Bij kleine Kinderen StadsoieuWs Binnenland moet men de ontstoken of smettende deelen met Purol inwrijven en de huid plooien droog houden door ze te bepoe deren met Purol-poeder. Purol in doo- zen van 30 en 60 ct., tube 80 ct. Purol- poeder in bussen van 60 ct. en 1 gld. Verkrijgbaar bij Apoth. en Drogisten. eigenaardig geval. Er is iemand die weigert zijn schoolgelden te voldoen. De schoolvereeniging vraagt nu ont heffing van dat bedrag. De voorzitter en den heer Bom zijn daartoe niet te vinden en wenschen geen voorbeeld te scheppen. De heer De Koeijer ver dedigt de ontheffing. De heer Willem- sen zegt: in het geval dat oninbare posten voor 't schoolbestuur komen, mag men nog niet van gelijkstelling spreken. Op het verzoek wordt gunstig beschikt. De gemeenterekening over 1927 wordt vastgesteld in ontvangst op f150.323,55, in uitgaaf f 145.799,45, dus een batig slot van f4524,10. Met algemeene stemmen wordt hierna vast gesteld de verhaalsverordenïng pen sioenbijdrage. Op verzoek van het B. A. wordt een erfpacht van de brand- plaats geroyeerd, een nieuwe erfpacht met voornoemd bestuur zal worden aangegaan. De gemeente-begrooting 1929 wordt aangeboden in ontvang en uitgaaf op f 118.825,—, met een post onvoorzien van f1250,—. Op verzoek van de raadsleden zal de begrooting 1929 elk hunner 2 maal 24 uur worden toegezonden. Bij de rondvraag vroeg niemand het woord, hetgeen nog nooit eerder voor kwam. KAPELLE. Ten bate van de T.B.C. bestrijding zal binnen enkele dagen alhier een uitvoering gegeven worden in het Veilingsgebouw, dat daartoe door het bestuur vrijwillig is afgestaan. Enkele da mes uit de gemeente met de wijkzuster aan het hoofd, hebben bet initiatief op zich genomen en een mooi programma gevormd. Bij de Ger. Kerk te Puttershoek is beroepen Ds. A. Scheele te Kapelle- Biezelinge. In de maand September vestigden zich in deze gemeente: Pieternella Dek, A 33a, uit KrabbendijkeCorns. Kor- etanje, A 33, uit Rilland; Frans Neels, B 58, uit Winkel. Vertrokken: J. van Widmen, A 235. naar Parijs; Ida Jansen, D 18, naarKloe tinge; J. Glas, A 160, naar Groningen; J. Smallegange, B 23, naar Schore; C. Del- zenne, A 226, naar Schore; M. Paauwe, D 24, naar Rotterdam; W. Verhulst, D la, naar Amsterdam; A. van Zweden, D 67, naar Hoedekenskerke. WISS EN KERKE. Vrijdag vergaderde de gemeenteraad. Ingekomen was de goedkeuring van Ged Staten betreffende wegverbetering, het verzoek van de Amerikaausche petro leurn maatschappij tot plaatsing van een benzinepomp met tank in de Voorstraai voor perceel A 5 werd toegestaan. Een verzoek van grootere schepen dan 171' ton in de haven te Kamperland kwam in behandeling. B. en W. adviseerden het verzoek niet in te willigen gezien de ervaring reeds vroeger hiermede opgedaan. De heer Kramer verdedigde het voor stel van B. W. de beer de Regt verde digde het verzoek door te zeggen dat de bieten vlugger vervoerd kunnen worden na inwilliging De heer Kramer repli ceerde en wees op de overlast van langere schepen. De heer Schippers zeionze haven is eenmaal niet ingericht voor lange schepen. Het verzoek werd afgewezen Een ver zoek van de Gemeente Arnemuiden om Adhaesie te betuigen aan haar adres tot herziening van Art. 104 der lageronderwijs wet 1920 werd op voorstel van B. en Vt terzijde gelegd. De N.V. autodienst Kam perlandKortgene verzocht om een vaste jaarlijksche subsidie voor haar onderneming Het voorstel van B. en W. was om f200 subsidie te geven. Dhr. de Regt wenscht de subsidie hooger te stellen. Dhr, Schippers wilde in de voorwaarden vastleggen dat de bussen geregeld door moeten rijden naar den Veerdam. De voorzitter zei dat zulks is vastgelegd in de de door Ged. Staten goedgekeurde dienstregeling. Dhr de Boer vond dat het voorstel van B. en W.juist ver genoeg gaat,mocht later blijken dat dit bedrag onvoldoende is kan de ge meenteraad nog altijd een hooger subsidie geven. Daarna werd het voorstel aangenomen Het verzoek om subsidie door de vereeni- ging tot bevordering van Vreemdelingen verkeer op Z. en N.-Beveland werd af gewezen daar niemand der leden hier iets opgemerkt heeft van de werking der Ver eeninging. Het verzoek van den heer C. Ketelaar om een weegbrug te mogen plaatsen bij de vlasschuur werd op voorstel van B en W. toegestaan onder nadere goedkeuring van derdeu Bij de rondvraag vroeg de heer de Boer namens eenige bewoners van de Geers- dijkscheweg om aldaar een lantaarn te plaatsen. Te voorzitter zal hieromtrent de wethouders raadplegen. Den heer Kramer verzoekt de putten in de bestrating op de haven weg te nemen De voorzitter vermoedde dat dit tijdens de bietencampagne moeilijk zal gaan, maar hij zal overwegen wat gedaan kan worden. Benoemd. Bij den cursus voor vervolgonderwijs alhier zijn voor 1928-1929 benoemd tot hoofd de heer A. M. Overhoff, tot on derwijzer de heer M. G. van den End© en tot onderwijzeres mej. A. L. Arentz. Eervol ontslag. Aan mej. J. P. Everse is op haar ver zoek eervol ontslag verleend als tijdelijk onderwijzeres in de handwerken aan de O. L. School B alhier. Een s chadelcoss'ielling. Den 6en November 1925 heeft in de Tweede Kamer bij de behandeling van het adres van de Coöp. Veevoederfabriek Zeeland en West-Brabant alhier, houden de verzoek om schadeloosstelling in ver band met een door die fabriek met dien regeeringsadviseur voor veevoederberei ding gesloten contract, de ambtsvoorgan ger van den tegen woord igen minister van financiën de toezegging gedaan, deze aan gelegenheid nog eens aan een onpartijdig onderzoek te zullen- doen onderwerpen. Met dat onderzoek heeft zich destijds, op zijn verzoek, belast de heer prof. mr. F. de Vries, hoogleeraar aan de Nederl. Handelshoogeschool te Rotterdam. Diens advies strekt er toe, dat aan de coöpera tie alsnog 'een uitkeering uit 's Rijks kas zal worden gedaan ten bedrage van f 130.491.86, verhoogd met 6 interest van 9 April 1919 tot den dag van uitbeta ling. De minister heeft zich met dit ad vies vereenigd en de coöperatie heeft de schriftelijke verklaring afgelegd, dat zij, na ontvangst van dit bedrag,1, met den Staat volledig zal hebben afgerekend. De minister stelt nu voor, op hoofd stuk VII B der Staatsbegrooting, 1928 alsnog f206.656 hiervoor uit t© trekken'. Bij de berekening van dit bedrag is uit gegaan van de onderstelling, dat de uit betaling in elk geval nog vóór het einde van het loopende jaar zal kunnen geschie den. „Algerië en de Sahara". Na ingeleid te zijn door burgemeester Hajenius heeft Dr. W. G. N. van der Sleen Maandagavond in het Schuttershof voor de leden van „Algemeene Weten schappelijke belangen" een lezing, gehou den over „Algerië en de Sahara". In zijn voorrede vertelde spr. dat hij gedurende zijn verblijf van 3 weken in Algerië vooral getroffen werd door de primitieve toestanden welke daar nog heerschen. Men kan zich in Algerië nog indenken honderden jaren geleden te le ven, menschen en omstandigheden her inneren sterk aan den tijd in het oosten, diemen uit h et bijbelverhaal kent. Spr. wees op de beteekenis van deze kolonie voor Frankrijk (geen enkele ko lonie is vanuit het moederland zoo ge makkelijk te bereiken), op den rijkdom aan delfstoffen, maar tevens op de voor onze begrippen zoo uiterst moeilijke om standigheden waarender de bevolking moet leven. Het laatste houdt vooral verband met h et gebrek aan water, dat een regel matige uitoefening van den landbouw on mogelijk doet zijn. In Algerië zijn plaat sen waar het om de 2 a 3 jaar regent, dieper het binnenland in echter zijn stre ken waar zulks om de 8 a 10 jaar ge schiedt. Het leven der bewoners concen treert zich dan ook om de waterbronnen en de oasen treft men steeds daar waar water, zij het dan schaarsdh en meestal erg ongemakkelijk, te verkrijgen is. Voedsel levert in hoofdzaak de dadel boom, die tevens de hoofdbron van in komsten vormt. De welstand van den be woner wordt afgemeten naar het aantal dadelboomen welke hij het zijne kan noe men. 1 Na de inleiding vertoonde Dr. van der Sleen een prachtige verzameling lantaarn plaatjes, die met de toelichting van den spreker een goed beeld gaven van het land en zijn bewoners. Men kreeg eerst een kijkje in Algjers, waar het stadsgedeelte der Europeanen, bijna Europeesch-modem, een sterke tegenstelling vormt met het gedeelte waar de inboorlingen en de Joden huizen. Ver volgens vergezelden we Dr. van der Sleen op zijn tocht door de Sahara, naar de oude stadjes, naar de oasen, die over de oude handelswegen per auto-dar werd ondernomen. Spr. deed goed uitkomen dat het verkeerd is zich de Sahara als een kale zandvlakte voor te stellen. Hij toonde ons de fauna en de flora van de woestijn, haar mooie en' aantrekkelijke eigenschappen en haar gevaren in den vorm van tornado's en zandstormen, hij leidde ons in het primitieve leven der zwervende stammen en deed ons besef fen wat voor den Algier de vrijheid be- teekent. Zeer interessant waren zijn mededee- lingen omtrent de bestuiving, der dadelboo men, hetgeen door monniken geschiedt, omtrent het familieleven der bewoners, omtrent de woningtoestanden. Belang wekkend was ook de schets die ispr, gaf van de plaats welke de vrouw in Algerië inneemt, wat in den bouw der huizen, de omheining der tuinen enz. tot uiting is gebracht. Het gelukte Dr. van der Sleen, die een aangenaam causeur is, volkomen zijn ge hoor te Boeien. Burgemeester Hajenius, voorzitter der vereeniging, dankte den spr. hartelijk ien zeer terecht riep hij hem ©en tot weer ziens toe. De opkomst der leden was, vergele ken bij andere avonden, alleszins bevre digend. Toch was het meerendeel der stoelen in de Schuttershofzaal nog on bezet. „Prulletje". „Tout Goes" had zich Zaterdagavond ter schouwburg opgemaakt om getuige te zijn van de opvoering van „Prulletje", het tooneelwerk van onze stadgenoot den heer Abeleven, dat zich gedurende de laatste maanden opnieuw in een levendige belangstelling van de schouwburgbezoe kers in zeer veie plaatsen mag verheugien. De Vereenigde Schouwspelers hebben „Prulletje", nadat het enkele jaren op stal had gestaan, opnieuw in de buitenlucht gebracht, daardoor het bewijs leverend, dat het reeds lang geleden geboren werk nog over genoeg levenskrachten beschikt. En zoo is het ook; „Prulletje" het alles uitflappende, spontane meisje-van goede geboorte, moge vele jaren terug bij de pre mière dan al meer shocking gewerkt heb ben (in die dagen waren de eischen die men aan jonge meisjes van uitstekende huize stelde nog eenigszins anders dan thans) en meer een opmerkelijk en zelfs ontstelling verwekkend „g|eval" zijn ge weest dan het in den jare 1928 nog is haar karakter heeft ook in dezen tijd van rookende dansende en smoking dragende jonge dochteren nog, interessante en char mante kanten genoeg om het, zooals dat in tooneelkringen heet, te „doen". Zelfs bij een moderne aankleeding en dus zonder dat steun gezocht wordt in de uiterlijke ken teekenen van c!en tijd, waar n kordate „Prulletjes" slechts sporadisch voorkwa men, en welke kenteekenen voor !de opvoering van het werk een niet te ver smaden omlijsting kunnen vormen. De mogelijkheid om „Prulletje" in moderne aankleeding tot een succes te doen wor den, duidt op die vele kwaliteiten van dit blijspel dat door de wijize van bewerking boven het „geval" komt te staan. Tot zoover het bekend© stuk van den heer Abeleven, welks inhoud voldoende bekend geacht mag, worden. De vereenigde schouwspelers hebben van „Prulletje" een vertolking gegeven, die in menig opzicht te waardeeren is. Vooral was een uitstekende regie waar te nemen. Deze uitte zich in het spel-tempo, in de verdeeling der rollen, de aardige situaties, verzorging van het tooneel (nooit nog zagen we zulk een prachtige en aan trekkelijke decors in Goes) enz. Alleen de grime van verschillende ar'is'.en liet te wenschen over. De vertolkster van de hoofdrol, Enny de Leeuwe, beschikt zeer zeker over het temperament dat „Prulletje" tot haar on gewone gedragingen drijft. Ze was een charmant, bewegelijk kind en haar succes sen op de mannen m het spel waren ge heel verklaarbaar. Jammer alleen dat me vrouw Mols niet geheel vrij van overdrij ving was, waardoor het ingénue-achtigie gedeelte verloren ging en het raffinement en de coquetterie op den voorgrond kwa men. Het best leek „Prulletje ons in de meer tragische momenten. Dan „spee.de ze niet, maar „leefde". Pierre Mols gaf meestal voortreffelijk tegenspel. In het tweede bedrijf echter, toen hij» ontdekte, dat „Prulletje" van hem houdt, was zijn reactie sloom en onvoldoende. Van dat tooneeltje (ook nog van enkele andere) was veel meer te maken geweest. Zeer goed vonden we de creatie van Hans Briining als koloneL en een pracht stuk karakterwerk bracht G. Robbers als ka merdienaar. De overigen gaven geen aan leiding tot bijzondere opmerkingen. Over het geheel hebben de; Schouw spelers ons een tikje teleurgesteld. Tusschen het tweede en derde bedrijf werd de schrijver van het stuk met toe spraken en kransen, de artisten met lof en bloemen gehuldigd. De heer Constandse sprak namens „On derling Kunstgenot", hij zeide verblijd te zijn „Prulletje" in Goes te hebben. Den heer Abeleven wenschte hij geluk met zijn succes in diverse plaatsen van het land. Nadat de heer Mols den schrijver ge huldigd had dankte deze voor de waar- deerende woorden tot hem gesproken. Dank zij de Schouwspelers, den heer Ab eleven en de heer Meijer van het Schuttershof (welke laatste en dit mag hier wel eens worden herdacht met den schrijver een groot aandeel had in de schitterende aankleeding van het tooneel) heeft Goes een gezellige avond gehad, Raad van Arbeid. Tot plaatsvervangende leden-werkge vers van den Raad van Arbeid alhier zijn benoemd de heerenW. Kakebeeke, voorz. Coöp. Suikerfabriek en Raffinade rij „Dinteloord", Goes, F. Dominicus, fruitkweeker, Wemeldinge en J. Wisse, landbouwer, Kapelle. Nieuwe telefoon-aansluitingen. Opgave van nieuwe aansluitingen aan het Rijks telefoonnet te Goes met de daaronder ressorteerende hulptelefoon kantoren en telefoonstations gedurende de maand September 1928. 27, K. Bareman, Goes, Magdalena- straat; 8, C. Schikker, Borsselen, café Spoorzicht; 32, J. Wisse, Kapelle C 21. Om 8 uur sluiten. We herinneren er aan, dat de winkels, als de zomertijd geëindigd is, op werk dagen te 8 uur moeten sluiten. Ter overweging. Den laatsten tijd komt het herhaaldelijk voor dat personen, die hun rijwiel onbe heerd tegen een winkel of huis laten staan, bij terugkomst bemerken, dat de fiets ontdaan is van de electrische lan taarn en soms ook van de dynamo. Blijk baar is er dus een verzamelaar van deze nuttige voorwerpen in onze stad aan het werk. Men kan wellicht door deze w(aar- schuwing zich de uitgave van nieuwe rij wielverlichting besparen. itG©vonden voorwerpen. In September zijn aan het bureau van politie onderstaande voorwerpen als ge vonden aangegeven: Zes portemonnaies met en zonder in houd, vier rijwielbelas'ingmerken 1928, een damesrijwiel, een boodschaptaschje, twee kindertaschjes, twee vulpotlooden, een wandelstok, een zilveren speld, een huissleutel, vier genummerde sleutels, een postzegelalbum, een partij ledige petro- leumbussen, een meisjesvest, een wandel stok, een dameshoed, twee dames taschjes, een glas in rand van een rijwiellantaaom» een huissleutel, een zilveren manchet knoop, twee broches bezet met steentjes, twee kinderschoentjes, een zakmesje, drie paar zwarte kousen, een sjaal, een voet bal, een pen en potloothouder, een thee doek en handdoek, een stopmes, vijf rentezegels, een rolletje centen, een rij wielsleutel, een heerenrijwiel, een tabaks pijp, een voltmeter, een; ladder, een ring met sleubels, en een paar zwarte kinder kousjes. Kantongerecht. Door den kantonrechter te Goes zijin veroordeeld wegens overtreding Leerplichtwet: M. T. te Colijnsplaat, A. W. te Nisse, A. O. te Kloetinge f5 s. 5 d., J. D. te Yerseke f 10 s. 10 d., J. v. d. V. te Kloetinge f3 s. 3 d. Leerplichtig kind arbeid laten verrich ten: F. d. S„ L. L. te Wemeldinge vrij gesproken. Strooperij: J. v. tW. te Kwadendam- me een maand tusc'htsch. voorwaardelijk, een jaar proeftijd. StraatschenderijM. d. P. te Colijns plaat vrijgesproken. Zonder vergunning, loopein over een an ders grond: C. d. V. te Ovezande f 10 s. 10 d. Zich op een overpad van een spoorweg bevinden wanneer de trein nadert: I. A. K. te Kloetinge f 10 s. 10 d. Overtreding Invaliditeitswet: C. P. te Yerseke f25 s. 25 d. Overtreding wet op openbare vervoer middelen: J. E. te Wolphaartsdijk f5 s. 5 d. T Vee over een rijwielpad drijven: J. d. B. te Krabbendijke f5 s. 5 d. Visschen zonder akte en vergunning: P. S. te 's Heerenhoek 2 X f 10 s. 2 X 10 d. J. v. G. aldaar een berisping, vis schen zonder vergunning J. G. H. te Borssele f20 s. 20 d., Dl. v. d. V. te Wolphaartsdijk f 5 s. 5 d. Als rivierventer geen naam op zijn boot hebben: C. D. te Wemeldinge f 10 s. 10 d. Als schipper zijn naam niet op zijn vaartuig hebben in een rijkskamaalB. d. S. te Rupelmonde, A. M. te Dor drecht f 5 s. 5 Kreeften beneden de maat bij zich hebben en in verboden tijd: J. v. S. te Yerseke 2 X f25 s. 2 X 25 d. Netten plaatsen in verboden tijd: A. B. te Yerseke f25 s. 25 d. Kreeften visschen in gesloten tijd: J. M. te Yerseke f 10 s. 10 d. Met een auto de veiligheid van, het verkeer in gevaar brengen: J. R. te 's Gravenpolder vrijgesproken. Met een auto rijden zonder voldoende licht: J. v. d. V. te Kapelle f3 s. 3 d. Met motorfiets rijden zonder voldoen de remmen: J. H. O. te Middelburg f 10 S. 10 d. Auto besturen zonder rijbewijs: A. v. W. te Nieuwdorp f3 s. 3 d. Met een rijwiel de veiligheid van het verkeer in gevaar brengen: D, d. J. te Driewegen f 10 s. 10 d„ J. v. H. te We meldinge f 20 s. 20 d. 's Avonds fietsen zonder licht: M. B. te Kapelle, J. B. aldaar f 5 s. 5 d. Dronkenschap bij herb.J. Z. te Hans weert 3 d. hecht.# J. Z. aldaar f 25 s. 25 d Alsvoren en nachtrumoer verwekken: C. P. Czn. te Yerseke, J. E. aldaar ieder 2 X f 10 s. 2 X 10 d. Veemarkt. Ter markt van gisteren waren aange voerd: 2 kalfvaarzen, 12 kalveren en 52 biggen. De arrestatie van L i e b e r m a n n. In verband met de aanhouding van Lie- bermann te Helsingfors kunnen wij nog mededeelen, dat hij te Riga leefde onder den naam van Jozef Berliner. Hij had zijn haar laten groeien, evenals zijn baard, terwijl hij een grooten hoornen bril droeg. In Helsingfors nam hij zich den naam aan van dr. Grodchensky. Hier knipte hij zijn haar en baard wat af om zoodoende aan zijn chanteurs te ontkomen. Gelijk men weet heeft hem dit weinig geholpen. Op verschillende plaatsen vertoefde hij in de Finsche hoofdstad, o.a. in haar voorstad Grankulla. I Het laatst woonde hij in een groot ho tel, waar hij zooveel en zoo eigenaardig bezoek ontving, dat het de aandacht van de directie trok. Deze waarschuwde de politie. De detective Rudoip R. Linderer besloot toen eens te kijken, wat er achter dien dr. Grodchensky schuilde. Hij ging de relaties van Liebermann na, stelde een onderzoek in naar de herkomst van zijn bezoekers. Vermoedelijk na een „tip" te hebben gekregen wist hij, dat de doctor in de Godgeleerdheid niemand1 anders was dan Salomon Liebermann, wiens opspo ring door de Hollandsche justitie verzocht werd. Op een middag verscheen hij, toen de detective zich zekerheid verschaft had, ten huize van een familielid van Lieber mann, waar de laatste aanwezig was. Hij trad op hem toe en zei: U is Salomon Liebermann, niet waar? Liebermann zag dadelijk in dat de zaak verloren was. Hij antwoordde dan ook: Ja. Hij werd gearresteerd en in verzeker de bewaring gesteld. Schietpartij. Zondagavond is onder de opvarenden van het in de Lekhaven te Rotterdam lig gende Amerikaansche stoomschip Weflt- Canak, toen zij elkaar ontmoetten op een terrein aan die haven, een hoogloopende ruzie ontstaan. Daarbij heeft de 45-jarige kok D. R. plotseling een revolver te voor schijn gehaald en met dit wapen heeft hij 2 schoten gelost op den 33-jarigen boots man O. H. N. Beide kogels hebben hem in de beenen geraakt. Het slachtoffer is per particulieren auto naar het ziekenhuis aan den Coolsingel vervoerd. Daar is langs operatieven weg één kogel verwij derd. Vervolgens is N. weer naar bootrd teruggebracht. De rivierpolitie heeft den dader aan boord aangehouden. Hij is op gesloten. Het wapen is in beslag genomen. Gasverstikking. Maandagnacht zijn te 01 denzaal de gezusters J. en G. Oldedamink, resp. 84 en 80 jaar oud, door gasverstikking om het leven gekomen. Bij onderzoek bleek, dat een gasslang van een gascomfoor was afgegleden en dat zich daardoor gas in het woonhuis verspreidde. De een© vrouw zat dood op een stoel bij de tafel, de an dere lag op den grond. Snippers - De Nenijto is Zondagavond geslo ten. De tentoonstelling werd in het geheel bezocht door ongeveer IV2 millioen beta lende bezoekers of gemiddeld 12000 per dag. 1 1 Ter opluistering van den laatsten avond hielden de grenadiers en jagers, benevens de mariniers uit Rotterdam, een feestelijke taptoe. Een Zeppelin. Dr. Eckener de Duitscher, die het lucht schip de Z. R. Ill eenige jaren gelede bouwde het ft een nieuwe Zeppelin voo Amerika gemaakt. Deze is de ,Graa Zeppelin* gedoopt. Met het nieuwe lucht schip is gisteren een proeftocht doo Duitschland, Nederland en Engeland ge maakt. In verschillende plaatsen in on land heeft men gisteren het mooie schi in de lucht voorbij zien varen. De I n d i ë-v luchten. Het derde vliegtuig vertrok gistermorge uit Karachi met de bedoeling naar Alla habad te vliegen. Het vliegtuig landd echter bij duisternis op de renbaan t Cawnpore, Het werd bij het landen lich beschadigd, warrdoor bet waarschijnlij een paar dagen zal worden opgehoude Gedurende het laatste deel van den toch had het vliegtuig te kampen met slech weer. De postzegel-dief. Maandagavond kwam een meneer in ee winkel aan de Kruiskade te Rotterda om postzegels te koopen. De winkeljuf frouw vond dat de klant wat erg breed sprakig was, en veronderstelde na haar al spoedig bleek terecht dat

Goessche Courant | 1928 | | pagina 2