WAARSCHUWING Stadsnieuws ProviDcienieuWs Hierop letten! „LOGARBITS" Groene Kruis Hoestbonbons WEERBERICHT. gg „Handelsbelangen". De vereeniging „Handelsbelangen"' hield Donderdagavond haar 29ste jaar vergadering in de melksalon-Bustraan. De voorzitter, de heer J. Donner, open de de vergadering met een kort woord en sprak den wensch uit, dat in het nu ingetreden vereenigingsjaar de crisis waar ook vooral de handeldrijvende middenstand den druk van gevoelt plaats moge maken voor meerdere welvaart. Naar aanleiding van een circulaire van den Kon. Middenstandsbond, waar in gevraagd werd een bijdrage te ge ven aan het Nat. Crisis Comité, werd besloten daar geen gevolg aan te ge ven, maar wel zal de vereeniging f 50 schenken aan het Goesche Crisis Co mité. Uit het jaarverslag van den secre taris bleek, dat de vereeniging thans met inbegrip van de twee leden die nu werden ingeschreven 196 leden telt, wat in één jaar een vermeerdering van 42 leden beteekent. Het jaarverslag van den penning meester sprak ook van vooruitgang. De inkomsten hadden de uitgaven overtroffen, zoodat een flink batig saldo in kas was. De afdeeling glasverzekering -ver meldde eveneens gunstige resultaten, zoodat zij voorstelde om de verzeker den, die twee jaar premie betaald hadden, 50 pet. reductie te verleenen, wat met algemeene (stemmen werd aangenomen. Bij de verkiezing van bestuursleden werd de heer F. J. Thïery herkozen en in plaats van den heer J. C. Noord- hoek, die niet meer in aanmerking wenschte te komen, gekozen de heer A. v. Zweeden. Als lid van de financieele commissie werden gekozen de heeren A. Bleuzé, A. v. Zweeden en J. de Roo. Als be stuursleden van de afdeeling glas- verzekering werden herkozen de hee ren Ph. Wes els en J. M. Broekstra. Het verslag van de verkeerscom- missie werd door den heer Joh. var, Melle in dichtmaat gegeven, waarvan het refrein was: Dat er was een aan gename sfeer, op de conferentie var 't verkeer. Na eenige bespreking over een te houden winkelweek of tentoonstelling werd een commissie benoemd, die zal trachten op de eerstvolgende vergade ring met voorstellen daaromtrent te komen. Besloten werd om samenwerking te zoeken met anderen, teneinde zoo mo gelijk een actie te ontwikkelen, welke tot doel heeft om bij de regeering ern stig protest aan te teekenen tegen een nieuw Antwerpen-Moerdijkkanaal en een beroep te doen op allen, die van meening zijn, dat eigen nationale wel vaart niet moet worden opgeofferd aar een naburigen staat, met wie wij overi gens in vriendschappelijke verhouding wenschen te blijven leven. Hierna sluiting. Openlucht-bioscoop. In ons vorig nummer meldden wij. dat de heer Van Liere, alhier, a.s. Donderdag een openluchtbioscoopvoot stelling zou geven te Middelburg, dit moet zijn: te Vlissingen. Over boord gevallen. Hedenmorgen tuimelde de loopjon gen van den Schoenhandel De Kruij- ter, van de stoomboot van Van der Schuijt over boord. Hij werd spoedig weer binnen gehaald, zoodat dit on geval alleen bij een nat pak bleef. Oudheidkundige vereeniging. Zaterdagmiddag hield de heer P. C de Gelleke, voorzitter van de Oud heidkundige Vereeniging „De Beve- landen", in de Prins van Oranje" een lezing over „Bijzonderheden uit de historie van den Goeschen polder". De heer De Gelleke deelde vele histo rische data en feiten mede, welke hij uit de archieven van den polder had opgediept. De aanwezigen hebben dan ook met aandacht geluisterd, te meer daar bij velen de Goesche polder be kend is. Na de pauze droeg de heer De Gel leke een voordracht voor, getiteld „De weeklacht van Jacoba van Beieren op 'het huis te Teijlingen". „De stem des Volks". De Zangvereeniging „De stem des Volks" gaf Zondag haar eerste uit voering voor een „uitverkocht huis" in de „Prins van Oranje". De voorzitter, de heer J. Ooms, opende den avond met een woord van welkom, herinnerde er aan, dat pas Aug. 1.1, vcor ds eerste maal gerepe teerd werd, en men dus nog niet te hooge eischen mocht stellen. Verder deelde spr. mede, dat een deel van het programma uit strijdliederen be stond, omdat ook van deze zangver eenigïng doel is, de socialistische ge dachte te propageeren. Het flink bezette koor begon met de „Socialïstenmarsch", gevolgd door de „Strijdmarsch der' Arbeiders". Daarna volgden nog een achttal num mers van diverse sfj-ekking. De indruk over het geheel, de jeugd der vereeni ging in aanmerking genomen, was zeer goed, en de toeschouwers waren dan ook enthousiast over hetgeen ten ge- hoore gebracht werd. Beschouwen wij de nummers iets meer critisch, dan willen wij in hef bijzonder noemen „Eens", van De No bel, dat met veel gevoel en voordracht en zuiver van toon gezongen werd. Over het algemeen viel trouwens de zuiverheid van toon op, evenals dc ernst en toewijding waarmede allen zongen en aan hun directeur hingen. Dat velen hem soms moesten „losla ten", lag er aan, dat tekst en muziek nog niet voldoende in het hoofd zat, wat uit den aard der zaak grooten- deels aan de korte voorbereiding moet geweten worden. Bij een enkel liec was ook de zang, hoewel pittig, wat monotoon, hoofdzakelijk, doordat de dames teveel domineerden. Bij „De werkers der wereld" was de voort dracht nog niet geheel af. Het groot ste deel van dit lied eischt een korte, krachtige uitspraak, bevelender wijs, waarna telkens als verklarende zin: „De werkers der wereld, zij maken zich vrij". Dit kwam nog niet voldoen- doende tot uiting. Dit zijn echter slechts een paar „op" en geen ,,aan"merkingen, en ongetwij feld zal bij verdere oefening nog heel wat meer bereikt worden, gezien deze eerste resultaten, waar de vereeniging, en vooral ook haar directeur, de heer W. Hengeveld, zeer tevreden over kunnen zijn. Er is goed materiaal bij „De stem des Volks", vooral van de dames vielen ons enkele stemmen op Na een wel wat lange pauze van plm. drie kwartier, werd „Een huis met commensaals", van Mannoury, opgevoerd. Hierbij bleek, dat de ver eeniging ook zeer goede actrices en amateurs „in den dop" telt. De tekst zat er uitstekend in, men voelde hef karakter goed aan, en vlot werd het geheel ten tooneele gebracht. Een extra complimentje voor de vertolksters van Aletta en Ann avan Someren. Ook de tooneelschikking was goed verzorgd. De regie bleek bij den heer Jo de Rijk in goede handen. Het suc ces was „overweldigend", mogen we wel zeggen, en ook welverdiend. Een gezellig bal besloot den avond, waaraan allen zeker met genoegen zullen terugdenken, en die een succes voor „De stem des Volks" mag ge noemd worden. Duizenden en duizenden vinden in deze GRIEP-PERIODE weer baat bij Let op vraagt de echte LOCARBITS met het Groene Kruis, Laat U geen namaak in de handen stoppen. Bank voor Zeeland. In het verslag der Bank voor Zee land alhier over 1931 wordt o.m. het volgende medegedeeld: Aangezien Zuid-Beveland door zijn 'and- en tuinbouwproducten en zijr, oestercultuur ten nauwste bij den uit voer betrokken is, zijn de moeilijkhe den in onze omgeving wel zeer groot Deze omstandigheden, genoegd bij hef feit, dat in onze provincie sinds het uitbreken van de crisis in 1929 een zestal financieele instellingen hare be talingen moest staken, waardoor het vertrouwen van het publiek nog meet werd geschokt, konden niet nalaten een stempel te drukken op de cijfers onzer balans. Hadden wij op 31 De cember 1929 nog een bedrag van circa f 697.000 aan vreemde gelden onder ons, thans is dit cijfer f 357.000. Niet temin is de liquiditeitspoSitie onzet nstelling zoodanig, dat wij aan al onze directe veiplichtingen oogenblikkelijk kunnen voldoen. Aan baten boekten wij in 1931 f48.784 (f53593), waarop onkosten in mindering gebracht zijn ad f33.334 (f29.554), zoodat een saldo overblijf! van f 15.449, makende met het saldo A. P. ad f 3999 samen f 19.448 (f28.454) Voorgesteld wordt 4 pet. dividend uit te keeren op de preferente en gewone aandeelen (v.j. preferente 4 pet. en gewone 61/2 pet.) De balans vermeldt onder activa o.m.: kassa enz. f51.909, bankiers f21,648, effecten in eigen bezit f77.128, debiteuren tegen onderpand van effecten f 121.996, voorschotten op korten termijn f87.170, deposito u.g. f 31.250, debiteuren in rekening cou rant f114.076, debiteuren tegen accep ten f75.990. Als passiva: kapitaal f210.000, statu taire reserve f 10.000, extra reserve f 10.000, crediteuren in rekening-cou rant f149.307, deposito's op korten termijn f34.833, spaarbank f67.790, deposito's op langen termijn f105.756. Een Touringcar. Zooals een advertentie in dit num mer meldt, zal de heer J. van Fraas- sen, alhier, 23 dezer met zijn nieuwe touringcar een tocht naar deUtrecht- sche Jaarbeurs maken. Wij hadden het genoegen deze tou ringcar hedenmorgen te kunnen be wonderen en moeten verklaren, dat het werkelijk iets bijzonders op dit ge bied is. De groote Minerva-wagen is licht beige van kleur en met sierlijke (etters beschilderd. Vijf portieren ver leenen toegang tot het inwendige, dat aan de hoogste eischen voldoet; de zitplaatsen, met blauw pluche en leer bekleed, hebben veerende ruggen en zijn flink ruim, zoodat men er zit als in een luxe auto. Het interieur is met wortel-noten, mahoniehout en nikkel afgewerkt; er is zijverlichting aange bracht en het dak is openschuifbaar. Als we voorts nog vermelden, dat de wagen gemonteerd is op ballonbandcn, dan kan men wel be grijpen dat een tour er mede een genot moet zijn. Wij twijfelen ook niet, of er zullen voor de tochten van den heer v. Fraassen, veel liefhebbers zijn, en ook voor gezelschaps-toch .en is deze nieuwe aanwinst van Goes een ideaal vervoermiddel. Verbreeding kanaal. Het is zoo goed als zeker, dat de Rijks waterstaat binnen afzienbaren tijd zal over gaan tot verbreeding van het kanaal door Zuid-Beveland, ook indien het kanaal Ant werpen'—Moerdijk tot stand mocht komen. Het scheepvaartverkeer door het kanaal is den laatsten tijd vooral toegenomen ten aanzien van het verkeer naar en van Gent. De breedte bedraagt thans ruim 40 M. en bij de bruggen ruim 60 M., terwijl de ruimte nabij de sluizen te Hans weert en Wemeldinge uit den aard der zaak nog be langrijk grooter is. Volgens het bestaande plan zullen de spoorbrug bij Vlake en de meer naar Hans- weert gelegen Schorebrug dichter bij elkaar komen te liggen. Tengevolge van de ver hooging van de spoorbrug zal de spoor baan bij die brug een lange helling krijgen en zal het station Vlake moeten verdwij nen. Het spoorwegstation voor de verbin ding met Oostelijk Zeeuwsch-Vlaanderen komt dan ongeveer op de plaats waar thans het station Kruiningen—Yerseke is gelegen. Een gevolg van een en ander zal zijn, dat de aanlegsteiger voor de provinciale booten Walsoorden-Hansweert wordt ver legd van de westzijde naar de oostzijde van de kanaalmonding en dat de tram van Hansweert naar station Vlake daarge laten of deze tram in de toekomst zal wor den vervangen door een autobusdienst zal verdwijnen om plaats te maken voor een dienst van Hansweert (oostzijde) naar het nieuwe station Kruiningen. Volgens betrouwbare gegevens is het niet uitgesloten, dat men reeds eind 1932 of in 1933 met deze werkzaamheden begint. Salarisverlaging. De heer A. Jeronimus, lid van den ge meenteraad voor de bezuinigingspartij, heeft aan B. en W, bericht, dat hij in de eerstvolgende vergadering aan den raad wenscht voor te stellen, aan B. en W. de vraag te stellen' of zij in verband met de aanname door de Tweede Kamer van het zoogenaamde kortingswetje reeds voorstel len aan het georganiseerd overleg zonden tot salaris- en loonsverlaging, beter ge zegd voorstellen tot het brengen van het in geld uitgedrukte salaris en loon in over eenstemming met de tegenwoordige koop- waarde van het geld. PLAATSELIJK NIEUWS. COLIJNSPLAAT. Zaterdagmiddag speelde de voetbalver- eeniging C.J.V.C. van Colijnsplaat tegen D.D.O.O. van Geersdijk. C.J.V.C. won met 3—0. HANSWEERT. De heer D. W. de Koster, rijksklerk ter Inspectie, alhier, wordt met ingang van 1 April a.s. overgeplaatst naar het kantoor der Directe Belastingen (Ontvanger). De heer I. v. d. Graaf, rijksklerk ter In spectie te Amsterdam, wordt met gelijken datum overgeplaatst naar de Inspectie te Hansweert. Zondagnamiddag passeerde over de Schelde de Italiaansche zeeboot „Fidelitas" welke 10 Febr. 1.1. nabij Bath gestrand is geweest. De boot had zware slagzij en geen roer en werd gesleept door de zee sleepbooten ,,Gele Zee", „Indus" en „Hoek van Holland" van L. Smit Co.'s Inter nationale sleepdienst te Rotterdam. KAPELLE. Raadsvergadering. Vrijdagmiddag kwam de raad voltallig bijeen onder voorzitterschap van burge meester Bierens. De voorzitter deelt allereerst mee, dat door den Insp. der Dir. Bel. voorloopige beraming is gegeven van de te ontvangen opcenten op de Grond- en Pers. belasting. Op de begrooting was f 100,— meer ge plaatst dan was aangegeven, zoodat dit nog al niet tegen viel. Vanwege de B. W. bew. Y. is bericht ontvangen, dat er geen bezwaar bestaat om de bermsloot te dempen, zooals reeds eerder door de raad was voorgesteld als werk-object. De vereeniging Land- en Tuinbouw ver zoekt subsidie uit de gemeentekas ter be strijding van de musschenplaag. Het prae- advies van B. en W. luidde, om geen sub sidie te verleenen, aangezien een strikte bezuiniging zeer noodzakelijk is. Besloten werd afwijzend te beschikken. Verpachting van gemeentegrond van een ontslagen pachter heeft plaats gehad, hoogste inschrijver was Jan Balkenende, voor f 202,50 per H.A., wien dit is ge gund. In den vervolge zal streng toegezien worden op de soliditeit van pachter, daar nog enkele in discrediet staan en vermoe delijk ingrijping zal moeten plaats hebben. Alsnu deelt de voorzitter verder mee, Poeders en tabletten zijn alléén echt, als de verpakking voorzien is van den naam Mijnhardt. Let bij het koopen daar spe ciaal op, wan dit alleen garandeert U de echtheid. dat hij tot genoegen kan meedeelen, dat de eerste ophaaldienst van vuil, morgen een aanvang zal nemen; door 30 inwoners wordt verlangd om afval op te halen die geteekend hebben om jaarlijks hiervoor f 2,50 voor te betalen, B. en W, stellen thans voor om dit te brengen op £1,50, niet twijfelende of het aantal voor deel name zal stijgen. Aldus werd besloten. Den heer H. de Kunder, koopman in on geregelde goederen, is door B. en W. aan gesteld voor de wekelijksche ophaaldienst. Van het B. A. is bericht ontvangen in zake steunverleening werkloozen dat aan ongeorganiseerden toeslag zal verleend worden. Voorgelezen wordt het adres van de S. D. A. P. en de moderne Landarbeiders- bond, waarin gewezen wordt, op het te kort schieten van den raad inzake werk verschaffing enz. Ook bereikte een adres den raad, om uitkeering aan werkloozen tot een bedrag van f 12,— per week met een 48-urige werkweek, ook werd verzocht een steunregeling in het leven te roepen en uit te keeren f9,— per week aan gezinnen met 2 personen, verder werd aangegeven een regeling voor kostgangers, ongehuw- den enz. De voorzitter deelt verder mee, dat door den Minister van Binnenl. Zaken is bericht, dat de werkverschaffing tot 26 Maart duurt en dat voor delfwerk geen hooger loon wordt uitgekeerd. Wel wordt een vergoeding toegekend voor het ge bruik van laarzen. De heer Fraanje vraagt of er nu ook nog werkloozen zijn aan wien geen werk verschaft wordt. De voorzitter zegt, dat aan 31 personen werk verleend is en er om de drie dagen gewerkt wordt. Aangekocht is ten behoeve van de brandweer 200 M. nieuwe slangen en 20 fakkels. De voorzitter zegt, naar aanleiding van de vraag van den heer Van Liere, om den hoek aan de Vroonl. weg bij het erf van J. Rottier te verbeteren, dat met de S.S. en den heer Rottier is onderhandeld en verder dit ook zal moeten geschieden met de B. W. bew. Y. Door het crisis-comité kunnen 17 balen kunstmeststoffen in ontvangst genomen worden, aangevraagd werden 400 balen. De heer de Jonge vernam, dat aange vraagd werd door menschen die wel eer. ton rijk zijn. De voorzitter nou een tor is nog al veel. De heer de Jonge durft de personen wel noemen, die lange na niet noodlijdend zijn. Spr. noemt de namen. Vaststelling kohier hondenbelasting 1932 tot een bedrag van f 425,'Het aanvul lingskohier 1931 kwam tot een bedrag van f 1,10, in totaal voor 1931 f475,—. Vastgesteld werd de rooilijn voor de Abdijstraat te Biezelinge, zooals B. en W. dit voorstelden. Ook de noodzakelijke demping van slooten voor de te bouwen woningen werd goedgekeurd. Dit geschied op kosten van den bouwer. Vastgesteld werden de pensioensgrond slagen voor den gemeente-ontvanger en gemeente-werkman. Gewijzigd werden de voorwaarden sub sidie bijz. bewaarscholen. Art. 17 van de statuten kan voor Biezelinge gehandhaafd blijven. Voor Kapelle werd ingelascht een derde klasse omtrent schoolgeldregeling. Ook werd goed gevonden om volgens den heer Fraanje art. 7 aldus te lezen „het bestuur der ver. is verplicht eventueel overleg te plegen met B. en W. indien tot bouw wordt overgegaan te Biezelinge van een nieuwe bewaarschool". Bij de rondvraag verzoekt de heer Zuid- weg om verbetering van den weg naar Eversdijk, hetwelk de voorzitter toezegt. Ook vraagt de heer Zuidweg of het niet op den weg ligt van de gemeente om zand uit de zandput te verkoopen, hetwelk in overvloed aanwezig is. Besloten werd dat B. en W. met een voorstel en prijs tot den raad zullen ko men. De heer de Jonge, gelezen in de bladen, dat op Hemelvaartsdag een groot zang concours te Kapelle zal gehouden worden, vraagt om buitengewone voorziening in de winkelsluiting. Voor neringdoenden kan dit een goede dag worden. De voorzitter zegt, dat de wet hiervoor vergunning toelaat en B. en W. het hunne ten goede niet zullen onthouden. De heer Fraanje wijst op noodzakelijke bestrating in de Abdijstraat. Weth. Van der Have zou ook willen zien dat de P.Z. E.M. den paal aldaar verplaatst, eer deze wordt stuk gereden. Ook zag weth. Van der Have gaarne, dat het raadslid Van Liere mee wou werken om meer uitzicht te geven op den hoek bij de fabriek aan de postweg naar Yerseke. De heer Van Liere verklaart daartoe mee te willen werken. Den heer Wisse vraagt hoever B. en W. staan met de verbetering van den weg in het Nieuw Bouwplan. De voorzitter zegt, dat door de bouw ondernemers een onderhoud is aange vraagd. Weth. Van der Have is van oordeel, dat de P.Z.E.M. toch eerst moet gewezen wor den op de dure straatverlichting, het prijs verschil van vroeger en nu is opzienba rend en kan eigenlijk niet door den beugel vooral nu van alle kant bezuiniging eerste eisch is, willen de financiën der gemeente wel loopen. Hierna gaat de raad over in geheime zitting. De verwachting tot den avond van 15 dezer luidt: zwakke tot matige, la ter wellicht toenemende W. tot N. wind, zwaar bewolkt tot betrokken, wellicht enkele regen- of hagelbuien, kouder overdag. LICHT OP. Dinsdag 15 Maart 6.33 uur Woensdag 16 Maart 6.36 uur Dartoe vanwege de ver. van oudleer- lingen van de Tuinbouwcursus uitgenoo- digd, trad in de zaal van Mej. Hanson op, de Rijkstuinbouwconsulent, Ir. A, W. van de Plassche, om te spreken over zijn reis naar Amerika. Door den voorzitter W. Glas werd de spreker ingeleid. Het gesprokene werd toe gelicht met lichtbeelden en was zeer inte ressant. De opkomst was bijzonder groot. Zaterdagmiddag speelde de voetbalclub V.D.O. III een wedstrijd tegen Goes IV. Uitslag 61 in het voordeel van Goes IV. KRUININGEN» Vrijdag had alhier het eerste auto-onge val plaats op den nieuwen Rijksweg. Deze breede weg laat toe dat twee auto's elkaar met groote snelheid passeeren; doch dat dit met drie niet kan, bleek bij dit ongeval. Gelukkig liep alles goed af, daar alleen de verschillende spatborden werden afgerukt en de auto's op hun wielen en op den weg bleven. Vrijdagavond vierde de C.J.M.V. „Ora et Labora" haar jaarfeest in het Zondags schoolgebouw, dat geheel gevuld was met genoodigden. Ds. B. ter Haar Romeny sprak een inleidend woord, waarna werd opgevoerd „Geld", in drie bedrijven. Het stuk werd keurig vertolkt. Ook „Moeder" en „De twee vijanden" werden goed voor gedragen. De secretaris, de heer Dek, gaf een opgewekt verslag en overzicht van het vereenigingsleven, waaruit waardeering blijkt voor het nuttige wexk, vooral voor de conversatie-avonden voor niet-leden op Zaterdagavond. Bij de verloting van twee bloeiende potplanten, werden de winners de heeren Mieras van Schore en A. J. Deurwaarder alhier. Een pantomine, dui delijk gespeeld, was komisch van begin tot eind. Een kopje chocolademelk verhoogde de gezelligheid. Ds. B. ter Haar Romeny sprak het slotwoord. KORTGENE. De heer en mevr. Van Riemsdijk traden Zaterdagavond in „De Korenbeurs" op, voor het „Nut van 't Algemeen", na inge leid te zijn door den voorzitter van het de partement, den heer Maris, van Wisse- kerke. Door een 4-tal Hollandsche liedjes te zingen, had de heer Van Riemsdijk, die door zijn vrouw op de piano werd bege leid, direct de stemming er in. Na deze liedjes kwam de echte Veluwsche boer te voorschijn, die in mooi vloeiend dialect vertelde en zong over gebeurtenissen uit het Geldersche volksleven. De liedjes „Dao bedde van Gieljam" en „Dieke en de jonge dokter" gaven de soms wel wat gewaagde humor goed weer. „De trekhond" en „Kaoro en de raodio" waren van een fijn gehalte. De heer Maris dankte aan het eind van den avond de talrijke aanwezigen voor hun belangstelling, waarna de heer Van Riems dijk, als toegift „Omdat je tegenweurig euveral kedoos bie kriegt" nog een liedje zong op het „Nut van 't Algemeen" zelf. Tijdens de pauze colporteerde een lid van de Jongeren-Vredes-Actie met brochures, die goed van de hand gingen. RILLAND-BATH. De minister van waterstaat is er, blijkens de memorie van antwoord op het voorloopig verslag van de af- deelingen der Eerste Kamer over de begrooting van het wegenfonds van overtuigd, dat verbetering van den rijksweg no. 58, gedeeltelijk Korte- venRilland noodzakelijk is en in zonderheid dat de toestand bij de spoorwegovergang verbetering behoeft Hij is dan ook bereid te bevordern dat deze verbetering zal worden uit gevoerd zoodra de noodïge gelden beschikbaar kunnen worden gesteld. WOLPHAARTSDIJK. Vrijdagavond gaf de gymnastiekvereeni- ging „U. D. I." onder haar eminenten lei der, den heer Van der Kuil uit Wilhelmina- dorp, voor een stampvolle zaal in het ge bouw T.A.V.E.N.U. haar tweede uitvoe ring in dit seizoen. Verschillende gymnas- tieknummers, zoowel van de jongens-afd. als van de dames- en heeren-afdeelingen, werden met zorg en op voortreffelijke wij ze afgewerkt. Na de pauze werd opge voerd het blijspel in één bedrijf „Dolle Dries", van J. J. Rentmeester. Ook hierbij kwam tot uiting dat er flink was ge oefend, daar een en ander vlug en op een aangename wijze ten tooneele werd ge-

Goessche Courant | 1932 | | pagina 2