGEN Aan het bureau van de gemeentepolitie te Vlissingen is in het tijdvak van 22-8-1972 t.m. 29-8-72 kennisgegeven van het vinden van de volgende voorwerpen: ping-pong balletje, electrische soldeerbout, 2 steunen van in validewagentje, 1 b.b. van f 10,- autosleutels met plastic hangertje )Kok(, div. sleutels, witte plastic bal, grijze regen jas, armband met zwarte kraaltjes, geel kindervest, hondje met witte pootjes en wit befje,vuilnis ras,zwarte portemonnee met inhoud, kin derjasje, leren etui met 8 sleu tels, wieldop mercury, foto toestel, in tasje, paraplu, jonge poes, bruine damestas, engelse duimstok, gouden schakelarm band,levende kanarie,bruine leren heren portemonnee met inhoud. De afdeling gevonden voorwerpen van de gemeente politie te Vlissingen is geo pend van maandag t.m. vrij dag van 11.00 tot 12.30 uur en van 15.00 uur tot 16.30 uur. Zaterdags van 11.00-12.00 uur. MIDDELBURG - De Meanderflat in de wijk Dauwendale staat a.s. zondag en zaterdag open voor het publiek. Zaterdag van 10 - 4 uur en zondag van 2 -4 uur kan men in de modelwoningen terecht, ingang is bij Driewegenhof. MIDDELBURG - Wegens het grote sukses van de vorige keer wordt ook nu weer een rom melmarkt gehouden op het Damplein, van 9 - 4 uur op zaterdag 9 sept. a.s. Niet alleen kopers zijn welkom, maar ook zij die menen dat ze iets waardevols te bieden hebben. Men kan zijn waar uitstallen op de markt en zelf aan de man brengen of aan de man laten brengen. Zondag 10 september 1972 Dienst der Offeranden: 1. Ere- iienst, 2. Diakonie, 3. Alleen in de Herv./Geref. Jeugddienst. St. Jacobskerk 10 uur ds. E. J. N. Kronenburg, van Middelburg 17 uur ds.J.J. Poort, van Oister- wijk. Gevraagd in overleg met de Geref. Gezindte. lohanneskerk: 9.30 uur ds. H. Groeneveld. 19 uur Startdienst van het jeugd- en ander gemeentewerk, uitgaande van de Geref. Kerk en de Herv. Gemeente. Voorgangers: ds. Y. van der Schoot en ds. H. Groene veld. Jongerenkoor Vlissingen. Onderwerp: „Wat een wonder!" (Mare. 2 1—12) Open Hof (Paauwenburg): 9.30 uur ds. Y. van der Schoot Walk-Inn: Geen dienst voor jonge ren (zie Joh. kerk 19 uur) Ophir: 10.45 uur ds. J. C. van den Berg. (Comm. v. d. Vrijz. Her vormden en Rem. Kring) Bethesda: 10 uur Prot. kerkdienst voor verpleegden en personeel. Ter Reede: 19 uur ds. A. Snoep. Dienst voor de bewoners (inter kerkelijk) Zondag 17 september 1972 Dienst der Offeranden: 1. Ere dienst, 2. Diakonie. St. Jacobskerk: 10 uur ds. L. J. Altena, van Zoutelande 17 uur geen dienst Johanneskerk: 9.30 uur ds.J. van der Heide, van Souburg. 19 uur ds. L. J. Altena, van Zoute lande. Open Hof (Paauwenburg): 9.30 uur ds. A. G. Kornet, van Nijver, dal Walk-Inn; 19 uur Jeugddienst (15 j. en ouder) Ophir: 10.45 uur ds. J. C. van den Berg, gezinsdienst. (Commissie voor de Vrijz. Hervormden en Rem. Kring) Bethesda: 10 uur Prot. kerkdienst voor verpleegden en personeel. VLISSINGEN Dokteredienst. Zaterdag 9 september van 0.00 tot en met 24 uur dokter Kant, Badhuis straat 121, tel. 01184-2190. Zondag 10 september van 0.00 tot en met 24 uur dokter Mijnlieff, Koudekerkseweg 78a. tel. 01184-2525. Apotheek. Van vrijdag 8 september nm 18 uur tot en met vrijdag 15 september vm 8.30 uur geopend apotheek J. M. H. v. d. Sande, Badhuis straat 22-24, tel. 01184-2066. Verloskundige. 9 en 10 sep tember mej. Stolk, Bloemen- laan 45, tel. 01184-3838. Tantarts. Zaterdag 9 septem ber van 9-10 uur en zondag 10 september van 11-12 uur dok ter A. H. Oort, Tobagolaan 6, tel. 01184-4390. Huisartsen Souburg, Arne muiden en Nieuwland. 9 en 10 september dokter M. L. v. d. Moer, Stationsplein 1, Arne muiden, tel. 01182-1308. Dierenarts. 9 en 10 septem ber dokter J. Hoftijzer, Mid delburg. tel. 01180-3118, con sult alleen na tel. afspraak. Wijkverpleegster Oranje- Groene en Wit-Gele Kruis, 9 en 10 september zuster v. d. Ende, Schaepmanstraat 51, tel. 01184-4221. Wykverpleegster Het Groene Kruis te Vlissingen 9 en 10 september zuster Boersma, Wielingenlaan 2a, tel. 01184- 2735. Groene Kruis, Wit Gele en Groene Kruis te Souburg 9 en 10 sep tember zuster Minet - Hubers, Zuiderzeestraat 8, Souburg, tel. 01183 - 1736. MIDDELBURG Dokteredienst. Zaterdag 9 september van 0.00 tot en met 24 uur dokter Reijerse, Seis weg 29, tel. 01180-3456. Zon dag 10 september dokter Boer winkel, Noordweg 214, tel. 01180 - 2460. Apotheek. Van vrijdag 8 september nm 18 uur tot en met vrijdag 15 september, vm 8.30 uur geopend apotheek L. v. d. Boogert, Korte Delft 12. Maandag 11 september van 20-22 uur begint de cursus internationale volksdansen, welke wordt ge houden in de bovenzaal van de volksdansgroep Vlissingen, Bellamypark 3. Donderdag 7 TSEPT. NM. 1.27* en 12.56, vrijdag 8 sept. 2.12 en 14.30, zaterdag 9 sept. 7.46 en 15.01, zondag 10 sept. 3.17 en 15.31, maandag 11 sept. 3.47 en 16.00, dinsdag 12 sept. 4.18 en 16.41, woensdag 13 sept. 4.51 en 17.06.

Groot Walcheren | 1972 | | pagina 9