Koloniën Binnenland Lraatste Berichten. PLAATST prins met socialistische neigingen, een kolonel-hertog, die, na den bons gekre gen te hebben, de vaderlijke vriend van zijn uitverkorene blijft, een oom met grij zende slapen en een jeugdig hart, die met wil toegeven, dat hij meer van zijtn nichtje houdt dan van wie ook Als Prulletje tenslotte niet alle be zwaren overboord Ihad gezet, als ze met eensklaps alle oudenvetsch- lieftallige- ver legenheid dein kop had ingedrukt om, als een hyper-moderne vrouw, den man van haar hart len huwelijk te vragen, dan was oompje waarschijnlijk tot zijn laatsten snik vrijgezel ge blei, en. Nu kon hij, na Coryse's vraag: ,,Wil je niet me trou wen?" niet anders doen dan een verrukt „ja" stamelen. Oude en nieuwe romantiek! Hetjon- gemeisje, dat het leven n'et kent en dat doodongelukkig is, omdat mama haar telkens wenscht uit te huwelijken aan iemand, die haar met aanslaat, ende „girl" van de twintigste eeuw, die zelf het heft in handen rteeuib en den weife lenden aambldfder zoinicV1" anderman s hulp verovert De brand brtngt oplossing. De garage van den heer Cor van Strien die in den nacht van Zendag op Maandag in vlammen op ging, was op den hoek van het Jacob Valckeplein eigenlijk een sta in den weg. De gfemeente had er aL eens over gedacht om door aankoop en afbraak den hoek daar ter plaatse te verbroeden. Wegens de kosten werd er echter van af gezien. Vermoedelijk zal het de gemeente nu wel gelukken het stuk gjrond waarop voor kort de garage stond aan le koopem Serenade. ,,Euphonia" heeft Maandagavond den heer F. X. Mannhardt, die dien, dag 40 jaren lid van het korps was, een serenade gebracht. Onder groot© belangstelling van de zijde van het publiek werden enkele nummers uitgevoerd, waarna het bestuur werd verzocht binnen te komen. De voorzitter, de heer mr. Stieger, dankte den heer Mannhardt hartelijk voor alles, wat hij voor het korps had gedaan en bood hem namens ^Euphcmia" een divan met kleed en een bloemenmand aan. Ook tal van anderen hadden den ju bilaris gelukwenschen en bloemen ge zonden. *- Concert. Hosanna" zal Donderdagavond op de Markt het navolgende progjramma uit voeren: 1. „Naar Zee", Adm. de Ruijter- marsch, arr. C. G. Govaarts; 2. „Ouver ture Italiemne", E. Deneufbourg; 3. „Eo- ja", valse roumaine, Jos. Kessels; 4. „Cortège de Ballet", L. Montagtne;pauze; 5. „Esperia", ouverture, R. de Soutier; 5. ,,Un Saluto a Gemona (piston solo sur distance) Cossetti; 7. „Fantasie over Chr. Lieveren, arr. C. G. Govaarts; 8. „Die Freischutz", faint. sur l'opera, Von Weber; 9. Finale. Kantongerecht. Door den kantonrechter zijn veroor deeld wegens overtreding: Gemeente-verordening Goes: F. v. B. te Bergen op Zoom f 5 s. 5 d. Te Goes op een rijwiel rijden zonder ten minste één hand aan de stuurstang F. C. v. d. V. te Goes f 2 s. 2 d. Zonder noodzaak een trekdier over een rijwielpad leiden: A. M. V. te Goes flOs. 10 d. Zonder noodzaak met een motorrij tuig rijden over een rijwielpad: L. N. le Kruiningen f 10 s. 10 d. Zonder vergunning vee o\er een spoor weg laten loopen: B. te KLoetinjg© f 5 s. 5 d. Visschen zender acte in een binnenwa ter: I. v. H. le Kloe'.ing© f 3 s. 3 d. Met een rijwiel zonder noodzaak de linkerzijde van een weg houden: A. v. P. te Woensdrecht f3 s. 3 d., C. J. aldaar f 5 s. 5 d. Als schipper door een rijkskanaal va rende geen reglementen aan boord heb bende: J. S. M. te Rotterdam f 2 s. 2 d„ J. C. J. te Antwerpen, B. W. le Raams- donck, G. M., G. v. B. te Gent 2 X f2 e. 2 X QÜ Met zijn schip door een rijkskanaal varende geen naam op zijn schip hebben: H. Z. te Hassmersheim f5 s. 5 d. Met motorrijtuig rijdende geen siginaal geven aLs de veiligheid van het v©rke|e(r zulks vordea*dA. S. Jzn. te Goes, G. d. V. te 's Hertogenbosch f10 s. 10 d. Met motorrijtuig 's avonds rijden zon der verlicht nummer: M. A. Z. te Krab- bendijke f 5 s. 5 d. I Met motor rijden zonder spiegel: H. K. Z. N. te Oosterbeek f 1 s. 1 d. Met voertuig rijden zonder spiegel: J- M. te Wemeldinge f 5 s. 5 d. Met motor rijden zonder voldoende remmen: C. H. N. te Poortvliet, C. v. O. te Krabtendijke f10 s. 10 d. Met motor rijden met open knalpot: A. L. R. te Goes f 10 s. 2 w. tuchtsch. 's Avonds fietsen zonder licht: L. S. te Wolphaartsdijk f2 s 2 d A. K. te Driewegen, D. S. te Middelburg, 1. U. L te Kruiningen f 5 s. 5 d. Dronkenschap: K. R. te Hansweert f IQ 9. M do G. V, d. V. te Breda, M. K. te Yerseke, J. de K. te Goes, D. H. S. te Amsterdam, F. V. te Goes, F. v. B. te Bergen op Zoom f 15 s. 15 d. le herh. M. J. v. H. te HGoes 3 d. hecht., 8e herh. J. J. M. te Hoorn, 4e herh. F. J. S. te Hanswieert ieder 3 weken hecht, en een jaar opzending naar een rijkswerk inrichting. Door F, J. S. te Hanswieert is hooger beroep aangerekend legpjn heft vonnis van den kantonrechter waarbij hij is veroor deeld wegens overtreding dronkenschap 4e herh. tot 3 weken hechtenis en op zending naar een rijkswerkinricht'ng voor den tijd van een jaar. V eemarkt. Ter markt van gisteren waren aange voerd 1 kalf, 59 biggen. In 'n bioscoop aangevallen. De vorige maand is op een Zaterdag avond in de benedenstad van Soerabaja een moordaanslag gepleegd op een Ja panner. Deze aanslag is zeer vermoedelijk een uitvloeisel van de anti-Japansclie boy cot-beweging. De aangevallene was een employé van een bekend Chiïieasch expedatlekantoor te Tandjong Perak, dat natuurlijk o.a. ook wel Japansche goederen heeft ingeklaard voor Chineesche firma's. De man zat Za terdagavond rustig, met enkele kennissen in de bioscoop, toejn hij plotseling in den rug werd gestoken met een dolkmes, dat tot even boven het hart doordrong. De aangevallene was niet voor een kien ge ruchtje vervaard, stond op, trok het mes dat zijn intusschen gevluchte belager in de wonde had laten steken, er uit en zette den aanvaller na, dien hij buiten nog nel zag wegloopen. Spoedig moest de ach tervolging echter worden gestaakt, want even voorbij de bioscoop stond nabij den viersprong een andere Chinees, die plot seling uit een revolver of een automatisch pistool het vuur opende op den achter volger. Spoedig was echter politie aan wezig, en een Europeesche hoofdagent kon op aanwijzing van den gewonde, den persoon arresteeren, die met revolvervuuk den aftocht dekte van den eersten aanval ler. Men krijgt hierdoor een denkbeeld van de groot© brutaliteit, waarmede de aanslag plaats vond; midden in de drukke Chineesche wijk wordt des avonds vlak voor een bioscoop door iemand met de revolver geschoten, en hij loopt niet eens weg. Natuurlijk ontkende de arrestant, dat hij gesdhoten had; er werd ook geen vuurwapen op hem gevonden, zoodat hij dit vermoedelijk aan een derden persoon heeft afgegeven, die zich er mede uit de voeten maakte. De eerste aanvaller, die ge/lucht was, werd ook spoedig gevat. Hij had de pech niet ver van de plaats van het misdrijf, in groote haast tegen een inlandschen agent aan te loopen, dien hij uitlegde, dat er bij de bioscoop iemand was neer gestoken, en daarom moest de politieman maar gauw er heen loopen. Zijn list kwam echter le gauw uit, want toen de politie bij de bioscoop hoorde wat er was ge beurd, sprong de agent snel op zijn fiets en slaagde er in den vluchteling in de buurt van Pabean te arresteeren. Beide arrestanten ontkennen, ten sterkste ie|s met de zaak te hebben uit te staan, doch het slachtoffer, dat geheel bij kennis is gebleven, is vrij positief in zijn aanwij zingen en houdt zijn beweringen vol. De gewonde kan geen enkel motief opgeven voor de misdaad, en de politie tast geheel in het duister. NEDERLAND EN BELGIE. De minister van buitenlandsche zaken, jhr. Beelaerts van Blokland en de IJelgi- giscJie minister van buitenlandsche zaken, de beer Hijmans, hebben Maandagna middag te Genève een langdurig onder houd gehad over het Nederlandsdh-Bel- gische vraagstuk. Zij hebben de oplossin gen besproken, die in aanmerking, zouden kunnen komen en kwamen overeen het onderzoek daarvan voort te zeiten. BURGEMEESTER VAN ROTTERDAM. Met ingang, van 15 October is bij Kon. besluit tot burgemeester van Rotterdam benoemd mr. P. Droogleever Fortuyn, lid vain d© Tweed© Kamer en oud-wet houder van 's-Gravenhage. De nieuwe burgemeester van Rotterdam is 28 December 1868 te Rotterdam ge boren, heeft daar het Erasmiaansch Gym nasium bezocht, daarna te Leiden gestu deerd en is in 1894 gepromoveerd op een dissertatie over „Het vermogen dier firma". Van 1894 tot 1913 heeft hij de advo- catenpractijk uitgeoefend, hoewel hij zich meenen wij, voornamelijk altijd met de financiën heeft bezig gehouden in tal van zaken, waarin hij geïnteresseerd is of was. Sinds 1898 was hij ook directeur van de Stedelijke Hypotheekbank. In 1905 werd de heer Fortuyn be noemd tot rechter-plaatsvervanger in de arrond i s sements -recht bank en in 1912 werd hij tot lid van den gemeenteraad geko zen. Daarop volgde in 1913 de benoe ming tot wethouder, aanvankelijk belast met de afdeeling financiën, die hij tot 1917 heeft beheerd. Daarna was hij tot 1923, toen hij zich niet meer herkies baar stelde, we houcler van openbare wer ken, stedebouw en volkshuisvesting. Tij dens den oorlog was hij ook belast met de levensmiddelenvoorz lening en de dis tributie. i In 1925 kwam hij in de Tweede Ka mer. Hij had het jaar daaraan vooraf gaand een reis naar Indië, Oost-Azië en Amerika gemaakt en besprak in de Ka mer ook veelal Indische vraagstukken. Hij is voorzitter geweest van de Un e Liberale Kiesvereenigimg en was na de formatie van den Vrijheidsbond eenigen tijd voorzmer van de afdeeling Den Haag van dien Bond. In 1925 werd hij door den Volken bond benoemd tot lid van de commissie van onderzoek naar een beslissing van het conflict tusschen Griekenland en. Bulgarije Koninklijk bezoek. Maandagmiddag hebben de konng.n, de prins en prinses Juliana een bezoek gebracht aan de Nenijto le Rotterdam, nadat eerst per boot een tocht door de havens was gemaakt. Prinses Juliana. Prinses Juliana heeft gistermiddag, na afloop der receptie ter geVgjenhlefjd van de opening van het nieuwe clubgebouw van de N.V.S.L. wederom haar intrek geno men in haar villa te Katwijk aan Zlee. Door de warmte. Bij de opening van de Kappersbeurs te Groningen is een lunch gegeven in de „Harmonie". Aan die lunch zaten enge- veer zeventig personen aan, waarvan in den loop van den middag ongjeveer dertig ongesteld zijn geworden. Zij1 leden aan hevige braldng, en diarrbee. Men vermoedt dat de oorzaak van die ongesteldheid is te wijlen aan het onmatige gebruik van verkoelende dranken, omdat het toen zoo warm was. De verduurzaamde groenten die gebruikt werden, worden door het Prov. Keuringsbureau onderzocht. Twee personen liggen nog te bed, de andenen zijn weer hersteld. x Moderne tour ist. De Amerikaanse!]© kranbenkon ng Wil liam Hearst, maakt een reis door Euro pa. Vermoedelijk wenscht bij dat incog nito te doen, want de Amerikaansche bladen hadden van zijn vertrek geen g|e- wag gemaakt. Nochtans is hij in ons land ontdekt en wel te Vokndam. Zijn „ont dekker" vertelde aan een vertegenwoor diger van het Alg. Handelsblad, dat de heer Hearst het Zuiderzeeplaatsje had bezocht, niet zoozeer om de curiositeiten, dan wel om kennis te maken met de Zui derzee en d© Zuiderzeewerken. Hij wi de de Zuiderzee zien, zooais zij nu nog is en zich noordelijker op de hoogte stel len hoe zij worden zal. Die Amerikaan sche belangstelling; voor dit reusachtige waterbouwkundige werk is verheugend. De krantenkoning reist niet alleen. Zijn gezelschap telt ongeveer vijftien1 personen, waarbij stenografen, secretarissen, foto grafen en filmoperateurs. Het gezelschap reist in drie auto's. De drie chauffeurs zijn respectievelijk een Engelschman, een Franschman en een Duitseher. Ieder van deze drie spreekt ook de taal van zijn collega's. De heer Hearst heeft zich dus wel tegen de gevaren der taalmoeilijkhe den gewapend. NationaLe Landstormdag. Op Houtrust in Den Haag komen 27 September een zeer groot aantal leden van den B ijzon eieren Vrijwilligen Land- bijeen om het 10-jarig bestaan van deze organisatie te vieren. Het programma vermeldt, dat de heer L. F. Duymaer van Twist den Land- stormdag zal openen en dat verder zul len spreken dr. J. Th. de Visser, mr. D. Fock, H. Coiijn, mr. P. Droogieever Fortuyn en mr. dr. L. N. Deckers. Na afloop der redevoeringen heeft een défilé plaats van de troepen. Weer vergiftigingsver schijnselen. Maandag hebben wij gemeld, dat zich bij de familie Bierschenk aan de Slag- hekstraat te Rotterdam, ernstige ver schijnselen van vergiftiging hebben voorge daan, waaronder een geval met doode- lijken afloop. Maandagavond hebben zich in het gezin van een broer van den heer B., die in de SchiLdstraat woont even eens dergelijke verschijnselen voorgedaan, n.l. bij 2 kinderen, een meisje van 15 jaar en een jongen van 11. Zij zijn op advies van den huisdokter in het ziekenhuis aan den Coolsingel ter verpleging opgenomen. De kinderen zeggen worst gegeten te heb ben, die zij hebben gekocht bij een win kelier in de buurt. Gebleken is evenwjed, dat deze winkelier sedert enkele maanden niet meer van die worst in voorraad heeft. De politie zet het onderzoek voort. M ij n o n g e 1 u k. Maandagnacht omstreeks 12 uur is op de staatsmijn Mauri te te Geleen een on geluk gebeurd, waarbij de stutter K. J. op 't Broek uit Stein om het leven is ge komen. Het ongeluk gebeurde ondergronds in de 455 M. verdieping, eerste vv©st- steongang, afdeeling K. De getroffene raakte met het onderlijf tusschen twee wagens bekneld. Met een bekkenfractuur werd hij naar de verbandkamer vervoerd, doch bleek bij aankomst reeds overleden. Op 't B. laat 3 kinderen na. Dronken verdronken. Drie beschonken jongelieden uit Bever wijk reden Zondagavond op de Stations weg te Velsen. Een hunner, de 24-jarige A. den B. gooide oip zeker moment zijn rijwiel voor een aankomende autobus en ging op straat liggen. De chauffeur remde krachtig en wist ongelukken te voorkomen Bij de stoompomten gooide den B. zijn fiets in het Noordzeekanaal cm sprong teen het rijwiel na. Een van de kamera den wilde hem weer naspringen, maar werd vastgehouden door omstanders, Toen den B. vrij spoedig opgehaald was, bleek hij reeds overleden te zijn. S tenhuis en de S. D. A. P. Uit een verslag in „Het Volk" van een vergadering van den Partijraad der S. D. A. P. blijkt, dat het partijbestuur in Juni Stenhuis heeft verzocht zijn Ka merlidmaatschap neer te leggen, en dat deze geweigerd heeft. De Partijraad noo- digde nu de Kamerfractie uit om, als Stenhuis blijft weigeren, hem net meer te beschouwen als vertegenwoordiger c!er S. D. A. P. Snippers. Zaterdagavond is het 10-jarig© meisje Cath. de Vreede te Oegstgeest aan gevallen door een hond. Het dier heeft heel© stukken vleesch van de beentjes van het kind afgebeten. Ernstjg gewond is het naar het academisch ziekenhuis i© Leiden overgebracht. Poging tot zelfmoord. Men meldt ons uit Amsterdam: Naar het Onze Lieve Vrouwe-Gast- huis alhier zijn vervoerd een 50-jarige vrouw en haar dochter, die in choco lade vergif hadden gemengd en dit opgedronken. De vrouw was door haar man verlaten en het gezin verkeerde in behoeftige omstandigheden. Ver moedelijk zullen beide vrouwen in het leven blijven. Uw advertenties in de courant die gij leest. Een advertentie die ge lezen wordt, moet succes geven. VEILINGSVEREENIGING ZUID-BEVELAND TE GOES. Veiling van 11 Sept. 1928. Exportveiling Tomaten: A f 12,60, B f8,40, C f 10,80 en CC f5,10 per 100 K.G. I Kleine veiling. PERENBeurré d'Amanlis f 16 a f30, Beurré de Merode f 12 a f28, Beur ré van der Ham f 12 a f 19, Beurré Le brun f 14 a f 19, Beurré Hardy f 17 a f 30, Beurré Clairgrau f 14 a f 16, Beurré Wilhelmina f 10 a, f 15, Beurré Duran- deau f 15 a f 18, Beurré Bachelier f7 a f 12, Beurré Beukers f 17, Beurré Bal let f 14, Beurré Alexander Lucas f 16, Beurré d'Aremberg f 16 a f21. Trium- plie de Vieone f 20 a f 36, Soldat La bourer- f 10 a f 16, Williams Dudhesse f 10 a f 23, Bon Chretien W lliams f 8 a f 12, Calabasse Carafon f 12 a f 17, Gala,basse Tirlemont f 17 a f 19, Jutte- peren f 23 a f 35, Blanke Jutlepenen f 10 a f 14, Seigneur d'Esperen f 16 a f21, President Roosevelt f 10 a f26, Spaansche Wijnperen f 15 a f21, Zwijtn- drecfitsche Wijnperen f 14 a f 16, Ad miral Faragut f 14, Bezy van Sclicnauwem f9 a fll, Maria Louisse f 10 a f 16, Maagdeperen f 10 a f 18, Ducli. d'An- goulême f 10 a f 12, Souv. Mad. Treyve f 12 a f 19, Bonne Louisse d'Avranches f20 a f52, Herzogin Elsa T18, Mar- guerithe Marillat fll a f27, Minister Dr. Lucius f 20, Cons, a la Cour f 8 a f 12, Nouveau Poiteau f9 a f 13, Dia mantperen f 9 a f 12, Marsepijnperai f 10 a f 12, Duifjesperen f9 a f 12, Goud- ballen f 10 a f 12, Ronde Perzikpenen f 10, Scfielkbelbn f8 a f 12, Rietperen f 12, Calleboutsperen f10 a f 12, Ponds peren f 8 a f 9, Trosjesperen f 7, Groem- tjesperen f6 a f9. Afval- en Krcetperejn f 1 a f 5, alles per 100 K.G. t APPELS: Transperante de Crcncels f20 a f61, Signe Tilldsh f20 a f35, Sterappels f 18 a f27, Manks Codlin f 18 a f25. Present van Lun'eren f 15 a f 19, Lanes Prins Albert f 18, Lemoen- appels f25 a f28, Codlin Keswick f8 a f 14, Cox Pomona f21, Clasieappels f8 a f 12, Nelsons Glorie f 12 a f 16, Keizer Alexander f21, Baumans Rei- netten f 15, Praagsche. Reinetten f 10 a f 15, Cox OranjPipping f 46, Gronin ger Kroon f 13 a f 15, Jacques Lebel f 12 a f 20, Bismarck f 10 a f 19, Paes- g. Nonsuck f 13 a f25, Nol.app. f 19a f 22 Grauwzuur f 10 a f 12, Constantijn de Groot fll a f 15, Ganzebout f 10 a f 15; Gultlerling f 10 a f 13, Honclsmuilcn fll a f 20, Reinette d'Auiomme f 10 a f 13, Lady Hennyker 10 a f 14, Blenheim's Pipping f 22, Koolappzl f 10 a f 12, Gan- zerodes f 10 a f 17, Zomer Court Pendu f8 a f 11, Zoete Ribbeiing f 12 a f 15, Roode Ribbeiing f 13 a f 16. Tuinzoet f 14, Blomzoet f9 a f 14, Lindenappöl f 13, Kandijzoet fll, Zoete Lantaarn appel f 16, Paarskoppran f8 a f 10, Af val- en Kroetappels f 1 a f 12, alles per 100 K.G. PRUIMEN: Abnkoospruimen f46 a f 60, Prince pruimen f 26 a f 30, Roode Eierpruimen f 58, Reine Claude f 28 a f53, Reine Victoriapruimen f47, Co- lanbranders f 34, Zoete Kwetsen f29, alles per 100 K.G. DIVERSEN: Blauwe druiven f60 a f75, Witte druiven f29, Bramen f50, Moerbeziën f21, Tomaten f5 a, f8, Uien f5, Sfekuien fl, Snijboonen f 16 a f20, Perfectboonen f21, Groene boo- nen f 14, Aardappelen f3, idem poters f 1 a f2, alles per 100 K/G., Perziken f9 a f 18, Meloenen f 15 a f51, Pom poenen f49, Vijgen f3,30. alles per 100 stuks, Patrijzen f0,40 a f 0,55 per stuk. WEERBER1CH 'f. Hoogste barometerstand 770.3 te Yar mouth. Laagste barometerstand 748.4 te Isafjord. i De verwachting tot den a,vond van 13 dezer luidt: zwakke tot mat'-ge N. tot O. wind, gedeeltelijk bewolkt, droog, weer, later iets warmer. BURGERL-IJKL STAND VAN GOES. Geboren: Helena d.v. Marinus de Boot en Catelina Cornelia Noels Adriaan Jacobus z.v. Willem Liplijn en Jannetje Mijnsbergen. Gehuwd: Laurens Duvekot 24 j. en Jacoba Glerum 21 j. VERKOOPINGEN EN VERPACHTINGEN. September: 13 Borssele, bouwland, van Dissel. 18 Goes, woon- en winkelhuis met erf, Matthijs. 19 Borssele, inspan, Verbist. 19 Yerseke, boeren-inpan, de Kok. 20 Driewegen, hofsteedje met boom gaard, land- en tuinbouwgereed- schappen, huish. goederen, Oele. 21 Kloetïnge, beestiaal, de Kok. 26 's Heerenhoek, inboedel, Pilaar. 26 Goes, vendutie, de Kok. 28 's Heer Arendskerke, bouw- en weilanden, van Dissel. 28 Kloetinge, bouw- en weiland, van Dissel. 28 Driewegen, weiland, van Dissel. 's Heerenhoek, verpachting bouw land, Verbist. Wolphaartsdijk, woonhuizen en boomgaard, Pilaar. October: 3 Nisse, verpachting bouw- en wei landen, Pilaar. 3 Krabbendijke, koemelkers-inspan, de Kok. 10 Ellewoutsdijk, weiland en zijkant- weg, Beth. 31 Goes, verpachting bouw- en wei landen, Pilaar. 31 Nisse, verpachting bouw- en wei landen, Pilaar. VERGADERINGEN EN VOORSTELLINGEN ENZ. September: 13 en 13, Landbouw-Bioscoop, „De negerhut van Oom Tom". 14 15, 16 en 17, Bioscoop Slot Os- tende, „Droomkoninkje". 29 Schuttershof, De Ver. Schouwspe lers van Amsterdam, „Prulletje", blijspel in 3 bedrijven van J. A. H. Abeleven. WATERGETIJEN VOOR WEMELDINGE. (Die voor Yerseke vallen ongeveer 5 minuten later en voor Hans weert ruim een half uur vroeger). Amsterdamsclie tijd. (Oude rijd). Dagen. Hoogwater Laagwate.r Vrm. Nam Vrm. Nam. 12 Sept. 1.48 2.14 7.37 7.59 18 2.89 2.59 8.24 8,42 14 3.23 8.40 8 59 9 18 15 4.02 4.17 9 30 9 49 16 4.87 4.49 9 59 10.19 17 5.09 5.20 10.31 10.51 18 5.89 5.48 11.03 111.21

Goessche Courant | 1928 | | pagina 3