•VAM MELLE'S- GOESCHE ONT BYT- KOEK LANDBOUW. RECHTZAKEN. HANDEL EN NIJVERHEID. LEOER EH VLOOT. Verkeerswezen, Post en Telegrafie. GEMENGD NIEUWS. INGEZONDEN STUKKEN. BEKENDMAKINGEN. MIDDELBURG. verantie bracht de post hem dezer da gen de volgende ontboezeming: 's-Heer Arendskerksche Vrind! In 't bakken zijt gij groot; 't Is, of gij manna vindt Voor dat verrukk'lijk brood. Ik zend U met de post Op m ij n beurt m ij n product; Ook d i t is levenskost Al is het meer „gedrukt". U w brood en m ij n gedicht Ze hebben allebei Een zélfde roeping, plicht In onze Maatschappij: Als beiden „zuiver" zijn, Niet „flauw" en niet te „zwaar", Grijpt gretig groot en klein Er eiken morgen naar. Wie 't goed kauwt, die gedijt, Geniet en profiteert De meesten raken 't kwijt Gedeelt'lijk onverteerd. Vriend Harthoorn, moedig voort! Wij bakken bei ons deel: I k bak van klank en woord, G ij van Uw manna-meel. J. P. J. H, Clinge Doorenbos. •DEN-SOETEÏS INVAL SEDERT 1S2.S- (Ing. Med.) DISTRICTS-COMMISSIES EN MERKERS VAN DE ZEEUWSCHE VARKENSCENTRALE. District I omvattende Schouwen-Dui- veland. Leden: H. C. v. d. Zande Jzn., Nie- werkerk, Voorzitter; N. A. Deïst Dzn., Zonnemaire; P. Hanse, Eikerzee, Secre taris. Plaatsvervangers: Ir. J. Koopman, Zier'kzee; B. van Wingen, Noordwelle; W. P. C. Moelker, Serooskerke. Mer ker: L. C. Hanse, Eikerzee; hulpmerker: L. Bakker, Ellemeet. District II omvattende Tholen en St. Philipsland. Leden: W. L. Klompe, Tholen, voor zitter; C. Steendijk Czn., Stavenisse; C. D. Ampt, Oud-Vossemeer, Secretaris. Plaatsvervangers: J. J. v. d. Slikke, Poortvliet; J. D. Doeleman, Anna Jaco- bapolder; J. Hoek, Stavenisse. Merker: J. Hoek, Stavenisse. District III omvattende Walcheren. Leden: Jan Lampert, Gapinge (post Veere), voorz tter; A. Bakker, 't Zand D 72 bij Middelburg; Pieter Brasser, Vrouwepolder |post Veere) secretarie. Plaatsvervangers: Vacature; KI. Zacha- riasse, Biggekerke; H. M. v. d. Putte, Ritthem. Merker: W. de Buck Pzn., Veere. Hulpmerker: M. Joosse, Nieuw en St. Joosland. District IV omvattende Noord-Beve land en de gemeenten Wolphaartsdijk, Goes en Kattendijke. Leden: Jan Wisse, Kapelle, voorzitter; A. J. Hendrikse, Geersdijk; L. Kranen burg, Wilhelminadorp, secretaris. Plaats vervangers: Joh. Eckhardt, Kats; Joh. Klompe, Wolphaartsdijk; Mar. de Jonge, Kortgene. Merker: J. de Looff, Colijns- plaat. District V omvattende Zuid-Beveland beoosten het kanaal en de gemeenten, Wemeldinge, Schore, Kapelle, Kloetin- ge, 's-Gravenpolder en Hoedekens- kerke. Leden: P. J. J. Dekker, Wemeldinge, voorzitter; H. Steijn, Hoedekenskerke; P. A, Lindenbergh Ezn., sec/etaris. Plaatsvervangers: A. van Hootegem, Kruinigen; J. Mol Azn., Biezelinge; P. Acda, Nisse. Merker: Adr. de Bour- graaf Johz., Wemeldinge. Distrfict VI omvattende Zuid-Beve land (het overige deel van West Zuid- Beveland). Leden: J. Rijk Mzn., Ovezande, voor zitter; F. de Roo, 's-Heer Abtskerke; A. Vermue Czn., 's-Heer Arendskerke (Nieuwdorp). Plaatsvervangers: A. van Loenhoud, Óvezand, secretaris; P. Dek ker Fzn., Borssele; H. Vermue Jzn,f 's- Heerenhoek. Merker: Jan de Jonge, Oudelande. Hulpmerker: Joh. Dekker, Pzn., Borssele. District VII omvattende in W.Z. Vlaanderen de gemeenten, Breskens, Groede, Nieuwvliet, Cadzand, Sluis, Re- tranchement en Zuidzande. Leden: Joh. Ie Clercq, Retranche- ment, Voorzitter; A. J. Provoost-Ris- seeuw, Nieuwvliet, secretaris; J. F. de Milliano, Groede. Plaatsvervangers: A. de Hullu-de Bruijne, Zuidzande; Ed. Modde, Oostburg. Merker: Iz. de Hullu- Quaak, Zuidzande. District VIII omvattende in W. Z. Vlaanderen de gemeenen, St. Kruis, Eede, Aardenburg, Oostburg, Waterland kerkje. Leden: C. Sturtewagen, Eede, voor- ziter; A. de Kraker, St. Kruis; C. van Dixhoorn, Oostburg. Plaatsvervangers: C. Blondeel-van Besien, Aardenburg; P. Buijze, St. Kruis; A. de Smit-Kense, Henricuspoldpr, Oostburg. Merker: Med. Verstrate, Eede. District IX omvattende in W. Z. Vlaanderen de gemeenten Schoondijke, Hoofdplaat, Biervliet en IJzendijke. Leden: A. Leenhouts, Azn., IJzendij ke, voorzitter; J. A. Leenhouts, Schoon dijke M 88, seer.; P. C. Haverbeke, Biervliet. Plaatsvervaigers: Em. Haver beke, IJzendijke; Adr. de Feijter, Schoondijke; P. L. Mangnus, Biervliet. Merker: nog onbekend. District X omvattende in O. Z. Vlaanderen de gemeenten Philippine, Sas van Gent, Westdorpe, Axel, Ter- neuzen, Hoek en Zaamelag, Leden: J, Michielsen, Axel, Voorzit ter; J. K. de Putter, Lange Dreef, Axel seer,; M. de Regt Lzn., Axel Q 41. Plaats vervangers: Alf. Goethals, Westdor pe; A. Dees Dzn., Terneuzen; Jac. Weijns Spui bij Terneuzen. Merker: J. van Her- mon, Overslag. District XI omvattende in O. Z. Vlaanderen "de gemeenten Boschkapelle, Stoppeldijk, Hengstdijk, Ossenisse, Hon- tneisse en Graauw. Leden: F. J. van Campen, Graauw, voorzitter; P. de Kock-Verbist, Kloos- terzande, secretaris; D. J. Steijaert, Hontenisse G 110, post Kuitaert. Plaats vervangers: C. Vereecken, Stoppeldijk; A. Bruggemaii, Ossenisse; Cyr. Steijaert, Nelopolder, Graauw. Merker: Aug. van Campen, Graauw. District XII omvattende in O. Z. Vlaanderen de gemeenten Clinge, Hulst, St, Jansteen, Nieuwvliet, Koewacht, Overslag en Zuiddorpe. Leden: P. Vercauteren, Nieuw-Na- men, voorzitter; H, Plasschaert, Koe wacht; P. Hesters, St. Jansteen, secre taris. Plaatsvervangers: A. Termote, Zuiddorpe; Alf. Dobbelaer, St. Jansteen; Aug. van Acker, Clinge. Merker: Boni Plasschaert, Graauw. Kantongerecht te Goes. Door den Kantonrechter te Goes zijn veroordeeld wegens overtreding: vleeschkeuringswet, geen aangifte doen van het slachten van een geit: H. W., Kattendijke 25 b. s. 25 dh.; strooperij: E. H. M. v. L., H. R., N. Z., J. K., A. G., P. T., Goes, ieder een be risping, J. P. L. Goes vrijgesproken; niet de nood ge maatregelen nemen voor gevaar voorbijgangers: J. v. H,, Goes, ontslagen van rechtsvervolging; wapenwet: dolkmes bij zich hebben op den openbaren weg: W. v. J., Alme lo, 3 b. s. 3 d.h.; zonder vergu nning loopen over een spoorweg: J. J. P., L. P. P., A. A. P. te Woensdrecht een berisping; schelpdieren rapen aan voet van 'n zeedijk: J ,M. Woensdrecht, C. C. v. d. B., Ossendrecht 1 b. s. 1 d.h.; met een rijwiel de veiligheid van het verkeer in gevaar brengen: D K., Kloe- t ge, terug aan ouders, J. R. Amster dam 5 b. s. 1 w. tuchtschool; met een rijwiel geen signaal geven met de bel als de veiligheid van het verkeer zulks vordert: D. v. H., Wol phaartsdijk, terug aan ouders; met een rijweil zonder noodzaak rij den over een linker rijwielpad: P. J„ Kloetinge I b. s. 1 d.h.; met motorrijwiel des avonds rijden zonder achterlicht: J. P., 's-Heer Arends kerke, vrijgesproken; met motorfiets rijden zonder goed werkende remmen: P. de P., Kapelle, 3 b, s, 3 d.h.; met auto rijden zonder spiegel: P. Z., Goes, 5 b. s. 5 d.h.; dronkenschap: C. Q., 10 b. s. 10 d.h., Ie herh.: W. v. L. Wolphaartsdijk 3 dagen hechtenis; met auto rijden geen richting aange ven als men van richting wenscht te veranderen: J. M. R., 's-Heer Arends kerke, vrijgesproken. Nederl. Mij. voor Kunstmatige Oesterteelt. De Nederlandsche Maatschappij voor Kunstmatige Oesterteelt heeft Donder dagmorgen te Goes haar jaarlijksche algemeene vergadering van aandeelhou ders gehouden. De voorzitter, de heer G. A. van Woelderen, burgemeester van Vlissingen, deelde mee, dat gedeponeerd waren 516 aandeelen, recht gevende op 30 stemmen. De jaarstukken werden goedgekeurd. De heer Van Hasselt werd als commis saris herbenoemd. Ten slotte wees de voorzitter in zijn slotwoord op den ernstigen toestand, waarin de oestercultuur verkeert; in het bijzonder noemde spreker het slipperge vaar. Eenige jaren geleden heeft de slip per zijn intrede gedaan in de Zeeuwsche wateren en nu reeds moet van een ern stig gevaar voor de oesterteelt worden gesproken. Spr. hoopte, dat de komende campagne, die reeds is ingezet, beter zal zijn dan verwacht wordt. Spr. hoopte ook, dat de regeering den ernst van den toestand zal inzien en soepel zal zijn ten opzichte van de pachten. Egypte op de Najaarsbeurs te Utrecht. De consul-generaal van Egypte, de heer Moura Hamel, schrijft ons: Toen in het begin van dit jaar de Egyptische Regeering er toe over ging aan de Voorjaarsbeurs te Utrecht deel te nemen, waren de verwachtin gen aangaande het eventueel succes de zer tentoonstelling van eenige Egypti sche producten niet te hoog gespannen. Aangemoedigd echter door de bereik te resultaten (intusschen werden immers nieuwe veelbelovende relaties tusschen Nederlandsche en Egyptische handela ren aangeknoopt) heeft de Egyptische Regeering besloten aan de Najaarsbeurs op een veel grooter schaal deel te ne men. Ditmaal zal men op den stand der Legatie van het Koninkrijk Egypte (3e verdieping, nos. 3137 en 3141) de keuze hebben tusschen de meest uiteenloopen- de en nochtans voor iedere beurs ge schikte voorwerpen, van kleine ringen tot de kostbaarste armbanden en col liers, van karpetten voor enkele gul dens tot de weelderigste kelims, van de gewone gong tot de schitterendste exemplaren van gedreven en met zilver ingelegd koperwerk. Bovendien toont de Egyptische regeering stalen van haar verschillende soorten katoen, alsook monsters van in haar nijverheidsscholen uitgevoerde werken, zooals met paarl- moer ingelegde meubelen, ebbenhouten en ivoren siervoorwerpen, enz. Ten einde de Egyptische producten beter te doen kennen en de aankoop er van in Holland binnen ieders bereik te plaatsen, zijn de prijzen buitengewoon laag gesteld. Bovendien worden alle voorwerpen onder garantie van echt heid verkocht; de koopers zijn dus ze ker, dat zij werkelijk echt Egyptisch handwerk en niet 't een of ander waar deloos namaaksel voor hun geld krijgen. Luitenant ter zee le kl. L. F. Klaas- sen wordt 1 September geplaatst als commandant aan boord van Hr. Ms. po- litievaartuig Nautilus, bestemd voor het houden van toezicht op de zeevisscherij. Indeeling van dienstplichtigen. Aan de „Limb, Koerier" wordt ge meld: Blijkens de nieuwe indeelingsbeschik- king, die een dezer dagen zal verschij nen, zullen de dienstplichtigen, aange wezen voor eerste oefening bij een der regimenten infanterie, op geheel andere wijze dan voorheen worden ingedeeld, reeds te beginnen met de eerstvolgende lichting. Doordat het aantal voorge- oefenden (zij, die slechts 6 weken moe ten dienen als gevolg van het met suc ces volgen van de tweejaarlijksche voor oefeningen) bij de diverse regimenten zeer verschillend is, wil men gelijkheid in de sterkte brengen, door de voorge- oefenden hun diensttijd niet meer bij het nabij gelegen regiment te laten doorbren gen, maar deze te verdeelen over de re gimenten waarbij anders zoo goed als geen voorgeoefenden aanwezig zouden zijn. Aan den kantoorhouder van het hulp P. T. en T.-kantoor J. Heijboer te St. Annaland is op zijn verzoek met ingang van 1 September a.s. eervol ont slag verleend. Post per Zeppelin naar Z. Amerika. Zooals men weet, zou het lucht schip -,Graf Zeppelin'' tusschen 15 Aug. en 10 October a.s. wederom eein aantal tochten naar Zuid-Amorika ondernemen. De tochten werden echter voorloopig uitgesteld. Thans kan worden medege deeld, dal de vluchten van 29 Augustus 12 en 26 September en 10 October door gang zullen vindon. Op dezelfde voorwaarden als van de vorige keeren kunnen hiermede in Ne- deralnd per post bezorgde aangetee- kende en niet aangeteekende brieven, briefkaarten en andere stukken worden verzonden. IWaardezendingen, pakjes of poslpa,-' ketten zijn niet toegelaten. Branden. Dinsdagnacht is brand uitgebroken in de garage Heuwolt aan de Zuiderhage te Enschedé. De brand woedde zeer hevig, zoodat ernstig gevaar voor uit breiding bestond. De brandweer slaagde er echter in de belendende perceelen, waarvan een slechts lichte brandschade opliep, te behouden. De garage brandde totaal uit. Een auto werd geheel ver nield. Door nog onopgehelderde oorzaak brandde Donderdagmiddag te L a a g- Soeren een boerderij, bewoond door den heer de B. tot den grond toe af. Van den inventaris werd niets gered. Ook eenig geld is verbrand, benevens enkele kippen en konijnen. Ongelukken. Dinsdagmiddag vier uur reed op den weg van Uden naar Veghel een auto met twee personen. De auto bot ste tegen een boom. De bestuurder van V. 'liep een verwonding van niet ernstn gen aard op. De medepassagier, de 25- jarige journalist A. uit Utrecht, werd -echter in bewusteloozen toestand en mei ernstige inwendige kseuzingen uit de brokstukken van den totaal verniel den auto gehaald. Zijn toestand is le vensgevaarlijk. Donderdagavond wilde op het ge vaarlijke kruispunt Amersfoortsche straatwegBrediusweg ie Bussum de heer van 't K. muz.ekleeraar te Baarn den Brediusweg oprijden en kwam in botsing met een auto. De heer van 't K. die zich in de onmiddellijke nabijheid van zijn woning bevond, was op slag dood. Verdronken. Donderdagmiddag waren twee jongens de 13-jarige J. ,M. H. met zijn vriendje J. v. d. Bi., nabij golfbreke/r; L3SA 36' (ICwarlellaan) te Scheveningcn in zee. De jongens waren (ongeveer lot borsthoogte gekomen toen zij plotseling bemerkten, dat de zee'hen mfegsncfo- ybcL B., slaagde er in overeind le koméfn. H. dreef evenwel verder en werd door een vloedglof om den golfbreker heen getrokken. IJlings schoten eenige per sonen toe die trachtten met een lijn den jongen te redden. Het mocht even wel n[et haten. Toen men den jongen aan het strand bracht werd onmiddel- lijc door twee politiebeambten kunst matige aÖehaling toegepast, doch zon der resultaat. Donderdagavond is de 10-jarige M. V. spelenderwijs in de rivier de Mer- wede te Dordre cht geraakt en ver dronken. BEDELAARS DIE MET HUN TIJD MEEGAAN. Men meldt aan de N. RotL Crt. Dinsdagmiddag werd de H a a ri lemmermeerpolder bezocht door drie bedelaars die op een centraal punt per auto arriveerden. De auto werd ge parkeerd en men toog aan het werk. Des avonds ging men per auto. huis waarts. ONDEUGDELIJKE GASSEN. Donderdagmiddag wilde de 47-jarige landbouwer S. K,, woonachtig te Havel- te, een regenput van zijn zwager Zw. schoonmaken. Toen hij in de put afdaal de viel hij er bedwelmd door gassen, plotseling bewusteloos in. Z. die hem te hulp wilde komen geraakte eveneens bewusteloos. Twee andere personen slaagde erin de beide slachtoffers met behulp van touwen naar boven te bren gen. Een geneesheer kon bij K. slechts den dood constateeren. Z. kwam lang zamerhand weer bij. Zijn toestand is naar omstandigheden redelijk wel. MARINE VLIEGTUIG OVER DEN KOP. Bij een landing op het vliegveld Molenheide, te G i 1 z e, kwam het ma rine-verkeersvliegtuig F 8, bestuurd door den korporaal-vliegenier Kronenburg, uit Den Helder, in een kuil terecht en ging over den kop. Een wiel brak en het toe stel bekwam nog verdere schade, zoodat het later door personeel van het vlieg veld De Kooy ter plaatste moest gede monteerd worden. De bestuurder be kwam geen letsel. IN VLAAG VAN WAANZIN. Don derdagmiddag heeft de 23-jarige B. M. A. K. in de Van Limburg Stirumstraat te L e i d e n, in een vlaag van waanzin, zijn 8-jarig buurmeisje J. H. aangevallen en haar met een aardappelschilmesje een tweetal steken toegebracht, een onder het linker- en een onder het rechteroog. Men slaagde erin den aanvaller te over meesteren. WAARSCHUWING. De burge meester van Montfoort waarschuwt tegen de praktijken van een persoon, die zich noemt Herman Smith, Boot, Philip- sen, Herman Huisman, Herman Jansen en Hendriksen. Deze persoon heeft zich ver moedelijk aan verschillende oplichtingen en verduisteringen schuldig gemaakt. Hij is in het bezit van een heerenrijwiel, komt dan met dit rijwiel bij een parti culier of rijwielhandelaar en geeft voor een aanrijding te hebben gehad, waar voor hij dat rijwiel ter reparatie aanbiedt en een beter rijwiel weet mede te krij gen, hetgeen hem gewoonlijk gelukt. Signalement als volgt: oud pl.m. 40 jaar, middelmatige grootte, zonder baard of knevel, gedeeltelijk kaalhoofdig en verder grijzend, mager bleek gelaat. Ter linkerzijde van zijn hals heeft hij een ge zwel ter grootte van een klein ei, mid den op zijn rechterhand heeft hij een lit- teeken, vermoedelijk is deze gebroken geweest. Hij is zenuwachtig en gekleed als volgt: blauw-paars colbert-costuum met roode streep, zelfbinder met roode breede steep, geel overhemd met zijden streepen en dito boord, beige bruinach tige hoed met donkerbruin lint, bruine lage schoenen, bruin gestreepte sokken, In zijn colbertjas staat op den binnenzak een firmanaam uit Schiedam vermeld. Hij spreekt met Brabantsch accent. Hij weet door valsche voorwendsels en door trouwbeloften weduwen en meisjes te overreden enkele dagen met hem door te brengen om ze daarna in den steek te laten. NEDERLANDER IN ENGELAND VERONGELUKT. - Reuter meldt uit Londen: dat de Nederlander Anion Smeenk, dve te Nottingham vertofede, in de buurt van het gasbedrijf ial daar door den trein van Mansfield naar Not tingham is iO'Ver reden en (gedood. De heer S. vertoefde te Nottingham in verband met onderzoekingen op het gebied van gasproductie. Hij had aan het einde der week naar Nederland willen terugk'ee- ren. VLIEGTUIG IN ZEE. De particu liere vlieger S. uit Groningen moest Woensdag wegens een defect aan den motor een noodlanding maken op een weiland op Vlieland. Nadat het de fect was hersteld, geraakte het toestel bij het opstijgen verward in het prik keldraad, met het gevolg, dat de machi ne in zee terecht kwam. De bestuurder bleef ongedeerd. Het vliegtuig heeft be langrijke schade opgeloopen. STINKENDE ETENSRESTEN. Mijnheer de redacteur. Mag ik op het stukje van den heer de oh nog even antwoorden, dat ik mij allerminst wenscht te keeren tegen hen, die de vogels in zomer en winter in hun strijd voor voedsel willen steunen; mijn protest gold het deponeeren van rottende etensresten en erger, b.v. gar nalen-pellen, vischkoppen, beenkluiven etc. Deze rommel hoort niet in een plantsoen; daarvoor is slechts één plaats: de vuilnisbelt. Hoogachtend, W. B. van Berlekom. Middelburg, 26-8-'32. DIENSTPLICHT. Uitspraken in zake vrijstelling. De Burgemeester van Middelburg brengt ter algemeene kennis, dat omlrent de aanvrage om vrijstelling van den diensplicht betreffende den hieronder genoemden persiooon de uitspraak is ge schied, bij zijn naam vermeld. Pieter Vader, lichting 1932; vrijge steld van den dienstplicht wegens per soonlijke onmisbaarheid voor een jaar met ingang van 1 October 1932, door den Minister van Defensie dd. 20 Augs. 1932, Vile Afd no. 207V. Tegen elke uitspraak' kan uiterlijk den tienden dag na den dag dezer be kendmaking in beroep worden gekomen: a. door den ingeschrevene, wien de uitspraak geldt, of door diens wettigen vertegenwoordiger Ib. door e'lk der overige voor de gen meente ingeschreven personen of door diens wettigen vextegemwooordiger. Middelb,uxg, 25 Augs. 1932. De Burgemeester, DE, VEER, \vd Te houden Aanbestedingen Woensdag 7 ISeptember v.m. 11 uur gebouw Provinciaal' bestuur te Middelburg: t 'maken 8 duikers in Rijksweg, onder de gemeente 's- Heer Arendskerke. Zie Staatscourant 8 Augs. 32. Woensdag 14 Sept. v.m. 11 uur Ab dij te Middelburg: namens Ged. Staten van Zeeland: 't maken van bestrating en bijkomende werken terrein in gebruik Prov. Stoom- bootd enst Wester Schelde te Vlissingen. Zie Middelb. Crt. 23 Augs. '32. WAAR IS WERK? De districts-arbeidsbeurs voor de ge meenten tusschen Ooster- en Wester Schelde te Middelburg zendt ons de volgende aanvragen Binnenland. AMSTERDAM, bedrijfsleider, bekend met de fabricage van aardappelmeel en dextrine, moet bij voorkeur Spaansch kennen, anders Fransch, loon nader overeen te komen, seizoenbetrekking (elk jaar van MeiAugustus). HAARLEM, controleur voor maat schappelijk hulpbetoon, boven 25 jaar, moet met dergelijk werk bekend zijn, aanstelling geschiedt voorhands op ar beidsovereenkomst, salaris 1900 plus k'ndertoeslag 3 pCt. voor kinderen be neden 18 jaar, tijdelijke korting van 7 pCt. soil, voor 1 September a.s. ARNHEM, gediplomeerd verpleegster, dadelijk, 60 per maand met kost en inwoning, voor vast, leeftijd 3040 jaar, 1 vrije dag per week, 14 dagen vacantie, diploma tuberculosebestrijding 'strektt tot aanbeveling. TILBURG, teekenaar, welke in staat moet zijn de navolgende stoffen geheel zelfstandig te ontwerpen, te vervaardi gen en daarvan ook de geheele verdere behandeling als appretuur enz., moeten kunnen leiden: mantelstcoffen (Greiz- Geraerart kelen) dames en heerenmode- stoffen, flanellen voor blousen en pya- ma's enz. enz., bovendien moet hij in staat zijn de arbeiders in de betreffen de artikelen in te werken, en leiding te gevgn aan een grootbedrijf, salaris 3500 per jaar. MIDDELBURG, voor hotelkeuken meid, loon 25 per maand, indiensttre ding 1 September a.s. MIDDELBURG, 2 bedienmeisjes, te vens voor huishoudelijk werk, loon en datum en indiensttreding nader over een te komen. GOES, colporteurs voor alle plaatsen in Zeeland, voor het verkoopen van, alsmede winnen van abonnementen voor een maandblad. Aanbiedingen uitsluitend aan de Districts-Arbeidsbeurs te Middelburg,

Goessche Courant | 1932 | | pagina 4