samen op onze grote 2d' etage naar de meubelshow axel pot fijn gezellig klassieke s wij exposeren ruim 150 verschillende bankstellen met grote en kleine, rechte en gebogen banken, waaronder zeer vele royale slaapbankstellen, met net zoveel bijpassende bergmeubels en eetkamers in klassieke en moderne stijl, uitgevoerd in palissander, teak, noten en eikenhout, en uit 100 verschillende dames- of herenfauteuils in prijzen van 70 tot 1280 gulden per stuk, gestoffeerd met rundleer, weefstof, moquette en skai leerdoek-bekleding kunt u nu keus maken, op onze 2e etage vindt u vele fraaie slaapkamers in teak, noten palissander en essenhout, te leveren met of zonder 2-, 3-, 4-, 5- en 6-deurs kleerkasten en met extra brede ledikanten of lits-jumeaux en natuurlijk nog veel meeN men royaal dressoir met veel bergruimte, te verkrijgen met 3 of 4 deuren, uitvoering naar keus met gladde of gefeMfeffcouwde panelen en te bezichtigen op onze 2e verdieping. handig bergmeubel, voorradig met gladde en gebeeldhouwde panelen en te bezichtigen op onze 2e verdieping, uitvoering: geloogd of gothiek gelakt. hierbij tonen wij u één van onze vele klassieke bankstellen, gemaakt van het solide eikenhout, het beeldhouwwerk van de zijpanelen der armleggers is voortien van 6 verschillende voorstellingen van bekende schilders, o.a. jan steen, john vietors, gabriël metsu en de prijs valt erg mee. één van onze vele solide eikenhouten eetkamers, voorradig met ronde ovale of rechthoekige tuimeltafels en bijpassende fauteuils en te kombineren met vele grote en kleine bergkasten. kunt u bewonderen een unieke kollektie klassieke eetkamers en bankstellen in empire, queen anne, windsor en gothieke stijl, hierbij tonen wij u slechts enkele modellen uit onze grote sortering solide eikenhouten eetkamers in gothieke stijl, heus, komt u eens op een vrije middag onze ultra-moderne woninginrichting bezoeken. 3 verdiepingen waar de nieuwste meubelen wachten op uw bezoek, ervaren binnenhuisadviseurs hebben alle mogelijke moeite gedaan om u urenlang te laten genieten van de hedendaagse meubelmode. el- ow leuke deken- tê halkist met fraai beeldhouwwerk, te bezichtigen op de J 2e etage. hierbij tonen wij u een een zeer komfortabel zweefrustbankstel met dubbele vering, de fijne dikke losse rubberen kussens en afneembare stof doen u genieten van heerlijk zitkomfort. dit bankstel (en nog 150 andere modellen in klassiek en modern) kunt u dichtbij bekijken in de grootste woninginrichting van zuid-nederland. heus, kom eens op een vrije middag een bezoekje brengen, u bent van harte welkom. pot fraaie klassieke eikenhouten fauteuil, gestoffeerd met originele kelymstof. deze fauteuil met bijpassende 3-zits bank kunt u bewonderen op onze 2e verdieping en is te kombineren met vele royale grote en kleine bergmeubels. de direktie van woninginrichting pot n.v. nodigt iedereen uit, eens een bezoekje te brengen aan hun exclusieve meubelexpositie, geëxposeerd in het hierbij afgebeelde ultra-moderne pand. ruim 4000 vierkante meter expositieruimte en 100 meter etalages, verzorgd door ervaren binnenhuisadviseurs doen u urenlang genieten (zonder enige verplichting) van de hedendaagse meubelmode. axel gothieke 4-deurs bergkast, uitvoering als volgt: 4 laden in de onderbouw, in de bovenbouw 4 deuren met gebeeldhouwde panelen, de gebeeldhouwde panelen in de 4 deuren zijn reprodukties van schilderstukken van jan steen, willem van mieris, gabriël metsu en john victors. te leveren 2*. 3- en 4-deurs. iSbiW i

Groot Walcheren | 1966 | | pagina 3