RECHTZAXEN. VERKEERSWEZEN P. T.T. AFLOOP AANBESTEDINGEN. GEMENGD NIEUWS. BEKENDMAKINGEN. MIDDELBURG. en volgens den schrijver trad duidelijk aan den dag, dat de werking dier wet in de practijk voor velen eenvondig funest is. Dit wordt met voorbeelden uit de practijk aangetoond. Een kanton rechter zou daarbij zelfs deze woorden hebben gebezigd: met deze wet gaat het zoo, dat om den een te redden, de ander wordt gehangen. De schrijver wil, dat de wet niet van toepassing zal zijn op klei nere stukken grond, gehuurd door per sonen, die van de opbrengst niet be hoeven te leven, omdat zij een ander hoofdbedrijf hebben en op gronden, die bebouwd zijn met door de Regeering ge steunde gewassen. Verder wil hij uit de wet lichten de mogelijkheid, dat de pachtsom geheel kan worden kwijt gescholden, terwijl de rechter bij zijn beslissing aan normen gebonden zou moeten zijn, en ook wordt een beroeps instantie dringend noodig geacht. Een der belangrijkste verbeteringen acht de schrijver, dat de pachter, ook al is op zijn verzoek nog niet beslist, in elk ge val op den vervaldag 50 van het ver schuldigde moet voldoen. Nog enkele andere bezwaren tegen de wet worden genoemd en toegelicht. Wij ontkennen geenszins, dat de mo gelijkheid bestaat, dat door een beslis- smg ten gunste van den pachter de an dere partij in moeilijkheden kan gera ken. We gelooven op Dominéés gezag, dat dergelijke beslissingen reeds zijn aan te wijzen, doch dit hebben de ontwer pers der wet zelf nooit gewild. Deze hebben er uitdrukkelijk op gewezen, dat de billijkheid naar beide zijden moet worden betracht. De schrijver zelf zegt, dat de noodlijdende pachters geholpen moeten worden en erkent, dat de wet- Ebels een goed bedoelde poging daartoe is geweest. Het wil ons dan ook voor komen, dat de schrijver meer aantast de wijze waarop de wet wordt uitge voerd, dan het beginsel, waarop zij rust, redenen, waarom hij den rechter bij zijn uitspraak minder carte- blanche wil geven. Polttierechter te Middelburg. In de zitting van 6 December werden de volgende zaken behandeld: W, de R., 31 j., arbeider te Aarden burg, werd verdacht dat hij op 14 Oct. 1932 te Aardenburg Gustaaf Vrielinck heeft geslagen, gestompt en geschopt. Eisch en uitspraak 10 b. s 5 .d.h. S. F. B., 21 j., werkster te Ter Neuzen, werd ten laste gelegd dat zij op 31 Augustus 1932 te Terneuzen Christina Kalschuer heeft beleedigd. Eisch en uitspraak 5 of 2 d. h. J. L., 45 j., koopman te Ter Neuzen, werd verdacht dat hij op 22 October 1932 te Ter Neuzen Th. J. Cornelis- sens met een ongeopend knipmes heeft geslagen. Eisch en uitspraak 10 b. s 5 .d.h. K. van P., 25 j., arbeider te Wacht- beke (België), werd verdacht dat hij op 30 Juli 1932 te Zuiddorpe een aantal biggen, waarvan de uitvoer naar Bel gië verboden was, zonder certificaat naar België heeft uitgevoerd. Eisch en uitspraak 10 b. s 5 .d.h. C. C., 46 j., schipper te Nieuw-Na- men, werd ten laste gelegd dat hij op 23 October j.l. te Nieuw-Namen Carolus Spenkels een stomp of slag in het aan gezicht heeft gegeven, Eisch 10 b. s. 5 d.h. Uitspraak 5 b. s. 2 d.h.; J. M. C., 48 j., groentenkoopman te Ritthem, werd verdacht dat hij in Oc tober en November j.l. op verschillen de tijdstippen te Souburg heeft wegge nomen eenige telnoten, eenige eieren en eenige andijviestruiken, toebehooren- de aan Simon Koole, Eisch 25 b. s. 10 d.h. J. C. L., 39 j., landbouwr te Kruinin- gen, werd ten laste gelegd dat hij op 8 October 1932 te Kruiningen Petrus Jo hannes Lodiers met een mes heeft be dreigd. Eisch en uitspraak, vrijspraak, P. B., 23 j., bankwerker te Kruinin gen, werd beklaagd dat hij 27 October 1932, te Hansweert Johannes Koster met een mes of scherp voorwerp heeft ge stoken of geslagen, waardoor hij bloe dend werd verwond. Eisch 20 b. s. 10 d.h. Uitspraak 10 b, s. 5 d.h. M. L. de K., huisvrouw van A. W. G. 60 j., zonder beroep te Wissenkerke, werd beklaagd dat zij op 28 October 1932 te Wissenkerke, den rijksveldwach ter v. d. Velde, omdat deze haar zoon bekeurde, heeft beleedigd. Eisch en uitspraak 15 b. s. 5 d.h. P P., 20 j., meubelmaker te Vlissin gen, werd verdacht dat hij op 25 Oc tober 1932 te Vlissingen op onoordeel kundige wijze en zonder daartoe vol doende bekwaamheid te bezitten 2 dra den heelt bevestigd aan draden van de Radio Distributie Maatschappij, die mu ziek uitzend aan bare abonné's, tenein de aldus muziek te krijgen, doch waar door hij storing heeft teweeggebracht bij de uitzending; subsidiair werd hem ten- laste gelegd dat hij door aldus te hande- aan een ander toebehoorde, heeft weg genomen. ■tick «.IQ d.h. Uitspraak ont- De kantoorbediende le klasse bij den post-, telegraaf- en telefoondienst J. Belderok van het bureel van den In specteur te Middelburg heeft te Den Haag voldaan aan het le gedeelte (postgedeelte) van het examen in vak bekwaamheid voor den post-, telegraaf- en telefoondienst. Verkeersongevallen in de ochtenduren. De K, N. A. C. acht het voor de veilig heid van groot belang, de automobilisten te waarschuwen voor het groote gevaar, dat in dezen tijd van het jaar de nacht vorsten opleveren. In de vroege ochtend uren toch, wanneer het vochtig is in de lucht of zelfs bij geringen neerslag, is de kans zeer groot, dat tengevolge van grondvorst de wegen glad worden, het geen veelal pas bemerkt wordt, wanneer men moet remmen. In de laatste dagen hebben het secretariaat der K. N. A. C. tal van waarschuwingen van automobi listen bereikt, die tengevolge van de gladheid waren geslipt, ofschoon aan den weg noch aan de weersgesteldheid ook maar iets van vorst te bemerken was geweest. In het belang van een veilig- verkeer zullen de automobilisten dus goed doen ernstig rekening te houden met de mo gelijkheid van grondvorst en daarnaar hun snelheid en remweg te regelen. In ieder geval zal men er voor moeten wa ken, plotseling en sterk te remmen, aan gezien dat de slipkans aanzienlijk ver hoogt. Rondvlucht 1933. Evenals dit jaar, zal ook in 1933 we der een rondvlucht boven ons land plaats hebben waarbij de beide Zeeuw- sche vliegvelden te Vlissingen en te Haamstede zullen worden aangedaan. Indische Stoomvaartlijnen. Baloeran, 5 van Batavia te Rotter dam. Derapo, (uitreis) 5 te Belawan. Indrapoera, (thuisreis) 4 van Sabang. Sibajak, (uitreis) 6 van Gibraltar. Op het bureau der genie te V1 i s- s i n g e n is gisteren aanbesteed het één jarig onderhoud van de militaire gebou wen te Middelburg, Vlissingen, Westka- pelle, Hansweert, Ellewoutsdijk en Ter- neuzen. Raming 6420. Inschrijvers waren: C. den Hollander, Klundert 6808; W. J. Krijger, Middel burg 6325; J. van 't Hoff, Hoek 6260; D. Dekker, Middelburg 6248; G. Hol- leroa, Middelburg 6145; J. J. Jansen, Midelburg 6129; B. J. N. Schmelzer, Vlissingen 6075; Gebr. Jansen, Mid delburg 5995; A. Poelman, Rithem 5858; S. Kodde, Veere 5675; A. Loois, Vlissingen 5500; L. Boone, Vlis singen f 5305 en G. Valk, Middelburg 5252. DE MOORD OP DEN SCHIEDAM- SCHEN DIJK, De 20-jarige Duitsche zeeman H. R. H., die verdacht wordt de 32-jarige vrouw M. E, in den nacht van 17 op 18 September in een pand aan den Schiedamschen Dijk te Rotterdam vermoord te hebben, bevindt zich nog steeds in politiebewaring. In de hut van den verdachte zijn voorts nog een wit kleed en een stee- nen klompje gevonden, die afkomstig zijn gebleken uit het pand, waar de moord gepleegd werd. Naar de Maasbode verneemt, is op de deur van de kamer, waarin de moord is gepleegd, de afdruk gevonden van 'n handpalm, die volkomen overeenstemt met de handpalm van den gearresteer den matroos. Dinsdag is H. ter beschikking van de justitie, gesteld. BRANDKAST OPENGEBROKEN. Op de Prinsengracht te Di e n Haag waai* gevestigd is de papiergroothandel van de firma Wed H. Bontamps hebben inbrekers een bezoek' gebracht. Vermoe delijk hebben zij zich laten insluiten. De brandkast is opengebroken en als buit werd gevonden circa f 500. Ook in liet belendende perceel zijn zij doorgedron gen, vermoedelijk over bet dak. Uil oen lessenaaar werd hier f 10 meegenomen. Door het geheele gebouw werdenroo« de vingerafdrukken gevonden. Vermoe<- delijit heeft een van de dieven zijn voet aan een glaslantaarn ernstig gewond en heeft hij bloedend zijn werk gedaan, EEN BRUTALE BEROOVING. POR TEFEUILLE MET 360 KWIJT GE RAAKT. Maandagmiddag te onge veer 5 uur is in de Hoofdsteeg te Rot terdam een brutale berooving ge pleegd. De heer W. L. S,. een hoofdop zichter bij gemeentewerken, wonende aan de Jericholaan, had in den winkel van de firma B, en B. iets gekocht en dat aan de cassa betaald met een bank biljet van 20, dat hij uit zijn portefeuil le haalde. In de portefeuille bevond zich, behalve dit biljet, nog een bedrag van 340. Hij kreeg een biljet van 10 en zilvergeld terug en terwijl hij den win kel verliet bergde hij het geld in zijn portefeuille en in zijn portemonnaie op. De portefeuille stak hij in den binnen zak van zijn vest, dat hij daarna toe- knoopte. Op straat gekomen zag hij in de eta lage nog iets van zijn gading. Na even te hebben staan kijken ging hij den win kel weer binnen en kocht daar het voor werp. Bij het betalen ontdekte de heer S. echter tot zijn groote ontsteltenis, dat hij zijn portefeuille kwijt was. Den heelen winkel zocht men af, zonder re sultaat evenwel en de conclusie lag voor de hand, dat de portefeuille gesto len was. De heer S. herinnert zich, dat op straat een juffrouw tegen hem aan heeft staan dringen, terwijl een n\an vlak achter hem stond. PAKJE BANKBILJETTEN GESTO LEN VAN BEDIENDE. Een bediende van Loopuit's Bank te Schiedam bracht Maandagmorgen geld op het kan toor van de Ned. Handels Mij. aan de Zuidblaak te Rotterdam. Toen hij het geld voor den kassier uit telde, werd hij door een vreemdeling aangesproken. Even later kwam een tweede persoon eveneens een vreem deling naar hem toe, die hem ook eeni- gen tijd ophield. Toen de bediende daarna het geld verder uittelde, bleek hem, dat een pakje van 100 bankbiljetten van 10 verdwenen was. Hoewel de alarmmrichting van de Bank direct in werking werd gesteld, gelukte het niet de dieven te pakken te krijgen. Wel is gebleken, dat men hier ver moedelijk te doen heeft met een bende van een viertal personen. Opgeval len is n.l. dat vier mannen zich zonder bepaald doel ophielden in de hall van de Bank, Het signalement van een dezer man nen komt overeen met dat van den per soon, die Zaterdag in de Incassobank aan de Leuvehaven zich tijdens geldtel len onderhield met een joxig meisje, welk meisje later tot de on^kking kwam, dat zij 195 miste. MET T HOOFD DOOR 'N ONBREEK BARE RUIT. Maandagmiddag heeft op den Benoordenhoutschen weg te Den H a ag een ernstig verkeersongeval plaats gehad waarvan de 59-jarige heer W. P. van der H., huis- en decoratie schilder, aldaar het slachtoffer is ge worden. Genoemde heer, die een rij wiel bereed, kwam in botsing met een auto. Daarbij kwam hij met het hoofd terecht door een zgn. onbreekbare voor ruit van dezen auto. De heer H. werd op slag gedood. JONGETJE ERNSTIG VERBRAND. In 'n perceel op het Schalkburger- plein te DenHaagis Maandagochtend het 2-jarig jongetje A. J. F., doordat hij een haarkam tegen de kachel hield, in brand geraakt en vrij ernstige brand wonden aan gelaat en handen bekomen. ONGEVALLEN DOOR DE GLAD HEID. De gladheid van de wegen heeft Maandag vele ongelukken veroor zaakt. Op den Haarlemmerweg te A m s t e r- d a m reed een auto, tegen een tractor, en aanhangwagen van de N. Z. H. Tram weg Mij. Gevolg was, dat de tractor met den aanhangwagen door de afschei ding van de trambaan reed en op de baan terecht kwam. De auto,, die be stuurd werd door den militairen dokter H. S. van der Lee uit Zeist, kwam in botsing met een punt van den aanhang wagen en werd ernstig beschadigd. De heer van der L., werd uit den wagen geslingerd en kreeg niet ernstige ver wondingen. Bovendien is op de plaats van het on geval een tiental auto's, doordat er eeni ge bleven staan, met elkaar in botsing gekomen. Verschillende wagens werden beschadigd, van welke één vrij ernstig. Hierbij hadden echter geen persoonlijke ongevallen plaats- Een tweede ongeval had plaats nabij de Liebrug. De heer B, uit Heemstede raakte tengevolge van de gladheid zijn stuur kwijt en kwam met zijn auto in de op dit punt vrij breede en diepe sloot langs den weg terecht. Het voertuig ge raakte grootendeels onder water. De heer Bekker slaagde er in, de ruiten stuk te slaan en zich op het droge te werken. HOND BIJT 16 SCHAPEN DOODT. - In een weide aan de Spammwoufterdijk hebben bonden 16 schapen doodgebeten en negen gewond DE GEWEZEN MINNAAR. Het Weteringsplantsoen te Amsterdam is Zondagmiddag het tooneel geweest van een heftig liefdesdrama, dat overi gens nogal goed is afgeloopen. De schade bedraagt althans niet meer dan een kapot been van een dame, ter wijl de dader zijn vrijheid moet missen. Deze dame en de dader hadden vroe ger omgang met elkaar. Toen 's middags de dame in een taxi wilde stappen kwam haar gewezen verloofde haar ach terop met een bijl in de hand, en maak te aanstalten om daarmede de vrouw te lijf te gaan. Hij raakte echter slechts haar been, waaraan zij een snij wond kreeg. De man, een 51-jarige groenten- handelaar liet zich gewillig door twee politieagenten arresteeren en overbren gen naar het bureau. 32 KOEIEN EN EEN PAARD VOOR 219. Te Maasland moest een gedwongen verkooping plaats hebben op een boerderij als gevolg van een vrij gering bedrag aan huurschuld zoo meldt de .Stand." De weduwe, wier echtgenoot niet lang geleden is gestorven, stond voor de taak voor haar gezin van acht kinde ren in het onderhoud te voorzien, .Toen de .deurwaarder met de ver kooping begon was er een enkele die een goed bod wilde doen. Hem werd echter heel spoedig duidelijk gemaakt, dat dit in de gegeven omstandigheden niet gewenscht was. Zoo ging de verkooping verder en werden „belachelijke koopjes" gehaald. De koopers waren echter meerendeel familieleden. Toen de geheele veestapel verkocht was, bleek de totale koopsom 219 te bedragen. ZEVEN AUTO'S VERBRAND. Zon dagnacht is de garage van den heer Z. in de Rijpstraat te IJ m u i d e n afge brand. Zeven auto's, eenige motorfiet sen en een motordraaiorgel zijn ver brand. AUTO TE WATER. Dinsdagmiddag slipte een auto, waarin gezeten waren de heeren H. en D,, keurmeesters van den keuringsdienst van waren te Zwol le, en reed te Den Hulst in de Dedems- vaart. De heer H. kon het portier ope nen, waardoor beide inzittenden uit de geheel onder water liggende auto op de kap konden kruipen. De heer D. was licht aan het hoofd gewond en werd door inmiddels toegeschoten hulp op den wal gebracht. De heer H. kon zich zelf redden. De auto werd later door een kraan wagen gelicht en was nogal beschadigd terwijl de inhoud van den auto. als mon sters van waren enz,, veel van 't water heeft geleden. GEVECHT TUSSCHEN SMOKKE LAARS. Te Sittard heeft zich Zondag een ernstig gevecht voorgedaan tusschen smokkelaars, waarbij de 21- jarige J. H. een revolverschot loste op een zekeren J. D. Het schot was niet doodelijk. H. werd gearresteerd. Bij de vecht partij waren verscheidene smokkelaars betrokken, die er hun werk van maak ten Duitsche margarine naar Nederland te smokkelen. ZWARE STRAFFEN VOOR SMOK KELAARS. Men schrijft aan de Maasbode van de Duitsch-Geldersche grens, dat de wederzijdsche smokkel handel steeds meer den kop opsteekt. Smokkelen van margarine uit Duitsch- land naar hier wordt bedreven van Zuid- Lïmburg af langs de geheele Oostgrens tot Winterswijk toe. Honderden kilo's margarine worden frauduleus binnenge bracht en tal van Nederlanders vielen reeds in handen van de douane. Uitge breider is de smokkelhandel van Neder land naar Duitschland en de bewoners aan beide zijden van de grens werken dezen handel in de hand. Dagelijks gaan er r>og duizenden kilo's~koffie, thee en iabak naar het groote vaderland, waar men in weerwil van de steeds slechter wordende economische toestanden ge noeg afnemers vindt. De Duitsche justitie laat niet met zich spelen en velt zware vonnissen over de smokkelaars, die vaak voor lichte ver grijpen al gauw een maand gevangenis straf krijgen. Zoo werden deze week nog eenige kleine zakenmenschen uit Geldern, die gezamenlijk wat levensmid delen over de grens gebracht hadden, veroordeeld ieder tot een maand gevan genisstraf, terwijl de autobestuurder, die het goed vervoerde, bovendien nog een boete kreeg van 160.000 Rm, of één dag gevangenisstraf voor iedere niet betaalde 5000 mark boete. Eenige smokkelaars uit Nieukerk, die met een vrachtauto smokkelwaren ver voerd hadden en onderweg door de com miezen werden aangehouden, werden met hun vijven ieder veroordeeld tot één maand gevangenisstraf en 44,000 mark boete, terwijl de auto en eenige'honder denkilo's smokkelwaren in beslag wer den genomen. AARDSCHOKKEN. Zondagmorgen even voor 6 uur wer den te O s s wederom eenige aardschok ken waargenomen, welke enkele secon den aanhielden, echter niet in die hevige mate als die der vorige week, Aneta meldt Band oeng dd 5 Dec. De vulkanologische dienst heeft giste ren op den Papandajan een aardschok waargenomen, waarvan het epicentrum 140 km van Bandoeng was verwijderd. Zondag werd te Menado te 4 uur een vrij zware aardschok gevoeld welke on geveer 1 Y> minuut aanhield richting Noord-Zuid, Gisteren werd ook een kor te schok gevoeld. Zondag werd te Corontalo een hevige aardschok gevoeld in de richting Oost- West. Duur ongeveer 1 minuut. Het observatorium registreerde te Ba tavia Zondag een aardschok op 2100 km afstand in Oost-Noord-Oostelijke richting tusschen de Minahassa en de Soela-eilanden. Om 6.07 n.m. werd in dezlefde richting' en op denzelfden af stand een naschok geregistreerd. GEVONDEN VOORWERPEN. MIDDELBURG. Als zoodanig aangegeven de navolgen de voorwerpen. Terug te bekomen bij onderstaande adressen: Handschoen, A. v. Houten, Noordweg (St. Laurens) B 22; Hondenhalsband, Tis- serand, Volderijlaagte M 74; damestasch, C. Kruck, Koudekerksche weg D 103; houten balk, A. Remeijn, Kinderdijk P 97; kinder port, met inh., J. A. Montenari, Zusterstraat I 215; portemonnaie met inhoud, de Priester, Heerengracht M 32; kinderhandschoen, Tange, Zuster straat 1 201; bril in etui, M. J. Franchi- mont, Veersche Singel S 46; leeren handbeschermer, P. Dingemanse, Schoor- steenvegerssingel Q 71; knipmes, Ver rijk, Verwerijstraat N 136; rijwielbelas- tingmerk, Consemulder, Smidsbolwerk O 101; grijze pet, Minnaar, Julianastraat W 21rijwiel tasch, W. Christiaanse, Brigdamme 150; lederen tabakszak met inh., de Priester, Noordsingel S 154; rijwiel belastingmerk, W. v. d. Dries, Spanjaardstraat F 82; portemonnaie met inhoud, Verniel, Beddewijkstraat K 133; dames handschoen, Molhoek, Molen berg K 90a; schaap, Hozee, Beenhou werssingel K 78; belastingmerk in etui, H. Best, Beenhouwerss ngel K 67; port. met inhoud, J. Dunnes, Jodengang R 236d; mantelband, I. Roskam, Lam- brechtstraat L 93a; witte handschoen, C, de Munck, Pijpsraat N 220; belasting merk in etui, J. Verhage, „Ter Hooge" Koudekerke; grijze jongensjas, J. Dron- kers, Pottenbakkerssingel Q 55; Pols horloge, P, de Kam, Dam Z.Z. G 78; kinderportemonnaie, J. Denies, Bagijn- hof E 191, dameshandschoen, S. Brou wer, Lambrechtstraat L 89; collier met hanger, J. Verduin, Koestraat K 296; redecule, 1. van den Berge, Beddewijk straat K 206; broche, Fiegen, Zacharias Jansenstraat S 86; glacé handschoen, v, d. 'Hiele, Gravenstraat I 275; mantelband, (beige), Tisserand, Volderijlaagte M 76; belastingmerk in etui, J. C. Raats, Se- geerstraat H 85. OPENBARE KENNISGEVING. Burgemeester en Wethouders van Middelburg brengen ter openbare ken nis: dat de Raad, in zijne vergadering van 30 November 1932, heeft vastgesteld de volgende redactie van artikel 20 der „Verordening, regelende de voorwaar den voor aansluiting aan en levering van water door het Waterleidingbe drijf. WATERVERSPILLING. Waterverspilling is verboden. Onder waterverspilling wordt ver staan het aftappen of laten afloopen van leidingwater anders dan voor nut tig gebruik. Het lekken of laten doorloopen van kranen, stortbakjes voor closets en uri noirs of van andere op de waterleiding aangesloten toestellen wordt derhalve als waterverspilling beschouwd, een en ander ter beoordeeling van de Directie. De bewoner is verplicht om, wanneer aan de binnenleiding, kranen of toestel len eenig gebrek is ontstaan, waardoor water nutteloos kan wegloopen, door het sluiten van de stopkraan dat weg loopen te verhinderen en maatregelen te nemen tot opheffing van dat gebrek. Wanneer door of vanwege de Direc tie waterverspilling wordt vastgesteld, kan den aangeslotene te dier zake door Burgemeester en Wethouders een be drag' van ten hoogste 5.in rekening worden gebracht. Middelburg, den 2 December 1932. Burg. en Weth. voornoemd, P. DUMON TAK. Voorzitter. M, VAN DER VEUR, Secretaris. o SAMENSTELLING RAADSCOMMIS SIES Burgemeester en Wethouders van Middelburg; brengen ter openbare kennis, dat de Raad in zijne vergadering van 30 No vember 1932 de verschillende commis- siën uit zijn midden, welke ingevolge des betreffend besluit zullen zitting hebben tot en met 31 December 1933, als volgt heeft samengesteld: a. de Commissie voor de Strafverorde ningen: Mevrouw R. WeijlSnuijf, en de hee ren mr. Th. Portheine, mr. L. van Andel, mr. J. H. Bybau. b. de Commissie van Financiën: de heer mr. W. F. E. baron van der Feltz, voorzitter, mevrouw R. Weijl Snuijf en de heer W, P. Cör-nelisse, le den. c. de Commissie van Fabricage: de heer P. Ph. Paul, voorzitter, en de heeren W. A. den EÏollander en L. J. Mes als leden. d. de Commissie tot onderzoek van de bezwaarschriften tegen aanslagen in de straatbelasting en in het vergunnings recht: de heeren P. Ph. Paul, L, J« Mes en mr. W. F. E. baron van der Feltz. Middelburg, 2 December 1932. Burgemeester en We'.houders van Middelburg, P. DUMON TAK, Voorztter. M. VAN DER VEUR, Sïcretaris.

Goessche Courant | 1932 | | pagina 4