Bij Examens en Openbaar Optreden Uit de Radiowereld Rechtszaken. ProvincienieuWs Sport. ter. Thans zijn haar werkzaamheden zoo ver gevorderd dat men eerstdaags kan be ginnen met het verzenden van de vragen lijsten. Deze vragenllijsten zal men op groote schaal verspreiden. De commissie heeft gemeend haar taak breed' te moeien opvatten. Niet alleen wordt een onder zoek ingesteld naar de vorstschade en de factoren, die hierop van invloed kunnen zijn, zooals windbeschutting, grandbedek king, grondsoort, ouderdom van het g: was enz., maar van veel belang acht zij ook het onderzoek naar die gewassen, die absoluut niet van dezen strengen winter geleden hebben. Vele gewassen, die laatste jaren ingevoerd' zijn, hebben niet eerder hun gedsrag ten opzichte van stren ge winters kunnen tooneji. Indien de tuin bouw de maatschappij krachtig steunt bij dit onderzoek, zal het rapport, dat de vorstschade-ccmmissie hoopt samen te stel len op grond van de binnengekomen ant woorden, zoowel voor den kweeker als voor den liefhebber van groot nut blij ken te zijn. i Karakprum-expeditie en de radio. Dezer dagen ontving het laborator! um van de Philips Fabrieken te Eind hoven een telegram uit Srinagar (Kash- mar), waarin de leider van de Karako- rum-expeditie, de heer Visser, mede deelt, 'n uitzending van den Philips kor- tegolfze.ider op uitstekende wijze te heb ben geboord'. Bij de ontvangst werd ge bruik gemaakt van het Philips kortegolf- ontvangtoestel no. 2802, dat speciaal voor ideze expeditie was uitgerust en den lei- lier bij zijn vertrek was aangeboden. Politieke radio-kzvartiertjes Door de verschillende politieke par tijen zullen uit Hilversum en Huizen po litieke radio-kwartiertjes worden uitge zonden. De Christelijke groepen- zouden gebruik maken van Huizen, de andere van Hilversum. Er bleven nog eenige kwartiertjes voor kleine groepen over, die déor den radioraad bij loting werden verdeeld. Voor sommige dezes- weid Huk zen aangewezen-, maar nu willen de Chr. Radio Ver. en de Kath. Rad. Omroep ze niet op hun zender toelaten. Zij heb ben aan den minister medegedeeld, dat zij hun studio niet voor zulke, met hun be ginsel strijdige uitzendingen kunnen af staan, alsook dat verdere medewerking noch door den omroepdienst noch dooi den technischen dienst kan worden ver leend. Rechtbank te Middelburg. Oplichting. J. J. V., 52 jaar, koopman te Kapelle, wad- beklaagd dat hij in 1926 of 1927 te Kapelle, met het oogmerk om zich te bevoo-i deden te Kapelle, met listige kunst grepen, listiglijk aan Nicolaas Thopart, fouragebandelaar te Ecoust-Saint-Mein (Frankrijk) eenige brieven heeft geschre ven, of laten schrijven door een zekeren P., mot verzoek om 50 ton haverstroo en 50 ton tarwestroo te leveren, daarbij brie ven gebruikende met hoofden in de Hol- lumdsche en Fransche taal en deze brieven te onderteekenen met zijn firmanaam, of schoon geen firma bestond en verdachte failliet was. Ook had- hij geschreven dat bij zou betalen over „le Credit d'Anvers" Voornoemde T. is d-oor een en ander be wogen om hem 50 ton haverstroo en 50 ton tarwestroo aan hem te doen afge ven op het station Stuivenbergh (bij Ant werpen). Verdachte was niet verschenen. Eisch: 9 maanden gevangenisstraf. Idem. J. v. P., 37 jaar, schoenmaker ts Moereapelle, werd verdacht dat hij op 25 Februari 1929 te 's Gravenpolder met het oogmerk om zich -wederrechtelijk te bevoordeelen J. v. d1. V. heeft bewogen om hem f25 af te geven. Hij zeide daar bij dat bij een kennis van dominee v. d. G. was, dat hij aardappelen moest opkoo- pen omdat deze in zijn omge.ing alle be vroren waren, dat hij e, reeds 150 mud gekocht had, dat hij zi-'n portefeuille waar in een cheque van jOOO en één van f 6000 zaten, ben-evens 40 gulden aan con- t'inten kwijt was, dat hij naar hu-is m-oest om geld en f25 noodi-g had, die hij den volgenden avond zou terugbetalen. De man was evenwel blijkbaar zijn be lofte vergeten en kwam niet terug. Eisch: 9 maanden gevangenisstraf. Verdachtes raadsman Mr. P. C. Adri- aanse, vraagt clementie met het oog op zijn gezin, hij heeft vrouw en 7 kinderen. Bovendien heeft verdachte nog een von nis te ondergaan. Onze visscherij. Het visscherijbedrijf in de Zeeuwscbe j weeren staat geheel in het toeken van de blijft men kalm en helder door het gebruik van Mijnhardt's Zenuwtabletten Glazen buisje 75 ct. ansjovis, wat niet te verwonderen valt, omdat het juist dit vischje is, dat in hef bedrijf, hetwelk maar al te vaak aan mis lukking lijdt, aarde aan den dijk moei brengen. Maar ziet, 1929 zal, evenals 1906, met gulden letteren kunnen aangeteeken-d wor den in de annalen vandeZeeuwscheweer- visschers; da verrassing is, evenals in 1906, gekomen, want opeens verscheen de ansjovis in zoon aantal, dat vangsten geboekt zijn, die lang verlo-open jaren in het geheugen roepen. De vraag waar om nu dit jaar de ansjovis de Schelde prefereert en andere jaren mijdt, zal wel niet beantwoord- worden, want de vis- scher zelf is daarmee niet bekend en we tenschappelijk onderzoek, wat waarschijn lijk niet plaats heeft, zo-u toch misschien geen resultaat geven. Door de mooie vang sten van ansjovis treedt de zoogenaamde „omvisscherij" op den achtergrond'; deze omvisscherij is het resultaat van toevallige vangsten in de netten en die een groote verscheidenheid geeft, daar schol, bot, rog, paling, zalm enz. daartoe gerekend worden; ook makreel. In dan regel komen er elk jaar, meest in Juni, bescheiden vangsten uit de weemetten, maar, aange zien het rijke ansjovis jaar, Hierboven aan gehaald, op het einde der vangst 00-k zul ke enorme massa's makreel gaf, rijst de vraag of dit nu weer het geval zal zijn. Jammer, dat deze visch bij het Zeeuw- sche publiek niet zoo hoog staat aange schreven; als de vangsten zich tot eenige duizendtallen bepalen, dan wordt er wel prijs gemaakt, maar als de makreel bij heele scholen den mond der Ooster- Schelde binnenkort en in dé weeren ge vangen wordt, dan vindt dat vischje geen weg. Misschien zouden vooraf voor con- serveeren maatregelen kunnen genomen worden, want 1929 moge ruim brood ge ven, de jaren zijn voorbij diat de weer- viss-chers alleen van ansjovis kunnen be s-taan. Omvisch moge in zoo'n goed jaar als bijzaak gerekend worden, in de laat ste reeks jaren moesten deze wel diegelijk in d-e behoeften van dé visschers voor zien. Met belangstelling zal wel gevolgd worden of de makreelvangst ditmaal ook die van 1906 zal evenaren. De oestercampagne 19281929. De laatste officieelè o-pgaaf van uit Yerseke verzonden oesters is weer ver schenen, zoodat dé balans over de af- geloopen campagne kan wonden opge maakt, welke in alle opzichten gunstig uit valt. In ronde getallen werden verzonden 24 millioen oesters, tegenover ruim 18 millioen in de vorige campagne. Het ver loop in de laatste vijf jaren is, te beginnen met 1925, als volgt 24V2. 131/2, 19, 18, 24 millioen. Blijft de omzet dus nog wat onder dien van 1925, -door de hoogeire prijzen van thans wordt dit ruimschoots goed gemaakt. Afgerond tot duizendtallen werden verzonden 1928—'29 1927'28 Nederland 2,052,000 1,819,000 Engeland 16,222,000 12,404,000 2,250,000 1,084,000 Frankrijk 187,000 38,000 Duitschland 3,142,000 2,626,000 Diversen 117,000 245,000 De vermeerdering van bijna 6 milli oen komt dus met 4 millioen voor reke ning van Engeland-, met 1 milli-oen voor rekening van België, met V2 millioen voor ekening van Duitschland. Engeland' blijft dus het leeuwenaandeel betrekken en wel ruim 2/3 deel van den geheelen afzet. Deze groote aftrek is nog steeds een gevolg van de buitenge wone sterfte onder de oesters, welke in het seizoen 1920'21 op de banlcen in de mondingen van de Theems op-trad. Wel we-rd toen van een algiemeene Euro- peesche oestersterfte gesproken, doch d-oor ruimen broedval is in Nederland en Frankrijk de achterstand' ingehaald, terwijl de broedjaren, die in En-geland op de sterfte volgden, buitengewoon ongun stig waren. Zaaloesters weiden dit jaar naar schatting ruim 8, het vorige jaar ruim 7 millioen verzonden. Denemarken, dat daarvan het vorige jaar 5 Va millioen nam, kocht nu bijna den ganschen buitenland- schen afzet. De groot» verkoop van zaaioestere in de laatste jaren voorkomt zeer zeker over productie. Daarvoor.- is de strenge vorst van den afgeloopsn winter medé eetn sti mulans geweest. Alles bij elkaar genomen kan men zeggen dat weer een zeer gunstig oesterjaar aan de reeks der laatste voor- deelige jaren is toegevoegd1. De electrificatie. Er wordt met kracht voort gewerkt aan de electrificatie dér middengroep en met de enkele weken geleden te Middelburg begonnen kabelleggjng ter voorziening van de Bevelandén van stroom is men reeds tot een flink eind- voorbij 's Heer Arends- kerke. Deze gemeente, waar de raad reeds besloot tot het aanleggen van een ondergrondsch distributienet en electrifi catie van de straatverlichting, terwijl door de activiteit van het plaatselijk comité re:ds een zeer hoog percentage aanslui tingen werd verzekerd, zal dus een der eerste kunnen zijn, die stroom kan be trekken. Moge andere gemeenten spoedig dit mooie voorbeeld volgen. Voor Goes en haar electrificatie is het zeker ook verblijdend dat men reeds zoo dicht de stad met den ka-bel nadert. BORSSELE. De vereenigaiig Alge meen Belang alhier voor de drinkwater voorziening in deze gemeente, bad zijn le den tegen Vrijdagavond ter vergadering bijeen geroepen en tot die vergadering alle burgers van Borsselle uitgenoodlgd, met het doel in die bijeenkomst de mo gelijkheid te bespreken of en hoe Borssele aansluiting kan verkrijgen aan de Zuid- Bevelandsche waterleiding. Een kleine 70 personen hadden aan dien oproep ge hoor gegeven. De vergadering werd geleid door den h-eer P. Dekker, voorzitter van „Algemeen Belang". De secretaris las de notulen der in 1926 gehouden vergadering, waarin de heer Van Poelgeest over aansluiting aan de waterleiding gesproken had. Daaruit bleek, dat toen een 150 tal aansluitingen noodig zou zijn, en dat het tarief dan zou bedragen, naar de kadastrale huurwaarde der aangesloten perceelem geregeld, van f 12 af tot aan f64 per jaar. Uit inlich tingen, die het bestuur der vereeniging thans had gekregen van den heer v. Poel geest, nadat het zich schriftelijk had ge wend tot den Raad van Toezicht van de Z.-B. waterleiding, bleek, dat de maat schappij bereid was aansluiting te geven op de leiding tot de grens Borssele— Ovezande. Ze zou tot daar de buizen voor haar rekening leggen en Borssele zou voor den aanleg van de hoofdleiding (5000 M.), de spuitleiding, een afsluitkraan en tapkraan per perceel f24000 moeten be talen. Het bestuur had berekend', dat de rente van dit kapitaal en dé jaarlijksche aflossing ongeveer f2000 per jaar zou vorderen en nu meende de voorzitter, waar verschillende verder afgelegen be woners (vooral boeren) ook mee zouden willen betalen en wel 2/5 van het bedrag der aansluiting, waardoor ze het recht verkrijgen, zoo noodig, water voor zich uit de leiding te halen, dat bij- ee» aan hing van b.v. 200 perceelem het water ïm Borssele zou geleverd' kunnen worden voor f 10 a f 15 per jaar (gemiddeld) per perceel. De opmerking werd' uit de ver gadering gemaakt, dat dit bedrag waar schijnlijk te laag gesteld zou zijn, daar toch voor het water, dat verstrekt wordt dan niets berekend was. Toch meende voorzitter, dat het wel zou kunnen, maar tot een beslissing in dezen kwam het niet, daar dé verstekte inlichtingen hierover naai- het bestuur erkende, wel wat vaag waren. Ten laatste stelde de heer J. C. Elen- baas voor, de aanwezige personen af te vragen, of ze waren vóór of tegen aan sluiting, opdat daarna, als er bleek, dat de wensch naar aansluiting groot was, door het bestuur der ver. nogmaals nadere inlichtingen zouden kunnen gevraagd wor den en de heer v. Poelgeest zou uitgenoo- digd kunnen worden in een openbare vergadering te Borssele over de aanslui ting te spreken, opdat dlan een defini tief besluit kan worden genomen. De heer De Priester merkte op, dat zijns in ziens een andere weg diende gevolgd. Hij prees het werk van het bes-tuur der ver., maar meende, dat dit zich thans uit naam van een groot deel der burgerij, speci aal uit naam der aanwezigen, als dézen voor aansluiting op aannemelijke voor waarden waren, tot den gemeenteraad moest wenden, opdat deze Raad, een of ficieel lichaam, aan wiens optreden in de zen licht meer aandacht zou wordten ge schonken, dan aan het bestuur der ver., nadere inlichtingen zou kunnen vragen, kunnen informeeren of de meening over de kosten van aansluiting door den voor zitter der vergadering genoemd, juist wa ren en zoo niet, hoeveel deze kosten zou den bedragen. De Raad kon met hoop op succes den heer v. Poelgeest uitnoo- digen, in zijn vergadering de gewenschte inlichtingen verstrekken. Zoo noodig kon hij zich daarna vergewissen of de meer derheid der burgerij de aansluiting wanschte, en dan kon in een raadszitting uitgemaakt worden dioor stemming pf Borssele zou aansluiten ja, dan neen. Te gen dit voorstel verklaarde zich de wet houder J. Bruinooge en ook de wethou der C. Rottier toonde zich pessimistisch en meende te moeten opmerken, diat de kosten jaarlijks geen f 2000 maar f 4000 zouden bedragen, waarop de heer Pries ter weer opmerkte, dat f4000 verdeeld over 200 aansluitingen toch gpen onover komelijk bezwaar kon zijn, waar het zulk een nuttige en noodige maatregel betrof. De heer Van Sluijs meende, dat het verkeerd- was aan 7 personen- de beslissing in handen te geven, waar een viertal daarvan dé totstandkoming dan kon ver hinderen. Hij zag liever de ver. het werk voortzetten. Daar legen uoerldb dé heer De Priester aan, dat de 7 raadsleden de heele burgerij vertegenwoordigen en dat deze, als ze de meening van de groote meerderheid kenden, zich uitsprekend voor aansluiting, zeker in strijd met het alge. meen belang der gemeente zouden han delen door tegen aansluiting te stemmen. Daar tegen gingen verschillende proteS' ten op, doch toen tot stemming werd over gegaan, verklaarden zich slechts 2 per sonen tegen het voorstel-De Priester, ter wijl de beide wethouders buiten stemming wenschten te blijven. -Bevorderd te Utrecht tot arts, H. J. W. A. Nieuwenhuyzen en M. Elen baas te Borssele. COLIJNSPLAAT. Mej. N. W. Dees alhier slaagde te Breda voor het esperanto-examen, diploma A. HANSWEERT. Zaterdagavond is bjj het binnenvaren van de haven het schip Oran op de Oostberm omhoog gevaren en blijven zitten. Eenigen tijd later Ls het schip door 5 sleepboote» vlotge- sleept en in de haven gebracht. Het schip heeft geen lekkage bekomen. HOEDEKENSKERKE. Mejuffr. N. Quellhorst, Groene Kruis-zuster van Baarland en Hoedekenskerke, heeft tegen 1 September a.s. eervol ontslag aange vraagd. KLOETINGE. Bij beschikking van den minister van financiën is aan d-e ge meente Kloetinge een voorschot uit 's rijks kas verleend tot een maximum van f3382, ter verkrijging van een land arbeidersplaatsje. KAPELLE. Onder voorzitterschap van den heer Jobs. Schipper kwam de vereeniging van- aardbeien-telers „Groep aller belang" le Kapelle en Omgeving Zaterdagmiddag 111 het café „De Vei ling" bijeen. De talrijk opgekomenen werden wel kom geheeten door den voorz., enkele mediedfeelingen werden gedaan en werk zaamheden geregeld, waarna het punt ver koop van aardbeien in den breede werd besproken. Voor den verkoop bij het vat waren de helft der teler» mei een oppervlakte va» circa 20 gemet en voor aanvoel' of dag veiling eveneens de helft der aanwezigen, doch deze met een oppervlakte van circa 40 gemet. De Mad. Matot aardbeien besloot men aan te voeren „dagveiling". Besloten werd om met het bestuur der veilingsvereeniging K.B.O. alhier te bespreken om twee maal per dag die aardbeien te veilen en dan vooral des avonds niet te vroeg b.v. om 7 uur. Voor regeling van verkoop om nader te handelen werden twee commis sies benoemd bestaande uit de beeren D. Mallekote, J. le Grand en J. A. van der Jagt voor de verkoopers die -de voorkeur gaven aan verkoop bij- het vat en B. Nieu-wenhuyze, A. van. dier Graaff en Johs. Schipper welke waren voor aan voer „dagveiling". Op een opbrengst van een oppervlak te van 65 gemet heeft men gerekend-. Van uit Kapelle en omgeving wordt ons bericht dét de pluk van kruis bessen een aanvang heeft genomen en dat deze vele handen werk geeft. Over het algemeen- zijn de bessen zeer goed te noemen. Er zijn perceelen die enorm goed zijn, waar nog nimmer zoo veel vruchten aan de struiken werden ge vonden. Omtrent da aardbeien is men wel met zorg vervuld- geweest met de aanhoudende droogte, doch alles teekent dat de oogst niet slecht zal zijn. De fram bozen staan er best voor. De kersen zijn goed tot zeer goed1 te noemen. De roode bessen hebben het kwaad te verantwoor den gehad in den bloei met de felle zon- warmte. Deze zijn dan ook beneden ma tig. Over het algemeen belooft alles een goed fruitjaar. Appels en peren staan er uitstekend voor, vooral de Goudï'einetten. MIDDELBURG. Zooals in vele an dere plaatsen kent ook Middelburg reeds jaren zijn kerkelijken strijd tusschen or thodoxen en vrijzinnigen in de Ned- Herv. Kerk. Zooals destijds t gemeld, weigerden verleden jaar eerstgenoemden om weder een vrijzinnigen predikant aan te stellen en heeft de Vereeniging van Vrijzinnige Hervormden zelf ds. H. J. Kastein beroepen, die daarom zijn emeri taat als predikant der Herv. Kerk aan vroeg en verkreeg. Het mag zeker als een sympathieke daad worden vermeld, dat de heer dö. J. de Visser, orthodox pre dikant zijn beurt Zondagmiddag in de Koorkerk afstond om ds. Kastein in de gelegenheid' te stellen kinderen van vrij zinnige lidmaten te dóopen, en deze heeft daarvan dan ook een dankbaar gebruik gemaakt. Gistermorgen kwam alhier te 8.10 een extra-trein aan met ruim 340 leden van de afdéelimgen Den Haag, Delft, Rot temdam en Dordrecht van de Nederland- sche Reisvereenigjimg, onder leiding van den voorzitter dér a-fdeeling Den Haag, den heer W. C. Hemerik. Aan het station waren bestuursleden en verdere leiders van de af deeling Walche ren, die na het uitdealen van kaarten enz. de gasten den weg wezen naar de Abdij, op welk voo-r dit do-el zoo bij uitstek ge schikte terrein het Middelburgs-ch Mu ziekkorps een uitvoering van stemmige muziek gaf tot 9 uur. De gasten waren diep onder den indruk van hetgeen werd gepresteerd en ds heer Heines-ik was de tolk van allen toen hij den directeur, den heer Joh. H. Caro dank bracht voor het gebodene. Nadat in het Schuttershof een tweede ontbijt was genuttigd, werd op de Markt plaats genomen in een 20-tal touringcars en autobussen en enkele particuliere auto's, terwijl een klein deel dér gasten per rijwiel reeds waren vertrokken voor den tocht, eerst door een deel van de stad- langs o.a. de beroemde oude ge bouwen, als de Steenrots en het Oost- Indisch huis en daarna langs den fraaiien Noord-weg met zijn aardige dorpen en fraaie buitenplaatsen naar de bosschen bij Domburg, waarvan een deel, behoo- remde tot Duinbeek, Berkenbosch en Westhove, wend doorgewandeld. Bij het sanatorium Zonneveld werdén de auto's weer bestegen en ging het nu naar Dom burg, waar koffie werd gedronken. Na een kijkje aan duin en strand werd gereden over Westkapelle, waar op den alom beroemden Westkapelsckem Zeedijk een blijk van groote kennis onzer water- staatsingenieurs, waaraan jaarlijks kapi talen voor onderhoud worden besteed, even werd halt gehouden; Zoutelande, waarvan af de wielrijders het pad der Vereeniging Rijwielpad Walcheren volg den; Biggekerke, Koudekerke maar Vlis- singan, waar uitgestapt werd- bij het stand beeld- van Michiel de Ruyter, en langs den mooian boulevard naar hotel Britan nia werd gewandeld. Hier werd het diner gebruikt, na afloop waarvan met extra trammen het station werd bereikt en om 9 uur per extra-trein naar de plaatsen van uitgang werd teruggekeerd: Er was onder de deelnemers maar één roep over de schoonheid van Zeeland's tuin, die door het prachtige weder na den regendag van Zaterdag in zijn beste kleed' was gestoken. ÖVEZAND. In de vacature van no tabele der N. H. Kerk, ontstaan wegens vertrek van den heer J. Moerdijk, is ge kozen de heer M. Sommeijer. SCHORE. Zaterdag hield de Kon. Erk. Postduivenver. „De snelle vlucht" oen wedvlucht van uit Würzburg (D.). Afstand 465 KM. Noord-West-wind met regenbuien. Los 9.20 uur. Aankomst le duif 7.45 uur. Uitslag: le prijs. Rijn J. de Pree, Schore; 2e prijs, J. M. Fraamje, Biezelinge. Verdere prij zen niet toegekend-. Zondag speelde de voetbalclub „Middelburg IV" tegen „Zeelandia I" alhier. Uitslag 40 in 't voordeel van .Zeelandia 1". LUCHTVAART. Een nieuwe Oceaanvlucht. De Zweedsche vliegers, 1ste luitenant F loden en kapitein Ahrenberg, benevens de marconist Lju-nglund, zijn gisterren- ochtend om zes uur van Stockholm naar New York gestart. Het toestel draagt den naam „Sveri- i". De route gaat over Bei-gen, de Fa- roer-eilanden, IJsland, Groenland en ver der langs de Oostkust van Noord-Ame- rika naar New York. Als dé tocht met succes- wordt bekroond', zullen de vlie gers 00-k dioor de lucht naar Stockholm tanugkeeren. De bedoeling met de vlucht is het scheppen van een- definitieven lucht-han- delsweg van Europa naar Amerika. Het toestel heeft dan ook mail en een aantal pakketten bij zich. VOETBAL. Zweden —Nederland Het Nederlamdische voetbalelftal heaft gisteren in Stockholm met 26 van het Zweedsche elftal verloren. F lissingen - Wilhelminct 3-4- Het is de eerste klassers niet makke lijk afgegaan om den kampioen van de twee klasse A op eigen terrein te over winnen. Het was reeds vrij geruimen tijd na den aanvang toen A. Poierrie het eerste punt maakte en de stand op 0-1 bracht. Er zou ongeveer 25 minuten ge. apeeld moeten worden voor Kokstaan een goed opgebrachten bal in de gelijk maker omzette en er 1-1 van maakte. Het is zoo wat 5 minuten later als Janfe een makkelijk te nemen bal toegespeeld krijgt en op het bord de cijfers 1-2 ko men te staan. Onverwachts weet van Pee- nen dan een keihard schot in den rech terhoek van het Bossche doel te plaatsen. Het is nu 2-2. Na een mislukten hoekschop op het Vlissingscke doel blijft de bal aan die zijde van het veld en maakt A. Poierrie er makkelijk 2-3 van. Er wordt nu eenigen tijd een spel ge geven dat terecht groote belangstelling

Goessche Courant | 1929 | | pagina 2