VERKEERSWEZEN P. T. T. HANDEL EN NIJVERHEID. LEGER EN VLOOT. SPORT. GEMENGD NIEUWS. INGEZONDEN STUKKEN. BURGERLIJKE STAND. BEVOLKING. /artieele steunregeling. Toch zul- .ij ervaren, reeds bij de uitvoering verschillende crisiswetten hoe eilijk het zal worden om tusschen de erschillende bedrijfstakken het even wicht te bewaren. Nu wordt beperking gelegd op den verbouw van tarwe, de varkensteelt dito, de bietenteelt even eens en als gehoor zal worden gegeven aan den roep om steun voor onze con sumptie-aardappelen, dan zal ook deze teelt aan regels moeten worden gebon den. Gerechtvaardigd is hierbij de vraag welk systeem wordt gevolgd bij het aan leggen van die verschillende maatsta ven en op welk doel zijn deze gericht? Er zal toch onderscheid moeten worden gemaakt tusschen producten, Waarvan we voor de binnenlandsche behoefte niet voldoende kunnen telen en andere, die ons spoedig een overschot geven? Als we onzen in- en uitvoer willen in stellen op het uitwisselen van bepaalde goederen, dan kan de binnenlandsche productie niet ongeordend blijven. Het wil ons voorkomen, dat we de werke lijkheid onder de oogen moeten zien. In dit geval zal men een ingrijpende reor ganisatie aandurven. Met ingang van 1 November a.s. wordt het telegraaf- en telefoonkantoor te Breda opgeheven. De telegraafdienst wordt vereenigd met den postdienst ter plaatse; de telefoondienst zal onder het districtshoofd ressorteeren. DE GEVAARLIJKE WOUWSCHE WEG. Maatregelen genomen. Naar aanleiding van veelvuldig ont vangen klachten over het slipgevaar op den Rijksweg BredaBergen op Zoom, in hoofdzaak op de Bredasche Baan en den Wouwschen weg te Roosendaal wendden de A.N.W.B. en de K.N.A.C. zich ter zake tot den betrokken hoofd ingenieur-directeur van den rijkswater staat, die thans mededeelde, dat de ver hardingen op dezen weg in hoofdzaak bestaan uit cementbeton. Op de Breda sche Baan onder Roosendaal ligt een vak met asfaltbetondek ter lengte van ongeveer 3 km. Dit vak is in de vorige maand met terpent-ina en split behan deld en levert dus. geen gevaar op. Op den Wouwschen weg (ten Westen van Roosendaal) liggen alleen cementbeton- wegdekken en keibestratingen. Slipge vaar is hier niet, althans niet meer dan op eiken weg bij hard en onvoorzichtig rijden aanwezig is. Paardenmest wordt geregeld opgeruimd, al is het natuurlijk niet mogelijk om in een omgeving, waar veel paardentractie is, zooals hier, den weg steeds volkomen schoon te hebben. Aan de zaak wordt intusschen de noo- dige aandacht geschonken. Na de Veiligheidsweek der K. N. A. C. De Kon. Ned. Automobiel Club ver zoekt ons het volgende mede te deelen: De in de afgeloopen week door de K. N. A. C. georganiseerde Veiligheids- week voor Automobilisten heeft zich, naar uit tal van bewijzen is gebleken, in een groote belangstelling mogen verheu gen. De automobilisten, ook niet-leden der Club, hebben op velerlei manieren van hun waardeering ten aanzien van deze poging om tot een veiliger verkeer te geraken doen blijken, en ook uit han delskringen heeft men verklaard, dat aan het verzoek om in de afgeloopen week zijn automobiel te laten nazien en zoo noodig te doen herstellen, in alle opzichten gevolg is gegeven. Daaruit mag dus worden opgemaakt, dat de automobilisten in het algemeen de beteekenis en de bedoeling van deze Veiligheidsweek ten volle hebben begre pen en hunnerzijds alles in het werk zullen stellen om ook in de toekomst datgene te doen dat een veilig verkeer kan bevorderen. Wanneer, in aansluiting hierop, ook de andere weggebruikers van hun kant moeite zullen willen doen om mede te werken aan de naleving der geschreven en ongeschreven verkeerswetten, dan is de hoop gerechtvaardigd, dat weldra uit de ongevallen-statistiek zal blijken, dat deze veiligheidsactie haar uitwerking niet heeft gemist. Hetgeen ongetwijfeld in alle kringen onzer bevolking met vreugde zal worden begroet. Het veer ZijpeAnna Jacoba. Men schrijft ons: Aan het overzetveer Zijpe-Anna Ja- cobapolder is voor den dienst Zijpe-An- na Jacoba-Stavenisse de boot „Het Hol- landsch Diep" dezer dagen uit de vaart genomen en de boot „De Zijpe" weer in dienst gesteld. Wat betreft het overzet ten van auto's laten wij de vraag rus ten of de eerste nu juist zoo'n enorme verbetering bracht, maar voor de ge wone passanten is in elk geval „De Zij pe" zeker veel geriefelijker; trouwens de kajuiten zien er thans uitstekend uit. Slaapwagens in de nachtposttreinen. Het onlangs gepubliceerde bericht over slaapwagens in den nachtposttrein van Amsterdam naar Groningen behoeft eene aanvulling, aangezien het slaaprij- tuig van Amsterdam naar Groningen en omgekeerd loopt. De datum van in- dienststelling dezer slaapwagens is in tusschen gewijzigd en vastgesteld op 1 November 1932. Handelsregister. Aan de in Handelsberichten opgeno men wekelijksche openbaarmakingen i.z. het Handelsregister betreffende Zeeland, ontleenen wij het volgende: Nieuwe inschrijvinge n: Zeeuwsch-Vlaanderen (Ter Neuzen). N.V. Zeeuwsche Groothandel in Siga ren, Oostburg, Oude Stad 16, sigaren-, sigaretten- en tabakshandel. Dir.: Izaak Cornelis Fremouw, Oostburg. Comm.: Ferdinand Grosveld, Roosendaal. (2269). Utrecht. Landaal-Schelde N.V., Burgemeester Reigerstraat 72, verhandelen, installee- ren en herstellen van koel-installaties en onderdeelen van dergelijke installa ties, alsmede van andere voorwerpen. Dir.: B. Landaal, Utrecht. Comm., tevens gedelegeerd comm.: Ir. H. C. Wesseling, Vlissingen. Comm., tevens plaatsvervan gend gedeleg. comm.: A. Smit, Vlissin gen. Maatsch. kap. 30.000, waarvan geplaatst en gestort 13.500. (Bijv. no. 1830 tot de Ned. St. crt. van 22 Sept. 1932, No. 184.) (10631). Wij z i g i n g e n Rotterdam. N.V. Bataafsche Import Maatschappij Verkoopkantoor van „Koninklijke/Shell" Producten (F.), Tweestedenstr. 31. Proc. ingetrokken van: B. Th. W. van Has selt. Bijk. te Middelburg, Westelijke Ha- vendijk is opgeheven. Proc. ver leend aan: C. A. Th. Luckman. Zeeuwsche Eilanden (Middelburg). N.V. Bataafsche Import Mij., Zierikzee Oude Haven A 406, verkoopkantoor van Koninklijke Shell Producten. M. Moer- mond is van zijn functie als Chef Bijkan toor Zierikzee ontheven. J. Gabrielse Jr.. Westkapelle, Zuid straat A 197, winkel in manufacturen, kruidenierswaren en huishoudelijke arti kelen. Overl. E.: A. Roelse, Nieuwe E.: Wed. M. RoelseGabrielse. Gevolm.: W. Roelse en mej. J. Roelse. N.V. Hendrikse Co.'s Bankiers- en Effectenkantoor, Houtkade H 113. Sta tuten gewijzigd. Zeeuwsch-Vlaanderen (Ter Neuzen). Fa. Corn, van Kampen, Axel, Nieuw- straat G 70, kruidenier. Adres gewijzigd in: Prins Hendrikstraat 5. Bedrijf gewij zigd in: Grossierderij in Kruideniers waren. Opheffingen: Zeeuwsche Eilanden (Middelburg). Engelsche Rijwiel- en Motorhandel, Lange Burg B 29. Zeeuwsch-Vlaanderen (Ter Neuzen). A. RisseeuwCornelis, Zuidzande, Dorpsstraat M 94, winkel in manufactu ren en kruidenierswaren. V.: A. I. Ris seeuw, Zuidzande. Werkloosheid. Bij de Arbeidsbeurs te Middelburg stonden Zaterdag als werkloos ingeschre ven: Geheel werkloos: 4 Typografen. 2 fitters, 16 grondwer kers, 1 loodgieter, 10 metselaars, 22 op perlieden, 26 schilders, 1 steenhouwer, 9 stoffeerders, 1 straatmaker, 1 stuca- door, 57 timmerlieden, 1 apothekers ass. 4 cirkelzagers, 30 meubelmakers, 5 po- litoerders, 3 schoenmakers, 29 bankwer kers, 7 draaiers, 7 electriciens, 1 kern maker, 3 klinkers, 1 lasscher, 9 machi nisten, 2 boorders, 2 slijpers, 1 metaal steker, 1 modelmaker, 3 monteurs, 2 nagelheeters, 2 pianomakers, 3 plaat werkers, 1 ponser, 2 rijwielherstellers, 5 scheepmakers, 8 smeden, 4 stokers, 1 voprslaander, 9 vormers, 1 ijzerwerker, 2 boekbinders, 13 bakkers, 1 kok, 4 sla gers, 14 boerenarbeiders, 1 boomkwee- ker, 3 tuinlieden, 3 reizigers, 11 winkel bedienden, 7 chauffeurs 6 kellners, 4 kraandrijvers, 10 varensgezellen, 11 kantoorbedienden, 21 van andere groe pen, 89 met vakkennis zonder bepaald beroep, 268 zonder vakkennis (onge schoolden), '2 vr. kantoorbedienden. Totaal 767. Gedeeltelijk werkloos. 2 Loodgieters, 9 kleermakers, 1 schoenmaker, 1 bankwerker, 2 rijwiel herstellers 1 stoker, 1 bakker, 1 slager, 4 ongeschoolden en 4 werkvrouwen. Totaal 26. Totaal vorige week 777, bijgekomen 44, afgegaan 28, over 793. Overvloedige haringvangst. De IJmuider stoomlogger „Victor" welke van een haringreis in de haven van IJmuiden terugkeerde, is slechts 5 dagen in zee geweest en heeft in dien tijd niet minder dan 26 last pekelharing aangevoerd. De haring houdt zich waarschijnlijk reeds niet ver van onze kust op. Het Mobilisatiekruis. Het is thans ruim 8 jaar geleden, dat het mobilisatiekruis werd ingesteld en nog steeds zijn er talrijken in den lande,, die het bestaan ervan niet kennen. Dit bleek onder meer uit de van verschil lende zijden door het Hoofdbestuur van den Nationalen Bond „Plet Mobilisatie kruis" ontvangen vragen om nadere in lichtingen, nadat in het begin van dit jaar door generaal Snijders en kort ge leden door den burgemeester van Bun schoten, den heer Jacs. de Vries Sr., voor de radio over het mobilisatiekruis was gesproken. Wij voldoen daarom gaarne aan het verzoek van het Hoofdbestuur van den Bond om het navolgende nog eens be kend te maken. Alle oud-gemobiliseerden zijn gerech tigd het mobilisatiekruis te dragen, als mede zij, die hoewel niet-militair in de mobilisatiejaren waren ingedeeld bij troepen of staven onder een militair bevel tot het verrichten van diensten; en voorts zij, die behoorden tot door de regeering ingestelde of door Haar erkende lichamen, dienende ten nutte van de weermacht of de landsverdedi ging. Is men lid van den Nationalen Bond „Het Mobilisatiekruis", dan wordt het kruis met erbij behoorende oorkonde officieel liitgereikt, waarvoor telkenjare in de plaatsen waar de Bond afdeelin- gen heeft feestelijke bijeenkomsten van oud-gemobiliseerden hvorden georgani seerd. Aan leden van den Bond, niet woonachtig in of in de nabijheid van die plaatsen, wordt het kruis met de oorkonde op verzoek toegezonden. Om lid van den Bond te kunnen wor den moet men gerechtigd zijn het mobi lisatiekruis te dragen en met de doel stelling van den Bond accoord gaan. Voorts stelt de Bond zich ten doel om, zoowel door financieelen steun, als op andere wijze de belangen van kame raden en oud-kameraden (alsmede van hiinne weduwen en weezen) te behar tigen, in het bijzonder hen te helpen in de moeilijkheden, waarin zij zijn ge raakt door dienstverrichtingen in de pe riode gedurende welke de weermacht is gemobiliseerd geweest. Zij, die geen lid van den Bond kun nen worden, doordat zij niet gerechtigd zijn het kruis te dragen, kunnen begun stiger worden. Zeeuwsche Voetbalbond. Wedstrijdprogramma ivoor Zondag 16 October. Ie Klasse A. Vlissingen 3Goes 2. Zeelandia 3Zeeuwen 2. R. C. S. 1Middelburg 3. Zeeuwsche Boys 1-Walcheren 1. Ie Klasse B. Hoofdplaat 1Hulst 2. SteenStoppeldijk. SluiskilHontenisse. Ie Klasse C. NoordgouweBrouwershaven. SchouwenZierikzee 2. RenesseSinoto 2. ZonnemaireBurgh. 2e Klasse A. Goes 3Hansweert 2. 's H. Hendriksk.Ierseke. Geosche BoysHeinkenszand. Kruiningen—Hansweertsche Boys. 2e Klasse B. Terneuzen 3Axel 2. OranjeKoewacht. Scheldestrijders 1Westdorpe 1. 2e Klasse C. 's H. ArendskerkeVlissingen 4, VeereWalcheren 2. Middelburg 4R. C. S. 2, Eiland Boys 1Zeeuwen 3. 2e Klasse D. Noordgouwe 2Brouwershaven 2. Schouwen 2Zierikzee 3. Renesse 2Sinoto 3. Zonnemaire 2Burgh 2. 2e Klasse E. BiervlietHoofdplaat 2. 3e Klasse A. R. C. S. 3Eiland Boys 2. Zeelandia 4Middelburg 5. Zeeuwen 4Vlissingen 5. 3e Klasse B. BoschkapelleScheldestrijders 2. Westdorpe 2Terneuzen 4. Stoppeldijk 2Terneuzensche Boys. C. N. A. 2Sluiskil 2. DE ROOFMOORD TE ZENDEREN. De dader gepakt. In verband met de plaats gehad heb benden roofoverval te Zenderen, waarbij de 80-jarige mej. van der Pol werd vermoord, wordt medegedeeld, dat de Zondagmorgen gearresteerde R. uit Borne, Maandagmiddag een bekentenis heeft afgelegd. De rijksveldwachter N. te Borne heeft in een boschje bij Borne verborgen ge vonden een gestolen fiets en een met bloed bevlekt overhemd. Toen de ver dachte dit hoorde viel hij door den mand. 60.000 K.G. HOOI VERBRAND. Te Zaandam is Zaterdagmorgen half vier de brandweer opgeroepen voor een uitslaanden brand aan het Mr. Cornelis- pad. Een hooischelf van 60.000 kg van den heer K. de B., staande naast diens boerderij, ging verloren. De brandweer slaagde er in, de boerderij zelf te vrij waren. Vermoed wordt, dat de oorzaak is gelegen in een overgewaaide vonk uit een fabrieksschoorsteen, BRUTALE FIETSENDIEVEN. De politie te Amsterdam heeft Zater dagavond een goeden slag geslagen door een vijftal brutale fietsendieven te ar resteeren. In de laatste maanden werden in de omgeving van Tuindorp herhaaldelijk fietsen gestolen. Rechercheurs stelden zich weken achtereen verdekt op, maar al hun wachten was vergeefsch. Zaterdagavond heeft de politie in een garage een inval gedaan. Er waren twee mannen, die druk bezig waren fietsen te demonteeren en om te bouwen. Een voorloopig onderzoek wees tevens uit, dat de heeren electriciteit gebruik ten buiten den meter om. Even later kwamen nog twee mannen binnen, die een fonkelnieuwe, zoo juist gestolen fiets bij zich hadden. Ook zij werden in den kraag gepakt, waarna men het heele gezelschap naar het po litiebureau overbracht. Wat later is nog een vijfde verdachte van zijn bed gelicht en naar het politiebureau gebracht. FEESTVREUGDE VERSTOORD. Zaterdagavond ongeveer acht uur wer den de feesten voor A 1 k m a a r's ont zet plotseling gestoord, zoo meldt de N. R. C. Niet alleen begon het te rege nen, maar het electrisch licht kreeg sto ring, zoodat de meeste straten in duis ternis werden gehuld. In sommige wijken kon dit hersteld worden, maar in de hoofdstraten bleef het den geheelen avond donker, zoodat café's en winkels met kaarsen verlicht moesten worden. De bioscopen, die hun programma's reeds begonnen waren, moesten alle bezoe kers hun geld terugbetalen. 's Avonds laat was de storing nog niet opgeheven. De illuminatie is door een en ander mislukt. 1 BRAND IN EEN ONDERGROND- SCHE BENZINE-RESERVOIR. Bij het overstorten van den inhoud van een benzinetankwagen in T ondergrondsche reservoir van de firma Top Zn. stoom- wasscherij te Meppcl is Zaterdag avond de benzine in brand geraakt. De vlammen laaiden huizenhoog op en ver spreidden zulk een groote hitte, dat van de aan de overzijde gelegen perceelen de ruiten sprongen en de verf van al het houtwerk brandde. Een fiets, die voor een dezer woningen stond, werd ernstig door het vuur beschadigd. Het nieuwe in aanbouw zijnde fabrieksge bouw van de firma Top, van welk ge bouw de voorgevel gloeiend heet werd, leed geducht van het vuur. Het kreeg veel waterschade. Gelukkig dat de tank niet sprong en de vlammen dus loodrecht omhoog ste gen, daar anders de 2500 liter benzine brandende van den weg tegen de wo ningen zijn gestroomd. De brandweer, die op een behoorlijken afstand moest blij ven, bepaalde zich er toe de belendende perceelen nat te houden. VERDACHT VAN BRANDSTICHTING Te Winschoten is gister O. van H., uit Stadskanaal, verdacht van brand stichting, na verhoor der justitie, in voor- loopige hechtenis gesteld. OFFERBLOKKEN OPENGEBROKEN. In de Kathedrale Kerk te Roer mond werd door tot nog toe onbeken de dieven getracht de offerblokken te forceeren, wat hun niet gelukt is. In de Munsterkerk werd een zestal offerblok ken met beitels opengebroken. Aange zien deze kort te voren door den koster gelicht waren, was de buit gering. Ongelukken. Zaterdag voor een week werd de heer C. op den Tegelschen weg te V e n 1 o door een auto aangereden en zwaar ge wond naar het ziekenhuis aldaar over gebracht. Na een week buiten bewust zijn te zijn geweest, is het slachtoffer thans, aan de gevolgen van deze aanrij ding overleden. Aan den Petdus Campersingel te Groningen kwam Zondagmiddag de 31-jarige fietser H. K. in botsing met een juffrouw M. de H. genaamd. Zij verloor bij het oversteken van den weg haar handschoen en liep dien tengevolge plot seling terug, waardoor H. K. een aan rijding niet meer kon voorkomen. Beiden sloegen tegen den grond en werden ern stig gewond. De juffrouw werd per motor wegge bracht. Ook de wielrijder bleek er ernstig aan toe, had gezicht- en hoofdwonden en bleek tevens een hersenschudding te hebben opgeloopen. Aan de Louise Henriëttestraat te Groningen had de 26-jarige J, B. van Amsterdam het ongeluk bij het in stappen in een vrachtauto te struikelen, waardoor hij achterover met zijn hoofd op de steenen sloeg. Met een schedel fractuur werd hij opgenomen, 's Mid dags was hij nog steeds bewusteloos. Zaterdagavond verloor een groen- tenhandelaar op den Jutphaaschen weg te Utrecht een kistje van zijn wa gen. Toen de man het kistje weer op den wagen wilde laden, naderde een met steenen beladen vrachtauto. De chauffeur haalde uit om den groenten- handelaar te ontwijken, doch deze liep precies op de vrachtauto in, met het ge volg, dat de groentenhandelaar onder de auto terecht kwam en overreden werd. Eenigen tijd later is de man over leden. De politie stelt een onderzoek in. Eenige ooggetuigen verklaarden, dat de chauffeur te hard gereden heeft. Vrijdagmiddag werd een vrachtauto uit Veur op de Koningin Wilhelminalaan te Voorburg bij het oversteken van den tramweg door de blauwe tram ge grepen en bijna totaal vernield. Doordat de auto omkantelde kwamen de twee inzittenden op straat terecht en bleven zij wonder boven wonder vrijwel onge deerd. Het ongeluk ontstond, doordat de bestuurder, toen een tram was gepas seerd, de uit de tegenovergestelde rich ting komende tram niet had opgemerkt. Verdronken. Zondagavond is de 69-jarige G. V. wonende aan de Zuidkade te W a d- d i n x v e e n, terwijl hij op de Jan Do- rekenskade liep, door de duisternis mis leid en in een naast den weg liggende sloot geraakt en verdronken. De inmid dels ontboden geneesheer kon echter slechts den dood constateeren. Het slachtoffer was zeer bijziende. De straatverlichting te St. Laurens. Mijnheer de Redacteur! In uw blad van Vrijdag las ik een be richtje over de straatverlichting te St. Laurens. Daarin staat o.m. te lezen: „Een groot deel der Noordwegbewoners is in dezen zeer ontevreden." De schrij ver vergeet blijkbaar dat St. Laurens een dorp is en een Gemeentebestuur juist „gelijk recht voor allen" moet laten gelden. Het gaat niet aan het eene deel extra te verlichten, en het andere deel zooals zijwegen, onverlicht te laten. De gemeente St. Laurens moet toch in ver houding tot andere dorpen op Walche ren al meer voor vérlichting uitgeven doordat het geen kom te verlichten heeft, doch een weg van 3y2 km. lang. Uit breiding der straatverlichting brengt in dezen tijd noodzakelijke belastingver- hooging mee, en daar zou nog veel groo- ter deel der bevolking ontevreden over zijn. Met dank voor de plaatsing, Iemand die wel tevreden is. Middelburg. Van 610 Oct. Getrouwd: J. J. Schip per 28 j. en H. Pawlak 24 j. Bevallen: L. S. Goedbloed geb. Hol- lebrandse d<; J. van Flierenburg geb. Broodman d.; G. den Hollander geb. Markus z.; J. Notebaard geb. Mange z. Overleden: M. J. Huijbregsen 4 w. d. Goes. Bevallen: M. Janssens geb. Borgs z.; P. Harinck geb. Schaalje z. Souburg. Ondertrouwd: C. J. Venema, 26 j. en J. Bosselaar, 29 j. Bevallen: S. P. Klopmeijer, geb. de Meijer, d.; K. Kempe, geb. van Schaik z. Ierseke. Van 30 Sept.7 Oct. Ondertrouwd: A. Meijaard 21 j. jm. en K. J. W. Kegge 20 j. jd.; J. B. de Koster 23 j. jm. en J. C. Nijsse 23 j jd. Getrouwd: J. van Stee 22 j. jm. en A. N. Pekaar 17 j. jd. Overleden: C. van Sabben, 74 j. echt- genoote van J. van der Maas. Oostburg. Van 130 September. Getrouwd: A. J, de Klerck jm. 26 j. en J. J. de Hullu jd. 24 jI. Porreij jm. 23 j. en C. S. de Smit jd. 21 j. Bevallen: P. A. Wage geb. Wage z.; S. C. Simpelaar geb. Clerck z.; D. K. H. Poslma geb. Kruik d.; L. M. v. d. Plasse geb. van Damme d.; P. M. de Wilde geb. van Lare z.; L. C. J. Carpentier geb. van den Bossche z.; J. P, Lergner geb. Wage d. Overleden: A. Priem 20 d.; A. C. Wil- lemse jm. 12 j.; W. J. Almekinders 75 j. echtgen. van C. Masclee; I. du Mez 69 j. echtgene. van C. S. Bouwens. OOSTBURG. Over de maand September zijn Ingekomen: C. Verschelling uit Breskens; A, P. J. du Bois uit Echt; M. P. de Pau uit Hoek; Joha. W. Weijkman uit Zeist; Ee. M. Scherbeijn uit Hoofdplaat; J. C. Suur- mond uit Vlisingen; Joha. F. Bogaarts uit Oudenbosch; Adra. C, Goossen uit Roterdam; Cathra, L. van Hal geb. Ris seeuw uit Sluis; Kathar. Daub uit Am sterdam; W. A. Jansen uit Middelburg; Aa. M. de Guesquierre uit Westcapelle (B.); D. P. Porreij uit Cadzand. Vertrokken: Joha. C. L. van Male naar N. en St. Joosland; Suz. E. Risseeuw naar 's-Gra- venhage; A. Caljouw naar Middelburg; Ca. S. Porreij geb. de Smit naar Bres kens; Joha. E, van de Walle geb. de Kant naar Cadzand; A. A. Minnaart naar Biervliet; J. Debbaut naar Prin- cenhage; Z. Lecluijze naar Bergen op Zoom; N. S. Risseeuw naar Zaamslag; Joz. Haartsen geb. Schijve naar Nieuw- vliet; C. J. Stokkerman naar Waterland kerkje; R. Stephanie naar Hoofdplaat; Ms. Deij naar Aardenburg; W. C. Uyt den Bogaard naar Sas van Gent; Suz. A Leenhouts naar Breskens; P. Schutijser naar Zuidzande; H. Poortman, geb, Fa- ber, naar Leiden; H. J. M. Klaus naar Rotterdam; A. K. Heijboer met gezi» naar Breskens.

Goessche Courant | 1932 | | pagina 4