Gemengd NieuvVs. [faatste Berichten 'nsiituut bergafwaarts gaat. geen bijzon dere overtuiging vermag bij te brengen, zij hun met klem aanbevolen, zich te ver gewissen van hetgeen de heer W. Graadt van Roggen, secretaris generaal in den raad van beheer der Jaarbeurs, in de Maandag plaats gehad hebbende traditio- neele persconferentie aan de in grooten getale opgekomen binnen- en buitenland sche journalisten over zijn troetelkind verteld heeft. Eerst in de laatste drie jaren zeide hij is eigenlijk voor de Utrechtsche Jaarbeurs het normale bes aan aange broken. Wat daarvoor lag waren abnor male jareneen instituut in word'iig onder gansch abnormale en onevenwich tige tijdsomstandigheden, waarbij men. onder invloed van de algemeen verlam mende malaise, maar al te zeer geneigd was het oor te leenen aan den twijfel waarmede datgene beschouwd en beoor deeld werd, wat van de Jaarbeurs als blijvend instituut onder normale tijds en economische omstandigheden te verwach ten was. Het argument, dat in normale tijden en onder normale omstandigheden de Jaarbeurs te Utrecht geen reden van bestaan en ook geen bestaansmogelijkheid zou hebben, werd destijds gebruikt om de plannen, welke beoogden, van de jaar beurs een permanent instituut te maken, te veroordeelen. En nu aldus spr. werken wij drie jaren normaal en bestaan nog! Maar 't bestaan op zichzelf zegt niet veelmeer gewicht is te hechten aan het antwoord op de vraaghoe heb ben wij in die drie jaren bestaan. En dan wijst de algemeene toestand van het Jaar beursinslituut niet in de richting van het einde, maar in de richting van een nieuw begin. Met enkele cijfers, den economischer) toestand van het land betreffende, demon streerde spr. den opbloei van het jaar beursinstituut, cijfers, die den indruk be vestigen dar die opbloei met grooter sprongen heeft plaats gehad dan de toe neming der algemeene welvaart. Deze opgaande lijn, deze innerlijke groei, is niet het gevolg van een handige propa ganda, van een biologeeren van de massa, beide zijn enkel en alleen te danken a de tcouomische waarde van het Jaarbeurs- instituut, aan het thans door bijna 12 jarige ervaring gestaafde feit, dat de Jaar beurs, afgescheiden van den toestand der algemeene markt, den handel vergemakke lijkt Niet alleen het Jaarbeursbestuur ziet den toes and der Jaarbeurs zoo normaal voor de totstandkoming van de plannen tot uitbreiding van het Jaarbeursgebouw, waarover de voorzitter, de heer F. H Fentener van Vlissingen, in de persconfe rentie der laatstgehouden Voorjaarsbeurs heeft gesproken, is met groot succes een beroep op hei vertrouwen der zakenwereld gedaan t it alles moge er op wijzen, dat instede van onder normale omstandigheden overbodig te worden, het Jaarbeursinsti tuut door mannen van de praktijk noodig geoordeeld wordt, een steeds vasiere plaats in het handelsverkeer inneemt en met steeds wijder zich uitstrekkende werkings sfeer functionneert 1 Wat deze negentiende beurs thans be treftde belangstelling hiervoor mag groot heeten, Het totaal aantal deelnemers be draagt 881 te«en 807 op de vorige na jaarsbeurs Van het buitenland zijn vooral L'uitschland, Frankrijk, Oostenrijk en En geland goed vertegenwoordigd. In verband met de nog niet gereed zijnde uitbreiding en de hierdoor in beperkte mate beschik bare expositieruimte moesten velen, die wilden deelnemen, teleurgesteld worden Zoo ontbreken o.m. de autogroep en de Ford-inzending. Maar de betreffende fa brikanten hebben zich bij die omstandig heid neergelegd, wetende dat het slechts een overgangstijdperk is. Fe vele nog slechts gedeeltelijke uitge pakte kisten en het op de „wandelpaden" verspreid liggende stroo, die de journalis ten bij hun rondgang over de beurs ontmoetten en het hamergeklop, dat hen van alle kanten tegenklonk bewezen dat de meeste exposities nog in embryonale» toestand verkeerden. Niettemin hebben wij en vrij volledig beeld gekregen van het eeu deze nieuwe Jaarbeurs te zien zal even Speciaale aandacht verdienen de roep werktuigen en machinerieën voor e zuivelindustrie en de Radio-groep 'erstgenoemde, die voor de derde maal eelneemt is vanwege haar groote ffop- omst ondergebrachtin desemi-permarente al, waaraan bovendien nog een groot avilj ten gebouwd moest worden. De Radio roep is sterk vertegenwoordigd. Philips emonstreert een drietal nieuwe ontvang- oestellen, een luidspreker en een serie ieuwe wisselstroomlampen. Om de demon- traties te vergemakkelijken is deze groep oor het geheele gebonw verspreid. Een zeer interessante groep is voorts die an de meubelen en woninginrichtingen, p de vierde verdieping compareeren de oepen textiel en confectie en de Oost en- ijksche afdeeling, terwijl de voedings- en enotmiddelen op de derde verdieping on erdak hebben gevonden. Op de tweede erdieping treft men de groepen glas, aar- ewerk, goud en zilver en huishoudelijke luxe artikelen aan. De metaalindustrie gehuisvest op de eerste verdieping en de beide zalen gelijkvloers. Op deze beurs kan men ook kennis maken met 'alrijke nieuwe uitvindingen en nouveau té' s. De als altijd weer bezienswaardige af deeling Koloniën, op de eerste verdieping van het gebouw gevestigd, staat ditmaa vooral in het teeken van het verkeer In samenwerking met het hoofdbestuur der posterijen en telegrafie is de post ,tele graaf- en telefoondienst in Ned. Indië met een inzending voor den dag gekomen die een zeer du'delijk beeld geeft van de telegrafische en telefonische radio ver binding met Insulinde. Snippers. Een landbouwer te Leeuwen- Beneden bemerkte de laatste dagen een ondraaglijken stank in zijn huis Hij het onderzoek naar de oorzaak, brak men een vloer open en vond daar een verblijfplaats van bunzings en veertig cadaveis van kippen en eenden. Zaterdagochtend toen de extra trein van het circus 8trassburger te Deventer arriveerde heeft een der leeuwinnen diie jongen geworpen, twee vrouwelijke en een mannelijke baby. De laatste werd vereerd met den naam Deventer. »T r e i n d u i v e 1 s". De „ireinduivel" maakt school! Dicht bij Gedar Hill Yard, tusschen New Haven en North Haven, in den Amerikaanschei] staat Connecticutt, is eeu poging gedaan om de „Washingtoncar". een beroemden sneltrein van de New York, New Haven en Hartford-mij., te laten ontsporen Schurken hadden tusschen de einden van twee rails een mstaleu wig ingrslagen die ware de trein er in volle vaart overheen gedaverd een ontsporing ver -orzaakt zou hebben. Gelukkig ontdekte een baanwerker, die de baan langs stapte de gevaarlijke plek Er was geen tijd meer om de wig te verwijderen en de baan- werker stelde zich op de rails en brachl door het wuiven met een kleedingstuk den naderenden sneltrein tot slaan Het trein personeel slaagde er in de wit? te ver wijderen en de trein kon doorrijden. In den trein bevonden zich 351 passagiers en een goudzending ter waarde van twee millioen dollar. De werkloosheid in Amerika Op een congres te Springfield (Illinois heeft de secretaris van den Amerikaanschen irbeidersbond, Morrison, verklaard d op het oogenblik in de Vereenigde'Staten 3.000 000 arbeiders werkeloos zijn ten gevolge van de steeds toenemende ratio naliseering van den arbeid. Drama. Te Britz, bij Berlijn, heeft gisterochtend een 50-jarige smid zijn 26-jarigen stief zoon met drie revolverschoten zwaar ge wond en vervolgens zelfmoord gepleegd l 'e smid, die van zijn vrouw gescheiden leefde en als een dronkaard bekend stond was door de rechtbank veroordeeld om te voorzien in het levensonderhoud van zijn vrouw, hetgeen hem zoozeer ontstemd had dat hij besloot de vrouw uit den weg te ruimen Dat het ook in zijn bedoeling lag tevens een einde te maken aan zijn eigen leven is waarschijnlijk, waar hij eergisteren ontslag uit de fabriek had genomen waar hij sinds eenigen tijd werkzaam was. Toen hij gisterochtend in de woning van zijn vrouw verscheen om zijn plan ten uitvoer te brengen wilde zijn stiefzoon hem dit beletten. De man werd hierdoor zoo woe doend dat hij zijn stiefzoon neerschoot De toestand van den jongeling is ernstig In een Berlijnsch ziekenhuis geweerd. Uit Berlijn wordt gemeld, dat het Ber liner Tageblatt ten strijde trekt tegen een verouderde bepaling, waardoor buitenlan ders in de klinieken van de Berlijnsche ziekenhuizen niec kunnen worden be handeld. Het blad vertelt, dat een Nederiandsch saxofonist, Van der Kloot geheeten. bij een auto-ongeval in de nabijheid van Oraniënherg, zich ernstig had gewond Een boerenmeisje verbond hem en Van der Kloot kon met zijn reisgenooten de terugreis naar Berlijn aanvaarden. Toen hij in zijn woning aankwam, viel hij be wusteloos neer. Een jonge vrouw bracht hem daarop naar de vlak in de nabijheid gelegen kliniek van het Achemarcherzie- kenhuis. De verpleegster, die dienst deed in de kliniek, verzocht den geneesheer den patiënt, die veel pijn leed, terstond te onderzoeken, wat niet ging, daar nog drie andere patiënten vóór waren. Toen Van der Kloot eindelijk bij den geneesheer werd ontboden, constateerde deze, dat de patiënt buitenlander was en beriep zich terstond op de bepaling. Hoe wel Van der Kloot dringend verzocht hem te helpen, daar hij niet wist wat met zijn arm gebeurd was en de pijn steeds heviger werd, antwoordde de geneesheer, dat hij hem niet zou onderzoeken, daar hij zich niet in levensgevaar bevond. In weinig beleefde woorden werd Van der Kloot uitgenoodigd het ziekenhuis te ver aten. men zeide hem niet eens, waar hij wel hulp kon vinden. Een chauffeur voor het ziekenhnis wist raad en bracht den patiënt naar een nabijgelegen station voot eerste hulp bij ongevallen, waar Van der Moot verbonden werd, nadat was ge bleken, dat hij een vinger van de rech terhand had gebroken. Gefingeerde moord. In Frankrijk is nogal eenige opschud ding verwekt door het bericht, dat de bankdirecteur Delfosse uit Marchiennes (N'oord Frankrijk) op een fietstocht zou ziju vermcord, beroofd en in het water geworpen en de moordenaar zich met den sleutel van zijn slachtoffer toegang tot de brandkast in de bewuste bank zou hebben verschaft, Inderdaad was Delfosse's fiets onbeheerd aan den weg langs het riviertje de Searpc gevonden, het wiel verward in stukken ijzerdraad, terwijl even verder zijn hoed lag iu een plas bloed en nog iets verdsr er-n met bloed bevlekten ploerleudooder, eeu zakkalender, dien de man altijd bi zich had, en wat versprei-I liggend geld lles wees werkelijk op moord Than.- heeft Delfosse's vrouw bij de politie eet- brief van haar man uit Metz overgelegd waarin hij erkende ongelukkig gespecu leerd te hebben met het geld van zijn vrouw en zijn schoonmoeder en gevluch te zijn, na bet te hebben laten voorkomen alsof hij vermoord was want hij wilde niet terugkeeren wegens de schande, dit 'iij zijn familie had aangedaan. Nu bleek alras, dat het bloed ondet zijn hoed en op den ploertendooder ge plengd was bij het doodslaan van een kip Waarmee een interessante ont- knooping werd gegeven aan de kolommen lange moordverhajen in de bladen en aai de misleiding waarvan de politie 21 uu> lang de dnpe was geweest. Aan de bank wordt niets vermist. Ziji boekhouding aldaar was perfect in orde. Hij heeft in zijn brief nog verklaard, dai hij met interest alles zal terugbetalen waarvoor hij zijn familie heeft benadeeld Aanbesteding. Heden werd door de Coöp. Veilings- vereeniging „Walcheren" te Middel burg aanbesteed: a. het maken van een paal-fundeering, b. het bouwen van een veilingsgebouw, c. combinatie van beide werken. De laagste inschrijf- ster voor a. was de N.V. C. Kasteleijn en Zonen te Dordrecht voor f7340, voor b. de N.V. Aannemersbedrijf Van Dongen en Van Hoorn te Dordrecht voor f49.950,voor c. firma W. J. v. d. Weert en Zonen te Goes voor f57.348,-. Minister Kan naar Zeeland. Men me kit ons uit Den Haag: Het I'igt in het voornemen van den mi nister van binnenland sche zaken en land bouw, mr. J. B. Kan,, om a.s. Vrijdag aan boord van het visscherij-.:in spectie-vaar tuig V. J. No. 4 van Dordrecht naar Zeeland te gaan teneinde eenige vissche- rijen te kunnen bezichtigen. Daarna zal Zaterdag 8 dezer de minister in dien och tend met den heer Meijer de Vries, rels- mspecteur voor de werkverschaffing, op verzoek van het gemeente-bestuur van- Middelburg een bezoek brengen aan de terreinen der gemeentelijke waterleiding aan de Oranje-zon. Na dit bezoek zal de minister naar Schoondijke gaan teneinde aldaar in den middag de iain|dbouw-ten toonstelling ie openen. Aangezien de com missaris der Koningin in Zeeland voorne mens is eveneens de opening der tentoon stelling bij te wonen, zal deze gelegenheid benut worden tot het bespreken van ver schillende aangelegenheden, Zeeuwsch- Vlaanderen betreffende. VAN GOES. Geboren: Elisabeth Susanna d.v. Si mon Jacob Zandee en Pieternella Su sanna Walraven. Overleden: Pieter Johannes Liplijn 65 j., gehuwd met Maria Gelok. W'EEKBERICHT. Hoogste barometerstand 7.698 te Clermont. Laagste barometerstand 742.6 te Janmayen. Verwachting tot den avond van 6 dezer: Zwakke tot matige, later tijde lijk wellicht toenemende Zuid-Ooste lijke tot Zuid-Westelijke wind, aan vankelijk nog licht bewolkt en droog; later waarschijnlijk toenemende be wolking met regenbuien of onweer en iets koeler. LICHT OP. Woensdag 5 September 8.08 uur Donderdag 6 September 8.06 uur 448sie STAATSLOTERIJ. 4e klasse le lijst. Trekking 3 Sept. f 1500: 17820 f 1000: 6934 f 400: 13098 20886 f 200: 10108 f 100: 526 8462 16939 19773 4e klasse 2e lijst. Trekking 4 Sept. f 25000: 15820 f 1000: 1495 3977 8613 14096 f 100: 6897 13763 19728 VEILINGSVEUEENIGING ZUID-BEVELAND TE GOES. Veiling van 4 Sept. 1928. Exportveiling Tomaten: A f 11,60, B f7,10, C f 11,40, CC f2,80 per 100 Kg. Kleine veiling. PEREN: Beurré d' Amanlis f10 a f24, Beurré Hardy f 16 a f26, Beurré de Merode f 9 a f 20, Beurré Lebrun f 14 a f 23, Beurré van den Ham f 8 a f12, Beurré Clairgeau f9 a f14, Beur ré Durandeau f8 a fll, Beurré Wil- helmina f8 a f10, Beurré d' Aremberg f5 a f7, Triumphe de Vienne f20 a f34, Marg. Marillat f16 a f20, Seig neur d' Esperen f 14 a f31, Dr. Jules Guyot f 17 a f20, Clapp's Favorite f 14 a f 28, Souvenir de Congres f 10 a f 17, Souvenir Madame Treyve f 12 a f15, Soldat Laboreur f9 a f 18, Bon Chretien Williams f 8 a f14, Wil liam's Duchesse f 11 a f 27, Bonne Louisse d' Avranches f25 a f47, Jutte- peren f26 a f52, President Roosevelt f 13, Poire Novet f9 a f 11, Sijsjespe- ren f 14, Spaansche wijnperen f 18, Dr. Cornelis f 10 a f 15, Blanke Beurré f 10, Marsepijnperen f 7 a f 10, Duifjes peren f7 a fll, Diamantperen f6 a f 10, Ronde Perzikperen f7 a f9, Koning Carel v. Wurtemburg f10, Cons, a la Cour f8 a f9, Goudballen f 7 a f 9, Vijgeperen f 14, Maagdeperen f 10 a f 14, Kruitperen f 8, Schellebel len f9 a f12, Calleboutsperen f6 a flO, Scharlakenperen f6 a flO, Af val- en kroetperen f 0,40 a f4 alles per 100 Kg. APPELS: Transp. de Croncels f21 a f 42, Manks Codlin f 21 a f 42, Paes good Nonsuck f 13 a f34, Cox Pomona f 13 a f 24, Present van Lunteren f 12 a f 19, Warnersking f 14 a f 18, Jac ques Lebel f12 a f 18» Cox Oranje Pipping f21 a f25, Excelsior f38, Ca rel Ross f 32, Monarch f 15, Codlin Keswick f8 a f 15, Signe Tillish f 12 a f 24, Lord Grosvenor f 18 a f 21, Jagers Reinetten f 12 a f 15, The Queen f 13 a f27, Lemoenappels f 14 a f28, Sterappels f 15 a f 19, Ganzebout f 12 a f 16, Bismarck f 13 a f 15, Gulderlin- gen f8 a f 12, Grofzuur f8 a f 13, Notarisappels f 15 a f 19, Hondsmui len fll a f 16, Roode Ribbeling f12, Oranje Reinetten fll a f 19, Poeselin- gen f9 a fll, Zomer Court Pendu f8 a f 11, Zoete Ribbeling f 10 a f 15, Blomzoet flO a f12, Afval- en kroet- appels fl a f7, alles per 100 Kg. PRUIMEN: Abrikoospruimen f30 a f 35, Reine Victoriapruimen f 30 a f 36; Roode Eierpruimen f 19 a f 41, Reine Claude f32 a f40, Reine Claude Vio lette f 22 a f 35, Uitschotpruimen f 5 a f13, alles per 100 Kg. DIVERSEN: Blauwe druiven f60 a f78, Moerbeien f56, Frambozen f42, Tomaten f2 a f7, Uitschot Tomaten f0,10 a fl, Postelein f7, Snijboonen f 14 a f 24, Perfectboonen f 12 a f 16. Groene boonen flO a f16, Kleine uien f 3, Aardappelen f 3, Poters f 1, alles per 100 Kg., Meloenen f 14 a f 35, Augurken f 0,30 a f 0,40, Kropsla f 3,20, Bloemkool f6 a f15, Savoije kool f3, alles per 100 stuks. VERKOOPINGEN EN VERPACHTINGEN. September: 13 Borssele, bouwland, van Dissel. 19 Borssele, inspan, Verbist. 19 Yerseke, boeren-inpan, de Kok. 28 's Heer Abtskerke, bouw- en wei landen, van Dissel. 28 's Heer Arendskerke, bouw» en weilanden, van Dissel. 28 Ellewoutsdijk, weiland, van Dissel 28 Kloetinge, bouw- en weiland, van Dissel. 's Heerenhoek, verpachting bouw land, Verbist Wolphaartsdijk, woonhuizen en boomgaard, Pilaar. October: 3 Nisse, verpachting bouw- en wei landen, Pilaar. VERGADERINGEN EN voop.STF.LLINGEN ENZ. September: 7 8, 9, 10, 11, 12 en 13, Schutters hof-Bioscoop, „De negerhut van Oom Tom". 29 Schuttershof, De Ver. Schouwspe lers van Amsterdam, „Prulletje", blijspel in 3 bedrijven van J. A. H. Abeleven. BURGERLIJKE STAND over de maand Augustus 1928. BORSSELE. Geboren: 4, Adriaan Cornelis z.v. Adriaan Walhout en Ma ria Huijsen. Gehuwd: 9, Johannes Pieter van de Velde 20 j. jm. te Ovezand en Pieter nella van Sabben 20 j. jd. te Bors sele; 23, Maarten Fraanje 23 j. jm. te GrijpskSrke en Maatje Walhout 23 j. jd. te Borssele. Overleden: 3, Marinus van 'tWest einde 59 j. echtgenoote van Léonie Claeijs; 30, Cornelis 1 j. z.v. Johan nes Pieter Dodmond en Geertruïda Corstanje. COLIJNSPLAAT. Geboren: 4, Adri aan Thomas z.v. Cornelis de Fouw en Maatj'e Hoogerheide; 13, Iman z.v. Izaak I.amse en Lena Provoost; 16, Cornelis Jan z.v. Leendert de Waai en Sara Moerman; 25, Jacoba Wil- helmina d.v. Johan Carel Anton Va- rel en Cornelia van der Peijl. Ondertrouwd: 16, Izaak Platschorre 25 j. jm. en Cornelia Catharina Bak ker 19 jd. Gehuwd 30, Izaak Platschorre 25 j. jm. en Cornelia Catharina Bak ker 19 j. jd. DRIEWEGEN. Geboren: 3, Magda- lena d.v. Cornelis Rijk en Jacoba Ver- mue; 25, Jan z.v. Jan Hannewijk en Adriana Johanne Nijsse. Gehuwd: Johannes Bijl 70 j. weduw naar van Trijntje Bijl, en Maatje de Leeuw 53 j., weduwe van Cornelis de Jager. Overleden: 17, Cornelia Slaakweg 53 jaar. ELLEWOUTSDIJK. Geboren: 19, Cornelis z.v. Pieter de Meester en Jozina van de Velde. 's HEER ARENDSKERKE. Gebo ren: 3, Suzanna d.v. Hubrecht van Antwerpen en Johanna de Jonge; 8, Ntcolaas z.v. Marinus van Stee en Keetje Goense; 12, Maria Adriana d.v. Adriaan Cornelis de Kooning en Pie ternella Koens; 11, Paulus Jacob z.v. Adriaan de Jager en Johanna Cornelia Dekker; 24, Gillis z.v. Karei Hoek van Dijke en Pieternella van Liere; 23, Marinus z.v. Marinus Lokerse en Wilhelmina van der Maale; 26, Pieter z.v. Matthijs Schipper en Anna van Schaik. Gehuwd: 2, Jan Louwerse 30 j. jm. en Leintje de Jager 28 j. jd. Overleden: te Goes Jacobus Jansens 2 j., z.v. Pieter Jansens en Janna Scheele; 12, levenloos geboren kind; 20, Leintje Pieterse Brandsteder 87 j. weduwe van Jacobus Bommel jé; 26, levenloos aangegeven kind. HOEDEKENSKERKE. Geboren: 4, Marinus Adrianus z.v. Johannes Ma rinus Doggen en Cornelia Traas. KLOETINGE. Geboren: 1, Marga- retha Katharina Elisabeth d.v. Urba- nus Izaak van Bemden; 7, Jan Pieter z.v. Iman Adriaan Koeman en Jan netje de Puit; 8, Isabella Helena Kri- na d.v. Cornelis Dominicus en Janne- ke Pieternella Lindhout; 12, Johan- nis z.v. Simon Dekker en Aagtje Ca tharina de Witte. Gehuwd 25, Johannes Jacobus Meijnsbergen 23 j. jm. te 's Graven- hage en Johanna Hollestelle 22 j. jd. te Kloetinge; 30, Jan van de Velde 26 j. jm. te Yerseke en Neeltje Ma ria van Liere 26 j. jd. te Kloetinge. OUDELANDE. Geboren: 17, Johan na d.v. Christiaan Louisse en Geer- truida van Antwerpen. Overleden: 26, Wolter Wagter 56 j., echtgenoot van Telle van Zadelhoff. RILLAND-BATH. Geboren: 2, Jo hanna Adriana d.v. Marinus de Nooijer en Leuntje Walraven; 19, Cornelis Pieter z.v. Jan Lodevicus Engelaar en Marina Leuntje Suurland. Huw.-afk.: 18, Cornelis van Gorsel 26 j. te Rilland-Bath en Anna Joanna Wilhelmina Bierens 26 j. te Dintel- oord; 18, Appolonius Schouten 28 j. te Rotterdam en Fokeltje Smith 24 j. te Rotterdam; 25, Izak Moerdijk 23 j. te Amsterdam en Pieternella Adriana Walraven 22 j.; 25, Pieter Heijboer 24 j. en Catharina Hoogeste- ger 23 j.; 25, Cornelis Arij van Weele 27 j. te Rilland-Bath en Johanna Zuid- weg 27 j. te Krabbendijke; 25, Bou- dewijn Bouterse 29 j. en Marina Schrijver 21 te Krabbendijke. Gehuwd: 2, Jakob Schouwenaar 25 j. te Waarde en Neeltje de Bokx 25 j.; 23, Wilhelmus Benjamin Meijer 24 j. te Goes en Anna Christina Wil helmina Breure 22 23, Gerard Wil lem Schut 34 j. te Leiden en Jacoba Pieternella de Goffau 28 23, Jacob Pieter Saman 25 j. en Adriana Maria de Bokx 20 j.; 28, Jan Hetelbrij 33 j. en Martzen Kalsbeek 35 j.. Overleden: 8, Levenloos geboren een kind van het vrouwelijk geslacht van Jacobus van den Berge en Adriana Catholina van der Maas.

Goessche Courant | 1928 | | pagina 3