School en kerk Gemengd Nieuws. Allerlei, Laatste Berichten. 16.30 en op de overige werkdagen van 1114.30 (Amsterdamscfie tijd.) P - KI under. Dezer dagenhield naar de Tel. meldt, op een laten avond een dei* politieambtena ren uit Holten een wielrijder aan, op een onverlichte fiets. De ambtenaar kreeg op zijn vraag, hoe „de verdachte" heette, ten antwoord: ,,Ik ben Klunde^ bekend uit de moordzaak Giessen-Nieuwkerk, en ik ben op weg tiaar mijn zuster in Rijssen, diodh ik hejb nog geen lantaarn 1" Klunder de tweede deed hierop aan dein politieman een omstandig verhaal van de moordzaak, geïllustreerd met allerlei reeds bekende en.... zelfs ombekende bij- zonder"heden|.( Met eeir waarschuwing, om niet zon der licht v§jjderj te rijden, kwam hij ten slotte vrij. Bij navraag'in Rijssen bleek evenwel, dat daar noch een familie, noch de naam Klunder bekend was, zoodat de oolijke wielrijder met een handigen zet aan een proces-veifiaal ontkwam. De fatale ring, Jaren gpleden heeft een bewoonster van de Zaagmolenstraat te Rotterdam op straat een kostbaren ring, gevonden schrijft de „N. R. Grt," De ring, die een waarde heeft van ongeveer f 300, is van platina en draagt 8 diamanten en een parel. De juffrouw heeft van haar vondst aangifte gedaan bij de politie, maar er heeft zich nooit een eigenaar gemeld. De juffrouw heeft sedertdiètii den ring gehouldan, maar het heeft es-Ktëèf van, of zij met den ring het noodlot 'ifi haar woning heeft gekie- gen. De ring'-' wordt beschouwd als de familiesdhat, en alle familieleden hopen eens den ring te erven. Over het kleinood is dan ook al veel twist in de familie gp- weest. Maai* dat Is nog niet het ergste. Sedert dat de' juffrouw den ring in haar huis heeft, komt zij telkens op het politie bureau aan des,'Bergsingel aangifte doen van diefstal van den ring. En even zoovele malen vindt de politie den ring: in een of ander pandhuis terug, beleend door den dief of dievegge, die steevast een lid van de familie van de juffrouw is, en om de eer van do familie trekt de juffrouw dan haar klacht maar weer in. Nu eens is het de dochter, 'dan weer een broer, een zwager of een neef, die, in geldverle genheid verkeerend, den ring uit het kastje weginam en beleende. Vele pandhüishouders in het Noorden dér stad kennen den noodlottigen ring, en hun tarief is onveranderlijk op f 15 vast gesteld. Telkens als de ring weer was op gespoord, heeft de juffrouw het pand in gelost. Hoe vaak zij op die manier al f 15 plus rente heeft'betaald, is niet meer na te g|aan. Dezen 'keer is het weer een schoonzoon geweest, die van den familie- schat gebruik heeft gemaakt, om een tijde lijk gebrek ami vlottende middelen aan te vuiveren. Ook nu is, de traditie getrouw, de ring weer ingelost én de klacht inge trokken. St» j» Encephalitis cn a las trim. In de week van 22 tot ein met 28 Sep tember zijn vijftien gevallen van encepha litis na inenting ter kennis van het Staats toezicht op de volksgezondheid gebracht. Omtrent één varf'deze gevallen wordt een nader onderzoek ingesteld. ..r. In de weekj'van 22 tot en met 28 Sep tember zijn in de gemeente Rotterdam waargenomen 5 ziektegevallen en 4 sterf gevallen. Van"l September af kwamen voor 77 ziekg£r< en 11 sterfgevallen. Se dert het eerste1 waarnemen van de ziekte te Rotterdam zijn aldaar gemeld 283 ziekte- met Iff sterfgevallen. Als voorgekomen in de gemeente Delft werden gemeltl 51 gevallen, zoodat het aantal sedert 1 September aldaar waarge nomen gevallen 183 bedraagt zonder sterf gevallen. Voorts zijn in dezelfde week de vol gende gevallen in andere gemeenten waar- gepppicn: Hilversum 1, Amersfoort 'J, 's Gravenhage 1, Helievoelsluis 1, Hil'e- gersberg 1, Noordwijk 1, Pijnacker 5|i Rijswijk 2, Schiedam 1, Barneveld 1, to taal 15 ziektegevallen. Totaal generaal voor de maand Septem ber 310 ziekte- met 11 sterfgevallen. Te Delft if.'överleden een 6-jarig meis- ie, dat lijdeffiïé ,was aan enoephalitis na Cj- - •mo l inenting. •J»WA H^t weeï1 in September. Het Koir^TsTe.cI. Meteor. Instituut pu bliceert bet voiligiende voorloopige over zicht van het weer in September: GemiclcleH"Ove<' de 5 hoofdstations was de ochtendtemperatuur boven normaal; de afwijking was in de eerste en tweede deka- de respectievelijk 2^2 tot 2 graden boven normaal, in de derde diekade 1 graad be neden normaal. De grootste afwijkingen kwamen voor op den lsteai met 5 graden boven en den 27sten met 4 graden beneden normaal. De gemiddelde maximum tempe ratuur was 3*/2 gtfaad, het gemiddelde mi nimum 2 graden boven normaal. Van 25 tot 27 September kwam over een groot deel van het land Lichte nachtvorst voor. De neerslag was over het geheele land beneden normaal; het tekprt bedroeg 50 bot 60 pet. in de westelijke en zuidelijke provincies en in Friesland, 40 tot 50 pet. in het midden van het land, oinigeveer 30 pet. in Groningen en iin den Achterhoek van Gelderland en 10 tot 20 pet. in Drente en Overijsel. Het aantal men zonneschijn bedroeg te de Bilt 198 tegen 146 normaal. Aap op stap. Tijdens de kermis te Vemlo zijn vijf apen ontsnapt uit Het paradijs der apen. Tijdens de oefening in gymnastiek wist één zich uit de reuzenzwaai aan den rede- stok over de hoofden van het publiek naar buiten te slingeren, welk voorbeeld door vier andere apen gevolgd werd. Vier van de dieren zijn den volgenden dag gevangen op zolders van omstaande huizen, doch een vijfde heeft men nog niet kunnen pakken. De ondernemers zijn ver trokken met achterlating van den vluchte ling, die geheele wijken in de stad op stel ten zet, door over de daken bezoeken in d- huizen af te leggen en van zijn verheven zitplaats af, stukjes kalk en vuil uit de dakgooten op de menschen in de straat te werpen. Verschillende personen heibbcn 's avonds toen zij naar bed wilden gaan, den ontsnapten aap van hun bed zien springen. De jeugd heeft groot vermaak in dein over den dakgoot kijkenden, blta- zenden en gezichten trekkenden aap. Botsing op eeïi bewaakten o v e r w e g. Nadat gisteravond te 20.15 uur de trein uit Leeuwarden den bewaakten overweg aan den Paterswoldschen weg te Gro ningen was gepasseerd, zijn blijkbaar de slagfboomen ontijdig geopend, waardoor een uit Z. richting komende met een paard bespannen wagen met stroo, tegen een ran geerenden wagon is gebotst. De wagen werd totaal vernietigd. Voerman en paard bleven ongedeerd, maar bij het vrijmaken van den versperden overweg en het ver wijderen van den wagen ontspoorde Ide wagon, waardoor de verbinding van Gro ningen naar het N. versperd werd, hetgeen natuurlijk tot treinvertraging leidde. Vlucht van werkloozen. De werkloozen die te Ommen zijn te werk gesteld door de Amsterdiamsche Cri siscommissie hebben het voorbeeld vain de werkloozen te Beilen gevolgd. Zij zijn gis teren teruggekeerd, ook omdat het logies vol wandluizen zou zitten. Een particuliere zuiveraar is naar Ommen gezonden om de zaak te onderzoeken. Het Amsterdamsche raadslid L. Sèe- gers stelt aan den Raad Voor te besluiten le. Dat de arbeiders die van de werk verschaffing te Beilen teruggekeerd zijn, niet teruggezonden worden voordat vol doende zekerheid is verkregen, dat de ver blijfplaatsen volkomen zijn ontluisd. 2e. Het arbeidsverzuim hieruit ontstaan te beschouwen als geoorloofd verzuim. De postvluchten naar Indië. De Kon. Lucht vaar tmpij. meldt: Een nader bericht uit Satoel (Siam) toont aan, dat het postvliegtuig op moe rassig terrein staat, en dat vervoer daar door ernstige moeilijkheden biedt. Het zal daarom onttakeld moeten worden, waarmee uiteraard veel tijd verloren zal gaan. De data der postvluchten, zoowel uit Indië als uit Nederland, zooals deze zijn bekend gemaakt, worden gehandhaafd. Het kind in de bioscoop. De Brusselsche briefschrijver van The Brit. med. Journ. maakt melding van een artikel van Rouvroy, geneesheer-direc teur eener instelling voor abnormale kin deren, in 'de Revue Internationale de 1'Enfance, waarin de schadelijke inhoud van bioscoopvoorstellingen grooter wordt genoemd dan die van slechte boeken of prentverbeeldingen, en dat noch keuring der films, noch het stellen van een leef tijdsgrens, hierop een invloed van beteeke- nis zou kunnen uitoefenen. De beste films bevatten tooneelen van geweld en misdaad, en kunnen dan vooral voor kinderen zeer suggestief zijn. Propaganda-films adver- verteeren de ondeug(den, die zij willen bestrijden. Bovendien is het bijwonen van een film vertooning van twee uren even ver moeiend als een geheele schooldag, en bij niet sterke of bij zenuwachtige kinderen is deze vermoeienis nog grooter. Die hou dingen en gebaren dier filmhelden maken op' den geest der kinderen een diepen in druk, en de niet geheel normale kinderen (volgens Rouvroy de meerderheid) ziet men onbewust die houdingen en gebaren nabootsen, als zij ingespannen zijn. Geladen granaten als ge schenk- Een bewoner van Brussel, die een vriend ter gelegenheid van een gemeen schappelijk bezoek aan de voormalige slagvelden in Vlaanderen, een herinnering wilde geven, kocht op de Oude Markt in zijn sta I drie Ieegp granaten. Hij meen de althans dat ze leeg, waren, want toen hij thuis kwam en bezig was ze in te pak ken, vertelde een kennis, die Bij de artillerie had gediend en toevallig kwam oploopen, dat de granaten nog geladen waren I Hevig verschrikt belde de vredelieven de Brusselaar het arsenaal op, waar men hem mededeelde dat er spoedig iemand zou komen om de gevaarlijke granaten te ontladen. Het duurde echter veertien da gen vóórdat dit geschiedde, zelfs nadat er nog drie maal was opgeheld. Men vraagt zich af boe het mogelijk is dat er thans nog geladen granaten onder ouden rommel konJen worden verkocht. Gevleugelde vijanden. Toen in de DuitschOostenrijkschen- oorlog van 1866 een Pruisische brigade haar marsch door Keilen nam, trok het de algemeene opmerkzaamheid, dat bij één compagnie de manschappen geweldig iikke gezichten en handen hadden. Nie mand die van dit merkwaardige verschijn sel een verklaring wist te geven, want zoovele gezwollen Pruisen had men nog nooit bij elkander gezien, Nieuwsgierig wat dit toch wel te beduiden moest heb ben, vroeg ik aan een vaandrig die even eens met vervaarlijke bolle wangen ver sierd was naar de oorzaak:. Hierop ver telde mij de vaandrig het volgende: De brigade waartoe ook mijn regiment behoort, bevond zich den vorigen dag on geveer 2 uren achter Schdlentan tegenover itudwitz, In een dorp werd halt gehouden om het middageten te bereiden. Terwijl dit gekookt werd, had mijn compagnie zich in een aan den kant eener straat gelegen grooten tuin gelegerd; in het midden van dezen tuin stond een bijen« huisje met 5 bijenstokken. Het was een prachtige warme dag, de bijen vlogen in ontelbare menigte door len tuin rond. Een soldaat die zeer dicht naast het bijenhuis lag te slapen, werd door een bij pijnlijk in het gezicht gestoken. Woe dend springt de man op, grijpt zijn ge weer en lost daarmede een schot op een der bijenstokken. Voor de bijen der geza menlijke stokken was dit het sein tot een algemeenen aanval. Zij staken ver woed op de slapende en wakende Pruisen los, dat het een aard had. De Pruisen verdedigden zich dapper met alles wat maar onder hun bereik kwam, inzonder heid zochten zij de bijen met hunne man tels van zich af te weren, doch ten lange laatste bleef hun niets over dan een wil de vlucht en behielden de bijen het slag veld, v'an de geheele compagnie kwamen slechts i7 man ongedeerd uit het gevecht. Ja ziet u, hernam de vaandrig op gemoede lijken toon, terwijl hij zich nogmaals over zijn rood gezwollen wangen streek, als die bijen zich lieten dresseeren, zouden zij in staat zijn in den kortst mogelijken lijd een streek geheel van een vijandelijk leger te zuiveren. Reclame in Amerika. Professor Mei vin T. Copeland van de Harvard Universiteit heeft een onderzoek ingesteld om vast te stellen, welke som men in Amerika voor reclame worden uit gegeven. Dat onderzoek heeft tot resultaat gehad, dat de uitgaven voor reclame ge durende de jaren 1921 tot 1927 met on geveer 50°/0 zijn gestegen voornamelijk iu de jaren 1923 en 1926, toen o.a. de automobielindustrie zich krachtig inspan de, om haar afzet te vergrooten. Professor Copeland schat, dat alleen in het jaar 1927indeVereenigde Staten 1.502.000.000 dollar voor reclamedoeleinden werden uit gegeven; daarvan ontvingen de dagbladen 690 millioen, magazines en andere ont- spsnningsbladen 210 millioen; 400 millioen dollar werd voordirecte reclame uitgegeven; 10 millioen voor reclame in tramwagens, 75 millioen werden besteed voor buiten reclame (langs de wegen)voor 7 millioeD werd radioreclame gemaakt voor 75 millioen werd in vakbladen geadverteerd en ten slotte voor 25 millioen in programma's, adresboeken en dergelijke publicaties. WETENSWAARDIGHEDEN. Verplaatst men een bijenkorf een of twee meter op zijde, dan zullen de terug- keerende bijen zich ophoopen op de plaats, waar de korf heeft gestaan ter hoogte van het vlieggat. Pas na eenig zoeken vinden zij hun korf terug. De warmte, door een volwassen man in 24 uur ontwikkeld, is naar schatting voldoende om 3 i 3'/, liter water aan den kook te brengen Het is eenige jareD geleden, dat bij een Indischen gouvernementsdienst 180 inlandsche ambtenaren verhoogd salaris kregen met een paar maanden terugwer kende kracht. Het gevolg was, dat 178 van die gelukkigen zich een tweede jonge levensgezellin kozen. Een mol eet per jaar ongeveer 20 000 aardwormen op. Aan het hof van koningin Elisabeth van Engeland werden kragen li la Maria Stuart (ruffs) van zooveel omvang gedrageD, dat de dames genoodzaakt waren, zicb van een lepel van twee voet lengte te bedienen. Holland wordt in de oude oorkonden „Holtland" (houtland) genoemd. Over het algemeen groeien meisjes het hardst in het 15de levensjaar, jongens in het zeventiende. Een sinaasappelboom levert gemiddeld 20.000 vruchten. Van den afval van kunstzijde kan inen een nieuw garen maken, dat zoo- zacht aanvoelt als echte lamswol. Bij 51 van de honderd mannen is de rechterarm sterker dan de linker, bij 38 is de linkerarm sterker en bij de 16 is er geen verschil tusschen beide armen Een nomadenvolk in Noord-Afrika, de Tuaregs, huldigt de gewoonte, dat de mannen gesluierd loopen en de vrouwen niet. Volgens een officieele statistiek wor den op het oogenblik in alle landen van Europa, met inbegrip van Earopeesch Rusland, jaarlijks ongeveer vier millioen huwelijken gesloten. Dit beteekent, dat er op ous werelddeel dagelijks ongeveer 22.000 personen in het huwelijksbootje slappen. In het oude China deden bepaalde die- renhuidjes dienst als bankbiljet. Slechts te schatten is het aantal van de op aarde levende diersoorten, want nog jaarlijks worden talrijke nieuwe soor ten ontdekt. De Berlijnsche dierkundige Möbius stelde omstreeks 1900 het aan tal bestaande soorten vast op 415.000 Voegt men er nu nog de 80.000 soor ten fossielen en de intusschen nieuwge- vondene aan toe, dan komt men tot een verzameling van een half millioen VEILINGSVEREENIGING ZUID-BEVELAND TE GOES. Exportveiling van 1 October 1929. Tomaten A kwaliteit f4,10 a f5,30, B kwaliteit f6,20, C kwaliteit f3,20, CC kwaliteit f 1,20. per 100 K.G. Groote veiling. Krcetappels f 1,90 per 100 K.G. Kleineveiling. PruimenReine Claude f 26 a f 28, Reine Claude Violette f25, Abrikoos- pruimen f 15 a f24, Jefferson® f 17, Blauwe Pruimen f 11, Uitschot pruimen fl a f5. Peren: Triumptie de Vienne f21 a f34, Bonne Louisse d'Avranches f20 a f52, Duchesse d'AngouIeme f7 a f 14, Soldat Laboureur f 7 a f 16, Souv. (Madame ■Treyve f 11, Doyenne de Cornice f38 a f49, Seigneur d'Ëspe- ren f22, Fondante de Carnem "f 15, Ca- labasse Carafon f9 a f 13, Ca'.abasse Oberdicht f6 a f 15, Calabasse Tirle- mont f8 a f 10, Minister Dr. Lucius fll a f 18, Triumphe de Jodoigme f5 a f 12, Beurré Hardy f 20 a f 34, Beurré de Merode f8 a f 12, Beurré d'Amanlis f 10 a f 14, Beurré Superfin f7 a f 12, Beurré Alexander Lucas f 10 a f22, Beurré van den Ham f 10 a f 13, Beurré Clairgeau f9 a f 17, Beurré Durandeau f7 a f 12, Beurré Bachelier f6 a f8, Beurré Wil- helmina f6 a f8, Beurré Die! f7, Beurré Lebrun f8 a f21, Beurré d'Aremberg f8 a f 14, Blanke Beurré f7, Zwijndrecht sclhe Wijnperen f8 a f 14, Conjs. a la Cour f6 a fll, Herzogin Elsa f9 a f 17, Vij geperen f 10 a f 18, Des deux Souers fll, Conferance f9 a fll, Williams Du chesse f8 a f22. Nouveau Poiteau f5 a f 11, Maagdeperen f 9 a f 15, Presedent Roosevelt f 13, Bez yyan Schonauweo f7 a f 11Maria Louisse f7 a f 10, Mar- sepijnperen f5 a f8, Duifjesperen f 4 a f7, Jodenperen f4 a f7, General Totle- ben f8, Ie Curé f3 a f6, Bergemotten f 4 a f8, Peren zonder zaadhuis f4 a f6, Foppeperen f4 a f6, Dorothea Royal f4 a f6, St. Remey ;f 4 a f6, Pondspenen f4 a f6, Calieboutspcren f'4 a f 7, Tros jesperen f3 a f4, Rietperen f4 a f6, IJzerperen f3 a f4, Afval- en Kroetperen f0,50 a f2, Appels: Transp. de Croncels f 11 a f46, Manks Codlin f9 a f23, Signe Tillish f 14 a f21. Cox Oranje Pipping fll a f 37, Lemoenappels f 10 a f 17, Oranje Reinetten f6 a f 14, Goud Remetten f 9 a f 12, Princess© Noble f 5 a f 12, Notarisappels f8 a fll, Lanes Prins Albert f7 a f 16, Lamdsburger Reinetten f6 a flO, Blenheims Pipping f4 a f8, Sferappels f9 a f 18, Roode Astrakan f 5 a f 8, Cox Pomona If 8 ft f 10 Groninger Kroon f6 a f 13, Zomer Prin- cessen f 8 a f 10, Bramley Seedling f 10, Huchenappels f 10 a f 16, Westlandsche Bellefleur f6 a f8, Dubbele zure Belle fleur f 7 a f 11, The Queen f 12, Schutters Reinetten f3 a f 5, Keizer Alexander f 5 a f7, Jacques Lebel f4 a f7, Rembour Mortier f4 a f6, Rembour Populair f4 a f6, Bismarck f6 a f15, Present van Lunteren f 10, Zomer Court Pendu f5 a f8, Belle de Pontoise f6, Remette d Au- tomme f4 a f6, Constantijn de Groot f3 a f6, Ganzebout f4 a f6, Hondsmuilen f 4 a f 7, Koolappel f3 a f5, Clasieappels f3 a f6, Codlin Keswick f3 a f 5, Grof- zuui* f4, Grauwzuur f5, Tuinzoet f6 a f 10, Kandijzoet f5, Blomzoet f4 a f6, Eng, Pigeon f 9, Paarskoppen f 5, Linden- appels f 4 a f 6, Herfstdoppers f 6, Pom- me d'Oranje f6 a f8, Zoete Holaart f 6, Afval- en Kroetappels f 1 a f4, Di versen Blauwe druiven f 46 a f 69, Witte druiven f 16, Groene Noten f 14 a f24. Tomaten f3 a f7, Aardbeien f50, Snij- boonen f26 a f28, Princesseboonen f 17 a f28, Perfectboonen f27 a f38, Dub bele Princessen f 33, Rheinische Spck- boonen f 16, Hazelnoten f 40, alles per 100 K.G., Bloemkool f3 a f7, Roode kool f 4 a f 6, Savoye kool f 6 a f 9,' Kóm kommers f4 a f5, Augurken f 0,01 a f 0,20, Meloenen f 12 a f22,. Kropsla f 1,60 a f3,50, Andijvie f 1,30 a f 3,1 Ghi- neesche Spitskool f 2, Aardbeien f 1 i f3,10, Perziken f0,38 a f8, Noten f 0,t40, alles per 100 stuks, Bloemen f 1 a f 5, Pieterselie f 1, Wortelen f3, Kroten f4, alles per 100 lx>s, Hazen f2 a f2,50, Pa trijzen f 0,42 a f 0,43, beiden per stuk. Prinses Juliana. Men meldt ons uit Den Haag; Prinses Juliana heeft gisteren aan de Leidsche Universiteit een voortref felijk tentamen afgelegd in de geschie denis der Nederlandsche letteren'se dert 1880. De Duitsche ex-keizer. Men meldt ons uit Den Haag: Een uit Coburg gekomen bericht, dat de gewezen Duitsche keizer zich aldaar zou gaan vestigen op een kas teel, dat door hem zou zijn gekocht, vindt niet de minste bevestiging. Aanbestedingen. Men meldt ons uit Middelburg; Hedenmorgen werd alhier aanbe steed door den hoofd-ingenieur-direc- teur van den Rijkswaterstaat in Zee land, het verbreeden en het maken van nieuwe wegvakken in de gemeen ten Kruiningen en Krabbendijke en het maken van een verharding met een asphalt-beton deklaag op boven genoemde wegen. De raming was f 254.000. Minste inschrijver was A. A. de Wilde te M'burg voor f259.800, volgens werkwijze B en hetzelfde met porfierkeien f 257.800 en volgens werk wijze A f258.800 en met porfierkeien f256.000. Nog werd aanbesteed het maken van een kaaimuur van gewapend beton ten zuiden van de Stationsloskade te Terneuzen. Raming f162.000. Minste inschrijver was C. de Waard te Wie- ringen voor f142,200. BURGERLIJKE STAND VAN GOES. Overleden: Willem Klap 57 j., wo nende te Kruiningen, echtgenoot van Martina Gerritse. WEERBERICHT. De verwachting tot den avond van 5 dezer luidt: krachtige tot matige Z.Wi tot W. wind, zwaar bewolkt tot betrok ken met tijdelijke opklaringen, regenbuien, iets kouder. VERKOOPINGEN EN VERPACHTINGEN. October: 9 Wolphaartsdijk', woonhuis me|t schuurtje en erf, tuingrond en in boedel, van Dissel. 16 Goes, vendutie, de Kok. 50 Oudelande, hofstede met weiland en boomgaard, van Dissel. 31 Oudelande, boereninspan, van Dis sel. 's Heer Arendskerke, woonhuis, Pilaar. Heïnkenszand, bouw- en wellan den, Pilaar. Waarde, bouwlanden. Pilaar. Goes, winkelhuizen, van Dissel.- VERGADERINGEN EN g v VOORSTELLINGEN ENZ. October: 24 Prins van Oranje, Nap de la Mar, Merijntje Gijzen's jeugd, „Het verraad". Landbouw-Bioscoop, „Ich küsse Jhre Hand Madame". AANBESTEDINGEN. October; 4 Goes, aanbrengen electr. verlich ting Schuttershof, B. en W. 7 Goes, bouwen winkelhuis met bo venwoning, M. W. van de Weert. 11 Kloetinge, bouwen dubbel woon huis te Goes, A, Rothuizen.

Goessche Courant | 1929 | | pagina 3