SfeadsHieuWs. PpoViDcienieuWs Sport, Lrand*en Tuinbouw Gemeurd Nieuws. WEERBERICHT. Ananascultuur in Suriname. Met steun der regeering. Naar wij vernemen heeft de regeering aan den heer W. C. Clasener te Amster dam in beginsel een dividendgarantie van 5 over een kapitaal van ten hoogste f 400.000 toegezegd ten behoeve van de oprichting van een ananas-cultuur en con- servenfabriek in Suriname. De garantie geldt voor drie jaar en wordt verleend bij wijze van renteloos voorschot, met dien verstande, dat zij uit de winst boven 5 moet worden terugbetaald. De heer Clasener heeft indertijd enkele partijen ananas uit Suriname hier te lande geïmporteerd, welke met medewerking van den heer Hh. van Woerkom te Altena bij Nijmegen in diens fabrieken zijn gecon serveerd, ten einde uit te maken of deze Surinaamsche vrucht voor conserven- doeleinden geschikt is. Ook de bruikbaar heid voor conserveering van de in Surina me gefabriceerde „lichte basterd" suiker werd onderzocht, terwijl de afzetmogelijk heden voor de Surinaamsche ananas in geconserveerden staat nauwkeurig werden bestudeerd. De heer Clasener hoopt nog in dit jaar met den heer J. A. Liens naar Suriname te kunnen verstrekken, om met de uitvoering der planne en aanvang te maen. Geslaagd. Mej. D. B. Maas, alhier, slaagde te Rot terdam voor de akte nuttige handwerken. Gymnastiekwedstrijd. Donderdag 21 Juli werd in het Lies bosch bij Breda een gymnastiekwedstrijd gehouden voor adspiranten van drie ver- eenigingen van het Ned. Chr. Gymnastiek- Verbond. Deelnemende vereenigingen wa ren D.I.O. te Dordrecht, D.I.T.O. te Breda en O.K.K. te Goes, met pl.m. 100 jongens en meisjes. In de driekamp voor jongens behaalde 0.K.K. te Goes resp. den eersten, den tweeden en den derden prijs. Prijzen zwemwedstrijd. In één onzer vorige nummers deelden wij mede, dat voor den Zaterdag a.s. te hou den zwemwedstrijd door Zwemclub ,,'t Sas" zoovele fraaie prijzen beschikbaar zijn gesteld. Thans kan de lezer zich hier zelf van overtuigen, daar vele der prijzen in de etalage van Drogisterij Den Herder, Groote Kade, zijn tentoongesteld. Muziek van „Excelsior". Dinsdag 26 Jui a.s. zal het Kloetingsche muziekgezelschap „Excelsior" op de Markt alhier, een concert geven. Het programma bevat o.m. de volgende nummers 1. Entrée Joyeuse, marsch, Ant. van Leert, 2. Milanesse, ouverture, Jos. Bau- man, 3. Mathilde, valse, D. Bauwens, 4. Sincérité, fantaisie, O. Filsfils, 5. Bartholo, marsch, G. Gadenne.Pauze. 6. Le Dra- peau d'Eindhoven, marsch, Ant. vanLeert, 7. Bellatrice, ouverture, M. Caldero, 8. La Grotte des fées, fantaisie, A. L. Doyen, 9. Finale. Vechtpartij op de Markt. Zaterdagavond omstreeks twaalf uur kregen Van H. en A. Z. alhier in logement „De Omroeper" oneenigheid. Na uit het logement verwijderd te zijn, kwam het op de markt tot een vechtpartij, waarbij A. Z. een mes trok en van H. onder den arm en aan het hoofd verwondde. Van H. bloedde vrij hevig en werd naar „St. Joanna" vervoerd, doch kon hedenmiddag deze inrichting weer verlaten. A. Z., die naar huis gevlucht was, werd door de po litie naar het bureau geleid en is tot Zon dagmiddag vastgehouden. Proces-verbaal zal opgemaakt worden. Beide mannen wa ren onder den invloed van biergebruik. Benoemd. De raad der gemeente Biervliet be noemde tot hoofd der O. L. school A, de heer M. Maas, waarnemend hoofd der school. Mede op de voordracht stonden de heeren P. A. Ocké te Zuidzande en H. Eckhardt te St. Maartensdijk. Inkrimping van het bedrijf. In verband met internationale kartelvor ming in de stikstof-industrie zullen op de fabriek te Sluiskil de productie-normen sterk worden ingekrompen en zal een groot aantal arbeiders, ongeveer een vijf de van het totaal, worden ontslagen. Vischmeelfabrieken en drogerijen, Stij ging van omzet en opbrengst. Door de vischmeelfabrieken en droge rijen te Ouddorp, Brouwershaven, Veere en Breskens zijn in 1931 5,124,774 K.G. mest, zooals kleine garnalen, zeesterren, kleine visch, krabben en wat verder uit de netten komt,verwerkt met een opbrengst van f 165.622,^, tegen 2,767,351 K.G. met een opbrengst van f 33.056.— in 1930. Molens in Zeeland. Blijkens het verslag der Provinciale schoonheids- en archaeologische commis sie over 1931 is de molen te IJzendijke, dateerende van 1841, afgebroken. De mo lens te Aardenburg en ten noordwesten van Cadzand (1847) zijn van hun wieken ontdaan, terwijl de molen op het Seisbol- werk te Middelburg is beroofd van zijn omgang. Het laatste geval schijnt hopeloos.1 Over den molen aan den Veerschen weg, die gevaar loopt van zijn wieken te wor den beroofd, is correspondentie gevoerd met de vereeniging De Hollandsche molen. Accordeon- en Mondaccordeonvereenigingen. Zaterdagmiddag vergaderde te Middel burg het voorloopig bestuur van den Zeeuwschen Bond van Accordeon- en Mondaccordeonvereenigingen met afge vaardigden van verschillende vereenigin gen. De voorzitter, de heer J. A. M. Lam- bermont, stelde na opening het vaststellen van statuten, huishoudelijk reglement en een reglement voor concoursen aan de orde. Bij de behandeling bleek o.a., dat de ver eenigingen, die direct toetreden, f 5,— moe ten betalen voor de reeds gemaakte kos ten en zij, die later volgen, eenzelfde en trée, omd^t zij mede recht krijgen op de eventueele bezittingen van den Bond. De contributie bepaalt het reglement op 20 cent per jaar voor de werkende- en adspi- rantleden van een vereeniging. Over 1932 zal slechts 10 cent berekend worden, om dat het vereenigingsjaar loopt van 1 Janu ari tot 31 December. Na deze behandeling besloot men defi nitief tot oprichting van den Bond, maar de reglementen zullen nog ter bestudeering bij de vereenigingen circuleeren. Slechts enkele afgevaardigden hadden een impe- ralief mandaat en sloten hunne vereeniging aan. De andere konden dit niet beslist ver klaren, maar het staat vrij vast dat zij spoedig zullen volgen. De verkiezing van een definitief bestuur werd aangehouden tot een binnen enkele weken te houden volgende vergadering. Er zullen 7 bestuursleden gekozen worden en nog twee plaatsen voor Zeeuw-Vlaan deren open blijven. HANSWEERT, De sleepboot „Pefra" is nabij Lillo in aanvaring gekomen met zijn sleepschepen, waarbij genoemde boot ernstige lekkage bekwam. Met behulp van de bemanningen der schepen is een noodreparatie aange bracht, waarna de reis naar Dordrecht kon worden voortgezet. VHEER ABTSKERKE. Raadsvergadering. Zaterdag vergaderde de gemeente raad. Afwezig zonder kennisgeving de heer de Jonge. De voorzitter deelt me de, dat de kas van den gemeente-ont vanger einde Juni is is opgenomen, waarbij alles in orde werd bevonden. Ingekomen is een schrijven vanGed. Staten, waarbij de begrooting over 1932 is verdaagd tot 1 Sept. at.s. Ook een begrooting voor de Gezondheids commissie is ingekomen. Door de ge meente moet worden bijgedragen een bedrag van f 5,20. De gemeente-rekening over 1931 wordt den Raad aangeboden met ont vangsten f 20.425,38, uitgaven f 19.265,36 goed slot f 1160,02. De heeren Blok, de Jonge en van Weele worden aange wezen de rekening na te zien. Gewijzigd wordt de verordening voor gemeente-veldwachter. Een af- en overschrijving der begrooting 1932 wordt goedgekeurd. De rekeningen Burg. Armbestuur over 1931 worden nagezien en goedge keurd als volgt's Heer Abtskerke ontvangsten f 14.105,45, uitgaven f 14.105,45 Sinoutskerke ontvangsten f 16.111,921/2, uitgaven f 16.295,05, na- deelg slot f183,121 2; Baarsdorp ont vangsten f2847,65, uitgaven f2259,55, goed slot f 588,10. Begrootingen van bovengenoemde instelling worden be handeld en goedgekeurd als volgt 's Heer Abtskerke ontvang en uitgaaf f6544,87, onvoorzien f2034,87; Sinouts kerke ontvang en uitgaaf f5548,91, on voorzien f 2156,41; Baarsdorp ontvang en uitgaaf f 3144,56, onvoorzien f 714,56. Bij de rondvraag informeert de heer van Weele wat de bedoeling is met enkele olmen op het dorpsplein, die afgetrapt zijn. De voorzitter zegt, dat men zal probeeren of daarvoor nu nog een boom wil groeien. Daarna sluiting, 's-HEER ARENDSKERKE. Bij het schoonmaken van dakgoten, kwam J. H. alhier, doordat de trap waarop hij stond wegschoof, zoodanig te vallen, dat zijn schouder ernstig werd bezeerd. Op advies van Dr. van der Made alhier, werd H. overge bracht naar het Gasthuis te Goes. KAPELLE. Zaterdagmiddag werd door de mu- ziekvereeniging „Ons Genoegen" en de gymnastiekvereeniging „Olympia", een muziek- en sportfeest gegeven in den boomgaard van den heer H. P. Ganseman, dat welgeslaagd mag ge noemd worden. De belangstelling was groot. Verscheidene muzieknummers wer- eeniging „Olympia" verscheidene re gebracht, terwijl de gymnastiekver eeniging „yOlympia" verscheidene brug- en paard-oefeningen gaf, alsook vrije oefeningen en spelen. Voor ver schillende attracties was gezorgd. KRABBENDIJKE. Mej. M. Hofman slaagde te Rotterdam voor de acte nuttige handwerken Geslaagd voor Engelsche Handels- Correspondentie van de vereeniging van Leeraren, de heer J. A. West- s tra te Az. te Krabbendijke. KORTGENE. De heeren Abr. K. Maas, organist, en Koen van der Molen, vlolist, van Rotterdam, gaven Vrijdagavond in de Ned. Herv. Kerk alhier, een concert van gewijde muziek. Er was slechts weinig publiek Tien gulden van de opbrengst van het concert kwam ten bate van het gerestaureerde orgel, dat thans aan alle eischen voldeed. Het muziekgezelschap „Eendracht Maakt Macht" gaf Zaterdag een con cert op de tent in de Voorstraat. NISSE. Vrijdagavond 1.1. wilde het 4-jarig zoontje van C. Steenpoorte alhier, op het rijwiel van zijn vader klimmen, dat bij zijn woning stond, met het gevolg, dat het rijwiel omsloeg en het jon getje zijn been brak. OVEZAND. De heer M. P. L. Jansen slaagde te Rotterdam voor de hoofdakte. SCHORE. In deze gemeente is de melkprijs verhoogd van 8 op 10 cent per liter. Vrijdagavond geraakte aan denZou- teweg een groote, met verpakkingsma teriaal beladen fruit-vrachfauto in de sloot. De weg was hierdoor tijdelijk ge heel versperd, zoodat het verkeer bij den Zanddijk en de Schorebrug moest worden omgeleid. WEMELDINGE. Te Rotterdam slaagden voor de acte nuttige handwerken de dames J. Cijsouw en H. M. de Mul. WOLPHAARTSDIJK. Door de commissie voor werkver schaffing en steunverleening aan va lide werkloozen werd een circulaire gezonden aan alle landbouwers in de ze gemeente, waarin aangedrongen wordt, om zooveel mogelijk werkloo zen in dienst te nemen en zooveel mogelijk handenarbeid te laten ver richten. YERSEKE. Rindrijderij. Zaterdagmiddag hield de ringrijderij vereeniging" „Prinses Juliana" haar ge wone jaarlijksche ringrijderij, langs den Molenpolderdijk. Gunstig zomer weer lokter veel toeschouwers. De uitslag was als volgt1. P. Rent meester, 2. Jac. van Stee, 3. Jac. Bruijnzeel, 4. D. de Koeijer, 5. L, Paauwe, 6. L. Lamper, 7. Jan van Kruiningen. De prijzen bestonden uit kunstvoorwerpen. Alhier is opgericht een derde voet- balvereeniging, met den weidschen naam van „Yerseksche Boys". Tot le den kunnen alleen bewoners van den Dam toetreden. Er moeten dit jaar op de zooge naamde derrie van Nieuw-Namen on gekende hoeveelheden mosselzaad zijn gevallen. Het is evenwel nog niet rijp. Dit zal naar schattting nog 5 tot 6 weken duren. Athlefiek. Vlissingsche Boulevardloop. De Vlissingsche Boulevardloop, ge- organiseeerd door de Vlissingsche Ath- letiekvereeniging „Marathon", is Za terdagavond een groot succes gewor den. De publieke belangstelling was buitengewoon. De voorzitter van de Kon. Ned. Athletiek Unie, de heer Moorman, woonde den wedstrijd bij. De burgemeester van Vlissingen loste het startschot. Er waren 29 loopers verschenen. De wedstrijd werd gewonnen door P. Hartman Jr. van D.O.S. uit Rotter dam in 11 min. 6 3,5 sec., waarmede tevens het record, dat stond ten name van J. Arnold uit Breda in 11 min. 21 sec. werd verbeterd. Tweede werd J. Hoogeveen van A.V. 1931, eveneens uit Rottetdam, in 11 min. 15 4 5 sec. Derde werd J. Hoogweg van „Hellas" uit Utrecht in 11 min. 23 1 3 sec. Vierde was W. F. Schmidtke van A.V.A.C., Amstredam, in 11 min. 26 3/5 sec. De vereenigingsprijs werd gewonnen door D.O.S., Rotteerdam, met 20 p. V oetbal. Z. V. B.-uitslagen. Kapelle II-Goes V 1-2 Kruiningen II—Hansweert III 5—0 Hansweert—Vlissingen-comb. 0—4. Deze match werd overgespeeld, daar de vorige indertijd wegens regen ge staakt moest worden. Vanwege de be zwaren, gemaakt door den trainer van Vlissingen, kon het eerste elftal slechts zeer onvolledig opkomen. Over tijd werd aangevangen, daar de scheids rechter wegens trein missen niet op kwam. De op het terrein aanwezige arbiter P. Koster, belastte zich echter welwillend met de leiding. De eerste periode werd vooral beheerscht door beide back-stellen. Goede aanvallen waren zeldzaam en werden door de keepers, die beiden goeden vorm beet hadden, afgeslagen, tot, toen er een half uur gespeeld was, Vlissingen een strafschop omzette in een doelpunt. Enkele minuten later werd een buitenspel-doelpunt terecht geannuleerd. Blijkbaar was het hor loge van den scheidsrechter ietwat van streek, want reeds na 40 minuten werd de rust aangekondigd. Na half-time ontaardde de strijd in te forsch spel. Keer op keer werd hands gemaakt. Een van de vele goede aanvallen op het Hansweert-doel le veren tenslotte weer een goal (2—0) op, prachtig door den rechtsbinnen van Vlissingen, Boogaard, na 22 minuten gemaakt. 10 minuten later werd door denzelfden speler andermaal gedoel punt (0—3). Een weinig later werd door Vlissingen het laatste punt ge scoord (0 —4), met welken stand het einde kwam. N.-B.-elffal—Red Star 36. Op het voetbalterrein „Houtrust" te Kortgene, werd Zondag een internat, bekerwedstrijd gespeeld tusschen het onlangs opgelichte Noord-Bevelandsch Elftal en de „F.C. Red Star" van Ant werpen. Vóór de rust was de stand 2 1 voor Red. Star. Even er na kreeg het N.- Bevelandsch Elftal de overhand, doch leed tenslotte, nadat de stand 3 3 geweest was, tegen de sterke gasten een '6—3 nederlaag. Voor de Noord- Bevelanders scoorden Zuijdweg, Eif en A. Platschorre. Werkloozen voor maaimachines. De directie van de maatschappij Van der Griend, iandexploitant te Griendtsveen, heeft besloten al de door haar op ontgon nen Peelgrond verbouwde haver, rogge en tarwe te doen maaien met de zicht. In verband hiermee heeft zij zich ge wend tot het bureau voor arbeidsbemid deling en het bestuur der werkliedenver- eeniging voor arbeidskrachten. Koop- en pachtprijzen van landerijen. Volgens het verslag van den land bouw en de veeteelt in Zeeland over 1931 bewogen de koop- en pachtprijzen van landerijen zich over 't algemeen in dalende richting. Toch schijnt in sommige deelen der provincie o.a. op het eiland Tholen) de daling speciaal voor kleine perceelen, zeer langzaam te gaan. Zoo zijn er b.v. nog verpacht voor f 50,per H.A. en hooger, het geen verband houdt met gunstige re sultaten van de vroege aardappelteelt. Meermalen zijn in het afgeloopen jaar in Zeeland nog hofsteden verkocht tegen prijzen, die in vergelijking met de marktwaarde der landbouwproducten beslist te hoog waren Op Walcheren zijn over het geheel de koopprijzen met ongeveer 20 tot 30 pet. gedaald en de pachtprijzen met 10 tot 30 pet. De koopprijzen varieerden van f1400,- tot ruim f 2000,per H.A Op Noord- Beveland zijn in 1928 landerijen ver kocht voor f 2700, - en f 3600,— per H.A. en in 1931 in dezelfde polders respectievelijk voor f 840, en f 1400 In Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen is van f 600,tot f 800,per H.A. besteed. In Schouwen gingen zoowel de koop als de pachtprijzen met 30 tot 40 pet. naar beneden. De laatste 1 epen in Wes -Zeeuwsch-Vlaanderen met 40 tot 50 pet. terug. Wat de daling van de koopprijzen betreft, deze zijn thans vrijwel overnl tot staan gekomen. Diefstal van postwissels. Hulpbesteller en me deplichtige in arrest. Den laatsten tijd verdwenen op het postkantoor te Heerlen op een zeer ge heimzinnige manier verschillende postwis sels, waaronder vrij groote bedragen zoo als f 175,—. De directeur van het postkantoor te Heerlen stelde zich in verbinding met de recherche. In deze zaken heeft ,de hoofd inspecteur van politie, daarop een uitge breid onderzoek ingesteld. Vrijdagmorgen werd door den directeur van het postkantoor aangifte gedaan, dat een postwissel van f50 was uitbetaald, terwijl de geadresseerde, zekere C. uit de Laanderstraat, verklaarde nóch den post wissel, nóch het geld te hebben ontvangen. De postwissel was met H. V. afgeteekend. Het onderzoek op het postkantoor leid de tot de arrestatie van een 17-jarigen hulpbesteller bij de posterijen, die vrij spoedig door de mand viel. Vermoed werd dat hij een medeplichtige had buiten het postkantoor. Dit vermoeden bleek juist te zijn. Als medeplichtige werd gearresteerd de 17-jarige C. H. B., die eveneens een volledige bekentenis aflegde en mededeel de, dat hij de postwissels van den hulp besteller, die ze stal, ontving, ze afteeken- de en ter betaling aan het loket aanbood. Na ontvangst werd het geld gedeeld. Ruim driehonderd gulden zijn hun op deze wijze in -handen gevallen. Beiden zijn in het politiebureau opgeslo ten en worden ter beschikking van de jus titie te Maastricht gesteld. Opgelicht voor 30.000. In aansluiting op ons bericht in ons vo rig nummer schrijft de „Telegraaf" In den zomer van het jaar 1929 bezocht 'mej. K. het Muiderslot en raakte toen in De verwachting tot den avond van morgen luidt Meest matige aanvankelijk tijdelijk wellicht toenemende Zuidelijke tot Westelijke wind, zwaar bewolkt tot betrokken, af en toe regen, weinig verandering in temperatuur. gesprek met de vrouw van den congierge. De bezoekster vroeg o.a. naar de beteeke- nis van een voorwerp, dat de vrouw om den hals droeg,waarop zij vernam dat dit het insigne was van de orde der co-ma gonnerie. Als de bezoekster er meer van wilde weten, moest zij zich maar wenden tot den concierge, die er geheel mee op de hoogte was. Bij het daarop gevolgd on derhoud tusschen den concierge en mej. K. deelde eerstgenoemde mede, dat hij grootmeester van de co-magonnerie was. Inderdaad was dit allerminst het geval, want R. had reeds eerder van het bestuur een wenk gekregen, dat hij, om bepaalde redenen, moest bedanken als lid van de orde, waaraan door hem dan ook gevolg was gegeven. Het resultaat van het gevoerde onder houd was, dat mej. K„ toen zij in haar woning was teruggekeerd, een brief schreef aan den concierge, met het verzoek haar als lid van de co-magonnerie in te schrij ven. De concierge schreef daarop terug, dat dit zonder meer niet gebeuren kon, maar dat zij eerst moest toonen, iets voor het goede werk over te hebben, door een zeker geldsbedrag over te maken. Mej. K. gaf aan dat verzoek gehoor en zond de eerste maal een bedrag van f 2500. Er vol de echter géén inschrijving als lid der co- magonnerie. Met allerlei voorwendsels is de concier ge er in geslaagd de dame in Soest telkens weer te bewegen, hem sommen gelds af te staan voor de co-magonnerie, terwijl zooals thans gebleken is nimmer die bedragen voor het aangegeven doel wer den benut. Hoe geraffineerd de man tegen over mej. K. optrad, moge o.a. hieruit blij ken, dat hij eens bij haar kwam volgens door hem afgelegde verklaring heeft hij wel meer dan honderd visites in Soest af gelegd met een getypten brief, welke fakomstig heette te zijn van een oude dame, welke haar kapitaal wilde aanwenden voor den bouw van een inrichting voor vegetariërs, geheelonthouders en anti militaristen. Door tusschenkomst van den concierge zou mej. K. directrice hebben kunnen worden van het te stichten gebouw. Dit verhaal berustte ook geheel op fanta sie en had slechts ten doel mej. K. gunstig voor R.'s plannen te steramen, welke slechts beoogden de dame steeds meer geld afhandig te maken. Hoewel overeengekomen was, dat voor de door haar gestorte gelden aan de dame te Soest een rente van 5 zou worden vergoed, is zulks niet geschied. Wel stel de de concierge haar éénmaal een bedrag van f 1000 ter hand, en toen mej. K. eens op het slot te Muiden verscheen, omdat zij wantrouwen begon te koesteren, tracht te de concierge haar weer gerust te stel len door haar een bedrag van f 400 te overhandigen. Uit de door haar persoonlijk bijgehou den administratie kon nauwkeurig worden nagegaan, op welke data mej. K. den con cierge de door hem gevraagde gelden ver schafte. Zoo heeft zij in de maand Juli '30 effecten verkocht tot een bedrag van f 2700, tegelijkertijd aan de Incassobank te Utrecht van haar tegoed aldaar f 3500 opgenomen en tevens f 8500 van haar spaarbankboekje bij die bankinstelling te ruggevraagd, zoodat de concierge te Mui den in totaal niet minder dan een som van f 14.500 ontving. Bij een andere gelegen heid kreeg hij wederom f 2500 en op een Novemberdag in 1930 heeft mej. K. in haar safe aan genoemde bank aan R. een bedrag van f 10.000 ter hand gesteld. Wat de slotconcierge met die groote bedragen uitgevoerd heeft, is nog een raad sel. Aangenomen wordt, dat hij door een te royale levenswijze van de ééne schuld in de andere geraakte, waardoor langza merhand aanzienlijke tekorten ontstonden. (Voor R. in 1919 als concierge door het rijk werd aangesteld, was hij tramconduc teur in Den Haag.) In December j.l. kwam mej. K. tot de conclusie, dat zij was opgelincht. Zij liet R. een schuldbekentenis teekenen voor het totale bedrag dat hij, zoogenaamd voor de co-magonnerie van haar ontvangen had. In die schuldbekentenis heeft de concier ge nog met eigen handschrift ingevoegd, dat de orde ook te Muiden was gevestigd, welke inlassching door hem werd gepara feerd. (Deze inlassching heeft bij het thans ingestelde onderzoek een belangrijk bewijs van schuld tegenover den concierge op geleverd, omdat hij eerst verklaard had, zijn handteekening destijds op een blanco vel papier geplaatst te hebben en niet te weten, wat men daarboven geschreven zou hebben.) Nadat de rechtskundige adviseurs van mej. K. een aanklacht wegens oplichting tegen den concierge bij den Officier van Justitie te Amsterdam hadden ingediend, werd de zaak ter fine van onderzoek in

Goessche Courant | 1932 | | pagina 2