Toekomst waar groei in zit tekenaar-constructeur meet- en regeltechniek HOECHST-VLISSINGEN N.V. pons-typiste HOEKBANK Pel grom nv typiste Toekomst waar groei in zit elektromonteurs "barder is et HOECHST-VLISSINGEN N.V. Toekomst waar groei in zit bankwerkers HOECHST-VLISSINGEN N.V HERCULES NV J. Wage makers Toekomst waar groei in zit HOECHST-VLISSINGEN N.V. EEN TOPPER uit onze grote kollektie; met een fauteuil vanaf Rijwiel- en bromfietshandel Het Bejaardentehuis „Het Gasthuis" Kookster 2 vrl. hulpen in de keuken Hoechst betekent chemie, of het nu.gaat om kunststoffen, kleurstoffen, agrarische chemicaliën, geneesmiddelen, kunstvezels of om grondstoffen voor de chemische industrie. Hoechst-Vlissingen N.V. is een dochteronderneming van het Hoechst-concern uit Frankfurt, een onderneming met meer dan 200 vestigingen verspreid over de gehele wereld. Hoechst bouwt aan de Sloehaven te Vlissingen een derde fosforfabriek en een Trevira-grondstoffenfabriek. Hoechst is een sterk groeiend bedrijf. Dat komt ook tot uitdrukking in de behoefte aan nieuwe constructies. Voor nieuwbouwprojecten en wijzigingen aan bestaande installaties is het werk van het constructiebureau van doorslaggevende betekenis. In verband met toename van de activiteiten zoeken wij een: Een opleiding op MTS-E-niveau is hiervoor vereist. Daarnaast vragen wij zo mogelijk enige jaren ervaring in een soortgelijke functie. Leeftijd tussen de 24 en 30 jaar. Bij Hoechst profiteert u van gunstige arbeidsvoorwaarden, 6,4% vakantietoeslag, een dertiende maand salaris, een gunstige bedrijfsspaarregeling, goede pensioenverzekering en vrij vervoer naar en van het bedrijf. Graag zouden wij van u een brief ontvangen met gegevens over levensloop, opleiding en ervaring, vergezeld van een recente pasfoto. Wilt u in de linkerbovenhoek van uw brief de letters "TKB" vermeldenAdresseer uw brief aan: hoofd personeelsdienst, Hoechst-Vlissingen N.V., postbus 65 te Vlissingen. Hoechst betekent chemie. Het aandeel van de chemie in het dagelijks leven wordt steeds groter. Hoechst is een sterk groeiend bedrijf, dat nu aan de Sloehaven in Vlissingen een derde fosforfabriek en een Trevira-grondstoffenfabriek bouwt. Binnenkort willen wij onze ponsafdeling versterken met een: Hebt u elders reeds als zodanig enige ervaring opgedaan, dan geniet u onze voorkeur. Bij Hoechst profiteert u van gunstige arbeidsvoorwaarden: 6,4% vakantietoeslag, dertiende maandsalaris, gunstige bedrijfsspaarregeling, aantrekkelijke studiekostenvergoeding en vrij vervoer naar en van het bedrijf. Graag zouden wij van u een brief ontvangen met gegevens over opleiding en ervaring, vergezeld van een recente pasfoto. Adresseer uw brief aan: Hoofd Personeelsdienst Hoechst Vlissingen N.V., Postbus 65 te Vlissingen, onder vermelding van de letters P.A. LANGEVIELE 42 - 46 - 50 MIDDELBURG Complete woninginrichting Exclusieve interieurverzorging Rotanmeubelen Tel. 01180 - 3478 Hercules NV is een chemische industrie. Het hoofdkantoor van Hercules NV, de Nederlandse vestiging van Hercules Incorporated, U.S.A., is in Den Haag gevestigd. Produktiebedrijven bevinden zich in Zwijndrecht en Middelburg. Voor het kleine bedrijfskantoor van onze fabriek te Middelburg zoeken wij een Zwaar? HERCULES die zelfstandig de post van enige van onze afdelingen kan behandelen. Een meisje dat van afwisselend werk houdt en het ook leuk vindt de receptioniste/telefoniste zo nodig te vervangen, bieden wij een aantrekkelijke baan. Deze job is ook een mooie springplank naar de funktie van secretaresse. Wilt u er meer van weten? Schrijf dan naar de heer J. Kamphuis, Hercules NV, Postbus 81 te Middelburg, of bel hem op: tel.nr. 01180-7551 (buiten kantooruren op tel.nr. 01180-6224). Hoechst-Vlissingen N.V. is een dochteronderneming van Hoechst uit Frankfurt, een bedrijf met meer dan 200 vestigingen verspreid over de hele wereld. Hoechst betekent chemie. Het aandeel van de chemie in het dagelijks leven wordt steeds groter. Hoechst is een groeiend bedrijf. Dat betekent goede kansen voor ieder die er werkt. Uitbreiding heeft o.a. tot gevolg: meer werk voor de elektro technische afdeling. Daarom zoeken wij op korte termijn voor dagdienst en vierploegendienst. Zij worden tewerkgesteld in de laagspanningsafdeling van onze elektrotechnische dienst, waar zij met een grote mate van zelfstandigheid worden belast met het aanbrengen van wijzigingen in bestaande installaties, het verhelpen van storingen, het uitvoeren van kleinere nieuwbouwprojecten en met preventief onderhoud. Opleidingseisen: LTS-elektro aangevuld met een voortgezette opleiding VEV-sterkstroommonteur. Naast deze opleiding is ervaring op het gebied van elektrotechniek in de industriële sector gewenst. Leeftijd vanaf 24 jaar. Bij Hoechst profiteert ti van gunstige arbeidsvoorwaarden: 6,4% vakantietoeslag, een dertiende maand salaris, een gunstige bedrijfsspaarregeling, goede pensioenverzekering en vrij vervoer naar en van het bedrijf. OOSTK APELLE - Tel. 01188-1344 Graag zouden wij van u een brief ontvangen met gegevens over levensloop, opleiding en ervaring, vergezeld van een recente pasfoto. Wilt u in de linkerbovenhoek van uw brief de letters EM vermelden? Adresseer uw brief aan: Hoofd Personeelsdienst Hoechst-Vlissingen N.V., Postbus 65 te Vlissingen. OOSTWAL 31 Tel. 01100—5110 GOES vraagt voor zo spoedig mogelijk een Hoog loon- 5 daagse werkweek. A.O.W. premie voor rekening van de werkgever. Mondelinge of schriftelijke sollicitaties te richten aan de Direktie. Hoechst betekent chemie. Het aandeel van de chemie in het dagelijks leven wordt steeds groter. Hoechst groeit dan ook. Dat betekent goede kansen voor ieder die er werkt. Hoechst-Vlissingen N.V. is een dochteronderneming van Hoechst uit Frankfurt, een bedrijf met meer dan 200 vestigingen verspreid over de hele wereld. Aan de Sloehaven in Vlissingen wordt nu gebouwd een derde fosforfabriek en een Trevira-grondstoffenfabriek. Daarvoor hebben we ervaren, vakbekwame mensen nodig. Als gevolg hiervan zoeken wij voor het onderhoud van en reparaties aan de bestaande mechanische apparatuur. Opleiding: LTS-diploma, aangevuld met een Bemetel- opleiding machinebankwerken. Enige jaren ervaring in de chemische industrie is gewenst, doch niet noodzakelijk. Leeftijd vanaf 24 jaar. Bij Hoechst profiteert u van gunstige arbeidsvoorwaarden: 6,4% vakantietoeslag, een dertiende maand salaris, een gunstige bedrijfsspaarregeling, goede pensioen verzekering en vrij vervoer naar en van het werk. U kunt een brief schrijven aan het hoofd personeelsdienst van Hoechst-Vlissingen N.V., Postbus 65 te Vlissingen. Als u liever telefonisch een afspraak maakt, kan dat dagelijks tussen 9 en 10 uur 's morgens. Vraagt u dan naar de heer J. W. Bachofner, telefoon 01184 - 5170, toestel 144.

Groot Walcheren | 1971 | | pagina 4