HANDEL EN NIJVERHEID Voor kleine tuinen. LE0ER EN VLOOT. GEMENGD NIEUWS. -VAM MELLE'S- GOESCHE^ ONTBYT-KOBK INGEZONDEN STUKKEN. BEVOLKING. BEKENDMAKINGEN. GOES. MIDDELBURG. twee personen. Totaal 12 reizigers der de klas en 10 reizigers tweede klas, Wenscht men een siaap-coupé eerste klas, dan krijgt men een coupé tweede {das, maar daarin wordt dan geen twee de persoon meer toegelaten. De eerste klassers hebber dus een compartiment vpor zich alleen. Iedere slaapcoupé is een hut op zich zelf. De inrichting is keurig en voor de tweede en derde klas nagenoeg dezelfde. Men slaapt boven elkander, net als aan boord. In de corridor van het rijtuig ligt een dik looperkleed, in groen-zwarte kleur, welk gangkleed elk geluid dempt. Zeer binnenkort zal in deze slaaprij- tuigen ook een klein buffet worden in gericht. Alle hutten zijn precies eender van stoffeering en meubileering. Het éénige onderscheid zit 'm hierin, dat men de ge makken, die ten dienste staan, met meer of minder medepassagiers moet deelen. Het is het voornemen van de Comp. des Wagons Lits, om, als deze proef op de Groningsche treinen met succes wordt bekroond, alle nachttreinen van slaap wagens te voorzien. Voor het logies betaalt men extra in de 1ste klasse 5, in de 2de klasse 3.50 en in de 3de klasse 2.50, Ind. Stoomvaartlijnen. Indrapoera, (uitreis) p. 2 (5 v.m.) Suez. Mamix van St. Aldegonde, 2 v. Bata via n. Amsterdam. P. C. Hooft (thuisr.) 3 van Algiers' Johan van Oldenbarnevelt (uitreis) 3 te Southampton. Mosselen uitzaaien op de slikken. Men schrijft ons uit I e r s e k e: Indertijd werd gemeld dat vanwege de stad Antwerpen zou getracht wor den mosselen uit te zaaien op de slik ken vanaf de stad tot aan de grens. Dit is niet geheel juist zoo wordt ons thans gemeld. Gezaaid zal worden 2000 kg halfwassen mosselen en 40 zakjes van 50 kg bovendien. Kenners van den grond meenen dat het geen resultaten zal opleveren daar het water veel te zoet is. Oesterverzending, De oesterverzending in October uit Ierseke in 1932 was slechts met 10 pCt. ten achter! Nederland 244.333; België 1.044.243; Engeland 1.586.840; Duitschland 305.075; Frankrijk 33.700; andere landen 4000. Tesamen 3.218.191. In October 1931 bedroeg dit 3574.377. Garnalenmarkt te Den Helder. Blijkens een bekendmaking van bur gemeester en wethouders van Den Hel der in de „Held. Courant", zal met in gang van Dinsdag 8 dezer aldaar een garnalenmarkt worden gehouden. Besdragende houtgewassen. Nu de laatste bladeren gaan vallen be merken we pas hoe onzen tuin er ge- durenden den winter uit zal zien. Straks staan de bladverliezende houtgewassen kaal en blijven dit tot omstreeks einde April. Dus is het wel de moeite waard om gedurende dezen tijd ook iets in den tuin te hebben wat onze aandacht vraagt. In het bijzonder vallen nu de besvruch ten van tal van houtgewassen op. Eer stens zijn het verschillende Cotoneas- tersoorten welke de aandacht trekken. De meest bekende zijn wel: C. horizon - talis, met plat groeiende takken en vuurroode vruchtjes. Voordat de blaadjes er af vallen, wat omstreeks einde Dec. het geval is, worden ook deze vuurrood. C. Francheti heeft een heel andere groeiwijze. Deze vormt een struik van 1 tot IK m en heeft sierlijk overhangende takken, welke nu nog meer overhangen door het gewicht van de oranjeroode bes sen, waarmede ze zijn overladen. Meer verticaal groeiend is C. Simonsi, welke dezelfde hoogte bereikt en waarvan ook de kleur der bessen vrijwel gelijk is. Bij zonder mooi zijn de kleine, laagblijvende struikjes van C. microphylla met glim mend donkergroene blaadjes waartus- schen de helderroode bessen prachtig afsteken. Deze soort is groenblijvend. Verder omvat dit geslacht tal van soor ten welke voor het meerendeel zeer ge schikt zijn voor beplanting van kleine tuinen. Een ander laagblijvend heestertje met mooie bessen is Pernettay, waarvan de vruchtjes aan radijs doen denken. Ook dit heestertje is groenblijvend. Een zeer mooie groenblijvende heester is Pyra- cantha of vuurdoorn welke in het na jaar prijkt met zware trossen oranjeroo de bessen. Thans zijn de meeste dezer bessen door lijsters en andere vogels reeds weggepikt; wanneer we dit willen voorkomen spannen we zwart garen over de struiken. Natuurlijk mag in on zen tuin de bekende hulst ontbreken want de met vrucht beladen struiken zul len onzen tuin tot omstreeks einde Dec. sieren; dan beginnen de vogels gewoon lijk pas aan deze bessen. Een mooi bes- dragend, laagblijvend heestertje voor kleine tuinen is Skimmia japonica. De struikjes zijn gewoonlijk overladen met trossen roode bessen, en daar de vogels er niet van schijnen te houden, blijven ze er aan tot het voorjaar toe. Ook on der het geslacht Berberis zijn verschil lende besdragende soorten. Een der mooiste is wel B. aggregata, een laag blijvend struikje met heldergroene blaadjes en trossen doorschijnend licht» roode bessen. Al deze en andere soorten kan men nu zeer goed planten. Tweede luitenant N. J. J. van Dam van het 14e "regiment infanterie te Mi d delburg is voor ten hoogste 3 jaar gedetacheerd bij het regiment genie troepen te Utrecht. Brievenmalen Hr. Ms. Van Nes. Aan de opvarenden van Hr. Ms. tor- pedobootjager Van Nes, die op 28 Nov. van Curacao zal vertrekken voor een bezoek aan de havens van Kingston (Jamaica) en Port au Prince (Haiti), zullen de volgende brievenmalen wor den verzonden: naar Kingston: 15 Nov. met de boot van Vlissingen naar Harwich en met dentrein van 19 u, 15 van Amsterdam naar Antwerpen; 16 Nov. met de boot van Vlissingen naar Harwich en met het s.s Statendam van Rotterdam 17 Nov. te 0 u. 5; 17 Nov. met de boot van Vlissingen naar Harwich en met dentrein van 19 u. 15 van Amsterdam naar Antwerpen; naar Port-aunPrinke22 Nov. met de boot van Vlissingen naar Harwich en met den trein van 19 u. 15 van Am sterdam naar Antwerpen; 24 Xov. met de boot van Vlissingen naar Harwich en 25 Nov. met den trein z^n 19 u. 15 van Amsterdam naar Antwerpen. Blieven en andere stukken voor op varenden, welke nog worden ontvan gen na de verzending van de brieven maal van 25 Nov. zullen naar Curacao worden gezonden. Ongelukken. Donderdagmiddag stak op den Buik- sloterweg te Amsterdam een 4J4- jarig meisje plotseling den rijweg over, waardoor zij gegrepen werd door een vracht-auto. Zij kreeg het spatbord tegen zich aan, sloeg tegen de straat en was op slag dood. Men meldt aan de Msb. uit Apel doorn: Zaterdag had een aanrijding plaats op den Deventerweg, tusschen een auto, bestuurd door den heer S. uit Deventer en den jeugdigen wielrijder M. uit Apel doorn. Het rijwiel werd vernield en M. met een schedelfractuur en een gebro ken sleutelbeen naar het ziekenhuis overgebracht, -Zaterdagmiddag liet op de Breda- schebaan onder Roosendaal, de wielrijder K. zich „sleepen" door een vrachtauto. Vermoedelijk heeft hij op een oogenblik het beheer over zijn stuur verloren, waardoor hij kwam te vallen. De chauffeur van den auto, on bekend met wat er achter hem gebeur de reed door, terwijl intusschen het slachtoffer bewusteloos op den weg bleef liggen. De man had vermoedelijk een hersenschudding opgeloopen en bloedde hevig uit den mond. KASTEKORT. Naar de Msb. ver nam is er in de kas der afdeeling Dordrecht van den Alg. Ned. Me- taalbewerkersbond een tekort gecon stateerd. Het bedrag varieert volgens ge ruchten van 30.000 tot 70.000 gulden. Het hoofdbestuur van den bond deelde aan het blad mede, dat het slechts om een betrekkelijk klein bedrag, omstreeks 1000 gulden gaat. VALSCHE WISSELS. Bij de In- cassobank te Leiden vervoegde zich iemand met een wissel groot 380, welke de bank heeft uitbetaald. Later bleek de wissel valsch te zijn. Toen de man zich opnieuw bij de bank vervoegde met een anderen wissel, groot 150, welke ook valsch was, werd hij door de politie, die terstond was ge waarschuwd, gearresteerd. Het bleek te zijn zekeren P. H. uit Haarlemmermeer. WEGGELOOPEN VAN KOSTSCHOOL. - Zaterdagmorgen vroeg passeerde 'n circa 12-jarige jongen in gezelschap van een jongmensch de controle van het Centraal station te Amsterdam, om zich naar het Stationsplein te begeven. Vooral de gedragingen van den knaap, die uiterst zenuwachtig deed, trokken den aandacht van den controleur, zoo dat deze het tweetal achterna wilde gaan. Nauwelijks echter zagen het kind, en de begeleider dit, of beiden" zetten het op een loopen. De controleur wist den knaap echter staande te houden en op zijn vragen vertelde de jongen toen, hortend en stootend, dat hij met den an deren persoon, die naar hij zeide een broer van hem was, met den nacht trein uit Den Bosch was gekomen. Waar hij woonde kon of wilde de jongen niet opgeven. Wel vertelde hij onder een vloed van tranen, dat hij ergens op een kostschool was. De controleur heeft den knaap naar het politiebureau aan het Centraal station gebracht. Uit de kleeren die de kleine vluchte ling droeg kon niet worden vastgesteld waar de knaap van daan kwam, hoe- wel het vermoeden bestaat, dat hij in een Brabantsch Katholiek gesticht werd verpleegd. De jongen is in den loop van den morgen naar het bureau Warmoestraat gebracht, dat het verdere onderzoek in deze zonderlinge zaak voortzet. ERNSTIGE BRANDWONDE BEKO MEN BIJ BRAND. Vrijdagnacht ont stond brand in de groote landbouwers'- woning van den heer J. aan het AmsteJ- eind te Oss, bewoond door den eigenaar en zijn zuster. Het vuur greep zoo snel om zich heen dat beiden met slechts groote moeite en niet zonder ernstige brandwonden op te loopen het huis kon den verlaten. De brandweer kon niet voorkomen dat de groote boerderij met inboedel in de vlammen opging. Het gelukte twee koeien te redden. Een groote partij hooi, zeer veel landbouwgereedschap pen, 40 kippen, eenige varkens en twee kalveren verbrandden. De landbou werswoning van den heer B. wist men te behouden. Een hooischuur van den heer B. werd evenwel een prooi van 't vuur. Oorzaak van den brand is ver moedelijk kortsluiting. Alles was ver zekerd. MEISJE GESCHAAKT. Nadat eenige dagen geleden door den burge meester van S c h ij n d e 1 opsporing en aanhouding was verzocht van den 40-jarigen J„ die 'n 16-jarig meisje uit genoemde gemeente had geschaakt, werd deze persoon Zaterdagmiddag door de politie te Bergen op Zoom aan gehouden. J. was nog in gezelschap van het meisje en was op weg naar het post kantoor om daar een brief, die hem on der poste-restante was gezonden, af te halen. HONDERDEN VERSTOPTE GUL- DENS GEVONDEN. In Hou them overleed op hoogen leeftijd een man, die als arm bekend stond en door het Burg. Armbestuur en de publieke lief dadigheid werd onderhouden. Na de begrafenis werden honderden guldens in de woning gevonden verborgen op de onmogelijkste plaatsen. De politie nam reeds het geld in bewaring en de fami lie nam geld mee naar huis. Dieven heb ben ook nog de woning bezocht. Of zij iets gevonden hebben is onbekend. VLOT GEBRACHT. Volgens een mededeeling van de directie van de K. N. S. M. is het s.s. Ceres", na gedu rende twee dagen bij Saloniki aan den grond te hebben gezeten, Zondag vlot gebracht. NOG VEEL VRAAG NAAR JO-YO's. Aan de Algo-fabriek in Ter A p e 1 zijn van de week reeds 700.000 yo-yo's afgeleverd. ERNSTIGE VECHTPARTIJ. Za terdagavond heeft te Jubb ega een zeer ernstige vechtpartij plaats gehad, waarbij een zekere H., den heer Kleijns- ma aldaar een diepe messteek in den rug toebracht, waarbij een der longen is geraakt. De toestand van het slacht offer is levensgevaarlijk. De 28-jarige H. is gearresteerd. Aanleiding was een verschil van mee ning omtrent het recht van toegang tot een weg, welke langs de woning van H. loopt. DE VOORTVLUCHTIGE NOTARIS. Naar V.D. verneemt, is de Amster- damsche notaris M., die Woensdag j.l. niet ter terechtzitting was verschenen van de arr. rechtbank te Amsterdam, waar hij ter zake van valsche ambts- eedige verklaringen in een effecten transactie moest terecht staan door per soneel van de centrale recherche te Amsterdam in een woning te Wasse naar gearresteerd. De notaris is naar Amsterdam over gebracht. GARAGE AFGEBRAND. Vrijdagmor gen zes uur Frank brand uit in de garage van de expediteurs Gebrs. V. in den Molendijk te Dintel'oord. Drie groote vrachtauto's stonden direct in brand. Af en toe hoorde men met een ge weldig lawaai de benzinetanks ontplof fen. Het aangrenzende woonhuis bleef gespaard, doch kreeg veel waterschade. De totale schade bedraagt circa f 30.000. De brand is ontstaan tijdens het aan- slaan van den motor waardoor de auto in brand vloog. Aan den achterkant der garage zag men de brandende benzine wegvloeien. DE SMOKKELKONING VEROOR DEELD. De rechtbank te Wupper- thal heeft Vrijdagavond het vonnis uit gesproken in het groote proces tegen smokkelaars w.o. ook de smokkelkoning Szymanski, die de Nederlands ch- Duitsche ^rens gedurende langen tijd onveilig heeft gemaakt. Szymanski werd gestraft met 2% jaar gevangenis en een millioen mark boete, subs, nog 1 jaar gevangenisstraf. Zijn handlanger Ritz kreeg één jaar gevangenisstraf en een 'millioen mark boete subs, nog een jaar gevangenis straf. De smokkelaar Sahn kreeg acht maanden gevangenisstraf en 1400 mark boete. Hülfing twee weken gevangenis straf en 7000 mark boete. SMOKKEL-AUTO IN RAZENDE VAART DOOR DOUANEBEAMBTEN. Men meldt aan de Msb. uit Herzogen- rath Donderdagavond hebben smok kelaars een vermetel staaltje van hun durf laten zien op de z.g. Berrenberg te Herzogenrath, bij de Nederlandsche grens. Een bij de douanebeambten welbe kende auto kwam van de Nederland sche grens en doorbrak in razende vaart het eerste cordon van douanebeambten, die met behulp van lichtkogels het vol gende cordon waarschuwden. Hoewel dit tweede cordon het vuur op den auto opende, wisten de smokkelaars ook hier doorheen te breken, en zelfs door het derde cordon, vanwaar de auto nog 25 schoten werden nagezonden. Eerst toen door op den weg gelegde planken met spijkers alle vier de banden vernield werden, kwam de auto tot stilstand, na dat de chauffeur eerst nog geprobeerd had op de velgen te rijden. De inzitten den stoven naar alle kanten uiteen en slechts een 22-jarige smokkelaar kon ge arresteerd worden. In den auto vond men 250 kg koffie. DEM SOLTEN INVAL SEDERT 1SZS- (Ingez. Med.) DE NATIONALE VREDESCOLLECTE IS VOOR EEN ZIJDIGE ONTWAPENING Het hoofdbestuur van de in Septem ber j.l. opgerichte Nationale Vredes- Centrale heeft aan alle gemeentebe sturen in Nederland toestemming ge vraagd tot het houden van eene Natio nale Vredescollecte.*) Wij v/eten niet, welke gemeentebe sturen deze toestemming hebben ver leend en of de collecte zal worden ge houden in alle gemeenten. Voor die gemeenten echter, waar, het zij 11 November, hetzij later zal worden gecollecteerd, vestigen wij de aandacht op het volgende. Indien op den Volkenbondsdag eene Nationale Vredescollecte zal worden ge houden, zal het publiek allicht in de waan worden gebracht, dat de aldus in gezamelde gelden zullen worden besteed in het belang van den ^rede, althans tot versterking van de Volkenbondsgedach te. Dit is echter in het geheel niet het geval. Volgens een, in het orgaan van de Na tionale Vredes Centrale verschenen op roep, dient deze collecte „tot versterking van het in de Nationale Vredes-Centra- le in principe tot stand gekomen een heidsfront." Wat beoogt dit rood-rose eenheids front? De Nationale Vredes-Centrale is vol gens haar voorzitter „een links pacifis tische concentrattie." De leden van het voorloopig Hoofdbe stuur behooren (alweder volgens hun or gaan) tot de volgende richtingen en or ganisaties: Chr. Dem. Unie, R.K. Volkspartij, S.D. A.P., Vrijz. Dem. Bond, Internationale Vrouwenbond voor Vrede en Vrijheid. Kerk en Vrede, Jongeren Vredes Fede ratie, N.V.V., Ned. Vrouwen Vredebond, Religieus Socialisten en V.A.R.A. Volgens haar beginselverklaring ver werpt zij „het onderhouden van strijd krachten als ongeoorloofde en ondoel matige middelen ter beveiliging van den Staat en ter handhaving der onafhanke lijkheid." Uit het bovenstaande blijkt ten duide lijkste, dat de aldus in te zamelen gelden zullen worden besteed voor anti-militaire propaganda, voor propaganda voor een zijdige ontwapening en voor dienstwei gering. Volledigheidshalve halen wij nog het volgende aan uit een artikel, dat de Voorzitter der Nationale Vredes-Centra le in haar orgaan schreef ter aanbeveling van de nieuwe organisatie. Hieruit blijkt duidelijk, welk soort vredesbeweging de Nationale Vredes-Centrale beoogt en voor welk soort in haar organisatie geen plaats is. „Anderzijds bezit ons land de Vereeni- ging „Voor Volkenbond en Vrede." Zij is uitgesproken rechts gericht, want voor alle partijen openstaande, loopt zij on vermijdelijk de pas van de langzaamste en haar uitspraken mogen vooral aan niemand aanstoot geven. Zij is dan ook steeds regeeringsgetrouw „En al zullen wij, om billijk te zijn, niet beweren, dat deze vereeniging aan de vredeszaak uitsluitend schade toebrengt en niet ook eenig nut heeftenz. Gij weet dus, waarvoor Uw geld zou worden besteed. Niet voor den vrede, niet voor de Volkenbondsgedachte, maar voor zuiver politieke, anti-natio nale doeleinden. Steunt deze collecte dus nietl Het Centraal Comité tot Waarschuwing tegen Een zijdige Ontwapening. Naar wij vernemen hebben B. en W. van Middelburg de toestemming tot het houden dezer collecte geweigerd. Red. GOES Ingekomen: M Dekker, dienstbode, van Kruinin- gen, Oude Singel 90; P. Sanders, zonder beroep, van Middelburg, Groote Kade 8; P. Krijger, ambt. P. W. S., van Wissen- kerke, Blaaubeenstraat 3; A. P. de Jon- ge, dienstbode, van Heinkenszand, Kuij- terlaan 32; M. Mante, verpleegster, van Rotterdam, Oostwal 31; P. J. v. d. Driest, hulp huish., van s H. Arendsker- ke, Groote Markt 12; M. Haldnch, dienstbode, van Yerseke, Kloet.weg 42; F. A. M. de Vocht, cand. notaris, van Oirschot, Stationsweg 23; E. G. Haber- land, buffetbediende, van Egmond aan Zee, Groote Markt 4; A. J. Ronner, zon der beroep, van Zwolle, Wilhelminastr. 94; C. L. Kallemein, dienstbode, van Wolphaartsdijk, Ganzepoortstr. 23; J. M. D. v. Apeldoorn, kapster, van Haarlem, v. d. Spiegelstraat 1; A. J. Rinders, mon teur, van Delft, Oostwal 89; M. Verbeem, kruidenier, van Middelburg, Korte Kerk straat 10; P. J, Harinck en gezin, kellner, van Brouwershaven, Couwervestr. 11. S. de Putter en gezin, ag. v. pol., van St. Laurens, Blaaubeenstr. 2; D. J. Sturm geb. Noteboom, zonder beroep, van 's- H. Arendskerke, L. Kerkstr. 5; J. Sie- reveld, reiziger, van Kloetinge, Oostsin gel 138; G. Verrijzer geb. Verdonk, zon der beroep, van Heinkenszand, Noord einde 1; C. de Kievit, veekoopman, van Vuren, Korte Kerkstraat 9. Vertrokken: E. M. en M. A. Coppens, dienstboden, naar 's-Gravenpolder B 64; A. C. van Oeveren en gezin, timmerman, naar Me- demblik; P. A. Reijman geb. v. d. Kree- ke, zonder beroep, naar Ede 13; N. Cor- stanje, schilder, naar Renkum, Beneden- dorpsweg 11. L. Fleurke, huishoudster, naar Culemborg, Prijsschestraat 16; S. R. v. d. Brink, electricien, naar Nisse, Zuidweg 149; J. R. M. Adriaanse en ge zin, onderwijzer, naar Nijmegen, Marter straat 9; F. Duijnhouwer en gezin, straat maker, naar Kloetinge B 130; J. J. Nooij- ens en gezin, typograaf, naar Middelburg Rozen Dwarsstraat W 250; W. A. Speetjes, chauffeur, naar Breda, Hooge Steenweg 45; M. van Oers, geb. Van Loenhoud, naar Steenbergen E 386; J. A. Provoost geb. Versé, zonder beroep, naar Velsen, Velserduinplein 9; F. J. Minnaard geb. Van Hese, zonder be roep, naar Yerseke, Langeville 276; J. G. Eckhardt, zonder beroep, naar Rot terdam, Spoorsingel 29a; D. Mol, dienst bode, naar Oudelande B 44; A. J. Rookus dienstbode, naar Kloetinge 141; M. J. Laven, dienstbode, naar Wemeldinge, Wilhelminastr. 108; A, A. J. Verhagen, bouwk. teek. naar Middelburg L 122d; M. J. van Hese, glasslijper, naar Den Haag, Jan Steenstraat 120. GEMEENTEVERSLAG OVER 1931. Burgemeester en Wethouders van Goes maken bekend, dat het verslag van den toestand der gemeente Goes over 1931 is gedrukt en ter secretarie der ge meente voor een ieder ter inzage ge legd, terwijl exemplaren daarvan tegen betaling van 5.verkrijgbaar zijn. Goes, 5 November 1932. Burg. en Weth. voornoemd, HAJENIUS, Burgemeester. VAN BALLEGOIJEN DE JONG, Secretaris. OUDERAVOND. Burgemeester en Wethouders van Middelburg brengen ter openbare ken nis: 1. dat op Donderdag, 10 November 1932, des avonds 8.15 uur voor school K een ouderavond zal wor den gehouden in een der lokalen van die school aan de Bree; 2. dat tot vorenvermelden avond toe gang hebben de ouders, voogden of verzorgers van wie één of meer kin deren op school K zijn ingeschre ven; en roepen hierbij die ouders, voogden of verzorgers op tot bijwoning van den ou deravond. Middelburg, den 4 November 1932, Burg. en Weth, voornoemd, P. DUMON TAK, Voorzitter. M. VAN DER VEUR, Secretaris. DIENSTPLICHT. Uitspraken inzake vrij stelling. De Burgemeester van Middelburg^ brengt ter algemeene kennis, dat om{-< trent aanvragen om vrijs,telling van den dienstplicht betreffende den hieronder genoemden persoon de uitspraak is ge schied, bij zijn naam vermeld. Pieter Jacobus Franciscus van Voorst Vader, 'lichting 1933, vrijgesteld van den dienstplicht voor een jaar wegens oplei ding tot een geestelijk ambt niet ingang van 8 /Xov. 1932, door den Minister van Defensie dd. 3 ;Nov. 1932, Vile ufd. nr. 232 V. Tegen deze uitspraak kan uiterlijk den tienden dag na den dag dezer bekende making in beroep worden gekomen a. door den ingeschrevene, wiea ide uitspraak geldt, of door diens wettigen vertegenwoordiger b. door elk der overige voor deze gemeente ingeschreven personen of door diens wettigen vertegenwoordiger. Middelburg, 4 November 1932. De Burgemeester, P. DUMON TAK.

Goessche Courant | 1932 | | pagina 5