Uit den Westhoek Sport Stadsnieuws. NAAR AMBTELIJK STAALTJE. Herhaaldelijk heeft mea kunnen waar nemen dat verschillende personen uit Zee land zich met succes inspannen teneinde vreemdelingen naar oims gewest te trekken. De flinke actie van par.LuLeren voor vreemdelingen-verkeer is eon pret'ig ver- schijnsel En c.-sn goed verschijnsel. Want Zeeland zal op dien duur bij een druk touristea-bez.cek wel varen. Van welke beteekenis vreemdelingen verkeer voor ons gewest is, blijkt evenwel nog niet iedereen te begrijpen. Men leze maar eens het volgende be richt, dat uit Vlissingen aan het „Volk' gezonden wend1. „Het is algemeen bekend, dat de stoom- bootdienst op Zeauwsch-Vlaanderen des Zondags zeer beperkt is; pogingen om hierin verbetering te brengen stutten steeds af op de bekende bezwaren, die de rechtsche fracties in de Prjv. Staten naar voren brengen. De Zondag moet geheiligd worden. Nu stond Zondag j.l. op Breskens etn Fransehe auto waarvan de eigenaar in elk geval direct naar Vlissimgen wensen te te worden overgebracht. Daar er echter nog gcruimen tijd over heen ging, voor dat er een boot af zou varen, werd1 er naar Vlissingen getelef oneerd om een extra boot. Inderdaad kwam een oogenblik later een boot af ein nog wel de groote nieu we ferryboot. De boot meerde als ge woonlijk te Breskens cn dra werden maat regelen getroffen om den auto met de daarbij behoorenide lieden in te schepen Plotseling kwam een telefonische mede. deeling van de zijde der directie te Vlis singen dat auto noch passagiers per extra gelegenheid mochten worden vervoerd, zoadat de ferryboot omerrichterzake naar Vlissingen terug moest keeren. De vreem delingen bleven op Breskens verbaasd ach ter. Zoo kweekt men in Zeeland hei vreem delingenverkeer aan." Als het bericht inderdaad juist is en we hebben redein om aan de juistheid mie.; te twijfelen dan is er eein naar ambte lijk staaltje vertoond, waartegen algemeen geprotesteerd dient te worden. Het kan bijna een slechte April-grap zijn. herkozen mevr. Snoep—van Stam te Middelburg met 40, Ds. R, ten Kate te Koudekerke met 42, Ds. A. Vrij- landt te Biervliet met 40 en Ds. J. W. Swaan te Domburg met 40 stem men en gekozen in plaats van den heer A. J. van Schelven, die zich niet herkiesbaar stelde, Ds. S. H. J. Voors te Zierikzee met 36 stemmen. Met genoemde waren aanbevolen mevr. S. Neujeande Savornïn Lohman en de heeren Ds. E. H. Blaauwendraad, Ds. W. A. van Griethuijsen, Ds. J. W. No- teboom en Ds. F. G. van Binsbergen. Er waren 43 stemmen uitgebracht, waarvan 1 van onwaarde. Vervolgens deelde de voorzitter mede, dat een gift van f150,— is ontvangen van de Diaconie te Biervliet voor extra on kosten. Spr. vroeg Ds. Vrijlandt daar voor dank te betuigen. De collecte aan de koffietafel heeft het groote bedrag van f41,83 opge bracht. Bij den aanvang had spr. spe ciaal welkom geheeten de secretares se van den voogdijraad en medege- deed, dat de voorzitter plotseling ver hinderd was. Ook heette hij welkom den heer Dr. O. Norel Jr. te Leeuwar den en gaf dezen nu het woord om te spreken over: „De wereld, het kind en God". De voorzifter bracht den heer Dr. Norel dank voor zijn ernstige en op wekkende woorden. Nadat staande gezongen was Ge zang 74 vers 2, ging Dr. Norel in dank zegging voor. Bij den uitgang werd gecollecteerd voor de extra aflossing der leeningen. Velen namen een kijkje in de stich ting en bezochten ook de tentoonstel ling van voorwerpen van handwerken en slöjd, die in een der zalen waren geëtaleerd ten verkoop. Ongeluk. Donderdagavond heeft op den Nieu wen Vlissingschen weg een aanrijding plaats gehad tusschen een auto en een met twee paarden bespannen bodes wagen, die iederen avond van Vlissin gen naar Middelburg rijdt. Het was op het gedeelte van den weg tusschen Abeele en Middelburg, waarop reeds meermalen ernstige ongelukken heb ben plaats gehad en dat thans ver breed en verbeterd wordt, maar op dit moment nog in treurigen toestand verkeert. Op het oogenblik der aan rijding kwam ook juist een electrische tram aan. De paarden kwamen met de tram in aanraking en een der die ren werd dermate verwond, dat het moest worden afgemaakt. Persoonlij ke ongelukken kwamen niet voor en bepaalde zich het overige tot mate- rïeele schade, en tot een vrij lang durige storing in hef tramverkeer, ten ongerieve van de reizigers die in den regen aan de verschillende halten stonden te wachten. Vergadering. Het Bestuur der Schoolonderwij- zers-Weduwenbeurs in de Provincie Zeeland, hield Woensdag vergadering in de sociëteit St. Joris te Middel burg, waarbij aanwezig waren de in specteurs van het Lager Onderwijs in de Inspecties Goes, Middelburg en Terneuzen, de heeren J. A. H. Abe leven, A. Wit en H. v. d. Weyer, de heer M. Dïeleman te Westkapelle en de rentmeester, de heer F, de Hullu te 's Gravenhage. In zijn openingswoord herinnerde de vïce-voorzitter, de heer Abeleven, In hartelijke bewoordingen aan den naar Rotterdam vertrokken voorzit ter, de heer S. Brandsma en begroette hij de heer "Wit, die ambtshalve zit ting in 't bestuur nam. Tot voorzitter werd nu benoemd de heer Abeleven, tot vice-voorzitter de heer Wit. Door den rentmeester werd verslag gedaan over den staat der „Beurs", waaruit bleek, dat het aantal leden door sterfgeval en bedanken met 2 was verminderd, terwijl 3 nieuwe le den waren toegetreden, zoodat het aantal thans 30 bedraagt. Het aantal weduwen, dat met 1 is vermeerderd, bedraagt thans 19. Geen enkele der weduwen is het verloopen jaar over leden. Een voordeelïg jaar maakte het mogelijk aan 18 weduwen f 137,50 uit te keeren, aan 1 weduwe der 2de klasse f 68,75. De rentmeester gewaag de blijkens ontvangen brieven van groote dankbaarheid onder de pen- sioentrekkende weduwen. De rekening en verantwoording over het verloopen jaar werd accuraat in orde bevonden, vastgesteld en goed gekeurd evenals de begrooting voor 't volgende jaar. De bestuursleden na men zich voor deze nuttige instelling steeds bij het onderwijzerscorps te propageeren om hen te overtuigen van dit solide fonds, waardoor zij tegen geringe premie 'hun eventueelen we duwen zulk een aardig pensioen ver zekeren. COLIJNSPLAAT. Ten overstaan van den Notaris J. K. C. Mafthijs te Kort- gene werd Woensdagavond in hotel „Zeelandia" alhier, voor den heer J. J. P. de Oude in het openbaar ver kocht een woonhuis, schuurtje en erf, aan den Nieuwen weg te Colïjnsplaat, groot 1.85 A. Kooper werd de heer M. J. Contant alhier voor f2520, onverminderd onkosten en premie. DRIEWEGEN. In Maart zijn inge komen: Jacob Blok en gezin, land bouwer, van 's Heer Arendskerke. Vertrokken: Pieter van Weele, ar beider, naar Borssele. 's GRAVENPOLDER. Donderdag avond werd de algemeene jaarverga dering gehouden van de vereeniging voor wijkverpleging in de gemeenten Kloetinge, 's Gravenpolder en 's Heer Abtskerke. Uit de rekening bleek.dat de ontvangsten bedroegen f 3022,40 en de uitgaven f2217,98, zoodat het batig slot met inbegrip van die van vorige jaren bedraagt f804,42. De begrootïng 1929 werd opgemaakt in ontvangst en uitgaaf op f 2780,42. Aan giften is ont vangen f 43,Uit het verslag van de Wijkzuster bleek, dat in 1928 zijn behandeld 70 patiënten t.w. 40 te Kloe tinge, 26 te 's Gravenpolder en 4 te 's Heer Abtskerke, terwijl in de resp. gemeenten 735, 693 en 134 bezoeken werden afgelegd. Als bestuurslid werd met algemeene stemmen herkozen Dr. Wouda te Kloetinge. Aan de gemeente 's Gravenpolder zal worden gevraagd hun bijdrage te brengen in overeen stemming met de andere gemeenten, terwijl aan de bijzondere instellingen zal gevraagd worden om een bijdrage. HANSWEERT. Het met ijzer gela den motorschip „Emilïe" is in Saef- tingen omhooggevaren en blijven zit ten. Door de sleepboot „Zeehond", van Hoogenboezem en Van der Tak is het schip vlotgesleept en hier bin nen gebracht. Hef schip dat geladen is met ijzer naar Haarlem, heeft eenige schade bekomen, doch kon de reis voortzetten. HOEDEKENSKERKE. In de Don derdag gehouden vergadering van in gelanden van het waterschap Hoede- kenskerke waren 14 stembevoegde in gelanden tegenwoordig, uitbrengende 18 stemmen. Een verzoek van den her bergier H. Uitterhoeve om in het ver volg ook in aanmerking te komen voor het houden der poldervergade ringen in zijn localiteif, werd ingewil ligd, terwijl thans tevens werd beslo ten deze vergaderingen om beurten te Hoedekenskerke en te Kwaden- damme te doen houden. Van J. Meijers vasten arbeider, in dienst van het wa terschap was een dankbetuiging in gekomen, wegens de door hem gedu rende 4 maanden genoten uïtkeering wegens ziekte. De begroofing voor hef dienstjaar 1929—1930 werd in ontvang en uitgaaf vastgesteld op f26.022,11. Het dijkgeschot bleef daarbij bepaald op f22,50 per H.A. KAPELLE. In Maart zijn ingeko men: H.a. de Schipper, zonder be roep, E 40, van Kattendijke; R. Kraal, timmermansknecht, D 46, van Wie- ringen; W. van de Visser en gezin, boomkweekersknecht, E 15, van We- meldïnge; P. Sonke en gezin, land arbeider, A 34ss, van Wolphaartsdijk; J. Vermaïre, dienstbode, A 235, van Kattendijke; H. P. Schot, schoenma ker, A 90, van yerseke. Vertrokken: F. Neels en gszin,land arbeider, naar Barsingerhorn, G 22; J. Baas, landbouwer, naar Kalamazo (V. St.), 129 East InksteravenueS. Heïjstek, dienstbode, naar Vlissingen, Koudenhoek 41; J. C. Huissoon, bak kersknecht, naar Kloetinge, A 140 J. Burger en echtgenoote, kantoor bediende, naar Kloetinge, B 80; M.a. J.a. Slabbekoorn, zonder beroep, naar Ontario (Canada), Chatham, 177, Ed- garstreet; M. Bolle, fabrieksarbeider, naar Eindhoven, Eckarstschestr. 58, KRUININGEN. De voordracht voor onderwijzeres aan de Chr. school te Kruiningen bestaat uit de dames Ka mermans te Vlissingen, Willemse te Sluiskil en Van der Linde te Dintel- oord. KRABBENDIJKE. In Maart zijn in gekomen: 1 Pieter Zandee en gezin, uit Rilland-Bath; 2, H. Houtekamer en gezin, van Kruiningen; 2, N. M. Verschuure, van yerseke; 8, J. Min- derhoud en gezin, van Kortgene; 26, W. P. Gebraad en gezin, van Kruinin- ggen; 26, Dina de Bel, van Kruiningen. Vertrokken: 5, Jacobus Zeevaart en gezin, naar Kruiningen: 5, J. J. Pol derman, naar Ellewoutsdijk8, G. Kesselaar en gezin, naar Rilland-Bath; 9, M. J. Meloen, naar Kruiningen; 9, C. Reijnhout en gezin, naar Anna Pou- lowna, Kleiweg 483; 20, Cornelia van Velzen, naar Wemeldïnge, C 53; 20, Jan Haverhoek en gezin, naar Eind hoven (Woensel) Pasforïestraat 16; 22, Joh. van Hekken, Alkemade Rijp, Wetering D 53; 27, M. H. van Doorn, naar Kruiningen, A 227. MIDDELBURG. Mevr. J. D. Wil link, sedert tal van jaren directrice van het Gasthuis alhier, legt om ge zondheidsredenen met 13 April die betrekking neer. De bewoners van een woonwa gen, die aan de puinplaats alhier heeft gestaan, hebben onder toezicht van de politie hun wagen verbrand, omdat de vrouw in dien wagen overleden was. SCHORE. In Maart zijn ingekomen: 2, Marinus Wisse en gezin, uit Kloe tinge; 21, G. M. Vernimmen,. brug- knecht, uit Kruiningen (Hansweert) 21,1. M. Sanderse en gezin, molenaars knecht, uit Hoedekenskerke. Vertrokken: M. H. Stevense, koop man, naar Schiedam, 17b; 9, JanZuijd- weg, los werkman, naar Overschie, Keet 2; 9, Jan Zuïjdweg en gezin, naar Hansweert; 11, Willem Zuïjdweg, naar Overschie, Keet 2; 15, Willem Zuïjd weg, naar 's Gravenhage, L. C. v. Cat- tenburg 24a, Alexanderkazerne16, Anthony Zoefeweij en gezin, naar Rot terdam, Prins Hendrikkade 91; 19, Steven van Harn en gezin, naar Texel, Oosterend; 25, Cornelis Snoep en ge zin, bankwerker, naar Wemeldinge, C 90; 25, Maatje Lientje Jansen, naar Wemeldïnge, A 42; 30, Jakoba Pieter- nella van Houte, dienstbode, naar Hil- ligersberg, straatweg 111. VLISSINGEN. Gisteren is een auto, die reed op het smalle en verboden deel van den Boulevard bij het voor malig fort De Nolle, bij het keeren van den dijk gereden en zwaar bescha digd. De passagiers hadden den auto eerst verlaten en de chauffeur kon er nog tijdig uitspringen. In verband met het zeer ver moedelijk behalen van het kampioen schap 2de klasse der Ned. Voetbal bond door de voetbalvereenlging Vlis singen, is een comité samengesteld, bestaande uit de heeren C. A. van Woelderen, burgemeester, J. P. van Bel, J. A. Berger, Jhr. W. Boreel, A. E. Dudok van Heel, W. v. d. Hoek, J. J. v. d. Jagt, J. E. J. Jurry, C. Ouwehand en Jac. de Visser, consul van den N. V. B. WEMELDINGE. De werkman H„ welke bij de aanrijding van de op hol geslagen paarden tusschen beide voer tuigen bekneld geraakte en daarbij ernstig werd gekneusd, is aan de ge volgen daarvan overleden. yERSEKE. De oesterverzending is lang zoo druk niet meer als ze ge weest is, al werkt het koele weer der laatste dagen weer eenïgszins gunstig. Ook de zaaigoed-verkoop is aange vangen. Was het tot heden een stem ming van afwachten en uitkijken, dit is nu veranderd na de schitterende zaken die C.O.K.S.O. heeft gedaan met Denemarken. Ze heeft haar ge- heele productie 40'ers tot een respec tabelen prijs verkocht. De prijspoli tiek der C.O.K.S.O. is wederom (even als met de consumptie-oesters) te lo ven. Zij bederft de markt niet. Een en ander zal tot gevolg hebben dat eerstens ons land niet aan een teveel van oesters lijdt en tweedens dit direct tot uiting komt a.s. najaar met de consumpie-oesters. Prijs van 40'ers is momenteel fl,10, van 30'ers f 0,80 van zwaardere (50 K.G. per 1000) f 1,10 tot f 1,20 per K.G. De herijk der maten en ge wichten zal plaats hebben op 9, 10 en 11 April en 12 April voormiddag. In het bestuur der damclub is gekozen als voorzitter de heer A. Wil- lemsen, secretaris-penningmeester de heer H. Danker, commissaris de heer J. van der Have en Jan Bom de Rooy. De vergaderingen zullen Woensdags avonds in het speellokaal der bewaar school worden gehouden. Voorloopig traden 11 leden toe. 1 April is het kreeftenseizoen wederom geopend. In verband met het weinig mooie weer is de vangst tot heden zeer bedroevend. Men vreest ook dat door de felle vorst de kreef tenstand heeft geleden. Dit zal even wel nog moeten blijken. Wel zal de zeekrabbenvangst dit jaar niet veel opleveren, daar de vorst veel schade toebracht. Het zal j aren duren voor dat er weer waf van beteekenis wordt gevangen. In 19171918 was dit ook het geval. Toen hadden de kreeften bijna niet geleden en de zeekrabben waren radicaal uitgestorven. Nu zal natuurlijk de prijs veel goed kunnen maken. Deze is nu van de kreeften ongeveer f 2,50 per Kg. Veel last wordt ondervonden van import-kreeften. Uitslag openbare verkooping ge houden door Notaris E. C. van Dis sel te Goes, op heden in café Nolef te yerseke, voor den heer P. Staal aldaar, van een woonhuis en erf te yerseke aan de Damstraat, groot 2A. 80 c.A. Kooper hiervan werd de heer J. A. Eckhardt te yerseke voor f1900. LUCHTVAART. Plannen met de „Graf Zeppelin Over de in dsn- loop van dit jaar nog met de „Graf Zeppelin" te ondernemen tochten, verneemt het W. B., dat vermoe delijk 22 April a.s. de tweede tocht naar de Middellandsche Zee zal plaats vinden, die ongeveer 2 Va dag zal duren. Ongeveer begin Mei zal dan ia aansluiting daaraan naar Wecnen worden gevlogen en, zoover dit de bewolking in de bergstreken toe laat, ook naar andere Oostenrijksche ste den. De tocht duurt ongeveer twaalf uren. Wellicht midden Mei womdit de eerste tocht van dit jaar naar Amerika onderno men. Men houdt rekening met slechts een verblijf van drie diagen in d's V. S. Begin of midden Juni zal nog een tocht naar Amerika plaats vinden. In het midden van den zomer bestaai het plan voor een tocht over Oost-Duitsch land, die, eventueel met een tusschenlan- ding te Berlijn, in twee deelen plaats vindt. Het eerste traject is Friedrichshafen SilezisBerlijn, het tweede BerlijnOost PruisenF riedr ichshafen Over de verdere tochten, bijv. naar West-Duit schland, staat nog niets vast. Eveneens zijn alle technische voorberei dingen voor een vlucht om de wereld nog niet gereed, welke vermoedelijk begin Au gustus zou aanvangen. Men neemt aan, dat het oplossen der moeilijkheden op tijd zal geschieden. De tocht naar de Midlde llamdsche Zee en de twee vluchten' naar Amerika zijn in de eerste plaats studie- en opleidimgs- vluchten voor de bemanning, zoodat slech's een beperkt aantal passagiers meegenomen kan worden. De overige tochten zijn pas- sagiersvluchten. Voor de A.V.R.O. We herinneren onze lezers nogmaals aan de inlevering van d'e lijsten voor hel A.V.R.O.-petitionnement. De heeren A. A. Ossevaarde, Oost singel 116; J. v. d. Meulen Bosma, Wilhelminastraat 30; cn C. Smit, „Mon Abri", Oude Kloclingsche weg, zullen de verzamelde hamidtteekeningen gaarne tegemoet zien. Benoemd. De adjunct-commies bij dsn Telegraaf - en Telefoondienst G. A. van der Knaap van het post- en telegraafkantoor alhier, is benoemd tot adjunct-commies bij den post-, telegraaf- en telefoondienst. Ontslag. De heer A. M. Sampon heeft ontskg aangevraagd als plaatsvervangend lid' in het scheidsgerecht voor de werkliedten de zer gemeente. Tengevolge daarvan zal Woensdag 17 April daarvoor een stem ming plaats vinden. Aanbestedingen. Donderdag is door B. en W. aanbe steed het verbeteren van den weg naar Wilhelminadorp vanaf de Zaagmolen straat tot aan de grens der gemeente. In geschreven werd als volgt: A. de Wilde te Middelburg f66500; A. Timmerman te Dordrecht f64889; L. van Boven te Ellewoutsdijk f60460; A. Foudraine te Goes f60150; L. P. Korstanje te Wemeldinge 158985; J. H. v. d. Ven te Vlissingen f56825; M. Hoo- gesteger te Wemeldinge f56480; M. Wan del te Schoondijke f56000; Iz. Douw te Zierikzee f55275; L. G. v. d. Ven te Koudekerke f54940; J. de Jonge te Bie- zelinge f54000; Gebrs. Duijnhouwer te Goes f52412; M. en J. Knuist te Goes en 's H. Arendskerke f 52400. De gunning is aangehouden. li:'. 1 Eveneens is Donderdag door B. en W. aanbesteed het bouwen van een wa- genloods op het terrein van den gemeente lijken reinigingsdienst. Ingeschreven werd als volgt; 1 Nonnekes en Van Gorp f2175; J. de Jonge Mzn. te Biozelinge f2138; P. en J. van Sprang f2150; H. van Sabben f2069; W. de Jonge f2040; Gebrs. Jahse te Nisse f2037; fa. J. ML J. Schrij\er en Zonen f1875; A. de Bruijns en Van Riet f1849; C. A. Corstanje f1789. Tenzij anders vermeld wonen de in schrijvers te Goes. De gunning is aange houden. 1 Bij de door B. en W. gehouden aanbe steding van het schoonmaakwerk van ge meentegebouwen e. d. werd ingeschreven voort het le perceel: Polkiebureau, Man- buis en andere gebouwen, door M. F. Goedemonidt te Goes f500; fa. J. M. J. Schrijver en Zoman f460; 2e perceel: diverse scholen. Schutters hof en andere gebouwen, door M. F. Goedemondt te Goes f640; fa. J. M. J. Schrijver en Zonen te Goes f550; en 3e perceel: Raadhuis, school B en Be waarschool, door M. F. Goedemondt te Goes f925; fa. J. M. J. Schrijver en Zonen te Goes f950. 'Het werk is gegund aan de laagste in schrijvers. Eervol ontslag. Aan den heer Joh. van Zweedien is op zijn verzoek met ingang van 29 April a.s. eervol ontslag verleend als 2e fitter aan het gemeente gasbedrijf alhier, zulks in verband met zijne benoeming tot fitter aan de gemeente bedrijven te Delft. In en uit. Ingekomen: G. de Visser, dienstbode, van Hoedekenskerke, Voorstad 68; Wed. J. van der Linde en gezin, van Hoedekens kerke, Voorstad 68; H. M. Kriense Lokker en gezin, koopman, van Wemel dinge, Geramiumstraat 2; P. Schravesande en echtgenoote, koopman, van Hillegers- berg, Geraniumstraat 2; C. Oele, dienst bode, van 's Hertogenbosch, Westsingel 17; W. P. Kalkman, machinist, van Rot terdam, Wilhelminastraat 68; H. Kou- wenberg, arbeider, van Wierkgerwaard, P. Jasperseplein 8; F. J. van Riet en echt genoote, brievenbesteller, van Kloe'.inge, Piccardtstraat 52; H. J, P. Zwetsloot en gezin, conducteur N. S., van 's Herïogen- bosch, Violenstraat 42; M. Scholtens, zonder beroep, van Groningen, Wilhelmina straat 10; J. Smit, elcctrioien, van Ren- luun, Opril Groote Markt 10. Vertrokken: J. Brandt, dienstbode, naar Kattendijke B 51; N. M. J. die Min- jer en gezin, gérant, naar Leiden, Steen straat 55; M. Houtekamer, dienstbode, naar Wemeldinge C 75; I. J. Buijsse, ty pograaf, naar Rotterdam, Nette Boeter- straat 4; W. Bliek, slagersknecht, naar Loon op Zand, 315; L. P. van Boven, veekoopman, naar Brugge (België); K. Spruijt, dienstbode, naar Ellewoutsdijk; H. Troch en echtgenoote, tuinman, naar Vlissingen, Kromme Elleboog 11; H. van der Linde en gezin, schilder, naar 'sHeer Arendskerke F 83; H. D. Am- perse en gezin, veekoopman, naar Wissen- kerke B 355; M. L. Reijerse, dienstbode, naar Kattendijke; S. J. Harinck, dienst bode, naar Oudelande; J. Ruijsaaid, dienstboed, naar Hoedekenskerke A 135; A. Bruel geb. Traas, dienstbode, naar Kruiningen, Zeedijk 11. Kantongerecht Door den kantonrechter te Goes zijn veroordeeld wegens overtreding: Het zich met een geweer in het jacht veld bevinden: J. R. te Borssele f 10 3. 10 d., uitleveren geweer of f 1,50 s. 1 d'. Kippen laten loopen op eens anders grondP. J. E. te Schare f 10 s. 10. d. T e Krabbendijke op den openbaren weg vloeken: C. S. te Krabbendijke f5s.5d. Geen maatregelen nemen tot voorko ming van schade aan spoorbrug: G. B. d. B. te Bergen op Zoom f 25 s. 25 d. Op een openbaren weg het verkeer be lemmeren: J. A. d. W. te Goes f 10 s. 10 d. Zich met een auto op overweg begeven als de afsluitboom daalt'. J. v. tW. te 'sH. Arendskerke geen straf toegepast. Over overweg rijden als tram nadert; D. G. J, B. te Amersfoort f50 s. 50 d,

Goessche Courant | 1929 | | pagina 2