Kantoor Raiffeisenbank in Koudekerke heropend Welgeteld méér rente Tan uw geld. Braderie Souburg groot succes werd het weten waard F eestprogramma Dorpsfeest Nieuw en St. Joosland Kerkdiensten Leraren- concert F.van Lanschot ZEEUWTJES WORDEN GESPELD EN KOSTEN WEINIG GELD Na bezwaren toch doorgang De Pree WELKE DOKTER IS THUIS Spaarrekening Termijnrekening Beleggingsrekening Spaardeposito-rekeningen ER HANGT U HEEL WAT BOVEN 'T HOOFD met een CCïI niCUW gerecht „Brochette van de meester hoefsmid" in „De Put" TAXI KOUDEKERKE Het thans geheel verbouwde kan toor van de Raifeisenbank aan de Kerkstraat te Koudekerk e kwam tot stand in het jaar 1961. Door een meer intensie ve bewerking van het werkge bied van de bank, waartoe ook de wijk Paauwenburg te Vlis- singen behoort, ontstond in 1967 ruimtegebrek door het toenemend aantal personeels leden. In 1968 werd een aantal diensten overgebracht naar het toen geopende kantoor in Paauwenburg, waar nu de ge heel geautomatiseerde admini stratie berust. Door de groei van Koude kerke en de grote toename aan relaties bleek in 1971 de noodzaak van een grondige aanpassing aan moderne eisen. De verbouw werd in record tijd voltooid, het nam 3 maan den in beslag.Het aannemers bedrijf Flipse te Koudekerke heeft het uitgevoerd. De voor gevel werd gewijzigd, de wachthal belangrijk vergroot en het aantal loketten uitge breid tot zeven; de loketten zijn voorzien van kogelvrij glas en zullen worden ge bruikt voor het afwikkelen van de kaszaken; voor een rustig gesprek is in de bank- hal een apart hoekje gereser veerd waar ook de verkoop van vakantiereizen en het af sluiten van verzekeringen kan worden geregeld, terwijl in het kantoor zelf 2 spreekka mers beschikbaar zijn voor de meer vertrouwelijke zaken. De bank heeft in de afgelo pen jaren een snelle ontwik keling doorgemaakt. In 1969 bedroegen de aan de bank toe vertrouwde gelden ca. f 5,- miljoen, eind 1965 was dit ge stegen tot f 8,- miljoen en op het einde van het jaar 1971 was het ruim f 19,5 miljoen. Dankzij deze toevloed van middelen, waaruit het grote vertrouwen blijkt dat de bank geniet in Koudekerke en Paauwenburg,kon in belang rijke mate worden bijgedra gen aan de financiering van de woningbouw en worden voorzien in de nodige finan cieringsmiddelen voor de be drijven van landbouwers en middenstand. Bedroeg het to taalbedrag aan hypotheken en bedrijfskredieten eind 1961 f 1,1 miljoen in 1965 was dit f 2,8 miljoen en in 1971 was dit gestegen tot f 12 miljoen. Het vernieuwde kantoor werd geo pend door de edelachtbare hoto BACKl Wij zijn een spaaragentsehap van F. van Lanschot, Bankiers, Daarom kunt u bij ons aantrekkelijk sparen. U kunt kiezen uit verschillende spaarvormen. Kijkt u maar. U kunt sparen op de manier die u wenst, want uit de vele mogelijkheden kunt u allerlei kombinaties maken. Hoe dan ook, u profiteert in ieder geval van de hoge rente en de gunstige voorwaarden, ongeacht de gekozen spaarvorm. Laat u zich door ons eens uit voerig adviseren over de mogelijkheden. Spaaragentsehap F. van Lanschot Middelburg Assurantiekantoor Walcheren, St. Pieterstraat l,te!.(U1180)-3662,giro 2317600, t.n.v. Spaaragentsehap F. van Lanschot. Geopend: elke werkdag van 9-12 uur en van 14-17.30 uur. bankiers 's-Hertogenbosch, Amsterdam, Breda, Eindhoven, Roosendaal,Tilburg, Vught. heer H. Koevoets, burgemees ter van de gemeente Valkenisr se, die de sleutel kreeg aange boden door Ineke Hop, doch tertje van de adj directeur. Na de opening werd het ge bouw door de genodigden be zichtigd waarna men samen kwam in café Dorpszicht waar de voorzitter van de Bank de heer Joh. Tevel, een overzicht werd gegeven van de totstand koming van het gebouw en de ontwikkeling van de bank. Voorafgaande aan deze fees telijke opening werd voor de kinderen op 27 mei een feest middag georganiseerd in het verenigingsgebouw waar de jeugd zich bijzonder heeft ge amuseerd. 77 Reserveren 01184-2297 ELKE AVOND VANAF 18 uur OOST-SOUBURG Er wa ren door de sportverenigingen nogal wat bezwaren geuit over het feit dat de NEMIDSO van B en W toestemming had ge kregen ook dit jaar weer de braderie te houden op hun kwetsbare grasmatten. Na de Braderie van vorig jaar was het gedurende lange tijd on mogelijk om te trainen op het zwaar beschadigde veld. Maar zo antwoorde men, de NEMID SO had reeds toestemming ge kregen en men kan de klok niet terug draaien. Overigens was het wel leuk opgezet met iedere avond een atractie en de toegangsbewijzen deden dienst als lotjes waarvoor ver schillende winkeliers een prijs beschikbaar hadden gesteld. De eerste avond werd de braderie geopend door we thouder Filius. De tweede avond, tevens Ajax-Inter Mi laan avond waren het de Moun- ties die als trekpleister moes ten dienen, alhoewel het wel meest vrouwen geweest zullen zijn die deze avond hadden uitgetrokken als braderie avond. Toch hebben veel zwart-wit televisiekijkers dan wat gemist want op de brade rie stonden bij de fa. v.d. Vij ver een paar demonstratie kleuren t.v. ontvangers. Don derdagavond vond er een judo demonstratie plaats van de plaatselijke judo vereniging. En vrijdagavond als sluitstuk het Cocktail trio. Als men de braderie op kwam, waar kin deren evengoed hun f 1,- moesten betalen of ze nu 1 jaar of 15 jaar waren, kwam men aan de rechterkant eerst 22 vissen werden er gevan gen door de 28 deelnemers aan de viswedstrijd in zee, georga niseerd door de hengelsport vereniging Westkapelle. Van deze 22 waren er 11 onder de maat, met een totaalgewicht van 2564 gram. Tijdens een concert van het fanfarekorps OKK te Westka pelle vindt de trekking plaats van de verloting, die was ge organiseerd door het Rode Kruis. Voor deze verloting, waarvan de trekking plaats vindt op 10 juni, waren een groot aantal prachtige prijzen beschikbaar gesteld. In Breskens heeft het echt paar P. Roels-De Wever het feit herdacht dat ze elkaar 50 jaar geleden het jawoord ga ven. Dit feit is in alle rust in de familiekring gevierd. In de puntzaal van hotel Britannia te Vlissingen kwa men voor de laatste keer voor de zomervakantie de leden van het vrouwengilde bijeen. Mevrouw P. Wiesner-De Brui ne kon 42 leden verwelkomen. Na de pauze gaven de ver schillende dames een over zicht van het werk, welke zij in de diverse afvaardigingen verrichten. Presidente mevr. Wiesner sprak over haar werkzaamheden in de vrouwen adviescommissie. Voordat de bijeenkomst werd besloten met een spelletje bingo gaf penningmeesteresse mevrouw Berting een overzicht van de financiële toestand van de af deling. Zaterdag 10 juni a.s. vindt op het sportterrein aan de Spoorstraat te Oost-Souburg een sportdag plaats van de CPJ - Zeeuwse Christelijke Plattelands Jongeren r Over dag zullen er wedstrijden zijn o.a. voetbal, slagbal, hardlo pen. touwtrekken en estafette en 's avonds is er een sport hal. waaraan de Marinellu's hun medewerking verlenen. Zaterdag 17 juni vindt in hotel Britannia te Vlissingen een vergadering plaats van de vereniging tot bevordering der Zeeuwse visserijbelangen -rZe- vibel «v Deze bijeenkomst vangt aan om 10.15 uur. Niet een raadslid maakte bezwaar tegen het raadsvoor stel van de gemeenteraad van Vlissingen f 267.000 beschik baar te stellen voor de uitbrei ding van de loswal in de bin nenhaven bestemd voor de in Vlissingen mijnende vissers. De leden waren het met b. en w. eens dat het voorlopig wel niet tot concentratie zou ko men van de visserijhavens in Zeeland. In een bijeenkomst op het hoofdbureau van politie te Middelburg werd afscheid ge nomen van hoofdagent J. F. de Munck. Tot zijn verrassing kreeg hij uit handen van bur gemeester P. A. Wolters de zilveren eremedaille behoren de bij de huisorde van Oranje Nassau. Als afscheidsgeschenk ontving de scheidende uit han den van commissaris van poli tie, Van Oijen, een complete zeehengeluitrusting. Na dit ge baar werden door vele mensen nog speeches afgestoken en als laatste was daar ir. D. de Munck, zoon van de heer De Munck. De heer De Munck dankte ontroerd voor de over grote belangstelling. Vanuit Corbuil nam de post duivenvereniging De Zwaluw te Westkapelle deel aan een wedvlucht over een afstand van 331 km. De duiven, die gelost werden om 7.20 uur, kwamen tussen 10.35 en 11.14 uur weer op de plaats van bestemming aan. De prijzen gingen naar A. Stroo, J. Roel- se en als derde J. Paardenko pen Dinsdag 20 juni a.s. zal staatssecretaris van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk, de heer H. J. L Von- hoff, de nieuwe behuizing openen van het Zeeuws mu seum in de zgn. Kanunikken- woningen in het abdijcomplex te Middelburg. In deze nieuwe behuizing komt de collectie van het museum veel beter tot zijn recht en er zijn ook enke le kostbare gobelins, voorstel lende de strijd van de Zeeuw en tegen de Spanjaarden in de 16e eeuw, aan de collectie toegevoegd, alsmede een ver zameling Nehalennia-altaren. De jaarvergadering van de Nederlandse Blindenbond, af deling Zeeland, stond in hel teken van het 45-jarig bestaan. Er bestond veel belangstelling voor deze vergadering, die op geluisterd werd met een trio uit het accordeonorkest Accor- deola uit Vlissingen. Nadat het huishoudelijke gedeelte in vlot tempo was afgewerkt, hield de bondssecretaris de heer C. J. van den Brink uit Rijswijk een causerie over zijn werkbe zoek aan Suriname en de Ne derlandse Antillen. Woensdag 7 juni j.I. werd in de Walstraat 37-39 te Vlissin gen de Auto- en Bromfiets - shop van Boogaard geopend.De zaak komt hiermee op een nieuw adres vlak bij de oude winkel. die jaren gevestigd was op Walstraat 40. Woensdag 14 juni a.s. wordt in de Bosjeslaan-Singel het nieuwe kantoorpand van de Stichting Zeeuwse Nutsspaar- bank geopend. Het betreft hier een nieuw onderkomen in Vlissingen. Zaterdag 17 juni vindt op het stadhuis te Vlissingen een officiële ontvangst plaats van een 120-tal leden van de Vere niging tot Bevordering der Zeeuwse Visserijbelangen „Zevibel". Op deze datum is men in Vlissingen bijeen voor de jaarvergadering. de stand tegen van speelgoed huis Manse uit de Paspoort straat. Kinderen waren hier niet bij weg te slaan. Aan de over kant stond de Kaaswip die van de gelegenheid ge bruik maakte om eens en voor altijd te laten zien dat behalve specialiteit kaas ook vis ver kocht wordt. De nieuwe groe ne maatjes lagen schoonge maakt en wel op consumeer- ders te wachten. Verder waren de verschillende banken van Souburg vertegenwoordigd, de stoffenzaak was aanwezig. Mossel en Verstege uit Mid delburg demonstreerde en toonde orgels. De twee vloer bedekkingspecialisten de Faam en Jacobsen toonden het nieuwste op het gebied van bekleding. Foto de Grave was er met allerlei camera's, zelf bediening Roelse uit de Ri- themstraat was ook aanwezig en stelde vele mensen in de VLISSINGEN Met de so- dale voorzieningen en verze- keringen die wij in Nederland kennen moet het toch niet no dig zijn collectes te organise ren Er zijn toch geen mensen meer die financiële hulp nodig hebben Wij kennen in Neder land toch de Algemene Bij standswet als laatste schans waarop elke Nederlander die met financiële problemen te maken krijgt, op terug kan vallen Dit zijn zo van die opmer kingen die het Algemeen Fonds ter bevordering van de volksgezondheid „Draagt El kanders Lasten" te horen krij- gen van de plaatselijke com- missies en leden van de vak beweging als zij opgeroepen worden mee te helpen aan het organiseren van een collecte. Men is geneigd de conclusie te trekken dat een collecte uit de tijd is. Helaas is dit niet het geval. Nog altijd zijn er grote groepen Nederlanders die er financieel niet best voor staan omdat hun inkomen net op of onder het bestaansmini mum ligt. Wij denken hierbij aan de tienduizenden wedu wen die alleen van hun AW- W-uitkering moeten leven, aan de bejaarden die aangewezen zijn op hun AOW-uitkering. Aan de minder-validen die de laagste daggeld-uitkering hebben. De hierboven genoem de groepen komen vrij snel in fuiaiuaële moeilijkheden als zich in hun gezinnen wat voordoet. Voor hen blijft aan vullende hulp nog altijd nood zakelijk. De vakbeweging re kent het nog altijd tot zijn taak de zwakkere in de sa menleving tot steun te zijn. Het is dan ook daarom, dat men bij iedereen de openbare collecte wil aanbevelen, met het verzoek mild te geven om daardoor de zorgen van ande ren enigszins te verlichten. VLISSINGEN. Zaterdag 10 juni Zevende Dags-Adventis- ten. Doopsgezinde kerk 9.15 dienst. 10.15 Bijbelstudie, Mid delburg Doopgezinde kerk Lan ge Noordstraat, 10 Bijbelstu- IN SOUBURG Oranjeplein 18 Tel. 01183-1248 In de wandelkerk te Mid delburg hield het lerarenkorps van de Zeeuwse muziekschool een concert voor leerlingen met hun ouders. Deze school was haast te klein om alle belangstellenden te kunnen bevatten. Direkteur G. W. Bergman sprak zijn vreugde er over uit dat er zoveel men sen gekomen waren: „een be wijs, dat men belang stelt in datgene, wat op de muziek school wordt gedoceerd", zo vond hij. Spelers op koper, hout, en strijkers, aangevuld met harp, cembale en accordeonspelers, hebben muziek laten horen van prima kwaliteit. Het is zo, hoe ontvang je als mens een uitbeelding van een komposi tie. Vreugdevolle klanken brengen bij een muzikale hoorder vreugde in het hart. Een musicus, die deze vreugde kan overdragen op de mens heeft dan voldoening van zijn werk. Na de pauze werd over gestapt door het nauwe poort je naar de koorkerk, waar eni ge geroutineerde organisten met verve de manualen be werkten. MIDDELBURG Het Trompetter- en Piperkorps Jo- han Friso bestaat nog maar twee jaar. Het is een jeugdaf deling van het muziekkorps Juliana te Middelburg welk korps in de omgeving veel be kendheid geniet. Het junioren korps Johan Friso werd opge richt op 17 februari 1971 en presenteerde zich op Koningin nedag 1971 zonder muziek aan het publiek.Dit jaar met Ko ninginnedag gaf het voor het eerst blijk in dat jaar van instructeur A. Davidse heel wat geleerd te hebben. Niet minder dan vier optredens werden door hen op deze dag verzorgd. De andere drie zijn eigen lijk door eigen schuld uit de vereniging gestapt want de heer Davidse is vrij streng. Als iemand tot driemaal toe gelegenheid via waardebonnen enige produkten veel goedko per te krijgen. Er was nog veel meer te zien. Niet alleen winkeliers maar ook vereni gingen maakten gebruik van de braderie. Dorpsfeest ten bate van het te bouwen dörpshuis op 10 juni a.s. te Nieuw- en St. Joosland. 9.30: De vlag wordt onder trompetgeschal gehesen op de, plaats waar het dorpshuis zal worden gebouwd. Ieder steke zijn eigen vlag uit. 10.00-10.15: We gaan met de muziek door het dorp naar de Hoge Stelle. 10.15-12.00: In de Hoge Stelle worden kinderspelen gehou den. 13.00: Opening bazar rond de kerk. Er is voor elk wat wils. We vertellen niet wat er allemaal te doen is, omdat we graag willen dat u zelf komt kijken. Het enigste wat we verklappen is. dat om één uur een varken aan het spit geregen zal worden.. v 14.00-14.15: De muziek trekt opnieuw door het dorp, deze keer naar het voetbalveld. 14.15-15.30: Damesvoetbal. De rust wordt door de muziek opgeluisterd. 16.00-16.30: De dansgroep „Medioburgum" danst voor de kerk oude Zeeuwse volksdansen. 17.00: Het varken is gaar. We zoeken nog naar iemand die onder trompetgeschal het varken wil aansnijden. Het vlees zal worden verkocht met brood en wijn. 19.00-19.30: Rondgang door het dorp met drie muziekkorpsen: Cecilia uit Vlissingen, Apollo uit Wissekerke en Onda uit Nieuwland. 19.45-20.00: Optreden van „Cecilia" op de muziektent. 20.15-20.30: Optreden van Apollo" op de muziektent. 20.45-21.15: „Hafabra"-show op de Korte Weg met 100 muzikanten. Omdat de muziek en de bijbehorende fakkeldra gers de volle breedte van de weg in beslag nemen, wordt de Korte Weg tijdens deze show afgesloten. U kunt kijken vanaf de Rijksweg en de Molendijk. 21.30: Trekking van de verloting. In de diverse kramen worden ook nog „kleinere" verlotingen gehouden. Het tijdstip van trekking zal op de kramen bekend worden gemaakt. 21.45: Openluchtbal.: 23.59: Einde van het feest. Voor diegenen, die het feest niet kunnen bezoeken, vermel den wij het rekeningnummer van de actie „bouw-dorpshuis" 3038.02.979 Raiffeisenbank te Nieuw- en Sint Joosland. Om twaalf uur gaat de feestcommissie geld tellen. De thermometer wordt dezelfde nacht nog bijgewerkt. niet op de repetities verschijnt zonder dat daar een hele goe de reden voor is en het alleen maar een kwestie is van geen zin hebben, dan hoeven ze heus niet de vierde keer terug te komen, want dan heeft mijnheer Davidse toevallig geen zin. Zelf zegt hij hiero ver: als kinderen tussen de 8 en 14 jaar drie keer achter elkaar niet op de repetities zijn geweest, herinneren ze zich nog maar heel weinig van de laatst meegemaakte les. Ook zijn de andere kinderen dan te ver gevorderd. Verder zijn ze allemaal zo enthousiast dat ze niet willen wachten tot de afwezige zich weer hele maal bijgewerkt heeft. Het is wel zo dat ze heus niet de vakantie met vader en moeder moeten laten schieten of dat ze bij ziekte toch moeten ko men. Het is dus zo dat het prettig is bij afwezigheid dit even te laten weten maar dat geen zin hebben en dat een paar keer achter elkaar niet getolereerd wordt als excuus maar wordt gestraft met op legging van het lidmaat schap. Na de medewerking aan ko ninginnedag kreeg de heer Davidse zoveel aanmeldingen binnen dat hij, met nog een paar leden erbij, zal kunnen starten met een nieuwe groep die bij voldoende lessen opge nomen kan worden in de te genwoordige groep. Jongens en meisjes kunnen zich nog opgeven. De heer Davidse is behalve instructeur van het Trompetter en Piperkorps Jo han Friso ook zelf verbonden aan het grote korps Juliana en wel als solo-trompettist. Nog niet zo lang geleden kende iedereen hem in de muziekwe reld als de tamboer maitre van Juliana maar deze functie is niet meer. Ook de vier kin deren van de familie Davidse spelen mee in het Junioren korps. Naast het jeugdkorps van Juliana bestaan er nog drie juniorenkorpsen t.w. het jeugdkorps van het Leger des Heils, het jeugdko.ps van MTV en de jeugdbrassband van ONDA. Johan Friso is de laatst opgerichte en tegelijk de grootste, aldus de heer Da vidse. Het „grote korps" Juliana weet ook wel van wanten. Met zijn 17 majorettes en ongeveer 38 muzikanten is het vorig jaar 29 keer opgetreden. Men zoekt het meestal niet ver weg maar een beetje in de omge ving maar dan geeft men ook bijna aan alle uitnodigingen gehoor. Op 17 juni a.s. vindt weer een uitvoering plaats. Ditmaal in Zoutelande waar een groot showconcours plaats vindt georganiseerd door Juli ana in samenwerking met VVV Zoutelande. Dit concours vindt plaats op de sportterrei nen van Zoutelande en begint om ongeveer 14.00 uur. De toegang bedraagt f 2.-. Kinde ren hall geld. die. 11 dienst. Zondag 11 ju ni. Ver. van Vrijz. Hervormden- Remonstranten. 10.45 ds. v.d. Berg - Evang. Luth. Gemeente Wal straat. 9 da. M.P. Stol. Doopsgezinde gemeente Vrij- domweg. 10.30 da. Bakker. Geref. Petruskerk Paul Kru- gerstraat. 9.30 ds. A. Elshout, Middelburg, 19 ds. W.J. Ge- nuit.Open hof Paauwenburg ds. Y. v.d. Schoot, Herv. Ge ref, 17 ds. Elshout. Chr.Geref. kerk, Kasteel- straat.9.30 leesdicnst,17 ds. de Graaf. Geref. Gemeente Vlissingen. 9.30 en 16.30 ds. Snoep. Geref. Gemeente Meliskerke. 9.30, 14.30 en 19 ds. Weststra- te. Geref. Gemeente Aagtekerke. 9.30, 14 en 19 leesdienst. Geref. Gemeente Middelburg centrum 19.30 leesdienst,14 en 18.30 ds. Zijderveld. Zuid 19 ds. van Vliet. Geref. gemeente Westkapelle. 19 ds. Snoep. Geref. Gemeente Zoutelande. 9.30 en 14.30 ds. Van Vliet. Hervormd Koudekerke, 9 en 10.30 de heer G. de Lught. Kristen Zuid Molukse Kerk, Oost-Souburg 15 ds. P. Fader, Koudekerke 12 ds. P. Fader. Middelburg. Koorkerk-1 10 ds A. van Santen. Hoeksteen )R.K. dienst! 8.30. Ter Hooge, 15.45 ds. A. van Santen. Evang. Luth. Gemeente. 10.30 dit. M.P. Stol. R.K. Kerkherichten Vlissingen en Souburg, voor 10 en 11 juni. parochiekerk Singel zate rdagavond 19,zondag 10 (da meskoor!. 12 en 19. St. Josef- kapel. zondag 9, Emmanuel- kerk Paauwenburg. Zaterdaga vond, 19, zondag 11. St. Marti- nuskerk Souburg, zaterdaga vond 19. zondag 10.30 Middelburg. Parochie H.Petrus en Paulus, zaterdagavond 19, zondag 10.30 en 19 Ontmoe- tingskerk 8.30, zuiderbaken 10.30. Parochiekerk Domburg, zondag 10. Herv. gem. Vlissingen. St. Ja- cobskerk 10 uur, ds. C. Metse laar )Goes( 17 geen dienst. Johanneskerk 9.30 u. ds. J.W. Genuit, 19 ds J.P. Broeder )Ritthem(. Open Hof 9.30 u. ds. Y. v.d. Schoot. Walk-in 19 jeugddien sten. Ophir Vrijz. hervormd! 10.45 ds. J.C. van den Berg. Bethes- da 10 Prot. kerkdienst. Vlissingen. Doktersdienst. Zaterdag 10 juni van 0.00 tot cn met 24 uur dokter Mijn- lieff, Koudekerkseweg 78a, tel. 01184-2525, zondag 11 juni van 0.00 tot en met 24 uur dokter Wartena, Vredehoflaan 8. tel. 01184-3933. Apotheek. Van vrijdag 9 ju ni n.m. 18 uur tot en met vrijdag 16 juni v.m. 8.30 uur geopend apotheek C. P. Last drager, C. v. Perestraat 1, Souburg, tel. 01183-1593. Verloskundige, 10 en 11 juni mej. Stolk, Bloemenlaan 45, tel. 01184-3838. Huisartsen Souburg, Arne- muiden en Nieuwland, 10 en 11 juni dokter M. L. v. d. Moer, Stationsplein 1, Arne- muiden 01182-1308. Dierenarts, 10 en 11 juni dokter Barkema, Middelburg, tel. 01180-3118, consult alleen na tel. afspraak. Tandarts. Zaterdag 10 juni van 9-10 en zondag II juni van 11-12. Dokter A. H. Oort, Tobagolaan 6, Vlissingen, tel. 01184-4390. Wijkverpleegster Oranje- Groene en Wit-Gele Kruis, 10 en 11 juni zuster Geldof, Groen van Prinksterenlaan 116, tel. 01184-3120. Wijkverpleegster „Het Groe ne Kruis" te Vlissingen, 10 en 11 juni zuster Boersma, Wie lingenlaan 2a, tel. 01184- 2735. MIDDELBURG. Dokters- dienst. Zaterdag 10 juni van 0.00 tot en met 24 uur dokter Boerwinkel, Noordweg 214, tel. 01180-2460, zondag 11 juni van 0.00 tot en met 24 uur dokter Schram, Oosterschelde- straat 2, tel. 01180-4664. Apotheek. Van vrijdag 9 ju ni n.m. 18 uur tot en met vrijdag 16 juni v.m. 8.30 uur geopend apotheek W. K. Hum- melen. Markt 69. Kon. Vlaamse Opera te Ant werpen. Vrijdag 9 juni 20 uur Ballet- ten.Zaterdag 10 juni gevari eerd programma.Zondag 11 ju ni baletten,20 uur Het land van de Glimlach (sluitvoorstelling). Hoogwater te Vlissingen. Donderdag 8 juni 11.02 en 23.30. vrijdag 9 juni 12.03 zaterdag 10 juni 0.25 en 12.54, zondag II juni n.m. 1.12 en 13.42. maandag 12 juni 1.59 en 14.29, dinsdag 13 juni 2.49 en 15.18. woensdag 14 juni 4.30 en 16.52.

Groot Walcheren | 1972 | | pagina 3