Uit de Radiowereld Buitenland. Gemengd Nieuws. Advertentiën Aangifte Leerlingen voor de de openbare lagere scholen. 4 pet. Ie Geldleening 1908. De plaatselijke overheid beschikt, doordat zij aan de vergunning tot het geven van openbare vermakelijkheden de noodig geoordeelde voorwaarden in voldoende mate verbinden kan, be reids over de middelen om excessen tegen te gaan. Die administratieve con trole kan ook van meer dadelijk effect zijn dan de toepassing eener strafbe paling, welke bovendien algemeen ge houden zou moeten worden en ook daarom een minder deugdelijk middel zou zijn. In verband met een en ander zal de minister voor deze aangelegen heid, voor zooveel noodig, de aandacht vragen van zijn ambtgenoot van Bin- nenlandsche zaken. Invoer buitenlandsch brood. Het Tweede Kamerlid van Hellen- berg Hubar heeft tot den minister van oeconomïsche zaken en arbeid de vol gende schriftelijke vragen gericht: I. Is de minister niet van oordeel, dat het onbillijk is, dat buitenlandsche bakkers hun producten onbelemmerd mogen invoeren, terwijl hun Neder- landsche c oncurrenten gedwongen worden grondstoffen te verwerken waarvan de prijs ingevolge overheids maatregelen (Tarr-ewet) verhoogd is? II. Is de minister niet van oordeel, dat het op den weg der regeering ligt te bevorderen, dat aan dezen on- billijken toestand een einde komt? III. Wil de minister meedeelen het resultaat van het overleg, door den toenmaligen minister van binnenland- sche zaken en landbouw in de verga dering der Tweede Kamer der Sta- ten-Generaal van 15 December 1931 toegezegd, nopens het verzoek van ondergeteekende om een „compensee- rend invoerrecht" op brood te heffen? IV. Indien het antwoord op vraag I ontkennend moet luiden, wil de mi nister dan meedeelen de gronden, waarop het oordeel van den minister steunt? Gerechtelijke executie. Het Tweede Kamcr/id Braat heeft tot de ministers van oeconomische za ken en arbeid en van justitie de vol gende schriftelijke vragen gericht: Zijn de ministers bereid mede te deelen of door hen reeds wetgevendq maatregelen zijn voorbereid en in uit zicht kunnen worden gesteld om verkoo pingen bij executie van land- of tuin bouwbedrijven of van daarbij behoo- rende inventarissen tegen te gaan, wan neer blijkt, dat de betrokken land- of tuinbouwer of eigenaar van die bedrij ven niet aan zijn xinancieeie verplich tingen voldoen kan door de crisis in die bedrijven? Zoo niet, zijn de ministers dan be reid zoo spoedig mogelijk bedoelde maatregelen voor te bereiden? De Ned. Spoorwegen. De minister van Waterstaat heeft op de vragen van de heeren Kampschöer en Van der Bilt betreffende de bedrijfspolitiek der Ned. Spoorwegen geantwoord, dat naar zijn meening de spoorwegen moeten wor den beheerd volgens de beginselen eener openbare onderneming. De minister is van oordeel, dat in de huidige abnormale tijdsomstandigheden met afnemend en door vrachtverlaging niet of slechts weinig te stimuleeren goederenver voer algemeene verlaging van de goede rentarieven vooreerst niet raadzaam is. De afvloeiing van vervoer naar de vrachtauto en de mede daardoor vermin derde rentabiliteit van het spoorwegbedrijf mogen, evenmin als de dreigende spoor wegtekorten, worden geweten aan de be drijfspolitiek der spoorwegen en aan de be staande goederentarieven. Deze verschui ving, die zich overal elders evenzeer doet gevoelen, is in hoofdzaak een gevolg van de gemakken, die de vrachtauto vooral voor het stukgoederenvervoer biedt boven het railvervoer, welke omstandigheid het spoorwegbedrijf intusschen te recht zich eveneens ten nutte tracht te maken. Met de commissie-De Vries is de minis ter van meening, dat er geen reden bestaat om, wanneer ondersteuning van land- en tuinbouw gerechtvaardigd mocht worden geacht, dezen steun niet rechtstreeks, maar langs den omweg van vrachtverlaging te bieden. De derde kruiser. Naar vernomen wordt heeft bij de Maandag gehouden onderhandsche aan besteding voor den bouw van den der den kruiser „Wilton—Fijenoord" te Rotterdam het laagste ingeschreven. Jaarverslag A.V.R.O. Blijkens het zoo juist verschenen jaarverslag van de A.V.R',0. over 1931 bedroeg het aantal luistervinken op 15 September 1931 (tijdstip der jaar- lijksche nauwkeurige telling) 152.726, die in het a/geloopen vereenigingsjaar een som van f739.808 ter beschikking stelden, hetgeen ongeveer 5 <>/o minder is dan in 1930. Aangezien het aantal leden in 1931 met ongeveer 10.000 is gestegen, is de gemiddelde bijdrage per hoofd blijkbaar als een na tuurlijk gevolg der tijdsomstandighe den gedaald. Ook over 1931 heeft de exploitatie van de Radio Bode er belangrijk toe bijgedragen de vereeniging financieel te versterkenn; f485.464 kon als winst worden geboekt. In 1931 werd aangekocht in Hil versum een terrein van ruim 5000 M2 aan de 's-Gravenlandschenweg voor de som van f57.076. Deze actiefpost wordt tot op fl afgeschreven. Op ef fectenbezit heeft een afboeking van f166.342 plaats gevonden, zijnde de waardedaling van dit bezit bij rea lisatie. Aangezien dit effectenbezit uit sluitend bestaat uit vaste rentedra gende stukken,, is het verlies een schijnverlies, zoolang de stukken niet behoeven te worden gerealiseerd. Na de bovengenoemde afboekingen be draagt het saldo middelen der A. V. R. O. f 1,179'164. De balans sluit met een bedrag in debet en credit groot f 1.489.838. De stille reserve aan vaste Bezittingen bedraagt meer dan f2CO.COO zij komen met f10 in de balans voor. Medegedeeld wordt voorts, dat op het bovengenoemd aangekocht ter rein de daarop staande villa zal wor den gesloopt, waarna op den aldus vrijgekomen grond (3 en modern stu diogebouw zal worden opgericht. De Radio Bode wist zich ook in het le kwartaal 1932 met zijn oplaag bo ven het kwart millioen exemplaren te handhaven. Onze Lager Onderwijswefgeving. Op Donderdag 2 Juni, s-avonds van 7.30 tot 8 uur, wordt door de voor zitter van „Volksonderwijs", Mr. P. J, Oud, voor de A.V.R.O. een rede uitge sproken over „Onze Lageronderwijs- wetgeving"; een onderwerp, dat in deze dagen, met het oog op de Ko mende behandeling van het Wefsont- werp-Terpstra, zeker van het grootste belang moet worden geacht. Frankrijk's regeering. De beraadslagingen. De socialistische federatie van Lyon heeft met 180 van de 200 stemmen een resolutie aangenomen, waarin wordt verklaard, dat de socialisten aan de regeering willen deelnemen, indien bin nen een jaar een minimum-program wordt uitgevoerd, waarin o.a. staat dat de militaire uitgaven tot den stand van 1928 moeten worden teruggebracht en Frankrijk op de Ontwapeningsconfe rentie een andere houding ten aanzien van de afschaffing van aanvalswape nen moet aannemen. De Marseilliaansche socialisten eischen bestrijding van de werkloos heid door invoering van de veerfig- urige werkweek, vermindering van de militaire uitgaven, terwijl Frankrijk zich in zijn buitenlandsche politiek duidelijk op hef standpunt van gelijk tijdige en gecontroleerde ontwapening dient te plaatsen. Een kabinef-Renkin. De Belgische premier Renkin heeft opnieuw een katholiek-liberaal kabi net samengesteld. Afgezien van drie leden is het nieu we kabinet op dezelfde wijze samen gesteld als het vorige. Crockaert, die aan Koloniën was, gaat naar Nationale Defensie over. De drie opgeofferde ministers zijn de liberaal Dens en de katholieken Van Isacher en Van Cae- neghem. Wat de verdeeling der portefeuilles tusschen katholieken en liberalen be treft, is numeriek niets gewijzigd. De nieuwe regeering heeft zich heden aan de Kamer voorgesteld. In de regee- ringsverklarïng werd gewezen op de noodzakelijkheid een nationale oplos sing te geven aan het taalprobleem en in financieel opzicht een bezuinïgings- politiek te voeren. i Oosfenrijk's regeering. Dr. Dollfuss is er eindelijk in ge slaagd een kabinet te vormen, bestaan de uit 6 Chr. socialen, twee leden van den Landbond, één vertrouwensman van het Heimatblock en een ambte naar. Dr. Dollfuss, bondskanselier, heeft tevens de portefeuille van Buitenland sche Zaken en Landbouw, Ir. Winkler is vice-kanselier. Grieksche regeeringscrisis. Het Grieksche kabinet is afgetreden. Deze crisis vindt o.a. oorzaak in de staking der Grieksche ambtenaren, die zich tot alle categoriën heeft uitge breid. Het personeel eischt, dat de salaris sen zullen worden verhoogd. De open bare gebouwen worden bewaakt door zeer sterke troepenafdeelingen, bewa pend met machinegeweren. De moord op Inoekai. Het telegraafagentschap Schimboen Rengo deelt mede, dat het onderzoek inzake de moordenaars van Inoekai geëindigd is. Alle daders zijn actieve officieren van leger en marine. Het ministerie van marine betreurt in een officieele verklaring, dat bij iden moordaanslag marineofficieren betrok ken zijn geweest. Tegelijkertijd wordt er echter op gewezen, dat de gearres-. teerde officieren tot nu toe bekend zijn geweest als plichtsgetrouwe solda ten van het Japansche keizerrijk. De bomaanslag te Sjanghai. Officieel wordt medegedeeld, dat generaal Sjirokawa, die bij den bom aanslag te Sjanghai ernstig werd ge wond, Maandagnacht aan de gevolgen is overleden. Dit is dan het tweede geval met doo- delijken afloop. Ned. Motoraak gezonken. De Nederlandsche motoraak „Cor morant", eigenaar F. v. dl Laan, Gro ningen, is op reis van Plymouth naar Londen gezonken. J De uit vier leden bestaande be manning van de Groningsche motor aak „Cormorant", van 90 ton is, Zon dagmorgen in een uitgeputten toestand in Folkestone aan land gebracht door een visscherstrawler, die hen in het Kanaal drijvende had gevonden. De „Cormorant" was op weg van Ply mouth naar Londen, met een lading steenen e n is Zaterdagnacht 0111 5 uur op ongeveer 12 mijl uit de kust bij Dungenes gezonken. „Wij liepen Vrijdagnacht uii,t Ply mouth", vertelde kapt. Van der Laan, een stoere Groninger, „en kwamen in ruwe zee. Zaterdagavond om 10 uur kregen we een lek. Den heelen nacht werkten wij hard aan de pompen, doch om 5 uur Zondagochtend was het schip niet meer te houden. De scheepspa pieren en het kompas waren alles wat we kfonden redden. Wij hebben al onze eigen bezittingen verloren. Het ergste spijt me", zei de kapitein „dat ik mijn hond niet heb kunnen redden. Het was een Duïtsche herder van 11 maanden, een prachtig beest. Het schip zonk bijna onmiddellijk, nadat wij 111 de reddingsboot waren gegaan." Café-rumoer. Gisternacht om kwart voor één be merkte de politie te Loosduinen dat in een café aan de Kijkdumschestraat aldaar, nog veel rumoer was hoewel het sluitingsuur reeds was verstreken Toen de politie het café binnentrad bevonden zich daar nog twintig be zoekers, waarvan er verschillenden in kennelijken staat verkeerden. De café houder maakte de politie er attent op, dat hij niet meer tapte en reeds herhaaldelijk getracht had de bezoe kers te verwijderen hetgeen evenwel niet gelukt was: hij verzocht dan ook dringend assistentie. Op rustigen toon heeft een der agenten den bezoekers verzocht heen te gaan, waaraan even wel geen gevolg werd gegeven. Inte gendeel, één der belhamels riep luid; „Als de kastelein ons er niet uit krijgt krijgen jullie er ons zeker niet uit!" Tegelijkertijd werdenn de agenten vastgegrepen, waarbij een hunner uit het café werd geworpen en op straat werd mishandeld. De andere agent werd op den grond gesmeten en juist toen hij onder het biljart werd ge drukt, zag hij kans zijn dienstrevol ver te trekken en ter zelfverdediging enkele schoten te lossen. Ben der belhamels, zekere M. L. uit de Laven delstraat, werd daarbij 111 den buik en de hartstreek getroffen. Hij is door den Geneeskundigen Dienst naar net ziekenhuis vervoerd, waar bleek, dat zijn toestand ernstig is. In verband met het gebeurde wer den gearresteerd twee losse werk lieden en een tuindersknecht, allen uit Loosduinen. Zij zijn in verzekerde bewaring gesteld, terwijl ter zake van wederspannigheid gepleegd in vereeni ging, tegen allen proces-verbaal is op gemaakt Naar men nader meldde is M. L. die door één der agenten geschoten was, aan de bekomen verwondingen overleden. Garnalenboot omgeslagen. Maandagmiddag ongeveer 5 uur is een garnalenboot, die voor de netten lag, ongeveer een uur ten Zuiden van Zandvoort, in zee omgeslagen. Het on geluk gebeurde zoo onverwacht, dat niemand het heeft zien gebeuren. Een andere garnalenboot, die in de nabij heid voer met schipper P. Loos is bij het ontdekken van het gebeurde dadelijk ter hulp gesneld. Van de be manning was niemand te ontdekken, zoodat zij vermoedelijk zijn verdron ken. Het zijn J. Paap oud 53 jaar en F. v. Ploeg, 42 jaar; de eerste heeft een gezin met drie, de laatste met acht nog jonge kinderen. De oorzaak is vermoedelijk het trekken van het net, waarbij de boot tijdens het binnenhalen door een breker werd getroffen. Het weer was kalm, maar de branding zeer wild. De lijken wa ren gisteravond laat nog niet gevon den. Nader meldde men gisteravond: De reddingsbrigade te Zandvoort is den geheelen nacht aan bet strand ge bleven om te zoeken naar de lijken van de verongelukte visschers, J. Paap en F. van der Ploeg. In den vroegen ochtend had het wachten resultaat. Ongeveer half vijf spoelde tusschen paal 71 en 72 het lijk aan van v. d. Ploeg en om onge veer half zeven op dezelfde plaats dat van Paap. Onder familie. Maandagavond omstreeks tien uur werd de assistentie van de politie ingeroepen voor een vechtpartij, welke had plaats ge had in een logement aan de Stroomarkt te Amsterdam. Daar hadden drie personen wegens een familiekwestie twist gekregen, waarbij zij elkaar te lijf gingen. Plotseling riep een der deelnemenden, een jongeman van ongeveer 21-jarigen leeftijd, dat hij ge stoken was. Hij bleek inderdaad een vrij ernstige wonde aan de zijde te hebben, die nogal hevig bloedde. In verband met het gebeurde werden twee andere personen, een man van 39 en een van 32 jaar, door de politie in arrest gesteld en meegenomen naar het bureau Warmoesstraat. Vermoe delijk heeft een hunner den steek met een mes toegebracht. Het mes is echter niet ge vonden. De getroffene werd per auto naar het Binnengasthuis vervoerd. Het bleek laar dat de wonde niet levensgevaarlijk was Gisteren heeft te Amsterdam opnieuw ^en bloedige familie-twist plaats gehad. Dit maal betrof het twee broers, een knaap van 16 en een van 15 jaar. De vader, een weduwnaar, was naar zijn werk, de beide jongens waren alleen thuis in de woning aan de Laagte Kadijk. Zij zouden koffie gaan drinken en een hunner sneed brood Hierbij kregen zij twist om een beetje sui ker. Eén hunner maakte zich daarbij zóó driftig, dat hij de suiker opnam en die op den grond smeet. De ander greep toen het broodmes en stak in zijn drift naar zijn broer. Deze zakte in elkaar. De dader, het bloed ziende, rende de deur uit en haalde een dokter. Het slachtoffer werd later per auto naar het Binnengasthuis vervoerd. Daar is hij ter observatie opgenomen. De jonge man, die heeft gestoken, is aan het bureau J. D. Meyerplein in arrest gesteld. De toestand van den gewonde is niet levensgevaarlijk. De dader was ge heel overstuur. Te Budel ontstond op hei gehucht „De Molen" twist tusschen zekeren V. en diens stiefzoon over het ver diende loon, waarbij de mannen weldra handgemeen werden. Tijdens de vecht partij viel V. met het hoofd op den scherpen kant van een kolenemmer, waarna hij, hevig uit een hoofdwonde bloedend, naar de marechausseeka zerne liep. Hier zakte hij ineen, waarna hij naar het Liefdegesticht werd over gebracht, waar de man, zonder het bewustzijn herkregen te hebben, in den afgeloopen nacht is overleden. De marechaussee heeft de zaak in onderzoek. Alweer: benzine. Gisteravond heeft in de woning van den heer G. in de Van Rrakelstraat te Rotterdam een ernstig ongeluk plaats gehad. De 27-jarige mevrouw Van 'tHart, die bij haar vader op bezoek was, wilde het haar wasschen in benzine, doch sloeg niet voldoende acht op een brandend gascomfoor dat dicht in haar nabijheid stond. Plot seling vlogen de haren van de vrouw in brand met het gevolg, dat zij binnen enkele seconden ernstige brand wonden aan hoofd en handen opliep Haar vader, die op het hulpgeroep van zijn dochter toesnelde, slaagde er in door middel van een kussen de vlammen te dooven, doch het slacht offer had reeds zulke ernstige wonden bekomen, dat zij naar het ziekenhuis aan den Coolsingel vervoerd mfaest worden. Haar toestand is ernstig. Ernstig motorongeval. Maandagmiddag had in de Vaar- selstraat, te Someren, een ernstige aanrijding plaats tusschen twee mo torrijders. In een bocht van den weg zijn de motorrijders Damen, bouwkun dige uit Heeze, en de heer C. van Veen, wonende te Eindhoven in volle vaart op elkaar gereden. De botsing was zoo hevig, dat beide motorrijders en de echtgenoote van Van V., die op de duo zat, werden weggeslingerd. Alle drie werden zeer ernstig gewond De heer Damen had een gevaarlijke hoofdwonde, doch kon, na verbonden te zijn, naar huis worden vervoerd. De beide andere personen, de heer Van Veen en zijn echtgenoote, moesten nog denzelfden avond naar het zieken huis te Eindhoven worden overge bracht. Hun toestand was hoogst ernstig. Van het dak gevallen. De timmerman E. Koenen te 'Steen- wijk is Maandag van het dak van school B. aan den Kornputsingel al daar gevallen en is met het hoofd op de straatsfeenen terechtgekomen. Met eenn hersenschudding en een ernstige schedelbreuk is de man in zorgelijken toestand bij dokter Rijsbosch binnen gedragen. Diefstal te Eede. Tijdens de afwezigheid van de bewo ners, die op het land werkzaam waren, is ingebroken in de woning van zekeren van R. te Eede. De achterdeur der woning, die men bij het vertrek gegrendeld had, was opengebroken en aldus had men zich toe gang weten te verschaffen tot de woning. Een op de slaapkamer staande kast was geforceerd. Een gedeelte van den inhoud lag over den vloer verspreid, terwijl het geld, dat zich in de kast bevond, een be drag van ongeveer f 135, was verdwenen. Dienzelfden dag was aan een grenskantoor een man aangehouden, die veel geld bij zich had, en die bij ondervraging erktnde den diefstal te hebben gepleegd. Ook be kende hij te Aardenburg bij zekeren B. te hebben ingebroken en daar uit een linnen kast in een voorkamer een bedrag van ruim f 175 te hebben gestolen. Hij bleek L. te heeten en te Bellegem in België woon achtig te zijn. Aangezien hij bij zijn aan houding zich reeds op Belgisch grondge bied bevond, is hij door de Belgische gen darmerie aangehouden en ter beschikking van de Belgische justitie gesteld. Ernstig trein-ongeluk. Op 200 K.M. ten Oosten van Charbin is een trein met vluchtelingen gederailleerd. Veertig personen kwamen bij de ramp om het leven, terwijl ruim 100 vluchtelingen kwetsuren opliepen. Ontploffing in mijn. Bij een ontploffing in een mijn te Youl- graeve, een dorp in Derbyshire, zijn vijf mijnwerkers gedood. Bovendien zijn drie leden van een reddingsbrigade om het le ven gekomen. BURGERLIJKE STAND VAN GOES. Huw. aang. Adriaan Aarnoud Hille- brand, 29 jr. jm. en Neelfje van Eenennaam, 27 jr. jd. Overleden: Piefer de Waard, 24 jr. te Kats. VEILINGS VEREENIGING „ZUID-BEVELAND" TE GOES. Groentenveiling van 25 Mei 1932. Aardbeien le soort f85 a f 116, Idem 2e soort f 39 a f 69, Postelein f 16 a f 21, Idem 2e soort f 6 a f 8, Spinazie f5 a f 11, Aard appelen f 1,60, alles per 100 K.G., Bloe men (Begonia's) f8 per 100 pot, Bloe men (Tulpen) f6, Wortelen f8, Radijs f 1,80, Selderij f3,10, Rabarber f3,70 a f 3,80, alles per 100 bos, Bloemkool le soort f 14 a f 19, Idem 2e soort f8 a f 15, Idem 3e soort f5 a f 13, Witte komkom mers f 15, Kropsla f7. Idem 2e soort f3,10 a f 4,50, Rabarber f 0,30 a f 0,40, Aard beien f 0,80 a f 1, Idem 2e soort f 0,50, al les per 100 stuks. AFLOOP AANBESTEDINGEN, VERROOPINGEN EN VERPACHTINGEN, GOES. Dinsdag werd alhier door No taris Jonkers voor de familie Okké pu bliek verkocht: 1. Bouwland in den West-Kraaijertpol- der te Nieuwdorp, groot 53 A. 30 c.A., aan Gillis Schaalje Janszoon te 's-Heer Arendskerke, voor f 692,90. 2. Tuin te Wissekerke in den Toren polder, groot 3 A. 56 c.A., aan Gabriël Heyboer te Kortgene, voor f 122,— 3. Drie woonhuizen met erven in de gemeente Kattendijke aan den Monniken- dijk, groot 3 A. 49 c.A., aan Marinus Cor nells Janse van Noordwijk te Goes, voor f 1470,-. 4. Woonhuis met schuurtje en erf aan de Adolf van Westerwijkbuurt te Goes, groot 4 A. 23 c.A., aan Anthonie Leen- dert Okké te Goes, voor f 1810,—. 5. Woonhuis en erf aldaar, groot 1 A. 43 c.A. aan denzelfde voor f 1410,—. 6. Woonhuis met erf en tuin aan den Westsingel, groot 2 A. 58 c.A., aan We duwe Christiaan Korstanje—Knieriem te Goes, voor 2166,. 7. Woonhuis en erf te Goes aan Bekof, groot 71 c.A., aan Leendert Guiljam Over- beeke, voor f 1430,—. 8. Een dubbel woonhuis te Goes, aan het Keizersdijkje, groot 1 A. 13 c.A., aan Petrus Chamuleau te Goes, voor f 1650 9. Woonhuis en erf aldaar, groot 45 c.A., aan denzelfde, voor f 1430,—. 10. Een pakhuis en erf te Goes, aan de Brouwersgang, groot 1 A. 63 c.A., aan Johannes Gunst te Goes, voor f2910,—. Samen f 15.090,90. BURGEMEESTER EN WETHOU DERS DER GEMEENTE GOES, bren gen ter kennis van belanghebbenden, dat de aangifte van leerlingen voor de open bare lagere scholen A (hoofd de heer C. Kloosterman), B (hoofd de heer J. Ruisaard), C (school voor uitgebreid lager onder wijs, waar behalve in de vakken van lager onderwijs, onderwijs wordt gegeven in Fransch, Duitsch, Engelsch, Wiskunde, Handelskennis en opleiding plaats heeft voor M. U. L. O.-Diploma A en B, voor toelating tot Kweekschool, Middelbare Technische scholen, Middelbare Handels scholen, enz. hoofd de heer P. A. Fran ken), kan geschieden ter GEMEENTE SECRETARIE vanaf heden tot en met 30 JUNI 1932, op werkdagen van des morgens 9 tot des namiddags 2 uur. De toelating voor de genoemde scholen heeft plaats na het einde der zomervacantie. Om tot school C te worden toegelaten moeten de kinderen blijkens verklaring van het betrokken schoolhoofd alle klassen van school A, de eerste zes klassen van school B, of de overeenkomstige klassen eener andere lagere school met vrucht hebben doorloopen. VEREENIGING TOT CHRISTELIJKE VERZORGING VAN KRANKZIN NIGEN IN ZEELAND te Bergen op Zoom, Uitloting van 24 Mei 1932. f 1000,Serie A no. 56. 500,— Serie B no's 11, 136 en 147. 100,— Serie C no's 7, 104, 180, 229, 256, 268 en 392. 50,Serie D no's 28 en 141. Losbaar 1 JUNI 1932 te Middelburg bij de AMSTERDAMSCHE BANK.

Goessche Courant | 1932 | | pagina 3