Transpireerende Voeten Stadsnieuws Binnenland van dezen propaganda'.och' niets bemerkt. Waarom niet een Zezuwsdheii landdag, een K.N.M.V. reünie in Zeeland gebon den, waartoe de gelieele Zeeuwsche Mo torclub en alle Zo juwscke motorrijders ui'genoodigtl worden. De provinciale pers beeft hare medewerking aan den Zeeuw- scben Arielrit verkend. Zij zal toch zeker wel bereid gevonden oin de K.N.M.V. met opwekkende artikelen te steunen. En voor deze vereeniging als de K.N.M.V. wier werkgebied zoo sterk gedecentrali seerd is, vormt de provinciale een nóg machtiger propagandamiddel dan de g|roo- ie dagbladpers. Of wel een ibetrouwbaarfeeidsrit door Zeeland georganiseerd onder leiding, der K.N.M.V., maar waarvan de uitvoering en de vo -tstelling der reglementen, die he1 karakter \o.n den rit aanwijzen, wordt overgelaten aan de Zeeuwsdhe Motor club. Zulk tea vereeniging heeft voeling, met de motorrijders aldaar, zij weet het best te becordee'en wat in hun smaak valt en ook hetg.cn zich hot best aan do plaat selijke oms'.a,.digi eden aanpast. Maar hoe dan ook, op welke wijze men wil de K.N.M.V. moet naar Zeeland komen, dan kon.en de Zeeuwsdhe motorrijders op de ledenlijst der K.N.M.V. 'Ministiieel bezoek. In den morgen \an Zaterdag 8 Septem ber zal minister Kan op verzoelk vla» B. en W. een bezoek brengen aan Mid delburg, en wel aan de werken, welke dooi werkloozen inet steun van het rijk woi den uitgevoerd bij de prise d eau aan den Oranjezon. Motor-ongeluk. Zaterdagavond kwam een heer uit Brussel met zijn motorrijwiel naar Vlïssingen gereden. In den zijspanwa- gen had ;,ijn echtgenoote plaats ge nomen. Op den Sloedam reed de autobus van den dienst Wolphaarts- dijksche Veer—Vlissingeir voor den motorrijder. Volgens sommige getui gen reed de bus te veel links van den weg, doch de chauffeur en andere getuigen zeiden, dat de bus precies in het midden reed. Hoe het zij, toen de motorrijder de bus wilde passee- ren, kwam deze iets meer naar links, de chauffeur had n.l. volgens zijn ver klaring geen signalen gehoord en wist niet dat iemand wilde passeeren. De motorrijder moest toen nog meer naar den heg nan den kant van den weg, kwam in een hoop zand terecht en de motor sloeg over den kop. De mo- toi rijder kwam er goed af, doch zijn vrouw bleef bloedend liggen, en klaag de over pijn in de rug. Spoedig kwa men meer auto's aan en werd het een opstopping ter plaatse. In een der auto's zat een dokter, die de eerste hulp verleende, terwijl een andere automobilist naar Middelburg om hulp ging. De dame werd aanvankelijk door een particuliere auto medegenomen, maar verder op den weg door de zie kenauto overgenomen en naar het Gasthuis te Middelburg overgebracht. Haar toestand werd niet levensgevaar lijk geacht. De motor bleek nog be rijdbaar te zijn en de Belg kon zijn vrouw per motor naar Middelburg volgen. Onder hen, die spoedig ter plaatse waren, bevond zich ook de inspecteur van de Rïjksveldwacht uit Middelburg, die een voorloopïg onder zo ck instelde. COLIJNSPLAAT. In Augustus zijn ingekomen: Maria Paulina Barentsen van Wissenkerke; Cornells Marinus Geelhoed van Wolphaartsdijk; Frans den Engelsman en gezin, van Wol phaartsdijk; Margaretha Huige, van Goes; Pieternella M. Israël, van Nieu wer-Amstel; Pieter C. Bouterse en ge zin, v Wissenkerke. Vertrokken: Marcus de Regt, naar Kats; Elizabeth J. Israël, naar Nieu wer-Amstel; Maria van der Weele, geb. de Fouw, naar Bergen op Zoom. DRIEWEGEN. De raad vergaderde Donderdag. Besloten wordt om den wegwerker niet meer gedurende een gedeelte van het jaar vast aan te stel len, maar her- te betalen voor iederen dag die wor gewerkt. Het daggeld bedraagt van 1 Maart tot 1 Augustus f 2,50, Van 1 Augustus tot 1 November f 3,— en van 1 November tot 1 Maart f2,50. Tot 1 Januari 1951 zal onthef fing worden gevraagd van het onder wijs in lichamelijke oefeningen. Be sloten wiordt dat vanaf 1 Mei 1929 50 opcenten zullen worden geheven op de rijksinkomstenbelasting. Aan de vereeniging voor vreemdelingenver keer wordt geen subsidie verleend. De raad was ongenegen om op voorstel van de Gezondheidscommissie 5 be woonde woningen onbewoonbaar te verklaren. De gemeentebegrooting voor 1929 wordt vastgesteld in ontvang en uitgaaf elk op f20.619,52. HEINKENSZAND. Gisteren had al hier een concours plaats van de hand boogschutterij „Soranus". De uitslag was als volgt: Hoofdvogel: F. Loen- hout van „Jacoba van Beieren", Goes; le klep: A. Geense van „Zorgvliet", Ellewoutsdijk2e klep: L. Boonman van „Concordia", 's Heerenhoek; 3e klep: H. Parree van „Concordia", 's Heerenhoek; le zijvogel: J. Raas van „Vooruitgang", Kwadendamme2e zijvogel: P. v. d. Dries van „Eensge zindheid", 's Heerenhoek; le hoofd- kal: C. Remijn idem; 2e hoofdkal: A. v. d. Dries idem. HOEDEKENSKERKE. In Augustus zijn ingekomen: Joh.a. van Damme, dienstbode, uit Baarland; Cornelia Blonk, religeuze, uit Venhuizen. Vertrokken: D. B. v. Kruïjssen en gezin, landbouwer, naar Kruïningen; jacoba Moras, religeuze, naar Ven- huijzen; Joh.a. Maria Kanters, reli geuze, naar Boskoop. HANSWEERT. Ter eere van den verjaardag der Koningin had alhier Zaterdag een sportfeest plaats, hoofd zakelijk bestaande uit zwem- en wa terfeesten, welke begunstigd werden door prachtig weer. Hieronder volgen de uitslagen van de verschillende wed strijden Estafette dames: le pr. Vlissingen 3 min. 30 4/10 sec.; 2e pr. Middel burg 3 min. 49 3/10 sec. Estafette heeren: le pr. Vlissingen 3 min. 3 5/10 sec.; 2e pr. Hansweert 3 min. 16 3/5 sec.; 3e pr. Goes 3 min. 18 sec.; 4e pr. Middelburg 3 m. 20 s. 100 M. vrije slag dames: le pr. Mej. Lauwereins, Vlissingen 1 min. 35 sec.; 2e pr. Mej. Verschure, Wemeldinge 3 min. 7 sec. 100 M. vrije slag heeren: le pr. P. Beek, Vlissingen 1 min. 35 sec.; 2e pr. J. Schijf, Vlissingen 1 min. 36 sec. De heer Magendans uit Bergen op Zoom maakte bij dit nummer een tijd van 1 min. 29 7/10 sec., doch de jury constateerde unaniem een te vroege start. 100 M. rugslag heeren: le pr. Har- tog, Goes 1 min. 53 4/5 sec.; 2e pr. Bleuzé, Goes 2 min. 1 sec. Zus Braun Olympisch kampioene, die buiten me dedinging zwom, maakte een tijd van 1 min. 28 sec. 100 M. schoolslag heeren: le pr. Geervliet, Middelburg 1 min. 36 sec.; 2e pr. Boasson, Middelburg 1 min. 44 sec.; 3e pr. Peermer, Vlissingen 1 min. 56 3/10 sec.; 4e pr. Pink, Goes 1 min. 58 4/10 sec. 100 M- vrije slag heeren (om de Marie Anna de Groof-beker)1. T. Gijssen 1 min. 42 sec.; 2. A. Krombeen 1 min. 44 1/10 sec.; 3. J. Ossel 1 min. 49 sec.; 4. J. Quakkelaar 1 min. 56 sec.; 5. M. M. Krombeen 2 min. 1 2/10 sec.; 6. J. Schot 2 min. 2 6/10 sec.; 7. J. Steketee 2 min. 17 9/10 sec. Allen te Hansweert. De wedstrijden werden opgeluisterd door de muziekvereeniging van Hans weert en Kruiningen, die om beurten vroolijke wijsjes lieten hooren. Des avonds is Zus Braun in de mu- ziektuin gehuldigd. Haar is een blij vend aandenken overhandigd. KAPELLE. De jaardag onzer Vor stin is te Kapelle niet ongemerkt voorbijgegaan. Behalve dat van o.s. gebouwen de driekleur wapperde, maakten ook de kinderen van de openbare en Chr. school onder het zingen van Vaderlandsche liederen, wandelingen door het dorp. Ook de kinderen van de bewaarschool hadden veel bekijks. Allen waren getooid met sjerp en oranje-strik. Het was een bizonder blijde dag voor de jeugd. Een lichtstoet bestaande uit niet min der dan 26 groepen, waaronder o.s. bizonderheden, was zeer aardig. Het fanfarekorps „Ons Genoegen" ging voorop en vergastte op vaderlandsche liederen; ook nog na de rondegang door het dorp, vanaf de muziektent. De lichtstoetcommïssie mag met ge noegen op dezen dag terugzien. KATS. In Augustus zijn ingekomen: Pieter Cornelis Zuidweg uit Doetin- chem; Marcus de Regt uit Colijnsplaat Vertrokken: Wilhelmina de Fouw, geb. Feijtel, naar Eindhoven. KRABBENDIJKE. Dank zij de of fervaardigheid van eenige voorstan ders van openbaar onderwijs, werden de kinderen van de openbare school alhier en Oostdijk op Koninginnedag een aardig schoolfeest bereid. Onder gunstig weer trokken de kinderen, ge tooid met oranje en voorzien van vlaggen naar het feestterrein van den heer C. J. Krijger. Hier werden natio nale liederen gezongen en werden on der groote belangstelling verschillen de kinderspelen gehouden en werden de kinderen getracteerd op limonade en koekjes. Na afwerking van het groote programma, trokken de kinde ren naar het gymnastieklokaal, dat prachtig versierd was en waar de kin deren een passend geschenk ontvin gen. Het onderwijzend personeel, dat heel wat werk aan dat feest besteed heeft, kan met voldoening op dien welgeslaagden middag terugzien. Des avonds gaf het muziek-gezelschap „Concordia" een concert op de mu ziektent. Toen het gezelschap zijn vroolijke marschen deed hooren en een paar teertonnen werden gebrand, en transpireerende handen en oksels moet men behandelen met Purol- Strooipoeder, zijnde de meest afdoen de poeder daarvoor. In bussen van 60 et. en 1 gld. Bij Apoth. en Drogisten. kwam de stemming er in en werd me nig rondedans! door de jongelui ge daan. Zaterdagavond gaf de gymnas tiekvereniging „Sparta" onder lei ding van dén heer De Dreu een uit voering op de weide van den heer Kakebeeke. Het muziek-gezelschap „Concordia" luisterde het feest op. Na een muzikale wandeling door het dorp, werden door de dames en hee ren verschillende gymnastische oefe ningen gedaan, die zeer in de smaak vielen bij de talrijke aanwezigen. MIDDELBURG. Dat personen uit alle kringen Walcheren bezoeken, is vrij algemeen bekend en ook onlangs nog door ons aangetoond. Thans is weer een vooraanstaand persoon Za terdag aangekomen, n.l. de hertog van Guise uit Brussel, troonpretedent van Frankrijk, met zijn adjudant, die hun intrek namen in het Grand Hotel en heden Walcheren weer verlieten. Zaterdagmiddag omstreeks half twee werd de nieuwsgierigheid van ve le Middelburgers opgewekt door een ongewoon verschijnsel in de lucht. Heel zachtjes werd het geronk van den motor van een vliegmachine ge hoord en bleek, dat dit vliegtuig een schrijvend was. Rook uitlatende wist de koene en handige bestuurder in zeer duidelijk schrift eerst het woord „bier" en daarboven later het woord „Heineken's" neer te zetten. Wij heb ben dit schitterend staaltje van vlieg kunst met groote belangstelling ge volgd en beschouwen dit als een ver nuftig gedachte en pakkende reclame voor dit gerstennat. Jammer moet het alleen worden ge noemd voor het bewonderenswaardige werk, dat er in de bovenlucht nog te veel wind bleek te zijn om de woorden wat langer te laten blijven staan, nu werden zij vrij spoedig weer uitgewischt. Dit doet echter niets af aan de groote kunde van den vliege nier-schrijver. Op 27 Juli werd door den Rijks waterstaat te Middelburg aanbesteed het voltooien der verruiming van de bestaande buitenhaven en het opspui ten van terreinen om de haven, met bijkomende werken, ten behoeve van de verbetering van de haven van Vlis singen. Raming f 690.000,Het minst werd ingeschreven door de N.V. „Al- betam" te Den Haag voor f998.000, Thans is dit werk bij overeenkomst gegund aan de Hollandsche aanne mers-maatschappij te Den Haag voor f908.000,—. NISSE. Vrijdag j.l. vergaderde de gemeenteraad dezer gemeente. Aan wezig alle leden. Na de goedkeuring der notulen werd de gemeenterekening 1927 voorloopig vastgesteld tot een be drag van f21.814,95 in ontvangsten, f 19.941,98V2 in uitgaven en een goed slot van f 1872,961/2- Kapitaaldienst be droeg in ontvangst en uitgaaf f 400, Behoudens goedkeuring van Ged. Sta ten wordt besloten tot verkoop van het perceel erfpacht sectie A no. 415 aan Gebrs. Weststrate te 's Heer Arendskerke, in ruil voor een strook grond ter verbreeding van de straat aldaar. De begrooting van het Burger lijk Armbestuur van Nisse werd goed gekeurd in ontvangst en uitgaaf op f 5707,78 en een post onvoorzien ad f 826,28. Aan de muziek-vereeniging „Ons Genoegen" te Nisse werd weder- omf 50,subsidie verleend. Eenige re clames hondenbelasting werden aan gehouden. Het verzoek om subsidie voor de vereeniging tot bevordering van het vreemdelingenverkeer op N. en Z.-Beveland werd evenals het ver zoek om subsidie voor de Zeeuwsche Vereeniging voor Dialect-onderzoek, van de hand gewezen. De pensioen grondslag van den heer J. Weststrate gemeente-veldwachter werd nader vast gesteld op f1351,—. Met de directie van de brandweer zal geconfereerd worden om te trachten op een of an dere wijze verbetering te krijgen in het materiaal. RILLAND-BATH. In Augustus zijn ingekomen: 4, N. de Nooijer van Bre da; 8, P. A. Walraven van Amster dam. Vertrokken: 17, A. W. Prevo, naar Amsterdam; 20, M. W. Maris, geb. v. d. Werff, naar Groede; 20, L. M. v. d. Werff, naar Den Haag; 24, M. Groe- nenberg, naar Woensdrecht. Benoemd tot onderwijzer aan de O. L. school te Goedereede, de heer M. Rottier. VLISSINGEN. Ter hoogte van het vliegveld is Vrijdagmorgen de autobus eigenaar de heer Goedbloed, die den dienst onderhoudt tusschen Vlissin gen—Middelburg en Wolphaartsdijk, in brand gevlogen en totaal uitgebrand. Er kwamen geen persoonlijke onge lukken voor. Koninklijke onderscheiding. lm ons numnner van Vrijdag is door een hinderlijke fout het bericht over de Koninklijke onderscheidingen niet goed overgekomen. Men had moetien lezen dat de G. A. Hajenius, burgemeester van Goes benoemd is tot ridder iin de orde van Oranje-Nassau. Vaandel-uitj eiking. Hoewel bij de inzameling van gelden voor een nieuw vaandel gebleken is, dat men in Goes nogal met don bijz. vrijw. landstorm op heeft, waren Vrijdagavond sfechts weinigen in het Schuttershof bij een om van de uitreiking van dat vaandel getuige te zijn. Burgemeester G. A. Ha jenius, die de bijeenkomst opende, con cludeerde dan ook zeer terecht, dat de kwaliteit de kwantiteit izou moeten ver vangen. Nadat de burgemeester in het bijzonder de dames van het vaandel-co mité, de leden der prov. commissie en mr. J. H. M. Stieger had welkom ge- geheetem, was het woord aan mevr. Ha jenius, die aan de overreiikiing van het vaandel een korte rede deed voorgaan'. Hierin werd gewaagd van de beteekenis van den bijz. vrijwilligen landstorm, die als de nood aan den man komt de burgerij zal beschermen. Onder luid applaus nam de heer A. C. v. d. Sterne, leider der af deeling Goes het fraaie doek in ont vangst. De heer v. d. Sterre dankte voor dit bewijs van sympathie der bevolking en hij deelde mede, dat die affcleeliing 27 Sept. a.s. in Den Haag voor dit vaan del den eed van trouw aan de Koning'n zal hernieuwen. De volgende spreker was luit.-kol. Umbgrove, voorzitter der pro vinciale commissie, dne het ontstaan van het landstorm-instituut memofreerde. D|e beer Hajenius dedlde daarna mede, dat aan de Koningin een telegram van hulde was verzonden, hetgeen voor de verga dering aanleiding was tot het zingen -van het Wilhelmus. De voorzitter der prov. commissie ging dan over tot de uitreiking der prijzen aan de schutters die Vrijdag hadden deel ge nomen aan den schietwedstrijd. Het re sultaat van den wedstrijd is als volgt: 1. J. Rouw, 48 p.,, 2. K. L. Kramen*, 48 p., 3. Jac. v. Zweden,^ 47 p., 4. Jac. Schipper 46 p., 5. J. v. Liere 45 p.; 6. A. Jansei 45 p., 7. A. C. v. d. Sterren 45 p., 8. P. Polderman 44 p., 9- L. Meijler 42 p., 10. J. M. v. Rieu 42 p., 11. A. M. Duijvewaardt 41 p., 12. A. Verse- veld 41 p., 13. J. Donner 41 p., 14. F. W. Ouwehand 41 p., 15. J. Walrave 40 16. L. Minnaar 39 p./ 17. J. v. d. Creeke 39 p., 18. A. Visser 38 p., 19. P. Droogers 37 p., 20. I. Gunst 36 p.„ 21. J. Droogers 35 p., 22. J. v. Hoorn 35 p., 23. J. Schipper 35 p.j24. P. v. Wijkhuijzen 35 p., 25. L. J. Hillebrand 29 p., 26. M. Westveer 29 p., 27. M. v. d. Male 26 p., 28. J. v. d. Weele 12 p. Op de prijsuitreiking volgde een rede van den heer Laeraoes, die de landstor- mers opwekte om in September mee te gaan naar Den Haag. Tot nu toe gaven zich reeds 1500 Zeeuwen daartoe op. De laatste spreker van den avond was mr. Stieger, die in geestdrift#^ bewoor dingen burgemeester Hajenius complimen teerde met de Koninklijke onderschei ding. Ik weet, aldus spr., dat de geheele bevolking van Goes zich hierover verheugt De jonge ridder dankte ontroerd voor de woorden van den heer Stieger en voor het daverend applaus dat de hulde geest driftig onderstreepte. Geslaagd. Alhier is geslaagd voor het eind examen van den Cursus voor Waterbouw kundig Opzichter te Goes de heer A. J. de Wit, buitengewoon opz'ch'e- van den Rijkswaterstaat alhier. Radio op school. De directie der Philips-fabrieken heeft de hoofden der scholen in ons land een schrijven doen toekomen waarin wordt medegedeeld, dat radio-toestellen voor scholen tegen hal ven prijs worden gele verd. Ook is Philips reeds in onderbande - lin ,gfpiet de verschillend© zend-vereeni- gingen teneinde tot een school-omroep te komen. tGevonden voorwerpen. In Augustus zijn aan het bureau van politie onderstaande voorwerpen als ge vonden aangegeven: Een partijtje ledige papieren zakken, een tabakspijp, een hondenhalsbandeen paar sokken, een collier, vier portemon- naies met inhoud, twee kindermutsjes» een eiermand, een insigne» leen befje van ee* kinderjasje, een nagselétui met zakkam en spiegel, een jongensjas* leen koperen auto hoorn, een knipmesje, een ijzeren ketting, een slagershakmes, twee zakken aardap pelen, twee ledige kisten, een dameshand werkje met wol en schaartje, een kinder- manteltje, een hjeerenrijwjiöl, een zilveren dameshorloge, een lippenstift,' een sleu teltje, een lederen voetbal, drie penningen, een ceintuur, een stel §troomatrassen met vrachtbrief, een pak zakken-, een zilveren damesarm bandhorloge, een bankbiljet van f40, een beursje met inhoud,, een veilig heidsspeld, een gummibal, een paar Lage schoenen, een waterpas, een keeiemrijwiel, een paar dameshandschoenan, een rozen krans en een rijwielbekstingmerk 1928. Onbestelbare post. Brieven binnenlandBoekhandelaar Baurdoux, Middelburg; Jan de Rijdiijk, Mij. Chr. Klein, Den Haag. Brieven buitenland: A. C. Meijer, Wi chita (Kansas); L. Peters Witkam, Wis- cousin Maryland. Briefkaarten binnenlanddrie zonder adrfcs. N.B. Den afzenders wordt aanbevo len op alle stukken hun naam en adres te vermelden, opdat deze bij onbestelbaar heid aan hen kunnen worden teruggegeven. Voorts is het gewenscht alle stukken van een volledig adres straatnaam en huisnummer te voorzien. De ontsnapping te Scheveningen. De Haagsche politie heeft Donder dagmorgen in haar woning in de Tak van Poortvlïetstraat een juffrouw ge arresteerd als verdacht aan twee van de vier uitbrekers uit de Bijzondere Strafgevangenis te Scheveningen in den nacht van 21 op 22 en in dien van 22 op 23 Augustus onderdak te hebben verschaft en hen te hebben voortgeholpen. Omtrent deze aanhouding wordt nog het volgende medegedeeld: Donderdagavond ontving de direc teur der Bijzondere Strafgevangenis te Scheveningen een briefje, onder teekend door bedoelde bewoonster van de Tak van Poortvlietstraat, waarin zij den directeur verzocht iemand naar haar woning te zenden, daar zij meen de gevangeniskleeren in haar huis te hebben. De gevangenisdirecteur stelde dit schrijven in handen der politie, die Donderdagochtend een rechercheur naar het bewuste perceel zond. Tegenover den rechercheur deed de vrouw het volgende verhaal: In den nacht van Dinsdag op Woens dag der vorige week was zij alleen met haar kind, thuis. Haar man was op zee. Tegen de ochtenduren hoorde zij bellen. Op haar vraag wie er was, hoorde zij een bekende stem. Het waren twee mannen (twee der vier ontsnapten) die zij reeds langen tijd kende. Zij verzochten binnen gelaten te worden, aan welk verzoek de vrouw na eenige aarzeling voldeed. Op een verzoek van den recher cheur of zij het niet vreemd vond, dat twee mannen diep in den nacht haar een bezoek kwamen brengen, antwoord de vrouw, dat beiden oude kennissen van haar waren. Zij wist niet, dat zij veroordeeld waren ook had zij nog niets vernomen van een ontvluchting uit de gevangenis. Naar de reden van hun bezoek had zij niet gevraagd. Beide mannen hadden een burgercos- tuum aan. Een van hen had een groot pak onder den arm. De mannen waren bij haar gebleven den gcheelen Woensdag. Ook den nacht van Woensdag op Donderdag en wil den nog gaarne langer blijven. Ge durende dien tijd hadden zij zich in het geheel niet buiten vertoond. De vrouw had hun echter duidelijk te kennen gegeven, dat zij Donderdag moesten vertrekken. In den loop van den middag was zij uitgegaan om eeni ge boodschappen te doen. Toen zij thuis kwam waren de beide mannen vertrokken. Het groote pak, dat een hunner onder den arm had gedragen, hadden zij laten liggen. Het bleek eenige kleedingstukken te bevatten. Toen de echtgenoot der vrouw thuis kwam miste hij zijn militair uniform. Het kan volgens de vrouw niet an ders of de beide vluchtelingen moe ten tijdens haar afwezigheid dit pak medegenomen hebben. Dit zou ook in overeenstemming zijn met het feit, dat de te Dordrecht ge arresteerde vluchteling gekleed was in militair uniform. De politie was echter van meening, dat het niet aan te nemen is, dat de vrouw niet geweten heeft met ont vluchte gevangenen te doen te hebben. In verband daarmee is zij voorloo pig in arrest gesteld. Het pak gevangeniskleeren is in be slag genomen. Op een voorb ij ganger gevallen. Zaterdag om halftwaalf heeft bij in aanbouw zijnde perceelen aan den Sohie- damschen Weg te Vlaardingen een ern stig ongeval plaats gehad. De 20-jarige

Goessche Courant | 1928 | | pagina 2