Goed licht? Allicht! Portier/Bewaker SPECIAALZAAK in GRAMMOFOONPLATEN De krant is koning. HOECHST HOLLAND N.V. VLISSINGEN Dinsdagsmiddags gesloten Als portier van Hoechst hebt u niet alleen een afwisselende maar ook een belangrijke functie. U moet ervoor zorgen dat be zoekers meteen bij het binnenkomen al een prettige indruk krijgen van onze onder neming. U heet ze welkom en wijst ze de weg. Ook controleert u het in- en uitgaande verkeer. Het toezicht op fabrieksgebouwen en ter reinen behoort eveneens tot uw taken. Natuurlijk moet u steeds tactvol en repre sentatief optreden. Wij verwachten dat u minstens een paar jaar voortgezet onderwijs hebt gevolgd; enige kennis van de Duitse taal wordt op prijs gesteld. U geniet de voorkeur als u de werkzaamheden, die bij ons in volkontinu- dienst worden verricht, uit ervaring kent. Leeftijd tot 45 jaar. Toekomst waar groei in zit Hoechst betekent chemie, kunststoffen, kleurstoffen, agrarische chemicaliën, ge neesmiddelen, kunstvezels en grondstoffen voor de industrie. Het aandeel van de chemie in het dagelijks leven wordt steeds groter. Daarom is Hoechst een sterk groeiend bedrijf, dat nu aan de Sloehaven te Vlissin- gen een derde fosfaatfabriek en een trevira- grondstoffenfabriek bouwt. Gunstige arbeidsvoorwaarden Hoechst biedt u naast het salaris: 7,5% vakantietoeslag, een dertiende maand salaris, een gunstige bedrijfsspaarregeling, een goede pensipenverzekering, een kontinu- toeslag van 28%, vrije bedrijfskleding en vrij vervoer naar en van het werk. Belangstelling 7 U kunt uw brief - met de letters B.D. in de linkerbovenhoek - richten aan het Hoofd Personeelsdienst van Hoechst Holland N.V., vestiging Vlissingen, Postbus 65 te Vlissin- gen. HV 72/01 Als je niet te groot wilt worden, moet je niet in de krant adverteren. Misschien word je dan wel te klein. ETEC' LOOK Een japon met broekrok. Het materiaal waarin dit model is uitgevoerd, is okergele Wolmerk jersey. Ritssluiting middenvoor en een leren ceintuur met grote nikkelkleurige gesp. T*

Groot Walcheren | 1972 | | pagina 2