Rugpijn? ^SLOAN'S LINIMENT WALCHEREN. ZUID-BEVELAND. NOORD-BEVELAND. RE0HTZMEN. op, dat Engeland weer verhooging der invoerrechten aankondigt, dat JJuitsch- land nieuwe contingenteeringsvoor- schriften geeft en keurt het af, dat Ne derland zich met België verstond over het in 5 jaar niet verhoogen der rech ten, omdat de mogelijkheid daarbij werd geschapen voor andere landen zich aan te sluiten, maar deze hebben dan eerst de tarieven zeer verhoogd. De tweede spreker, de heer A. Fik se, uit Barneveld, zeide dat de partij niet alleen het boerenbelang, maar ook het nationale belang wil behartigen. Spr. wees er op, dat er overvloedige oog sten zij en toch zijn de producten voor een groot deel van het Nederlandsche volk niet te krijgen en daardoor gaat 't productieve nut van het werken van de boeren te niet. Terwijl de producenten bijna niets voor hun producten krijgen, betalen de consumenten een hoogen prijs of blijven geheel er van verstoken. De toestand van de land- en tuinbouwers wordt steeds slechter en steeds pak ken zich donkerder wolken rond ons land samen, wat zal lijden tot een na tionale catastrofe. Men zoekt alles te ver van huis. Het is noodig dat groote offers worden gebracht en dat zij, die de touwtjes in handen hebben, hun egoïsme afleggen. Zij die regeeren, hebben veelal zelf niet gevoeld, wat het zeggen wil 100 en meer uur per week te werken en toch den wagen niet in het spoor te kun nen houden. De opbrengst is nog niet voldoende voor pacht, rente, arbeids loon en sociale wetgeving. Het aftake lingsproces gaat steeds voort. De Neder landsche regeering en de groote poli tieke partijen hebben land- en tuinbouw en middenstand op schromelijke wijze verwaarloosd. Door hun macht regee ren, miskennen en verguisen zij de be langen dier groepen. Door de gevoerde handelspolitiek zijn de tariefmuren rond ons opgetrokken, zulks onder aan voering van den Vrijheidsbond, die zich vastklemt aan de opendeur-politiek. Ne derland wordt de vuilnisbak van heel de wereld en de Nederlandsche boer de koelie der maatschappij. Dit is een bit tere aanklacht tot de Nederlandsche regeering, die vQortgestuwd door de po litieke partijen speelt met de belangen van boeren en tuinders, die toch een groot deel van de Nederlandsche bevol king uitmaken. De partijen brachten sa men 28 sociale wetten en maatregelen tot stand, waarbij de land- en tuinbou wers er buiten werden gelaten, doch wel mogen zij er aan betalen, terwijl zij zelf geen bestaanskansen hebben. Spr. uit vooral een aanklacht tegen de drie groo te rechtsche partijen, die waarschuwen voor belangenpolitiek, doch die zelf juist voor belangen strijden. Men speelt met de belangen van den groep, die de hech te basis vormt voor de nationale wel vaart. Zij hebben Nederland gedreven in de richting van de roode zee. Men gaat terug tot toestanden van voor de Fran- sche revolutie, maar die toestanden wa ren juist de kiem voor die revolutie. De landbouwmaatschappijen worden meest al geleid door pastoors, burgemeesters, advocaten of schoolmeesters. De wetten worden gemaakt door den op baantjes belusten groep. Colijn zeide, dat de re geering reeds 200 millioen voor den landbouw aan steun betaalde, doch spr, kan niet verder komen dan ongeveer 18 millioen en het Rijk trekt van de boeren aan accijns en grondbelasting ongeveer 70.000. Spr. vergelijkt het huidig ge beuren met het drinken uit den giftbe ker en het verlengen van het lijdingspro ces. Het zal alleen goed gaan als men zijn eigen menschen in de vertegenwoor digende lichamen heeft, want daar wor den de compasen gesteld. In de bestaan de partijen kan men als minderheid in een in een fractie toch geen kracht ont wikkelen. NIEUW- EN ST. JOOSLAND. Woens- dagavond j.l. hield de afdeeling van den Bijz. Vrijwilligen Landstorm haar jaar vergadering. Na opening door den voor zitter, den heer E. Verlare, die daarbij allen het welkom toeriep, in het bijzon der den eere-voorzitter, den burgemees ter dezer gemeente, heeft de burgemees ter de prijzen uitgereikt die de leden be haalden bij den gehouden schietwed strijd. De uitslag was als volgt: 1. Iz. Joosse met 49 p., 2. P. v. Leerdam 49, 3. G. de Visser 49. 4. C. A. Walraven 49. 5. J. A. Wisse 48. 6. S, H. van Zweden 48. 7. J. Quist 47. 8, L. Sluimer 47. 9. P, Francke 47. 10. P. Pleijte 47. 11. J. de Klerk 47, 12. J. Poppe 46. 13. J. de Vries 46. 14, Burgemeester 46. 15, Janis Joosse 45. 16. D. Goedhart 45. 17. H, Luiiwieler 44. 18. A. C. Polderdijk. 19. L, van Eenennaam 43. 20. J. de Goffau 42. 21. E, Verlare 42. 22. W. Boekhout 42. 23, A. Adriaanse 39. 24. J. H. Fritz, 37. 25, M. P. Slimmen 20. 26. H. J. van Zweden 19. De eerevoorziüer wenschte de win naars geluk met het behaalde succes en dankte de commissie dat deze uitreiking is uitgesteld tot hij terug was van ver lof, temeer waar hij zeer sympathiseert met het doel dezer vereeniging. Hij hoopt dat nog zeer velen lid zullen wor den. De leider der vereeniging, de heer P, van Leerdam, bracht verslag uit van den stand der geldmiddelen. De heer L. Slui mer hield een lezing over Lenin, waaruit te leeren viel waarom het goed en noo dig is dat de B, V. L. steeds paraat is. De secretaris, de heer H, Luitwieler, bracht het jaarverslag uit. Na een gezel lig samenzijn sloot de voorzitter de ver- gadering. RAAD VAN KATTENDIJKE. De heer Hundersmarck voor komt zijn schorsing als raads lid door ontslag te nemen. KATTENDIJKE. Gistermiddag half twee vergaderde de raad onder voorzit terschap van burgemeester De Graaff. Alle leden waren aanwezig. De heer Hundersmarck, maakt er aanmerking op, dat in de notulen van de vorige vergadering staat, dat de be grooting 1933 aangeboden is, hij heeft daar niets van gehoord of gemerkt. De voorzitter zegt, dat het toch inderdaad zoo is. Spr. deelt verder me de dat het beroep van Huystede, inzake zijn hondenbelasting verworpen is. Voorts wordt de verordening betref fende den gemeente-ontvanger, naar aanleiding van een schrijven van Ged. Staten zoo geregeld, dat deze zijn kas geld boven 2500 zal storten bij een bankinstelling, n.l. bij de Bank van de Ver, van Ned. Gemeente. Op een schrijven van Ged. Staten over de korting van jaarwedde burge meesters, zal geantwoord worden, dat het bedrag der eventueel vast te stellen korting zoo gering is, dat het van geen beteekenis is, daarover een besluit te nemen, daar dit door Ged. Staten toch terzijde gelegd zou worden en de beslis sing aan hen is. Er is verder een schrijven van de 22 Aug. 1.1. aangestelde onderwijzeres, mej. Bakker, om haar aanstelling als nog vast te stellen op 1 Aug. daar zij op dien da tum eervol ontslag kreeg te Egmond aan Zee. De Voorzitter deelt mede, dat eigenlijk Egmond aan Zee het ontslag had moeten vast stellen op 22 Aug, Mej. Bakker is daarover ook aan het cor- respondeeren. Besloten wordt hiervan de resultaten af te wachten. Bij geen resultaat zal haar aanstelling op 1 Aug. gesteld worden. Een bezwaarschrift van den heer Hun dersmarck -etgen zijn aanslag schoolgeld wordt afgewezen; een bezwaarschrift van den heer Huystede tegen zijn aan slag hondenbelasting wordt voor kennis geving aangenomen. Begrooting 1933. De commissie die de begrooting voor 1933 nazag heeft geadviseerd tot goed keuring. De heer Molhoek maakte alleen bezwaar tegen den aanslag hon denbelasting. De heer Hundersmarck begrijpt niet, dat de heer Molhoek, gezien de juist gehouden stemming, zijn houding zoo spoedig wijzigde. De heer Molhoek wijst er op, dat intusschen de uitspraak van den Hoogen Raad afgekomen is. Bij het nazien der begrooting was deze nog niet bekend. Nadat de Voorzitter den heer Van Kleunen geantwoord heeft, dat op de begrooting ook een post voor de werk- 'oozen voorkomt, wordt deze vastge steld met een eindcijfer van 36.391, waaronder een post onvoorzien groot 232.32. Hierna wordt de heer H. J. Minnaard als agent voor de arbeidsbemiddeling benoemd tegen een vergoeding van 5 per jaar, nadat de voorzitter uiteen gezet heeft, dat de raad tot zulk een be noeming verplicht is, hoewel de agent eigenlijk niets, of bijna niets te doen heeft, zooals het verleden reeds aan toonde. Aangaande het bekende adres van N.V.V. en S.D.A.P., en de afd. van den Modernen Landarbeidersbond, waarin verzocht wordt werkobjecten voor de- werkloozen aan te wijzen en het loon te bepalen op 12 per week, stellen B. en W, voor, dit adres voor keninsgevmg aan te nemen en het loon en de steun even hoog te stellen als vorig jaar, aan gevuld met de bepalingen, geen steun te verleenen aan iemand, wiens inkomen vorige jaren zoo hoog was, dat sieun niet noodig geacht moet worden, en ook niet aan kleine landbouwers met eigen be zittingen. De heer Molhoek komt tegen de laatste bepaling op. De regeering geeft het voorbeeld door de groote landbouw ers te steunen. Op die bezittingen kun nen hooge schulden rusten. Wethouder Lindenbergh: dat kan onderzocht worden. De heer Hundersmarck is voor de vergoedingen door N.V.V. en S.D.A. P. genoemd, En er is ook wel werk te vinden. Spr, wijst op het dichten van een stikput te Kattendijke. De voorzitter is het er mede eens, dat werkverschaffen beter is, maar dit moet er zijn. Het dichten van den put ligt op den weg van particulieren. Wat de hoogte van loon en steun aangaat, dient deze onder de loonen in de ge meente geldende te zijn. De heer Lindenbergh: Er moet een prikkel blijven om werk te zoeken. De heer Hundersmarck: De loonen hier zijn ook veel te laag Opgemerkt wordt, dat deze kwestie er geen is voor den Raad. De heer Molhoek wijst er op, dat in elk geval met de bestaande loonnor- men rekening moet gehouden worden. Reeds den vorigen winter kwam het voor, dat iemand met een gezin, die werkte, minder ontving, dan iemand met alleen een vrouw, die thuis bleef zitten entfcteun ontving. Is de steun even hoog als het loon, dan zou het aanlokkelijk worden om zich bij zijn patroon te laten wegjagen. De door B. en W. voorgestelde rege ling wordt hierna aangenomen. De kwestie Hundersmarck. De voorzitter vraagt, of de heer Hundersmarck in de gemeenteschool schilderwerk verricht heeft voor den heer M. J. v. d. Berge te Goes. Nadat de heer Hundersmarck dit ontkend heeft leest spr. een schrijven voor van den heer v. d. B., waarin deze verklaarde, dat het geval zich inderdaad voorgedaan had en Hundersmarck voor zijn arbeid 1.60 ontving. De heer Hundersmarck beaamt, het bedoelde schilderswerk inderdaad verricht te hebben, doch geheel ter goe der trouw en gratis, uit vriendschap voor den heer Smit, die hij er mee hielp. De voorzitter zegt, dat dit ver weer niets aan het feit afdoet. De heer Hundersmarck nam middellijk deel aan een levering aan de gemeente en han delde daarmede in strijd met art. 26 der gemeentewet. De heer Molhoek is het met deze lezing van art. 26 niet eens. Hij zou dan b.v. ook geschorst kunnen worden wan neer hij als knecht voor zijn patroon aan werk voor de gemeente deelnam. De voorzitter merkt op, dat het hier toch een ander- geval is. De heer Hundersmarck wil we ten wie zijn geval onderzocht heeft en vraagt of wethouder Lindenbergh er iets van afweet. De heer Lindenbergh antwoord de het alleen van den voorzitter verno men te hebben. De voorzitter: het is mij medege deeld en mede gezien dit schrijven van den heer v. d. Berg is er grond tot schor sing. Dan kunnen Ged. Staten het geval onderzoeken, en er over beslissen. De heer Hundersmarck (als jle voorzitter tot stemming overgaat): Laat dat maar, Ged. Staten behoeven niet te beslissen, ik neem ontslag als raadslid, wil niet langer met zoon geknoei en be drog te maken hebben. Spr. zegt verder persoonlijke beschuldigingen tot den voorzitter, noemt hem een gemeenen ke rel, zegt dat wethouder De Groene al leen zit om het presentiegeld op te strij ken, enz. Hij wil met zoo'n raad, die hem altijd tegengewerkt heeft, niet langer sa men werken. Wethouder Groene Jij hebt altijd tegen gewerkt, en jij had altijd ongelijk; dat bewezen steeds de uitspraken tot in hoogste instantie Bij de nu volgende rondvraag infor meert de heer Hundersmarck naar den post torenbrand op de begrooting, die hooger is dan de aanbesteding. De Voorzitter zet het geval uit een en zal het verder nazien. De heer Hundersmarck vraagt nog wie de gelden „opstreek" voor de volkstelling. De voorzitter: de veldwachter en ik als gemeente-secretaris ontvingen wat het rijk daarvoor vaststelde. Na nog een opmerking van den heer Hundersmarck over potloodcijfers op de begrooting (die de andere leden niet daarop zagen), vraagt de heer Mol hoek, wat het blusschen van den brand bij De Mol kostte. Men zegt van zeven honderd gulden De voorzitter zegt, dat dit nog niet precies bekend is. Wel kwamen er reeds een paar rekeningetjes binnen. Op enkele cijfers oefent spr, critiek uit. Zoo zijn voor 9 brooden 3% pond boter en 8 pond kaas van 55 ct. gebruikt. Men heeft ok 4 1 brandewijn, wat bier en een 150 sigaren opgemaakt, doch gezien de grootte van de ploeg en het dag en nacht doorwerken kan spr. dit laatste begrij pen. De heer Molhoek meent, dat er veel te veel menschen opgeroepen zijn, die hun werk daarvoor in den steek moesten laten. De Voorzitter geeft dit toe. Ook het bestuur van de brandweer is het daar mede eens. Deze brand is een les geweest. Na een korte discussie over de vraag, of het een redelijke plicht is, aan het blusschen van een brand deel te nemen, ofwel men recht op loon heeft, volgt te ongeveer kwart over drie sluiting dei- vergadering. RAAD VAN KORTGENE. Schrijven Ged. Staten 10 pCt. verlaging alle gemeen" teambtenaren. KORTGENE. Donderdag vergaderde de raad dezer gemeente. Voorzitter de heer J. C. Schuilwerve, tevens secre taris. Van N.V.V. en S.D.A.P. is bericht in gekomen uit Vlissingen. om bijtijds maat regelen te nemen voor de werkverschaf- fing in den komenden winter. Reeds in Juni j.l is een aanvrage van de kostei gericht aan Ged. Staten voor verbete ring van den hoofdweg van Kortgene naar Geersclijk waarop tot nog toe geen antwoord ontvangen is. B. en W, hebben nu nogmaals een schrijven gericht aan het college om 't voorloopige werk zooveel mogelijk te bespoedigen. Het bericht wordt voor kennisgeving aangenomen. De Algemeene Nederlandsche touris- tenbond vraagt om 25 subsidie. B. en W. zien wel het vele nuttige werk dezer instelling in, maar kunnen j geen subsidies meer geven daar de al- Geeft een gevoel van wel- i samengetrokken spieren begfa» behagen aan de afgematte, I nen snel weder lenig te worden pijnlijke, overspannen spieren en pijn en gevoeligheid ver met Sloan's Liniment. dwijnen. Millioenen hebbed Lichtelijk aangewend, zonder Sloan's Liniment met succefl inwrijven, drijft het de pijn er gebruikt voor alle Spier- «n rechtstreeks uit. Krampachtig I Zenuw-pijnen. (Ingez. Med.) gemeene toestanden zich daar niet voor leenen. De dameskrans „Zonneschijn" zal den 16en of 23sten Nov. a.s. haar 5-jarig be staan herdenken, terwijl de ring van Noor Beveland van den Chr. Bond van Meisjesvereenigingen op 11 Januari* a.s. een bijeenkomst wil houden. Voor beide gelegenheden wordt het gymnastieklo kaal der Openb. L. School gevraagd. Als het onderwijs er geen schade door zal lijden zien B. en W. er geen be zwaar in en v.ordt besloten het genoem de lokaal voo." gebruik af te staan. Op een schrijven uit Middelburg, in zake verlaging van de jaa~wedden van wethouders zal een schrijven gericht worden aan Ged, Staten. De heer S a 1 o m zegt dat het trac- tement niets beteekent, d-ar het baantje een eerebaantje moet blijven. Hij meent, dat het bedrag van vroeger a 70 weer opnieuw gehandhaafd kon worden. Dit werd aangenomen met 4 tegen 1 stem en 1 onthouding. Tot lid Burg. Armbestuur v/ordt met 5 stemmen en2 blanco de heer Dorst herbenoemd, die de functie weer op nieuw op zich zal nemen. De begrooting van het Burg. Armbe stuur geeft een tekort van 400 dat de gemeente aan moet vullen. Daarna ge heime zititng. De begrooting van het B. A. sluit met 3.499 in ontvangst en uitgaaf. De V oorzitter stelt voor, aan Ged. Staten een schrijven te richten, om den weg in den Frederikpolder over te geven aan de provincie, daar geble ken is. dat de onderhoudswerken beter door de provincie uitgevoerd zullen worden. De Voo rzitter deelt voorts mede, dat er nieuwe brandbluschmiddelen aangeschaft zijn voor een waarde van 200 en ook waterdichte kleeding a 90. De kosten van den brand op 29 Aug. j.l. zijn nog niet allen betaald, en kun nen ook nog niet volledig opgegeven worden. Ze worden echter op 600 ge schat. De heer Holle stelle zegt, dat het aanbeveling zou verdienen om nog meer geschikt personeel aan te stellen voor de bediening van de motorspuit. De V oorzitter vindt drie vaklie den toch wel genoeg. De heer Wolse zegt dat er toch maatregelen getroffen moesten worden, daar men kan hebben, dat bij eventu eel uitbreken van brand, de drie vaklui juist niet thuis kunnen zijn. De Voorzitter zegt, dat er in de eerstvolgende vergadering van B. en W. op dit feit gelet zal worden. Beérooitng 1933. B. en W, willen wijzigingen aanbren gen in de begrooting, daar de post „Krankzinnigen-verpleging" misschien te weinig is geraamd. Er wordt voogresteld om de post: „verbetering van de oostzijde van de Voorstraat" te schrappen en om het harmoniegezelschap „Eendracht maakt Macht een verlaging van subsidie te geven en dit postje op j 50 te plaatsen. Er komt daarmee een bezuiniging van 500. De heeren Salomé en Wolse kun nen zich met deze wijziging vereenigen, doch de heer Wolse zegt dat de mu ziek op het dorp toch niet gemist kan worden, ook al bestaal er in die ver eeniging veel oneenigheid. Op voorstel van den heer Wolse wordt besloten om aan het gezelschap 75 subsidie te geven. De heer Dees zegt dat er in de ver eeniging verbetering te wachten staat. De heer de L o o f f vindt de uitga ven van de begrooting wel wat hoog. Hij meent dat het op den weg lag, om salarissen van gemeente-ambtenaren te verminderen uitgezonderd den haven meester, wethouders en schoonmaaksters van de school. De heer Wolse' vindt een verlaging van salaris niet goed, zoolang dat bene den de 1000 blijft. De heer de L o o f f zegt dat toch alle inkomsten met 25 pCt. tot 100 pCt. verlaagd zijn. De heer Wolse zegt dat 'n ambte naar vaste bezoldiging geniet en dat 'n ander zien kan dat hij rond komt. De heer Dees zegt verplicht te zijn het voorstel van de Looff te steunen. De heer Dorst zou mee kunnen gaan, zoo het idee uniform was. Er zal op voorstel van den Voorzitter, een brief aan Ged. Staten verzonden wor den, om tot een uniforme regeling te komen, om het salaris van alle gemeen te ambtenaren in Zeeland met tijdelijk 10 pCt. te verlagen. Aldus wordt beslo ten. De heer Dorst zegt, dat als de Loo'ff zijn voorstel wil wijzigen in boven- staanden geest hij ook met zijn voor stel instemt. Bestrating. De heer H o 11 e s t e 11 e vraagt of 't moge1ijk zou zijn, dat de bestrating in het Kerkgat verbeterd kon worden door herstelling inplaats van nieuwen aanleg. De heer Dorst vindt dat de Kerk- gatbestaling niet al te best is en dat de ingang netjes moet zijn. De heer Salomé zegt, dat zoolang hij Kcrtgenenaar is die steenen daar al hebben gelegen. Hij vindt de bestrating nog even goed als vroeger voor 40 jaar. Spr. vindt het goed dat de straat ver legd wordt, doch met denzelfden steen. Ook de heer Wolse en de Looff stemmen hiermee in. Op voorstel van B. en W. wordt het voorstel van vernieuwing verworpen met 5 tegen 2 stemmen. Onderhoud wegen en voet paden. De heer H o 11 e s t el le vindt dit punt te hoog geraamd. Er staat n.l. 230 dagen a 3 per dag voor onderhoud van wegen en voetpaden. Te V oo rzitter merkt hierbij op, dat bet deskundig personeel betreft. De hee- de Looff zegt dat van Ja nuari af tot September het gemiddelde d-gloon f 2.10 per dag is, en vindt het loon a 3 dan ook te hoog. De heer Wolse zegt dat hij hetzelf de punt behandeld zou heben als de heer Holelstelle er niet mee was geko men. Spr. stelt voor om aan B. en W. het volgend jaar een standje te geven, als ze te veel betalen. De heer d e Looff zegt dat de post „Verteringen" a 90 te hoog is en vraagt of dit soms met het oog op de aanstaande verkiezingen is. De Voorzitter antwoordt dat de post, door het vele komen van autori teiten zoo hoog is. Het bedrag zal den kelijk wel te hoog geraaamd zijn. Voor het bepleisteren van een muur in de O. L. School wordt 187 geraamd, terwijl vcor werkverschaffing 500 is uitgetrokken, waar de werkzaamheden aan den dijk KortgeneGeersdijk niet inbegrepen zijn. De heer Salomé vraagt of de ha ven uitgebaggerd zal worden en stelt voor, om de modder in de haven steeds in een gat te deponeeren, dat bij volzijn weer uitgekruid kan worden. De V o o r z it te r stelt voor om de post 195 voor bestrating van het kerk gat op „onvoorzien" te brengen. Bij de rondvraag vraagt de heer Hol- 1 e s t e 11 e of de menschen bij werk loosheid ook steunen kunnen krijgen. B. en W. zijn van meening dat ze bij de we~kverschafring moeten blijven, en beslist moeten ze, volgens den voorzit ter in den landarbeidersbond gaan. Doen ze dit niet, dan zullen ze bij broodsge- brek naar het B. A. verwezen moeten worden. De heer H o 11 e s t e 11 e vraagt hoe oud de menschen moeten zijn als ze geen lid m*eer kunnen zijn van den bond, waarop door den voorzitter den leeftijd van zestig jaar genoemd wordt. De belasting zal verhoogd moeten wo den tot 40 opcenten op de gemeen- t'efondsbelasting, doch voorloopig zul len de 35 opcenten gehandhaafd blijven. De begrooting over 1933 sluit in entvangsten en uitgaven op 61.508. Aan de P.Z.E.M. zal geschreven wor den over vermindering van kosten be treffende de straatverlichting, daar an ders overgegaan zal moeten worden om lampen met geringere lichtsterkte aan te schaffen. Arrond. Rechtbank te Middelburg. In de zitting van 14 October werden de volgende vonnissen uitgesproken: verduistering: F. B. V„ 25 j., arbeider, zonder vaste woonplaats, ged.; 6 weken gevangenisstraf, in vrijheidstelling; heling: J. V„ 19 j„ werkman Vlissin gen, ged., 6 weken gev. en invrijheid stelling; diefstal: H. L. v. D,, 22 j., schilders knecht te Wemeldinge, vrijspraak met vernietiging van het verstek-vonnis; overtreding vleeschkeuringswet: W. J. de F., 50 j„ molenaar, Hoek, bevestiging van het vonnis van den kantonrechter, vrijspraak bedreiging: J. S„ 21 j„ arbeider Krab- bendijke, 20 of 10 d. h.; gebruik doen maken van nummerbe- wijs dat uitgereikt was aan een ander: C. W„ 32 jaar, autoverhuurder Nieu- werkerk, 20 of 10 d. h.; het veroorzaken van den dood va.n een ander door schuld: C. J. Sm 55 j„

Goessche Courant | 1932 | | pagina 6