Pi* Uit den Westhoek Stadsnieuws ProVincierueuWs Sport School en kerk. DE OVERWEG BIJ RILLAND. In de Eerste Kamer is de aandacht gevestigd' op dien Gnbewarakten -overweg bij Rilland. Enkele Sieina'fcoretn wezien er op dat het niet aangaat dezen overweg oinbe waakt ie laten. De minister van Waterstaat ontkend, in zijn antwoord dat bedoelde overwrg een beruchte zou zijn. Van December 1923 tot Januari 1927 heeft er zich niets voorgedaan. In Fe bruari 1927 -is er een auto tegen een tre.in aangereden, omdat -de chauffeur niet op den trein lette. Toevallig zalen ér it den trein -een directeur van de Spoor wegen en een hoofd1 van dienst en deze laatste heeft een schrammetje in zijn ge zicht gekregen. Had er het gewone Zeeu-w sche publiek in gezeten, dan was het nie's bijzonders geweest; nu het een hoofd van dienst betrof, was de overweg ineens ibe nicht. Spr. zei aan de in te stellen com missie te zullen verzoeken aan dezen over weg in 't bijzonder aandacht te schenken Het ministeriieele antwoord is ten deele juist. Redenen om den overweg bij Ril land1 z-eer berucht te noemen, zijin er eigen lijk niet, maar: De minister heeft over het hoofd' gezien dat de overweg een gedeelte is van den hoofdweg door Zeeland, dat het in de om geving van detn overweg zeer mistig kan zijn en dat er geen voldoende uitzicht be staat. Vooral sedert eenige -dagen niet. In de nabijheid van het voormalige wachthuis heeft men n.l. in de afgeloopen week een schuurtje gebouwd dat het weinige uitzicht op de baan hetwelk men vroeger nog bad, deed verdwijnen. Berucht is de overweg bij Rilland niet. Maar hij heeft veel kans om het le wordiem. De toestand' ter plaatse is gevaarlijk. Zelfs zij die niet geheel vijandig tegenover hel principe „onbewaakte overweg" staan, zul len dit moeten toegeven. Het is te hopen, dat de commissie van onderzoek den onbe- waaktan overweg bij Rilland op zal doe ken. i Goes en Kattendijke. Zooals gemeld zo-u de K. L. M. mei Pinksteren, ter gelegenheid van het muziek feest in Goes en omgeving eenige vlieg dagen organiseeren. Het eenige terrein in de nabijheid, dat voor landing en opgaan van het zware K. L. M.-vliegtuig ge schikt is, vindt men onder de gemeente Kattendijke. Dit werd in verband met den afstand naar Goes geen bezwaar geacht, omdat lucht-passagiers per autobus van Goes naar het vliegterrein vervoerd' zou den worden. Thans heeft de gemeenteraad van Kat tendijke beslist dat de verordening op de heffing v-an vermakelijkheidsbelasting op de vluchten der K. L. M. moet worden toegepast. M. a. w.de K. L. M. zal een gedeelte der ontvangsten aan -de kas van Kattendijke moeten afstaan, omdat de gemeenteraad van dat plaatsje het pro- pageeren van het luchtvervoer als een ver makelijkheid1 beschouwt. Nergens anders nog heeft een- gemeente raad een dergelijk stainidpun-t jegens de K. L. M. ingenomen en we -gelooven niet dia-t de Maatschappij zich met de Katten- dijksche geste zal kunnen vereenigen. Ver moedelijk zal de directie thans de vlieg dagen te Goes wel aflasten. Geschiedt dit inderdaad, dan beteekent de beslissinig van den Kattenidijkschen raad voor -onze stad' eien aanzienlijk verlies. De vliegtochten immers zouden honderden Zeeuwen uit alle daelen der provincie naar de ganze-stad hebben gelokt. Het is heel jammer dat de raad van Kattendijke Nederland de gelegenheid geeft zich vrooi-ijk te maken en Goes bo vendien een strop bezorgt. De raad van Kattendijke is wel een zonderling ooilegeDat blijkt lelke.ns weer Ir. Const. Stevens. We l-ezen in het „Landbouwblad voor Zeeland en Noord-Brabant": Op 1 Mei a.s. zal hat 12V2 jaar ge leden zijn, dat de heer Ir. C. Stevens werd' benoemd tot Rijkslamidbouw-consu lent voor Zeeland, als opvolger van den heer I. G. J. Kakebeeke. Wij meenen dit feit niet ongemerkt voorbij te moeten laten gaan en vertrouwen daarmede geheel te handelen- in den geest van onze lezjprs. Immers de heer Stevens heeft in Zee l-and, een zieer belangrijke taak te vervul len en wijdt zich daaraan op een wijze, die alom waardeering ondervindt en waar van meermalen blijken zijn gegeven. In het bijzonder denken wij1 daarbij^ aan het oogenblik, toen hij door een beslissing uit Den Haag zou worden overgeplaatst. De werkkring van een Rijltslandbouw- consulent 4$ zelfstandig en toch tracht de heer Stevens de Landbouwers door eigen voorbeeld er steeds van te doordringen, dat alleen door -organisatie en eensgezinde samenwerking kracht kan worden ontwik keld en blijvende resultaten kuinnen worden bereikt. Waneer de landbouw-organisatie steun en voorlichting vraagt, altijd vindt tabletten 60£ zij onzen Rijkslandbouw-coinsulent bereid er zijn schouders ondier ie zetten en in miemiitge commissie is hij de drijvende kracht geweest. Wij zullen niet teruggrijpen -op die moeilijke jaren van den oorlj-g, op al hetgeen toen in het belang van den landbouw is verricht in de werk- of huis kamer op het Ravelijn. Laten wij ons slechts bepalen tot het heden en denken aan het werk in de Wei-de-commissie, in de WerktU'igen-oommissie en niet het minst aan dat bij onzen Gewassiein-keurings- dlenst. Zakelijk, kort en bondig zijn steeds adviezen, duidelijk en welverzorgd zijn voordrachten, waarbij bij niet schroomt, indien het mondig is, die dingen te zeg gen, precies zoo ze zijn. Zeker zal de heer Stevens bij dit eerste jubileum met vo'kLemiog en dankbaarheid terug, mogen zien op het afgesloten tijd perk. Het hooge peil van den Zeeuwse! .en akkerbouw, de aanneming van het ont water ringsplam in Walcheren-, om maar een paar zaken te noemen, zijin even zoovele resultaten van zijn deskundige voorlichting en onvermoeide werkkracht. Naast het RijTslar.idbouwccinsuleintscliap rust op zijn schouders, als nevenbetrek king, de verantwoordelijkheid van het Di recteurschap van de R. L. W. S het toe zicht op de lamdb-ouw winter- -en andere cursussen, de opleiding van de cmderwij- zers voor de acte landbouw 1.. o. Hoevele joinge landbouwers danken hem het genoten onderwijs! Verrassingen. De heer Hou'ekamer, se er. van V.V.V. deed op -do soiree- van „O. K.' Vrijdag een -aantal kaarten ui'doelein. Op 'enkele kaarten waren teek-ens aangebracht. Wie een dezer kaarten verkreeg had recht op een verrassing. le verrassing: rood vierkant trend de O van het woord auto'dienst (er moeten er 5 zijn). Hieronder 1 met fond vierkant rond' de letter K van het woord brief kaart aan de ommezijde. Aangeboden door S. M. „Zeeland" retour le kl. Vlissingen-Harwich met 1 dag volledig pension in „Bangos-h-otel", even tueel' vóorg2' personen, één kamer. -De Teer Jamsé van H-einkeinszand was gelukkige. 2e verrassing: De twee OO's in het woord1 Tentoonstelling beide rood' gekleurd Gratis vliegtocht boven Z.-Bevelac.dmet Pinkterdagein. Aangeboden door de K. L. M. Behaald -door -een zo-om- van- dein heer Van Ballegoijem de Jong. 3e verrassing: Het woord I. T. A. in de zwarte vlek in het bovenste gedeelte van den wegwijzer is rood gekleurd (bij andere kaarten wit). Aangeboden door het Tentoonstellimgs- comité der I. T. A. te Arnhem e:n gratis reis IIe klas pe-r spoor retour Goes- Amhem plus vrij entree op de tentoon stelling. Behaald' d-oo-r een zoon van den heer Van Ba-llegoijen de Jong. 4e verrassing: Het getal 20 met een zwart vierkant. Gratis vliegtocht b-oven Zu-d-Bevelaind met dé Pinksterdagen. Aangeboden door K. L. M. Behaald door deui heer Borghg.raaf te Goes. 5e verrassing: Kaart met afgeknipte rechterbovenhoek. Gratis bootreis naar Rotterdam van We meldinge uit, le klasse met wij entree op de groote N ij verheids leii jo-cmstel 1 Ing „Ne- nyto" te Rotterdam. Aangeboden door X. De buitenlandsche journalisten, Naar wij verne-mien, zal de commissie van voorbereiding m- deze week een beg.n maken m-et het rondzenden -der uitnoodi- gingein vo-or het tuinfeest te W-emeld'.inge op 23 Mei a.s. ter eere van de buiten- landsche journalisten. Concert. „Euphonia" zal heden be 8 uur ter gele genheid van den verjaardag van- prinses Juliana op de Markt een concert geven. Uitgevoerd wordt bet navolgende program ma: la. Oude Wilhelmus, lb. Zeeuwsche Volkslied. 2. Masirrechter Staar Marsch N. A. Bouwman. 3. Ouverture Printaniène J-os. Kessels. 4. An der Schonen blauëin Donau, Walzier Joh. Strauss. 5. „Lee- werk", Liederpotp-ourri, arr. J. Horst. 6. Prinses Juliana", Concertmarsch, J. Horst. 7. Mazurk' Noble, A. Tier-olff. 8. Ballerina Fantaisie, J. Muldlermans. 9. Finale. Gy m nas tiek-wedstrijd. Op Zaterdag 28 April had in het gym nastieklokaal der M.U.L.O.-school alhier een gymnastiek-wedstrijd plaats, uitgaande van de groep Zuid- en Noord-Bevelamd van den Zeeuwsch-Brabantscliea Turnkring van het K. N. G. V. De uitslagen waren als volgt: le prijs 5-kamp le graad1: A. Leijs, -Sparta", Krabbenldijke, waaraan verbon den kampioensprijs; 2e prijs 5-kamp le graad: J. L. v. d. Houten, „Rust Roest", Zierikzee; 3e prijs 5-kamp le, graad: J. J. de Dreu, „Sparba", Krabbendijke. Kampioen wije'cefemingen le graad1: J. J. de Dreu, „Sparba", Krabbendijke; Kampioen brug le graad: J. L. v. d. Houten, „Rust Roest", Zierikzee; Kampioen rek le graad: A. Leijs, SpartaK r abbendij ke. Kampioen ringen le graad: A. Leijs, ,Sp a rta Krabben dij ke. Kampioen paa.d le graad: A. Leijs, „Spart-aKrabbendijke. In de 2e graad behaalden: le prijs 5-kamp: J. Weststrate, „Volharding", Goes; 2e prijs 5-kamp: Jac. Reijerse, „Volhar ding", Goes; 3e prijs 5-kamp: M, Hoogesteger, „Volharding", Goes. L an dbou w- Bio sco op Niet minder -dan twee hoofdnummers kan m:m deze week in de Lanclbouw- Bioscoop zien. Het eerste „Als vorsten beminnen" is de geschiedenis van een liefde tusseben een kro-onprins' ien een prin ses. De kroonprins, een ietwat uit dein band gesprongen én funvend jongmensen, dat weinig vö-or het huwelijk gevoelt, wordt om diplomatieke ïeiaeni_n in -de armen van oen prinses uit een naburigen staat ge stuurd'. Hét huwelijk zal oorlog tusseben dé bolde landen kunnen voorkomen. Na lal van verwikkelingen vindt de echt verbinte nis ook plaats. Het is dan 'jevens de verbintenis van twee menschen die el kaar lief hebben. Interessant is bet in deze film het liefdes-proces, het onts-ta-an er vain en de ontwikkeling te v-olgen. De film is goed' in scène gezet en die costumes zoowel ais entourage zijn zeer mooi te noemen. Op het spel zouden enkele aan merkingen te maken zijn, terwijl het sce nario, z-oo het bekort was geworden, meer verdiensten zou hebben gehad. „De gelieiimzinnige ruiter" is een ware Ivrild-West-film. Men ziet er kranig rij den, „stevig" vechten en alle -andere bra vour-stukjes, goede menschen en schur ken-, die in een Wild-West-product thuis beho-oren. De twe.de helft van deze rol prent (waarin vooral een Valei-brand zeer sd is weergegeven) draait de volgende week. Lijk aangespoeld. Te Zoutelande is het lijk van een on bekend manspersoon aangespoeld en naar begraafplaatsx overgebracht. Colijnsplaat. Op verzoek van de echt- geinoote van den Gommissari-s der Konin- jin i-n Zeeland, is alhier door den burge meester een comité samengesteld1, bestaan de uit de dames Mevr. van- Breda- -Steen kamer, voorzitster; Mevr. MaasTalsma en Mej. Staal, leden, teneinde gelden in te zamelen voor de aanbieding van een huldeblijk aan de Koningin-Moeder ap haar 70sten verj; Ellewoutsdijk. In de jongste raadszitting warren afwezig miet kennisgeving de beieren Zoeter en Verheijke. Ingekomen was een verzoek van dan heer Verheijke, oni ont heffing van hondenbelasting. Daar hij door een vergissing een aanslagbiljet bad ge kregen en bet verzuim door dien ontvanger -inmiddels hersteld was, werd- het ver zoek v-oor kennisgeving aangenomen, even als het vers-lag van dein vervolgcursus van wege het „Nut" gegeven. B. en W. heb ben adhaesie betuigd aan het adres van Oostwolde, tot* -een betere regeling der finiamcieele verhouding tusseben rijk en plattelandsgemeenten. Ook hebben zijean verzoek aan den minister gericht tot be houd der beide autobussen. Als lid der commissie tot wering van schoolverzuim wend benoemd de beer J. Spruit. Na korte discussie, waarin de lieer Klooster -op het gevaar én de onwettigheid wees, wierdmet'4; >ét. voor, waarvan één op voorwaëfldi' 'dat ook aan anderen hetzelfde recht werd toegestaan be sloten, toe te laten, dat de deuren van het Van Hat turn 's huis over de straa l draaien. Wat de stoep betreft, zou men den architect adviseeren, deze weg te ne men en te vervangen door een los blok, dat bij iedere vergadering gelegd en weg genomen kan worden. De heer J. Witte kreeg toestemming op dé a.s. kermis met een kraam en woon wagen te komen. Een verzoek tot plaat sing van een draaimolen was nog niet binnengekomen. De rekening van het B. A. werd goed gekeurd1 en tot afgevaardigde en plaatsver vanger voor de Waterleiding voor de loo peinde periode werden benoemd de burge meester en den heer Meulenberg. Het heffingspercentage voor den boof- delijken omslag werd op 4V2 gesteld. De heer Klooster merkte op, dat het nu le Laat was, miet een voorstel tot progres sieve heffing te komen, doch dat hij bij de nieuwe begro-oting een dergelijk voor stel aanhangig zou maken, waarop de heer Meulenberg hein in zooverre bijviel, dat hij B. en W. in overweging gaf, nieuwe belas tin gbronnen aan te boren. Tot het plaatsen van wiaarschuwing«- borden 25 K.M. maximum-snelheid in de kom werd besloten. Bij de rondvraag werd' medegedeeld dat eerstdaags een verzoek om subsidie door het „Groene Kruis" gedaan zal wor den in verband met ziekenbuisve/pleging. Hansweert. Tijdens dikke mist dezen morgein, is de Duitschei zeeboiot „Niirn berg! nabij de Kruisschans -omhoog ge varen en blijven zitten. Sieiepboo-'ten zijn in de nabijheid, om de boot met hoog water vlot te sleepon. Heinkenszand. Zaterdag werd alhier ten vergadering gehouden van aandeelhou ders der vereenigde weegbruggen „Samen werking" alhier. Tegenwoordig waren 51 personen, verlegenwoordigenidé 74 aandee len. Uit dé rekening van don secretaris- peniningmeester bleek, dat dé oprichtings kosten hadden bedragen i-n ontvang f 5550 in uitgaaf f 4973,65, goéd slot f 576,35, De rekening van het eerste boekjaar toon de aan dat was ontvangen f2272,39, uit gegeven f 385,31goed: slot f 1887,03. In totaal was gewo-gein 7.768.058 K.G. Aam weegloon was -ontvangen f 1695,99. Be sloten werd liet goed slot to bestemmen tot* reservefonds, terwijl 5% rente zal werden uitgekeerd aan. aandeelhouders, Eveneens weid besloten het we^glo-on voor landbouwproducten to verlagen met 8 cent por 1000 K.G. en dat voor vee naar even redigheid. Het loom van den hoof dweger werd van f300,op f400,— gebracht. Kapelle. Zaterdag "herdacht het fan farekorps „Ons Genoegen" te Kapelle baar 20-jarig bestaan op eenigszins feeste lijke wijze. Reeds vroeg in den morgen wapperde de driekleur van de daken der wonin gen als blijk van waardèer-ing en genegen heid. Om 4 uur namiddags had de ontvangst plaats van dé besturen- en directeuren der deelnemende vereenigiinigên in, 'heb hotel „de Zwaan". Mr. Stieger uit Goes, wen-schtte „Ons Genoegen" geluk met deze blijde dag. Na aanbieding van de eere-wijn werd door den voorzitter van het huldigingscomité de heer J. F. Meeuwse het woord ge voerd' vanaf de mét guirlandes en groen versierde muziektent. Spr. schetste- „Ons Genoegen" vanaf haar oprichting, toen de heeren M. van Maris, A. van Wingem en L. Potter den heer J. Tollenaar aahzoch- om tot oprichting over te gaan van idil korps. Den heer Tollenaar werd a le hulde Dracht als oudstei .muzikant en oprich ter, en niet minder'aden voorzitter de heer H. Blok, wien niet'svte veel was om deze vereeenigiing op te voeren en dit korps groot te doen.' worden. Nauw verhanden, met „Ons Genoegen" is ook de heer A. W. van Dijke, de trouwe directeur. Hu-Mé wend ook gebracht aan burge meester en wethouders der gemeente-Ka pelle, die alle medewerking gaven, om dezen dag te maken tot een onvergete- 1-ijken. Dank werd1 gebracht aan den heer v. d. Have die belangeloos dit bloemperk aolegdle, aan -de firma D. v. Maris die bet metselwerk verzorgde, aan den heer H. Moerman, aan den heer Wabehe, die kosteloos alle vervoer op zich had ge nomen en aan den gemeente-architect. En ten slotte dankte spr. de burgerij die door haar giften liet comité in staat stelde om dit huldeblijk aan „Ons Ge noegen" a-an te bieden. De heer H. Blok dankte Voor het hulde blijk. Spr. releveerde in bet kort de wor dingsgeschiedenis van „Ons Genoegen" en bracht alle hulde aan den wakkeren direc teur dein heer A. W. v. Dijke, die voor een gering salaris het korps van-af de op richting diende. Ook mag de secretaris Schrier niet vergeten- worden aan wien veel te danken -is. Burgemeester Bierens deed het genoe gen om namens B. en W„ die zitting hadden in het eere-comité, het korps met dezen dag geluk te kunnen wenschen. De voorzitter van het comité verwel komde de -drie uitgenoodigde zus ter ver een! gingen „Eendracht Maakt Macht' van K-ruinin-gein, „Euphonia" uit Goes en „Scheldegalm" u-it Hansweert.' Nu volgde de afwerking van het pro gramma. Het slot, van den dag was een aardige lichtstoe-t, gevolgd door de •muziek korpsen. Vrijdag werd een openbare les gehouden vanwege de bewaarschool te Kapelle, die druk bezocht was. Wemeldinge. Met ingang van 14 Mei a.s. is benoemd' tot remmer aan de Ned. Spoorwegen, met standplaats Utrecht, de heer F. Warmels, brugknecht alhier. Vrijdagmiddag is het bergingsvaar tuig „Trio", kapitein Breen, van de N.V. Van der Tak en Hoogenboezem, ter as sistentie uitgevaren naar een op den ha- vendam te Dintel gestrand klipperschip „Len:a", schipper den Braber van Stad aan 't Haringvliet, hetwelk met kolen ge- Laden was. Daar het schip water maakte is een gedeelte der lading overgeslagen in een ander schip, om het lek te kunnen dichten. Door B. en W. dezer gemeente is met ingang van 1 Juni a.s. tot tijdelijk onderwijzer aan de openbare schóól (va cature Donker) benoemd', de 'heer Abr. Kieviet te Krabbendijke. Yerseke. Door het toeslaan van het zolderluik, viel de 74-jarige Wed. Da- niëls-e van den zolder af en bekwam zulke ernstige kwetsuren, dat Dr. Klin kenberg directe overbrenging naar het zie kenhuis te Goes noodzakelijk achtte. VOETBAL. Kampioenschap van Nederland. Ajax—Velocitas Z. A. C.Feijenoosxl' 2-0 0-2 De stand van het kampioenschap van Nederland is tot op heden,: Feijcnoord 7 5 0 2 10 15—9 Ajax 6 3 1 2 7 12-6 z A. c. 5 3 0 2 6 13—11 N. O. A. D. 5 2 1 2 5 7—8 Velocitas 7 1 0 6 2 8—21 Zuidelijke 3e klasse N.V.B. De uitslagen van de gister gespeelde wedstrijden voor bovengenoemde klasse luiden als volgt: Zeeland,;a IIVlissingen II De stand' van de Zuidelijke is tot op heden: Walcheren Goes Zierikzee Temeuzen Hulst Middelburg II Vlissingen II Sinoto Zeelandia II 15 16 16 14 15 14 14 15 9 9 9 9 7 6 4 4 3 2 9 3 1 11 15 0 2 13 3-3 3e klasse 22 43-20 21 44—28 21 38-26 19 39-20 18 40-22 16 37-22 8 18-46 7 22-47 2 21-73 Vriendschappelijk. Gistermiddag heeft alhier op het ter rein van Goes aan den Po'derschen weg de aangekondigde wedstrijd GoesBo-ei- meer plaats gehad'. De wedstrijd eindigde in een gelijk spel 33. KORFBAL, lste klas Z. K. B. De uitslagen van de Zateidag gespeel de wedstrijden voor bovengenoemde klasse luiden als volgt: Goes: V.V.C.—L.O.V. 2-1 Hansweert: ZeelandiaE.L.T.O. 11 2de klasse Z. K. B. KloetingeE.L.T.O. II-W.K.C. 2-0 De competitiestand van de lste kliisse Z. K. B. luidt als volgt: D.O.S. 2 2 0 0 4 6-3 V.V.C. 3 1113 8-8 E.L.T.O. 10 10 11-1 V.I.O.S. 10 10 16-6 Zeelandia 10 10 1 11 L.O.V. 2 0 0 2 0 4-7 LUCHTVAART. De Oceaan-vlieger s De bemanning van de „Bs-emen" is in New-York aangekomen. Per trein arri veerden ze Zaterdagavond uit Washing ton. Een groote menigte wachtte hen op en zij werden begroet door een ontvangst comité. Verschillende bekende vliegers, w.o. Chamberlin, waren aanwezig. De weg van het station naar het hotel waar da vliegers logerren, bood een fees telijk aanzien. De bladen te New-York wijden lange artikelen aan die vliegers. Bij aankomst in het hotel werden de vliegers toegesproken door verschillende autoriteiten. Mgr. A. J. C a 11 i e r. f De R. K. bisschop van Haarlem, mgr. V. J (tallier, is Zaterdag in den ouder dom van 7S jaar overleden- (>j, Mgr. Callier is op 24 Mei 1849 te Gissingen geboren als zoon van een loods. Den 15den Augustus 1872, in zijn 28sten jaar dus, werd hij tot priester gewijd, en daarna te Voleudam geplaatst als kapelaan. Kort daarna werd de heer Callier naar Amsterdam overgeplaatst, en wel in de parochie van O. L. Vrouw Onbevlekt -ntvangen (»De Posthoorn', Haarlem merstraat). Ook is hij eenigen tijd lang aerkzaam geweest in de parochie van den H. Jacobus te 's Gravenhage. Daarna in 1875, werd hij benoemd tot leeraar aan het Seminarie Hageveld te Heemstede, waar hij zeventien jaar bleef, ouderwijs gevend in de geschiedenis en de rhetorica. Mgr. Bottemanne, destijds bisschop van Haarlem, erkende zijn groote verdiensten door hem te benoemen als kanunnik van het kapittel en later (in 1892) tot vicaris- generaal. Toen bisschop Bottemanne in 1908 was overleden, werd mgr. Callier eenige maanden later door Paus Pius X, die juist i.eo XlII was opgevolgd, tot bisschop van Haarlem benoemd en op 28 October als bisschop gewijd.

Goessche Courant | 1928 | | pagina 2