PUROL {ril ffiond-m i jffytixmdetb- Stadsnieuws Van Overal Prijswinnaars. Op de Zaterdag en Zondag te Vlis- singen gehouden 10e internationale tentoonstelling van pluimvee en ko nijnen werden o.a. de volgende prij zen behaald: Afd. konijnen: J. Goud te 's Heer Arendskerke 5 tweede, 2 derde en 2 Z. E. V.M. K. van Liere te 's Gra venpolder 1 tweede; Gebrs. de Jonge 's Heer Hendrikskinderen 1 eerste en 1 Z. E. V. Afd. pluimvee.: J. A. van Dorsser, te Goes 1 Z. E. V.; W. Rijn, hoender park Zeelandia te Goes 1 eerste en 1 tweedeF. Peman Kakebeeke te Goes 2 eerste en 1 tweede; A. Oosterkerk te Goes 1 eerste en 1 tweede; D. Gunst te Goes 1 tweede en M. Melieste te Goes 1 eerste. HANSWEERT. Voor 2e stuurman ter Koopvaardij is geslaagd de heer N. P. Kruithof alhier, leerling van de Ruyterschool te Vlissingen. WISSENKERKE. Ook alhier zijnde schooljongens druk bezig om nesten van de Ijastaard-satijnvlinder te ver zamelen. Zij loopen met groepjes langs de doornheggen en klimmen met een haakje gewapend, in de vruchtboomen om zoodoende te trachten het hoog ste aantal nesten te verzamelen. Zij worden aangemoedigd door de in uit zicht gestelde vergoeding. WOLPHAARTSDIJK. Vrijdagmid dag hield de raad dezer gemeente een openbare vergadering. Tegenwoordig waren alle leden. Daar dit de eerste vergadering in 1930 was, wenschte de voorzitter de leden en hunne gezin nen een gelukkig jaar toe, en nij me moreerde de belangrijke besluiten die van gemeentewege in Ï929 zijn geno men. De voorzitter sprak verder den wensch uit dat het den landbouw in dit jaar beter moge gaan dan in het afgeloopene, want, zoo zeïde hij, al werden wij gezegend met een ruime opbrengst, de prijzen waren van dien aard dat zij voor vele producten niet loonend genoemd kunnen worden. Wethouder Valkier beantwoordde de rede. Het raadslid M. Kloosterman werd geïnstalleerd en hij legde in handen van den voorzitter de gebrui kelijke eeden af. De ingekomen stuk ken werden voor kennisgeving aange nomen. Op een verzoek om gelden (jy f 220) tot vernieuwing van het hekwerk rond het schoolplein der bij zondere school aan de Papeweg, werd gunstig beschikt. 'Met algemeene stem men werd gunstig beschikt op het voorstel van B. en W. tot aanbeste ding van de verbouwing der school te Oostkerke, onder de ambachtslie den der gemeente, indien tenminste de raming niet of niet te ver zal worden overschreden. Een verzoek van Jan Boonman om een uifkeering volgens art. 13 der L. O.-wet werd toegestaan. Deze vergoeding werd bepaald op f 2 per maand, ingaande 1 Januari. Na eenige bespreking werd aangenomen het voorstel van B. en W. om in be ginsel te besluiten tot deelneming in den Prov. Brandweerbond en de Kon. Brandweervereeniging. De gemeentebe- grooting 1929 werd gewijzigd en ver hoogd met f 1763,—. Na eenige bespre king werd besloten de inrichting van het nieuwe gemeentehuis wat meubi leering betreft, over te laten aan B. en W. Verschillende teekeningen voor stoelen, tafels enz. werden den leden ter inzage geboden. Een en ander is begroot op f1400,—. De heeren Kloosterman en Lindenbergh merkten op dat zij vertrouwden dat de noo- dige zuinigheid in acht zal worden genomen. Na langdurige bespreking werd besloten het oude gemeentehuis te verkoopen in verschillende percee- len en combinaties, en tenslotte in massa. De verkoop zal zoo mogelijk plaats hebben omstreeks 15 Maart a.s. Het antieke behang uit de secretarie, zal voordien onderhands worden ver kocht, daar zich reeds verschillende liefhebbers hiervoor hebben aange meld. Op een verzoek van N. Mol hoek om een strook grond van het terrein van het oude gemeentehuis te mogen koopen, werd afwijzend be schikt, daar misschien door een en ander de waarde van het geheel zou worden geschaad. Bij de voorkomende zaken bracht wethouder Goetheer nog maals ter sprake de weg naar het villa-terrein. Hij zou gaarne zien dat er van gemeentewege gelden werden besteed ter verharding van den weg. De voorzitter zei dat de weg parti culier eigendom is en dat de gemeente moeilijk in deze kwestie kan voor zien. Alle leden spraken hun meening uit in denzelfden geest en het voor stel van wethouder Goetheer werd niet ondersteund. De heer Kloosterman vroeg of het niet mogelijk zou zijn om de motorspuit zoo in te richten, dat zij door een span paarden kon worden getrokken. De voorzitter zei, dat dit reeds de aandacht had van B. en W. Hetzelfde lid vroeg of, nu het oude gemeentehuis wordt opge ruimd, reeds voorzien is in een gele genheid voor aanplakking van bekend makingen enz., waarop de voorzitter antwoordde, dat het nieuwe gemeen tehuis daartoe de gelegenheid zal bie den. Nog vestigde de heer Klooster man de aandacht van B. en W. op de speelplaats van de openbare school te Oostkerke. Z.i. is het een onhoudbare toestand bij regenweer. Door hef aan brengen van een laagje grintzand ol z.g. Kif kan hier veel in orde ge maakt worden. De voorzitter zeide een en ander in oogenschouw te zullen nemen en zoo noodig maatregelen te zullen treffen tot verbetering. De heer Overbeeke informeerde of er nog geen bericht is ingekomen van den eigenaar van den grond aan den Achterweg, waarop de voorzitter antwoordde, op zijn herhaald schrijven nog geen be richt te hebben ontvangen. Hij zal de vraag nu nog eens telegrafisch doen. YERSEKE. Namens het bestuur der Visscherijen op de Zeeuwsche Stroo men is aan alle oesterkweekers en pachters van Staatsperceelcn in de Zeeuwsche Stroomen een circulaire ge zonden omtrent het voorkomen van de beruchte „slipper limped", defti ger genaamd „crepideele fornicata". Dit schelpdier dat op de Engelsche oesterperceelen groote schade aan brengt en mitsdien als een ware plaag wordt beschouwd, kwam vroeger nooit in Zeeland voor. Eerst zag men ze op de Yerseksche of Bergsche oester- bank niet, maar nu komt ze reeds meermalen voor. Ze is reeds aange troffen 9p den „Bol" en in „Boom- kil". De schelpdieren die zich zeer snel schijnen te vermenigvuldigen, klemmen zich aan de oester vast en nemen alle voedsel tot zich, waardoor de oester vermagert en tenslotte bij gebrek aan voedsel sterft. De af deeling alhier van den „Bond voor Staatspensionneering", hield haar jaarvergadering j.l. Don derdag en Vrijdag in de zaal der Wed. J. Nolet, teneinde op twee avonden de opkomenden te kunnen bergen. De eerste vergadering was goed bezet, de tweede weer overvol. Beide keeren hield de voorzitter een propaganda- rede en voerden dames en heeren der tooneelclub „De Vriendenkring" hef tendenz-stukje „De uitgeknepen ci troen" van Inte Onsman op, plus nog twee blijspelen. De voorzitter, de heer J. Ossewaarde en de penningmeester, de heer C. Zweedijk, werden bij accla matie herbenoemd; het salaris van den bode, de heer J. Griep, werd ver hoogd. Uit het verslag van den secre taris, de heer M. Scheele Sr. bleek, dat de afdeeling thans 200 leden telt. De heeren van den Berge, Manneke en Ridderhof bevonden de rekening van den penningmeester in orde. Mej. W. J. Koning begeleidde zeer verdien stelijk op de piano de vele bondslie deren, welke gezongen werden. De tweede avond dezer gezellige en nut tige volkssamensomsten eindigde in een zeer geanimeerd bal. Nog niet. Onlangs besloot het waterschap "De Breede Watering bewesten Yerseke" be lasting te heffen van de gebouwde eigen dommen in den polder. Ged'. Staten heb ben echter dit besluit nog niet goedge keurd, zoodat van heffing dezer belasting in dit jaar zeker nog niets zal komen. Nieuwe bestemming. Het huis, dat vroeger bewoond werd door den heer Breetvelt, en dat thans eigendom der gemeente is, zal spoedig een heele verandering ondergaan. De eer ste verdieping zal n.i. worden ingericht tot winkelpand, dat verhuurd zal werden, en de overige ruimte in het huis zal dienst baar worden gemaakt aan openbare wer ken. In verband met de nieuwe bestemming van het pand, zal het straatje, daar tegen over gelegen, bij zijn uitgang worden ver breed. Dit zal mogelijk zijn daar de ge meente van de Bank voor Zeeland eenige meters grond ten geschenke heeft gefce- gen. Van het Kantongerecht. Zooals Vrijdag in het kort needs is vermeld, stond voor 'het kantongerecht hier ter stede terecht de 35-jarige N. K- uit Den Haag, zich noemende de Leid- sche wonderdokter, terzake van onbevoegd uitoefenen der geneeskunde. De ambtenaar van het O. M. eischte tegen, bekl., die voor een zelfde feit ook reeds in Terneu- zen en in Middelburg terecht heeft gestaan een geldboete van 2 maal f 300, subs, hechtenis van 2 maal 60 dagen. Aan dezen eisch ging een zitting van ruim 2 ',2 uur voor. Nadat de ambtenaar de dagvaarding had voorgelezen, blijkens welke K. een aantal keeren in hotel „Nieuw Goes" alhier zitting heeft ge houden en een aantal personen genees kundigen raad heeft gegeven, nam het ver hoor van bekl. een aanvang. Deze ontkende aanvankelijk wonder dokter van beroep te zijn. „Men noemt mij zoo,' zei hij, „doch ik ben van beroep handelsagent.". De kantonrechter, mr. Kegge wees op advertenties in de plaatselijke bladen, waarin K. zich aankondigde als wonder dokter. Beki. bekende in hotel „Nieuw Goes" een aantal menschen, die hem om raad kwamen vragen voor huidziekte, *keuma- tiek enz. raad te hebben gegeven. Hij gal dezen raad niet na een onderzoek, doch nadat de menschen, zonder daartoe doo» hem gevraagd te zijn, den aard van hun lijden hadden medegedeeld'. Deze raad bestond in het aanwenden van drankjes en kruiden, die door het Zuid-Hollandfsch Kruidenhuis te Voorburg werden toege zonden. Bekl. ontkende iets met de ver zending van de medicijnen uitstaande te hebben. Toen de kantonrechter hem opmerkte dat op de fleschjes zijn portret voorkomt, alsmede de naam Lejdsche wonderdokter, zei bekl. dat hij destijds aan het Kruiden huis het recht heeft gegeven zijn naam en portret te voeren. Aan het Kruidenhuis heeft hij een aantal samenstellingen van zijn middelen verkocht. Bij de zendingen van het Kruidenhuis waren steeds kaarten gesloten, bestemd voor nabestelling. Ook op deze kaarten kwam de naam van K. voor. De kantonrechter vroeg of bekl. ooit met het Kruidenhuis afrekende. Bekl. ontkende dit ten stelligslte. Hij zei alles belangeloos te doen, teneinde de lijdende menschheld, die bij doktoren geen raad vindt, te helpen. De ambtenaar informeerde of sommige patiënten K. niet eens geld gaven. Bekl. antwoordde dat men hem inder daad soms geld zendt. Hij weet dan ech ter niet van wien het komt, en hij gevoefit zich gerechtigd dit aan te nemen. De kantonrechter merkte op, dat een patiënt aan het Kruidenhuis f7,20 heeft betaald voor een 'klein fLesohje met vloeistof. Hij merkte op, dit veel te vin den. Bekl. kan dit niet inzien, daar in het drankje allerlei kruiden zijn verwerkt. De Keuringsdienst van Waren heeft het fleschje, waarvoor f7,20 is betaald, onderzocht en volgens getuige Post bevat het een oplossing van alcohol in water ter waarde van f 0,04 tyg. Vloeistof cn fleschje vertegenwoordigen een bedrag van f 0,10. Bekl. zei, dat de vloeistof niet alleen uit alcohol en water bestond. Er zat o.a. zwavel in. Get. Post heeft zulks niet kunnen ont dekken. Bekl. merkte op, dat alle homoeopati- sche middelen verdunningen bevatten, die niet zijn aan te toornen. Juist de verdun ningen bewerken de geneeskracht. De ambtenaar van het O. M. kwam le gen de voorstelling dat K. homocopatische middelen zou verstrekken, op. „U werkt met kwakzalversmiddelen". Na deze eerste schermutselingen tus- schen de vertegenwoordigers der wet cn K. werden een aantal getuigen gehoord, die door K. geadviseerd zijn. De 23-jarige M. Jansen uit Nisse ging naar K. voor een huidziekte. Voor zalf én kruiden heeft ze totaal f20 betaald aan het Kruidenhuis. Bij de behandeling zegt ze baat te hebben gevonden. De ambtenaar vond het door haar be taalde zeer hoog. Bekl. zei deze meening niet te kunnen deelen. „Zij heeft er immers baat bij ge vonden?" De 47-jarige M. van Liere uit Kapelle heeft de hulp van K. ingeroepen voor rheumatiek, na onder behandeling le zijn geweest van den dokter uit Kapelle en ven Dr. Planteijdt. Voor kruiden betaalde zij aan het Kruidenhuis f20. Ook deze getuige verklaarde veel baat te hebben gevonden bij gen raad van K. Des middags werden nog meer getui gen gehoord. De Klerk te Goes is bij K- om raad geweest voor zijn uitslag. Vcor een fleschje betaalde bij f 3,85. Na eenige dagen gebruik trad reeds verbetering in. De volgende getuige was mej. J. Bloot uit Leiden, eigenaresse van het Kruiden huis. Deze zei van K. de zaak te hebben gekoicht. Van den gang van zaken weetze echter niets, daar haai' broer de zaken drijft. Tusschen deze getuige en den amb tenaar ontstond een woorden-schermut seling omdat get. dan weer zei niet te we ten hoeveel zij voor de zaak had betaald, en dan weer verklaarde het niet te willen zeggen. Die ambtenaar dreigde haar in gijzeling te doen stellen. De verdachte K. legde uit cfat mej. Bloot niet geheel toerekenbaar kan wor den geacht. Van de zaak weet zij niets af. Zij kocht haar alleen voor haar broer. Get. schilderde K. af als een redder der menschheid. Naast God heeft ze aan K. alles te danken. Get. J. R. Bloot verklaarde procuratie houder van het Kruidenbuis te zijn. De kruiden worden verzonden op verzoek van de patiënten van K. Van verdachte krijgt get. nooit instructies. De drankjes en zal- ven, zoo zei get., worden be.reid door een homoeopatische apotheek, die hij liever niet in het openbaar wil noemen. Get- noemde K. een filantroop, daar hij zich geheel belangloos aan de lijdende mensch heid geeft. Get. Dr. Planteijdt werd gevraagd of get. Van Liere baat kan hebben gevonden bij de voorschriften van K. Get. Planteijdt zei, dat mej. Van Liere door hem Is behandeld. Hij heeft haar baden voorgeschreven. Misschien werkten deze eerst door teen de patiënt naar K. g:ng. Op de vraag van verd- of in zijn, middel zwavel aanwezig kan zijn, zei get. niet te willen antwoorden. Get. Bloot legde dan uit hoe de over name van het Kruidenhuis is geschied. K. zat om geld verlegen en toen kocht get.'s zuster de zaak. K. stelde het voor alsof heel wat menschen de kruiden zouden afnemen. Dit is get. tegen gevallen.. Hij verzoekt in het openbaar niet behoeven te zeggen wat hij voor de zaak betaald heeft. Verdachte verklaarde de menschen te adviseerein teneinde zijn middelen daar door populair te maken. De zitting werd hierna geschorst en K. en get. Bloot werden met gesloten deuren gehoord. Na opening der zitting hield de ambtenaar zijn requisitoir. Hij zei veel aandacht aam die zaak te hebben besteed omdat K. herhaaldelijk voor dezelfde feiten terecht heeft gedaan. Uit de verklaringen der familie Bloot is komen vast te staan dat K. \an mej. Bloeit voor de zaak f 1100 heeft entvan gen. Daar van ken hij voorlcopig bestaan, en het zich permitteeren voor wonderdokter te spelen. K. is zeer slim, want alvorens elders op te treden is hij neergestreken in Zeeland, waar de bevolking zeer goed geloovig is, en vatbaar voor suggestie. Ieder jaar ko men er voor het kantongerecht aarts-kwak zalvers,. zei spr., en het is noodig met kracht tegen hen op te treden. Spr. heefjt 3 kwakzalvers uit Zeeland verdreven, en hij hoopt het ook den vierde te doen. In den breede1 ging de ambtenaar dan na hoe K. zich in Zeeland inwerkte, en hoe de politie hem verbaliseerde. Volgens spr. heeft K. zich schuldig gemaakt aan art. 436 van het wetboek van strafrecht door de geneeskunst uit te oefenen zonder daartoe bevoegd te1 zijn en zonder d'at daartoe noodzaak was. Verdachte beeft het vrij slim aangelegd door te zorgen zoo min mogelijk met het Kruidenhuis uit staande te hebben. Er is evenwel een rela tie tusschen K. en het Kruidenhuis. K. zegt op zijn zittingen ook hoe de drankjes en kruiden gebruikt moeien worden. Voor bepaalde ziekten heeft hij bepaalde voor schriften. Spr. acht de feiten der dagvaar ding bewezen, behoudens het rechtstreeks betalen aan K. Tegen lieden van het slag van verd. moet het goedgeloovige Zeeuw sche volk beschermd worden. Stilstaande bij de prijzen der geneesmiddelen zegt spr., dfat ze veel en veel te hoog zijn. Van genezing gelooft spr. niets, daar alle patiënten van K. al onder behandeling \an artsen zijn geweest. Hun voorschriften werkten vermoedelijk door teen de hulp van K. werd ingeroepen. van K.'s in vloed berust op suggestie. Het gevaar van K. is,1 dat hij zieken onder be^ toezicht van bevoegde geneeskundigen weg haalt. Spr. zegt vervolgens dat kwak zalvers altijd schermen met het woord ho- moeopathie, en dat zij de homoeopathic, die veel goeds heeft, een slechten naam geven. Spr. noemt K. een gevaar. Bo\endien klopt hij het geld uit de zakken der men schen. K. stelt het voor, dat bij raad geef^ bij de gratie Gods en dat hij het idbet om de lijdende menschheld,' te heipen. Dit is niet het geval. Hij doet het om zijn eigen recepten populair te maken. Spr. eischt e.n boete van 2 maal f300, subs, hech tenis van 2 maal 60 dagen, K. houdt hierna een uitvoerig pleidooi. Beklaagde zegt, dat hij niet eerst in Zeeland is begonnen. Dit is in Leiden geweest en wel twee jaar geleden. Twee jaar geleden is hij eigenlijk begonnen} geneesmiddelen te vervaardigen. Spr. had succes. De eene patiënt ver telde het aan den ander. Hij heeft nu eenmaal liefhebberij om anderen te ge nezen. Bij ieder kantongerecht, waar hij te recht staat, staan vele getfuigen als even zoovele dankbare patiënten. Men mag die genezing aan suggestie toeschrijven (al meent spr., dat het kwijt raken van galsteeoen geen suggestie is), wat het is, doet er minder toe, als de menschen er maar mee gebaat zijn. Spr. wil zich niet verrijken ten koste van lijdende menschen. Spr. is er niet rijk door geworden. Als het regent aldus spr. loop ik met natte voeten. Gaat u maar eens bij mij thuis kijken. Het is juist anders dan. het O. M. zegt: De menschen blijven niet van den dokter weg, maar patiënten, die bij dokter baat gevonden hebben, worden door spr. geholpen. Hij beschouwt het als zijn plicht zijn medemenschen te hel pen, als hij kan, Spr. voelt zich niet strafbaar. Misschien heeft hij uit onwe tendheid gezondigd! tegen de letter, maar toch niet tegen den geest jder wet. Hij heeft geweigerd geld aan te nemen. Spr. verzoekt de boete zoo laag moge lijk te stellen. Zoolang men zoo tegen hem optreedt, kan hij niet verder gaan. met de men schen te Keipen. Gelukkig is hier niet da einduitspraak. De kantonrechter zal over acht dagen vonnis wijzen. Loos alarm. Verschillende stadgeoooten, die gisteren naar de toren-restauratie van de Groote Kerk keken, hebben zich ongerust ge maakt. Uit de stellages rond den toren kronkelde n.k ro-ok en men vermoedde dat er een begin van brand was ontstaan. De politie werd door bezorgde toeschou wers meermalen op den rook attent ge maakt. Gelukkig had de rookkolom niets inet brand uitstaande. Het was stoom uit de centrale verwarming in, de kerk. „Onderling Kunstgenot". Zooals reads per advertentie is mede gedeeld zal „Onderling Kunstgenot" al hier deze week een drietal opvoeringen geven van de tragi-comedie „De violiers". Dit zeer bekende prachtwerk van Willem Schürmann heeft vele jaren op het reper toire van een der beste Naderlandsche be- roepsgezelschappen gestaan, en het heeft tallooze keeren uitverkochte zalen getrok ken. Een betere aanbeveling van bet stuk is wel niet denkbaar. Vermoedelijk zal ook in Goes de belangstelling voor „De violiers" groot zijn. We zijn benieuwd Koe de Goesche dilettanten dit mooie, maar zeer zware eischen stellende werk zullen vertolken. Nieuwe telefoonaansluitingen. Opgave van nieuwe aansluitingen aan het Rijkstelefoonnet te Goes met de daar onder ressortterende hulptclefoonkantoien en telefoonstations gedurende de maand Januari 1930. L. W. A. Sillevis, Voorstad 79, Goes, No. 295; N. Mouton, Wesfwal, Goes, No. 358; L. de Jager, Wilhelminastraat 11, Gees, No. 360; J. Dijkema, Oude Singel 86, Goes, No. 361; J- v. Westen, Lange Vorststraat, Goes, No. 362; A. Tilroe, St. Adriaanstraat, Goes, No. 363; P. J. Reijerse, Stalstraat 7, Goes, No. 364; M. v. Driel, Kloetingsche weg 30, Gees, No. 365; Albertlnahoeve, Kloeting sche weg, Goes, No. 366; Jac. v. Zwee- den, Groote Markt 42, Goes, No. 367; W. v. Klaveren, Lange Kerkstraat 39, Goes, No. 369; Gemeentehuis, Borsselen, No. 13; T. Walhout, Borsselen, No. 14; L. Jobse, Bosscheweice, 's Gravenpolder, No. 9; J. B. v. Stee, Molendijk, 's Hee- renhoek, No. 3; A. C. H. Timans, Burg. Timansweg, :'s Hecranhoek, No. 11; C. Kole, A 51, 's Hendrikskinderen, No. 4; J. Hoekman, Hoedekenskerke, No. 9; G. P. LeendertseiMz., B 203, Kam perland, No. 23; D. v. d, Vreugde, B 223, Kamperland, No. 24; L. Eversdijk, A 46, Kapelle, No. 37C. E. P. Lcn hóek, Jagt lust, Kapelle, No. 36; J. Geljon, Ove- zande, No. 1; C- Verburg, Voorstraat, Wissekerke, No. 16; C. v. Halst, Wisse- kerke, No. 17G. de Moor, A 23, Wisse kerke, No. 18; M. Nagelkerke, Werry- laan, 's Heerenhoek, No. 7. Gevonden voorwerpen. In Januari zijn aan het bureau van po litie onderstaande onderwerpen als ge vonden aangegeven. Een gouden ring, acht portemomnaie's met inhoud, een bril, twee huissleutels, drie rozenkransen, een gulden, een paj- C:k, drie handschoenen, een paar schoenen, een smidstamg, een rijwiel- handpomp, een boek, een vetpot van een auto, twee petten, twee handbeschermers van een rijwiel, een springtouw, een hou ten tabakspijp, een halssnoer, een pakje lucifers, een 'Schroevendraaier, twee mo torhandschoenen, een hond, een zilveren brodhe, een gouden broche, een gummi bal,' negen centen, een zakmesje, vier zakken zaad, een vulpen, een werkjas, een kist met slot en een damesrijwiel. Onbestelbare post. Brieveu binnenlandJ.Zweedijk.Haag M. de Jonge, Breda; Premie-Effecten handel A. H. de Haan, Rotterdam; Ca- nadeesche Staatsspoor, Rotterdam Chrïstiaans, Almelo. Briefkaart binnenland: G. Hartog, Steenbergen. N.B. Den afzenders wordt aanbe volen op alle stukken hun naam en adres te vermelden, opdat deze bij onbestelbaarheid aan hen kunnen wor den teruggegeven. Voorts is het gewenscht alle stuk ken van een volledig adres straat naam en huisnummer te voorzien. In de administratie van het gast huisfonds te Doetinchem zijn malversaties

Goessche Courant | 1930 | | pagina 2