Sproeten komen vroeg in het voorjaar, koop tijdig een pot Sprutol. Bij alle Drogisten. ProViDcienieuWs Rechtszaken. Binnenland Het is niet alleen de grootte, die succes geeft. alleen idat Steljaert liet vóór de nieuwe bepaling zal opnemen. De afcleeüng Zee land1 is er dus met de grootst moge lijke meerderheid tegen. Daarna wordien de vooirwiaairckli vast gesteld voor deelneming aan de keuring voor fokpremiën. De heer Sturm vindt het bezwaarlijk, dat de hengsten met afstammelingen alle op één plaats moeten komen. De voor zitter zegt, dat daaraan niet te ontko men is. Besloten wordt de keuring éénmaal op deze voorwaarden te doen houden. Op de volgende algemeen© vergadering kan dan, zoo noodig, wijziging plaats hebben. De leden zuilen de voorwaarden in druk thuis krijgen. Tot jury-lid voor de merrie-keurin gen (vacature-Vael) wordt gekozen de heer I. de Feijber". Lezing over de K. L. M. Voor de leden van de vereeuilginigen „Algem. Wetensch. Belangen", Handels belangen", de „Hanze" en ,,V. V. V." heeft de heer Elout gisterenavond in hei Schuttershof een causerie met filmver- tooning gehouden over de K. L. M. Na dat de heer G. A. Hajeraiius, voorzitter van „Wetensch. Belangen" de aanwezi gen en den spreker had welkom geheeten, ving de heer Eiout zijn lezing aan. Voor de pauze verduidelijkten lantaarnplaatjes het gesprokene. De heer Elout begon zijn gehoor in te wijden in de samenstelling van een mo dern vliegtuig. Verduidelijkt werd welken dienst de schroef doet, wat de romp is aan een toestel, wat de, draagvlakken. Ge wezen werd op de stuur-inrichting, die door den piloot bediend wordt, op het hoogteroer, het vertikaal stuurvlak, die kiel vlakken, op ailerons en staar ts'.eum, op levier en voetstuur-inrichting in de cockpit. Vervolgens kwam spr. op de ont wikkeling van het vliegtuig-type in dienst der K. L. M. In den aanvang beschikte de K. L. M., het geestelijke kind van de „Elta" niet over eigen toestellen. Er werd gevlogen met buitenlandsche ma chines, meest overblijfselen van den we reldoorlog. Deze waren natuurlijk als ver keer stoesbel zeer primitief, maarmen Idleed het er mee. Langzamerhand g:ng de K. L. M, over tot aanschaffing van Fok ker-toestellen, die aanvankelijk slechts wei nig plaats boden aan passagiers, terwijl ze> nu wel kunnen worden beschouwd te behooren tot de meest comfortabele lucht- vervoermiddtelen We kregen deze verbeteringen op het witte doek zeer uitgebreid te zien, evenals de ontwikkelingsgeschiedenis welke de vliegtuigmotor in enkele jaren door maak te. Van wafcergekoelde motoren is de K. L. M. afgestapt, de luchtgekoekle voldoen zeer goed'. De heer Elout toonde vervolgens enkele typen d'.e door buiitenlanidsche luchtvaart maatschappijen worden gebruikt en hij leidde zijn gehoor dan naar de werkplaat sen en naar de vliegterreinen dier K. L. iM. We zagen het inladen van goederen (vooral het vervoer van fruct en van bloe men neemt zeer toe), het instappen van passagiers, we maakten kennis met den foto-techmischen dienst der K. L. M., die voor de reclame van zooveel belang is. Spr. wees tenslotte op hetgeen de K. L. M. needs bereikte en op hare beteekenis voor sommige takken van bedrijf in ons vaderland. Ze neemt een eere-plaats in het luchtverkeer in hoewel de overheids subsidie zeer gering is. Ook aan de kunde en aan de betrouwbaarheid der Neder- lamdsche piloten, die in het buitenland bijna spreekwoordelijk zijn, wijdde de kesj Elout zijn aandacht. Na de pauze werd de K. L. M.-fdlm vertoond, die gedeeltelijk een verduidelij king is van de lantaampiaatsjes-, en ge deeltelijk de vlucht naar Indië in beeld brengt. De film geeft prachtig het interne leven der K. L. M. weer, en zij illustreert over tuigend dat „safety first" „het" devies der Nederlamdsche maatschappij is. Welk een zorg wordt er in de werkplaatsen ge regeld aan toestellen en motoren besteed! De heer Elout besloot zijn interessante causerie met de opwekking om zich daad werkelijk voor de FC. L. M. te uiteres- sieeren. Burgemeester Hajenius bracht den spr. dank voor den belangwekkenden avond, die een mooie propaganda voor het vliegen was. Hopeolijk, zoo zei de heer Hae;nius, zullen met Pinksteren veel Goesenaren te Kattendijke de lucht in gaan om hun omgeving van boven af eens te zien. Intusschen staat het nog niet vast dat die vliegdagen hier plaats zullen vinden. De heer Elout zei, dat nog enkele admi nistratieve moeilijkheden overwonnen moe ten worden. We hopen dat dct zal gelukken. 50-jari^e Echtvereniging. Woensdag 9 Mei a.s. zal het 50 jaar geleden zijn dat de heer A. J. Brusket en Mej. S. M. Plompe in het huwelijk traden. „Euphoria" zal de beide oudjes een serenade brengen. Benoemd. Met ingang van 1 Juni a.s. is tot as sistent-secretaris van het Goesche Arm bestuur benoemd de heer G. van Koe- veringe alhier. Tot buitengewoon opzichter van den Rijkswaterstaat, voor de verbetering van Rijkswegen in het arrondissement Goes ter standplaats Goes, is met ingang van 1 Mei benoemd' de heer A. J. de Wit, tijdelijk opzichter-teekenaar bij' de Ge meentewerken alhier. Vergadering. Wij vestigen de aandacht on.zer lezers op die advertentie betreffende de op 'te richten, vereen i ging voor Ziekenhuis verple ging voor Zuid- en Noord-Beveland. Op de aangekondigde vergadering zal na oprichting der vereeiniging, een bestuur moeten worden gekozen en zullen Statu ten en huishoudelijk reglement worden vastgesteld. Er zal gelegenheid zijn om vragen te stellen over doel en werk der vereenigifiig. Het aanvaagsuur is zóó gestald, dat bezoekers uit de Zuid-Bevelandsche dor pen weer tijdig huiswaarts kunnen keeiem, Serenade. „Euphonia" zal hedenavond den heer F. X. Manmhardt een serenade brengen ter gelegenheid van zijn 35-jarig huwe lijksfeest. Lijk opgehaald. De schippersknecht A. v. H., in be trekking bij Ossewaaide en Dekker, die over drie weken op zoo noodlottige wijze over boord sloeg en verdronk, is Woens dag nabij Dordrecht opgehaald. „Allee Alleê. Zooals men reeds in een advertentie in ons blad heeft kunnen lezen, geeft de Vlissingsche tooneclvereeiniigiiig „Koningin Wiilhielmina" morgenavond in het Schut tershof alhier een opvoering van de revue „Allee, Alleê". De revue „ging" in Vlis- singen 5 maal met veel succes. Handels-avondschool. Op de handels-avondschool met 4-jari gen cursus zijn bevorderd van de eerste maar de tweede klasse: M. Does, M.a. Hoogesteger, O. Tissing en Ph. Woln- dergem. Van de tweede naai" de derde klasse: W. Th. J. Bos, J. G. Dominicus, I. P* Geense, F. Jeremiasse, F. J. Joossems, C. Maartense, M. Verdonk, D. C. Ver- maire, J. P. Verschuure, M. Walrave en G. J. Timmerman. Van de derde naar de vierde klasse: A. Bareman, W. J. Dominicus, I. J. Drever, E. A. de Guchteme.ne, B. van Hemert, P. J. Mijnsbergen, P. J> Melse, Ch. J. Rijn en P.a. Roose. Het einddiploma behaalden: S. Bene voet, P. H. Keukelaar, K. A. de Kra ker en P. Meijler. In en uit. Gedurende de 2e helft van April tot en met 4 April vestigden zich hier tier stede: J. de Ronde, verpleegster, van Ukkel (België), Kleine Kade 37; J. C. Dagevos, veldarbeider, van Kloetinge, Oude Singel 70; F. van Buel, monteur, van Kruiningen, 's Heer Hendrikskinde- rendijk 37T, Beenhakker, arbeider Ned. Spoorwegen, van Kapelle, Violenstraat 14; C. Minnaar, veldarbeider, van Leiden, St. Jacobstraat 11; J. Ch. de Bruin, restaurateur station, van Rotterdam, West- singel 133; H. Doornen, boekdrukker, van Dordrecht, Kleine Kade 21; J. P. Verbraak, beambte Ned. Spoorwegen, van Horst, Jac. van Beijerenstraat 10; B. J. Nonnekens, monteur, van Rotterdam, 's Heer Hendrikskinderendijk 38; M. J. Hoogesteger, veldarbeider, van Krabben dijkte, de Ru y terlaanJ. van de Velde, tuinman, van Kloetinge, Albert Joachimi- kade 5; A. J. Jeromimus, onderwijzeres, van Kapelle, Wijngaardstraat 1Wed. Maartensevan Buel, zonder beroep, van Kruiningen, 's Heer Hendrikskinderen dijk 37; A. Rijk, dienstbode, van Borssele, Stationsweg 12. Vertrokken: K. K. Maarbense, letter zetter, naar Kloetinge, Vogielzangscbe weg B 76; J. Zwarbepoorte, chauffeur, naar Bussum, Singel 20; A. J. Bal, onderma^ chinist Ned1. Spoorwegen, naar Kloetinge A 285; J. E. G. Wedits de Swiart, hoofd Openb. bewaarschool, naar Groeide, Markt 15; J, H. Jacobs, adj.-commies dir. be lastingen, naai- Breda, Rozenplein 4a; W. J. H. Harmsen, ingenieur Rijkswater staat, naar 's Gravenhage, Laan van Meer- diervoort 815; B. de Roever, ambtenaar Ned. Spoorwegen, naar Utrecht, van der Mondestraat 49; S. Janse, dienstbode, maar Ellewoutsdijk; P. J. Crombeecke, reiziger, naar Kloetinge A 25; I. dien Boer, monteur telegrafie, naar Vlissin- gen, van Hoorn van Buchslraat 25; M. Schapper, dienstbode, naar Driewegen 40 S. J. Helm strijd, dienstbode, naar Hoe- dekens kerke, Molenstraat 89; A. A. Geu ze, dienstbode, naar Rotterdam, Paul Krugerstraat 181; J. P. den Engelsman, dienstbode, naar WolphaartsdijkJ. N. Hendrikx, winkelbediende, naar Bergen op Zoom, Groote Markt 6; R. M. van den Berge, boekhouder, naar Helmond, Steenweg 8; C. J. Ponse, dienstbode, naar 's Gravenhage, Loosduinen Haag- weg 687. Ongeldige Moto:-- en Rijwiel-verordening. Voor het Kantongerecht stend dezer dagen e:m w eirijder tereriit, verdacht van overtreding der Motor- en Rijwielveror- dealing der gemeente Goes. Hem was ten lasbe gelegd dat hij als bestuurder van een rijwiel, over een voor rijwielen afge sloten gedeelte van dein West wal had gereden. De ambïenaar van het O. M. ©ischte ontslag van reclitsveivolg'ng, daar art 77 van het nieuwe Motor- en RijwLelregle- ment wel bestaande verbodsbepalingen ten opzichte van bestuurders van Motorrij tuigen handhaaft doch niet ten opzichte van rijwielbestuurders en blijkens inlich tingen vain het gemeentebestuur, de ge meenteraad der plaatse na in werking treding van het nieuwe Motor- en Rij wielreglement op 1 Nov. 1927 geen be sluit had genomen waarbij de Westwa! voor bestuurders van rijwielen, gesloten werd verklaard. Meerdere gemeenten zul len, volgens den vertegenwoordiger van het O. M. door soortgelijke verzuimen, hunne Motor- en Rij wielver orden in gen bij vervolging van overtreders ondeugdelijk bevinden. De Kantonrechter onmiddellijk uitspraak doende ontsloeg dien verdachte van alle rechtsvervolging. Landbouw-Biosooop. Het programma vermeldt deze week „De Merel" met Lon Charney in de hoofdrol en het vervolg van „De geheim zinnige ruiter". Vereeniging van Vrijz. Godsdienstigem. Zondag 6 Mei, des avonds 6 uur zal een godsdienstoefening gehouden worden onder leiding van Ds. Boersema van Leiden. De brug bij Tholen. Het werk aan de brug over de Een dracht, welke Tholen met den vasten wal van Noord-Brabant zal verbinden, ligt nu al weer drie weken stil, tengevolge van een geschil tusschen den ingenieur en den aannemer van de betonwerken. Men vreest dat, indien niet spoedig een oplossing van dit geschil wordt verkre gen, er groote schade aan stilliggende werken zal wouden toegebracht en dam zal de vraag opkomen wie die schade zal dragen en tevens of de brug nog dit jaar zal ge read1 komen. Voor een leek komen nog ir.eer vragen naar voren en wel of het juist is, dat voor de wapening van het betonwerk een misrekening van ruim 30.000 K.G. ijzer van 13 cent per K.G. heeft plaats gehad1 en dat het ijzer werk van den pijler aan de Brabantscke zijde zoo is aangebracht, dat de brug nooit op haar plaats kan komen. In ieder ge val is dit ijzer weer met een steekvlam weggewerkt. Wel wordt doorgewerkt aam den rijksweg, die naar d© brug moet lei den aan de zijde van den vasten wal, en wordt in de gemeente Tooien met afbre ken van huizen en leggen van nieuwe stra ten voortgegaan. Heinkenszand. Bij den heer D., land bouwer alhier, zijn uit een gesloten berg plaats 2 balen kunstmest ontvreemd. Dief of dieven hebben vermoedelijk een sleu tel gehad. Een polatie-onderzoek had tot heden geen resultaat. Alhier zijn voor het huldeblijk aan de Koningin- Moeder 340 handtekeningen en een bedrag van f 55,ingezameld, Kapelle. De vereeniging van oudl.eer- gen van de tuinbouwcursussen kwam an het lokaal „Obadja" te Kapelle, giste renavond in algemeen© ledenvergadering bijeen, onder voorzitterschap vain den heer W. Glas. De voorzitter heette de talrijk opge- komeinen welkom op deze 15e jaarverga dering en herdacht de oprichting der ver eeniging. De secretaris L. Willeboer deelde in zijn jaarverslag mee, dat de vereeniging 106 leden tel t, 3 bedankten', 3 ad spirant- onderwijzers en het hoofd der gemeente traden als lid toe. In de laatste jaren is het tuinbouw- en vereen:gingsleven toegenomen. Cursussen weiden gevormd in snoeien. Ook weid een bijenteeltcursus in het le ven geroepen, waaraan de heer S. A. de Visser als. onderwijzer werd verbonden. De penningmeester Johs. Oele deed rekening en verantwoordingontvangen is met inbegt 'ip kassaldo f 1016,25. uit gegeven f688,82, saldo f327,43. Herkozen weiden de bestuursleden L. Willeboer, secretaris en L. Verbuist, vice- voorzitter. Nu werd de reis naar België bespro ken, waaraan 60 personen deel zullen nemen. Tenslotte stelde men de salaris sen van den secretaris-penningmeester en bode vast. Schone. De melkprijs is alhier ge bracht van 14 cent op 12 cent per 'liter. De voetbalclub „For tuna I' uit Goes speelde tegen Zeelandia I te Schone. Uitslag 51 ten gunste van Zeelandia I. Gisteren werden de eerste twee paien in den grond geslagen voor den sluisbouw aan den Schoorschen dijk. In April zijn ingekomen: P. M. v. Baren en gezin, kommies dir. bel., van 's Heer Arendskerke, A 22; Jan Zuijdweg, landbouwersknecht, van Coes- feld (D.), A 50; M.a. B.a. de Potter, echtgenoote van A. B. Luijk, A 97; B. J. A. Naemer, zonder beroep, van Mep- piel, B 39; C. Goud en gezin, werkman, van Kapelle, D 7; F.a. Dronkers, echt genoote vain J. W. Kools, van Wemel- d'imge, C 21a. Vertrokken: Fr. op 't Hof en gezin, slager, naar Den Ha^g, Nieuwe Mol- str. 32; Joh.a. E. de Jonge, dienstbode, naar Dussen; M. L. Peers, wed. G. Luijk, naar Gene (B.); A. Biersteker en gezin, landbouwersknecht. naar Kloe tinge (Noordhoek). Vlissingen. De directie van de Elec ted sch© Centrale te Vlissingen heeft met der Koin. Mij. „De Schelde" een contract aangegaan voor de levering van 3.000.000 K.W.U. per jiaar. Yerseke. In April werden de navol gende partijen oesters verzonden: naar Nederland 60.931 stuks; naar Engeland 677.265 stuks; naar België 54.600 stuks; naar Duitschland 76.445 stuks; naar Frankrijk 500 stuks; Diversen 11.075 stuks. Totaal 880.816 stuks. Het vorige jaar werden in April 1.348.778 stuks ver zonden. Motorrijden zonder spiegel. De rechtbank te Middelburg deed he den uitspraak in een tiental zaken tegen motorrijwielbestuurders uit Schouwen, die allen op den openharen weg hadden gere den, met hun motorrijwiel, zoinder dat dit van een spiegel was voorzien. De kan tonrechter te Zierikzee had de verdachten schuldig verklaard aan het ten laste ge legde, doch hen ontslagen van rechtsver volging. De rechtbank vernietigde de von nissen van den kantonrechter en sprak de verdachten vrij. In hooger beroep. Door J. J., 46 jaar, arbeider, wonende te Ossendlrecht, is cassatie aangeteekend tegen het vonnis der rechtbank (van 27 April 1928, waar bij, in hooger beroep, is schuldig verklaard aan overtreding dier Jachtwet te Rilland-Bath op 27 Januari j.l., en veroordeeld to»t eene geldboete van f75 s. 50 d. h. Veenbranden in Drente. Uit Klazienaveeu wordt gemeld dat zeer zware veenbranden zijn a tgebroken. Hon derden turfhoopen zijn verbrand. De be strijding is hopeloos door gebrek aan materiaal en door de weersgesteldheid. Een huis te Valthermond is aangetast. Vele anderen verkeeren in gevaar De inboedels worden begraven of te water geworpen. De Commissaris der Koningin heeft zich naar Valthermond begeven. Nader wordt gemeld De veenbranden in Drente ontwikkelen zich op het oogenblik met zeer groote snelheid Geweldige rookkolommen aan alle zijden opstijgend, verraden het woe den van hevige branden. Op verschillende punten, vooral in de omgeving van Bar ger Compascnum en te Klazienaveen Noord, hield het vuur gisteren hevig huis. Te Klazienaveen Noord was gistermor gen tegen drie uur de brand uitgebroken op de veenderij van den heer J. van Polen, i'e zeer sterke wind dreef het vuur met groote snelheid voor zich uit Gistermid dag waren op de veenderijen van genoem den heer Van Polen, de N.V. Scholtens Veenmaatschappij, den heer Van Duin en eenige andere reeds honderden stapels turf verbrand. Eenige huizen langs het Scholtens- kanaal liepen groot gevaar. De daarachter staande buurtjes en veestailingen waren gedeeltelijk reeds verbrand. De woningen zijn ontruimd Over groote afstanden langs den weg ziet men de inboedels staan. Kinderen lagen aan den kant van den weg te bed. Aan blusschen of voorkomen van het in brand geraken der woningen valt niet te denken. Et is gebrek aan blusch- materiaal, maar ook al zou dit in vol doende mate aanwezig zijn, dan zou dit toch weinig baten, daar de zware rook wolken het onmogelijk maken dicht ge. noeg nabij de vuurhaarden te komen Vermoedelijk zullen de bedoelde woningen dan ook thans wel reeds goeddeels een prooi de vlammen geworden zijn. Al het beschikbare brandweermateriaal van de particuliere veenbedrijven is voortdurend in actie. Te Emmererfscheidenveen|was de brand gisteren minder ernstig dan Woensdag. Gevaar voor woningen was niet direct aanwezig. Een ander terrein waar de brand met groote hevigheid woedt, is het veen gebied te Valthermond. Hier is het vuur genaderd tot aan de bebouwde kom. Toen wij ter plaatse kwamen, begon juist de I eerste woning, die van het gezin Lasker, te branden. Het huisraad, ook uit de daar naast staande woningen, is gedeeltelijk in den grond begraven, voor een ander deel in het water geworpen. De brandweer was bezig met behulp I an een stoomspuit uit Musselkauaa! te I trachten het nieuwgebouwde café C. Klein te behouden. Het is echter sterk te be twijfelen of haar dit gelukt is. Het eenige, wat ook hier afdoende zou helpen, zou zijn een sterke regenval. Blijft de wind waaien met de kracht, die hij thans heeft, dan is het te voorzien, dat de veenbran den een ware catastrophe worden. De varkensdieven. Sinds geruimen tijd werd op het abaftoir te Amsterdam ontdekt, dat er na en dan geslachte varkens gestolen werden. De geslachte varkens worden in koel cellen bewaard, vanwaar zij des morgens gewoonlijk zeer vroeg door vervoerders worden weggehaald om ze aan de koopers 'e leveren. Nadat men zekerheid had ge. I kregen omtrent deze bij herhaling voor- I komende diefstallen heeft men in de laatste I weken een scherp toezicht uitgeoefend. Gistermorgen is de dief in den val ge- loopen. Het bleek te zijn een chauffeur van een slagersonderneming,die vanmorgen, behalve de geslachte varkens, die hij voor zijn baas moest halen nog een varken medenam dat niet voor zijn patroon he- I stemd was. De chauffeur werd gearresteerd en in den loop van den dag werd nog een collega aangehouden, die aan de gepleegde I diefstallen mede debet is. Beiden maakten I er hun werk van om nu en dan een ge slacht varken, dat hun niet toe kwam, mede te nemen en dit dan te verkoopen I aan een slager, die op Kattenburg zijn zaak heeft en die nu terzake van heling vervolgd zal worden. Hij is gistermiddag aangehouden Het blijkt, dat de beide chauffeurs in den I loop van den laatsten tijd tweemaal één en eenmaal een half varken hebben gestolen terwijl het gestolene door den bewusten slager is gekocht. De beide chauffeurs zullen ter zake [van diefstal worden vervolgd. De tocht van Van Lear Black. Van Lear Black is van plan Engeland I L0 of 11 Mei te verlaten voor zijn reis naar Zuid-Afrika met de 3 motorige I Fokker van de K. L. M. Het eerste op- onthoud zal in Venetié gemaakt worden vervolgens in Egypte. j Prettige verhouding! Te raad van Uden is eindelijk de be grooting en rekening 1927 gaan behandelen. Er was een spoedvergadering voor noodig. Het zette zich al dadelijk heel prettig in. I Secretaris Wolfers verklaarde de laatste I 1A dagen een heele dosis wantrouwen tegen I den burgemeester te hebbeu opgedaan, door I dat deze 'n ambtenaar ter secreiarie werk I opdraagt waarvoor hem besliste geheim- I houding is opgelegd. Daar hieruit blijkt, I dat op een dergelijke geheimzinnige wijze wordt gewerkt, kan het niet uit blijven dat daardoor wantrouwen geboren wordt. Wat betreft den verloftijd van vier weken van den burgemeester daarvan was hem als loco-burgemeester niets bekend en de gemeente was dien tijd zonder hoofd. De burgemeester repliceerde dat de ambtenaar ter secretarie niet tegen wet houders of raadsleden mag zeggen wat hij I doet als de wethouder hem daarnaar ge» I vraagd had, dan zou hij dat wel met hem besproken hebben. De buitenwereld heeft er altijd schik in als er rnzie i» dat is verkeerd. Toen bracht de commissie voor het nazien der boeken van de rekening een rapport uit, dat gewoonweg vernietigend was en dat aldus besloot Deze feiten toonen een zoo volkomen gebrek aan kijk op het beheer van de gemeente-financiën, dat voor ons alle twijfel is opgeheven, of bij het tegenwoordig be leid in deze gemeente zal hieromtrent nimmer een behoorlijke toestand heer. schenimmers men is toch van hooger hand ook al enkele jaren hiermee bezig, doch o.i. is van verbetering weinig te be speuren en kan het tegendeel moeilijk erger gemaakt worden, dan alleen uit de rekening 1926 reeds te besluiten valt. Waar men het daarbij hier heeft aan gedurfd een schuld van ruim f BO.OOO ten laste der gemeente zes h zeven jaren te verzwijgen, heeft de raad absoluut geen garantie, dat er over enkele jaren niet weer een nieuw gat moet worden gestopt met al de verderflijke gevolgen van dien. Op grond van al bet voorgaande wen- sehen wij daarom deze rekening niet goed te keuren, en zeker niet den raad voor te stellen dit te doen. Wij kunnen slechts onze groote afkeuring te kennen geven over de wijze waarop hel beheer der ge meente in financieel opzicht werd gevoerd. maar de juiste indeeling van Uw advertentie

Goessche Courant | 1928 | | pagina 2