•VAM MBLLB'S GOESCHE ONT BYT- KO B K Rechtszaken Gemengd NieuWs. Laatste Berichten Advertentiën. onder de crisiswerkloozen te rang schikken. Dit voorstel wordt verworpen met alleen de stemmen van de heeren Crucq en Visscher voor. De werkloosheid. De heer Crucq zegt met tegenzin weer iets te moeten zeggen over werk- loozenzorg en steunverleening. Maar heel den winter hebben B. en W. te gengewerkt wat de uitvoering der raadsbesluiten in dezen betreft, terwijl in Middelburg en Vlissingen reeds lang een normale toestand heerscht. Steeds trekken de s.d.a.p.'ers aan het eene eind en B. en W. aan het andere, maar intusschen zijn de werkloozen er de dupe van. Men verschuilt zich nu ach ter het rijk. De heer Stevens is de kapstok. Wij, aldus spr., hebben ech ter alleen met den minister te maken. We hebben heden een onderhoud ge had met het ministerie, met den heer v. d. Hoeve, en volgens hem heeft de minister nog voor geen enkele ge meente de bepaling gemaakt, die vol gens B. en W. voor Goes zou gelden. B. en W. kunnen betalen wat ze willen, als ze werk voor de gemeente laten uitvoeren, en als dat werk niet gesub sidieerd wordt door het rijk. Maar' B. en W. willen noodzakelijke werken jten koste van de werkloozen goedkoop laten uitvoeren. De steunverleening is tweemaal uitbetaald en daarna weer stop gezet. Door enkele uitspraken van den heer Stevens schijnt de Raad niets meer te zeggen te hebben. De heer Stevens schijnt echter buiten zijn boekje gegaan te zijn. Zoo moet hij in Den Haag verteld hebben, dat Goes geen steun noodig heeft, hetzelfde standpunt dat B. en W. steeds inne men. Wij zullen echter trachten (te verhinderen, aldus spr., dat B. en W. deze zaak steeds met den heer Stevens klaar spelen en hebben in Den Haag een onderhoud aangevraagd. Tenslotte maakt hij er aanmerking op, dat en kele ongeorganiseerden tewerk gesteld zijn en georganiseerden nog niet De voorzitter zegt den heer Crucq met verbazing te hebben aange hoord. U insinueert allerlei over den heer Stevens, daarvoor moest U zich schamen. Wat de werkverschaffing be treft, hebt U alles zelf meegemaakt en weet wat Goes voor de werkloozen gedaan heeft (Spr. noemt het reeds uitgegeven bedrag). En als ik in Uw trant wilde spreken, zou ik kunnen opmerken, dat U met iemand bij de werkverschaffing aankwam uit een gezin, dat het vorig jaar 3200 gulden inkomen had en op dat oogenblik nog ruim 50 gulden. Spr. herhaalt verder de voorwaarden, die den minister in zake de werkverschaffing stelt, met dq uitdrukkelijke bepaling, dat, als men subsidie krijgt, alles op dit gebied middels het departement geregeld moet worden. De heer Simons laakt het, dat de heer Crucq hier iemand zoo aanvalt, die zich niet verdedigen kan. Spr. heeft groot respect voor den heer Ste vens. Wat de kwestie van de niet ge- organiseerden betreft, het gaat hier in de eerste plaats om de menschen die het 't hardst noodig hebben. Spr. vindt heel goed, dat B. en W. streng controleeren en op het gebied van werkverschaffing en steun heeft Goes zich thans aan de regeeringsvoorwaar- den te houden. De heer Crucq maakt er nogmaals aanmerking op, dat Raad en commis sie nu niets meer te zeggen hebben, en naar wat de heer v. d. Hoeve hem mededeelde, moest hij wel wantrouwen in den heer Stevens krijgen. Daar is geen verbazing voor noodig. De heer Visscher zegt, dat Goes thans ongeveer de loonen betaalt van de Ned. Heide Mij., terwijl de Raad 36 cent bepaalde. Spr. heeft ook ge hoord wat de heer v. d. Hoeve zeide, en de minister heeft Goes in dezen nog geen verplichting opgelegd. In Den Haag is nog niets beslist. Wie heeft dus tot dat lagere loon besloten als B. en W. dat niet gedaan hebben? De voorzitter: dat is gebeurd in overleg met den vertegenwoordiger van den minister, den heer Stevens. Spr. herhaalt de regeeringsvoorwaar- den en zegt, dat ook nog geïnformeerd is, of tweeërlei loon mocht betaald worden, doch dat ging niet Wethouder Goedbloed merkt op, dat B, en W. de door den Raad aange nomen steunregeling niet mogen uit voeren. Er mag thans niets gebeuren zonder dat overleg gepleegd is met den minister. De heer V e r m a i r e critiseert het, dat de heer Crucq menschen aanviel, die ongetwijfeld naar hun beste we ten handelen. De heer Crucq: ik wil dan nog me- dedeelen, dat de zaak hiermede niet af is. We zullen het verder uitzoeken. De voorzitter: ik vrees datgeens zins. De heer V e r m a i r e: en de heele Raad toch zeker niet! De heer v. Poelgeest zegt, dat over deze kwestie niet verder behoeft gesproken te wordën. Voor spr. is het genomen raadsbesluit waarover hij in de vorige zitting nog zijn meening uitte vervallen sinds het werk aan de haven een aanvang nam. Goes kan de steunregeling thans niet verder uit voeren. - De heer Crucq: en als de steunre geling van den minister niet komt? De heer v. Poelgeest: dan ligt dat aan den minister. De heer Crucq: maar de minister. is niet zoo gek om te zeggen, dat dan de andere steunregeling niet uitge voerd mag worden. De voorzitter wil de discussie staken en vraagt of (je heer Crucq een schriftelijk voorstel wil indienen. De heer C ru c q zet zich eerst aan het schrijven, doch ziet er in overleg met den heer Visscher van af en merkt op: dat de sociaal-democraten het ge val wel eens zullen uitzoeken. Hierna volgt te ruim half elf sluiting. Gasthuis „Oostwal". Gratis verpleging. De „gratis verpleging", hierboven ge noemd, heeft betrekking op de zie ken, die lid zijn van de Ver. voor ziekenverpleging in Zuid- en Noord- Beveland. Het „Fonds tot steun van Protes- tantsche zieken", voorzitter de heer J oh. Pilaar, geeft n.l., naar een adver tentie in dit nummer vermeldt, aan genoemde zieken ,een reductie van 30 ct per dag en daar de Ver. f2,70 betaalt, de kosten f 3 zijn, komt dit dus neer op een verpleging zonder verdere bijbetaling. Voorts worden geen beperkende eischen gesteld (bepaald aantal ver- pleegdagen, o.a.), zoodat de genoemde zieken ook dadelijk van deze nieuwe regeling profiteeren. Neerlands volksleven. Maandagavond werd in „Slot Os- tende", de door den heer D. J. van der Ven geregiseerde film „Neerlands volksleven in oogsttijd" vertoond. Deze filmvoorstelling, hoofdzakelijk bedoeld voor de werkloozen, was door de fa. Niemeïjer aangeboden, en de heer v. d. Ven zelf gaf er op prettige wijze toelichtingen bij, terwijl zijn echtgenoote voor muzikale begeleiding zorgde. Op belangwekkende wijze was de oogsttijd in verschillende provinciën in beeld gebracht en ook Zeeland had een beurt gekregen. Vooral trokken (de opnamen uit Zuid-Beveland, meeren- deels opgenomen op de destijds door burgemeester Zandee rvan Kloetinge bewoonde hofstede. De heer Verbist, die den avond ook geopend had, zeide tenslotte den heer v. d. Ven en echtgenoote namens het crisiscomité, en zeker ook namens alle aanwezigen, hartelijk dank voor het gebodene. Bij den uitgang kregen de werkloozen nog een pakje Niemeijer.s tabak. Hoewel de bioscoop behoorlijk bezet was, hadden wij nog meer belangstel ling verwacht Gewetensgeld. De Minister van Financiën maakt bekend, dat ten behoeve van 's Rijks schatkist is ontvangen wegens over vorige jaren te weinig betaalde belas tingen naar inkomen en/of vermogen (gewetensgeld) bij den ontvanger der directe belastingen te (Goes f 35,90, onder letters N.N. en f3301 onder let ters N.N. „Kerk en Vrede". Voor bovengenoemde vereeniging hield Maandagavond j.l. in het Schut tershof de heer Dr. P. Stegenga, evan- gelisch-Lutersch predikant uit Am sterdam een rede. Tot onderwerp had deze begaafde spreker gekozen: „Wij Christenen en het probleem van den oorlog". Na door het bestuurslid van „Kerk en Vrede", den heer Zwaan uit Wil- helminadorp te zijn ingeleid, begon spr. er op te wijzen, dat het vraagstuk van den oorlog eigenlijk pas ter sprake is gekomen, toen de verschrikkingen van den grooten wereldoorlog bekend werden. Op school, zegt spr., hebben wij den oorlog altijd aan ons voor zien stellen als iets moois. Steeds werd oorlog gevoerd uit Vaderlandsliefde en men behoorde hen te vereeren die voor hun vaderland gevallen waren men sprak van helden des vaderlands. Het onmenschelijke van den oorlog werd ons niet voorgehouden. Toen, na den wereldoorlog, toen het boek van Barbusse uitkwam „le feu", gevolgd door - „lm Westen nichts Neues" van Remarque, toen begon het volk een ander denkbeeld over den oorlog te krijgen, toen zag men hem in zijn ware gedaante, men zag den gruwelijken, onmenschelijken strijd in al zijn verschrikkingen. En heden ten dage, nu ja, nu is men tegen den oorlog, als het een onrechtvaar dige oorlog is. Spr. wijst er op, dat alle 30 staten, die in den grooten we reldoorlog van 1914 betrokken waren, echter gemeend 'hebben een recht vaardigen oorlog te voeren, en vol gens spr. is dan ook deze idee ver keerd, dat een zoogenaamde recht vaardige oorlog wel geoorloofd is, om dat niemand beoordeelen kan, of een oorlog al dan niet rechtvaardig is. De oorlog is uit den booze, zegt spr., omdat God dien niet wil. Wee den- gene, die een ander doodt; hij neemt niet alleen het leven van zijn naaste, maar doodt ook zijn eigen ziel. Spr. hoopt aan het slot van zijn rede, dat ,de vereeniging „Kerk en Vrede" in alle opzichten gesteund mo ge worden, opdat zij de mooie taak, die zij op zich heeft genomen, zal kun nen volbrengen. Na de pauze werd gelegenheid ge geven vragen te stellen, van iwelk aan bod door een 3-tal heeren gebruik werd gemaakt ■DEN SOETEN INVALSEDERT IS22 Concert „Kunstvrienden" De buitengewone uitvoering van de Orkest- en Tooneelvereenigïng „Kunst vrienden", gisteravond in de „Prins van Oranje" gegeven, mocht zich in veel belangstelling verheugen. De zaal was vrijwel geheel bezet. En de aan wezigen hebben zeker geen spijt van hun bezoek gehad! Heel veel zullen we ditmaal over het programma niet zeggen, omdat de meeste nummers reeds uitgevoerd wer den op den propaganda-avond Novem ber 1.1. in Schuttershof gegeven. We luisterden er .echter nogmaals met veel genoegen naar, en gewaagden we vorige maal reeds over de meeste num mers vol lof, de doorgevoerde oefening had het gehalte zeker nog verbeterd. Naar we meenen was „Müncher kind", van Komzak, nieuw; doch op keurige wijze werd dit lange en niet gemak kelijke stuk, vertolkt. Klank was vol en zuiver, tempo en sleepend karak ter, uitstekend getroffen. Het viel ons op hoe goed allen de muziek „in net hoofd" hadden. Evenzoo werd „Wien bleibt Wien", vlot en pittig gespeeld. We hebben al meer opgemerkt, dat de marsch „Kunstvrienden" zeer goed ligt. „Abschied der Gladiatoren", „Hoch Heidecksburg" en vooral „Es- pana", wals, varen" weer bijzonder goed. Ook voor de accordeons bij dit laatste nummer een extra woord van lof. Bij „Ueber den Weller", leken ons de accordeons er een oogenblik, bij het solo-spel, uit, doch verder, en als geheel, werd dit nummer aanmerkelijk beter gespeeld dan den vorïgen keer! Waarschijnlijk had directeur Van Sprang dit nummer nog eens extra onderhanden genomen. Tenslotte, wat „Kunstvrienden" be treft, nog een compliment voor pianc en slagwerk. Samenspel met Mondor gels en accordeons was zeer goed. Over de drie accordeonrituozen „The Hollandia Three" schreven we ook reeds vroeger. Het is bewonde renswaardig wat dit drietal uit zijn intsrumenten weet te halen! Geen wonder, dat ook deze jongelui telkens met een spontaan applaus beloond werden, en de heer van Sprang was zeker de folk van allen, toen hij „The Hollandia Three" warmen dank bracht en een „tot weerziens" toe sprak. Een gezellig bal besloot deze mooien avond. Veemarkt. Ter veemarkt van Dinsdag j.l. wa ren aangevoerd 6 loopvarkens, 13 big gen. bpOFt. Feest-avond „Goes". Zaterdagavond heeft de Voetbalvereeni- gin „Goes" in het Schuttershof een feest avond gegeven. Deze avond had ten doel de leden, donateurs, begunstigers en sup porters meer tot elkaar te brengen en hun een aangenamen avond te bezorgen. Voor dezen avond had het bestuur van „Goes" een zeer goede keuze gedaan door het engageeren van het gezelschap De Laat uit Tilburg (welbekend door de radio en gramofoon) en de Origineele Jesaijes Band uit Middelburg, die resp. voor het humoristische en muzikale gedeelte zorg zouden dragen. Toen even acht uur het scherm opging, had het bestuur op het too- neel plaats genomen, waarna de voorzitter, de heer P. Koster, het woord nam. Spreker begon allereerst om de aanwezigen (de zaal was bijna geheel gevuld) een hartelijk welkom toe te roepen, in het bijzonder het gezelschap De Laat en de Origineele Je saijes Band. Voorts memoreerde spr., dat deze avond geen jubileum- of kampioens feest is, dit laatste hoopte men het volgend jaar te vieren. Tevens herinnerde spr. nog aan de prestatie van het 3e elftal, dat op zoo schitterende wijze het kampioenschap van zijn afdeeling in de Zaterdagmiddag competitie heeft behaald; doch dit niet al leen, het heeft tevens de kroon op zijn werk gezet, door het bereiken van het kampioenschap van de geheele Zaterdag middag-competitie. Het bestuur had dan ook gemeend, dit niet ongemerkt te mo gen voorbijgaan, en bood (in de pauze) alle spelers van dit elftal een verguld bron zen draagmedaille aan en bracht dank voor aeze prestatie. Frappant was het, toen spr. mededeelde, dat juist dezen middag het 6de elftal van „Goes" een overwinning wist te behalen op een elftal van Kloetinge. Dan bracht spr. hulde en dank aan den heer Schipper (keeper van het eerste elftal, te vens trainer van de juniores) voor het moeilijke werk, dat hij op zich genomen heeft, om deze jonge spelers het voetbal spel bij te brengen, maar het bestuur twij felde dan ook niet, of dit werk zal rijke vruchten afwerpen, v/at op heden al merk baar is. Ook den heeren Meijler en Zwar- tepoorte, resp. eerste en tweede secretaris, werd dank gebrachtdit waren de orga nisators van dezen avond en die niet ge zwicht zijn voor het vele werk daaraan verbonden. De „Goesche Courant" en „Nieuwe Zeeuwsche Courant" deelden hetzelfde lot en spr. bracht hartelijk dank voor de volle medewerking, die „Goes" thans ondervindt, welke het Goesche publiek ten zeerste op prijs stelt. Tot slot hoopte de voorzitter, alvorens te eindigen, dat de uitvoering in de beste stemming zou verloopen, en verklaarde hiermede den avond voor geopend. Nu was het woord aan het gezelschap De Laat, met eigen pianiste. Allereerst trad Mevr. van den Berg op. Zij werd met applaus begroet en begon met eenige lied jes (arr. De Laat), welke zeer in den smaak vielen. Daarna kwam de populaire August de Laat ten tooneele, onder dave rend applaus van het publiek. Onze ver wachtingen zijn verre overtroffen. Hij is „de" humorist, die een geheele zaal in ex tase kan brengen. Het komische en sen- timenteele wisselde elkaar af. Vooral het refrein van „Wat zitten we hier gezellig bij elkander", was een groot succes, welk refrein door de aanwezigen, op verzoek van „Guust", werd meegezongen. Aangrij pend was het lied „Vaders brief uit het Oude Mannenhuis aan zijn zoon", Het zou ons te ver voeren alles te ver melden, wat we te hooren hebben gekregen. Maar elk nummer kreeg een welverdiend applaus. Alleen willen we nog noemen de voordracht „Boer Krelis terug van de ker mis" (A. de Laat). Ons slotwoord over dit gezelschap kan niet anders luiden, dan dat het zijn naam eer aan doet Aan het einde van dit gedeelte, dankte de heer Koster het gezelschap De Laat voor het gebodene en riep hun een tot spoedig weerziens toe. (Applaus). Daarna werd overgegaan tot het hou den van een gezelling bal, dat tot één uur duurde, en waarbij m.g.n. Band voor uit stekende muziek zorgde. „Goes" heeft getoond, dat haar niet al leen het voetbalspel toevertrouwd is, maar dat zij ook in het organiseeren van een feest-avond iets kan presteeren POLITIERECHTER te MIDDELBURG In de zitting van 8 Maart werden de volgende zaken behandeld: Slagvaardigen. D. A. v. d. B., 23 jaar, monteur te Hansweert, werd ten laste gelegd, dat hij op 21 Januari 1932 te Goes, P. B. heeft geslagen. Eisch f 15 boete of 5 dagen hechtenis. Uitspraakidem. M. S„ 20 jaar, werkman te Wemeldin- ge, werd verdacht dat hij op 1 Februari 1932 te Wemeldinge, M. S. heeft ge slagen. Eischf 10 boete of 5 dagen hechtenis. Uitspraak idem. Mr. Kuiper, verd.'s Raadsman, vraagt vrijspraak en bij eventueele veroordeeling een clemente straf. Veldwachter beleedigd. C. D., 41 jaar, administrateur te Goes, werd beklaagd, dat hij op 30 Januari 1932 te 's Heer Arendskerke den rijksveldwach ter E., die daar surveillance-diensten ver richtte, heeft beleedigd. Eischf 10 boete of 5 dagen hechtenis. Uitspraakidem. Pijpen verduisterd. D. J. H., 36 jaar, arbeider te Wisseker- ke, werd ten laste gelegd, dat hij op of omstreeks 1930 en 1931 in het Arrondisse ment Middelburg een paar pijpen, toebe- hoorende aan A. S. d. R., welke pijpen hij had gevonden, heeft verduisterd. Eisch f 7 boete of 7 dagen hechtenis. Uitspraak idem. Rijwiel weggenomen. L. v. L„ 29 jaar, colporteur te Kapelle, werd verdacht dat hij op 25 Mei 1931 te Hansweert heeft weggenomen een rijwiel, toebehoorende aan J. Z. Eisch3 maanden gevangenisstraf. Uit spraak: 3 maanden gevangenisstraf voor waardelijk proeftijd 3 jaar. De Izaak Boasson-bank. De Rechtbank heeft heden, Woensdag, aan de Bank surséance van betaling ver leend voor den tijd van één jaar, ingaande op 9 Januari 1932. Als bewindvoerders werden benoemd Mr. A. J. van der Weel, advocaat en procureur en T. Zandstra, accountant, beiden te Middelburg. Bij de gehouden vergadering der schuld- eischers op Zaterdag 5 Maart j.l. waren verschenen in persoon en bij gemachtigde 375 schuldeischers vertegenwoordigende een bedrag van f301.416,73. Voor de sur séance hebben gestemd 330 schuldeischers met een bedrag van f251.582,12 en tegen de surséance 45 schuldeischers met een bedrag van f49.834,61. Lindbergh's zoon. Dinsdag meldde men: Kapitein Lamb van de staatspoli tie heeft vandaag verklaard, dat Lind bergh geen enkel verzoek heeft ont vangen tot het betalen van losgeld en evenmin in contact met de ont voerders van zijn kind is geweest. Men acht het waarschijnlijk dat deze verklaring beteekent, dat geen nieuw verzoek voor het betalen vil n los geld is ontvangen na het briefje, dat door de bandieten op den dag van hun ontvoering is achtergelaten. Echtpaar gedood. Maandagmiddag te omstreeks drie uur heeft hier een ernstig ongeluk plaats gehad, dat twee menschen het leven heeft gekost. Omstreeks dien tijd was de land bouwer Aarts, die zijn boerderij heeft aan den Dijk te Asten, gehol pen door zijn vrouw en een buurman zekeren H„ bezig een oude muur van zijn hoeve af te breken. Plotseling stortte de muur in. Aarts en zijn echt genoote werden door het vallende [in getroffen en bedolven. De land- uwer moet onmiddellijk dood zijn geweest, terwijl zijn vrouw eenige oogenblikken later aan haar wonden overleed. De buurman H. werd slechts licht gewond. Het echtpaar laat negen kinderen in onverzorgaen toestand achter. Onder neerstortend puin. Bij een verbouwing aan het woon huis, bewoond door de weduwe B. aan het Grendelplein te Valkenburg, is de ongeveer 20-jarige dochter van het gezin door neervallend puin ge troffen en zeer ernstig aan het hoofd gewond. In zorgwekkenden toestand is het meisje in een ziekenhuis opge nomen, waar het in den loop van den avond is overleden. Twee mannen, o.w. een broeder van het slachtoffer waren omstreeks twee uur aan het werk in de bo venverdieping aan den achterkant van het huis. Zij wierpen steenmas sa's naar beneden welke terecht kwamen in een daaronder loopend steegje, dat uitkomt aan de Grendel vaart Vooraf zouden beiden mannen nog gewaarschuwd hebben. Hoogst waarschijnlijk heeft het slachtoffer de waarschuwing ttiet gehoord of althans te laat, met het noodlottig gevolg dat zij een stuk mergelsteen op het hoofd kreeg. Als tragische bijzonderheid kan nog worden vermeld, dat het stuk steen, waardoor het meisje werd ge troffen, juist neergeworpen werd door den broeder van het slachtoffer. Verduistering van f2000? De penningmeester der Vereeniging tot Steunverleening bij Ziekenhuis- verplegïng en de Vereeniging „Het Groene Kruis", te Nieuwe Tonge wordt verdacht ten nadeele dezer beide vereenigingen een bedrag van in totaal f 2000 te hebben verduis terd. De verdachte is tevens hoofd der Openbare Lagere School te Nieu we Tonge; in deze "functie is hij voor één maand geschorst. Machinist en stoker verdronken. Blijkens een bericht uit St Goar zijn een machinist en een stoker van een aldaar in den Rijn voor anker liggend Nederlandseh vaartuig j. 1. Maandagnacht verdronken. Beiden waren aan den wal geweest om in- koopen te doen. Bij terugkeer san boord schijnt de machinist uitgegle den te zijn. Hij geraakte toen te water. De stoker is bij de reddingspogingen naar de diepte verdwenen. De om gekomenen zijn de 42-jarige N. J. van Trotschenburg uit Vianen en de 49-jarige Arie Rïppel uit Rotterdam. Prof. J. de Louter f Gisteravond is te Hilversum overleden, in den ouderdom van 84 jaar, professor J. de Louter. De overleden professor heeft indertijd aan Koningin Wilhelmina les gegeven. De begrafenis zal Zaterdag te Utrecht plaats hebben. (V.-D.). Lindbergh's kind. De commissaris van het Amerikaansche legioen te Parijs, heeft uit New-York een telegram ontvangen, waarin wordt mede gedeeld, dat men vermoedt, dat het kind van Lindbergh met zijn ontvoerder of ont voerders naar Europa onderweg is. De Fransche recherche heeft opdracht gekregen een scherp toezicht in de ha vensteden en op de kaden daarvan uit te oefenen, als de booten uit Amerika bin nenkomen. V,-D. BURGERLIJKE STAND VAN GOES, Geboren: Johanna Klazina Anna, cL v. Cornelis Krijger en Centina Wil helmina van Liere; Jacob Lievienis, z. v. Joost Boonman en Martina Anthonïa Openneer. HET BESTUUR van het „FONDS TOT STEUN VAN PROTESTANT- SCHE ZIEKEN" te Goes, deelt hierbij aan de leden van de VEREENIGING VOOR ZIEKENHUIS-VERPLEGING IN ZUID- EN NOORD-BEVELAND mede, dat het voor ieder lid dier vereeni ging, dat na 15 Maart a.s. verpleegd zal worden in het Ziekenhuis aan den Oostwal (Afdeeling van het Gasthuis te Goes) aan dat Gasthuis zal betalen 0,30 per ver- pleegdag, zoodat, waar 2,70 per dag door de Vereeniging voor Ziekenhuis verpleging in Zuid- en Noord-Beveland wordt be taald, den leden dier vereeniging bij op name in gemeld Ziekenhuis, de geheele verpleegprijs 3e klasse wordt vergoed, zon der dat een zeker aantal verpleegdagen van leden dier vereeniging als voorwaarde wordt gesteld. Het Bestuur van gemeld Fonds: JOH. PILAAR. P. J. STEINZ. A. D. F. VAN DER WART. JOH. A. RAAMS. W. KAKEBEEKE. M. v. d. VIS. W. L. B. J. DEKKER. Goes, 8 Maart 1932.

Goessche Courant | 1932 | | pagina 3