Elektro technisch bedrijf Walco te Vlaardingen nu ook in Middelburi Kerkdiensten Laatu niet bij de nemen het weten waard HR. LUT: „DE MENSEN BESTEDEN HUN PRIJZEN VERANTWOORD De toto geeft voor weinig gc'J spanning enprijzen Speelgoed stadje Begeleiding Reclametermijn Dl 'oomwensen Nieuwe veters Spanning KONTANT GELD NODIG Ass.kantoor A. J. Provoost, Gevonden voorwerpen Werkplaats ER HANGT U HEEL WAT BOVEN 'T HOOFD een nieuw gerecht in ,,De Put Vakantie redactie Welke dokter is thuis? Woensdag 2 augustus 1972 voor aanschaf woning, auto, bromfiets, caravans, plezierbo ten, t.v.-meubelen e.d. Bemid deling bij in- en verkoop van onroerend goed. Voorborch 2, v.h. bij de Brec- weg, Middelburg, tel. 01180- 4287. Verzekeringen, financie ringen, hypotheken, pers. le ningen. VLISSINGEN Aan liet bureau van de gemeentepolitie te Vlissingen werd In de peri ode 18-7-72 t.m. 25-7-72 ken nis geven van het vinden van de navolgende voorwer pen: 1 bewerkte stoffen porte monnee, slippers maat 25, zwarte poedel, herenhorloge, stof jasje, levende schildpad. 1 kap van kinderwagen, plastic kinderslippers, diverse sleu tels, kindervest, legitimatiebe wijs, aamesbril, bruin vest, plastic poppetje, kinderjasje, gouden armband, 1 kmpporte- monnee, 1 portemonnee, auto sleutels V.W., terwijl op het bu reau Souburg terecht kwamen: 4 herenportemonnees, verzeKe- ringsbewijs, 4 bankbiljetten. 1 bril, in metalen doos. De afde ling gevonden voorwerpen is geopend maandag t.m. vrijdag van 11 uur tot 12.30 uur en van 15.30-16.30 uur. Zaterdags van 11-12 uur. MIDDELBURG De Elek trotechnische fabriek Walco B V. is een vanouds te Vlaar- dingen gevestigd bedrijf dat gespecialiseerd is op het ge bied van elektrische aandrij vingen. Dit werkgebied breidt zich overigens steeds verder uit en het reikt thans van elektromotoren en schakelap- paratuur tot en met elektrisch regelbare machines, periode omvormers, Ward Leonard- sets en thyrlstorgeregelde ma chines. Ook de handel neemt naast reparatie en revisie een steeds voornamere plaats in. Het bedrijf behoort sedert een dertiental jaren tot de in stallatiebedrijven van Croon en Co. uit Rotterdam en neemt daarin een aparte plaats in. Tegen deze stabiele achter grond heeft Walco B.V. zijn vleugels kunnen uitslaan naai de dienstverlening ln sterk in dustrialiserend West-Neder land waarin het Europoort- Botlekgebied zo!n voorname rol speelt. Deze snelle en effi ciënte hulp (en men mag soms wei zeggen „eerste hulp", want calamiteiten doen zich in elk bedrijf wel eens voor), die al die jaren werd verleend, heeft Walco een grote naam gegeven. In voortdurende wis selwerking met de eisen van de afnemers werd het machi nepark verder gespecialiseerd en uitgebreid en nu de haven industrie en het daarop geënte industriële patroon in Zeeland vaste voet aan wal heeft gezet, gaat Walco als dienstverlener volgen. In Middelburg is daartoe thaars in hartelijke samenwer king met Croon en Co. een moderne werkplaats ingericht voor het opnieuw wikkelen en reviseren van elektromotoren, generatoren eai schakelappara- tuur. Voor een middelgroot bedrijf is zo'n nieuwe vesti ging echter toch een heel groot evenement, niet voor wat de inrichting betreft, want voor een bedrijf dat steunen kan op jarenlange ervaring is dat niet zo'n groot probleem, ook niet vanwege de relaties, want er zijn reeds vele goede contacten met Zeeland, maar wel voor wat betreft de verze kering van know how ter piaatse want vakbekwame wikkelaars en elektrobankwer. Kers zijn pas na lange scholing en vorming meesters in het gilde. Gelukkig komen er ech ter een paar mee uit Vlaardin- gen. Het Middelburgse bedrijf ls opgezet voor een bezetting van 25-30 man, maar gestart wordt voorlopig met een veel geringer aantai. Daarom wordt het langzaam aanlopen met de fabriek in Vlaardingen als grote steun en toeverlaat, terwijl Intussen jongeren worden opgeleid tot waardevolle eerste-klassevak. lieden. Wie van de jonge L.T.S.'ers elektro in Middel- ourg of omgeving oren heeft om te horen, die hore. De fabriek wordt gevestigd aan de Oude Veerseweg 23. Zaterdag. 5 augustus. Zeven de Dag-Adventisten. Doopsge zinde kerk Vrijdomwg. 9.15 Vic. M. v. Kerkvoort, 10.15 Bijbelstudie. Middelburg. Doopsgezinde kerk Lange Noordstraat 10 Bijbelstudie, 11 dienst Vic. M. v. Kerkvoort. Zondag 6 augustus- Her vormd Vlissingen. St. Jacobs- kerk 10 ds. F. S. Kloosterman, 17 geen dienst, Johanneskerk 9.30 ds. A. J. Mooij, Terneu- zen, 19 bijzondere jeugddienst, Open hof 9.30 ds. J. W. Genuit, Bethesda 10 prot. kerk dienst. Doopsgezinde Gemeente en Ver. van Vrijz- Hervormden, gez. dienst in Doopsgezinde kerk, Vrijdomweg, 10.45 ds. V. d. Berg. Evang, Luth. Gemeente Wal- straat, 9 ds. J. H. Harmeijer, Breda. Chr. Geref. Kerk Kasteel straat, 9.30 en 17 ds. S. v. d. Molen. Geref. Petruskerk 9.30 ós. H. Groeneveld. 19 ds. J. W. Genuit. Open Hof, 9.30 ds. W. J. Genuit, 17 ds. H. Groene veld' Geref, Gemeente Vlissingen. 9.30 en 16.30 leesdienst. Geref. Gemeente Melisker- ke. 9.30 14.30 en 19 ds. West- strate. Geref. Gemeente Aagteker- ke. 9.30 en 19 ds. Van Vliet. Geref. Gemeente Middel burg, centrum 9-30 en 18.30 da. Zijderveld, zuid 10.30 en 19 leesdienst. Pinkstergemeente Emma- straat 10. dienst te 14.30. Brochette van de meester hoefsmid" Vil Reserveren 01184-2297 ELKE AVOND VANAF 18 uur Leger des Heils, Vlissingen, 10 Heilsbijeenkomst, 11.30 zondagsschool, 19.30 getuige nis-bijeenkomst, woensdag middag 13.30 filmvoorstel ling. Anglican Church. Services every Sunday: morning pray er, 10.30 a.m. evening prayer 7.30 p.m. in the Missions to seamen Chapel, Scheldepoort Vlissingen-Oost, Reader A. Driver. Volle Evangelie Gemeente, Vrouwestraat 5, dienst te 945. Hervormd Koudekerke 9 en 10.30 ds. M. J. de Jong. Geref. Kerk te Souburg 9.30 en 19 ds. J. J. A. de Boer, Middelburg. R.-k. kerkdiensten op Wal cheren voor 5 en 6 augustus. Vlissingen, parochiekerk Singel, zaterdagavond 19, zon dag 8.30 en 10 (dameskoor), 12 (herenkoor) 19 Emmanuel- kerk Paauwenburg zaterdaga vond 19. zondag 10.30. Souburg, Martinuskerk. za terdagavond 19, zondag 10 30. Middelburg, parochiekerk II. Petrus en Paulus, Lombard dag 10.30 en 19. De Hoeksteen straat, zaterdagavond 19, zon- zondag 11. Koudekerke Dishoeck, Toe ristenkerk zondag 10. Domburg, Bijkerk zater dag 19, zondag 10. Oostkapelle, zaterdag 19 Ned. herv. kerk. Veere, Ned. herv. kerk zon dag 8. Vrouwenpolder, Toeristen kerk. Fort den Haakweg, za terdag 19. zondag 10. Bazienstra Westkapelle, Bazienstraat 3, zondag 10. Zoutelandc, Toeristenkerk zaterdag 19, Toeristenkerk Bosweg 48, zaterdag 19, zon dag 10 en 19. Bij de onlangs in Breskens gehouden stock-car races kwam na acht spannende ron des Barend Verhoeff uit Pijn akker als winnaar uit de bus, tweede werd A. den Dekker uit Beghout en derde Martin Hooiberg uit Middelle. Het was een spectaculaire show waarvan Jaap van de Ende als de coureur die de grootste stunts uithaalde uit de bus kwam. Het publiiek mocht dit wel en stelde premies be- schilkbaar en aan het eind van de race bleek dat van de Ende ruim tweehonderd gulden aan zijn stunts had overgehouden. Genoeg voor zulke toeren? Niet alleen waren er stock-car races te bewonderen, tijdens de middag werden de races afgewisseld met drie sprongen van parachutisten van de para chutistenclub Icarus uit Hilver sum. Alle drie kwamen op het circuit terecni Middelburg en Veere heb ben in de afgelopen dagen ge diend als decor voor de Duitse televisie serie Die Melchiors, die de Zeeuwse spelers, leden van het Middelburgs Deiitan- len toneel die voor de figura tie zorgden, ook zullen kunnen zien want de KRO heeft de serie aangeKocht zodat begin volgend jaar of misschien nog dit najaar Die Melchiors via de Nederlandse tv de lucht in gaat. De eerste serie van Die Melchiors behaalde ln Oost- Nederland en Duitsland een hoge kijkdichtheid. Het Abdii- plein in Middelburg werd voor de verfilming herscnapen iti een middeieeuws stadsgedeelte waar de acteurs en actrices plus figuratie in middeleeuws kostuum rondliepen. Overi gens werken aan de film met alleen Duitse acteurs mee maar ook Hollandse waaronder bijv. Luc Lutz, Lex Goudsmit, Ton Lensink en anderen. De show wordt gestolen door de jongste broer, Melchior welke vertolkt wordt door een veer tienjarige Duitse acteur die bij de opnamen vergezeld was van zijn moeder. De honderdvijftig wachten den op een telefoonaansluiting in Koudekerke zullen binnen kort waarschijnlijk ook zo veel kunnen bellen als ze wil len uit hun eigen luië stoel want de telefooncentrale van Koudekerke wordt uitgebreid met 200 nummers en er wach ten honderdvijftig gegadigden. Deze gegadigden staan overi gens al geruime tijd op een wachtlijst. Het college van G.S, van Zeeland heeft liet statenlid de heer J. van Bennekom geant woord op diens vragen dat de nieuwe Vlissingse weg tussen Middelburg en Vlissingen niet met een vangrails of extra verlichting zal worden bevei ligd. De vangrails aldus G.S. zou bij slippartijen een caram boleachtig effect kunnen krij gen en bij automobilisten ten onrechte de indruk kunnen wekken dat de Vlissingse weg uit twee gescheiden rijbanen bestaat. De werlichtingseisen zijn vorig jaar nog onderzocht en toen is gebleken dat uitbrei ding van de verlichting niet noodzakelijk is en ook is het zo dat Vlissingen en Middel burg binnenkort via een nieu we verbindingsweg worden verbonden zodat de Nieuwe Vlissingse weg dan minder au to's te verwerken krijgt- Als er in Middelburg nu nog talenten rond wandeLe-n die beginnen te zeuren dat men in Zeeland nooit geen kans krijgt om ook te prooeron aan de top te komen hebben hier nu echt alleen zelf schuld aan. Voor de od de woensdagavond geplan de talentenjacht werd zo wei nig ingescnreven, dat het co mité Hartenavond het niet verantwoord achtte het evene ment doorgang te laten vin den. Jammer voor diegenen die wei meeschreven hadden. In de plaats van de talenten heeft nu de volksdansgroep Vlissingen haar kunnen ge toond. Het programma bestond uit dansen uit ons eigen land, Israel. Joegoslavië en Roeme nië. De dansers droegen het originele costuum. De signaal- afdeling van NTV'69 heeft vanaf kwart over zeven een muzikale rondwandeling dooi de stad gemaakt om de men sen een oppeppertje te geven als ze die nog nodig hadden. In Zeeuwsch-Vlaanderen en met name op de camping in Breskens heeft de afgelopen dagen een uniek gebeuren plaats gevonden. Op de cam ping stond namelijk een mo biel centrum va een grote Nederlandse tabaksindustrie die de kampeerders en ieder een die dat verder maar wou pijproken wilde leren. Het bleek namelijk dat vele Ne derlandse mannen graag een pi.jp wilden roken maar een voudig de kunst niet verston den. Nu zij in de vakantie tijd hebben om het te leren trekt deze mobiele wagen van Nie- meyer van camping naar cam ping om het de mannen te leren. Als ze nu vragen heb ben kunnen ze onmiddellijk advies inwinnen bij de pijp rook-voorlichter die op dat moment de wagen bemand. I Vbig\lBkeerNederianu 2® HANDS AUTO KOPEN? EERST LATEN KEUREN! Het speëigoedstadje Lego- land bij Biilund in het Deense Jutland is bijzonder in trek bij Nederlandse toeristen, zo is gebleken uit een enquête van het Deens Verkeersbureau in Amsterdam. Legoland is een soort Madurodam, maar dan opgebouwd uit d. steen tjes van het wereldberoemde Lego-speelgoed. In het eerste jaar van het stadsbestaan kwamen er 625.000 bezoekers, vorig jaar waren het er 750.000. Opmer kelijk daarbij is, dat de oude ren de kroon spannen en de kinderen tot de minderheid behoren. Geen wonder overi gens, want eik kind brengt meestal twee oudere begelei ders mee: ouders, grootouders e.d. OOST-SOUBURG Vanaf zaterdag 5 augustus 1972 tot woensdag 30 augustus Is de redactie Platanenstraat 27 te Oost-Souburg gesloten in ver band met de vakantie. U gelieve in dit tijdperk uw copy rechtstreeks te zenden aan de redactie Scheldebode of redactie Groot Walcheren, Reigerstraat 16 te Breda. tel. 01600-22341, Copy moet uiter lijk vrijdag 4 augustus om 5 uur in het bezit zijn van Pla tanenstraat 27 Oost-Souburg, tel. 01183-1997. VLISSINGEN Dokters- dienst. Zaterdag 5 augustus van 0.00 tot en met 24 uur dokter De Greef, Badhuis straat 114, tel. 01184-2121, zon dag 6 augustus van 0.00 tot en met 24 uur dokter Kant, Bad huisstraat 121, tel. 01184-2190. Apotheek, van vrijdag 4 au gustus nm 18 uur tot en met vrijdag 11 aug. vm 8 30 uur geopend apotheek D. H. v. d. Kleie, Mulder Singel 9, tel. 01184-2780. Verloskundige. 5 en 8 au gustus mej. Van Ginked, Pres. Rooseveltlaan 232, tel. 01184- 2775. Huisartsen Souburg, Ame- muiden en Nieuwland, 5 en 6 augustus dokter G. A. v. Boc- kel. Kanaalstraat 89, Souburg, tel 01183-1500. Dierenarts. 5 en 6 agusftus dokter I. C. Klok, Oostkapelle, tel. 01188-1443. Wijkverpleegster Oranje- Groene en Wit Gele Kruis 5 en 6 augustus zuster Floor, Hogeweg tel. 01184-2040. MIDDELBURG Zaterdag 5 augustus van 0.00 tot en met 24 uur dokter Dominicus. Dam 55, tel. 01180-2830. zondag 6 augustus van 0.00 tot en met 24 uur dokter Delfos. Rouaan- se Kaai 47, tel. 01180-2637. Apotheek. Van vrijdag 4 au gustus nm 18 uur tot en met vrijdag 11 aug. vm 8.30 uur geopend apotheek A- Ringe ling. Lange Delft 133. HOOGWATER Hoog water te Vlissingen Donderdag 3 augustus 7.29 en 19.54, vrijdag 4 aug. 8.43 en 21.19, zaterdag 5 aug. 10.08 en 22.50, zondag 6 aug. 11.32 en - -, maandag 7 aug. 0.07 en 12.37, dinsdag 8 aug. 10 05 en 13.30, woensdag n.m. 1,52 en 14.14. DEN HAAG. Zondag 13 augustus a.s. gaat de voetbal toto weer van start. Voor het vijftiende achtereenvolgen de jaar betekent dat in veel Nederlandse huisgezinnen weer een heleboel spannende zondagmiddagen. Zou vader deze week dan eindelijk eens goed in het koffiedik hebben geke ken of kan het papiertje weer verfrommeld in de prullen bak verdwijnen Zou moeder nou werkelijk één van die twaalf miljoen voetbalkenners zijn, die Nederland rijk is of kan ze zich maar beter aan de afwas wijden? Voor al de gezinnen waar zich wekelijks dergelijke vragen voor doen, onderzochten wij de „Nationale Sporttotalisator", zo als de voetbalpool op z'n zondags heet. We beginnen op het mo ment, dat u het totoformulier inlevert. Dc vertegenwoordi ger van de vereniging, waar voor u speelt voorziet het pa piertje van dc zgn. .contraze gels". Dit wordt gedaan om vaïs spelen onmogelijk te ma ken. Van de vertegenwoordi ger gaat het naar de vereni ging. van de vereniging naar het bureau van de Sporttoto ln D'en Haag. Daar worden alle formulieren uit het hele land zorgvuldig bewaard, totdat zondagmiddags alle uitslagen van de wedstrijden, die op het totoformulier voorkomen, be kend zijn. Dan begint men met behulp van computers de winnende formuliertjes uit de vele honderdduizenden inzen dingen te ziften. De formulie ren, waarop dertien, twaalf of elf wedstrijden goed voorspeld zijn worden gecontroleerd door een notaris. Als alles in orde is worden de gelukkige winnaars op de hoogte gesteld. Zo gaat dat. Het komend seizoen hoeft men zich in tegenstelling tot vorige jaren nl'et meer te mel den als men een tweede of derde prijs gewonnen heeft. Wel blijft het verplicht, dat men zich meldt, wanneer men de eerste prijs gewonnen heeft. Maar wie zou dat er nou niet voor over hebben? VV'at er gebeurt vanaf het moment dat iemand een prijs gewonnen heeft, vertelde ons de lieer P. J. C. Lut, directeur van «te Sporttoto: „Wanneer iemand ee klein prijsje ge wonnen heeft, dan melden we hem of haar dat en dan krijgt hij na enige tijd het bedrag thuis. Maai wanneer het om grote bedragen gaat, en dat komt natuurlijk nogal eens voor, dan begeleiden we de prijswinnaar altijd een beetje. Want het is natuurlijk nogal wat, wanneer jé ineens f 300.000,- rijker wordt. Dan bellen we de gelukkige op en dan vragen we of hij er prijs op stelt om gteadviseerd te worden, wat hij met zijn prijs kan doen. En in 99% van de gevallen is men erg blij met derkundig advies. Dan nemen we contact op met onze bank relatie in de woonplaats van de winnaar of winnares. Die zorgt voor goed advies. En als dan na de reclametermijn 2de cheque wordt uitgereikt, weet men meestal wel wat er met h'et geld gebeuren gaat". De reclametermijn is de pe riode tussen het moment van hekendworden van de winnaar en het moment dat hij zijn prijs krijgt uitgereikt. Deze tijd heeft men nodig om alles te verifiëren, af te wachten of zich nog meer gelukkigen zul len melden, en om alle admi nistratieve beslommeringen rond te krijgen. Zo moet bij voorbeeld eerst nog vijftien procent kansspelbelasting af getrokken worden. Overigens komt het zelden voor, dat zich tijdens de reclametermijn nog wijzigingen In de uitslag voor doen. Eenmaal is h'et voorgekomen, dat iemand dacht dat hij er twaalf goed had, en zich dus voor de twee de prijs meldde, terwijl later bleek dat hij alles goed voor speld had. Toen moest cn een zame eerste-prijswinnaar als nog delen met een ander. We vroegen de heer Lut of hij enig idee had. waaraan de winnaars hun geld besteden. De heer Lut: „Daar hebben we wel enige kijk op, omdat de mensen door de reclameter mijn me'estal bij de uitreiking wel een bestemming voor het geld weten. Op de eerste plaats kopen de meeste mensen 'een aantal dingen, die ze al lange tijd hadden willen hebben: een auto. een visuitrusting, juwelen, noem maar op. Iedereen he'eft zo wel zijn eigen privéwenscn. En het is maar goed ook dat die mensen nu eindelijk eens een paar van hun droomwen sen in vervulling kunnen zien gaan. Daarna gaat men denken over en aantal grotere beste dingen. Meestal koopt men dan waar depapieren, grond of onroe rend goed. Ook besteedt men dikwijls een deel van het be drag aan meubilair en zo. Men laat er het huis van opknappen. Tenslotte wordt in gezinnen met kinderen vrijwel altijd een bedrag bewaard om het voor de kinderen mogelijk te maken een goede opleiding te krijgen". U heeft als we dit horen, de indruk dat iedereen zijn geld zinvol besteed? „Die indruk hebben wij zon der meer. Ook mijn collega's in het buitenland bevestigen dat. Natuurlijk wordt er ook wel een feestje van gevierd een tijdje van op vakantie gegaan. Maar dat zijn toch ook heel zinvolle bestedingen dunkt me Bent u altijd persoonlijk bij een uitreiking aanwezig? „Dat hangt helemaal van de winnaar of winnares af. We doen natuurlijk niets, wat zij niet willen. Maar als ze er prijs op stallen, dan maken we er een feestelijk gebeuren van, met wat familie en de pers erbij."' Is er ook een antwoord te geven op de vraag, in welke sociale milieus de meeste prij zen vallen? „Ja, daar is wel het één en ander over bekend. Het is een opvallend verschijnsel dat is ook in het buitenland naar vo ren gekomen dat de meeste prijzen vallen in de groepen, die bij ons „arbeiders en be dienden" heten. Middelbare en lagere sociale milieus dus. In tellectuelen geven blijkbaar niet zulke goede prognoses", voegt hij er met een glimlach aan toe. Is de groep „'arbeiders en bedienden misschien ook de sterkst deelnemende groep? „Ja, dat is ook zo. Maar ook vernoudingsgewijs vallen er meer prijzen ln de genoemde groepen. Grote en kleine prij zen". Wat maakt Iemand tot prijs winnaar in de voetbaltoto? Welke factoren spelen daarbij een rol? „De factoren die volgens mij het belangrijkste zijn, zijn ken nis van zaken iemand, die een beetje de sterkte der clubs kent maakt volgens mij meer kans en dan natuurlijk ge luk". Gelooft U ln romantische verhalen van mensen, die met een dobbelsteen gooien, of een borduurpatroontje invullen? „Nou ja, dat gebeurt echt wel hoor. Er bestaan echt mensen die een prijs winnen, in een kolom, die ze het hele jaar door volgens een vast patroon Invullen, terwijl ze niks winnen in de kolom, die ze weldoordacht invulden". De heer Lut is, om verschil lende redenen, die wij uiter aard respecteren, niet bereid namen te verstrekken van personen, die eens ee grote prijs in de toto wonnen. Het boekje De Voetbaltoto van Jr. A. v. Emmenes geeft echter wel een paar anekdoten. De waarheid ervan kunnen wij natuurlijk niet garanderen, maar bedenkt u maar: als het- net waar is, is het goed ver zonnen. Een beroemd verhaal ls dat van de man, die men kwam berichten, dat hij een groot bedrag in de toto had gewonnen. Zonder veters in zijn schoenen hoorde hij het vreugdevolle nieuwe aan. Zijn eerste reactie was: „Nou kan ik eindelijk een paar nieuwe veters kopen". Een Amsterdammer, uiter aard vurig aanhanger van Ajax, liet eens een kolommetje door zijn vijftienjarige dochter invullen. *s Middags ging hij naar zijn favoriete club kijken en hij was er zeer ontstemd over dat Ajax het die middag niet verder bracht dan een gelijk spel. Toen hij zijn toto- biljet controleerde was hij daar echter minder rouwig om. Zijn dochter had achter Ajax een drietje ingevuld cn dat rijtje leverde hem een hoofdprijs op. Tenslotte nog een wat tries ter verhaal. In Limburg is eens Iemand geweest, die samen met drie anderen alle derti'en goed had. Uiteraard zeer ver heugd meldde hij zich bij het Sporttotobureau. Maar tot zijn teleurstelling kreeg hij niets uitbetaald: De secretaris- van zijn Vereniging had vergeten de man te laten registreren. Als troostprijs kreeg hij van de andere drie winnaars een deel van hun prijs, maar een teleurstelling bleef het. Als laatste dan nog de vol gende opmerking. Wanneer u snel rijk wilt worden, dan is de voetbaltoto daar niet de aangewezen weg voor. Maar ais u spanning zoekt, die soms nog geld op kan leveren ook, speelt u dan mee. Want span ning levert de toto genoeg. MARNIX KREYNS Gegevens voor dit artikel werden ontleend aan statistie ken en verslagen van de „Na tionale Sporttotalisator" en aan de Consumentengids twin tigste jaargang no. 8.

Groot Walcheren | 1972 | | pagina 3