Drogistery - parfumerie Rijk in nieuwe stijl herbouwd Voor tuinmeubelen meer het oer-degelijke Vlissings badstrand nu in particuliere handen Sport program m a leclanché, Sportdag Hercules NV. Kerkdiensten aktie loterij 85.000 brieven in EHack] WELKE DOKTER IS THUIS CULTURELE AGENDA DOE HET ZELF Maak dit gerecht naar Uw eigen smaak. een nieuw gerecht in „De Fut" Aktie voor startkapitaal Stichting "De Ombudsman" HILVERSUM Tweeënhalf dat het financieel allemaal een Sandra en Andres. Ciska Pe- d<»or een grote giroloterij, LO- jaar geleden, in november beetje boven het hoofd dreigt ters' Don O"«shocking, Thérè- TEROM genaamd. Wie daar- 1969, ging er een televisiepro- te groeien. Met de huidige staf se Steinmetz. Mouth and aan mee wil doen, kan een gramma van start dat qua op- is de behandeling van de brie- McNeal. Farce Majeure, lee bedrag storten tussen 2,50 en zet en uitwerking sterk ver- ven al niet meer bij te sloffen Sel en het Metropole Orkest 99.99 op giromunner 335566 schilde van alle andere op de en die moet dus' uitgebreid onder hiding van Dolf van ten name van Loterom te Hil- maatschappij gerichte tv-pro- worden. Maar ook zoals de der Linden. De avond wordt vcrsum. Op 20 juni, tijdens Zo gramma's. Dit programma, dat zaken nu staan is het voor de gepresenteerd door Koos Pos- maar een zomeravond, zal op al gauw bekend stond onder VARA niet meer op te zeilen. tema en tijdens deze avond basis van het toeval een getal de naam De Ombudsman, ging Al werken er veel vrijwilli- worden ook de resultaten be- van vier cijfers worden be- namelijk een stap verder dan gers mee. dan nog blijven er kendgemaakt van allerlei klei- paald. Iedereen die een bedrag alleen het laten zien van on- onkosten te maken, gemiddeld nere act'es die in "het land heeft gestort, dat door de vier billijke zaken en het proteste- een tientje per behandelde gevoerd zijn. Vertegenwoordi- cijfers in die volgorde wordt ren daartegen Het probeerde brief. Eigenlijk zou er dus met 8eJ"_s van instellingen en be- gevormd, heeft recht op een er ook daadwerkelijk iets aan het programma gestopt moeten drijven krijgen daar boven- deel van de geldprijs, die be te doen. Werd er een pro- worden, maar dat lijkt vol- dien de gelegenheid om hun staat uit 20% van de op- bleem aangesneden dan ging strekt onverantwoord, gezien g'ften aa" de stichting bekend de Ombudsman ook net zolang de enorme maatschappelijke ,e maken. Ook de kijkers door tot er een oploesing ge- behoefte waarin het kennelijk 'buis krijgen uiteraard de vonden was of tot inderdaad voorziet. Het is immers een kans een 8''t te storten en wel alle mogelijkheden waren uit- steun en toeverlaat geworden °P 8'r.° 208020 ten name van geput. Het bleek algauw dat voor zovelen die zelf geen de Stichting De Ombudsman de formule van dit programma kans zien hun belangen te be- te Hilversum, goed geschoten was. Het leek hartigen. wel of de mensen hadden zit ten wachten tot er eindelijk Stidltil1£ iemand kwam die zich ten volle achter hun problemen Daarom heeft men er toe Een belangrijk onderdeel van de actie wordt gevormd brengst van de loterij. Daar naast worden er nog vele prij zen in natura verloot. Ten be hoeve van deze loterij zal de PTT 4,5 miljoen speciale giro- stortingskaarten laten druk ken, die in heel Nederland huis aan huis zullen worden verspreid en ook beschikbaar zullen zijn op de postkanto- Weinig sportnieuws deze er wordt aan meegedaan door week omdat het seizoen haast EMMA uit Dordrecht, Cercle is afgelopen. De V.C. Vllssln- Melle uit België, BSC uit gen heeft voor zaterdag 20 Roosendaal, Krabbendijke, mei nog een jeugdtoemooi op Walcheren uit Vlissingen, het programma staan voor B- VCK uit Koudekerke, Steen, junioren. Dit toernooi wordt Kloetinge, Hortenisse, Middel- gespeeld op de velden aan de burg, Jong Ambon uit Middel Irislaan. Dit is een toernooi burg, en de organiserende ver met een internationaal tintje eniging met 4 elftallen. Naast want er wordt in meegespeeld dit toernooi wordt er ook nog door een Belgisch team. Het gevoetbald door Vlissingen 6 toernooi begint om 10 uur en Terneuzense Boys 2. wilde inzetten en die daarvoor besloten een stichting in het desnoods via de televisie de leven te roepen, de Stichting publieke opinie mobiliseerde. De Ombudsman, die zich uit- Het zoeken naar onderwerpen sluitend gaat bezighouden met voor de uitzending was dan de individuele hulpverlening ook al gauw niet meer nodig. a<*n mensen die zich daartoe Na een paar uitzendingen bij de Ombudsman melden, werd het een kwestie van een Het Ombudsmanprogramma keuze maken uit alle onder- zoals het voor de tv wordt werpen die door de mensen gebracht, blijft dus ook in de zelf werden aangedragen. toekomst voor rekening van Vooral toen er al spoedig de VARA. De Stichting De enige klinkende successen Ombudsman krijgt een eigen werden geboekt, steeg het bestuur en curatorium, die on vertrouwen in de Ombudsman afhankelijk van de VARA de snel en van de weeromstuit verantwoordelijkheid voor het groeide ook de stroom brieven, doen en laten van de stichting Slechts een klein gedeelte van zullen dragen Bij de samen- al die brieven komt in aan- stelling van het curatorium is merking voor behandeling ernaar gestreefd zoveel moge voor de televisie. Het pro- lijk alle geestelijke stromin- gramma wordt tweemaal in de gen in ons volk te doen verte- maand uitgezonden en per uit- genwoordigen. We treffen er zending kunnen er zo'n drie, onder anderen dan ook de na vier, hoogstens vijf kwesties men van de heer van Bakel, behandeld worden. Maar dat lid hoofdbestuur NKV, de betekent niet dat al die andere heer Egas, voorzitter van de brieven in de prullemand be- Ned. Federatie voor Bejaar- landen. Integendeel, al die denzorg, mr. Klaasesz, oud- brieven worden beantwoord, commissaris der Koningin in de gevallen worden uitgezocht, Zuid-Holland en dr. M. Zei- er worden informaties gege- denrust-Noordanus, directrice ven, er wordt bemiddeld, kor- van het instituut voor psijch. torn, waar het enigszins moge- rharktonderzoek te Rotterdam, lijk is, wordt er geholpen en drs. Weterman, alg. econoom in ieder geval worden alle van het aartsbisdom en prof. brieven behandeld. Stalpers, hoogleraar aan de katholieke hogeschool te Til burg, aan. Wil de stichting goed kunnen functioneren dan Dat is op zichzelf al een zal er jaarlijks een bedrag nodig gigantisch karwei, waaraan zijn van plusminus 500.000,-. twintig vaste medewerkers en tachtig vrijwilligers hun han- Om de stichting een startka den meer dan vol hebben. Dat pitaal te bezorgen, zal er op 23 is ook geen wonder, gezien het mei a.s. via de VARA-televisie feit dat er in tweeënhalf jaar een grote actie worden ge- tijds meer dan 85.000 brieven voerd. Die uitzending begint zijn binnengekomen. Daar zit om half acht met een korte van alles tussen: brieven over documentaire over het werk bejaardenproblemen, brieven van de Ombudsman. Na het over bijstandskwesties, over de journaal volgt een rechtstreek- WAO, over rechtskundige se uitzending van een avond hulp, over het adopteren van vullend amusementsporgram- kinderen. Brieven over echt- ma waaraan een keur van ar- scheidingsmoeilijkheden, over tiesten meewerkt. Dat zijn on- arbeidskwesties, over verzeke- der anderen Rudi Carrell, An- ringsproblemen. Brieven over dré van Duijn, De Twee Pin- huisvestingsproblemen, over ten, Willeke Albertie en Jeroen strikt persoonlijke moeilijkhe- Krabbé, Ria Valk, Frans van den enz. enz. Dusschoten, Lennij Kuhr, Zo vertrouwd is het insti- Liesbeth List, Ramses Shaffij, tuut Ombudsman geworden en Greenfield and Cook, Leen zo groot is de stroom brieven, Jongewaard, Earth and Fire, Poulet a la L* T> II 499 Reserveren 01184-2297 Tegenwoordig kun je een meubelen. De laatste categorie onderscheid maken tussen is geschikt voor op de cam- tuinmeubelen en meeneem- ping of om neer te zetten op een plekje niet ver van de autoweg die naar de vakantie- VLISSINGEN Vrijdag 10 mei jl. onr 9 uur opende de heer Rijk de deur van zijn geheel verbouwde en her nieuwde drogisterij-parfume rie. Hieraan voorafgaande was heel wat gebeurd. Gedurende 8 weken had men in de rom mel gezeten. Eerst was het t magazijn verbouwd waarna *PE men aan de winkel begon. gji Hiervoor moest de verkoop worden verschoven naar een noodwinkel die voor de deur stond. Wie de zaak gekend heeft 11, voor de verbouwing zal zijn ogen niet kunnen geloven. Het plafond is verlaagd, de ver lichting is direct en alles staat in moderne schappen langs de wand. De vloer is belegd met hardgebakken tegels in een warme kleur en volgens me vrouw Rijk zijn ze bijzonder makkelijk schoon te houden, dus hygiënisch. Het geheel is ontworpen naar eigen idee: ool^, de pui. In de winkel treft u alle mogelijke merken aan waaronder de gangbare maar ook exclusieve bijv. HOUBI- GANT. Dit is een parfum waarvan de samenstelling is gevonden in de tijd van Napo leon. Er zijn overigens niet alleen parfums van maar ook eau de toilette. De openingsre clame is een produkt van dit merk en wel van 18,75 voor 8,75. Verder een lipstick- oogmake-up bar waar u alle lipsticks vindt die u allemaal mag proberen voor de spiegel 40 verschl|lende soorten drop, rusten om zodoende vrijdags- en zo degene eruit zoeken die strandbenodigdheden, zoals morgens met frisse moed te het best bij uw persoonlijk- badtassen en zonnebrillen beginnen. De verbouwing is heid past Verder is er het kunt u er vinden- voor de verricht door de fa. Geschiere geneesmiddelenpakket dat al kraamverzorging, babijartike- uit Middelburg, de pui werd vrij groot was en daarom ook 'e"' sPeelP°PPen voor baby s. geplaatst door de Belgische niet uitgebreid. De huisverzor- Alles wat maar ,^e met hrma Etalmo- het interieur gingsprodukten en de make- verf rg'n8 hft lichaam te werd verzorgd door Bleije- erg uitge- maken heeft vlndt u hier" ner8h- te St- Jansteen en de rnnhar mpt winkeI zelf is er8 ruim- Moe" verlichting werd aangebracht ders met kinderwagens kun- door Installatiebedrijf Bekers nen hier makkelijk winkelen, te Middelburg. Het geheel is bijna twee keer zo groot geworden. Er is niet veel tamtam over de opening geweest, 's Woensdags recipi-eerde men waarna de hemel vaartsdag diende om uit te up-artikelen zijn breid. Er is een dropbar met elke avond vanaf 18 uur. De collectie voor het Astma fonds welke is gehouden van 1 - 5 mei heeft in Vlissingen- stad en Paauwenburg een bedrag opgebracht van f 3000,49. Vorig jaar bracht de bevolking van hetzelfde deel f 3706,88 op. 27-28 mei a.s. zal het stafmu ziekkorps van hét Leger Heils een bezoek brengen aan Vlis singen. Dit korps, bestaande uit 36 leden en samengesteld uit officieren en employe's van het Nationale hoofdkwar tier, maakt een Zeeuwse toer- nee. 27 Mei neemt het korps deel aan het muziekfestival in Breskens dat wordt gehouden in de Ned. Hervormde kerk. De toegangsprijs bedraagt hier f 2.50. 28 Mei een optre den 's middags in ziekenhuis Bethesda en in de Ned. Her vormde Kerk te Ritthem. 's Avonds vindt er in de St. Jacobskerk een slotfestival plaats. Het concert in Bethes da, Ritthem en St. Jacobskerk zijn Goodwill concerten en daarom gratis. Bij goed weer vindt het concert bij Bethesda buiten plaats. Het slotfestival vangt aan om 19.00 uur. Dit korps treedt maar een keer per maand naar buiten om concerten te geven op verzoek van een afdeling van het leger des Heils. Zondagmorgen zal men medewerking verlenen aan de diensten die gehouden worden in Vlissingen en Mid delburg. Het Jehovahcongres in de Vlissingsesporthal is een groot succes geworden. Ruim 2000 personen uit Brabant, Zeeland en de Zuid-Hollandse eilanden en Rotterdam zuid hebben er aan meegedaan. Tijdens dit weekeinde werden 35 Neder landers en 5 Spanjaarden ge doopt in het zwembad Poelen- daele te Middelburg. welke plechtigheid werd bijgewoond dor 255 personen. Hoogtepunt van het programma was de openbare toespraak van de heer H. H. L. Steenkamp dis trictsopziener in Nederland. Zaterdag j.l. vond in het Ca sino te BRESKENS een bingo avond plaats die als start was bedoeld van de verenigings raad van Breskens. De avond was toegankelijk voor alle le den van de aangesloten vere nigingen en hun introducees. Als alles meezit kan men binenkort op het parkeerter rein van de sporthal Voor- borch een reusachtige ballon hal zien staan die ook voor sport bestemd is. De kosten V&n deze opblaasbare hal ko men op totaal f 200.000,-. De Stichting Sportvoorzieningen in MIDDELBURG had deze sporthal opgenomen in het vijfjarenplan. De Stichting Sportbelangen Middelburg zal deze hal gaan beheren en deze wil de hal nog voor het sei zoen 1972-73 voor gebruik ge reed hebben. Men heeft daar om de gemeente gevraagd ga rant te staan voor de investe ringen. In MIDDELBURG wordt een voorleeswedstrijd georga niseerd onder het motto Voor lezen, en tien kinderen lezen voor uit hun lievelingsboeken. Deze actie wordt georgani seerd in samenwerking met de plaatselijke boekhandel. door de openbare bibliotheek. Men haakt hierbij in op de activi teiten welke in verband met de landelijke kinderboeken week worden georganiseerd. De wedstrijd is bestemd voor kinderen van de 5e en zesde klassen van de basisscholen. Er zullen meer openbare bibli otheken in Zeeland zijn die ook op de actie aansluiten zo dat er een provinciale voorle zer uit de bus moet komen na allerlei rondes, die dan weer afgevaardigd zal worden naar de landelijke finale die plaats zal vinden in de kinderboe kenweek van 14 t.m. 25 okto ber. BATTERIJEN SUpS, lATTERIJEN I MP bestemming voert. Zo voor een pauze onder het rilden. Ook kan dit soort meubelen makkelijk mee op weekend, want het gaat hier om stalen, opbouwbare meubelen, stoelen, stretchers, etcetera. Maar voor in de tuin zoeken de meeste mensen tegenwoor dig toch liever iets anders. Witgelakte meubelen van beu- kehout zijn daarvoor speciaal geschikt. Ze wijken niet zo veel af van het klassieke wit ten houten tuinmeubel, ze zijn tegenwoordig door het zes maal lakken met een speciale lak, nog meer weerbestendig. Geen gehol dus met stoelen wanneer het gaat regenen, zo als dat vaak voorkomt met tuinmeubelen met een vaste bekleding. Nou zijn er in het genre houten tuinmeubelen tegen woordig ameublementen ver krijgbaar die wat luxe betreft nauwelijks onderdoen voor het bankstel wat u binnen heeft staan. Er zijn grote eettafels, salontafels, sportieve. hoge leunstoelen en lekker deka- dente relax-zetels, geheel ver stelbaar, rijbaar en voorzien van een extra lang en even eens verstelbaar voorstuk voor de moegewandelde voeten; er zijn rijdende tafels, luxe krui wagens om alle spullen zoals flessen drank, servies en lek- tuur, naar buiten te rijden; er zijn serviceboys, oftewel theetafels die net zo verend rijden als een kinderwagen, en over kinderen gesproken, er zijn aparte tuinmeubelen voor kinderen. Daarbij past natuurlijk een parasol (deze 's winters liefst wel binnen halen) en naast de vrolijk gekleurde exemplaren die wat dessin betreft precies passen bij de stoelkussens, zijn er ook de parasols van klasse, in effen raffia bijvoor beeld. Een merk Franse tuinmeu belen, Tricomfort, verdient voor mensen die zich helemaal in de mooie spulletjes willen steken, wel de aandacht. Tri comfort helpt de luie tuinzitter ook nog aan een lektuurtafel, een voetbankje of aan ver schillende eettafels, die samen een hele grote tafel vormen en VLISSINGEN Zaterdag 20 mei. Zevende Dags-Adventisten, Doopgezinde kerk 9.15 uur Vic. H. v. Kerk voort. 10.15 uur Bijbelstudie. Middelburg; Doopgezin de kerk Lange Noordstraat 10, bijbelstudie, 11 dienst ds. A.E. Dingjan. Hervormd Vlissingen, zondag 21 mei, St. Jacobskerk 10- 10-15 samenzang, 10.15 Pinkstermorgendienst ds. L.J. Altena, Zoutelande, 17 geen dienst, Johanneskerk 9.30 ds. Y. van der Schoot, 19 ds. Kwast, Emmanuel- kerk 9 ds. Altena, Ter Reede 19 de heer C. Dron- kers, Bethesda 10 prot. kerkdienst. Hervormd Souburg, west 9 ds V.d. Heide, Oost 9.30 ds. Dorgelo, 19 ds. De Kok, Me- liskerke. Hervormd Ritthem, 10 ds. J. Broeder. Evang. Luth. Gemeente 10.30 dr. A. Houtepen, Breda. Ver. van Vrijz. Hervormden- Remonstranten, 10.45 ds. V.d. Berg. Doopgezinde Gemeente, 10.30 dienst te Middelburg. Geref. Petruskerk Paudl K ru gerstraat, 9.30 ds. J.W. Ge- nuit, 19 ds. H. Groeneveld, Paauwenburg 10 ds. Groene veld, 17 ds. Genuit. Chr. Geref. Kerk Kasteel straat, 9 en 17 Ds. M. de Boer Geref. gemeente Vlissingen y% en 16.30 Ds. Snoep Geref. Gemeenten Meliskerke, 9.30 en 14.30 Ds. Weststrate. Geref. Gemeente Aagtekerke, 9.30 en 19 ds. Van Vliet. Geref. Gemeente Middelburg, centrum, 9.30 en 18.30 ds. Zijderveld, zuid ds. Weststra te. Maandag 22 mei. Geref. Gemeente Vlissingen, 9.30 ds. Snoep, idem Meliskerke, 9.30 ds Wstrate, idem Aag tekerke 9.30 ds. Van Vliet, idem Middelburg, centrum 9.30 ds. Zijderveld. Kristen Zuid Molukse Kerk, zondag 21 mei Oost-Souburg 15 ds. P. Fader, Koudekerke 11.30 ds. P. Fader, Maandag 22 mei Oost-Souburg 11.30 ds. P. Fader, Koudekerke 14 ds. P. Fader. Pinksterkapel Emmastraat 10, 21 mei dienst te 14.30 uur. Leger des Heils Vlissingen, 10 Heilsbijeenkomst, 11.30 zon dagsschool 19.30 getuigensa- menkomst, woensdag 13.30 filmmiddag. Volle Evangelie Gemeente, Vrouwestraat,dienst te 9.45. MIDDELBURG Zaterdag 13 mei j.l. vond in Middelburg in de sporthal en op de voet balvelden van Middelburg 1 aan de Nadorstweg de traditi onele jaarlijkse sportdag van Hercules N.V. plaats. Hieraan hebben meer dan 500 perso neelsleden deelgenomen. Ze waren afkomstig uit de bedrijven in Den Haag, Zwijn- drecht en Middelburg, alsmede van een zusterbedrijf van Hercules n.v., de N.V. Chemi sche Verfstoffenfabriek v/h L. Th. Ten Horn te Maastricht, een 100% dochter van Hercu les Incorporated. Hercules Middelburg, dat ditmaal het toernooi organiseerde had een aantrekkelijk programma op gesteld. In de sporthal vonden tafeltennis- en volleybalwed strijden tussen diverse teams uit de vier vestigingsplaatsen plaats en er werd daar even eens geklaverjast. Op de voet balvelden van Middelburg 1 werd een vierkamp gehouden. Deze bestond uit skilopcn, ko-, gelstoten, steile wand. estafet te hardlopen, doelschieten en het betreden van een even- wichtsbalk boven een water bassin. De constructie van het waterbassin, dat een inhoud had van 50.000 liter kon gere aliseerd worden met de hulp van de gemeente-autoriteiten. De wedstrijden begonnen 's morgens om 10 uur en ein digden om 16.30 uur waarna de Managing Director van Hercules N.V., de heer C. Muys, de prijzen uitreikte. waaraan alle gasten van een tuinfeest een riante zitplaats kunnen krijgen. Maar voor wie het wat kal mer aan wil doen, z^jn er ook de stalen meubelen waarvan de zittingen vervaardigd zijn van nylondraad. Er zijn daarin verschillende uitvoeringen en in luxe uitvoering ziet men ze wel op het terras van een goed restaurant staan. Onder nylon draad wordt dan niet speciaal dunne, waslijnachtige bedra ding verstaan, maar nylon- draad is er ook in brede nylon banden. In plaats hiervan vin den we overigens ook zittin gen van houten latjes, bruin, of wit, die een heel leuk ef fect geven bij het strakke staal van het meubelframe. Zowel de meubels met de lat jes als die met nylondraad zijn weerbestendig. Een tijdlang was het enorm in om een grote schommelstoel in de tuin te hebben. Deze rage gaat enigszins verflau wen, en men krijgt steeds meer voorliefde voor het oer degelijke, ouderwetse, houten tuinmeubel. Zoals moeder ze had, ja, precies. VLISSINGEN van Hemelvaart dag is Vlissingse badstrand een nieuw seizoen ingegaan, waar in voor een gewijzigde exploi tatievorm is gekozen. Een ex ploitatie die niet langer door de gemeente geschiedt, maar door de heer W. A. van Krug- ten uit Zoutelande. Wel zal het strandbeheer, zoals bewa king en schoonhouden nog tot de gemeentelijke zorg blijven behoren. Belangrijkste verandering is wel, dat het badstrand voor taan gratis toegankelijk zal zijn. Vanzelfsprekend zal men echter wel dienen te betalen als men van de accommodatie, die thans door de heer Van Krugten van de gemeente wordt gepacht, gebruik wenst n. te maken -wisselcabines, fa- Met Ingang miliecabines strandstoelen, schermen, enz. Het strandpaviljoen met terras zal worden omge bouwd tot een horecagelegen heid. In verband met de vrij late voorbereidingen zal dit echter waarschijnlijk eerst in de loop van deze zomer of volgend jaar volledig kunnen worden gerealiseerd. De reini ging van de stranden is in belangrijke mate geïntensi veerd en wordt verricht door de Stichting Werkplaatsen Walcheren. De gemeente Vlis singen hoopt met deze maatre gelen niet alleen het exploita tietekort -voor 1972 begroot op ca. f50.000- belangrijk te kunnen drukken, maar tevens dat door deze maatregelen het strandbezoek in aanzienlijke riuite zal toenemen. Anglican Church, Services every Sunday; morning prayer 10.30 am* evening prayer 7.30 p.m. in The Mis sions to Seamen Chapel. Scheldepoort Vlissingen Oost, Reader A. Driver. R.K. Kerkdiensten op Walche ren. Dishoek- Koudekerke Toeristenkerk zondag 21 mei 10, Domburg, Kerk za terdag 20 mei 19, Rekreatie- kerk zondag 10, Veere Ned. Herv. Kerk zondag 21 mei 10, Vrouwepolder Toeristen kerk Fort den Haakweg 20 mei 19, 21 mei 10, Westka- pelle Toeristenkerk Bazien- straat 3, 20 mei zaterdag 19, zondag 21 mei 10, Zoutelan de Toeristenkerk Bosweg 48. 20 mei 19, 21 en 22 mei 10. R.K. Kerkberichten Vlissingen en Souburg. 20-22 mei 1972. Parochiekerk Singel, zater dagavond 19 -herenkoor Gregoriaans zondag 10 -lameskoor-, 12 en 19, maandag 10 en 12. St. Josef- kapel van Dishoeckstraat zondag en maandag 9, 26 mei 14.30 huwelijksdienst. Kerkzoal Bethesda Koude- kerkseweg zondag 10 Oecu menische dienst met Eucha ristieviering. Emmanuelkerk Paauwenburg zaterdagavond 19, zondag en maandag 11, st. Martinuskerk Souburg, zaterdagavond 19, zondag en maandag 10.30. Middelburg. Parochiekerk H. Petrus en Paulus, zaterdaga vond 19, zondag en maandag 10.30 en 19, Ontmoetings- kerk 8.30, Zuiderbaken 10.30 uur. Evang. Luth. Gemeente, 9 dr. A. Houtepen. Koorkerk, 10 ds. A. van San ten. The Bethel Pentecostal Tem pel, elke zondag 14.30 en woensdag 19.30 dienst in Zuiderbaken. VLISSINGEN Dokters- dienst. Zaterdag 20 mei van 0.00 tot en met 24 uur dokter Bom, Badhuisstraat 45, tel. 01184-2233, zondag 21 mei van 0.00 tot en met 24 uur dokter Wartena. Vredehoflaan 8, tel. 01184-3933, maandag 22 mei van 0.00 tot en met 24 uur dokter Sluijter, Julianalaan 7, tel. 01184-2225. Apotheek. Van vrijdag 19 mei n.m. 18 uur tot en met vrijdag 26 mei v.m. 8.30 uur geopend apotheek C. P. Last drager, C. v. Perestraat 1, tel. 01183-1593. Verloskundige. 20-21 en 22 mei mejuffrouw Stolk, Bloe- menlaan 45, tel. 01184-3838. Tandarts. Zaterdag 20 mei van 9-10 en zondag 21 mei van 11-12 dokter G. H. P. J. Miljoen, Eemstraat 5, Oost- Souburg. tel. 01183-1530, maandag 22 mei van i 1-12 J. D.W. Rombouts, Lange Viele 47, Middelburg, tel. 01180- 2882. Huisartsen Souburg, Arne- muiden en Nieuwland, 20, 21 en 22 mei dokter J. J. Jansen, Rijksweg 6, Nieuwland, tel. 01182-1340. Dierenarts. 20, 21 en 22 mei, dokter R. M. Barkema, Mid delburg. tel. 01180-3118, con- isult alleen na tel. afspraak. Wijkverpleegster Oraiye- Groene en Wit-Gele Kruis, 20, 21 en 22 mei zuster Geldof, Groen van Prinksterenlaan 116, tel. 01184-3120. Wijkverpleegster „Het Groe ne Kruis" te Vlissingen, 20, 21 en 22 mei zuster Van Sabben, Sottegemstraat 22, tel. 01184- 2914. Middelburg dokterdienst. 20 mei Dr. Dominicus Dam 55, Mid delburg, tel. 01180 - 2830. 21 mei Dr. Delfos, Rouaansek 47, Middeburg Tel. 01180 - 2637. 22 mei Dr. Dominicus, Dam 55, M'burg, tel. 01180 - 2830. Apotheek. Van vrijdag 19 mei nm 18 uur tot en met vrijdag 26 mei vm 8.30 uur geopend apotheek W. K. Hum- melen, Markt 69. Tot en met 21 mei in het stadhuis te Vlissingen tentoon stelling „Met u naar Afri ka". Tot en met 28 augustus Rijksarchief in Zeeland St.- Pietersstraat 38 te Middelburg. Tentoonstelling „1001 jaar Walcheren". Kon. Vlaamse Opera te Ant werpen. Vrijdag 19 mei 20 uur. Balletten; zaterdag 20 mei. 20 uur. Het Land van de Glimlach; zondag 21 mei, 14.30 uur. Balletten; 20 uur. Het Land van de Glimlach. Hoog water te Vlissingen. Donderdag 18 mei 5.27 en 18.00; vrijdag 19 mei 6.20 en 19.02; zaterdag 20 mei EK 7.32 en 20.10; zondag 21 mei 8.34 en 21.19; maandag 22 mei 9.55 en 22.21; dinsdag 23 mei 10.54 en 23.17, woensdag 24 mei 11.46 en

Groot Walcheren | 1972 | | pagina 9