3 toonzalen sprankelende kollektie heeft u een vrile dag WONINGINRICHTING N.V. AXEL (sinds 1906) m IN DEZE ENORME BELANGRIJK HIER eetkamers bankstellen slaapkamers 9 wel, kom dan eens een kijkje nemen bij de grootste en werkelijk modernste woninginrichting van zuid-nederland, waar jonge vooruitstrevende mensen h gaarne deskundig advies verstrekken, zodat u een indruk krijgt van de hedendaagse meubelmode« ÏOO meter etalages, verzorgd door ervaren binnenhuisadvïseurs, en 's avonds feestelijk verlicht, wachten op uw bezoek, u kunt altijd droog kijken en er is volop parkeerruimte. hierbij tonen wij u een van onze fristho eetkamers, deze .kamer kunt u bij ons bewonderen in het gloed volle teak of het exclusieve palissanderhout, leverbaar met dressoir, grote of kleine bergkasten, ronde of rechthoekige tuimeltafels en diverse modellen eetkamerstoelen, te kombineren met 2-, 3-, 4- of 5-zits banken, hoekbanken of fraaie bijpassende fauteuils. door grote verkoop naar belgië (knokke, gent, brussel) Zijn wij in staat, u de meest fraaie moderne en klassieke meubelen te tonen, de direktie van pot n.v. zou het bijzonder op prijs stellen, mocht u eens een kijkje komen nemen in de hierbij afgebeelde splinternieuwe grootste en modernste- woninginrichting van zuid-nederland. een bezoek aan onze slaapkamer-afdeling (2e verdieping) kunnen wij u warm aanbevelen, prachtige slaapkamers waaronder vele import- en opbouw kamers in exclusieve houtsoorten o.a. palissander, essen, sycomore, teak, oregon-pine, noten, enz., staan fraai opgesteld om bewonderd te worden. let welmet of zonder 2-, 3-, 4-, 5- of 6-deurs kasten, met draai- of schuifdeuren en heerlijke brede ledikanten of lits-jumeaux.

Groot Walcheren | 1963 | | pagina 4