"Ü&ésif -VAH MBLLB'S- GOESCHE ONTBYT-KOBK Binnenland Rechtszaken Gemengd Nieuws Laatste Berichten. Advertentiën. het WOONHUIS •DEM SQETEN I NyAL SEDERT 1SZ3* neemt en op het oogenblik tot 40 ton is gestegen. De redenen hiervan zijn, dat men kan bestellen vanaf 100 K.G. franco huis geleverd en dat de prijzen zijn ge steld als bij een afname van 2500 K.G. In het bijzonder werd de aandacht ge vestigd op de gemengde krachtvoeders voor melkvee, welke juist noodig zijn voor een goede rantsoeneering. Er werd dan ook op aangedrongen, dat iedere landbou wer zou medewerken om dit te doen sla gen. De vertegenwoordiger zal iedere week rond komen, en wat men noodig heeft kan men bestellen. Vanaf 100 K.G. kan men bestellen, levering binnen een week en contante betaling. Een en ander werd ook door den voorzitter aanbevolen. Als plaatsvervangend lid der financiee- le commissie werd benoemd de heer A. A. Kloosterman. Als afgevaardigden naar ver schillende corporaties, waarvan de ver- eeniging lid is, wordt het bestuur aange wezen. Hierna hield ir. Siebenga een lezing over „Waarom dient de Zeeuwsche landbou wer zoo krachtig mogelijk georganiseerd te zijn en in hoeverre is hij daarin ge slaagd". Deze interessante lezing werd met groote aandacht gevolgd, waarna nog eenige vragen door den spreker op dui delijke wijze werden beantwoord. Hierna sluiting. DE HILVERSUM 3. Een N. S. F.- wisselstroom-toestel dat slechts 150 kost. Hoofdagent: J. M. POLDERMAN, Goes. Telef. 129, KRUININGEN- Raadsvergadering. Dinsdag 19 Januari vergaderde de ge meenteraad. Afwezig de heer De Bat we gens ziekte in zijn gezin. Wegens ziekte van burgemeester J. N. Elenbaas wordt de vergadering geleid door den oudsten wethouder, den heer M. Kole, terwijl als w.n. secretaris optreedt dhr. Blok, ambte naar ter secretarie. Medegedeeld wordt, dat door den Mi nister is goedgekeurd de werkverschaffing met een rijksbijdrage van 35% tot 2 Jan. 1932, ook het delfwerk bij het Water schap met dezelfde rijksbijdrage en laar- zengeld tot 30 Jan. 1932. Na dezen da tum wordt opnieuw een en ander gere geld op aanvrage. Ook de steun verleening is goedgekeurd, doch uitsluitend voor landarbeiders. B. en W. hebben kas en boeken van den gem.-ontvanger nagezien en in orde beyonden. Ged. Staten hebben de begrootings- goedkeuring -verdaagd tot -1 April met machtiging tot betalingen. De heer Witte vraagt waarom alleen landarbeiders gesteund worden. Hij ver denkt dat B. en W. hier geadviseerd heb ben. De voorzitter zegt, dat B. en W. zulks in geen geval geadviseerd hebben, doch dat de Minister beslist. De heer Francoijs zegt, dat de Minis ter alleen de landarbeiders als crisiswerk- loozen beschouwt, vandaar dit besluit. B. en W. zagen het ook liever anders. Meerderen bespreken de wenschelijk- heid, waarop B. en W. toezeggen, alsnog den Minister hierover te schrijven. In behandeling komt nu het voorstel van B. en W. tot aankoop van 2 perceeien grond achter de kerk, als begin van een uitbreidingsplan, waardoor een weg komt uit de kom van het dorp naar den nieu wen rijksweg met bouwgrond. Na eenige bespreking en inlichtingen, volgens de nieuwe plannen op kaart, blijkt, dat de achterliggende perceeien te gen den rijksweg nu ook dienen gekocht te worden voor een goed geheel. M. a. st. wordt besloten tot aankoop van een perceel grond van den heer C. P. Nap te Nijmegen, groot 94 A. 10 c.A., voor f 6000 per H.A. en van den heer C. Witte te Raamsdonkveer idem groot 20 A. voor f 1200 den hoop; terwijl B. en W. zullen onderhandelen met de aanliggende igenaars. Voorstel van B. en W. tot het verlee- nen van een voorschot uit de gemente- kas voor de stichting van twee plaatsjes, krachtens de landarbeiderswet ten behoe ve van Jac. van de Parel en J. van Nieu- wenhuize en tot het verzoeken van een voorschot tot hetzelfde bedrag uit 's Rijks kas. De voorzitter deelt mede, dat de kos ten bedragen voor den grond 1500 en de raming der bouwkosten f 5444,56. Na dat verschillende leden inlichtingen over de plaats, de personen en de waterleiding enz. hadden gekregen, werd het voorstel z. h. s. aangenomen. Bij de rondvraag informeert de heer v. der Straaten hoever het staat met de on derhandelingen met de P. Z. E. M. De voorzitter zegt, dat door de ziekte van den burgemeester het rapport hieromtrent van de desbetreffende commissie niet eerder bij de raadsleden is gekomen, doch zegt spoed toe. De heer Burkunk, die een leeuwen aandeel in het lijvig rapport heeft, meent, dat voor werkverruiming spoed gewenscht is. Gewaardeerd wordt hef: werk der rap porteurs. De heer Witte meent dat bij het delf werk om onbillijkheden te verkleinen, wel -12 man meer genomèn kon worden. De voorzitter heeft dok klachten gehóórd over.delvers, die ander werk nemen. De heer Van Hoótegerii zegt, dat het Polderbestuur hier,tegen wel geen bezwaar zal hebben, hoewel de ploegen dan groot zijn. De heer Francoijs wijsi* op enkele onbillijkheden, doch niet alles kan met een schaartje geknipt worden. De heer Sinke wijst op den slechten toestand der zijkanten van den weg aan den grind weg, terwijl de heer Minnaar vraagt of het-de-bedoèling is-van B. en W. om al hier ook 'een ófisïs-eomité op te richteïi. De voorzitter zegt, dat zulks alleen is uitgesteld door de ziekte van den burge meester. Daarna sluiting. - OVEZAND. Vrijwillige Landstorm. Op Maandag 18 dezer had voor een stampvolle zaal de jaarvergadering plaats van den Bijz. Vrijw. Landstorm, waarbij een filmvoorstelling werd gegeven. Door den burgemeester, tevens voorzitter van de plaatselijke afdeeling, werd de vergade ring geopend, waarna de Commandant, de heer Bierman, met een opwekkend woord de aandacht van het publiek vroeg voor de te geven filmvoorstelling. Nadat eenige mooie kiekjes van de opening der Staten-Generaal, Landstorm- dag te Gouda, bezoek van H. M. de Ko ningin aan Amsterdam enz. waren ver toond, werd door den heer Laernoes, op de hem eigen prettige wijze eene lezing ge houden over het Instituut van den Bijz. Vrijw. Landstorm, waarna eene korte pau ze werd gehouden. Na de pauze werd een opwekkend woord gesproken door den heer Geelkerken, als Compagniescommandant, waara nog eeni ge fraaie opnamen werden afgedraaid. Overste Bierman zette daarna op aan gename wijze het doel en de werking van het Instituut uiteen, waarna aan 7 perso nen een brevet als scherpschutter werd uitgereikt. De plaatselijke leider, de heer A. van Steenbergen, werd door Overste Bierman op bijzondere wijze gehuldigd en een bre vet als koningsschutter uitgereikt met me daille. Hierna werd het slotwoord gespro ken door den burgemeester, waarna allen hoogst voldaan huiswaarts keerden. YERSEKE. Zeeuwsche mosselen. Reeds eenigen tijd geleden liepen aller hande geruchten over aanstaande invoer beperkingen van Zeeuwsche mosselen in Frankrijk, die niet geheel ongegrond wa ren, daar van kweekerszijde in Frankrijk was aangedrongen op een verbod van in voer, om het eigen product te beschermen. Dit was aanleiding voor een drie-tal per sonen van het hoofdbestuur van den Zeeuwschen Mosselkweekersbond om zich naar Parijs te begeven en daar in vooraan staande kringen inlichtingen in te winnen en de pogingen die aangewend werden te bestrijden. Hun werd te Parijs de meeste medewerking, tot in regeeringskringen toe, verleend. Nu liep alles mede om de heeren mosselkweekers ter wille te zijn. Aller eerst het feit dat de Fransche mosselen (klein van stuk) absoluut niet kunnen cön- curreeren tegen de Zeeuwsche, die mooi van stuk en vet zijn, dan het kwantum dat in Frankrijk zeer klein is en absoluut niet voldoende om de Parijsche magen te vullen. En tot slot, dat de Zeeuwsche mosse len een volksvoedsel vormen. Al deze din gen gaf in regeeringskringen aanleiding, om den heeren hoofdbestuursleden gerust te stellen. Van contingenteering zal dus wel niets komen, zooals reeds in ons vorig nummer vermeld. De werkverschaffing. De werkloozen onzer gemeente zijn door B. en W. aan het steenen kloppen gezet. Gelijk men weet was men van plan om een grondloon van f2 per dag of f 12 per week te geven, dit zonder verlet of regendagen, dusgewoon doorbetalen; of men zou probeeren het werk te laten aan nemen. Dit is nu gedaan, maar heeft geleid tot ontevredenheid onder de te wérk ge stelden. Verleden week waren de loonen zeer ongeregeld, de een kwam b.v. aan de f 17, terwijl de laagste slechts ruim f 7 besomde. Dit kwam vooral omdat men dacht, dat toch gewoon f 12 per week zou worden betaald. Deze week is men even wel ook weder in aangenomen werk be gonnen. Personen, die niet op het werk thuishooren, worden door de politie ver wijderd. Huiszoeking bij de Tribune. Mr. van Thiel, substituut-officier van justitie te Amsterdam, heeft gister middag met eenige inspecteurs van de centrale recherche en verschillen de rechercheurs een huiszoeking ge daan in het gebouw van hef dagblad De Tribune aan den Amstel. Verschil lende bescheiden zijn in beslag geno men en per auto overgebracht naar het parket. Aanleiding tot deze huis zoeking vormden verschillende belee- digende artikelen, die de laatste maan den in de Tribune zijn verschenen. Gelijktijdig hebben verschillende amb tenaren van de centrale recherche een huiszoeking gedaan in de woning van den directeur van de Tribune in de Van der Heistraat. Ook daar zijn ver schillende bescheiden in beslag geno men. POLITIERECHTER TE MIDDELBURG. Ift'de zitting van 19 Januari" 1932 werden de volgende zaken behandeld: Met een bierglas geslagen. J. D., 30 jaar, levensverzekerings agent te Goes, werd ten laste gelegd, dat hij op 26 December j.l. te Goes J. L. Kramer met een bierglas heeft geslagen of gegooid. Eisch: f25 of 10 d. Uitspraak idem. Kerstbouf weggenomen. A. P. G., 18 jaar, arbeider te Kam perland, werd beklaagd dat hij op 12 December 1931 3 konijnen toebehoo- rende aan Marinus Vermeulen te Wis- senkerke heeft weggenomen. Eisch f20 of 20 d. Uitspraak idem. Kachelhout noodig? K. H., 18 jaar, werkman te Baar land weid verdacht dat hij op 28 November 1931 te Hoedekenskerke een balk, toebehoorend'e aan J. Ver- hage, heeft weggenomen. Eisch f 15 of 15 d. Uitspraak idem. Hij had al teveel. H. V., 44 jaar, koopman te Wissen- kerke, werd ten laste gelegd, dat hij op 2 December j.l. te Wissenkerke aan J. Z., die in kenlijken staat van dron kenschap verkeerde, cognac of ster ken drank heeft toegediend. Eisch vrijspraak. Uitspraak idem. Over een paardenharnas. M. K., 49 jaar, landbouwersknecht te Heinkenszand, werd verdacht dat hij in 1928 een paardenharnas, toebe- hoorende aan Jozina Braamse te Hein kenszand beeft weggenomen. Eisch f 15 of 5 d. Uitspraak idem. P. K., 34 jaar, vrachtrijder te Hein kenszand, werd beklaagd dat hij in 1928 een paardenharnas, dat hij als geschenk had aangenomen van M. K. en dat van misdrijf afkomstig was, uit winstbejag heeft bewaard of ver borgen. Eisch f 15 of 5 d. Uitspraak idem. Plank gevonden. J. K., 18 jaar, werkman te 's Heer Arendskerke, werd ten laste gelegd, dat hij op 17 December j.l. een plank, dien hij op het strand onder 's Heer Arendskerke had gevonden, zich heeft toegeëigend. Eisch f 5 of 2 d. Uitspraak f 2 of Hd. Buitenland. Mislukte ontvoering. Het vertrek van het s.s. „Bremen" uit de haven van New-York werd, naar de „Nachtausgabe" van de „Vorwarts" meldt vertraagd door een opzienbarend incident. Aan boord zocht men een twee-jarig kind, dat naar Duitschland zou worden ontvoerd. Met behulp van zeventien re chercheurs slaagde men ei; in het kind te vinden en aan de moeder terug te geven. De razzia aan boord van de „Bremen" veroorzaakte groote opwinding en het protest van den kapitein bleef zonder re sultaat. De moeder van het kind, mevr. Schir- mer, een te New-York wonende Duitsche van geboorte, vermiste reeds Zaterdag morgen haar kind. Zij leefde sinds eenige dagen in onmin met haar man, daar hij het zoontje uit het huis wilde verwijderen. Toen men hem wegens ontvoering arres teerde, vond men in zijn zak een kwitan tie voor een passagebiljet op de „Bremen die enkele minuten later zou vertrekken. Per auto reden de moeder en de zeventien politiemannen naar de haven, waar men juist toen de loopplank werd ingehaald, arriveerde. Op grond van de politioneele machtiging kon men de „Bremen" vast houden en doorzoeken en na 2J^ uur vond men het kind bij een jonge vrouw, die zei- de van den vader opdracht te hebben het naar Maagdenburg te brengen, waar het bij familie zou worden grootgebracht. De ontsporing bij St. Just. Over het spoorweg-ongeval, dat Zon dagavond bij St. Just plaats had, meldde men nader: Een der wagens is bij den ingang van het station omgeslagen. Een uiteenwijking van de rails heeft het ongeluk veroor zaakt, dat, naar nader wordt gemeld, geen slachtoffers zou gemaakt hebben indien de eerste wagens niet tegen een seinhuis wa ren gebotst, waarin zich drie beambten be vonden. Dezen werden zwaar gekwetst. Het seinhuis bood weerstand, waardoor de wagens op elkaar storttéiV en verbrijzeld werden. Twee personen-rijtuigen en een bagagewagen werden aldus vernietigd. Den machinist, die de remmen in wer king stelde, kan geen blaam treffen. De trein reed op normale wijze en had bij het naderen van het station aanmerkelijk vaart geminderd. Acht lijken zijn reeds uit de wrakhoop te voorschijn gebracht; twee liggen er nog onder. Van de twintig ge kwetsten zijn er tien zeer ernstig getrof fen. Het aantal dooden bij het spoorweg ongeluk van den trein ParijsAmiens na bij Saint Just, is gestegen tot dertien. Hier van konden acht lijken geïdentificeerd worden. Uit het onderzoek is gebleken, dat het ongeluk is veroorzaakt door de breuk van een koppeling van een der wagens, onge veer 200 M. vóór een' wissel. Drie arbei ders/die bij den wissel aan het werk wa ren, werden door den ontsporenden trein gegrepen en ernstig gewond. AFLOOP AANBESTEDINGEN, VERKOOPINGEN EN VERPACHTINGEN. Middelburg. Ged. Staten van Zeeland hebben aanbesteed: het opruimen van aan wezige en Jiet aanbrengen en onderhou den van nieuwe beplantingen op den Pro vincialen weg 's Heer Arendskerke-Hein- kenszand. Raming f 1740. Inschrijvers: L. Eversdijk te Kapelle f 1691 en 1560; firma Smit—van Wezel te Eindhoven f 1499;1 A. A. de Wilde te Middelburg f 1484; C. Bauer te Wemèl- dinge f 1293; W. Brand te Domburg f1183; D. van der Have te Kapellel f 998; W. van den Driest te Kapelle f 990 en J. Nijsse te Kapelle f 988,20. Samenwerking tusschen België en Nederland. De Nederlandsche Kamer van Koop handel voor België te Brussel heeft een commissie benoemd om een nauwere eco nomische samenwerking te bestudeeren tusschen Nederland en België. Zij zal een referendum doen houden on der alle Nederlandsche en Belgische Ka mers van Koophandel en onder alle nij- verheidsgroepen. (V.-D.). Auto-ongeval. Nabij Lyon (Fr.) is hedennacht de auto van dr. Sprenger van Eijck uit Valkenburg, die aan den sterrit naar Monte Carlo deelneemt, aangereden door een in snelle vaart rijdenden auto. De Graham van dr. Sprenger stond stil voor een bandenreparatie toen de andere auto er boven op reed. Twee van de 4 inzittenden werden ernstig gewond, n.l. de 'heer Jhr. Lo ten van Doelen 's Grothe uit Lage Vuursche en F. Rodrigo, directeur van Nefkens' Automobiel Maatschap pij uit Utrecht. Jhr. Loten is later aan zijn verwon dingen overleden. (V.D.) Natrium-ontploffing. Uit Oslo wordt gemeld, dat de ri vier Addeim sterk is gewassen. Het water drong een fabriek binnen, waar in de kelders 62.000 K.G. natrium-me- taal was opgeslagen. Een ontploffing volgde en verscheidene gebouwen vlo gen in de lucht Er ontstond brand en de rivier nam de brandende stuk ken mee, waardoor weer brand in an dere huizen ontstond. De bevolking uit de naaste omgeving is wegens ge vaar voor gasvergiftiging uit de dor pen vertrokken. (V.D.) Vergadering B. V. G. Hedenmorgen werd in de Prins van Oranje de algemeene vergadering van den Bond van Gediplomeerde Oud leerlingen van Land- en Tuinbouw- cursussen in Zeeland gehouden. Na opening door den voorzitter, den heer W. de Buck, werden de no tulen goedgekeurd: Bij de mededeelin- gen was o.a. een schrijven van den heer C. J. Kooman, aftredend be stuurslid, dat hij niet voor een her kiezing in aanmerking kon komen. Hierna hield de heer ir. J. J. Jansen, adj. Pluimveeconsulent, een lezing over „Het pluimvee op de Zeeuwsche boerderij". Spr. begon te wijzen, op de hoofdzaak, dat de kip haar kosten dekt en liefst nog een kleine winst afwerpt Hij raadde aan zich te be palen tot drie rassen n.l. witte leg horn, Red Islander en barnevelder. De barnevelder is erg gewild, doch de productie is niet hoog en forceert men die, dan gaat de gewilde bruine kleur der eieren verloren. Beter re sultaat geeft dan ook de witte leg horn. Het fokken hiervan dient echter met veel zorg te geschieden. De ver zorging begint met het zorgvuldig op fokken der kuikens, waarvoor men een speciale gelegenheid moet ma ken. Veel frissche lucht is noodig en men moet ook aan het harden den ken. Het is vooral ook af te raden tweemaal achter elkaar in dezelfde ruimte kuikens op te fokken. Vooral geen nieuwe brengen, daar waar an deren aan ziekten stierven. De hen nen van twee maanden tot aan den legtijd, moeten in een nieuwe ruimte gebracht worden, even groot als de ruimte voor de volwassen kippen. Men moet zorgen, dat de kuikens tot krachtige kippen opgroeien, zonder dat ze echter aan den leg gaan. De wijze van voeren is hier van veel in vloed. Spr. geeft vervolgens algemeene aanwijzingen, die soms overdreven lij ken, doch hun baten ruimschoots met zich brengen. Zoo leverden zelfs in het afgeloopen jaar goed ingerichte bedrijven nog een winst van f 5 per kip. Vooral ook aan het hok moet de noodige aandacht gewijd worden. Hef moet van hout zijn, droog en lucht, niet te laag liggen, liefst betonnen vloer, daarop een halven meter turf molm. Ook moet het hok licht zijn, anders gaan de hennen te vroeg op stok, nemen minder voedsel op en de eierproductie vermindert Licht werkt ook bacteriëndoodend en bevor dert den groei van een krachtig been- derengestel. Als dak noemde spr. het beste: riet onder pannen. Er moet verder wel voldoende frissche lucht binnen komen, doch geen tocht zijn, daar dit snot verwekt Evenzoo moet de bedorven lucht goed worden af gevoerd. Ook over de mestberging geeft spr. aanwijzingen. Men moet voorkomen dat bloedluizen gekweekt worden, daar dit de kippen ernstig benadeeld. Hiertegen wende men in de hokken carbolineum en andere ontsmettings middelen aan. De bloedluizen bren gen ook ziekten over, waartegen inen ting van de kippen probaat werkt *1 droog met I WYBERT beschermt U ieder jaar tegen verkoudheid en Sr catarrh. Alléén in origineele doozen a 25, 45 en 65 ets. De kosten hiervan komen, volgens spr., bij kwantum op 6 ct. per dier, wat geen bezwaar kan zijn. Spr. wijst nu op de ongunstige toe standen, die thans ook voor het pluim- veebedrijf gelden. Hij wil dan ook niet tof het maken van groote kosten aansporen, doch raadt aan het be staande bedrijf zoo rendabel moge lijk te maken. (De vergadering duurt voort) VEILINGS VEREENIGING „ZUID-BEVELAND" TE GOES. Groenteveiling van 18 Januari 1932. Spruiten f 1 a f 6, Witlof 1 a 2, Roo- de kool f 1,20 a f 1,40, Koolrapen f 0,20 a f 0,90, Kroten f 2,70, Wijnpeeën f 0,60, Stekuien f 0,50 a 2,50, alles per 100 K.G., Savoije kool £0,70, Boerekool £2,10, Knolselderij f 0,80 a 1,90, Prei f 1,50, al les per 100 stuks. Prei f 4 a£ 5 per bos. Fruitveiling van 19 Januari 1932. APPELS: Goudreinetten le soort 18 a f 27, Idem 2e soort f 6 a f 18, Zure Belle fleur le soort 7 a f 19, Idem 2e soort 4 a f 7, Landsberger Reinetten f 4 a f 9, Gro ninger Kroon £6 a £9, Court Pendu f 10 a f 13, Annanas Reinetten 8, Pomme d' Orange 10 a 11, Meipipping 6, Zoete Campagner 6 a f 14, Luntersche Pippe ling f8 a £11, Baumans Reinetten £14, Geldersche Holaart £6 a 11, Zoete Rus ter f 12, Zoete Vlaamsche Holaart 12, Zoete Armgaard f4 a 15, Zoete Belle fleur £5 a £13, Beaford's Hire Fondling 8, Kroet- en Stekappels £0,01 a f 4, PE REN: Kleiperen 6 a 17, Limburgsche Chaumontel 15, Gieser Wildeman f 4 a 17, Brederode f8 a 18, Winterlouwtjes 13, Pondsperen f 6 a f 8, St. Remy f 7 a £14, alles per 100 K.G., DIVERSEN: Tulpenbollen £0,08, Kipeieren £3,70 a f 3,90, beide per 100 stuks, Bloemen 6 a £7 per 100 pot, Fazanten £1,48 per stuk. STAATSLOTERIJ. 5e klasse 1ste lijst. Trekking 18 Jan. f 1000: 3317 4957 9432 12309 14334 400: 3207 10317 20736 f 200: 5530 11833 14452 15598 100: 3963 6100 11894 12451 13774 14728 20059 5e klasse 2de lijst. Trekking 19 Jan, f2000: 17076 £1500: 11328 1000: 439 f 400: 11545 17906 200: 8775 10017 f 100: 513 5176 5449 10450 14353 14372 16158 17694 20139 BURGERLIJKE STAND VAN GOES. Geboren: Jan Marinus, z.v. Adriaan de Leeuw en Levina Doortje van der Maas. Huw.-aang.: Jan Hendrik Nicolaas Bol, 35 jaar, j.m. te Utrecht en Maria Margaretha van Breen, 28 jaar j.d. WATERGETIJEN VOOR WEMELDINGE. (Die voor Yerseke vallen ongeveer vijf minuten later cn voor Hamweerl ruim een half uur vroeger). Dagen Hoogwater Laagwater Vrm. Nam. Vrm. Nam. 21 Jan. 1.11 1.33 6.59 7.23 22 2.05 2.25 7.52 8.08 23 2.53 3.15 8.36 8.55 2^ 3.40 4.02 9.24 9.38 25 4.23 4.45 10.05 10.16 26 5.06 5.26 10.44 10.55 27 n 5.45 6.10 11.24 11.36 De Burgemeester van Schore, betuigt zijn hartelijken dank voor de vele bewijzen van belangstelling op 14 dezer ondervonden, bij gelegenheid van zijn 35-jarige ambts vervulling. De Notarissen J. DRAPERS te Capelle a/d IJssel en H. JONKERS te Goes, zul len op DINSDAG 2 FEBRUARI 1932, des avonds om 8 uur te Goes in de „Prins van Oranje", ten verzoeke van den heer N. KLIP te Goes, publiek verkoopen: met bergplaats, kippenhok en tuin te Goes aan de Wijngaardstraat nr. 5, groot 1 A. 53 c.A., bevattende beneden 3 kamers en keuken, boven 5 slaapkamers en badka mer. Aanvaarding 1 Maart 1932. Dagelijks te bezichtigen. Nadere inlichtingen te bekomen ten kantore van Notaris JONKERS.

Goessche Courant | 1932 | | pagina 3