Schoonheidsontwaken. AANBESTEDING. r Binnenland SpOPt. Rechtszaken Gemengd Nieuws. Lfaatste Berichten. Advertentiën. Zooals de milde stralen der voorjaarszon een bloesem van schoonheid aan boom en struik tooveren, wekt het dagelijksch ge bruik van ,,Zij"-Crême een nieuwe lente in Uw huid. In prijzen van 20—30—45 en 75 cent. Groote veiling 2%, kleine veiling 4% voor de leden, die zich vrijwillig verbin den om al hun klein fruit (kruis-, zwarte- en roode bessen, aardbeien, frambozen, kersen en pruimen) te veilen. Voor de le den, welke zulks niet wenschen te doen, W'1 voor groote veiling 3% en kleine veiling 5%. Groote veiling 2% en kleine veiling 4% voor de leden, die zich vrijwillig ver binden om al hun hard fruit te veilen. Voor de leden, welke zulks niet wen schen te doen, voor groote veiling 3% en kleine veiling 5%. L Gasten betalen voor het veilen hunner K producten groote veiling 5% en kleine vei- Kling 8%. De navolgende fusthuur is vastgesteld: Huur voor kisten en bushels gedurende de eerste 9 dagen 4 cent, daarna voor elke dag Yi cent meer. Op den staat schulden en bezittingen ko men voor tegen boekwaarde gebouwen £66.109,02; inventaris f6892,50; materiaal 1 f 49.026,36; spooraansluiting f 6400; mate riaal in omloop f 32.880,95. V. Omgezet in seizoen 1931 '32: groote w' veiling f76.385,59, provisie f 1747,59; klei- i.ne veiling f650.732,56; prov. f31.133,36. m Totalen, omzet f727.118,15. provisie f 32.880,95. Tot. salarissen en rentezegels f 32.169,13 Huur materiaal en transport-rekening sluit met f32.207,11, voordeelig saldo f 1034,56. Belasting en verzekering f 2502,64. Telefoon en telegraaf f 1484,98, na af trek terugontvangen gesprekken f 422,49. De staat van bezittingen en schulden sluit met f 133.742,89. Kas en kassiers f 996,06, reservefonds f 3502,90; pensioen fonds f 2400,40. m w PLAATSELIJK NIEUWS BORSSELE. Ds. J. D. Barth, alhier, is beroepen bij de Geref. Gemeente te Kampen. COLIJNSPLAAT. In de Dinsdag gehouden vergadering van de Classis Zierikzee is aan Ds. F. Staal op diens verzoek eervol emeritaat ver leend. Ds. Staal, die bijna 38 jaren de kerk te Colijnsplaat diende, werd in zeer -waardeerende woorden toegesproken door den praeses, Ds. van den Ende en door Ds. Hey, namens deputaten. Ds. M. Bons te Oudenhoorn, heeft het beroep naar de Ned. Herv. Kerk alhier, aangenomen. 1 's-HEER ARENDSKERKE. Bij het Vrijdag te Goes gehouden exa men vanwege de Ned. Centrale Vereeni- ging tot bestrijding der tuberculose, is ge slaagd voor huisbezoekster t. b. c., onze JDiacones-Wijkverpleegster Zuster Kra nenborg. HANSWEERT. Wegen afgesloten. Als iets opmerkelijks kan worden ge meld dat hier in Hansweert thans voor de derde maal dit jaar de wegen en voetpa- t den zijn afgesloten, door aan weerszijden Van den weg een paar flinke palen in den grond te slaan, een plank en twee draden dwars over den weg, en er naast een bord je Verboden toegang". Vele eerlijke men- schen, die nooit wetschennis hebben ge pleegd, moeten dit nu willens en wetens doen om thuis te kunnen komen. Hier vraagt men zich af, of er voor de Bezuini gingscommissie bij den Rijkswaterstaat ook ^Üjiets te doen is. Het is ergerlijk te zien hoe er met de belastingcenten gesmeten en hoe belachelijk de wet gemaakt wordt. KAPELLE. Door de wijkzuster A. Kuijper is ont- vangen met haar staf van medehelpers de |V som van f 128 alszijnde de opbrengst ver- koop van Emmabloempjes, ten bate van Of de t.b.c.-bestrijding. Het vorige bedroeg ■Y •'•dit pl.m. f 86,—. H I De afd. voor Chr. verz. van Krankzin- nigen kwam in jaarvergadering bijeen on- |f der voorzitterschap van Ds. A. Scheele. WÊ De penningmeester deed rekening en ver antwoording, de kas sloot met een nadee- lig slot van f 5,22. Herkozen werden de af tredende bestuursleden: J. van Wingen, M. de Jager Az. en J. Ganseman Sr. Als afge- k vaardigden naar de jaarvergadering te Ber- I gen op Zoom werden benoemd J. v. Win gen, M. de Jager en F. P. de Graaf. KRUININGEN. Raadsvergadering. Electrificatie. i; De nieuwe burgemeester, de heer B. C. de Mul, opende de vergadering met de vol lende rede: Mijne heeren, alvorens wij Ivergaan tot de behandeling der agenda, 'wensch ik een heel kort woord te spreken, om mijn dank te betuigen voor de groote -.en grootsche hulde, mij tijdens en na mijn .Installatie door de burgerij en hare verte genwoordigers gebracht. Het feestge- druisch is wel verstomd, maar de herinne- ring aan de feestdagen zal mij en mijne £a- milie steeds bijblijven als een onverganke lijk bezit. Ik hoop dat het wederzijdsch ver trouwen zal blijven bestaan, ook al mocht er eens verschil van meening zijn. Met trots heb ik geconstateerd, dat de politie fp tijdens de feestelijkheden, zoowel te Krui- ningen als te Hansweert, geenerlei moei lijkheden heeft ondervonden; dat stemt mij dankbaar. Vanaf 17 Mei hoop ik voorgoed in deze gemeente te zijn, teneinde met alles wat in mij is, de verschillende werkzaam heden aan te pakken en uit te voeren. Ik hoop in den raad een sfeer te scheppen, waarin het voor de leden prettig is te spre ken en voor den voorzitter om te luiste ren en omgekeerd. Ik eindig met den wensch, dat de debatten meer in de diepte dan in de lengte gezocht mogen worden, en dat het reglement van orde zoo weinig mogelijk ter hand genomen zal behoeven te worden. Ik heb gezegd. Daarna deelde de voorzitter mede, dat den heer Grooff wegens ziekte afwezig is. Voorts wordt medegedeeld, dat door den Minister afwijzend is beschikt op het ver zoek tot verbetering van de overgangen van de ebdeuren der sluizen te Hansweert. B. en W. zullen alsnog trachten iets te be reiken. Instemming wordt betuigd met het bekende adres Ooststellingwerf. Vastge steld wordt het gem. bedrag per leerling der kosten van het L. O. over 1929 op £9,08 per leerling. De verhuring van twee perceeltjes grond wordt goedgekeurd, als mede een verordening betreffende benoe ming en bezoldiging van veldwachters. De afwijkende bepalingen der Winkelsluitings wet worden thans vastgesteld overeenkom stig den wensch van den Minister, n.l. des Zondags open van 5 tot 12 v.m. en gedu rende den Zomertijd Yi uur later. Daarna is aan de orde electriciteitsvoor- ziening. De voorzitter brengt allereerst dank aan de commissie van voorbereiding, n.l. den heer Grooff en speciaal den heer Burkunk voor het rapport, gegevens, cij fers en resultaten. Verschillende vragen worden nog gesteld, welke voornamelijk door den heer Burkunk worden beant woord. Besloten wordt z. h. s. tot aanleg van een ondergrondsch net met aanleg straatverlichtingsnet; waarna eventueel la ter kan besloten worden tot electrische straatverlichting, terwijl het graafwerk enz. door de gemeente zal worden uitgevoerd als werkverruiming, in overleq met de P.Z.E.M. De heer Witte vraagt wat B. en W. voor de werkloozen willen doen. De voor zitter zegt, dat dit zijn volle aandacht heeft, vooral zij, die werken willen en niet kun nen, niet omgekeerd. Aan den Minister is reeds gevraagd de steunverleening na 1 Mei te verlengen, daarop is nog geen ant woord ontvangen. De heer Witte wil alle werkloozen buiten de regeling om steunen, wat de voorzitter en de heer Burkunk ontraden. De subsidie kan niet gemist wor den. B. en W. zeggen voor de volgende week steun toe, doch de menschen moeten komen stempelen. De heer Burkunk informeert naar de brandweer en bluschmiddelen te Hans weert bij den laatsten brand. De voorzitter en beide wethouders geven de gewenschte inlichtingen. Den heer de Bat wordt mee gedeeld, dat het bestuur der Geref. School te Oostdijk door de Kroon in het gelijk is gesteld. Bouw Oud-Geref. Kerk. Vrijdag n.m. 4 uur had de eerste steen legging plaats van de in aanbouw zijnde nieuwe kerk voor de Oud-Geref. Ge meente. Tegenwoordig waren o.m. het be stuur der kerk en het college van B. en W. de architect tevens uitvoerder de heer Wa verijn van Yerseke en belangstellenden. De steenlegging geschiedde door den heer Meijaard van Yerseke, waarna deze een ernstig woord richtte tot de aanwezigen. Burgemeester de Mul dankte voor de uit- noodiging en sprak de hoop uit, dat deze kerk mee zal werken tot uitbreiding van Gods koninkrijk. De kerk wordt 11 M. hoog, krijgt 300 zitplaatsen; ramen met glas in lood; een podium; ruime kerkeraadskamer en berg plaats, terwijl over verlichting en verwar ming nog geen beslissing is genomen. OVEZAND. Concours Handboogschieten. Aan het Zondag gehouden concours door de handboogsociëteit „Willem Teil" werd door 47 schutters deelgenomen. De hoofdvogel werd behaald door J. Priem Pz. van „Amicitia" te 's-Heerenhoek. De le klep J. de Baar van „Willem Tell I" te Ovezand; 2e klep A. Geense van „Zorg vliet" te Ellewoutsdijk; 3e klep M. Rijk van „Willem Tell I" te Ovezand; le zij- vogel C. Rijk van „Willem Tell II" te Ovezand; 2e zijvogel L. Rijk van „Willem Tell I" te Ovezand; de kallen door: A. Boonman van „Willem Tell II" te Ove zand; A. van Loenhoud van „Jacoba van Beieren" te Goes; Lous van „Juliana" te Oudelande; A. Boonman van „Willem Tell II" te Ovezand. YERSEKE. Intrede Ds. Torenbeek. Gistermiddag deed Ds. H. Torenbeek na des voormiddags door Ds. van der Velde van Kralingen naar aanleiding van 1 Cor. 3:21—23, te zijn bevestigd) zijn intrede te Yerseke. Z.Eerw. sprak naar Handelingen 1 13 en 14. Namens de ge meente sprak ouderling Steketee en daar na Ds. Koolstra (de consulent) namens de Classis, burgemeester Gunning namens de burgerlijke gemeente en de heer Jonkheer voor de school. Allen uitten woorden van welkom en hun beste wenschen voor de Geref. Kerk en haar nieuwen leeraar. Het kerkgebouw was geheel gevuld. Bij de Geref. Gemeente is als drietal ge steld: Heykoop van Utrecht; Hofman van Krabbendijke en Kersten van Rotterdam. De inbraak in Neyenrode. Het Tweede Kamerlid mejuffrouw Katz heeft den minister van justitie gevraagd: Kan de minister meedeelen, of het juist is, dat, naar verluidt, door ver zekeraars met daders van de inbraak kasteel Nyenrode, door middel van een tusschenpersoon, onderhandeld is, met de belofte van geheimhouding te genover politie en justitie'! Is het den minister bekend, of iets dergelijks reeds eerder is voorgeko men? Meent de minister niet, dat zulke handelingen misdrijven in de hand werken? Vindt de minister geen termen een onderzoek te doen instellen en even tueel voorzieningen te treffen, dat der gelijke onderhandelingen in de' toe komst voorkomen worden? Het Margarine-wetje. De Unilever aan net woord. Thans echter heeft ook het Unilever- concern gesproken en wel in een adres aan de Tweede Kamer. Het adres wijst er op, dat de wan verhouding tusschen zuivelproductie en koopkrachtige vraag niet zal worden verbeterd door dit wetsontwerp, dat den toets van een elementaire eco nomische critiek niet kan doorstaan. Behalve vanwege de economische on houdbaarheid der grondgedachte is de Unilever óók tegen het wetsontwerp om principieele en technische redenen principieel, omdat een elementair volksvoedsel, dat voornamelijk wordt geconsumeerd door het minst draag krachtige publiek, wordt belast. De Unilever wijst er op, dat de re geering in haar calculatie in de Me morie van Toelichting heeft vergeten dat bij een menggebod de boter voor den fabrikant grondstof wordt, die in de prijs-calculatie moet mededragen in de kosten van fabricage, verpakking verzending en verkoop. Een nauwkeu rige berekening leert haar, dat bij een mengprocent van 50 en een boterprijs van fl.25, de goedkoopste margarine prijs met bijna 200 °/o zal stijgen en het product dus driemaal zoo duur zal worden. Daardoor zal de margarine (het mengproduct), buiten het bereik vin velen komen, ten nadeele van consu ment, industrie en handel. Doch óók technische bezwaren heeft de Unilever tegen het menggebod, om dat consistentie, smaak en houdbaar heid bij meer dan 25'Vo boter blijkens recente proefnemingen onbevredigend worden, hetwelk zich óók wreekt bij de verpakking. Deze bezwaren zouden wellicht kunnen worden ondervangen door een speciale behandeling der bo ter, doch niet afdoende en bovendien zou de prijs daardoor nóg meer stijgen Verder komt de Unilever er tegen op, dat alléén spijsvetten van plantaar- digen oorsprong worden belast, om de boter te beschermen doch niet de dier lijke als spek, reuzel en geharde traan. De calculatie der ontvangsten van het Crisiszuivelfonds zal dan ook h.i. op een volstrekte misrekening uitloopen. Tenslotte wijst zij er op, dat vanwe ge het vervangen der margarine voor de helft door boter, een deel der grondstoffenfabrieken (raffinaderijen, hardingsfabrieken, olieperserijen) zal komen stil te liggen, tewijl de fabrie ken met sterk verminderde capaciteit zullen moeten werken, hetwelk van invloed zal zijn op de exportmoge lijkheid (productiekosten.) De Unilever verzoekt de Kamer dan ook, om met al deze bezwaren reke ning te houden en zoo deze het menggebod zou aanvaarden dit in geen geval boven 25"/o te doen uitgaan. Voetbal. De uitslagen van Zondag. Promotie-degradatie 2e klasse. De Valk—Middelburg 0-3 Juliana—Helmond 3—2 Promotie-degradatie 3e klasse. Vlissingen—Velocitas 5-0 De stand van de promotie der 2e klasse is als volgt De Valk 5 3 11 10—6 7 Middelburg 5 3 0 2 13—13 6 Helmond 5 2 12 13—11 5 Juliana 5 1 0 4 8-14 2 De stand van de promotie der 3e klasse is als volgt Vlissingen 4 3 10 11 1 7 Velocitas 4 2 11 128 5 Hulst 4 0 0 4 2—16 0 NederlandIerland 0—2. Het Nederlandsche voetbal-elftal heeft in het Stadion met 20 van de ploeg van den Ierschen Vrijstaat ver loren. De Ieren, die in elke speelhelft een doelpunt scoorden, hebben door uitstekend teamwerk en goede tech niek de overwinning weten te behalen over de Ned. voetballers, welke met B. Paauwe, in de plaats van den gewon den J. Paauwe, den strijd tegen de profs aanbonden. De Iersche middenvoor Moore scoor de beide doelpunten. Het eerste na 19 min. spelens uit een pass van zijn rechtshalf O'Reilly en het tweede even na de hervatting door een fraai d/ago- naalschot als besluit van een snelle doorbraak. De Hollanders gaven niet slecht partij, doch konden tegen de hechte verdediging niet op en waren daarbij ook eenige malen zeer onfortuinlijk. Serie-wedstrijden. Donderdagmiddag werden te 's-H.Arends- kerke serie-wedstrijden gehouden, waar voor beschikbaar waren gesteld, als 1ste prijs een sportbeker, 2de prijs een voet balbeeld, 3de prijs een medaille. Om 12 uur waren opgekomen de ver- eenigingen „Stormvogels" van 's-Heer Hendrikskinderen, 2e kl. Z.V.B. en twee 3de klassers, n.l. „R.C. S." van Souburg en „V.V.A." 's Heer Arendskerke. Bij loting werd tot den wedstrijd 's-Heer Arendskerke-Stormvogels overgegaan. In dezen wedstrijd bewees 's-Heer Arends kerke, dat het nog goede dingen kon pres- teeren. Eerst nam Stormvogels de leiding met 1—0, kwam echter niet verder, want kort daarop scoorde de middenvoor van Arendskerke den gelijkmaker, waarna de rechtsbuiten met een keihard schot voor de leiding zorgde en ook voor 31, waar na de middenvoor den uitslag op 4—1 in het voordeel van V.V.A. bracht. Hierna kwam Arendskerke nogmaals uit en wel tegen R.S.C. In dezen wedstrijd kwam duidelijk uit, dat Arendskerke reeds hard gezwoegd had, want ieder schot faal de. Zoo kwam dan ook rust met 20 in het voordeel van R. C. S. Na de rust kwam er tegen het einde een groote ver andering. Vijftien minuten voor het einde zette Arendskerke de tanden op elkaar, of schoon het met 30 achter stond. Het was nu de middenvoor die vijf doelpunten voor zijn rekening nam! Zoo brak het einde aan met een stand van 5—3 voor Arendskerke, waardoor de prijzen uitgereikt werden als volgt: 1ste pr. V.V.A. te 's Heer Arends kerke; 2e pr. R.C.S. te Souburg; 3e pr. Stormvogels te 's-Heer Hendrikskinderen. De wedstrijden stonden allen onder goe de leiding. V.V.A. II speelde nog een vriendschap- pelijken wedstrijd tegen R.C.S. II. De uit slag was 8—1 in het voordeel van R.C.S, Geen nummerplaat. De kantonrechter te Middelburg ver oordeelde A. V. te Heïnkenszand tot f5 boete subs. 5 dagen hechtenis we gens het rijden met een motorrijtuig zonder behoorlijk zichtbaar nummer met letter. Hooger beroepen, Hooger beroepen werden aangeteekend: Door P. Th. V., 33 jaar, melkveehouder te Schore, tegen het vonnis van den Kan tonrechter te Goes, waarbij hij wegens overtreding van het Melkbesluit in de ge meente Kruiningen, is veroordeeld tot f 25 boete of 25 dagen hechtenis. Door den Ambtenaar van het O. M. bij het Kantongerecht te Goes, tegen het von nis van den Kantonrechter, waarbij J. d. L., 37 jaar, bakker en winkelier te Wol- phaartsdijk ter zake van ten laste gelegde overtreding van de Loterijwet is ontslagen van alle rechtsvervolging. Door H. v. d. D., 20 jaar, landbouwers- knecht te Heinkenszand tegen het vonnis van den Kantonrechter te Goes, waarbij hij wegens overtreding van de Motor- en Rijwielwet en de Wapenwet is veroor deeld tot f 5 boete of 5 dagen hechtenis en f 15 boete of 15 dagen hechtenis. Jongetje verdronken. Gistermiddag heeft een tragisch on geval plaats gehad aan de Wilhelmi- nakade te Rotterdam. Het zesjarig zoontje van P. A. de Jong,dat op het Rijnschip „Flasshilde" van de Ned. Transport Maatschappij speelde, ge raakte daarbij te water. De schipper die een plons hoorde, slaagde er vrij spoedig in het knaapje dat veel water had binnengekregen, aan boord te brengen. Dr. Loos trachtte geruimen tijd door middel van kunstmatige ademhaling de levensgeesten bij het knaapje weer op te wekken, doch dit mocht hem helaas niet gelukken. BURGERLIJF VAN GÖI Geboren: Pieternella Maria, d.v. Cornelis Mijnsbergen en Adriana Ja coba Zwartepoorte. WAARDE. Geboren: 1 .Cornelia Leunt je d.v. Adri- aan Jacobus Weststrate en Magdalena Cornelia Lobbezoo; 8, Johannes z.v. Ste ven Sinke en Maatje Blok; 11, Dina d.v. Christiaan Koster en Cornelia Hanneweg; 21, Marinus z.v. Matthijs van Houte en Neeltje Roelands; 22, Gerard Marinus z.v. Frans Marinus Kopmels en Lena Clasina Israël. WEMELDINGE. IngekomenJ. Bentschop Knaak, van St. Maartensdijk, naar Dorpsstraat B 20; C E. Kesteloo, van Poortvliet, naar Wes telijke Kanaaldijk B 131; J. Verbrugge, van 's-Gravenhage, naar Nieuwendijk C 84; M. Schouwenaar, van Goes, naar Kerk straat A 39; W.a. van Stel, van Yerseke, naar Bierweg A 99. Vertrokken: A. Baas, naar Kapelle-Bie- zelinge; M. J. Minnaard, naar Yerseke, Nieuwe Kerkstraat B 38; J. H. van Bo ven, naar Arnhem, „Insula Dei"; A. M. Verhulst en gezin, naar Kapelle A 21. WISSEKERKE. Ondertrouwd: Marinus Leendert For tuin 22 j. jm. te Colijnsplaat en Catharina Koster 26 j. jd.; Jacobus Steenhart 21 j. en Maria Adriana Leendertse 23 j. jd.; Izaak Tange 25 j. jm. en Adriana Suzanna Koster 21 j. jd.; Willem Platschorre 26 j. jm. te Colijnsplaat en Cornelia de Bruine 24 j. jd. te Wissekerke. Gehuwd: Gillis Marinus Dijke 25 j. jm. te Kats en Anna Wilhelmina Sturm 19 j. jd.; Izaak Boot 23 j. jm. te Kortgene en Tannetje Pieternella de Lange 20 j. jd. Overleden: 15 Geertruida Visser 78 j„ echtgen. van Johannes Jacobus Verhulst. Ingekomen: 16, Adriana Hendrika van den Berge, uit Veere; 18, Cornelia Adria na van der Weele, huishoudster, B 239, uit Colijnsplaat. Vertrokken: 28, Marcus Cornelis de Lange, naar Sommelsdijk; 28, Anna Wil helmina Sturm, naar Kats; 12, Lena Jan netje Ketelaar, naar Goes, Korte Kerkstr. 11; 12, Dina Cornelia Breas, naar 's-Gra venhage, Pasteurstraat 354 12, Suzanna Janna Jozina Sanderse, naar Kortgene 171; 12, Adriaan de Looff, naar Haarlemmer meer Nieuw-Vennep, Sloterweg 1090; 22, Iman Arnout Provoost, naar Colijnsplaat, A 300; 27, Jannetje Jacoba Schrijver, naar Goes, Oude Singel 78. Dubbele moord. Naar men uit Heerlen meldt, heeft hedenmorgen, in het naburige Walbach een 26-jarige tuinman de beide ouders van zijn verloofde doodgeschoten. De beide ouders zouden er de oorzaak van zijn, dat tusschen de jongelui moeilijkheden waren gerezen. Nadere bijzonderheden ontbreken nog. (V.Di.) President van Frankrijk. Men meldt uit Parijs, dat tegenover Lebrun, die candidaat gesteld is voor het presidentschap Painlevé zich bereid heeft verklaard het cancRdaat- schap voor de linkerzijde te aan vaarden. (V.EVi MARKTBERICHT. ROTTERDAM, 9 Mei 1932. Vlasaanvoer: 4150 blauw 45/60, 4100 geel 40/70, 350 dauwroot f 0,40. Handel lusteloos; wenig kooplust. Boekweit: Mansjoerische Mei aflevering f 7,30, Amerikaansche disponibel f 7,25. Granen buitenlandsche flauw. Meel f9,95. Mais f72,—. Haver f6,70. Binnenlandsche: Gerst f 6,50 a f 6,75 Haver f 6,25 a f 7.— Erwten f 9,— a f 13,75 Schokkers 8,— a 15,50 Bruine boonen f 6,50 a f 7,50 Blanke f 8,75 a f 0,00 Lijnzaad voer 6,— af 7, Kanariezaad f 7,a f 8, Maanzaad f 27,a f 29, Aardappelen: Zeeuwsche blauwe en bonten f 3,25 a f 4,25, eigenheimers f 2,50 a f 3,' Varkensmarkt: Varkensaanvoer: 1507 stuks, 1ste kwa liteit 0,21 a f 0,25, 2de kwaliteit 0,18 a £0,20, 3de kwaliteit £0,15 a f 0,18, ex port £0,21 a f0,23. Handel zeer flink. VEILINGSVEREENIGING „ZUID-BEVELAND'' TE GOES. Veiling van 9 Mei 1932. Spinazie £3 a £12, Witlof f8 Poste lein f 29, alles per 100 K.G., Kropsla le soort f3,60 a f7,10, Idem 2e soort f 1,20 a f3,10. Bloemkool le soort 13 a f24, Idem 2e soort f6 a f 12, Roode kool f 5 a f 5,50, Aardbeien f 2,10, alles per 100 stuks, Rhabarber f 0,90 a f 1,50, Wortelen f7, Prei f 11, Radijs f5,20, alles per 100 bos, Violenplanten f 1,60 per 100 stuks, Tulpen f 6 per 100 bos. AFLOOP AANBESTEDINGEN, VERKOOPINGEN EN VERPACHTINGEN. YERSEKE. Zaterdag is voor rekening van den heer Jac. Prins alhier, aanbesteed het bouwen van een nieuwe oesterloods. Gegund aan den laagsten inschrijver Jan Marteijn, voor 3085,—. OP ZATERDAG 21 MEI 1932, des namiddags te 2 uur, zal door den heer P. J. VAN DER SLIKKE te Ovezand, in café Van de Guchte te Driewegen worden AANBESTEED: het bouwen van een nieuw Woon huis met Schuur en verdere bijkomende werken te Drie wegen. Bestek met 3 teekeningen a 3,50 per stel verkrijgbaar bij den architect C. VAN jMARIS, Kloetingsche weg, Goes.

Goessche Courant | 1932 | | pagina 3