AAG elektromonteurs ai allround pijpbewerkers b) onderhouds- bankwerkers portier/bewaker een monteur een grondwerker- hulpmonteur 6 P Toekomst waar groei in zit HOECHST-VLISSINGEN N.V. Toekomst waar groei in zit HOECHST-VLISSINGEN N.V. Toekomst waar groei in zit HOECHST-VLISSINGEN N.V. D. van Staveren I lasser pij pfitters ,Voor Zuiver Wollen Dekens, Breiwol, Breigoederen' „De Nederlandse Wolfederatie G.A." Koopt nu, dan spaart u N.V. Provinciale Zeeuwse Energie Maatschappij PECHINEY NEDERLAND N.V. Hoechst-Vlissingen N.V. is een dochteronderneming van Hoechst uit Frankfurt, een bedrijf met meer dan 200 vestigingen verspreid over de hele wereld. Hoechst betekent chemie. Het aandeel van de chemie in het dagelijks leven wordt steeds groter. Hoechst is een groeiend bedrijf. Dat betekent goede kansen voor ieder die er werkt. Uitbreiding heeft o.a. tot gevolg: meer werk voor de elektro technische afdeling. Daarom zoeken wij op korte termijn voor dagdienst en vierploegendienst. Zij worden tewerkgesteld in de laagspanningsafdeling van onze elektrotechnische dienst, waar zij met een grote mate van zelfstandigheid worden belast met het aanbrengen van wijzigingen in bestaande installaties, het verhelpen van storingen, het uitvoeren van kleinere nieuwbouwprojecten en met preventief onderhoud. Opleidingseisen: LTS-elektro aangevuld met een voortgezette opleiding VEV-sterkstroommonteur. Naast deze opleiding is ervaring op het gebied van elektrotechniek in de industriële sector gewenst. Leeftijd vanaf 25 jaar. Bij Hoechst profiteert u van gunstige arbeidsvoorwaarden: 6,4% vakantietoeslag, een dertiende maand salaris, een gunstige bedrijfsspaarregeling, goede pensioenverzekering en vrij vervoer naar en van het bedrijf. Graag zouden wij van u een brief ontvangen met gegevens over levensloop, opleiding en ervaring, vergezeld van een recente pasfoto. Wilt u in de linkerbovenhoek van uw brief de letters EM vermelden? Adresseer uw brief aan: Hoofd Personeelsdienst Hoechst-Vlissingen N.V., Postbus 65 te Vlissingen. Hoechst betekent chemie. Het aandeel van de chemie in het dagelijks leven wordt steeds groter. Hoechst is een sterk! groeiend bedrijf. Dat betekent goede kansen voor ieder die er werkt. Uitbreiding heeft o.a. tot gevolg: meer werk voor de technische werkplaats. In verband met de bouw aan de Sloehaven van een derde fosforfabriek en een Trevira-grondstoffenfabriek zoeken wij Zij zullen onder de verantwoordelijkheid van een voorman alle voorkomende reparaties aan pijpleidingen verrichten, appendages plaatsen en wijzigingen in bepaalde leiding systemen aanbrengen. Opleiding: LTS aangevuld met Bemetelopleiding pijpfitten. Ervaring als pijpbewerker in de chemische industrie is gewenst. Onder de verantwoordelijkheid van een voorman zullen zij alle voorkomende reparaties en onderhouds werkzaamheden verrichten aan pompen, reductiekasten, roerwerken en andere mechanische installaties. Opleiding: LTS aangevuld met Bemetelopleiding bank- werken. Ervaring in algemene onderhoudswerkzaamheden is vereist, zo mogelijk in de chemische industrie. Leeftijdsgrenzen voor beide functies: tussen 25 en 40 jaar. Bij Hoechst profiteert u van gunstige arbeidsvoorwaarden: 6,4% vakantietoeslag, een dertiende maand salaris, een gunstige bedrijfsspaarregeling, goede pensioen verzekering en vrij vervoer naar en van het werk. U kunt een brief schrijven aan het hoofd personeelsdienst van Hoechst-Vlissingen N.V., Postbus 65 te Vlissingen. De winkelauto komt op: dinsdag 16 maart 1971 bij: A. de Lange, der Boede Koudekerke L. A. Krijger, Biggekerke P. Dingemanse, Zoutelande Chr. Minderhoud, Westkapelle J. Pleijte, Zoutelande Brandgang, Oude Koudekerkseweg, Middelburg van 8.45-10.00 uur van 10.30-11.15 uur van 11.30-11.45 uur van 12.45- 2.00 uur van 2.30- 3.00 uur van 3.45- 4.15 uur woensdag 17 maart 1971 bij: A. M. Ovaa, Ritthem Oranjeplein, Souburg Parkeerterrein Statenlaan, Middelburg Parkeerterrein Fa. Louws, Grijpskerke C. de Smit, Seisweg 258, Middelburg P. Rooze, Leliëndaalseweg 5, St. Laurens donderdag 18 maart 1971 bij: Dorpsplein, Meliskerke M. de Visser, Aagtekerke Mevr. de Visser, Zuidstraat, Domburg Parkeerterrein, Waterstraat, Oostkapelle Hof „Petersburg", Serooskerke Kerkplein, Vrouwenpolder vrijdag 19 maart 1971 bij: „Trouw voor Goud", Veere Parkeerterrein, Veere Plein, Schotsehoek, Gapinge G. Scheele, Mortierpolder 2, Nw. en St. Joosland Bij de kerk, Nw. en St. Joosland Markt, Arnemuiden Bij de kerk, KleversJterke van 8.45-10.00 uur van 10.30-11.30 uur van 12.30- 1.15 uur van 1.45- 2.15 uur van 2.45- 3.15 uur van 3.45- 4.30 uur van 9.00- 9.30 uur van 10.00-10.30 uur van 10.45-11.30 uur van 12.30- 1.30 uur van 2.00- 2.45 uur vaan 3.15- 3.45 uur van 8.45- 9.30 uur van 10.00-10.30 uur van 10.45-11.45 uur van 12.45- 1.15 uur van 1.45- 2.15 uur van 2.30- 3.15 uur van 3.45- 4.00 uur Hoechst betekent chemie. Kunststoffen, kleurstoffen, agrarische chemicaliën, geneesmiddelen, kunstvezels en grondstoffen voor de industrie. Het aandeel van de chemie in het dagelijks leven wordt steeds groter. Daarom is Hoechst een sterk groeiend bedrijf, dat nu aan de Sloehaven te Vlissingen een derde fosforfabriek en een Trevira-grondstoffenfabriek bouwt. De eerste indruk die een bezoeker van een onderneming als Hoechst opdoet wordt gevormd door het optreden van de portier. In verband met een nieuw te formeren bewakingsdienst hebben wij op korte termijn vacatures voor de functie van De werkzaamheden, die in volcontinudienst worden verricht, bestaan onder meer uit: het ontvangen en verwijzen van bezoekers de controle op het in- en uitgaande verkeer het toezicht op fabrieksgebouwen en terreinen. Aan deze functionarissen stellen wij de volgende eisen: voldoende algemene ontwikkeling representatieve persoonlijkheid tactvol optreden. Wij geven voorkeur aan hen, die reeds enkele jaren in een soortgelijke functie werkzaam zijn geweest. Enige kennis van de Duitse taal wordt op prijs gesteld. Leeftijd tot 45 jaar. Bij Hoechst profiteert u van gunstige arbeidsvoorwaarden: 6,4% vakantietoeslag, een dertiende maand salaris, een gunstige bedrijfsspaarregeling, een goede pensioen verzekering, een continutoeslag van 28%, vrij vervoer naar en van het werk en vrije bedrijfskleding. U kunt uw brief - met de letters B.D. in de linkerbovenhoek richten aan het Hoofd Personeelsdienst van Hoechst-Vlissingen N.V., Postbus 65 te Vlissingen. Grote partij kamerbreed tapijt. Let wel uitlopende dessins. Neem de kamer- maten mee. 25 tot 50% re- duktie. Pot, Axel, afd. tapijt huis. A.u.b. gevraagd tegen zeer hoge prijs Nederlands zfl- vergeld Itot J 1945^ L.G. Broers, Schoutenstraat 3, Maarssen. tel. 03465-2779 TE KOOPaardappelen, bintjes en meerlanders 10 ct. per kilo. de Nood. Noord- weg 117 tel. 4446. te MIDDELBURG vraagt voor haar AFDELING TELECOMMUNICATIE met standplaats VLISSINGEN. Zijn taak zal o.a. bestaan uit het lassen van zwakstroomgrondkabels, alsmede alle andere werkzaamheden verband "houdende met het onderhoud van telecommunicatiekabels. Gewenste opleiding: LTS-E en VEV (M 2 T) zwakstroom of VEV zwakstroommonteur of studerende hiervoor. Leeftijd bij voorkeur 23 jaar en ouder. Voor haar AFDELING TELECOMMUNICATIE Zijn taak zal o.a. bestaan uit: het graven en dichten van kabelsleuven en lasputten; het assisteren van de monteur bij de kabelmontage; het onderhoud van het gereedschap. Leeftijd bij voorkeur 23 jaar en ouder. Voor beide functies salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, nader overeen te komen. Bovendien gelden goede sociale voorzieningen, zoals premie AOW komt voor rekening van de vennootschap; een ruime tegemoetkoming in studiekosten; een aantrekkelijke premiespaarregeling. Schriftelijke sollicitaties te richten tot de afdeling Personeelszaken, postbus 48, Middelburg. TE KOOP: een z.g.a.n. kort igroen lederen dames jasje voor de brommer, maat 50-52. Twee nieuwe berg meubels, een klein model 120 cm en een groot 140 cm Vier nooit gebruikte fau teuils, 2 bruine en 2 groene, stoffen bekleding. Een pri ma TWL (Nordmende) universeel Ned. 1, 2 en Bel gië, dit toestel gaat niet uit de circulatie wegens veran dering zenders. Een goede fiets (heren), merk Batavus Koopje. Na 6 uur 's avonds. Pottenbakkerssingel 18 Mid delburg. U ZIET HET AL... ZON MOOIE ZAANSE... 'n Klok om jaar-in- jaar-uit plezier van te hebben. Een klok die cachet geeft aan elk interieur...Een klok die overal bewonde rende blikken trekt. Wil verhuizen naar Uw huis. HORLOGER - JUWELIER Sf. Jacobsstraat 10 VLISSINGEN Tel. 01184-2347 Grote partij prachtige bedden gestoffeerd 'met restanten luxe tijk 8090 120—130 en 140 cm breed. Nu 25% korting. Pot Axel, afdeling slaapkamers, ingang Weststraat 19. Royale J-petsoons ledikanten met gezellige toog, 2 leuke kastjes. Let op: kompl. met spiraal matras 275,- nu 165,-. Pot Axel. GROEP PECHINEY zoekt voor haar Aluminiumfabriek aan de Sloehaven te Vlissingen-Oost: Leeftijd20-50 jaar Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten met een ruime ervaring bij een onderhoudsdienst van een groot bedrijf. Aantrekkelijke mogelijkheden voor een ieder die in een nieuw bedrijf zijn carrière wil opbouwen. Op korte termijn zijn huisvestingsmogelijk heden aanwezig. Hebt U belangstelling voor deze functie, dan ontvangen wij gaarne Uw sollicitatie onder no. E 21, afdeling Personeelszaken: Péchiney Nederland N.V., Postbus 49, Vlissingen.

Groot Walcheren | 1971 | | pagina 5