Echtpaar Marijs-v.d vierde zijn gouden les deux Chateaus Kortgene nu weer geopend Nieuwe Mij alles onder EZ heeft een dak Modehuis Fiësta hield modeshow met hindernissen 'ÜM1! leclanchó^ 1» Vlissingen ontving dames uit Folkestone VERTROUWELIJK VROUWELIJK Kerkdiensten WELKE DOKTER 15 THUIS CULTURELE AGENDA TAXI De Pree ER HANGT U HEEL WAT BOVEN 'T HOOFD met een in „De Put" OOST-SOUBURG-GENT- KORTGENE Voor het eerst na een half jaar, dat ze niet in de publiciteit was heeft Galerie „Les Deux Chapeaux", Kaai- straat 16 in Kortgene vanaf 6 mei haar deur weer geo pend. Dat wanneer dit zou gebeuren het ook werkelijk iets bijzonders zou zijn, was voor een „kenner" van Les Deux Chapeaux én van haar eigenaar Pieter Hoog- endoom buiten kijf. Men baseerde dit op de eerder in deze galerie gehouden exposities, waar onder an dere tal van Zeeuwse top talenten hun werk tentoon stelden en veel succes oogstten. De Souburgs- Gentse kunstenaar Robert Maaskant is het geweest, die met zijn boeiend gra fisch werk het slot van de exclusieve „Les Deux Cha peaux" wederomt ont sloot en hiermee, naar wij hopen, van een nieuwe se rie belevende exposities de spits afbtyt. De expositie werd op vrijdag 5 mei door Inge van der Kooij geopend. „Als je nooit exposeert", zei deze ware kunstliefheb ster onder andere in haar openingwoord, „is dat niet goed. Je moet bezig zijn en hiervan ook duidelijk blijk geven".' Over het werk van Robert Maaskant zei Inge verder: „Wat jij doet Ro bert, is misschien niet V BATTERIJEN SUPER BATTERIJEN 9 nieuw, maar gewoon fijn en eerlijk werk. Ik vind het dan ook heel opvallend, dat je bijvoorbeeld met mensen begint en met ma chines eindigt. Dat is zeker beoeiend en erg knap"! De nu tweeëntwintig-ja rige Robert Maaskant is af komstig uit Souburg. Na de lagere school ging hij naar de HBS, „En die heb ik afgemaakt" vertelt hij er zelf van, „omdat ik eigen- Iijk naar de filmacademie wilde. Op het moment dat het zover was, ging het Ne derlandse filmwezen echter steeds meer de richting uit van de documentaires en dat vond ik voor mezelf wat te streng. Omdat men toen bovendien de toekomst voor de hele filmwereld er erg somber uitzag, heb ik dat niet meer gedaan. Ik vind", vervolgt hij „dat je jezelf moet kunnen ont plooien in je werk en daar zag het in die branche op dat ogenblik echt niet naar uit". Daar hij in die tijd al veel tekeningen maakte en hij zich voor de grafische kunst bijzonder interesseer de, informeerde Robert Maaskant bij vrienden, kennissen en deskundigen naar de mogelijkheden in die richting. „Op de ver schillende academies in Holland", zegt de kunste naar hiervan, „Had je drie jaar geleden een vast pro gramma, waar je niet van af mocht wijken. De Vrije Academie in Den Haag vormde hier wel een uit zondering op, maar ook in Gent bleek dat men op de BACK Ij VLISSINGEN Donderdag 4 mei waren in Vlissingen de heer Hendrik en mevrouw Jannetje Marijs-v. d. Ketter^ 60 jaar getrouwd. De heer Ma rijs werd op 20 augustus 1891 in Amemuiden geboren en heeft daar ook zyn vrouw ge vonden want die werd op 24 oktober 1891 in dezelfde plaats geboren. De heer en mevrouw Marijs wonen in de Marinestraat 26 en vierden hun 60 jarige bruiloft met een receptie in hotel Maldegem op het Beursplein op zaterdag 6 mei waar ook een afvaardi ging van burgemeester en wet houders aanwezig was om het echtpaar geluk te wensen. Koninklijke Academie voor Schone Kunst aldaar, een democratisering aan het in voeren was, die me wel aantrok. Je mocht daar bij voorbeeld naast de grafi sche afdeling óók aandacht besteaden aan het beeld houwen. Om die reden heb ik voor Gent gekozen en dat is me best bevallen. Tot die tijd", zegt Robert Maas kant, „had Ik van alle soor ten tekeningen gemaakt, maar toen ik eenmaal In Gent was, ging ik ook ge bruik maken van de grafi sche technieken. En omdat ik al veel dingen van ande ren gezien had, wist Ik echt wel wat Ik begon". Over het kiezen van bepaalde onderwerpen zegt de „gra fische werker": „Er gebeu ren regelmatig allerlei din gen om me heen die ik gedurende een bepaalde tijd in me opneem, om ze daarna in m'n werk weer te geven". Dat dit laatste op voor treffelijke wijze door de jonge kunstenaar wordt ge daan, zal een ieder die de expositie bezoekt, kunnen beamen. Het werk zal tot 31 mei in „Les Deux Cha peaux" worden tentoonge steld. VLISSINGEN Nadat het pand Lange Zelke hoek Spui- plein een paar weken leeg heeft gestaan bevindt zich er nu een totaal nieuwe zaak in. De voormalige bedrijfsleider van de fa. Kloosterman, de heer S. M. Dingemans, zag ei genlijk wel iets in de voort zetting van het bedrijf. Hij richtte op de Mij-EZ en begon met drie zaken. Een in Gor- kum, een in Papendrecht en de grootste in Vlissingen. De zaak in Vlissingen staat vol- gens de heer A. Sohier, be drijfsleider van het filiaal Vlissingen, op een zeer goed punt dus zou het echt zonde >,yn om het zo maar leeg te laten staan. Bij Mij-EZ vindt men onge veer de zelfde dingen als voorheen alleen sterk gespeci aliseerd. Zo is er een mooie collectie damesconfectie waar voor ingekocht is in modebe wust Amsterdam, Dusseldorf en Brussel. Verder veel uit Italië en Engeland.Men heeft IN SOUBURG Oranjeplein 18 Tel. 01183-1248 VLISSINGEN Het ge meentebestuur van Vlissingen ontving een dezer dagen een zestiental dames van de „Wo man Royal Volunteer Service" (WRVS) uit Folkestone en om geving (Engeland).De dames waren een week lang de gast van de Vlissingse afdeling van de Unie van Vrouweiyke Vry- willigers. De laatsten brachten vorig jaar een bezoek aan Folkestone. De dames werden onder het genot van een kopje koffie welkom geheten door burge meester drs. Th. J. Wester hout, die hen kon mededelen dat zij de eerste officiële gas ten waren die hij in zijn nieu we ambt mocht verwelkomen. In zijn toespraak ging de heer Westerhout onder meer in op de geschiedenis van Vlissingen en de talrijke contacten die er —veelal tijdens oorlogsperio denmet de Engelsen zijn ge weest. Na gebruik van een aperitief werden de dames rondgeleid door het stadhuis. Voor de middag stond er nog een bezoek aan het Diensten centrum voor Bejaarden „Bachtenpoorte" te Oost-Sou burg op het programma. zich vooral gericht op de jon gere modebewuste vrouw.Dat wil niet zeggen dat er voor oudere dames met een grotere maat geen voorraad zou zijn maar ook dit is zo modisch mogelijk uitgekiend. Men pro beert ook zo'n goed mogelijke pasvorm en kwaliteit te krij gen. Om de mode bij te blij ven gaat men een keer per maand naar een grote stad om te zien hoe de mode in die maand verandert is en wat er dan ontbreekd aan de collectie. Om dit direct bij te vullen. Om verder goea gekleed te gaan hoeft men heus niet ver der op te gaan winkelen want men vindt bij de Mij-EZ ook foundation en schoeisel. Dit laatste zowel voor dames als heren en kinderen. Verder natuuriyk de gram- mofoonplatenbar en de kof fieshop. In deze koffieshop ook verschillende soorten broodjes en warme of koude hapjes. Wat met het onderste gedeelte van de zaak wordt gedaan kon mijnheer Sohier nog niet zeggen maar er zijn wel plannen voor. Velours-lijcra was gebruikt voor modellen die ook op het strand gedragen kunnen wor den. De safari-look is het trouwens helemaal deze zomer op het strand en verloursachti- ge stoffen zowel als stoffen die verwerkt zijn als peau de suede zijn uitermate geschikt om dat "ruige" effect te geven wat die safaristijl vereist. Veel beha's hebben een voorsluiting, ook als het geen typische voedingsbeha's zijn. Het is eigenlijk veel makkelij ker. D W brengt een diep uitgesneden mode: van Calais- kant met een bajonetsluiting aan de voorzijde. Van Lycra werd een geheel nieuw model getoond in een nieuwe lijn: deze beha was gedeeltelijk van glad materiaal en gedeel telijk van kant. Setjes van be ha met bijpassende slipje of panty zijn ook ruim verkrijg baar deze zomer. De oude vertrouwde "Jansen en Tilanus" in Neede lanceert onder het motto "Kleur ver kapt model" een nieuwe serie ondergoed. Het schijnt dat veel mannen - dat blijkt ten minste uit een onderzoek veel moeite hebben met het uitzoe nen van een perfect zittende slip. en ze schijnen het toch heel belangrijk te vinden. De kleur van de tailleband en van de verpakking duidt er nou voortaan op wat voor model slip het is. Rood bijvoorbeeld- is het hip-slip model (heup hoogte), blauw de slip die tot de taille reikt en groen de „sportpants"(met pijpjes). Het materiaal bestaat uit Eu ropese garens. De nachthemden zijn bij veel fabrikanten nog uiterst ro mantisch. Katoenen kant. ap- pliqueerwerk - het zit er alle maal bij. Natuurlijk zijn de complete sets. beha. panty, duster in dezelfde kleur erg populair. Nylon, geheel door gestikte dusters, zijn toch wel helemaal in ongenade. Het moet luchtiger, sprookjesachti- ger. De huisrobe is nog steeds een veelgevraagd artikel. Sommige huisrobes, die eigen lijk een dochtertje zijn van het nachthemd, zijn zo schil derachtig geworden, dat ze ook best naar een feestje ge dragen kunnen worden. 6611 niCUW gereCliC „Brochette van de meester hoefsmid" Reserveren 01184-2297 ELKE AVOND VANAF 18 uur MIDDELBURG In de ge zellige zaak van mode- en braidshais Fiësta aan de Lan ge Delft te Middelburg werd een dezer dagen een pinkster modeshow gehouden. Mevrouw Ou termans, eigenares van de zaak en ook deze keer weer optredend als lady-speaker, vond dat de dames niet alleen maar met Pasen op hun paas best moesten zyn maar dat Tijdens het werkbezoek dat dr. ir. D. de Zeeuw 2 juni aan Zeeland zal brengen zal hij een vergadering bijwonen van de KVP-kring in Hulst. Het kringbestuur van de KVP- Zeeland heeft de motie aange nomen waarin staat: Het kringbestuur van de KVP- Zeeland kennis genomen heb bende van de ideeënschts Valkenisse zal er bij diverse instanties op aandringen dit idee zo spoedig mogelijk in studie te nemen. Op de kring bestuursvergadering van de KVP-Zeeland in Kloosterzan- de op 28 april j. 1. werd dit besloten. Het Oranjecomité van Bres- kens had in samenwerking met de zeehengelclub een jeugdviswedstrijd uitgeschre ven op de zeedijk bij Nummer Een. Hierbij zaten de jeugdige hengelaars gewoon tussen de clubleden die aan een gewone clubwedstrijd deelnamen. De clubwinnaar kwam met 1364 punten uit de bus terwijl de jeugdvisser, die deze wed strijd gewonnen had met 626 punten genoegen moest ne men, een teken dat vissen" toch geen kwestie is van louter ge luk hebben. De jeugdviswed strijd werd gewonnen door A. de Ridder en de clubwedstrijd door J. Faas. Ter gelegenheid van de her opening van hun geheel ver nieuwde zaak wordt er een receptie gehouden op 10 mei van 19.30 uur tot 21.00 uur. Het betreft hier de drogisterij parfumerie van de heer en mevrouw Rijk-Bleijenbergh, Paul Krugerstraat 61 te Vlis singen. Op 12 mei a. s. wordt in het stadhuis te Vlissingen het hu welijk voltrokken tussen de aanvoerdster van het RCS da mesteam mej. F. J. Kenter en de heer J. van Eenenaam, jeugdleider van RCS, trainer van het damesteam en scheidsrechter. Het huwelijk vindt plaats om 2.30 uur. 10 mei a. s. zal burgemees ter drs. P. A. Wolters te Mid delburg officieel het bloemen en tuincentrum van Dekkerc aan de Langevielesingel ope nen.Dit gebeurt om 14.15 uur waarna van 15.30-18.00 uur een receptie volgt. 15 UW sters werden don derdag j. 1. op het stadhuis in Vlissingen officieel verwel komd. Het was de eerste offi ciële daad die burgemeester Westerhout in zijn hoedanig heid als burgemeester ver richtte. De 15 UVV-sters wa ren afkomstig uit Engeland en verbleven een paar dagen in ons land waarbij zij uitstapjes maakten naar o. a. Amster dam. 5 mei j. I. vond in de Bur gerzaal van het stadhuis te Vlissingen een bijeenkomst plaats in het kader van de Dag van Europa waarvoor het verdrag voor de Raad van Eu ropa 23 jaar geleden werd ge tekend. Op deze avond was als spreker aanwezig de heer S. Jonker, kabinetschef van de voorzitter van de Euro pese Commissie, de heer S. L. Mansholt. Onderwerp van zijn causerie was: Europa onder weg. In de sporthal te Vlissingen vond het afgelopen weekend een bijeenkomst plaats van 2000 Jehova's getuigen Deze waren afkomstig uit 2f gemeenten van West-Brabant,' Zeeland en de Zuid-Hollandse eilanden. Omdat onder deze 2000 mensen zich minstens 100 Spaanse getuigen bevonden was er een speciale Spaanse vergadering belegd. 1000 Jeho vah's Getuigen kunnen de nacht doorbrengen op eigen gelegenheid voor 1000 moest onderdak gevonden worden in de vorm van hotelbedden, ten ten, caravans en bij geloofsge noten in Vlissingen en omstre ken. Omdat men in zo'nweek-l Lend niet zonder eten kan werd er naast de sporthal een immense tent opgezet van 300 m2 waar de maaltijden wer den bereid. Districtsopziener H. H. L. Steenkamp had de algehele leiding over dit week end waarvan het thema luid de: Laten wij ons bewust zijn van onze geestelijke nood. De heer Steenkamp sprak zelf zondagssmidda^s de lezing Bent u voor overleving geken tekend uit. Op 16 mei a. s. vindt in Rotterdam een vergadering plaats van de n. v. Verenigde Nederlandse Confectiebedrij ven VENECO plaats waarvan o. a. een bedrijf in Middelburg staat. Op de agenda van deze vergadering prijkt een wisse ling van directie en commissa rissen welke een gevolg is van een wijziging van de kant van de aandeelhouders die een meerderheid bezitten in VENECO. tegen de Pinksteren, als de zomer al haast is begonnen best weer een mooi zomer jurkje, complet, pakje of broek- of tuniekpak aange schaft kon worden. Om dit een beetje feestelijk te maken, is er een speciale verkoop van allerlei mooie modellen van prachtige kwali teit en coupe, meestal van Duitse huizen, die tijdelijk tot Pinksteren verlaagd zijn met ƒ20 tot ƒ50 korting. Dit geldt niet voor alle voorraad en ook niet voor de bruidstoiletten maar wel voor een zeer grote collectie. Overigens is het een beetje tegengelopen wat de show's betreft. In sommige bladen had een advertentie gestaan met de datum 1 en 2 mei en vooral veel dames uit Bevelanden hadden zich hiet veel van voorgesteld. Een mei was voor veel dames een gunstige datum. Helaas moesten velen te leurgesteld worden, aangezien de shows op 2 en 3 mei wa ren. Op deze middag waren drie mannequins aanwezig die voor het weinig talrijke pu bliek een 30-tal jurkjes, kos tuums, enz. showden. De eer ste middag had het evenwel nog vrij storm gelopen hoewel de dames die die middag aan wezig waren en de shows van Fiësta kennen, wel gek geke ken moeten hebben want zo'n 70 dames is niet veel als tij dens andere shows de zaak helemaal afgeladen is. Wat wel weer een voordeel is van een kleine groep mensen dat men de mannequins alles kan vragen. Men kan de stoffen voelen, de prijzen persoonlijk vragen en vragen wat voor maat en wat voor kwaliteit het is. Dit is bij een groot publiek onmogelijk. h,to QACKl Hervórmd Middelburg. Hemelvaartsdag, donderdag, 11 mei. Kerkvoogdij-Diakonie. 9.00 uur Ds. Brummelkamp. 9.00 uur Ds. De Boer, Ger. pred„ Herv. Ger. dienst. 10.30 uur Pastuer Le Gras, Eglise Wallonne. Ds. Kraai. 9.00 uur Ds. Ruys. Zondag, 14 mei 1972. Diakonie Prov. Kerkewerk 10.00 uur Ds. Rinkema. 19.00 uur Ds. Rinkema* 10.00 uur Ds. van Santen. 10.15 uur Ds. Ytsma. 10.00 uur Ds. Delbeek. 19.00 uur Ds. Vergunst van Capelle a.d. IJsel, Ger. Bonds- dienst. 9.00 uur Ds. Post van Amemuiden. 9.00 uur Oostkerk, Ds. van Benthem, Geref.pred. Geen dienst. 9.00 uur Ds. Nierop. 9.00 uur Ds. Kraai. 10.30 uur Ds. Kraai. 10.00 uur Ds. Ruys. 10.30 uur Ds. Kronenburg. 10.00 uur Dienst. 10 uur Dienst. 9.00 uur Dienst. Hervormd Vlissingen Kerk diensten. Donderdag 11 mei 1972. Hemelvaartsdag. Dienst der Offeranden; één collecte voor de beide kerken. Petruskerk 9 uur Ds. J. W. Genuit en ds. F.S. Kloosterman. Hervormd-Ge reform eerde Dinest. Zondag 14 mei 1972 dinest der Offerenden; 1. Eredienst 2. Diakonie. st. Jacobskerk 10 uur ds. F.S. Kloosterman. Bediening van de H. Doop Zang van leerlingen van de Prins Willemschool.10 uur ds. E.F. Vergunst, van Capelle op de IJsel. Gevraagd in overleg met de Herv. Evangelisatie (Geref. Gezindte). Johanneskerk 9.30 uur ds. J. Kwast. 19.00 uur ds. L.J. altena, van Zoutelande. Emmanuelkerk ((Pauwenburg) 9 uur ds. F.S. Kloosterman. Walk-Inn 19 uur Jeugddienst (15+). Ophir 10.45 uur ds. A. van Santen, van Middelburg. (Commissie voor de Vrijz. Hervormden en Rem Kring). Ter Reede 19 uur ds. M. de Boer Dinest voor de bewoners (in terkerkelij). Bethesda 10 uur Prot Kerkdienst voor verpleegden en personeel. Zondag 21 mei 1972 Eerste Pinksterdag. Dienst der Offerenaden. 1. Eredienst 2. Diakonie. 3. Bij de uitgang; collecte voor het wek in Paauwenburg. St Jacobskerk 10 - 10.15 uur Samenzang. 10.15 uur Pinkster morgendienst. Ds. L.J. Altena, van Zoutlande, trompetmederwerking van trompet. 17 uur geen dienst. Johanneskerk 9.30 uur ds. Y. van der Schoot. 19 uur ds. J. Kwasr. Emmanuelkerk 9 uur ds. L.J. Altena. (Pauwenburg.) Walk-In Geen dienst voor jongeren. Ophir 10.45 uur ds. J. C. van den Berg. Extra collecte. (Commissie voor de Vrijz. Her vormden en Rem. Kring) Ter Reede 19. uur de heer C. Dronkers. Dienst voor de bewoners (interkerkelijk) Bethesda 10 uur Prot. Kerkdienst voor verpleegden en personeel. Hervormd Vlissingen. St. Jacobskerk 10 Ds. F.S. Klosterman, 17 Ds. E.P. Vergunst, Capelle a/d IJsel,Johanneskerk 9.30 Ds.J.Kwast,19 Ds.Altena, Zoutelande.Emmanuelkerk 9 Ds. F.S. Kloosterman, Walk-Inn 19 Jeugddienst. Ter Reede 19 Ds. M. de Boer. Bethesda 10 Kerkdienst voor Verpleegden en Personeel. Hervormd Souburg. 11 mei Oost 9 Ds. v.d. Heide, 14 mei West 9 Ds. Dorgelo, Oost 9.30 Ds. v.d. Heide, H.D^ 19 Ds. Dorgelo. Hervormd Ritthem. 11 mei 10 Ds. J. Broeder. 14 Mei 10 Ds. Fl. v.d. Wind. Serooskerke. VLISSINGEN Hervormd Vlissingen, 11 mei Johannes kerk 9 uur ds. J. W. Genuit en F. S. Kloosterman, herv.-geref. dienst. Geref. Petruskerk Paul Kru gerstraat, 14 mei 9.30 ds. J. W. Genuit, 19 ds. C. J. v. d. Meulen, Drachten, Paauwen burg 10 ds. V. d. Meulen, 17 ds. Genuit. Chr. Geref. Kerk Kasteel straat, 11 mei 9.30 ds. J. W. Maris, 14 mei 9 en 17 ds. M. de Boer. Geref. Gemeente Vlissingen, 11 mei ds. Snoep, 14 mei 9.30 en 16.30 leesdienst. Geref. Gemeente Melisker- ke, 11 mei ds. Weststrate, 14 mei 9.30 en 14.30 leesdienst. Geref. Gemeente Aagteker- ke, 11 mei ds. van Vliet, 14 mei 9.30 en 14 en 19 lees dienst. Middelburg-Centrum, 9.30 ds. Zijderveld, 14 mei 9.30 en 14 ds. Zijderveld Zuid 19 ds. Zijderveld. Geref. Gemeente Oostkapel- le, 14 mei 10 en 14.30 ds. Van Vliet. Geref. Gemeente Westkapel- le, 14 mei 18.30 uur ds. Van Vliet. Kristen Zuid Molukse Kerk, 11 mei Oost-Souburg 15 uur ds. P. Fader. Koudekerke 11.30 ds. P. Fader, 14 mei Oost-Souburg 11.30 ds. P. Fa- der, Koudekerke 14 ds. P. Fa- der. Hervormd Koudekerke, 11 mei 10 ds. M. J. de Jong, 14 mei 9 en 10.30 ds. Van Tuijll. Evang. Luth. Gemeente, 14 mei 10.30 ds. A. Nierop. Ver. van Vryz. Hervormden- Remonstraten, 10.45 ds. A. v. Santen. Doopsgezinde Gemeente, 10 ds. A. Bakker. Katholieke Kerkdiensten op Walcheren. Toeristenkerk Dishoek 11 en 14 mei 10, recreatieterrein of kerk Domburg 11 en 14 mei 10, Westkapelle Toeristenkerk Bazienstraat 11 en 14 mei 10, Zoutelande Toeristenkerk Bos weg 48, 11 mei woensdag 19 en 11 en 14 mei 10, Souburg zaterdag 19 en zondag 10.30 Middelburg zaterdagavond 19, zondag 10.30 en 19.Vlissingen Parochiekerk Singel zaterdaga vond 19, zondag 10, 12 en 19 uur. VLISSINGEN Dokters- dienst. Donderdag 11 mei van 0.00 tot en met 24 uur dokter Kant, Badhuisstraat 121, tel, 01184-2190. Zaterdag 13 mei van 0.00 tot en met 24 uur dokter Mijn- lieff, Koudekerkseweg 78a, tel. 01184-2525. Apotheek, van vrijdag 12 mei n.m. 18 uur tot en met vrijdag 19 mei v.m. 8.30 uur geopend apotheek J. M. H. v. d. Sande, Badhuisstraat 22.24, tel. 01184-2066. Verloskundige, donderdag 11 mei mej. Stolk, Bloemenlaan 45, tel. 01184-3838, zaterdag 13 en zondag 14 mei mej. Van Ginkel, Pres. Rooseveltlaan 232, tel. 01184-2755. Tandarts, donderdag 11 mei van 11-12 uur dokter A. Peet- ers, Houtkaai 7, Middelburg, tel. 01180-2565, zaterdag 13 mei van 9-10 uur en zondag 14 mei van 11-12 uur, dokter A. de Koning, Kanaalstraat 91, Oost-Souburg, tel. 01183- 1347. Huisartsen Souburg, Ame muiden en Nieuwland, donder dag 11 mei dokter G. A. van Bockel, Kanaalstraat 89, Sou burg, tel. 01183-1500, zaterdag 13 en zondag 14 mei dokter M. L. v. d. Moer, Stationsplein 1, Amemuiden, tel. 01182-1308. Dierenarts, 13 en 14 mei dierenarts Hoftijzer, Middel burg, tel. 01180-3118, consult alleen na tel. afspraak. Wykverpleegster Oranje- Groene en WIt-Gele Kruis,11 mei zuster V. D. Ende, Schaepmanstraat 21, tel. 01184-4221, zaterdag 13 en zondag 14 mei zuster W. Floor, Hogeweg 85, tel. 2040. Wykverpleegster „Het Groe ne Kruis" te Vlissingen, zater dag 13 en zondag 14 mei zus ter Radstake, Sottegemstraat 28, tel. 01184-2286. Middel burg. Doktersdlenst. Donderdag- 11 mei van 0.00 tot en met 24 uur dokter Frumau, zaterdag 13 mei. van 0.00 tot en met 24 uur.- Reijerse, Seisweg 29, tel. 01180-- 3456, zondag 14 mei van 0.00 tot en met 24 uur dokter Boerwinkel, Noordweg 214, tel. 01180-2460.. Apotheek, van vrijdag 12 mei n.m. 18 uur tot en met vrijdag 19 mei v.m. 8.30 uur geopend apotheek A. Ringe ling, Lange Delft 133. Vlissin gen doktersdienst 14 mei a.s. dokter Cramer, Singel 210, tel. 01184- 3619. Zaterdag 13 mei, 20 uur Vestzak-theater Bellamypark Vlissingen opvoering twee een akters door de Zeeuwse Ko medie. Zondag 14 mei 15 uur Slot Male bij Brugge, Zeeuws Jon genskoor. Zaterdag 13 mei, van 16-17 uur postzegelruilbeurs in de Rijwiel bergplaats stadhuis te Vlissingen. Kon. Vlaamse Opera te Ant werpen. Vrijdag 12 mei, 20 uur Othello. Zaterdag 13 mei 20 uur Balletten. Zondag 14 mei 14.30 uur Othello, 20 uur Het land van de Glimlach. Kon. Opera te Gent: Vrijdag 12 mei 20 uur Ge mengde Opera-avond. Zondag 14 mei, 17 uur afscheidsvoor- stelling met de Zigeunerba ron. Hoog water te Vlissingen: Donderdag 11 mei 0.02 en 12.31; vrijdag 12 mei 0.46 en 13.15; zaterdag 13 mein.m. 1.27 en 13.55; zondag 14 mei 2.08 en 14.37; maandag 15 mei 2.54 en 15.23; dinsdag 16 mei 3.44 en 16.13; woensdag 17 mei 4.56 en 17.02.

Groot Walcheren | 1972 | | pagina 9