Nachtclubeigenaar bezorgde Zeehospitum Zonneveld uitje Expositie Octopus in voorhal Statenzaal Nieuwe behuizing Zeeuwse Museum Hulp kruisvereniging aan vakantiegangers Kruisverenigingen willen zitting in college ziekenhuisvoorzieningen Talentvol orgelspel Afscheidsavond hoofd L. de Colignyschool Gevonden voorwerpen Vlissingen Kerkdiensten Jerry Lee Lewis the killer Toertocht voor jeugd Walcheren WELKE DOKTER IS THUIS culturele agenda DOE HET ZELF een nieuw gerecht in „De Put" Bij de reportage in „de Scheld eb ode" over het 10-jarig bestaan van de midget-goltbaan „Delta44 te Vlissingen, is nog te vermelden, dat de huidige eige naar-exploitant van de golfbaan de heer S. de Vos uit Vlissingen is, hij nam destijds het bedryf van de fam. de Nijs uit Cadzand over. Onder leiding van bovengenoemde heer de Vos en zfln naaste medewerkers de heren C. Moraal en A. de Troye, kwam dit jaar de modernisering van de golfbaan tot stand. TAXI De Pree VLISSINGEN De beken de Vlissingse nachtclubeige naar de heer I.PJ. Boone van Nachtclub Seventy-Inn uit de Walstraat heeft het Zeehospi tium Zonneveld uit Oostkapel- le een complete uitgaansdag aangeboden. Dat wil zeggen dat er donderdag j.l. op heel Zonneveld bijna geen mens aanwezig was. De 135 geeste lijke en lichamelijke gehandi capte kinderen en jongere mensen met hun 50 begelei ders gingen 's morgens vroeg scheep aan boord van de toer boot Noordzee, liggende aan de kade te Middelburg om een tocht te gaan maken over het Veerse Meer. Jammer genoeg is men daar niet aan toe gekomen, want tot grote vreugde van de kin deren kreeg de Noordzee vlak voor de sluizen van Veere pech en moest door de Temi 2, ook van de fa. Dijkhuizen, weer teruggesleept worden. Dit was iets dat niet voorzien kon worden en het was niet zo leuk voor de organisator maar voor de kinderen was het iets feestelijks. Daarna werden ze met de bussen van Stoomtram Walcheren, waar ze ook mee gehaald waren, naar Vlissin- gen gebracht waar ze in de nachtclub van de heer Boone de lunch aangeboden kregen en waar later het Italiaans or kest van Dino Stevanelli voor hen speelde. In de Seventy Inn was het gehele bedienings personeel aanwezig in vol or naat, iets wat de kinderen ook nog nooit gezien hadden. Aan boord van de Noordzee wer den kinderen en begeleiders onthaald op koffie en limona de, iets wat in de club ook zeker niet ontbroken heeft. Er zijn kosten noch moeite ge spaard om voor iedereen een on vergetelijke dag te verzorgen. Om de ouders ook mee te laten genieten heeft foto Back van deze volledige dag een film gemaakt die later tijdens een ouderdag kan worden af gedraaid. Het ligt in de bedoe ling dit ieder jaar te herhalen. Op onze vraag of de heer Boone hier een speciaal doel mee heeft zei men dat dat helemaal niet zo was maar dat hij iedere dag in zijn club zoveel mensen ziet genieten dat hij het gewoon fijn vindt om mensen die dat niet iedere dag kunnen doen ook eens te laten doen. Onder deze jonge lui bevonden zich zowel kin deren van 3 jaar als jonge mensen van 20. Toch hebben ze zich allemaal geamuseerd en zijn om half zes met een voldaan gevoel weer naar Zonneveld terug gegaan. VLISSINGEN - In het open hof te Vlissingen heeft het hoofd van de Vlissingse Christelijke Louise de Colignyschool, de heer A. Holthuis afscheid genomen van zijn school wegens het bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd. Onder tientallen versierde bogen door kwam het echtpaar Holthuis de zaal ingeschreden waar het verwelkomd werd door de heer P. Joosse, leerkracht van de vijfde klas. Alle klassen hadden een onderdeel verzorgd van het feest programma dat men de scheidende hoofdonderwijzer wilde bieden. Zo voerden de jongste scholieren van de eerste klas een gebarenspel op en declameerden een gedicht. Combinatieklas 1 en 2 bood de heer Holthuis een tros bananen aan als illustratie bij hun banaan uit Afrika". De derde klas had ook een toneelstukje en een gedicht. 4a voerde de eenacter „Het rapport" op, een uit het leven gegrepen fel realistisch stuk en klas 4b kwam met een schaduw spel. Klas vijf zong: „Als het om de liefde gaaat" en bracht een buik sprekende pop voor het voetlicht. De hoogste klas tenslotte de klas van de heer Holthuis zelf, bracht Joegoslavische en Roemeense volksdansen wat door het echtpaar Holthuis bijzonder werd gewaar deerd. Het schoolleven van de heer Holt huis kreeg voor het publiek ge stalte door middel van een diaserie, terwijl voorvallen uit zijn jeugd aan de kijkers werden meegedeeld door een komische musical die de leer- aan als illustratie bij hun een komische musical die de leer leuke toneelstukje „De grote lingen met veel animo opvoerden Jeugd en Muziek en de Stichting Octopus hebben in de voorhal van de Statenzaal te Middelburg, een expositie georganiseerd. De tentoonstelling bestaat uit originele decorschetsen, ontwerpen, teksten, notities, muziekbladen, drukvellen, werktekeningen, draaiboeken, etc., die voor de Octopus uit gaven zijn gebruikt. Boven dien is rond de desbetreffende kunstenaars en hun werk een fotodocumentatie samenge steld. Ook aanwezig is een com plete video-tape van het thea terstuk Poppetgom en een op video-tape vastgelegd inter view met Edward Ruscha. De tentoonstelling wordt door de heer A. L. van Gees- bergen, lid van Gedeputeerde Staten van Zeeland, geopend, op dinsdag 27 juni om vijf uur. Bij de opening zullen leden van de Workshop Muziek op Straat Four Sijstems van Earie Brown ten gehore brengen. Openingstijden: maandag t.m. vrijdag van 10-12 uur en van >14-17 uur. MIDDELBURG Na een restauratieperiode van enkele weken is thans ook het laatste deel van het Abdijcomplex, *de Kannunikkenwoningen' ge reedgekomen. In dit deel van het prachtige eeuwenoude cen trum van Middelburg werd het Zeeuws Museum onderge bracht. Vanaf woensdag 21 ju ni is het museum weer nor maal voor het publiek toegan kelijk. De zeer uitgebreide collectie is thans royaal en overzichte lijk opgesteld in het vele za len tellende gebouw. Zo zijn er o.a. te bezichtigen de be roemde grote gobelins; om de ze in een ruimte te kunnen ophangen moest een schei dingsmuur tussen twee zalen worden weggebroken - een enorm skelet van een mam moet; vele kostuums en voor werpen, die betrekking heb ben op de folklore en historie van Zeeland, altaren van de Zeeuwse godin Nehalennia, vele schilderijen w.o. 5 van Michiel A. de Ruijter, de Zeeuwse zeeheld - een plane tarium, enz. enz. Vooral de jeugd blijkt steeds weer gefas cineerd door de mummie van het Egyptische meisje, die ook in de nieuwe behuizing weer aanwezig is. Met recht kan dit museum het grootste en be langwekkendste van Zeeland genoemd worden. Het museum is geopend van maandag t.m. vrijdag van 10.00-12.30 uur en van 13.30-17.00 uur. Zaterdags en zondags van 14.00-17.00 uur. De entreeprijs bedraagt 0,60 voor volwassenen en 0,25 voor kinderen. VLISSINGEN Vakantie gangers die in hun woonplaats regelmatig hulp ontvangen van een kruisvereniging, kunnen deze verpleeghulp - in overleg met huisarts en wijkverpleeg ster en in overeenstemming met plaatselijke regelingen ook verkrijgen op het vakan tieadres. Dit kan bijvoorbeeld het geval zijn voor het geven van injecties. De behandelende arts dient dan de vakantieganger een Maak dit gerecht naar Uw Poulet la eigen smaak. Reserveren 01184-2297 elke avond vanaf 18 uur. brielje met enige gegevens mee te geven. Wanneer ie mand met vakantie is, ziek wordt en er een arts bij roept kan, indien nodig, op vertoon van de lidmaatschapskaart van een kruisvereniging, ook de hulp van een wijkverpleegster ter plaatse worden verkregen. Als de betrokkene nog niet lid is van een kruisvereniging, zal een zgn. noodlidmaatschap moeten worden aangegaan. Buitenlanders die in ons land hun vakantie doorbrengen, kunnen bij ziekte eveneens hulp van een wijkverpleegster verkrijgen. Deze patiënten dienen evenwel eerst een arts ter plaatse te consulteren. Hij kan de patiënt zo nodig naar een wijkverpleegster van een der kruisverenigingen verwij zen. VLISSINGEN De samen werking tussen de intramurale en de extramurale gezond heidszorg wordt tegenwoordig gezien als een hoeksteen voor het toekomstig beleid met be trekking tot de uitbreiding van de voorziening voor de gezondheidszorg, waaronder ook ziekenhuizen vallen. In dit verband komt het de Stichting Samenwerkende Landelijke Kruisverenigingen juist voor als in het bij de wet Ziekenhuisvoorzieningen inge stelde College voor Zieken huisvoorzieningen ook verte genwoordigers uit de sector van de maatschappelijke ge zondheidszorg worden aange wezen. Het bestuur van de SSLK schrijft dit aan de mi nister van Volksgezondheid en Milieuhygiëne en zij herinnert daarbij aan de woorden van de vroegere staatssecretaris dr. R. J. H. Kruisinga in de me morie van toelichting op het voorontwerp van de wet hou dende uitbreiding van de wet Ziekenhuisvoorzieningen tot een wet Gezondheidsvoorzie ningen. Daarin staat vermeld dat het college in overeen stemming met de bredere op zet van het wetsontwerp een gewijzigde naam en een geva rieerder samenstelling krijgt. Dit noopt tot vergroting van het aantal leden van 25 naar 30. Na een jaar tevergeefs te hebben gewacht op de uitnodi ging om representanten be schikbaar te willen stellen voor het bedoelde college, schrijft het bestuur van de SSLK de minister nu zich zor gen te maken dat de kruisver enigingen nog steeds geen ver zoek hiervoor hebben ontvan gen. De kuivenmuziek, de rock en roll zoals al meer betoogd, wordt in ere hersteld. Van het stelletje oude originele rock en rollers heeft er zich slechts één weten te handhaven. De rest is met groot verlof (chuck berry), is toegetreden tot de rijen der Superentertainers (elvis), is omgekomen (big bopper en buddy holly) of teert nog wat na op de oude glorie (little richard en bill haley, de laatste is trouwens ail bijna aoweeër).. De laatste uit het vijftiger jaren-tijdperk is JERRY LEE LEWIS. Afgelopen week was hij voor een enkel concert in Amsterdam. In een zeer kort optreden (nauwelijks drie kwartier muziek) zette hij keurig alle rock-standjes (heupwiegen, vette haaltjes kammen, piano spelen met handen en voeten en achterwerk) in een grondig uitgekiende show op een rijtje. Niet de muziek was het belangrijkste, het ging om de show. Die mocht er wezen. Van Jerry Lee Lewis zijn ter gelegenheid van de revival weer een hoop platen gereleasd en her-releasd. Waarvan zowel om de prijs als om de sfeer en het repertoire JERRY LEE LEWIS LIVE THE STAR CLUB IN HAMBURG er ver boven uitsteekt. Voor de echte, pure rockers met al wat kalende kuif, valt de voorkeur op de SUN-elpee, het originele eerste label van Lewis. Daar staan de oorspronkelijke opnamen op, uit de jaren vijftig. Zondag 2 juli wordt in de Martin usschool aan de Irene- straat te O. Souburg afscheid genomen met een receptie van 17-19 uur van pastoor M. Op- genoordt. Pastoor Opgenoordt is met ingang van 9 juli. be noemd in de Wouwse Planta ge. Opvolger van pastoor Op genoordt wordt pater A. van den Bosch uit Den Haag, die momenteel godsdienstonder wijzer is. Hij zal dit beroep naast de zorg voor de parochie van Oost en West-Souburg blijven uitoefenen voor de kinderen van het personeel van Pech iney, Pater van den Bosch zal zijn intrede doen op 2 juli. De Middelburgse raad heeft zijn fiat gegeven aan het plan de Concert- en Gehoorzaal te reconstrueren. Een plan dat ongeveer 1,7 miljoen investe ring vraagt waarvan de pro vincie ongeveer 400.000 gulden voor haar rekening neemt, de rest wordt gefinancierd onder garantie van de gemeente Middelburg.--- Zaterdag 29 juli a.s. zal in de Sporthal te Vlissingen een groots concert worden gegeven dat de naam Tsjee zal dragen. Het betreft hier dan ook een groot popfestival dat wordt gehouden om het Zeeuwse popgebeuren weer wat leven in te blazen. Verder is het opgezet om de jeugdige toeris ten wat te verpozen. Dat zij zich zullen amuseren valt niet te betwijfelen met groepen als De Golden Earing, Super Sis ter en The Hobo String Band en vele andere. Het is een popgebeuren van 's avonds 6 tot 's morgens 2 uur en de entree is f 10,-, bij voorverkoop en f 12,50 aan de zaal. De organisatie van het hele gebeuren berust bij het Vlissings Aktie Fonds, Sociaal Cultureel Werk Vlissingen, Walk Inn en Vlissings Ont moetingscentrum. De garantie voor de financiële exploitatie berust bij de ge meente. De voorverkoopadres sen zullen via affiches door geheel Zeeland bekend wor den gemaakt. Bij de entree- kaarten zullen gratis gestencil de biografiën van de optreden de arteisten worden verstrekt. Het Europees record kinder wagen duwen dat op naam stond van HTS-ers uit Vlissin gen is al weer gesneuveld en nu in handen van twee stu denten van der Boede uit Koudekerke die in plaats van 122 km 150 km liepen. De twee studenten zijn Jo Haze- voet uit Heikant en Lolke Boelhouwers uit Wolphaarts- dijk, Zij werden tijdens hun tocht, die begon in Breda, vergezeld van een compleet team verzor gers en aanmoedigers. In de serie Hartenavond die gedurende het seizoen in id- delburgplaats vindt, is het eerste onderdeel, bestaande uit een optreden van de Heine- kens Fanfare, compleet met box, en het* showkorps Gor- kun uit Gorinchem, alweer achter de rug. De Heinekens Fanfare trok door de straten van Middelburg wat tot gevolg had dat toen men op de markt aankwam het publiek reeds zeer talrijk genoemd mocht worden. Deze week vond het tweede evenement plaats, de verkiezing van Hartenvrouw. Deze is gevonden in de vorm van Jetty de Jonge, een drie maanden in Middelburg wonende 25 jarige jonge vrouw. In Griffioen 2 te Middelburg is het bouwbedrijf Delta ge start met het heiwerk voor een buurtwinkelcentrum be staande uit o.a. 6 bovenwonin gen lboven de winkels dus( en 3 sterfiats van 32 woningen ieder. Opdrachtgeefster voor deze bouw is het AKU-pensi- oenfonds. In het marine leven in Ne derland en speciaal in Zeeland heeft onlangs een vrij uniek gebeuren plaats gevonden. In de Vlissingse Marine-kazerne werden 27 marine-officieren beëdigd voor de eerste keer in Vlissingen want anders vindt dit gebeuren plaats in Den Helder of Hilversum. Door het massale karakter er van was het ook vrij uniek. De beëdiging vond plaats door de Commandant Maritieme Middelen Zeeland, tevens commandant Marinekazerne Vlissingen. Op het gemeentelijk sport terrein in Zoutelande vond on langs een groot musisch ge beuren plaats in de vorm van een groot concours georgani seerd door het tamboers- en pijperkorps Juliana uit Mid delburg in samenwerking met VVV Zoutelande. Op het ter rein zagen talloze mensen dat Gorkum uit Gorinchem als de beste uit de bus kwam terwijl Juliana zelf als eerste eindig de in de derde devisie, met de aantekening met lof. Dat er enorme belangstelling was voor dit gebeuren kwam mede om dat het prachtig weer was, iets wat men niet kon zeggen van de dagen erna. I Wat een bekwaam organist uit een kerkorgel weet te ha- len is j.l. vrijdagavond bewe zen door de jonge musicus i Hans Stehouwer. Voor dit con- cert had hij zijn keuze laten vallen op de Spaanse orgelmu ziek uit de 15e en 16e eeuw. Zijn opvatting over de uitvoe ring dezer werken, deed ons denken aan een concert, dat we indertijd meemaakten in het bedevaartoord „Monserat" in Spanje, waar een abt van dit klooster deze muziek ten gehore bracht. Hoewel daar tei plaatse het spel van deze mu sicus overladen was met de geest van de kerk, was een en ander zeer verheffend. Echtei de uitbeelding van deze Spaanse orgelmuziek nu ver tolkt door Stehouwer, was vloeiender en rijker aan nuan ceringen en vaak gevoelig in de melodische rhijtmiek. Frappant was zijn speltrant. Volgens de spelwijzer koos Hans Stehouwer niet voor de professionele muziekbeoefe ning, maar studeert wiskunde. We zouden hierbij een verge lijking willen maken tussen van wijlen dr. Albert Schweit zer, die naast zijn ambt speci ale orgelconcerten gaf, waarbij J.S. Bach de hoofdschotel vormde. Na enige indrukwekkende composities, speelde Stehou wer enkele delen uit het machtige werk „Die kunst der Fuge", van J.S. Bach. Hiermee aantonend, dat hij naast zijn arbeid, het kerkorgel trouw blijft en misschien in de toe komst concerten zal geven voor het een of andere goede doel. Dit concdrt was georgani seerd door de sektie cultureel werk van de Ned. Herv. Ge meente te Vlissingen. CELA VLISSINGEN In het tijd vak van 13-6-1972 t.m. 19-6- 1972 is bij de gemeentepolitie te Vlissingen kennisgegeven van het vinden van de volgen de voorwerpen: Een linnen jack, een hamer, een voetbal, een zonnebril, een sleutel met zwart label, een kinderbril, een verrekijker, een fietstas, een parapluhoes, een zonnebril licht gekl., een aansteker, een doublé arm band, een sportbroekje, een vliegbasis-pas „Volkel". een medaillon, twee losse sleutels, een kinderjack, een leesbril, een plastic tas, een kinderjasje en een paar kinderlaarsjes. De afdeling gevonden voorwerpen is geopend van maandag t.m. vrijdag van 11.00 tot 12.00 uui en van 15.30 uur tot 16.30 uur. Zaterdags van 11.00 uur tol 12.00 uur. VLISSINGEN Zaterdag 1 juli. Zevende Dag-Adventis ten. Doopsgezinde kerk Vrij- domweg, 9.15 dienst ds. A.E. Dingjan, 10.15 Bijbelstudie. Zondag 2 juli. Hervormd Vlis singen, St.-Jacobskerk 10 uur ds. J.H. Harmeijer, Breda, 17 geen dienst, Johanneskerk 17.30 ds. A.N. Doomheim, Markelo, 19 ds. J.H. Har meijer, Open hof 9.30 ds. J.W. Genuit, Ter Reede 19 Ds. J.W. Genuit, Bethesda 10. Doopsgezinde gemeente en Vrijz. Herv. gez. Dienst 9.30 in Ophir, da. Bakker. Evang. Luth. Gemeente Wal straat, 10 eerw. heer H. Schenmaker. Geref. Petruskerk Paul K ru gerstraat 9.30 ds. H. Brink man, Rijssen, 19 ds. Brinkman, Open hof, 9.30 en 17 uur ds. J.W. Genuit Geref. Gemeen te. Geref. Gemeente Vlissingen, 9.30 en 16.30 Leesdienst. Geref. Gemeente Melisker- ke, 9.30, 14.30 en 19 ds. West- strate. Geref. Gemeente Aagteker- ke 9.30 en 19 ds. Van Vliet. Geref. Gemeente Middel burg centrum, 9.30 en 14 H.D. ds. Zijderveld, zuid, 10.30 leesdienst, 19 ds. Zijderveld. Hervormd Rltthem, 10 ds. J. Broeder, H.A. Chr. Geref. Kerk Kasteel straat, 9.30 en 17 ds. A. Bik ker. Volle evangelie Gemeente, Vrouwestraat 5, elke zondag 9.45 Pinksterkapel Emmastraat 10, dienst te 14.30. Leger des Hells, Dr. Staver- manstraat. ^ieilsbijeenkomst 10, 11.30. Zondagsschool, 19.30 getuigen-samenkomst. Woens dagmiddag 13.30 filmvoorstel ling voor de kinderen. Anglican Church, Services every Sunday morning Prayer 10.30 a.m. evening prayer 7.30 p.m. in The Missions to Sea men Scheldepoort Vlissingen oost. Reader A. Driver. MIDDELBURG Zaterdag 1 juli Zevende Dag-Adventis ten. Doopsgezinde kerk. Lange Noordstraat 10 Bijbelstudie, 11 ds. Dingjan. Zondag 2 juli Koorkerk, 10" ds. A. van San ten, Nieuwe Kerk, 19 uur ds. A. van Santen. Evang. Luth. Gemeente, 9 eerw. heer H. Schoenmaker, Zoutelande. The Bethel Pentecostal Tempel, elke zondag 14.30 en WOENSDAG 19.30 in Zuiderba ken. R.-k. kerkberichten op Wal- chereh voor 1 en 2 juli 1972. Parochiekerk Lombardstraat Middelburg, zaterdagavond 19, zondag 10.30 en 19, De Hoek steen )Roozenburglaan(, zon dag 11.30. Vlissingen, Parochiekerk Singel, zaterdagavond 19, zon dag 8.30, 10 klameskoorf. 12 en 19, Emmanuelkerk Paau- wenburg zaterdagavond 19, zondag II, Souburg, Martinuskerk, za terdag 19, zondag 10.30. Koudekerke, Toeristenkerk 10. Oostkapelle, zaterdagavond 19 Ned. Herv. Kerk. Veere, Ned. Herv. kerk, zondag 8. Vrouwepolder, Toeristen kerk Fort Den Haakweg zon dag 10. Westkapelle, Toeristenkerk Bazienstraat 3. zaterdag 19, zondag 10. Zoutelande, Toeristenkerk, Bosweg 48, zaterdag 19. zon dag 10 en 19. MIDDELBURG De Jeugdcommissie Wielerbelan- gen Zeeland houdt zaterdag 1 juli a.s. vanuit Middelburg een jeugdtoertocht op de fiets. De start is om 10.00 uur vanaf de Voorborch/eind Breeweg (Sportcomplex). Daar is ook de finish. Iedere jongen en meisje tussen de 8 en de 14 jaar kan meerijden. Alle fietsen zijn toegestaan, dus racefietsen. sportfietsen, gewone fietsen. Ook het aantal versnellingen is vrij. Deelna me aan dit evenement is hele maal gratis maar men moet zich wel even opgeven zodat de organisatoren weten hoe veel kinderen er mee doen en wie dit zijn. Opgave kan ge beuren bij H. Simons, Voor- borch 4 te Middelburg tel. 01180-5188. Mevr. K. Marijs- Mast. Buteuxstraat 20 Oost- Souburg. Bij voldoende animo zullen meerdere tochten vol gen. IN SOUBURG Oranjeplein 18 Tel. 01183 -1248 Vlissingen. Doktersdienst. Zaterdag 1 juli van 0.00 tot en met 24 uur dokter Sluijter, Julianalaan 7, tel. 01184-2225, zondag 2 juli van 0.00 tot en met 24 uur De Greef, Bad huisstraat. 114. tel. 2121. Apotheek. Van vrijdag 30 juni nm 18 uur tot en met vrijdag 7 juli vm 8.30 uur geopend apotheek C.P. Last drager C. van Perestraat 1, Oost-Souburg, tel. 01183-1593. Verloskundige. 1 en 2 juli mej. Van Ginkel, Pres. Roose- veltlaan 232, tel. 01184-7775. Tandarts. Zaterdag 1 juli van 9-10 uur en zondag 2 juli van 11-12 uur. Dokter G.H. van Bergen, Damplein 37, Middelburg, tel. 01180-2936. Huisartsen Souburg, Ame- muiden en Nieuwland. 1 en 2 juli dokter Th. Bloos, Kanaal straat 70, Souburg, tel. 01183- 1500. Wijkverpleegster Het Groe ne Kruis. Vlissingen, 1 en 2 juli zuster Radstake, Sotte- gemstraat 28. tel. 01184- 2286. Dierenarts. 1 en 2 juli dok ter R.M. Barkema, Middel burg, tel. 01180-3118, consult alleen na tel. afspraak. Middelburg. Doktersdienst. Zaterdag 1 juli van 0.00 tot en met 24 uur dokter De la Hay- ze, Seisdam 22, tel. 01180-4305, zondag 2 juli van 0.00 tot en met 24 uur dokter Delfos, Rouaanse Kaai 47, tel. 01180- 2637. Apotheek. Vari vrijdag 30 juni nm 18 uur tot en met vrijdag 7 juli vm 8.30 uur geopend apotheek W.K. Hum- melen, Markt 69. Dinsdag 4 juli, 20 uur Nieu1 we Kerk te Middelburg Orgel concert te geven door Simon C. Jansen, Amsterdam. Woensdag 5 juli, 20 uui Burgerzaal Stadhuis te Mid delburg concert Musicae Anti- quae Collegium Varsovience. Vrijdag 7 juli. 20 uur St. Jacobskerk te Vlissingen Or gelconcert te geven door de Franse organist Joseph Ru» con. organist aan de kerk St. Etienne te Annecy. Woensdag 5 juli. 20.30 uui Herv. kerk te Domburg orgel concert te geven door Bram Beekman. In de maanden juli en au gustus dinsdags en donderdags te 14.30 uur gratis rondleiding natuurreservaat Rammekens- hoek. HOOGWATER VLISSIN GEN Donderdag 29 juni 3.30 en 15.46, vrijdag 30 juni 4.09 en 16.24. zaterdag 1 juli 4.48 en 17.01. zondag 2 juli 5.28 en 17.39, maandag 3 juli 6.13 en j 18.26, dinsdag 4 juli LK 7.04 jen 19.17, woensdag 5 juli 8.03 en 20.26.

Groot Walcheren | 1972 | | pagina 3