op de 2de etage woninginrichting n .v. axel, telefoon (01155) 525 elke werkdag geopend van 8.30 tot 12.00 en van 13.00 tot 18.00 uur. vrijdagsavonds gezellige koopavond tot 9 uur. I eikenhouten meubelen samen naar de meubelshow fijn gezellig wij exposeren ruim 200 verschillende bankstellen met grote en kleine, rechte en gebogen banken, waaronder zeer vele royale slaapbank- stellen, met net zoveel bijpassende bergmeubels en eetkamers in klassieke en moderne stijl, uitgevoerd in palissander, teak, noten en eikenhout, en uit 100 verschillende dames- of herenfauteuils in prijzen van 70 tot 2250 gulden per stuk, gestoffeerd met rundleer, weefstof, moquette en skai leerdoek-bekleding kunt u nu keus maken, op onze 2e etage vindt u vele fraaie slaapkamers in teak, noten, palissander en essenhout, te leveren met of zonder 2-, 3-, 4-, 5- en 6-deurs kleerkasten en met extra brede ledikanten of Itts-jumeaux en natuurlijk nog veel en veel meer. publikatie woninginrichting pot n.v., axel: afdeling stijlmeubelen: 2e etage hierbij tonen wij u een van onze vele exclusieve klassieke eikenhouten eetkamers deze eetkamers te leveren met: 2- of 4-deurs kasten, tafel bladmaat 160 of 200 cm, bijpassende stoelen of armfauteuils uitvoering: massief Slavonisch geloogd eikenhout, stoelen met echt runderleer gestoffeerd te bezichtigen met vele bijpassende bankstellen uitnodiging: ow bezoek stellen wij mooi exclusief dat zijn twee voorname eisen, waaraan al onze meubelen voldoen, gelukkig maar, want u komt toch naar axel om iets ander* kis beters, Iets mooiers te vinden dan overal elders, en dat vindt u er ook, daar kunt u van verzekerd zijn. hferbij tonen wij u één van on ze komfortabele bankstellen met voorvering (keuze uit 200 voor het binnenwerk is gebruik gemaakt van de Kwaliteit schuimrubber en de gezellige losse zit en rugkussens in stof, gevuld met dons of kapok, geven aan dit bankstel een gezellige intieme sfeer. de rest is gestoffeerd met de exclusieve skai-bekleding, wat net als echt leer aanvoelt, maar afwasbaar is, zodat uw kinde ren er heerlijk op kunnen ra votten. leverbaar met 2-, 3-, 4- of 5-zits bank of met een leuke L-vor- mige hoekbank, te kombir met bijpassende bergmeubels en eetkamerstoelen in het gloedvol teak of het exclusie ve palissander hout in een zeer grote verscheidenheid. de direktie van pot n.v. zou het ten zeerste op prijs stellen, mocht u dit fraaie bankstel en de vele andere meubelen eens komen bewonderen. onze deskundige binnenhuis adviseurs willen graag voor uw woonkamer eens een heden daagse indeling maken, zodat uw interieur werkelijk anders wordt dan bij de anderen. en bent u moe na al het rond dwalen door de expositieruimte wel aan onze gezellige bar kunt u heerlijk uitrusten en een kopje koffie drinken. heus, komt u eens op uw vrije middag een kijkje nemen in de splinternieuwe grootste en mo dernste woninginrichting van zuid-nederland, met 100 meter fraaie verzorgde etalages en 4000 vierkante meter perma nente meubelexpositie.

Groot Walcheren | 1967 | | pagina 6