Hierop letten! Rechtszaken Buitenland, School en kerk. handden Tuinbouw Sport. Gemengd NieuWs. •VAN MBLLB'S- GOESCHE ONT BYT- KOEK Iraatste Berichten. ven de Schelde. Velen, die naar Vlissin- gen gingen om het luchtschip toch goed te zien, keerden teleurgesteld huiswaarts, ter wijl zij, die thuis gebleven waren, er ten minste nog iets van gezien hebben, zij het dan ook op grooten afstand. IJSKASTEN, reeds vanaf 19,*—elec- trische ijskasten vanaf 230,—. J. M. POL DERMAN, Telefoon 129, Groote Markt, Goes. RECHTBANK TE MIDDELBURG. In de zitting van 17 Juni werden de vol gende zaken behandeld Roekeloos gereden. J. F. d. J., 28 jaar, commissionnair te Ovezand, werd ten laste gelegd, dat hij op 31 Maart 1932 te 's-Heer Arendskerke, grovelijk roekeloos en onvoorzichtig bij het nemen van een bocht met zijn motorrij tuig heeft gereden, waarbij hij in de bocht van den weg met een ander motorrijtuig in aanraking is gekomen, tengevolge waarvan de zich in het motorrijtuig door hem be stuurd bevindende P. J. Otten, zijn been heeft gebroken, eenige weken in een zie kenhuis heeft moeten verblijven en gedu rende dien tijd zijn beroepsbezigheden niet heeft kunnen waarnemen, en Cornelia de Jonge, die in het motorrijtuig van verdach te zat, door die botsing overspannen is ge weest en een week in het ziekenhuis te Goes is verpleegd, terwijl F. Wilcat, die in de andere auto zat, na eenigen tijd in het ziekenhuis te Goes te zijn verpleegd, moest worden, overgebracht naar het Sanatorium voor zenuwlijders te Oegstgeest. Eisch: f 25 boete of 10 dagen hechtenis. Mr. F. W. Adriaanse achtte het ten laste gelegde niet bewezen en vroeg vrijspraak. Dronken op rijwiel. Ph. P., 44 jaar, schipper te Yerseke, was op 20 Mei j.l. door den Kantonrechter te Goes veroordeeld tot 14 dagen hechtenis, wegens openbare dronkenschap, gepleegd te Kloetinge, op 21 December 1932, terwijl hij een rijwiel bestuurde en hij toen niet in staat mocht worden geacht, dat rijwiel naar behooren te kunnen besturen. De verdachte en de Ambtenaar van het O. M. waren in hooger beroep gekomen. Eisch: bevestiging van het vonnis van den Kantonrechter. In hooger beroep. Door J. K., 52 jaar, koopman, en J. K., 22 jaar, werkman, beiden te 's-Gravenpol- der, is hooger beroep aangeteekend tegen het vonnis der Rechtbank te Middelburg van 6 Juni j.l., waarbij zij wegens mishan deling van een ambtenaar werden veroor deeld, ieder tot f25 boete of 10 dagen hechtenis. De Officier van Justitie was reeds in hooger beroep gekomen. In hooger beroep. A. v. 't W., 21 jaar, arbeider te Hoedekenskerke, is in hooger beroep ge komen tegen het vonnis van den Kanton rechter te Goes, waarbij hij is veroordeeld tot f 15 boete of 15 dagen hechtenis, ter zake van het besturen van een rijwiel, ter wijl hij daartoe niet in staat was. DE OSLO-STATEN. Vermindering van in voerrechten tusschen België Luxemburg en Nederland. De besprekingen te Genève tusschen de ministers van Buitenlandsche Zaken der Staten, dit tot de Conventie van Oslo van October 1930 zijn toegetreden, zijn thans voorloopig beëindigd. Uit het communiqué, dat de ministers gezamenlijk hebben uitge geven, blijkt, dat de hooggespannen ver wachtingen, welke bestonden, nog niet zijn verwezenlijkt. Naar verluidt, is onder meer getracht, reeds nu een overeenkomst tot stand te brengen omtrent tariefsverlaging voor bepaalde groepen van producten, die voor den handel tusschen deze Staten van speciaal belang zijn. Het is voornamelijk aan de houding van Zweden te wijten, dat deze overeenkomst niet bereikt is. De houding van Zweden heeft ook Denemarken en Noorwegen hui verig gemaakt. Daarentegen vernemen wij zoowel van Belgische als van Nederlandsche zijde, dat de besprekingen tusschen België, Luxem burg en Nederland een gunstig verloop hebben gehad, en dat men het vrijwel eens is geworden over een overeenkomst tot verlaging van de invoerrechten voor een aantal artikelen, die in den handel tus schen deze landen een belangrijke rol spe len. Van Belgische zijde vernemen wij, dat deze tariefsverlagingen voor sommige ar tikelen zelfs tot 50% zouden gaan. Van Deensche zijde vernemen wij nog, dat het plan, waarover de besprekingen ge- loopen hebben, in hoofdzaak zou neerko men op een tarievenbestand tusschen de zes genoemde landen voor den duur van een jaar, met geleidelijke opheffing van alle contingenteeringsbepalingen. Daarna zouden de invoerrechten gedurende drie jaar telkens met 10% worden verlaagd. Bij al deze besprekingen heeft de bedoe ling voorgezeten, de deur zoo wijd moge lijk open te stellen voor de toetreding van andere Staten. Men heeft den indruk, dat het plan niet definitief is opgegeven. Permanente revolutie. In Chili weer een andere r e g e e r in g In Chili is een contra-revolutionaire be weging uitgebroken, die ten doel had de socialistische junta te verdrijven en Mon- tero, die veertien dagen geleden door de junta uit zijn ambt van president werd ont zet, weer aan het bewind te brengen. Of dit laatste echter werkelijk in de bedoe ling lag, is nog een open vraag, want wel is de contra-revolutionnaire beweging, die onder leiding stond van generaal Saenz er in geslaagd, de junta ten val te brengen, doch Saenz heeft zichzelf onmiddellijk tot hoofd van den Chileenschen staat uitge roepen. Zeeuwsch Technisch Instituut. Examen voor water bouwkundig opzich ter en voor beton- technicus. De Commissie, belast met bovengenoemd examen, is thans als volgt samengesteld A. Commissie van Toezicht: Ir. N. van Spanje, hoofdingenieur van den Rijkswater staat te Goes; Ir. P. L. Israël, ingenieur van den Provincialen Waterstaat te Goes; Mr. J. H. M. Stieger, lid van Ged. Staten van Zeeland te Goes. B. Examencommissie W. H. J. van der Hooft, directeur Zeeuwsche Betonm. te Kloetinge, voorzitter; Ir. L. A L. Hamers, ingenieur van den Rijkswaterstaat te Goes; Ir. C. Reedijk, ingenieur van den Provin cialen Waterstaat te Goes; Ir. A. Rothui zen, bouwkundig-ingenieur te Middelburg; C. Baggerman, technisch ambtenaar van den Rijkswaterstaat te Vlissingen; T. Huis man, technisch ambtenaar van den Rijks waterstaat te Sas van Gent; R. D. Faber, technisch ambtenaar van den Rijkswater staat te Zierikzee; F. G. C. Rothuizen, di recteur van Gemeentewerken te Goes; P. Wilschut, leeraar aan de Ambachtsschool te Goes; M. W. van de Weert, architect te Goes; W. Bierens, oud-architect, burge meester van Kapelle; P. Kakebeeke, lee raar aan de Ambachtsschool te Goes; J. Melse, leeraar aan de Nijverheidsscholen te Goes; J. van der Meulen Bosma, leeraar aan de Ambachtsschool te Goes, secretaris. DE TERTIAIRE WEGEN. Andere verdeeling der gelden in het belang van den land bouw noodig. De gevolgen van het feit, dat uit de ba ten van het Wegenfonds zoo goed als niets wordt besteed voor onderhoud en verbete ring van de tertiaire wegen, doen zich met den dag meer en meer gevoelen schrijft de secretaris van het Kon. Ned. Landbouw Comité dr. Molhuyzen in het officieele or gaan. Het is daarom noodig, dat men van de dwaling terugkomt als zouden de ter tiaire wegen van ondergeschikt belang zijn. Waar de onderhoudskosten niet uit het Wegenfonds kunnen worden bestreden, moeten de beheerders dier wegen zelf voor die kosten zorgen. De situatie is nu zoo geworden, dat de beheerders van de ter tiaire wegen geen of onvoldoende fondsen hebben om deze wegen te onderhouden, laat staan te verbeteren, waarvan het ge volg is, dat een behoorlijk en veilig auto verkeer over een groot deel dezer wegen niet meer mogelijk is. Als men van regeeringswege niet inziet, dat onmiddellijk ingrijpen noodzakelijk is, zoo betoogde de heer G. W. Stroink op het Ned. Landhuishoudkundig Congres '31 te Vlissingen, dan zal men voor allerlei ongewenschte feiten komen te staan en .hij voorspelde, dat straks het platteland in de absolute onmogelijkheid zal komen te ver- keeren, die wegen te onderhouden. De belastbare inkomens, zoo zeide hij, verlaten de gemeenten, tal van boeren heb ben geen inkomsten meer en hier en daar in Friesland is het reeds onmogelijk geble ken, gelden uit te trekken voor het onder houd der wegen. We zitten reeds met het hoofd tegen het plafond; 80 a 100 opcen ten op de Fondsbelasting en aan de op centen op het personeel komt ook geen eind; de provincie is er evenzeer aan toe, aldus de heer Stroink. Dat uit het Wegenfonds geen bijdrage voor verbetering en onderhoud van de ter tiaire wegen wordt beschikbaar gesteld, is vooral ook tegenover de gebruikers dezer wegen onbillijk, omdat dezen toch ook we genbelasting betalen. Te meer is dit on billijk, omdat onderscheidene tertiaire we gen in wezen primair, d.w.z. verbindingen voor doorgaand verkeer zijn. Het belang van het moderne snelverkeer en het mechanische vrachtvervoer is toch hierin gelegen, dat het zich niet tot de pri maire wegen beperkt, maar grondstoffen en producten vervoert rechtstreeks van producent naar consument. Hieruit volgt, dat het met het tot stand komen van de Wegenbelastingwet beoogde doel dan wordt miskend, wanneer er ook niet naar wordt gestreefd om ten behoeve van het verkeer over de tertiaire wegen een bruikbaren toestand te scheppen en de zoo zware en steeds stijgende financieele lasten voor de onderhoudsplichtige platte landsgemeenten en waterschappen door steun uit het Wegenfonds te verlichten. Het zou daarom in het belang van het verkeer op het platteland, maar ook uit een oogpunt van billijkheid gewenscht zijn, dat het Rijk de op het Rijkswegenplan ge plaatste wegen, die thans bij anderen in Poeders en tabletten zijn alléén echt, als de verpakking voorzien is van den naam Mijnhardt. Let bij het koopen daar spe ciaal op, want dit alleen garandeert U de echtheid. onderhoud zijn, overneemt, hetgeen in overeenstemming zou zijn met den geest van de Wegenbelastingwet en dat in af wachting van die overname, aan de onder houdsplichtigen dezer wegen met terzijde stelling van de vele beperkingen bijdragen worden verstrekt. Toch kan dit niet anders dan als een lapmiddel worden-beschouwd. Voor een oplossing van het vraagstuk van de ter tiaire wegen zal het noodig zijn, zooals in een adres van de Vereeniging van Neder landsche Gemeenten en van de Unie van Waterschapsbonden op 9 Juni j.l. gericht aan den minister van Waterstaat, uitvoe rig en gedocumenteerd is uiteengezet, dat een andere verdeeling van de gelden van het Rijkswegenfonds plaats heeft dan tot nu toe het geval is geweest. Het in art. 32, sub. 2, der Wegenbelastingwet genoemde percentage der uitkeeringen aan de provin cies zal moeten worden verhoogd, waar door het mogelijk wordt, dat ook voor de wegen, die thans niet op de provinciale plans zijn gebracht, maar die van inter communale beteekenis zijn, in ruime mate gelden beschikbaar worden gesteld. Voetbal. ZATERDAG-COMPETITIE Z. V. B. Hieronder enkele uitslagen Rilland II Hansweert III 61 H.V.V.Kruiningen II 7 1 Krabbendijke—Waarde 42 Nederlaag-wedstrijden „Hansweert". Hansweert I Goes I 32 Reeds spoedig na den aanvang scoor de Hansweert haar eerste goal, welke gevolgd werd door een periode van zwaar Goes-overwicht. Een doorbraak van Hansweert gaf, na 25 min., haar linksbinnen echter gelegenheid den stand tot 2o op te voeren en de zelfde speler zorgde, toen er 32 min. gespeeld was, voor het 3de Hansweert- doelpunt. Zes minuten later kreeg Goes een strafschop te nemen doch deze werd jammerlijk slecht ingeschoten en door keeper Luik gemakkelijk gestopt. Na rust was Hirdes bij Hansweert vervangen door Rommers Goes pakte nu direct flink aan, wat na 14 min. tot resultaat had, dat v d. Klooster een mooi doelpunt maakte. Tien min later kreeg Goes andermaal een straf schop te nemen die Daniëlse ditmaal keurig bcnutie (32). Deze stand bleef tot het einde ongewijzigd, zoodat Hansweert dus met 32 zegevierde. Wellicht had een gelijk spel beter de krachtsverhouding uitgedrukt. Nederlaag-wedstrijden „Rilland". De 6de en laatste wedstrijd speelde Rilland Zaterdag 11 tegen de sterke 2de klasser D.O.S K O I. uit Bergen op Zoom welke echter 5 invallers telde Al dadelijk werd een vlug tempo in gezet. Na een kwartier spelens wist D.O.S.K.O. te doelpunten. Nu volgden eenige goede aanvallen van Rilland waar van er één na 18 min. middels een mooi vleugelschot den gelijkmake 1 bracht. 1 -1Wederom nam D.O.S.K.O. de leiding, tot, u,t een scr mmage, voor het D.O S.K.O. doel L. Almekinders prachtig inschoot (22) Na rust zette Rilland er alles op om de leiding te veroveren doch haar meerderheid leverde niets op en van een oogenblik van inzinking profiteert D.O.S.K.O. en scoorde haar 3de goal (32). Het laatste kwartier van deze n uiterst spannenden wedstrijd was wee r voor Rilland doch soms op wonderlijke wijze ontsnapte het D.O.S K.O.-doel steeds aan een doorboring. D.O S.K.O. won dus met 32. Het Rilland-elftal was als volgt op gesteld: Doel: Polderman; achter: Van Pul en J. Hirdes; midden: Colpaart, Traa- en Windhorst; voor: Prevo, Treffers, L. Almekindes, Rommers en C. Alme kinders. Na afloop van den wedstrijd vond in het clublokaal de prijsuitreiking plaats. De voorzitter van Rilland, de heer P. van Roosmalen bracht dank aan de bestuurders en spelers der deelnemende vereenigingen en aan de scheidsrechters waarna de heer A. Imanse, secr- competitieleider, tot de prijs-uitreiking overging. De uitslag luidde als volgt: ie prijs D.O.S.K.O., 2de prijs O.V.C(Oud Vossemeer) 3de prijs Goesche Boys, 4de prijs Yerseke, 5de prijs Hansweert en de 6de prijs Krabbendijke, A t h 1 e t i e k Kampioens-wedstrijden Z. A. B. Bij de Zaterdag te Middelburg gehouden kampioenswedstrijden van den Zeeuwschen Athletiekbond, won O.K.K. uit Kortgene de 4 maal 100 M. estafette voor dames in 68 3/5 sec. Mej. E. de Die, van genoemde vereeni ging, behaalde tevens den eersten prijs ver springen. Bloedig familie-drama. Zondagmorgen heeft zich te Amster dam een drama afgespeeld waarbij veel bloed is gevloeid In de 2e Witten- burgerstraat, op de derde verdieping van perceel 7 begon het. Daar woont een moeder met haar beide zoons. De oudste zoon is werkloos en tenge volge daarvan erg prikkelbaar. Die prikkelbaarheid leidde nu en dan tot ernstige onaangenaamheden thuis. Zoo ook Zondagmorgen. Er ontstond weer kwestie tusschen moeder en zoon en laatstgenoemde wond zich daarbij zeer op. Hij dreigde de vrouw uit het raam te gooien. Het tumult en de bed eigingen werden gehoord door omwonenden en twee mannen wilden de vrouw te hulp komen Zij moesten hun hulpvaardig heid met ernst g lich melijk letsel be- koopen. Het tweetal, onder wie een bewo er van Hilversum was, liep de trappen op en beletten de woesteling zijn moeder te mishandelen. Hierdoor werd de man nog wilder. Hij greep een sroot broodmes, dat op tafel lag en s'ak daarmede de twee andere personen. De steken waren diep en groot. De Hilversummer kreeg een snede in den rug. Beiden verloren veel bloed en de kamer droeg daarvan rij kelijk de sporen. Daarna wierp de wildeman het mes weg en sprong uit het raam aan de achterzijde. Met een zwaren slag kwam hij op het hoofd teiecht en bleet bewusteloos op de cementen binnenplaats liggen Daar vond de politie hem. De Hil versummer was naar het bureau Kat tenburg geloopen en werd voorloopig verbonden. De dader bleek zwaar ge wond te zijn. Er wordt voor zijn leven gevreesd. Hij en de Hilversummer wer den naar het Binnen Gasthuis over gebracht en daar opgenomen. Wielrijder overreden. Zaterdagmiddag omstreeks vier uur heeft op den Rotterdamscheweg onder Delft een ongeluk met doodelijken af loop plaats gehad. Twee wielrijders reden achter een tractor met aanhang wagen in de richting Delft. Ter hoogte van Overslag moest de bestuurder van den tractor vaart verminderen voor een wagen, die stilstond. Hij gaf een tee- ken, dal blijkbaar door de wielrijders niet werd opgemerkt. Eén van hen, de 18-jarige fabrieksarbeider P. B. uit Schiedam botste daardoor tegen den aanhangwagen op, Hij viel en werd op hetzelfde moment gegrepen door een u t tegenovergestelde richting komende personenauto, bestuurd door den heer N. uit Voorburg. De ongelukkige werd zeer ernstig gewond opgenomen De Delftsche politie, die spoedig met een auto-brancard ter plaats was, vervoerde den jongeman naar het gasthuis, doch tijdens zijn vervoer is hij aan de be komen kwetsuren overleden. De onbewaakte overweg. Op een onbewaakten overweg tus schen Zelhern en Ruurlo kwam gis teren tegen 12 uur een vrachtauto in aanraking met den tre n uit Twente. De chauffeur kon nog juist bijtijds uit de cabine springenhet voorste ge deelte van den vrachtauto werd geheel vernield. Het uitzicht ter plaatse is goed. De chauffeur die materiaal voor weg verharding in zijn wagen had en den- zelfden rit den laatsten tijd reeds vele malen had gemaakt, vervoerde juist zijn laatste vrachtje, dat hem noodlottig dreigde te worden. Proces Matuschka. Pleger van spoor wegaanslagen. Het proces te Weenen tegen Syl vester Matuschka, den dader van de treinaanslagen in Oostenrijk, Duitsch- land en Hongarije (hij staat thans alleen voor den eerste, dien bij Anz- bach terecht) begon met vertraging onder alle aanwijzingen van sensatie Reeds lang voor het begin der be handeling hadden zich voor den hoofd ingang van het gerechtsgebouw hon derden verzameld, van wie echter slechts een klein deel dat kaarten had, toegelaten kon worden. Toen Matuschka, begeleid door twee gerechtsdienaren de zaal binnenkwam, ging er een levendige beweging door het publiek. Op de vraag welken godsdienst hij heeft, roept hij luide uit: „Ik ben Roomsch Katholiek". President: „Wat is uw beroep?' Matuschka: „Pleger van spoorweg aanslagen". Op het bescheid van den president dat dit toch geen beroep .is, ziegt Matuschka tenslotte, dat hij koopman geweest is. ■DEMSOETEN INVAL SEDERT 1&Z&- De president ging daarop over tot het verhoor van verdachte, die in een Duïtsch-Hongaarsch dialect zijn leven schetst en vooral lang stil staat bij de oorlogsgebeurtenissen, welke grooten indruk op hem hebben ge maakt en waaraan hij zijn huldigen geestestoestand toeschrijft. Hij heeft zoo verklaart hij, geen menschen on gelukkig willen maken en slechts de aandacht willen vestigen op zijn uit vinding tot het voorkomen van spoor wegongelukken. Op de vraag, of hij wel eens in Parijs is geweest, ant woordde Matuschka, dat hij niet met zekerheid kan zeggen, of hij daar is geweest, doch den indruk heeft, dat hij geen bezoek aan Parijs heeft ge bracht. In het verdere verloop van zijn ver hoor verklaarde Matuschka met be trekking tot den treinaanslag bij Jüter- bog, niet te hebben gedacht, dat er iets ernstigs zou gebeuren, aangezien het terrein langs de spoorlijn uit zand bestond. Nadat het ongeluk was ge schied, was hij te voet naar Berlijn, een afstand van 50 K.M., .geloopen. Daarna keerde hij naar Weenen terug. Vervolgens kwam de door verdachte veroorzaakte treinramp van Bia Tor- bagy ter sprake. In verband hiermede richtte de voorzitter tot Matluschka de vraag, welk motief hij voor zijn daden had gehad. Thans weet ik zelf niet, waarom ik het heb gedaan, luidde hierop verdachte's antwoord. Nu pas zie ik in, dat ik naar een verkeerd' middel heb gegrepen. Naar men nader meldde, is Matuschka tot 6 jaar zware kerkerstraf veroordeeld. De Oslo-Staten. Naar het departement van Buitenland sche Zaken meldt, zijn de vertegenwoordi gende ministers van België, Luxemburg en Nederland, te Ouchy tot een overeenkomst op economisch gebied gekomen; zullen tus schen deze landen speciale gevallen Red.daargelaten, geen nieuwe invoer rechten geheven of belemmerende bepalin gen gemaakt worden en zal men tot een jaarlijksche verlaging met 10% van de be staande rechten overgaan. Alle andere sta ten kunnen op voet van gelijkheid tot deze conventie toetreden. Men hoopt hiermede een begin gemaakt te hebben met het weg nemen der economische slagboomen. (B.) VEILINGSVEREENIGENG „ZUID-BEVELAND" TE GOES. Exportveiling van 20 Juni 1932. Kruisbessen f 4,— a f 4,80 per 100 K.G. Kleine veiling. Aardbeien f 14 a f22, Tomaten 23 a f 50, Postelein f 13, Idem 2e soort 4, Dop erwten f 35, Idem 2e soort f 8, Princesse- boonen f 48 a 59, Nieuwe aardappelen 8, Oude aardappelen 1,70, alles per 100 K.G., Bloemkool f5 a f 10, Idem 2e soort 2 a 4, Kropsla 0,70 a 3,80, Witte komkommers 7 a f 10, Groene komkom mers f 3 a 5, alles per 100 stuks. Worte len £5, Rabarber £2,40, Radijs f 1,30, Bloemen: Pioenrozen f 9, Duizendschoonen f 4 a 5, Lathyrus 1 a 2, Anjelieren f 4, alles per 100 bos BURGERLIJKE STAND VAN GOES. Geboren: Marinus Cornelis z.v. Corne- lis Oele en Johanna Klazina van de Schraaf. Huw.-aang.: Johannes Cornelis Leijten 27 j. jm. te Roosendaal en Nispen en Wil- helmina Zuidijk 20 j. jd. Huw.-afk.: Jacob van der Weele 22 j. jm. en Lourina Walhout 20 j. jd. te Bors- sele; Kornelis Flipse 24 j. jm. en Catharina Anna van der Weele 23 j. jd. te Colijns- plaat; Gerrit Diender 23 j. jm. en Maria Johanna Kalter 21 j. jd. te Kampen; Hen- drikus Johannes van Opstal 30 j. jm. te Hilvarenbeek en Johanna Cornelia Doggen 26 j. jd. te Hilvarenbeek, laatst te Goes. LICHT OP. Dinsdag 21 Juni 9.54 uur Woensdag 22 Juni 9.54 uur MARKTBERICHT. ROTTERDAM, 20 Juni 1932. Vlasaanvoer: 1000 blauw 40/55, 5500 geel 40/55, beperkte handel; enkele par tijen afgedaan. Boekweit: Mansjoe.ische stoomend 7,40 Granen buitenland..che: kaim. Meel f 10,45. Mais f 78,—. Haver f 6,30. Binnenlandsche: Geen noteeringen opgemaakt; stemming lusteloos. Karwijzaad f 19,— a f 20,— Maanzaad f28,— a f 30. Aardappelen: Zeeuwsche Blauwen en Bonten f 1,— a f2,—, Eigenheimers f 1, a f 1,75. V arkensmarkt: Varkensaanvoer: 1644 stuks, 1ste kwa liteit 28 tot 32 ct., 2de kwaliteit 25 tot 29 ct., 3de kwaliteit 21 tot 25 ct., export 27 tot 29 ct. Handel vlug.

Goessche Courant | 1932 | | pagina 3