100 meter etalages en ruim 4000 m2 expositie - ruimte verzorgd door ervaren binnenhuis adviseurs doen u urenlang genieten van de hedendaagse meubelmode in moderne en klassieke stijl en natuurlijk vrije toegang woninginrichting n.v. axel, telefoon 01155 525 een vrije dag samen naar de fijngezellig wij exposeren ruim 150 verschillende bankstellen met 2-, 3-, 4-, 5-zits of hoekbanken gestoffeerd met zeer fraai rundleer, mooie weefstoffen, solide moquettes, of met praktische skai-leerdoek bekleding. let wel d deze bankstellen voorradig met bijpassende salontafels, grote en kleine bergmeubels en eetkamers, uitgevoerd in het exclusieve palissanderhout, het fraaie noten, het gloedvolle teak, of het praktische eikenhout, I II zowel 'm moderne als klassieke stijl, op onze 2e verdieping treft u aan een zeer grote verscheidenheid r slaapkamers, met of zonder 2-, 3-, 4-, 5- of 6-deurskasten met schuif- of draaideuren en voorradig met kts-jumeaux of extra brede ledikanten, ook tonen wij u gaarne onze unieke sortering dames- en heren fauteuils, ruim 100 verschillende modellen, in prijzen van ƒ60,— tot ƒ1300,— per stuk. door enorme verkoop (en export naar belgië) ■ij* wij ia staat u ia axel de meest fraaie meubelen te tonen, o.a. de komplete kollektie fristho eetkamers in palissander en teak, de kollektie pas-toe eetkamers en slaapkamers, artifort en ster fauteuils en bankstellen, leuke gelderland en spectrum slaapbanken met bijpassende fauteuils, sprij en de boer klassieke meubelen in noten- en eikenhout, vele engelse, deense er. duitse import meubelen en nog veel en veel meer.

Groot Walcheren | 1964 | | pagina 2