Fam. Hardenberg wint opnieuw foto-prijs Kaas en wijnavond bij de „Walcherse Kaasboer" Zeeuwse Nutsspaarbank heeft nu kantoor aan Singel in Vlissingen Vlissingse schooljeugd op reis naar Pipi-land Welgeteld méér rente van uw geld. Gevonden voorwerpen Kerkdiensten WELKE DOKTER IS THUIS culturele agenda ER HANGT U HEEL WAT BOVEN 'T HOOFD met een een nieuw gerecht in ,,De Put" Spaarrekening Termijnrekening Beleggingsrekening Spaardeposito-rekeningen F.van Lanschot VLISSINGEN De familie Hardenberg wonende aan de Bloemenlaan te Vlissingen heeft niet over geluk te kla gen. Enige tijd geleden won de heer des huizes een klin kende prijs van 1000 gulden voor het inzenden van een kleurenfoto die hij thuis van zijn kinderen vervaardigde. Ongetwijfeld moet mevrouw Hardenberg gedacht hebben dat zij voor haar man niet onder hoefde te doen. Zo be sloot ze ook mee te doen, zond eveneens een kleurenfoto in en wachtte vol spanning af. KODAK vond de inzending dermate goed dat deze voor een «prijs in aanmerking kwam. Zodoende kon de heer Back in zijn zaak aan de St. Jacobsstraat, aan de gelukkige mevrouw Hardenberg een fraaie filmcamera overhandi gen, waarbij hij natuurlek de geldprijs, door haar man ge wonnen, in herinnering bracht. Hij adviseerde de familie Har renberg door te gaan met het inzenden van opnamen. Dit advies werd door mmevrouw Hardenberg opgevolgd en...- weer met succes. Ditmaal werd een leuke originele kin derfoto ingezonden in het ka der van de Phüips-flits-foto wedstrijd. |n«„dl„g werd aangewezen als de meest originele flitsfoto van de maand. Zodoende kon de heer Back voor de derde keer aan zfln cliënten een prijs over handigen, ditmaal een geld prijs van 100 gulden. Wanneer wij ons niet sterk vergissen zal de heer Hardenberg de achterstand op zj|n echtgenote snel goed willen maken. Met belangstelling wordt dan ook de verdere prestaties van deze gelukkige familie tegemoet gezien en wensen hun daar veel succes by. BIGGEKERKE Met in gang van 2 juni houdt de Wal cherse Kaasboer, café restau rant aan de provinciale weg naar Zoutelande net buiten Biggekerke vrijdagsavonds na 9 uur een kaas en wijnavond. Dat wil dus zeggen dat men op deze avond als men een kaasplateau besteld 6 soorten Franse kaas en 3 soorten Hol landse kaas krijgt geserveerd met naar keuze rode wijn, witte wijn of een rosé. Even tueel kan men ook alleen franse of hollandse kaas krij gen of een andere samenstel ling, welke in overleg ge daan kan worden met de be dienende kelner. Vanaf de 23 juni kan men hiervan genieten met op de achtergrond muziek van Jan Groenewoud uit Middelburg die ook de zaterdagavondmu- ziek verzorgt, dan bijgestaan door Go de Vos uit Vlissingen. Deze muziek is gedurende het seizoen als de Walcherse Kaasboer iedere dag geopend vanaf 11 uur 's morgens. Zo waren de eerste maatjes ha ring amper binnen of de Wal cherse Kaasboer had ze reeds op het menu. Zo gaat het ook met aardbeien, kersen of wat dan ook en toch kan men de prijs dan meestal populair houden tussen de 10 15 gul den. De kaas en wijnavond is eigenlijk ontstaan uit een ge dwongen situatie. Bij de ope ning stond er ook kaas op het menu maar weinigen maakten er gebruik van. Toch was er wel vraag naar zodat de heer Meeuws zei dan maar een kaas wijn avond heel geschikt voor mensen die gezellig een avondje uitgaan maar toch nog iets willen eten. Als het ook bij de eigen bevolking aan slaat gaat men er van de win ter mee door. Naast deze avonden natuurlijk het gewo ne menu waar als specialiteit vis op prijkt met paling voor aan. Wilt u in de Kaasboer gaan eten dan hoeft u echt niet in smoking te komen maar wel graag nette vakan- tiekleding wat best een korte broek mag zijn maar absoluut Vrijdagavond a.s. 23 juni vindt in de St. Jacobskerk te Vlissingen een orgelconcert plaats door de Amsterdamse organist Hans Stehouwer. Op het programma staan Spaanse orgelwerken, alsmede werken van Alain, Buxtehude en J.S. Bach. Het concert begint om 8 uur en de toegangsprijs be draagt f 2,50 )scholieren f 1,25(. Kaarten hiervoor zijn verkrijgbaar bij het VVV Paul Krugerstraat 19 te Vlissingen en 's avonds aan de kerk. Hans Stehouwer werd geboren in 1946 en ontving zijn muzi kale opleiding bij Koos Bons in Maassluis bij wie hij orgel spel, contrapunt en harmonie studeerde. Hij verzorgde reeds een aantal concerten in zijn geboorteplaats Maassluis. Hij koos uiteindelijk niet voor een professionele muziekbeoefe ning doch studeerde wiskunde aan de Vrije Universiteit te Amsterdam, welke studie hij een dezer dagen met een docto raal examen hoopt af te slui ten. Het volgende orgelconcert in de St. Jacobskerk vindt plaats op vrijdag 7 juli door de Franse organist Joseph Kus- con, leraar aan het conserva torium te Annecij, leerling van Jean Girous en organist van de kerk St. Etienne te Anne- Ctj. In juli en augustus heeft het geen zwembroek, 's Winters kan men bij de Walcherse kaasboer ook terecht voor par tijen iets wat zomers moeilij ker te realiseren is. Vroegtij dig bespreken is dan wel ge wenst. Foto: De heer Back overhan digt aan mevrouw Hardenberg de door haar gewonnen fraaie filmcamera. VLISSINGEN Donderdag 15 juni om 9.00 uur gingen de deuren van het 16e kantoor van de Zeeuwse Nutsspaar bank en het 5e kantoor in de gemeente Vlissingen voor het publiek open. Hiermee is het plan dat het bestuur van de toenmalige Vlissingse Nuts spaarbank voor ogen stond, toen het enige jaren geleden het perceeltje grond op de hoek van de Singel - Bosjes laan kocht, n.l. ook in deze omgeving een kantoor te bou wen, verwezenlijkt. Het stre ven van de Nutsspaarbank is namelijk om een zodanige spreiding van haar kantoren te bewerkstelligen dat de cliën ten enerzyds de bank dlchtby huis hebben en dat anderzijds een te grote concentratie met langere wachttijden voor het pubUek wordt voorkomen. Dat dit streven bij de cliënt waardering ondervindt, is o.m. gebleken uit het gebruik dat men heeft gemaakt van de tij delijke vestiging, de salonwa gen, die vooruitlopend op het in gebruik nemen van het nieuwe kantoor ongeveer een jaar in de Korenbloemlaan heeft gestaan. Het nieuwe kantoor aan de Singel werd gebouwd door het aannemersbedrijf Christiaan- sen te Vlissingen naar een ontwerp van architectenbureau P. Götzen te Middelburg. Zo wel het interieur als het exte rieur van het nieuwe spaar bankkantoor kenmerken zich door hun progressieve vormge ving. Het resultaat is een smaakvol geheel, waarbij met name de met zorg gekozen kleuren opvallen. Het nieuwe kantoor van de Zeeuwse Nuts spaarbank is het eerste kan toor in Vlissingen dat ter be veiliging van de spaarbankme dewerkers en van de kasmid delen voorzien is van gepant serd glas. Belangrijk voor de cliënten van de Nutsspaarbank is te weten dat men voor alle za ken, de spaarbank betreffende, op dit kantoor terecht kan. Bovendien is de administratie van de spaarbank zo ingericht, dat men zich niet aan een bepaald kantoor hoeft te bin den. De kantoren in de stad Vlissingen, t.w. aan de Coosje Buskenstraat, de Bonedijke- straat, de Alexander Gogelweg en het nieuwe kantoor Singel, kunnen zonder bezwaar door elkaar worden bezocht. Ter gelegenheid van de opening van het nieuwe kantoor is door de Nutsspaarbank een bedrag geschonken aan de Stichting Dienstencentrum ten behoeve van het Open Bejaar- denwerk. Gedurende de periode van 15 tot en met 23 juni wordt een openingsspaaractie gehou den, waarbij iedere spaarder een aardige attentie wordt verstrekt, terwijl elke nieuwe spaarder bij de eerste inleg van tenminste tien gulden een premie van f 5 ontvangt. Hier van maakten de eerste cjon- derdag na de opening reeds verschillende mensen ge bruik. „Brochette van de meester hoefsmid' Reserveren 01184-2297 ELKE AVOND VANAF 18 uur VLISSINGEN Aan het bureau gevonden voorwerpen van de gemeentepolitie te Vlissingen werden in het tijd perk van 6-6-72 13-6-72 de volgende voorwerpen aangege ven: 1 bijbel. 1 sportschoen, 1 beer, 1 kinderjasje, 1 gouden armbandje, 2 grote sleutels aan ring, 1 portemonnee, 1 re genbroek, 1 broche, I lap stof in pakje, 1 spijkerjack en in houd, 1 zonnebril in etui, 1 tas met paspoort en rijbewijs, 4 sleutels, 1 zeiljack, 2 paar schoenen, 1 knipportemonnee, 1 hond met zwarte krulletjes en tamelijk groot. 1 cameratas, 1 mapje met pasfoto's. DeN afde ling -gevonden voorwerpen is geopend van maandag t.m. vrijdag van 11-12.30 uur en van 15.30-16.30 uur. Zaterdags van 11.00-12.00 uur. Vier en tachtig kinderen van de Pauwenburgtchool in Vlissingen hebben donderdag een fan tas ties avontuur be leefd. 's Morgens vertrokken de klassen een en twee met twee bussen op schoolreis naar Pipiland, dat voor deze uitzon dering vanuit televisieland verplaatst was naar een heer lijk speelterrein ergens tussen Vrouwenpolder en Veere. De verwachtingen van de kinde ren waren hoog gespannen, uit de reakties op de dag zelf en die na afloop van de reis, bleek dat de werkelijkheid de verwachting verre overtrof. Voor zo'n alternatieve schoolreis dicht bij huis is er wel een heel aktieve ouder commissie nodig. De Pauwen- burgschool prijst zich gelukkig over een dergelijke commissie te beschikken. De voorberei dingen hebben maanden in be slag genomen. De dag zelf stond onder leiding van de James Osté en Schmelzer. De kinderen werden na aankomst bij Pipiland in tien groepen verdeeld. Ze kregen allemaal een groot kartonnen medaillon omgehangen met een afbeel ding van Pipi waaraan een lint bevestigd was in de kleu ren van de afzonderlijke groe pen. In de morgen moesten negen opdrachten uitgevoerd worden. De zaak was n.l. de ze: Het aapje van Pipi, mijn heer Nilson, zou door de zee rovers zijn meegenomen. Na een dag vol spelletjes en een intensieve speurtocht, waarin echte zeerovers het pad van de kinderen kruisten, werd het aapje teruggevonden en teruggegeven aan Pipi. Tij dens het daarop volgend kampvuur reikte Pipi zelf de- prijzen uit aan de meest suk- sesvolle groep. Dat was dan gelukkig ook het laatste even ement van de dag, want zowel de kindertjes als de 14 man sterke ploeg begeleiders wa ren bekaf na deze enerverende reis. Het idee van dit soort schoolreisjes is afkomstig van 2 der oudercommissieleden mevr. J. Osté-Hoste en mevr. scmelzer, die fel gekant zijn tegen verre schoolreizen voor kleine kinderen. Ze gaan er van uit, dat de tegenwoordige kinderen toch wel aan hun trekken komen in de vakantie. Bovendien doen zich tijdens Grand hotel Britannia te Vlis singen weer wat evenementen tussen zijn muren. Zo speelt dagelijks het trio Tonoli op in het boulevard café van 19.30- 01.00 uur. Zaterdags tot 0.200 uur. Zondags middags van 15-18 uur, 's maandags zult u evenwel tevergeefs zoeken want dan heeft het trio een vrije dag. Omdat dit trio vori ge jaren zo in de smaak bij de gasten zijn gevallen heeft men deze Italianen nogmaals ge contracteerd. Verder staat er op het programma een show van originele Zeeuwse kleder drachten door het gezelschap van mevrouw de Jager uit Domburg. Dit vindt plaats op dinsdag 25 juli en dinsdag 8 augustus, eveneens in het bou levard-café, aanvang 20 uur. Verder iedere donderdagavond van 21.30 uur tot 22.30 uur festival d'elegance, een modes how met medewerking van Boutique Flair, optiek Hardij, dameskapsalon La Perruque Han van de Sande en Roovers Lederwaren. Dan is er verder nog een periodiek expositie van schilderijen van Piet Bult huis. Donderdag 15 juni'j.l. vond op het R.C.S. veld te Oost- Souburg een voetbalwedstrijd plaats tussen een team be staande uit personeel van Grand Hotel Britannia en het ziekenhuis Bethesda-St. Jo seph te Vlissingen. Na afloop werd de spelers een diner aangeboden door hotel Britan nia. Vrijdag 30 juni a.s. zal in de vleeshal van het Middelburgse stadhuis de tentoonstelling Waard om te Behouden worden geopend. Deze tentoonstelling handelt over de Middelburgse binnenstad, bewoond en be leefd door mensen van vroeger en nu. Tot en met 31 augustus kan men de tentoonstelling bezoeken. In verband met de benoe ming van de Commandant Brandweer Middelburg tot commandant Brandweer Vel- sen zal de heer J.M. de Jong op dinsdag 27 juni om 20 uur in de A.J.W. Mathijssenbrand- weerkazerne afscheid nemen van de brandweer Middel burg. Aan de Cristelijke huishoud school Z.L.M. Oranjezon te Oostkapelle worden vrijdag 23 juni a.s. om 10 uur de diplo ma's uitgereikt voor de 3-jari- ge L.H.N.O. opleiding. Burgemeester drs. Th.J. Westerhout, zal op vrijdag 23 juni a.s. om 15 30 uur de tentoonstelling Het Schepen portret sinds 1572 in het Ste delijk Museum aan het Bella my park te Vlissingen ope nen. Voor de heer van der Kam, wonende 't Groente 6 te Dom burg was het dinsdag 13 juni een grootse dag. Op die dag kreeg hij namelijk te horen met de van Rijkom wenskaar ten een wereldreis voor twee personen te hebben gewon nen. Het hoofd van de Louise de Colignyschool aan de Alexan der Gogelweg te VHssIngen gaat deze school wegens het bereiken van de pensioenge rechtigde leeftijd verlaten. Men wordt in de gelegenheid gesteld afscheid van de heer A. Holthuis te nemen tijdens een avond in Open Hof welke avond op donderdag 22 juni a.s. om half acht begint. Zondag 2 juli wordt in de M Martinusschool aan de Irene- straat te Oost-Souburg af scheid genomen van pastoor M. Opgenoordt die deze ge meente acht jaar onder zijn hoede heeft gehad. Men krijgt de gelegenheid hem hiervoor te danken tijdens een receptie in bovengenoemde school van 17-19 uur. VLISSINGEN Doktere- dienst. Zaterdag 24 juni van 0.00 tot en met 24 uur dokter Cramer, Singel 210, tel. 01184- 3619. Zondag 25 juni van 0.00 tot en met 24 uur dokter Dek ker, Badhuisstraat 30, tel. 01184-2950. Apotheek, van vrijdag 23 juni nm 18 uur tot en met vrijdag 30 juni geopend Apo theek J. H. Tan-Meijer. Schel- destraat 26, tel. 2025. Verloskundige. 24 en 25 juni mej. Stolk, Bloemenlaan 45, tel. 01184-3838. Tandarts. Zaterdag 24 juni van 9-10 uur en zondag 25 juni van 11-12 uur dokter M. D. Smallegange, J. M. Kem perstraat 32, Vlissingen, tel. 01184-7094, bij geen gehoor tel. 7791. Huisartsen Souburg, Arne- muiden en Nieuwland, 24 en 25 juni dokter J. J. Jansen, Rijksweg 6, Nieuwland, Tel. 01182-1340. Dierenarts. 24 en 25 juni dokter I. Cs Klok, Oude E)om- burgse weg 35, Oostkapelle, tel. 01188-1443. Wijkverpleegster Oranje- Groene en Wlt-Gele Kruis, 24 en 25 juni zuster Floor, Hoge- weg 85, tel. 01184-2040. Wijkverpleegster „Het Groe ne Kruis" te Vlissingen, 24 en 25 juni zuster Van Sabben, Sottegemstraat 22, tel. 01184- 2914. MIDDELBURG Dokters- dienst. Zaterdag 24 juni van 0.00 tot en met 24 uur dokter Schram, Oosterscheldestraat 2, tel. 01180-4664. Zondag 25 juni van 0.00 tot en met 24 uur dokter de la Haijze, Seisdam, 22, tel. 01180-4305. Apotheek. Van vrijdag 23 juni nm 18 uur tot en met vrijdag 30 juni vm 8.30 uur geopend apotheek A. Ringe ling, Lange Delft 133. dit soort alternatieve school reisjes bijna geen gevaarlijke situaties voor. De reis terug na zo'n vermoeiende dag neemt ongeveer twintig minuten in beslag. Mevr. Osté en mevr. Scmelzer vinden het eigenlijk onbegrijpelijk, dat er niet meer scholen zijn, die dit soort ongevaarlijke maar toch attraktieve schoolreisjes orga niseren. Maar het blijft zoals we al eerder opgemerkt heb ben een arbeidsintensieve aan gelegenheid waarbij de hulp van vele goedwillende vrijwil ligers nodig is en wie kan daar in deze tijd nog vrijelijk over beschikken VLISSINGEN In* de ver gadering van april J.l. ging de gemeenteraad van Vlissingen akkoord met het voorstel tot verplaatsing en uitbreiding van de weekmarkt. Dit besluit houdt in, dat de weekmarkt: met ingang van 16 juni JJ. van de zaterdag naar de vrydag wordt verzet, in de Lange Zel- ke wordt gehouden, met de mogelijkheid van uitbreiding naar de Marktstraat en de Ou de Markt, van 9.00 tot 18.00 uur geopend zal zfjn. De sluitingstijd van de Markt voor de periode tot en met de derde vrijdag in au gustus is op 21 uur gesteld. Tevens is het door wijzi ging van de betreffende veror dening mogelijk geworden, dat de winkeliers in de gehele gemeente op de vrijdagen in genoemde periode hun zaken tot 21.00 uur open mogen hou den. In verband met deze nieuwe markt, waarop circa 75 kramen zullen worden ge plaatst, worden een aantal verkeersmaatregelen getroffen. Van donderdag 18.00 uur tot vrijdag 21.00 uur zal een par keerverbod gelden voor de Oude Markt, de Lange Zelke tussen de Torenstraat en de Walstraat en de verbindings straat tussen de Lange en de Korte Zelke. Bovendien zal ie dere vrijdag van 7.00 uur tot 21.00 uur de Lange Zelke tus sen Walstraat en Torenstraat en de verbindingsstraat tussen Lange Zelke en Korte Zelke worden afgesloten voor alle verkeer behalve voor voetgan gers, aan de noord- en oostzij de van de Oude Markt in de richting van de Torenstraat eenrichtingsverkeer worden ingesteld, een parkeerverbod voor de westzijde van de Kor te Zelke gelden. De eerste weekmarkt „nieuwe stijl" is vrijdag j.l. om 10.00 uur door burgemeester Westerhout geo pend. kom kijken an vragen bij Stichting Zieken- en Onge vallen vervoer op Walche ren. Aanvrage Ambulance. Voor' zieken op Walcheren Brand weer Vlissingen tel. 01184- 3515 of 2323. Voor ongevallen op Walcheren Brandweer Vlis singen tel. 01184-3535. Voot ongevallen binnen de gemeen tegrenzen van Middelburg, Gemeente politie, tel. 01180- 5800. VLISSINGEN Zaterdag 24 juni Zevende Dag-Adven tisten, Doopgezinde kerk, 9.15 dienst, 10.15 Bijbelstudie, idem Doopsgezinde kerk Lan ge Noordstraat Middelburg 10 Bijbelstudie, 11 dienst. Zondag 25 juni Evang. Lath. Gemeen te Walstraat 9 uur Drs. A. Houtepen, Breda. Ver. van Vrijz. Hervormdem- Rem ons trant en. ds. v. d. Berg. Doopsgezinde gemeente Vrfj- domweg. 10 Da. Bakker. Geref. Petruskerk Paul Kru gerstraat. 9.30 en 19 Ds. Groe- neveld, HA. Open hof Paau- wenburg 9.30 en 17 uur Ds. W J Genuit. Chr. Geref. Kerk Kasteel straat. 9.30 en 17 Ds. M. de Boer. Geref. Gemeente Vlissingen. 9.30 en 16.30 Leesdienst. Geref. Gemeente Meliskerke. 9.30, 14.30 en 19 Leesdienst. Geref. Gemeente Aagtekerke. 9.30 en 19 Ds. Van Vliet. Geref. Gemeente Middelburg. Centrum 9.30 en 18.30 Ds. Zij- derveld, zuid 19 Leesdienst. Volle Evangelie Gemeente. Fi- ladelfikapel Vrouwestraat 5, elke zondag 9.45. Pinksterkapel. Emmastraat 10, dienst te 14.30. Leger des Hells. 10 Heilsbij- eenkomst, 11.30 Zondags school. 19.30 Getuigen-samen- komst. Woensdags 13.30 Film voor de kinderen. Bethesda. 10 Prot. Kerk dienst. Anglican Church. Services every Sunday morning prayer 10.30 a.m. evening prayer 7.30 p.m. in The Missions to Sea men Scheldepoort oost, Vlis singen. Reader A. Driver. Hervormd Souburg. West 9 de heer J. Sinke, Jeugddienst. Oost 9.30 Ds. den Toom, 19 Ds. Dorgelo. Hervormd Ritthem. 10 Ds. F. S. Kloosterman, Vlissingen. Hervormd Koudekerke. 9 Ds. M. J. de Jong, 10.30 Ds. M. J. de Jong gezinsdienst. Kristen Zuid Molukse Kerk. Oost-Souburg 15 Ds. P. Fader, Koudekerke. 12 Ds. P. Fader, vrijdag 30 juni 12 huwelijks bevestiging Ds. P. Fader. Mid delburg. Zondag 25 juni. Koor kerk. ds. A. van Santen. Getulgeniskerk 9.30 Geref. Predikant. Evang. Luth. Gemeente. 10.30 Drs. A. Houtepen. The Bethel Pentecostal Tem pel. Elke zondag 14.30 zuider baken. R.-K. Kerkdiensten op Wal cheren voor 24 en 25 juni. Vlissingen. Parochiekerk Sin gel, zaterdagavond 19, zondag 10 )dameskoor<, 12 en 19, Ka pel St.-Josefziekenhuis van Dishoeckstraat zondag 9, La tijnse liturgie )herenkoor(, Emmanuelkerk Paauwenburg zaterdagavond 19, zondag 11, maandag 26 juni 15 uur huwe- lijksdienst. Souburg. St.-Martinuskerk za terdagavond 19, zondag 10.30. Middelburg. Parochiekerk H. foto harry verschuren oosterhout middelburg Petrus en Paulus. zaterdaga vond 19. Zondag 10.30 en 19, Ontmoetingskerk 8.30, Zuider baken 10.30. Domburg. Parochiekerk 10 en recreatieterrein. Koudekerke. Toeristenkerk 10. Oostkapelle. Ned. Herv. Kerk van 2 juli tot 6 augustus. Vrouwepolder. Toeristenkerk Fort den Haakweg zondag 10. Westkapelle. Toeristenkerk Bazienstraat 3, zaterdag 19, zondag 10. Zoutelande. Toeristenkerk Bosweg 48, zaterdag 19, zon dag 10. Zondag 25 juni 1972 Dienst der- offeranden: 1. Eredienst; 2. Diakonie; 3. Bij de uitgang: 3- maandelijkse collecte voor de kerkvoogdij (zakjes) St. Jacobskerk 10 uur ds. J. v. d. Heide, van Souburg; 17 uur: geen dienst Johanneskerk 9.30 uur ds. J. P. Broeder, van Ritthem; 19 uur ds. M. J. de Jong, van Koudekerke Open Hof (Paauwenburg) 9.30 uur ds. J. W. Genuit. Eén collecte voor de kerk Walk-Inn 19 uur Jeugddienst (15 Ophir (Comm. v. d. Vrijz. Her vormden en Rem. Kring) 10.45 uur ds. J. C. van den Berg Bethesda 10 uur Prot. Kerkdienst, voor verpleegden en personeeel Zondag 2 juli 1972 Dienst der offe randen: 1. Eredienst; 2. Diakonie; 3.. Bij de uitgang: collecte voor Bijzondere doeleinden St. Jacobskerk 10 uur ds. J. H. Harmeijer, van Breda; 17 uur geen dienst. Johanneskerk 17.30 uur ds. A. N. Doornhein, van Markelo; 19 uur ds. J. H. Harmeijer, van Breda Open Hof (Paauwenburg) 9.30 uur ds. J. W. Genuit. Eén collecte, voor de kerk Walk-Inn geen dienst t/m 11 sep tember Ophir (Comm. v. d. Vrijz. Herv. Rem. Kring en Dooopsgez. Ge meente) 9.30 uur dr. A. H. A. Bakker Ter Reede 19 uur ds. J. W. Genuit: Dienst voor de bewoners (interker kelijk) Bethesda 10 uur Prot. Kerkdienst, voor verpleegden en personeel. Dinsdag 27 juni Nieuwe Kerk te Middelburg, orgelcon cert te geven door Jan J.' van den Berg, Delft. Vrijdag 23 juni, St. Jacobskerk te Vlissin gen orgelconcert te geven door Hans Steehouwe, Amsterdam. Zaterdag 22 juni Abdijplein te Middelburg Drive-in Show.- vrijdag 23 juni openlucht-the ater Toorenvliedt te Middel burg Driekoningen-avond van Shakespeare. Vanaf heden tot en met 1 september in de Abdij te Middelburg. Spel van klank en licht. Tot en met 28 augustus rijksarchief te Mid delburg tentoonstelling „1001 jaar Walcheren". Hoogwater te Vlissingen. Donderdag 22 juni 10.54 en' 23.15. Vrijdag 23 juni 11,57 en -, zaterdag 24 juni 0.45 en 12.31, zondag 25 juni 0.46 en 13.11, Maandag VM 1.29 en 13.48, Dins dag 277 juni 2.09 en 14.26, Woensdag 2.50 en 15.06. Wij zijn een spaaragentschap van F. van Lanschot, Bankiers. Daarom kunt u bij ons aantrekkelijk sparen. U kunt kiezen uit verschillende spaarvormen. Kijkt u maar. U kunt sparen op de manier die u wenst, want uit de vele mogelijkheden kunt u allerlei kombinaties maken. Hoe dan ook.u profiteert in ieder geval van de hoge rente en de gunstige voorwaarden, ongeacht de gekozen spaarvorm. Laat u zich door ons eens uit voerig adviseren over de mogelijkheden. SpaaragMitsriiap F. van I anschot Middelburg Assurantiekantoor Walcheren, St. Pieterstraat I,tel.(01 I80)-3602.giro 2317600, t.n.v. Spaaragentschap F. van Lanschot. Geopend: elke werkdag van 9-12 uur en van 14-17.30 uur. bankiers 's-Hertogenbosch, Amsterdam, Hreda, Eindhoven, Roosendaal, Tilburg. Vuglit.

Groot Walcheren | 1972 | | pagina 3