RENAULT - SERVICE - VERKOOP op onze grote 2dc etage Automobielbedrijf ,De Toekomst' n.v. Officieel Renault-agent voor geheel Walcheren MIDDELBURG, Seisplein 5—11 VLI5SINGEN, Dr. Stavermanstraat 3337 klassieke meubel-show één van onze vele solide eikenhouten eetkamers, voorradig met ronde ovale of rechthoekige tuimeltafels en bijpassende fauteuils en te kombineren met vele grote en kleine bergkasten. hierbij tonen wij u één van onze vele klassieke bankstellen, gemaakt van het solide eikenhout, het beeldhouwwerk van de zijpanelen der armleggers is voorzien van 6 verschillende voorstellingen van bekende sehilders, o.a. jan steen, john victors, gabriël metsu en de prijs valt er mee. royaal dressoir met veel bergruimte, te verkrijgen met 3 of 4 deuren, uitvoering naar keus met gladde of gebfftdhovwd* flfln?|ei\, en ie iMgckhHgM Op en* 2» wdleping. - fraaie klassieke eikenhouten fauteuil, fiestoffeerd met originele kelymstof. deze auteuil met bijpassende 3-zits bank kunt u bewonderen op onze 2e verdieping en is te kombineren met vele royale grote en kleine bergmeubels. handig bergmeubel, voorradig met gladde en gebeeldhouwde panelen en te bezichtigen op onze 2e verdieping. Uitvoering: geloogd of gothiek gelakt. leuke deken- of halkist met fraai beeldhouwwerk, te bezichtigen op de 2e etage. gothieke 4-deurs bergkast, uitvoering als volgt: 4 laden in de onderbouw, in de bovenbouw 4 deuren met gebeeldhouwde panelen, de gebeeldhouwde panelen in de 4 deuren zijn reprodukties van schilderstukken van jan steen, willem van mieris, gabriël metsu en john victors, te leveren 2-, 3- en 4-deurs. kunt u bewonderen een unieke kollektie klassieke eetkamers en bankstellen in empire, queen anne, windsor en gothieke stijl, hierbij tonen wij u slechts enkele modellen uit onze grote sortering solide eikenhouten eetkamers in gothieke stijl, heus, komt u eens op een vrije middag onze ultra-moderne woninginrichting bezoeken. 3 verdiepingen waar de nieuwste meubelen wachten op uw bezoek, ervaren binnenhuisadviseurs hebben alle mogelijke moeite gedaan om u urenlang te laten genieten van de hedendaagse meubelmode. pot axel hierbij tonen wij u een zeer komfortabel zweefrustbankstel met dubbele vering, de fijne dikke losse rubberen kussens en afneembare stof doen u genieten van heerlijk zitkomfort. dit bankstel (en nog 150 andere modellen in klassiek en modern) kunt u dichtbij bekijken in de grootste woninginrichting van zuid-nederland. heus, kom eens op een vrije middag een bezoekje brengen, u bent van harte welkonv

Groot Walcheren | 1965 | | pagina 2