RECHTZAKEN. HANDEL EN NIJVERHEID. GEMENGD NIEUWS. INGEZONDEN STUKKEN. MARKTBERICHTEN. 2 postkantoor komt, het tentje, waarin deze zegels worden verkocht door da mes, die daarvoor belangeloos hun tijd opofferen, niet voorbij, maar steun dit werk, dat al zoo heel veel mooie resul taten heeft opgeleverd. K. H. t. K. jotej.y.am n'— in De raad voor de scheepvaart heeft uitspraak gedaan inzake het ongeval aan boord van den motorlogger „Wil- helmina VI" K.W. 101, waar bij het open maken van een bus carbid een matroos tengevolge van een ontploffing ernstig werd gewond. De Raad was van oordeel, dat dit on geval uitsluitend is te wijten aan verre gaande onvoorzichtigheid bij het ope nen van de bus carbid. Het is wel te be treuren, dat het, ook na het rondschrij ven van den hoofdinspecteur voor de scheepvaart aan reeders en schippers van visschersvaartuigen, betreffende de berging van carbid, nog voorkomt, dat de daarin vervatte raadgevingen geheel in den wind worden geslagen. Dat een stuurman, die zelf jarenlang als schipper op loggers heeft gevaren, dit gevaarlijke werk ziet gebeuren en geen enkelen maatregel neemt om dit te ver hinderen, is onbegrijpelijk en zeer te laken. Hij wist niet eens met zekerheid dat een snijmes voor het openen van een carbidbus aan boord aanwezig was. Ook beweerde hij, dat een volle bus van 50 kg niet in de eenige aan boord hermetisch gesloten bus kon worden overgestort, welke bewering bij onder zoek is gebleken onjuist te zijn, Tevens is bij dat door de Scheepvaart-inspectie gehouden onderzoek gebleken, dat zich een snijmes als bovenbedoeld wel aan boord bevond. De Raad grijpt deze gelegenheid aan om nogmaals dringend te waarschuwen tegen het openen van een carbidbus op een wijze, waarbij vonken kunnen ont staan en spreekt de hoop uit, dat de reeders de bemanningen hunner sche pen op het groote gevaar van een werk wijze, welke hier is bevolgd, zullen wij zen, F aillissementen. De arr. rechtb. te Middelburg heeft failliet verklaard: W. Waterman, commissionair te Waarde. Rechtercommissaris; mr. A. van der Hoop. Curator: mr. C. M. Kegge te' Goes. Handelsregister. Aan de in Handelsberichten opgeno men wekelijksche openbaarmakingen i.z. het Handelsregister betreffende Zeeland, onileenen wij het volgende: Wijzigingen: Zeeuwsche Eilanden (Middelburg), N.V. Land- en Exploitatie Maatschap pij „NieuwTLaamstede", Haamstede, To renhoeve, koopen en verkoopen, huren en verhuren van landerijen, het exploi- teeren hiervan en verder alles wat daar mede in verband staat of daaraan bevor derlijk kan zijn. Overi. comm.: Otto Bolhuis, 's-Gravenhage. ACHT DAGEN OP STAP GEWEEST. De 13-jarige Joost Roozenboom, die sinds eenige dagen uit de ouderlijke wo ning te Rotterdam was verdwenen is Dinsdag door de politie te Leiden al- dan een 300 bochten en vrij steile hel lingen, Al naar gelang wij stijgen daalt de temperatuur. De kronkelende weg voert langs diepe ravijnen, gevuld met een weelderigen planten-gr'oei. Achter ons strekt de vlakte zich uit, met aan den horizon de kust, waarvan de lijn zich duidelijk afteekent. Nog één scherpe bocht, nog een steile helling en de dessa Tosari is bereikt. Dit plaatsje is door zijn koele klimaat en mooie vergezichten een bekend en door Europeanen geliefd vacantie- verblijf. Twee flinke berghotels danken daaraan hun ontstaan. De dessa Tosari, is, op een hoogte van 6000 voet, vrien delijk gelegen op een breeden berg kam Aan de eene zijde geniet men van het mooie vergezicht op de vlakte, welke ook 's avonds door zijn duizen den lichtjes buitengewone bekoring heeft. Aan den anderen kant van het plateau is een uitgestrekt en diep dal, waarvan elke vierkante meter grond voor den teelt van Europeesche groen ten en bloemen is benut. Van Tosari uit neemt onze bergbocht een aanvang. Heel in de verte kunnen wij reeds den top van den Penadjaan, welke nog omstreeks 2500 voet hooger ligt, onderscheiden. We wisten dat de wandeling vermoeiend zou zijn, doch onze moeite zou straks door het mooie uit zicht ruimschoots worden beloond. Op.onzen weg ontmoeten wij verschei dene Tenggereezen, die ons vriendelijk groeten en ons met groote belangstel- daar aangehouden en op transport ge steld. Hij had den dag vóór zijn verdwij nen een standje van zijn ekjers wonende vader gehad. Daarom had hij des mor gens tegen zijn kostjuffrouw gezegd, dat hij dien dag op school wilde overblijven en dat hij daarom brood wilde mee heb ben. De juffrouw heeft hem toen 14 bo terhammen mee gegeven. De jongen is naar de N.R.C. meldt, per fiets naar Utrecht gereden en ver volgens via Amersfoort en Apeldoorn naar Arnhem. Nog denzelfden dag reed hij over Emmerik en Düsseldorf naar Keulen. In totaal heeft hij op die manier 300 km achter elkaar gefietst. In Keu len kreeg hij onderdak in een jeugdher berg. Den volgenden dag ging hij naar Halle, waar hij eveneens zijn intrek nam in een jeugdherberg. Vijf dagen heeft hij daar in de buurt rondgezworven. Toen is hij weer naar hei vaderland ge reden, omdat hij heimwee kreeg. Over Elten en Arnhem ging het naar Ede, waar hij een Rotterdammer ontmoette, met wien hij naar Utrecht fietste. Daar kreeg hij een lekke band. Vervolgens is de jongen naar Amsterdam gegaan, waar hij een dame ontmoette, aan wie hij ver telde, dat hij naar Den Helder moest. Aangezien hij geen geld meer had en dien dag zijn doel niet meer kon berei ken, heeft zij hem onderdak verleend. Juist toen de jongen weer weg was, las de dame het verzoek om inlichtingen in de krant en zij waarschuwde de politie. Des avonds kwam de jongen in Den Hel der aan en daar heeft de politie hem aangehouden. Hij vertelde nog niet van plan te zijn geweest naar huis te gaan. Hij had eerst den nieuwen afsluitdijk nog willen gaan zien. Hij verkeerde in een uitstekende con ditie. KINDJE VERBRAND. Te A m - stenrade is overleden een kindje der familie R., 6 maanden oud, tengevolge van bekomen brandwonden. Doordat de moeder struikelde, kreeg de arme klei ne den inhoud van een ketel kokend wa ter over het lichaam. SCHIP AAN DEN KETTING. In de haven te Am sterdam ligt sedert eenige weken het Zuid-Slavische schip „Gjuro Milosevic" aan den ketting, om dat de reederij een rekening van een kolenleverancier niet kon voldoen. De bemanning bevond zich nog voltallig aan boord. Ze ontvangt geen gage. Voor de officieren heeft de Vereeniging van Scheepswerktuigkundigen een regeling weten te treffen, zoodat kapitein en offi cieren naar hun land zijn vertrokken. De bemanning is nog aan boord. De In ternationale Transportarbeiders Federa tie behartigt hun belangen. IN HET DONKER GEZET. Sinds Woensdagmorgen 11 uur is op nog niet opgehelderde wijze storing ontstaan in den electrischen voedingskabel van 10.000 volt van Noordwijk-Binnen naar Noordwijk aan Zee, zoodat deze laatste plaats in duisternis is gehuld. Alleen de gaslantaarns branden nog. 'N RIJWIELD1EF IN HET GROOT. De politie te G e 1 e e n heeft 'n inval gedaan in de woning van den grondwer ker P. Er werden zooveel rijwielen en onderdeelen gevonden dat een vracht auto ermee gevuld kon worden. Ver scheidene personen hebben hun rijwiel reeds herkend. OPLICHTSTER AANGEHOUDEN. Aangehouden is de 52-jarige vrouw T. K. woonachtig te Kimswerd, die ervan verdacht wordt een groot aantal win keliers zoowel te Franeker als te Bols- ward en Harlingen te hebben opgelicht. De politie heeft te haren huize een groot deel der door oplichting verkregen goe deren in beslag genomen, waaronder pul lovers, fantasiebroeken, onderkleeding, kapstokkleeden, diverse zilveren en ge ling nastaren. Het is voor hen dan ook absoluut onbegrijpelijk wat die Blan da's (blanken) toch in de bergen moe ten doen en waarom zij zich noodeloos vermoeien. De Tenggerees verschilt in uiterlijk veel van den Javaan. Iiij mist diens re gelmatige trekken en diens beschaafde ingetogenheid en zelfbeheersching. Hij is bovendien veel zwaarder gebouwd. Door het Ioopen in het sterk geacciden teerde terrein, zijn borstkas en kuitspie ren sterk ontwikkeld. Overigens is de Tenggerees een vroolijk en opgewekt mensch, die het leven niet al te zwaar opneemt en hij is uitgesproken behulp zaam en goedhartig van aard. Door de vrij lage temperaturen is de noodzaak van baden niet zoo groot, het geen waarschijnlijk de oorzaak is dat de Tenggereezen er vrij onsmakelijk en on zindelijk uitzien. De Godsdienst der Tenggereezen is 'n wonderlijk mengelmoes van animisme en hindoeïsme, met Mohamedaanschen invloed. Volgens door het gouvernement gehouden enquêtes wint de Islam (het Mohamedanisme) echtei hoe langer hoe meer terrein. Overigens is de Tenggerees buitengewoon bijgeloovig. Overal ziet hij zijn goede en kwade geesten. Een kreet van een of ander dier kan hem doen beven van angst en hij wacht er zich wel voor, om zich 's avonds zonder lantaarn buiten te vertoonen. Op een voetreis door den Tengger valt het den oplettenden wandelaar op, ro-zilveren voorwerpen, horloges, gou den ringen, schoenen, dassen enz. De verdachte is naar Franeker over gebracht en zal daarna ter beschikking worden gesteld van hoogere autoriteiten, die haar aanhouding hebben aange vraagd. BOERDERIJ IN VLAMMEN OPGE GAAN. Doordat 't rieten dak "boven een petroleumlamp brand vatte, is Dins dagavond afgebrand de kapitale boer derij van G, B. aan den zeedijk tusschen Kampen en Genemuiden, gemeente Zwollerkerspel. Op het oogen- blik van het ontstaan van den brand was de vrouw alleen thuis. Vóór zij haar man, die in de nabijheid werkte, kon waarschuwen, stond alles in lichte laaie. Met moeite gelukte het nog een paard en vier koeien uit het brandende huis te halen. Twee van de koeien waren al zoo ver-brand, dat zij moesten worden afgemaakt. De tien andere koeien en zes varkens kwamen in de vlammen om. Het goud en zilver, dat op den zolder boven den deel werd bewaard, was evenmin te redden en smolt geheel. Ook de groote hooiberg werd een prooi der vlammen. DE VERDUISTERING TE VEENDAM. Men schrijft aan de N. Rott. Crt, uit Veendam: De 31-jarige procuratie houder van de Geldersche Credietver- eeniging, LI. M., die zich aan verduiste ringen ter waarde van ongeveer 30.000 zou hebben schuldig gemaakt, vertrok Zaterdagmorgen met een huur-auto naar Assen, waar hij den middag-sneltrein naar Holland nam. Hij had zijn vrouw wijs gemaakt dat hij naar Utrecht moest en pas met den laatsten trein op Kerst- Maandag zou terugkeeren. Onderweg heeft hij een vooraf ge reed gemaakten brief aan de directie van de Geldersche Credietvereeniging te Arnhem geschreven, den brief in een Drentsch dorpje gepost, zoodat hij niet vóór Dinsdagmorgen te Arnhem kon ar- riveeren. In dien brief heeft hij de direc tie bekend gemaakt, een bedrag van on geveer 30.000 te hebben verduisterd. Dinsdagmorgen kreeg zijn vrouw ook pas argwaan, omdat H. M, niet op den vastgestelden tijd was teruggekeerd, MASKERADE BEPERKT TOEGE STAAN. De Dinsdagavond te S i t- t a r d gehouden gemeenteraadszitting heeft het vorig jaar ingevoerde totale maskeradeverbod met carnaval inge trokken. Maskerade werd toegestaan op straat tot 9 uur 's avonds en in café's en bal zalen tot 12 uur. MISLUKTE ROOFOVERVAL OP KANTOOR ROTTERD. BANK VER EENIGING. Woensdagavond te 7 uur isDinxperloin opschudding gebracht door een roofoverval op het bijkantoor van de Rotterdamsche Bankvereeniging. Op het genoemde tijdstip vervoegden zich 4 mannen, waarschijnlijk Duitschers, aan de woning van den correspondent der Rotterdamsche Bankvereeniging, den heer Th. E. B., in welk perceel te vens het bijkantoor der bank is geves tigd. De heer B. deed zelf de voordeur open. De mannen gaven hem te kennen een aantal marken te willen wisselen. De heer B. verzocht hun toen, hem naar het/ kantoor te willen volgen. Op een onverwacht oogenblik wierpen de mannen zich op den heer B. en brach ten hem met een revolver eenige hevige slagen op het hoofd toe, waarop de aan gevallene bewusteloos ineenzakte. De heer B. had echter nog om hulp kunnen roepen en toen enkele huisge- nooten hierop kwamen toegeloopen, na men de mannen de vlucht. Zij werden hierop onmidellijk achterna gezet door een aantal omwonenden. Aan de achter volging werd ook door de politie uit dat op allerlei plaatsen b.v. bij een grooten steen of dikken boom vruchten en dergelijke zijn neergelegd. Dit zijn de offers, welke de bevolking brengt aan haar beschermgeesten, die, volgens haar, daar verblijf houden en die zij door een offerande gunstig tracht te stem men. Eenmaal per jaar vinden de groote feesten plaats ter eere van de Godheid, die zijn woonplaats heeft in de eenige werkende vulkaan van den Tengger n.l. de Bromo. In het binnenste van den berg houdt hij verblijf en van daar uit heeft hij het wel en wee van zijn on derdanen in handen. Lang geleden von den bij deze feesten menschenoffers plaats. De schoonste maagd van den Tengger werd uitverkoren om aan de Godheid te worden geofferd. Onder veel ceremonieel werd het arme slachtoffer levend in den borrelenden en kokenden krater geworpen, Het Nederlandsche bestuur heeft aan deze barbaarsche in stelling spoedig een einde gemaakt en van dien tijd af moet de gedupeerde Godheid zich met eenige kippen en wat vruchten tevreden stellen. Eenige jaren geleden (ik meen in 1928) vertoonde de Bromo een verhoogde werking. Zware aschwolken en steenen werden uit den krater geslingerd, waar door de groententuinen onder een vrij dikke aschlaag werden bedolven en Dinxperlo deelgenomen. De vier onver laten waren echter spoedig over de Duitsche grens, welke op ongeveer 150 m. afstand van het dorp ligt, verdwenen. In den loop van den avond zijn op aan- w ijzing en van de achtervolgers, twee mannen aangehouden, die waarschijnlijk tot de indringers behoorden. Voor zoover men kort na den overval heeft kunnen nagaan, hebben de over vallers geen gelegenheid gehad eenig geld te ontvreemden. De heer B. kwam spoedig weer bij kennis en had enkele vleeschwonden in het gelaat. Nader wordt vernomen, dat de Duit sche politie E -'estaan door de politie1 uit Dinxperlo, erin is geslaagd alle vier daders te arresteeren. Zij zijn overge bracht naar het grenskantoor te Bocholt. Zij zijn herkend. Het is komen vast te staan dat geen geld is gestolen. In verband met deze mislukte roofoverval verneemt V. D. nog het volgende: Van de vier verdachten die in arrest zijn gesteld heeft de heer B. twee pertinent herkend. Het zijn twee als heer gekleede personen van Duitsche nationaliteit, afkomstig uit Mülheim, De twee anderen, arbeiders, zijn niet her kend en sehiinen vrij uit te gaan. Wat de verwondingen van den heer B. betreft, hij heeft een diepe vleesch- wond aan den slaap bekomen. De ver wonding is echter niet van ernstigen aard. Het verloop van den overval was als volgt: Toen de vier mannen den heer B. hun verlangen om marken te wisselen ken baar maakten zeide deze hun, dat het nu reeds te laat was, doch dat hij, wan neer zij het markenbedrag bij hem ach ter wilden laten, hun het Nederlandsche geld wel wilde toezenden. Hierop gre nen zij hem bij den keel en sloegen toe. Reeds hadden zij zich van de sleutels van de brandkast meester gemaakt, toen de dochter van den heer B, op het rumoer kwam toeloopen. De onverlaten grepen haar bij den arm, doch zij slaag de erin alarm te maken, waarop de roo- vers op de vlucht sloegen. Ongelukken, Dinsdagavond was de 20-jarige E., ga ragehouder te Su s t e r e n, óp den rijks weg aldaar aan het wandelen. Plotse ling werd hij aangereden door 'n auto, E. werd zeer ernstig gewond opgenomen en stervend naar het ziekenhuis te Sit- tard overgebracht, In den Ouden IJssel te Doetin- c h e m is het lijk gevonden van een 20- jarige jongen die sinds eenige maanden vermist was. Uil de "Waal beneden Nijmegen is opgevischt het lijk der vrouw van den kapitein van het vaartuig ,,Nanny"uSt Dordrecht, Naar men zich herin nert, is de vrouw eenige weken geleden over boord geslagen. HET WRAK VAN DE „HARALD". De berichtgever van het „Handelsblad" op Terschelling meldt: Gisteren is een sleepboot^nog eens bij het wrak van den Duitschen logger „Harald", die op 18 December in de Terschellinger gron den strandde, geweest- De bedoeling was te onderzoeken of misschien het wrak geborgen kon worden. Het schip bleek nog intact te zijn. De visscherlieden van Terschelling hebben nu ongeveer 340 vaten gezouten haring uitgehaald en te Terschelling aan land gebracht. De burgemeester -strandvonder heeft deze voor 8 tot 9 gulden per stuk ver kocht- Bij laag water was Dinsdagochtend de verschansing juist boven water, de luikhoofden ecliter onder water, zoodat de meegenomen motor-bergingspomp niet te werk gesteld kon worden. Het schip was niet lek, want het water bleef ook met lage waterstanden in het ruim staan. groote schade werd aangericht. De Tenggerees meende dit ongeluk te moe ten toeschrijven aan de verbolgenheid van God Bromo. Offers moesten ge bracht worden om de Godheid weder in een milde stemming te brengen. Naar ik vernam heeft het Gouvernement, om tijds een oogje in het zeil gehouden, om te voorkomen, dat de bevolking het oude barbaarsche gebruik van het bren gen van menschenoffers wederom in eere zou herstellen. De huizenbouw der Tenggereezen wijkt eenigszins af van die der Javanen. De buizen zijn geheel afgesloten en slaan in tegenstelling met het Javaan- sche type, heel dicht op elkaar. Ook mist men er de vrucht- en schaduwboo- men, welke het Javaansche huis en erf zoo'n bijzondere bekoring kunnen geven. Op de akkers vindt men overal kleine houten krotten verspreid, welke men kwalijk nog huizen kan noemen. Daar in houdt de Tenggerees verblijf, zoolang de akkers de meeste zorgen vereischen. Overigens luildigt hij, wat betreft den landbouw, vrije opvattingen. Als een Zeeuwsche landbouwer zou zien, hoe zijn Tenggereesche collega aardappe len en kool plantte, zou hem de schrik om hel hart slaan. De planten staan schots en scheef door elkaar en hij vindt Itet heelemi'al niet noodig om het on kruid te wieden. Als de helft van zijn aanplant terecht komt vindt hij het blijkbaar al heel mooi. (Slot volgt.) Vermoedelijk zal er echter met het oog op de geringe waarde van het wrak geen poging meer in het werk worden gesteld óm het te lichten, daar dit niet loonend kan zijn. Men zingt „VREDE OP AARDfc/'. Mijnheer de Redacteur! De kerstdag is voorbij. Er is weder door velen kerstfeest gevierd. Ieder vierde dit op zijn manier. Men zong om den fantastisch verlichten en in vele gevallen fraai versierden boom, Hoevele malen hoorde men weerklinken „Vrede op aarde". Wij gaan thans weer een nieuw jaar tegemoet. Wij weten het en de men- schen zeggen het ons. Het jaar 1932 is ver voorbij. Nog slechts enkele dagen en 1933 doet zijn intrede. Maar hoe? Wat wij van het jaar dat voorbijging hoopten n.l. de economische vrede heb ben wij niet gekregen. Al is sinds 1918 de wapenstilstand aangebroken de vrede is daarmede niet weergekeerd. Men ging elkaar nu op 'n andere wijze te lijf, n.l. met handelspo litieke wapenen. Wie kan er het einde van het leed dat over de wereld is ge komen voorspellen. Niemand onzer. Het schijnt of er zoo nu en dan een lichtstraal door de donkere wolken tracht door te breken, doch direct daar na blijkt het een fata-morgana te zijn geweest, want de door zoo velen met sterk verlangen tegemoet geziene teeke- ilP£. van herstel verdwijnen weder. Het vuur der economische crisis blijft voortwoeden. Tariefmuren worden al meer en meer opgericht. Het is of alles samenspant om toch maar te zorgen, dat de economische vrede nog een poos je wegblijft. Het een na het ander wordt geboycot, en de nood neemt onrustba rend toe. Wat zal het jaar 1933 ons brengen. Ik zei reeds; wij weten het niet, Er zijn wel menschen die meenen er iets van te we ten en die dan met buitengewoon inte ressante gezichten kunnen beweren, dat wij nu toch 't ergste wel hebben gehad. Vraagt men hen dan waarop zij die wijs heid baseeren dan blijven zij het ant woord schuldig of prevelen „zal toch wel eens veranderen". Persoonlijk ge loof ook ik wel dat het wel eens zal veranderen, alhoewel op het oogenblik van een terugkeer van den economi- schen vrede of een samenwerking tus schen de volkeren nog weinig is te be speuren. Den moed verliezen mogen wij echter niet. Wij allen kennen het spreekwoord: „Als de nood het hoogst is, is hulp nabij". Eenmaal toch zal het moment daar zijn, waarin alles weer in haar evenwicht moet worden teruggebracht. Dat dit zonder moeite zal gaan en dat het snel zal plaats vinden is niet aan te nemen. De kans van slagen zal des te grooter zijn, naarmate de volkeren meer willen samenwerken. Misschien dat wij dan nog wel eens meemaken, dat in werkelijkheid de Vrede op aarde komt. U, mijnheer de Redacteur vriendelijk dankend. Hoogachtend, Middelburg. Van Hoorn. Middelburg. 28 Dec. Op de vei ling deden Zeeuwsche 'blauwe aardappelen 32 33, per '25 kg; spruiten 815, uitlof i 16, schorneneercn 2' 10, koolrapen 0.11. wijnpeen 1 2, peen 1 3. uien 1t, karóten 1 3, rapen 1roode kool 2, broei sla 28, veldsla 7d 9, alles per kg; Begonia's 14 per stuik', peeën HA 21/2, rapen 21/2, karoten U/2—3, ;prei 21/26. selderie 2, knobelde rie U/2 2i/o. rammenas 1—^2, alles per bos: (sa- 'voijekool U/25V2, roode kóól' 1 boerenkool 1 k2Vi>. bloemkool 17^ andijvie -• alles per stuk. Goes, 28 Dec. "Veilings vereen iginjgi Zuid Beve land GroentenveiJing. Witlof 19. id 2e soort 12—13, spruiten 10 11, id 2e 7 <S, uien 0.800.90. alles peir 100 kg; prei 27, 'wortelen 2, beiden per 100 jbjóS; Roemen 13 per 100 pot; bloemkool <7 10 id 2e 2 7, id uitschot 1, gele 'savoijekoo'l 3>3 20. id. groene 1.80- 3.10. knol'selderie 0.201 90' alles per 100 stuks. m Kapel!c, 28 Diec. Kleine veiling GoiidreiïietLen 718, zure Bellefleur 518. Fransch0 Bellefleur 9 11, Gain-* pagnezoet 12—16, Po mme dr Oranje 13, Lringaard 1 I. appels 12, klei peren 8 15, winter Louwljes 12 13, spruiten 1112. uien 1 2 a^os* per kg. an dijvie 1 601 80 tulpenl>oUen 0 40. bei den per 100 s tuks.bloemkool 813 per stuks; prei 2. per bos, a zal las 32 31, palmen 54 beiden per pol: honing 3839 per 'flacon; Eierveiling kipeïeren l10I 59, poeh. je_eier'en 3'8 20 beiden per 100 stuks. Oost b u r g, 28 Dec. Veilings vereen?., ging .„Avicultura"' Aanvoer 12 kg tvo-* ter prijs 1 13—1.01 per kg.

Goessche Courant | 1932 | | pagina 5