Bieten rooien 1raatste Berichten. aardappelen rooien en andere land- t arbeid, veroorzaken kloven in de handen en maakt ze ruw en pijnlijk. Dit verzacht en geneest men met Doos 30, 60 en 90 ct. Purol den werd medegedeeld, dat er niet vol doende termen aanwezig waren, om een nieuw onderzoek in te stellen. Daarmede is .echter de zaak niet uit de wereld. ,In die Vrijdagavond gehouden raadsvergadering is «opnieuw op niet be paald bezadigde wijze door de leden over de quaestie van gedachten gewisseld. Van de zijde der oppositie bleef men aan dringen op. «een nieuw onderzoek, des noods op ikosten van die gemeente, ai wiai het alleen maar om de rust m Rijnzater- wonde te doen wederkeeren. Een der leden beschuldigdb den voorzitter ervan de oorzaak te zijn van de thans gevolgde scheuring tuisschen Protestanten en Katho lieken in de gemeente, waarop deze mee deelde, dat de pastoor thans van v. B. een brief heeft ontvangen, waarin deze zijn excuses voor den overval aanbiedt. De op positie accepteerde ook deze mededeeliing echter niet, als een onomstootelijk bewijs van zijn sehuld, daar van Boek lezen noch schrijven kan, zoodat een ander den brief voor hem moet hebben geschre\en. Daar men ook in de raadsvergadering niet tot overeenstemming iè gekioimein,. bereiden fe opposanten- zich thans voor op een nieuwen aanval, zoodat het laatste woord over deze quaestie zeker nog wel niet gesproken «zal zijn. De twee ontsnapte gevangenen- Reeds Maandiag «in Rijnsburg gevat. Maandagmiddag ongeveer half vier zag een 17-jarige jongen uit Rijnsbuirg, die op een veld van zijn vader in de Haag- sche Schouw arbeidde, twee verdacht uit ziende mannen, 'die gevangenisklceren dro1 gen. Hij had reeds van de ontsnapping van twee mannen uit de bijzondere straf gevangenis te Scheveningen gehoord, en dacht dadelijk, dat de mannen^ die hij had gezien, de twee ontsnapten wel eens konden zijn. Hij begaf zich snel naar het café De Haags'che Schouw, waar hij het verhaal deed aan een kellner. Deze belde de Leidsche politie op, van wie eenige agenten zich «per politie-auto naar de Haagsche Schouw (begaven. Een aantal rechercheurs en lagenten van de Leidsche politie begaven zich daar per rijwiiie( heen. Inmiddels was ook de Wassenaar- sche politie gewaarschuwd, teneinde 'de mannen te kunnen omsingelen. Bewoner» van den weg Haagsche SchouwValken burg en de bovengenoemde j ongen gaven inlichtingen, waaruit bleek, dat de man nen reeds in de richting Valkenburg waren vertrokken. Verder 'wezen de inlichtingen erop, dat het niet onmogelijk zou zijn* dat de mannen zich in de Zonneveldlaan ophielden. De 'auto van de Leidsche po- litie reed deze laan in. De ontsnapten, die den auto blijkbaar hadden zien aanko men, hadden zich in een kreupelboschje verscholen. Toen 'de auto hen voorbij was gereden, kwamen zij met hun hoofd boven het bogdtije uit, juist op het oogen- biik, dat tfwee Leidsche politie-agenten die de auto achterop waren gereden, aan kwamen. Zij gingen naar de mannen toe, die desgevraagd1 dadelijk bekenden, dat «ij de ontsnapten Maslam'ka en Ver- weyen waren, afkomstig uit de strafge vangenis te Scheveningen. Het geheeie ge sprek, dat -gevoerd werd, wasZijn jullie de ontsnapten uit de gevangenis te Sche veningen?, waarop het eenige pertinente antwoord kwam: „Ja, dat zijn wij". Zij hadden hun gevangeniskleeding mog aan; één had zelfs het gevangenis-kalotje nog op het hoofd. Zij werden 'geboeid en uitgenoodigd in de politie-auto te stappen, waaraan zonder eenig 'tegenstreven werd voldaan. Op den Leidschen straatweg aangekomen, vond men den auto van de Wassenaarsche politie, en, 'daar deze auto grooter is dan de Leidsche, stapten de ge-fangenen hierin over. De mannen zijn naar het hoofdbureau van politie op het Alexamd«rveld in Den Haag gebracht, waar zij vioorloopig zijn opgesloten. De mannen hebben den nacht in een hooiberg do©-gebracht, en nog kans ge zien om te Wassenaar bij een winkelier ster in te breken, waar zij <de lade hebben gelicht. De Katholieken en het vlootplan. Een rede van prof. Veraart. Maandagavond hoeft prof dr. J. A. Veraart voor de R.K. kiesvereeniging te Scheveningen een politieke rei le gehouden Spr. zeide o.m. een bijdrage tt"- willen ge ven tot een' juiste opvatting dtsr katholie ken in de houding, waartoe .het katho licisme hen verplicht. Het ma et tot de katholieken doordririgen, dat ht't grijpen naar de moderne oorlogswapenen een gru wel is tegenover God en de m enschen, dat het slechts in één omstandigheid mag worden gerechtvaardigd. Geen -verschil len over werkelijke of vermeende; rechts- schending, geen gevaren voor taal -of cul tuur, geen aantasting van gebied, geen overheersching of verdrukking rechtvaar digen het loslaten van het moderne oor logsmonster. Bij ons volk moet krachtig het besef worden aangekweekt, dat een moderne oorlog niet meer mag voorkomen. Wij bullen zoo min mogelijk opzienbar 2nd ons militair apparaat aan den gang moe ten houden, waarbij echter de politie taak steeds meer beteekeinis moet krijgen; wij mogen er niet aan denken de oorlogs toerusting te gaan vergrooten of te gaan verbeteren. Hiermede is sprekers standpunt en, naar hij vertrouwt, dat van vele katholie ken, ten opzichte van het vlootplan van minister Deckers .bepaald. Alle onderge schikte argumenten kunnen blijven rus ten, daar ,het duidelijk is, dat de minister nog niets heeft begrepen van de houding die een .katholiek staatsman tegenover de moderne .oorlogstoerusting past. Van dezen minister .had ten minste mogen, gor den verwaeht ,de 'handhaving van het stand punt, dat minister Lambooy innam. Spr. betoogde ten slotte, dat het niet noodig was voor minister Deckers om zoo iets opzienbarends als 'n vlootplan te brengen. Protesteerende Zuiderzee-visschers .Grieven tegen de regeering. In Diligentia te 's Gravenhage is Maan dag een -vergadering gehouden van vis- schers uit .alle plaatsen der Zuiderzee. Het was de bedoeling van het Centraal Comité van 'Zuiderzeevisschers, aan den vooravond van «de behandeling van het ont werp van wet tot wijziging van de Zui- derzeesteunwet, de (yisschers bijeen te brengen om gezamenlijk hun grieven ^n wenschen nog eens naar voren te brein,gen. De belangstelling Iwas zeer groot. De zaal van Diligentia was reeds lang voor het vastgestelde uur gevuld en het comité ging er toe over, een tweede zaal van het gebouw Veritas te huren. Uit vele dorpen waren de visschers in hun schilderachtige kleederdlracht naar Den Haag \gekomen. Toch moesten :veie honderden teleur gesteld worden; -zij konden niet toegelaten worden. In Diligentia -werden onder dé aanwe zigen opgemerkt mr. J. Draayer, referen daris aan 'het departement van Water staat, namens den minister, de leden der Tweede Kamer mr. Heemskerk, mr. Duys en Van Zadeihoff, benevens ir. G, F. H. Houber, secretaris der Generale Commissie. Verschillende sprekers (voerden het oord. Ten slotte werd de volgende mo tie onder 'bijval aangenomen. ,£Pe Zuiderzeevisschers, in zeer gnoo- ten getale bijeen in 't gebouw Diligentia te »'s Gravenhage, /daartoe opgeroepen door het Centraal Comité Zuiderzeevis schers, den St. Petrushond en dé aid. Visscherij van den Bond van Chr. F.a- brieks- en Transportarbeiders, gehoord de besprekingen omtrent de herziening der Zuider|zeesteunwet, constateeren dat dé daarin aangebrachte 'verbeteringen onvol doende zijn en blijven beneden de ver wachtingen, die 'zij redelijkerwijze moch ten koesterendat met name het gemis van een billijke tegemoetkoming in de waardie- vermindering van schuiten en netten een grievende beleediging is van het rechts gevoel dat 'verder dé eischen, neergelegd in de de aan de Kamerleden toegezonden memorie als een minimum zijn te beschou wen; besluit deze motie ter kennis dei» regeering te brengen, van d© leden dér Staten-Generaai en van de pers." Brutale diefstal opgehelderd. In den avond van 3 Oct. j.l. werdén uit een auto gestolen in de garage Stoffer t© Zwolle negen koffers met manufacturen ter waarde van ruim f 1500, toebehooreu- de aan de firma Van Puffelen te Zwolle. In denzelfden nacht tusschen vier ©n vijf uur zag een Amsterda/msche agent van politie op de Prinsengracht ©en auto rijden beladen met koffers. Op den hoek van een zijstraat stopte d© auto om een persoon, die daar stond' te wachten, gele genheid te geven in te stappen. Een en Shder kwam de agent verdacht voor en hij noteerde het nummer en letter. Toen den volgenden dag het bericht kwam van den diefstal te Zwolle werd' dit gecom bineerd met de verdachte auto. Bij het onderzoek bleek 'de eigenaar van dé auto te zijn 'een 22-jarige man uit Haarlem in wiens bezit 'Cen deel der gestolen goederen werd gevonden, evenals te Soest ten huize van de moeder van den man. Een Zwol- sche rechercheur van politie slaagde er gistermorgen in te Amsterdam een twee den verdachte aan te boudén. De burgemeester van Den Haag. Naar de Haagsche Crt. verneemt, staat de benoeming van mr. A. v. d. Sande Bakhuizen, burgemeester \van Leiden, tot burgemeester van de residentie, vrij wel vast. Aan den Gemeenteraad zal, zoo 'het blad juist is ingelicht, een voorstel tot verhooging van v£e Gem©ent©b©grooting met f5000 worden gedaan, welk bedrag bestemd is als vergoeding voor represen tatie-kosten van den nieuwen burgemeester Zoo de Gemeenteraad dit voorstel aanneemt en de aldus gewijzigde begroo ting geen bezwaar ontmoet bij Gedepu teerde Staten, kan verwacht worden, dat mr. v. d. Sande Bakhuizen de tot hem gerichte uitnoodiging cm de plaats van mr. Patijn in te nemen, aanvaarden zal. Het maalgebod. Maandagmiddag is te 's Gravenhage on der voorzitterschap van den minister van landbouw een vergadering gehouden met organisaties van belanghebbenden bij een eventueel maalgebod ten aanzien van bin oen landsche tarwe. Dit geschiedde mede naar aanleiding van door belanghebben den reeds eerder hieromtrent aan regee- rings organen gedane mededeeÜngen en ge richte verzoeken en daarover gevoerde be sprekingen. Belanghebbenden opperden bezwaren tegen en stelden vragen met bietrekking tot de toepassing van een maalgebiodf, zulks aan de hand van een door de re geering verstrekte nota. Namens de zes organisaties van hakkerspafroons werd aan belanghebbenden 'voorgesteld alsnog eein poging 'te doen om langs den w©g van het particulier initiatief te bewerk stelligen hetgeen men zich voorstelt, dat de regeering met het maalgebod wil be reiken. 1 Het vlootplan-petitionncment. Gistermorgen zijn het petitionnement van de S.D.A.P. en het N.V.V en dat van Kerk en Vrede tegen het vlootplan aan den voorzitter der Tweed© Kamer overhandigd. Het eerste bevat 1.465.971 handteekeningen, het tweede ruim 80.000. Mr. S. Van Houten, f Een békend staatsman overleden. Op 93-jarigen leeftijd is in Den Haag overleden de bekende Staatsman mr. S. van Houten, die als minister van binnen land s©he zaken in het ministerie-Roell diat van Mei 1894 tot Juni 1897 aan het be wind was, de toenmalige Nieuwe kieswet tot stand bracht. Mr. S. van Houten werd in 1837 te Groningen geboren, promoveerde daar in 1859 en was op zeer jeugdigen leeftijd gemeenteraadslid. Daarna wethouder van Groningen, vervolgens van 1869 tot 1894 lid van de Tweede Kamer. Na zijn ministerschap was hij Eerste Kamerlid. Van zijn hand verschenen tot voor kort de bekende Staatkundige Brieven. Van 1869 tot aan zijn dood was hij president van den Raad van toezicht van de N.V. Maatschappij van Hypothecair Crediet in Nederland. Als jong Kamerlid nam hij in 1874 het initiatief voor de wet op den kinderarbeid. Verschillende wetenschappelijke wer ken verschenen van de hand van dezen groeten Staatsman. Mr- van Houten was ook grootmeester van de orde van Vrijmetselaren. De Rotterdamsche Bijenkorf. Morgen geopend. Het derde magazijn van „dé Bijen korf", verrezen aan het eind van den Cool singel te Rotterdam, is zoo goed als gereed. Dit nieuwe gebouw is een van de ge lukkigste voorbeelden van een architec tuur, die zich vrijwel uitsluitend door practische eischen heeft laten leiden en juist daardoor tot schoonheid' komt. Op vallend is het gébruik van het vele glas, dat het „uitstallend" karakter van het warenhuis demonstreert. Versieringen zijin echter zoo goed als niet aangebracht. De zwarte lijnen langs den gevel duiden de verdiepingen aan. De lunchroom op de op een na hoog ste afdeeling van het zes verdiepingen tel lende gebouw zal ©r ©en van zeer grooten omvang zijn, die plaats biedt voor 1000 personen. De ervaring te Amsterdam en Den Haag heeft namelijk geleerd, dat dit onderdeel van het bedrijf niet spoedig te groot genomen wo**dt. Geheel boven is een daktuin met fontein en aquarium, vanwaar men een zeer fraai uitzicht over de stad zal hebben. Op de kleinere ver dieping ligt een tweede daktuin, ten be hoeve van het personeel. In het geheeie gebouw is radio-omroep aanwezig. De Rotterdamsche „Bijenkorf", waar van de opening is vastgesteld Donderdag des namiddags half drie, heeft 1000 man personeel in dienst genomen. 1 Valsche bankbiljetten Te Remkum heeft de gemeentepolitie twee personen aangehouden die aldaar een valsch bankbiljet van f 10 hadden uitge geven. De arrestatie geschiedde op aanwij zing van een caféhouder. De aangehou denen haddén bij dezen 'caféhouder êen flinke vertering gemaakt, en zoowel ~d© bezoekers als den caféhouder getracleerd. Toen zij daarina betaalden met een biljet van f 10 spoedde de caféhouder zich naar het postkantoor, waar men hem zeide,1 dat het biljet valsch was. De caféhouder ging het tweetal achterna en een agent kon tenslotte de beide mannen arresteeren. Een van hen zag nog kans een beurs weg te werpen, doch eenige voorbijgangers hadden d;it gezien. Er bleken nog eenige valsche biljetten van tien gulden in "te zitten. Zij zijn naar Oosterbeek overge bracht, waar zij aan been yoorloopig ver hoor zijn onderworpen. Het betreft hier een 44-jarige hotelhouder en een 32-jarige steendrukker, beiden afkomstig uit Dordrecht. Verduistering. Van meer dan een ton. Sedert ©enigen tijd is in het huis van be waring te Rotterdam opgesloten, in af wachting van de behandeling van zijn zaak door de strafkamer van de rechtbank, een hooggeplaatst employé van de Rot terdamsche Melkinrichting 'en de Ver- eenigde Zuivelhereiders, welke firma's kantoor houden aan den Persoonsdiam al daar. Deze persoon wordt ervan verdacht, verduisteringen ten nadeele van beidé fir ma's te hebben gepleegd, welke verduis teringen tezamen meer dan f 100.000 zouden bedragen. Over de wijze, waarop de malversaties zijn gepleegd, en of deze gedurende een lang tijdsverloop moeten zijn geschied, kan in verband met een desbetreffend' Ver zoek van de directie van bedoelde firma's nog niets nadérs worden gepubliceerd'. Het onderzoek wordt voortgezet. Per Pander naar Indië. Men meldt ons uit Amsterdam: Hedenmorgen is de heer J. van Tijen, die, zooals reeds eerder gemeld, per Pander-vliegtuig voor de firma Van Houten een zakenreis naar Indië gaat maken, van Schiphol vertrokken naar Berlijn. Op het vliegveld waren een tal vrienden en andere belangstellen den aanwezig. De Adelaar, bestuurd door den heer van Tijen werd uitge leide gedaan door een aantal Panders van de Nat. Luchtvaartschool. Voorts vergezelde een Fokker, waarin enkele leden der directie van de familie Van Houten hadden plaats genomen, Van Tijen op een gedeelte van zijn route AmsterdamBerlijn. Weer een aanslag'op een vrouw. Men meldt ons uit Zaandam: Alhier heeft gisteravond een onbe kend manspersoon getracht de 26-ja- rige Mej. E. S. aan te randen, doch door het flinke optreden van de vrouw is een aanslag mislukt. Mej. S. was met den laatsten trein uit Amsterdam gekomen. Dicht bij haar woning in de Kopermolenstraat werd zij aangespro ken door een man, die op een fiets zonder licht reed. Zonder antwoord te geven liep zij door, en juist toen zij, bij haar woning gekomen, den huis sleutel in het slot wilde steken, werd zij door den man van achter aange grepen. Zij wist dezen aanval af te slaan door den man een stevige trap tegen den buik te geven. De man haal de toen een voorwerp uit den zak, waarmede hij de vrouw op het hoofd sloeg. Hoewel Mej. S. duizelde, wist zij nog luid om hulp te roepen, waarna de man op de vlucht sloeg. In de kli niek moest de vrouw de circa 7 c.M. breede hoofdwonde laten verbinden. De politie stelt een onderzoek in. VEILINGSVEREENIGING „ZUID-BEVELAND" TE GOES. INGEZONDEN STUKKEN. (Buiten verantwoording der Redactie) Gemeentelijk crediet. In de jongste raadsvergadering te Krab- bendijke beeft de heer C. P. Vogelaar bij rondvraag zoo maar even medegedeeld, dat bet Crediet voor de gemeente op de Boerenleenbank tegen 1 Januari 1931 zal worden opgezegd. Hierover een paar vra gen. Heeft de heer 'Vogelaar, die voorzitter van de Boerenleenbank is, opdracht van bet bestuur om die boodschap in het openbaar aan het gemeentebestuur mede te deelem? Zoo iets zou van dat bestuur al heel vreemd zijn. Of beeft de Keer Vo gelaar het gedaan om wat sensatie te wek ken, om de credietwaardigheid van onze gemeente in een slecht daglicht te stel len, waaruit dan de gevolgtrekking zou kunnen worden gemaakt, hoe noodig het is, dat een zeker familielid als burge meester zou moeten worden benoemd? Jammer vind ik het maar, dat het cre diet van de gasfabriek niet is opgezegd 'KRABBENDIJKENAAR. AFLOOP AANBESTEDINGEN, VERKOOPINGEN EN VERPACHTINGEN. GOES. Dinsdag heeft Notaris Jon kers publiek verkocht: 1. Een woonhuis en schuur met het erfpachtsrecht van den grond aan de Laurus Pieter van de Spiegelstraat, groot 2 A. '37 c.A. aan Jan Adriaan Blanker te Goes voor f3860, 2. Een woonhuis en erf aan de Trompstraat, groot 81 c.A., aan C. M. Rijk q.q. voor f1900,—. LICHT OP. Donderdag 16 October 5.34 uur Vrijdag 17 October 5.32 uur Exportveiling-van 14 Oct. 1930. Tomaten A 'kwaliteit f25,10, B kwal. f20, C 'kwal. 15, CC kwal. f8, alles per 100 iK.G. Kleine veiling. PerenBeurré (Alexander Lucas f 20 a f58, 'Beurré Clairgeau f 16 a f18. Beurré Diel (f 29 a f 36, Beurré Superfin f33, Beurré B ache lier f 12 a f22, Beurré Hardenpont f 17, Doyenne du Cornice f 34 a (f 84, Alexandrine Drouillard f 15 a f26, 'Comtesse de Paris f 17 a f 404 Soldat Laboureur 'f 39 a f 44, Josephines de Malines rf 25 a f34, Emile d'Heijst f21 a if 43, William's Duchesse f21 a f45, Zwijndrechtscflie Wijnperen 'f21 a f 30, Duchesse d'Angouleme f 33 a 'f 47\ Calabasse Tirlemont f24, Maagdeperen f 27, Fransche Maagdeperen f 19, Bezy van Schonauwen f 10 a f 14, Nouveau Poiteau f 15 a f 34, Bruine Chaumontel f 14 a f 18, Groene idem f8 a f17, Jo- denperen f 13 a f 21, ie Quré f 12 a f 14i Roem van Vlaanderen f 15, Foppeperen f14, Triumpbe de Jodoigne f 11 a fl5j Winter Suikerijen f 10 a f 15, Winter Bergamotten f 10 a f 13, Schellebellen f 17, Winter Louwtjes f 10 a T17, Winter Rietpéren f 15 a f25, Brederodes f 16 a f 24, St. Remey f 11 a f 19, Ponds peren f 12 a f 16, Dorothea Royal f 12 a f 15, St. Germain d'Hiver f 16 a f22, Kleiperen f15 a f24, Gi©s©r Wildeman f 15 a f 26, Afval- en Kroetperen f 1 a f8, alles per 100 stuks, Doyenne du Gomice f20 'per 100 stuks. Appels' Goud Reinetten 'f24 a f63, Bauimans Reinetten f 16 a f25, Notarisappel f26 a f37, Cox Oranje Pipping f39 a f67, Lemoemappels f27 a f32, Jonathans f20 a f31, Groninger Kroon f26 a f42i Sterappels f26 a f58, Bramley Seed ling f31 a f33, Present van Lunteren f25 a f39, Hugenappei f20 a f40, IJzeren Klumpke f26, Lanes Prins Albert f26, Jacques Lebei f21 a f25, Warner sking f32, Bismafcklf 17 a f30, Roode Ribbe- ling f24, Lady Hennyker f 19, Honds muilen f21, Zure Bellefleur f24 a f36; Dubbele Zure ^Bellefleur f27 a f40, Wes tl and sche Bellefleur f22, Fransche Bellefleur f 15 a f24, Court Pendu f21 a f26, Grauwzuur f 18 a f22, Gulder- linigen f 18 a f 23, Tante Dora f 12 a f 19, Reimette d'Or f 18, Eienappels f 16, Pomme d'Oranje'f 23 a f32, Zoet© Arm- giaarde f 17 a f 27, Zoete Campagner f18 a 24, Zoete Bellefleur f 19 a f21, Zoete ÜRuster f 18,s Huismanszioet f 14 a/f 18, Geldersche Holaart f16 a f 19, Engel sche Pigeon f 17, Afval- en Kroetappels f 1 a f21, Diversen: Blauwe druiven f46 a ƒ59, Tomaten f8 a f30. Kweeperen f21 a f25, Mispels f16 a f 20, Kassnijboonen f 26 a f 42, Dubbele Princessen f9 a f32, Perfectboonen f8 a f 14, 'Uitschot Snijboonen f6 a f 17* Spruiten f 20 a f 22, Uien f 1 a f2,! Saletten f2 a f7, Poter aardappelen f 1 a f2, alles per 100 K.G., Noten f 1,10 a f 1,40, Perziken f 13, Meloenen f5 a f 15, Komkommers fl a f2, Bloemkool ■fl a f 19, Roode kool f4. Gele Savoy© kool f 5, Groene idem f 5, Andijvie f 1 a f 1,60, Selderij f 1,10, alles per 100 stuks, Bloemen f 20 a f 40 per 100 bos. Hazen f 1,01 a f2,96, Fazanten f0.72 a f 1,56, 'Patrijzen f 0,31, alles pér stuk* Honing f 0,58 a f 0,6 8'per pot. WEERBERICHT. De verwachting tot den avond van morgen luidt: Matige tijdelijke wellicht Westelijke tot Zuid-Westelijke wind, meest zwaar bewolkt met tijdelijke opklaring, wei- nig of geen regen, zelfde temperatuur. VERKOOPINGEN EN VERPACHTINGEN. October: 21 en 4 Nov., Herveld, woonhuis met boomgaard, bouw- en weiland, Cos- term an Boodt en Van Doesburgh. 22 's Heerenhoek, hofstede, Verbist. 22 's Heer Arendskerke, woonhuis, bouwland en inboedel, van Dissel. 24 Nieuw en Sint Joosland, boeren- inspan, Jonkers en Blaupot ten Cate. 23 Waarde, hofstede met boomgaard, bouw- en weiland, van Dissel. 29 Heinkenszand, verpachting bouw en weiland, Verbist. 29 Ellewoutsdijk, verpachting bouw en weilanden en zeedijk, Beth. November: 6 Goes, verpachting bouw- en wei land, Verbist. Schore, hofstede met tuin, boom gaard, bouw- en weiland, Kram. VERGADERINGEN EN VOORSTELLINGEN ENZ. October: 18 Prins van Oranje, Cabaret-avond Kees Pruis. 24 Prins van Oranje, Piet Kohier, „De voddenraper van Parijs".

Goessche Courant | 1930 | | pagina 3