Echt en goed RADIO EN ELECTRA BAREMAN - - GOES haatste Berichten. OPENBARE LES MAGDALENASTRAAT 8 - TEL. 27 DE APPELS EN PEREN, zijn Poeders alleen, wanneer zij de handteekening dragen van den fabri kant A. Mijnhardt. handen van den burgemeester van Muiden gesteld, die den rijksveldwachter aldaar met het onderzoek belastte. Alsnu volgde een uitgebreid onderzoekde concierge werd gehoord, doch ontkende aanvanke lijk. Toen hem de schuldbekentenis werd voorgelegd, viel hij ten slotte door de mand .Onmiddellijk werd hij toen in ver zekerde bewaring genomen en voor den Officier van Justitie geleid, die hem liet opsluiten. Na K.'s arrestatie heeft burgemeester De Raadt, vergezeld van de rijks- en ge meentepolitie van Muiden, huiszoeking verricht in het Muiderslot, waarbij papie ren in beslag zijn genomen, welke op deze zaak betrekking hebben en aan den Offi cier te Amsterdam ter hand zijn gesteld. Daar de concierge o.a. ook commandant van de burgerwacht te Muiden was, heb ben de bevoegde autoriteiten maatregelen genomen om alle wapens, welke zich van de burgerwacht in het Muiderslot bevon den, te doen weghalen. Burgemeester De Raadt deelde ons me de dat de administratie van het Muiderslot geheel in orde is en buiten de oprichtings affaire staat. Auto met brandkast» De rijksveldwachter Van Heel te Abcoude heeft een goede vangst gedaan. Op een landweg onder de gemeente Abcoude- Baambrugge zag hij een auto staan en bij onderzoek bleek hem dat daarin èen met een kleed overdekte brandkast geborgen was. Toen hij den auto met inhoud in be slag wilde nemen, werd hij door twee man nen, die bij het voertuig behoorden, be dreigd. De veldwachter trok daarop zijn revolver en slaagde erin den chauffeur aan te houden en den auto met de brand kast in beslag te nemen. Bovendien bleek later dat zich in den auto nog een tasch met inbrekerswerktuigen bevond. De tweede man, die in gezelschap was van een vrouw, wist te ontkomen. De aangehouden chauffeur bleek te zijn een 26~jarige Amsterdammer. Uit het onderzoek bleek, dat de brandkast te Nieu- wer-Amstel was gestolen. Tijdens afwezig heid van de bewoners hebben de inbre kers zich toegang verschaft tot de woning der familie Van Klaveren aan de Van Borsselelaan 74 te Nieuwer-Amstel. De brandkast stond op de slaapkamer en be vatte eenige spaarbankboekjes, een bedrag van ongeveer f 250.aan baar geld en een aantal bescheiden. Op klaarlichten dag werd de kast, die ongeveer 75 c.M. hoog is,in een auto geladen. Reeds waren pogingen aangewend om de brandkast te openen. Met dit werk was men blijkbaar opgehouden, toen de rijks veldwachter Van Heel naderde. De aangehouden chauffeur is naar Nieuwer-Amstel overgebracht en ter be schikking van de politie aldaar gesteld. Mata Hari's villa te koop» De villa van Mata Hari te Neuilly staat te koop. Het is een merkwaardig huis, niet geheel passend bij de andere villa's aan den Seine-oever, want het is half gebouwd in oud-Engelschen stijlsommige vensters lijken op kerkramen, en een er van heeft tralies. Hier was het, dat de danseres de menschen ontving, voor wier vermaak zij haar gepassionneerde Oostersche dansen ten beste gaf, waar zij degenen fêteerde, wien zij staatsgeheimen ontfutselde. Van dit thans wat ontredderde huis werd zij naarjie gevangenis overgebracht, van waar haar weg leidde naar het vuurpelo ton. Dat is zestien jaar geleden. Thans staat het huis te koop, maar zal iemand er in willen wonen Voortdurend om ringd willen zijn door de herinnering aan deze spionne Sinds den dag dat zij ge- executeerd werd, heeft er alleen een Rus sische portier in gewoond. Verder begeer de niemand het te betrekken. Het koetshuis is thans een café; de eige naar spreekt wel gaarne over Mata Hari, maar haar huis wil hij niet betreden. „Woning" in een sloot» De vorige week werd te Rapenburg, onder de gemeente Boschkapelle, een ge zin, bestaande uit man, vrouw en vier kin deren, uit zijn woning gezet. Niemand bleek zich om hen te bekommeren, althans de menschen bleven zonder onderdak en zoch ten hun toevlucht in een droge sloot nabij den weg, waarin eenig schamel huisraad, een tafel, een paar stoelen en een tweetal ledikanten, geplaatst werd. In dezen treu- rigen toestand brengt het gezin dagen en nachten door, blootgesteld aan regen en wind. De „Moldanger" gezonken. Toen de brand in het motorschip „Mol- danger" was gebluscht, is men het blusch- water uit het schip gaan pompen. Dit werk ging betrekkelijk langzaam, omdat de kurk en houtresten het water hadden vervuild en die resten dikwijls de pompen verstop ten. Het schip begon meer en meer recht te liggen. Donderdag was men zoo onge veer gereed met pompen en een dikke koek verbrande kurk en hout lag op den bodem van het schip. Plotseling is toen de „Moldanger" recht gaan liggen. Daar door kwam een van de vele gaten, die men in den wand van het schip had ge brand, onder den waterspiegel en liep het vaartuig geheel vol. Het ligt nu ongeveer 7 meter diep. Aan leegpompen valt nu niet meer te denken, vooral eer de gaten die in den wand van het schip zijn gemaakt, ge dicht zijn. Het dicht maken van deze gaten is nu ook geen gemakkelijk werk jneer, omdat ze onder water zijn gekomen. Een duiker zal dit werk moeten verrichten en dit zal geruimen tijd in beslag nemen. Doodelijk auto-ongeval. Zaterdagmorgen had op den Leidsche- weg te Wassenaar, bij de Maaldrift, een ernstig auto-ongeluk plaats. Daar reed de heer V. uit Apeldoorn, vergezeld van zijn echtgenoote per auto in de richting Den Haag, toen hij werd ingehaald door een vrachtauto, bestuurd door B. uit Katwijk, die hem wilde passeeren. Op hetzelfde mo ment naderde echter van de tegenover lig gende richting eveneens een auto. B. is toen waarschijnlijk iets te vroeg naar rechts uit geweken met het noodlottig gevolg, dat zijn rechter achterwiel vermoedelijk haak te aan het linkervoorwiel van den auto van den heer V., welke daardoor tegen een boom te pletter reed. Deze heer V. bleek licht en zijn vrouw ernstig gewond te zijn. Zij werden onmiddellijk naar het Academisch Ziekenhuis te Leiden ver voerd, waar mevr. V. na eenige uren is overleden, terwijl de heer V na verbonden te zijn, naar huis kon worden vervoerd. De auto van den heer V. is in beslag ge nomen.De vrachtwagen van B. had slechts geringe materieele schade,terwijl deze zelf ongedeerd bleef. Abessinië's ex-keizer. Naar uit Addis Abeba wordt gemeld, is de uit de gevangenis ontvluchte gewezen keizer van Abessynië, Lidj Jassoe, na een uitgebreide vervolging door vijftienduizend man regeerings- troepen, in de bergstreken van de provincie Gojam, weer gevangen ge nomen. Jassoe werd naar een andere gevangenis in de nabijheid van de hoofdstad gebracht. De sedert langen tijd gearresteerde vorst van Gojam Ras Hailoe, die was beschuldigd van een aanslag om den vroegeren keizer weer op den troon te brengen, is door het parlement ter dood veroordeeld, maar door den keizer begenadigd, zoodat zijn straf werd veranderd in levenslange verbanning met verlies van alle rechten en van allen eigendom. Grootste Aronskelk ter wereld. Prof. Jeswiet, directeur van het Arbore turn te Wageningen, deelt mede, dat de amorthothallus titanum, de grootste aronskelk ter wereld, Vrijdagavond om zeven uur is gaan bloeien en nu reeds open staat met een hoogte van de bloei- wijze van 2.62 M. en een doorsnede van 1 50 M. De bloem is van binnen bloed rood gekleurd en van buiten geel. De bloei zal ongeveer vijf dagen duren. Aangezien deze plant voor de tweede maal bloeit op het vasteland van Europa, is het zeer de moeite waard dit bota nisch wonder te aanschouwen. Dorpsbrand in Oostenrijk. Door een ontzettenden brand is het grootste deel van het vlak aan de grens gelegen Oostenrijksche dorp Kollersch- lag verwoest. De brandweer uit plaat sen in Beieren en Oostenrijk snelde toe om deel te nemen aan het blusschings- werk. Men kon echter niet verhinderen, dat 21 gebouwen volkomen afbrandden. Twee personen worden vermist, en zeer veel vee is in de vlammen omgekomen. Vermoedelijk betreft het hier een geval van brandstichting Hagelsteen als 'n soepbord. Uit Biglen in het Emmenthal is bij een hevige hagelbui een zeldzaam na tuurverschijnsel waargenomen. Er is namelijk een buitengewoon groote ha gelsteen gevallen, met een dikte van drie c.M. en een omvang van >en soep bord. Hij sloeg een gat in den bodem en was eerst drie dagen later geheel, gesmolten. Het gewicht is waarschijn lijk meer dan een kilo geweest. De oppervlakte was ruw en stekelig door een groot aantal ijskristallen, doch de hagelsteen zag er niet naar uit of hij uit verscheiden korrels was samenge groeid. Van de hagelkorrels, die nader hand vielen, overtrof er geen de grootte van een walnoot. Hef vastende meisje. Zij kreeg tweemaal daags een overvloe- digen maalt ij d Miss June, het vastende, meisje figureert in een proces te Margate in Kent. Zij was opgesloten in een glazen kast, die tegen betaling van twee stuivers te zien was, en volgens de reclame die voor dit schouwspel werd gemaakt was het de bedoeling, dat miss June, of wel Winifred Tomlinson, gedurende 44 dagen en nachten zou vasten. In werkelijkheid echter was het meisje in dienst genomen door twee mannen, die haar zeven pond sterling beloofden als zij het karweitje opknapte, ofschoon in de reclame werd beweerd, dat zij 100 pond zou krijgen. Op 14 Juni betrad miss June de glazen kast; een houten beschot werd achter haar dicht geschroefd en de vastenperiode begon. Zij duurde echter geen 44 dagen, want, ook alweer vol gens afspraak, tweemaal daags had de vaste res schafttijd, 's morgens van zeven tot halfacht en 's nachts van 12 uur tot halfeen. Dan werd een der glazen wanden wat weggeschoven en kreeg de honger- lijdster brood, ham, bananen, chocolade, koek, melk en thee. Omdat zij onder deze omstandighe den natuurlijk niet het uiterlijk kreeg van iemand, die dagenlang niets ge geten of gedronken heeft, had zij op dracht gekregen eiken dag de portie rouge waarmede zij zich bewerkte, te verminderen, terwijl zij met behulp van poeder moest zorgen, er eiken day wat bleeker uit te zien. Verder moest zij donkere randen schilderen rond de oogen en den mond, opdat het licha melijk verval duidelijk zou zijn. Er was heel wat bekijks en in acht tien dagen was dan ook al een kleine 2000 gulden ontvange waarvan miss June een klein beetje en de promotors het leeuwenaandeel kregen. Aan de bezoekers werd verzocht geen voedsel aan het meisje te laten zien, omdat dit een noodelocze kwelling zou zijn na verloop van twee weken kreeg zij opdracht op den rug te gaan liggen, niet te spreken of te glimlachen. Ten slotte werd het miss June te bar; zij zag kans een briefje tusschen de glazen wanden door te schuiven naar twee jongens, wien zij verzocht het schrijven aan de politie te geven. Hierin vertelde zij van het bedrog, waaraan dan ook spoedig een eiud was gemaakt. Gebleken is, dat de promotors haar gevraagd hadden als plaatsvervangster op te treden voor een echte vasteres en miss June had dan ook in de meening verkeerd, dat zij inderdaad 44 dagen zou vasten. Door geldgebrek gedwongen, had zij ten slotte in de overeenkomst toegestemd. Cocaïne-smokkelaars aangehouden. Zaterdagavond heeft de recherche te Nijmegeu een drietal cocaine-smok- kelaars gearresteerd, bij welke gelegen heid den politiemannen een hoeveelheid cocaïne tot een gewicht van 1 Kg in handen viel. Reeds geruimen tijd hield de Nijmeegsche recherche een aantal personen in het oog van wie zij ver moedde dat zij cocaïne uit Duitschland Nederland binnensmokkelden. Zaterdag avond nu gingen re<hercheurs op de wandelplaats «Het Valkhof* over tot de arrestatie van een drietal daar ver toevende personen, twee mannen en een vrouw, a'len van Duitsche nationa liteit. Zonder incidenten verliep deze arrestatie niet, daar een van het drieta1, F. F. H., zijn heil in de vlucht zocht De rechercheur Van H. zette hem na en loste daarbij een schot uit zijn revolver. Na een korte achtervolging kon H. daarop eveneens worden ge arresteerd. Het drietal bleek in het bezit te zijn van flacons coaïne tot een totaal gewicht van 1 K.G., die zij van Duitschland naar Nederland hadden gesmokkeld. De Nijmeegsche recherche deed hier dus een goede vangst. Bij het verhoor, hetwelk den drie aange houdenen op het hoofdbureau van politie alhier werd afgenomen, bleek, dat het in de bedoeling had gelegen, de gesmokkelde coaine aan een Neder- landschen handelaar af te leveren. Vakschool voor Meisjes. Hedenmiddag twee uur had op de ge bruikelijke wijze de uitreiking der eind- diplomas van de Vakschool voor Meisjes, plaats. Tegenwoordig waren o.a. de heeren Van Melle, loco-burgemeester, Van Bal- legoijen de Jong, gemeente-secretaris en voorts het bestuur der school. De voorzitter mr. Zaaijer heette de aan wezigen, in het bijzonder de hiervoor ge noemde, hartelijk welkom. Spr. deelt voorts mede, dat het voor de school weer een goed jaar geweest is. De samenwerking liet niets te wenschen over. Een donker punt is echter, dat van regeeringswege be richt werd, dat de 3-jarige cursus omgezet moet worden in een 2-jarige. Spr. keurt de wijze af, waarop dit gebeurd is, zon derder leidende personen en zonder na te gaan, of deze wijziging niet te diep in grijpt, in dit op particulier initiatief ont stane onderwijs. De verandering wordt thans zoo, dat met de tweede klas de vooroplei ding geëindigd is, daarna is dan nog 1 jaar noodig ter verkrijging van het diploma hulp in de huishouding, 2 jaar voor huisnaaister en 3 jaar voor costuumnaaister. Spr. drukt de meisjes, die niet over gaan, op het hart, het tweede jaar goed aan te pakken, opdat zij dan de eerste zullen zijn. Verder deelt hij mede, dat het Ochtman-fonds ook thans weer eenige prijzen beschikbaar stelde voor de leerlingen, waarover de school hef meest tevreden is. Het spijt spr., dat er niet meer prijzen uitgetrokken kon den worden en hij betreurt, dat het Ochtman-fonds, niet meer steun van de ingezetenen geniet. Men had daar bij de stichting van dit fonds op ge hoopt. Vervolgens gaf de heer Zaaijer hef woord aan de directrice, Mej. West- steijn, die mededeelde, welke meisjes zullen overgaan en daarna de eind diploma's overhandigde. Vervolgens reikte de directrice de Ochtman-prïj- zen uit, die toegekend werden aan Jannetje Pannekoek, Co Franken, Sien den Herder en Marie Koeman. De di rectrice wees er nog uitdrukkelijk op, dat deze prijzen niet speciaal aan de knapste leerlingen uitgereikt worden, maar aan die, welke door gedrag en vlijt daarvoor in aanmerking komen. Spr. wenscht verder de meisjes, die van school gaan, het allerbeste toe. Zij moeten vooral niet denken, er met hun diploma te zijn, daar nu pas zal blijken wat zij in de maatschappij waard zijn. Vooral zullen hier trouw en plichtsbetrachting gelden. Dingen waar de school wel op kan wijzen, maar die zij niet kan bijbrengen, en vaak toch van meer belang zijn dan theoretische kennis. Mr. Zaaijer feliciteerde de geslaag den namens het bestuur, zegde direc trice en personeel der school dank voor de wijze waarop zij ook dit jaar hun taak vervulden en hij besloot met de jeugd een prettige vacantie te wen schen. De heer Van Melle sprak hierna nog eenige woorden van gelukwensch en drukte de hoop uit, dat de ge slaagden, nu zij in de maatschappij komen, spoedig een betrekking zullen vinden, al zal dat thans niet meeval len. Hij hield hun echter spreuk „Luc- tor et Emergo" voor, of vrij vertaald „lukt 't vandaege niet, dan lukt 't merrege". Bevorderd werden: Van de ie naar de 2e klasse: A. Bogaards, J. Fokker, A. Glas, J. Joosse (v.w.C. Kramer, A. v. Kleunen, M. v. Kleunen, J. Lobbezoo, J. Melse, C. Nijsse, J. Rottier, M. Verschure, C. Hoo- gerheide, S. Meijler, D. Nieuwenhuijse, H. Nijssen, B. Sandee, N. v. Stel, L. v. Willigen, S. Zandee. Afgewezen 5. Van de 2e naar de 3e klasse: S. de Ja ger, D, v. d. Kreeke, E. Mol, A. Melse, L. Polderman, T.Tilroe, K. v. Belois, Cl. v. d. Graaf, C. de Graaff, A. v. d. Hart, R. Knuist.' A. v. Noord, C. Sinke (v.w.), C. Steketee, K, Treffers, J. Wirtz, W. Zemsch (v.w.), J. Pannekoek. Van de le naar de 2e jaars middagcur sus: M. Adriaanse, A. de Die, J. v. Liere, C. v. Schaik, E. Deak, B. v. Houten. Af gewezen 1. Van de le naar de 2e klasse: opl. hulp i d. huishouding: C. Dijkstra, M. Faasse, H. Gunning, J. Meulenberg, A. Reijnders Schilt, M. Schuilwerve. M. v. d. Burght en E. Hoekstra. Het getuigschrift voor de huishoudelijke vakken ontvangen: L. Bouterse, T. Dam me, M. Davidse, S. den Herder, P. Keu- kelaar, L. Klap, J. Koeman, M. Koeman, J. v. d. Kreeke. Het getuigschrift voor de naaldvakken behaalden: M. de Bad, D. Bom. K. Fran- cke, J. Reijerse, A. Smallegange, M Snoep. Het getuigschrift voor de middagcur sus ontving L. Provoost. Het getuigschrift voor Hulp in de Huis houding ontvingen: B. Bom, T. de Kater en Mol. Het getuigschrift voor kostuumnaaister ontvingen: P. Aliemekinders, K. Bouterse. J. Braam, W. Heintzbergen, Polderman, K. v. d. Sande, N. Willemse. De Rijksregeering in het gelijk gesteld. Hedenmiddag werd te Leipzig door het Rijksgerechtshof uitspraak gedaan in het verzoek van de afgezette Prui sische ministers van de Centrum en van de S. P. D.-fractie in den Prui- sischen landdag, inzake de uitgevaar digde verordening, waarbij de maat regelen van het rijk in strijd met de grondwet zouden worden verklaard en daardoor buiten werking worden ge steld. Het rijksgerechtshof, bij monde van president dr Bumke, heeft het verzoek afgewezen en daardoor het rijk in het gelijk gesteld. (V.D.) Geen Nederlandsche kolen meer? Uit goediugelichte zijde vernemen wij, dat de Belgische cementfabrieken ern stig overwegen of zij in het vervolg Nederlandsche kolen kunnen blijven betrekken, nu de bekende ministerieele aanschrijving, om uitsluitend Nederland sche cement voor openbare werken te gebruiken, de afzet van hun product hier te lande ernstig wordt bedreigd Dit zou een zware slag voor de Neder landsche mijnen zijn, van welke de Bel gische cementfabrieken tot nu toe jaar lijks tienduizenden tonnen kolen be trokken (V.D.) Proces moordenaar pres. Doumer. Zaterdag is onder groote belangstel ling in Parijs het proces begonnen tegen Gorgulog, den moordenaar van president Doumer. Men verwacht, dat het proces 3 dagen zal duren. Een groote 'menigte wenschte tot de recht zaal te worden toegelaten, waarin slechts 50 plaatsen voor het publiek beschikbaar waren. Enkele werkloozen hadden reeds van den vorigen avond bij den ingang gewacht en zij verkoch ten hun plaatsen voor 100 francs en meer. Een groote politiemacht en troe pen zijn bij het gebouw geposteerd. Er zijn 100 journalisten van alle nationaliteiten tegenwoordig. Verdachte Gorgulof werd onder politiegeleide binnengeleid en hij ver toonde zich zeer kalm, in tegenstelling met de nerveusiteit der ambtenaren en alle aanwezigen in de zaal. (V.D.) EEN PAAR MOPPEN. Twee mannen, die bittere vijanden wa ren, zaten beiden in de gevangenis te boe ten voor hun zonden. De een was veroor deeld wegens het stelen van een horloge en de ander wegens het stelen van een koe. Toen zij elkaar een keer bij het half uur tje „luchten" passeerden, lieten zij deze gelegenheid niet voorbijgaan zonder elkaar een hatelijkheid toe te voegen, zij het ook gefluisterd. ,,Hé", sarde de man, die een koe gesto len had: „hoe laat is het?" „Melktijd!" antwoordde de horlogedief. „Ik kan u verzekeren, mijnheer", zei de gevangene, „ik zie er tegen op dat ik een maal deze muren moet verlaten". „Wat?" riep het lid van het Zedelijk Genootschap uit. „Heb je het hier dan zoo naar je zin, dat je er nooit vandaan zou willen? Zoo iets heb ik nog nooit gehoord! Pot hoe lang ben je veroordeeld?" „Levenslang, mijnheer", anwoordde de man. Een man koopt een papegaai en stuurt hem naar huis. Zijn vrouw denkt dat het een kip is, laat hem slachten en doet hem in de soep. 's Avonds komt haar man thuis en zegt bij het binnenkomen: „Wat ruikt 't hier fijn". „Nou", zegt zijn vrouw, „geen wonder, dat beest wat je mij gestuurd hebt, heb ik in de soep gedaan". „Wat", antwoordt haar man, „dat beest, zoo'n duur beest; een beest wat kan spre ken?" „Nou", hernam zijn vrouw, „kan ik rui ken dat ie spreken kan. Had ie dan z'n snoet maar opengedaan". MARKTBERICHT. ROTTERDAM, 25 Juli 1932. Vfasaanvoer: 1000 blauw 40/55, '2500 geel 40 55, geen handel, stemming flauw. BoekweitMansjoerische Juli af lading f 7,30, Noord-Amerikaansche verwacht f 8,20.: Koolzaad f 8,— a fll,— Karwijzaad f17,— a f 18, Aardappelen geen aanvoer. Granen buitenlandsche kalm. Meel f 10,50. Mais f 76,50. Haver f6,— Binnenlandsche geen noteeringen. Varkensmarkt Varkensaavcer 1810 stuks, le kwa liteit 28 a 30 ct., 2e kwaliteit 25 a 27 ct„ 3e kwaliteit 22 a 25 ct., export 29 a 30 ct., handel vlug. BURGERLIJKE STAND VAN GOES. Geboren: Stoffelina Elizabeth d.v. Jacob de Bel en Marie Maas; Laurens Pïeter Johannes z.v. Jacob Ceene en Adriana van den Berge. Huw.-afk.: Jacobus Cornells Brug- geman 25 j. jm. en Jacoba Polderdijk 25 j. jd. te (Wolphaartsdijk. Overleden; Pieternella de Busscher 54 j., echtgenoote vanJanus van Luijk. LICHT OP. Dinsdag 26 Juli 9.29 uur Woensdag 27 Juli 9.28 uur Advertentiën TOO NJKU NST van de Zangschool op WOENSDAG 2 7 JULI, 7 uur, in „de Prias van Oranje". Directeur: de heer Otto Lies. Entrée f 0,30 plus sted. bel. SEIZOEN-OPRUIMING met 20 pet. contant, bij TE KOOP BIJ INSCHRIJVING tegen contante betaling: wassende in de volgende boomgaarden 1. van het Gasthuis te Goes nabij Hein- kenszand, in den Ouden Kamer; 2. van het Burgerlijk Armbestuur te Goes, in de Smokkelhoek te Schore; 3. van den heer Dl. Boonman te 's Gra venpolder; a» bij diens hofstede te 's Gravenpol der behalve de gemerkte boomen; b» bij de Palmboom aldaar; c. achter „de Mooie Staak" te Nisse; d. aan den Koedijk aldaar. 4. van den heer L, Goense Jzn. te Drie wegen bij diens hofstede „Tilburg" aldaar, met uitzondering van de gemerkte boomen. Inlichtingen te bekomen bij den eigenaar. 5. van den heer A. Dekker Jzn te Goes aan den 's Gravenpolderschen straatweg te Kloetinge. Biljetten voor eiken boomgaard afzon derlijk in te leveren op Dinsdag 16 Augus tus a.s»t des middags 12 uur (N. T.) ten kantore van den Notaris H. JONKERS te Goes, alwaar inlichtingen zijn te be komen,

Goessche Courant | 1932 | | pagina 3