Schoonmaak Sport Stadsnieuws dende lid' van den raad van toezicht H. Toolens eveneens, bij acclamatie werden de aftredende plaatsvervangende bestuurs leden herbenoemd. 's Heer Arendskerke. De heer J. Ver Meule Mz. heeft zijn benoeming tot raads lid dezer gemeente aangenomen. Krabbendijke. Vrijdagavond hield voor het Nuts departement die heer J. M. de Nooyer alhier, een voordracht over „Iets uit de geschiedenis van Krabbenidijlce en de naaste omgeving". Deze voordracht, die getuigde van diepgaande studie, werd door de aanwezigen met aandacht ge volgd. De voorzitter en de burgemeester brachten den spreker dank voor dezei leerzamen avond. Hiermede zijn de win ter lezingen in dit seizoen afgeloopen. Ten overstaan van Notaris van Dijke te Kruiningen, is voor de erven J. Paminy alhier, geveild: 4 arbeiderswoningen, waarvoor resp. geboden werd f225,f400,f425,- en f425,in combinatie f1313, Een boomgaard, groot 29 A., waarvoor geboden werd f 1460, Daarna werden de huizen en boomgaard in combinatie verkocht voor f3190, Kooper werd de heer W. Gebraad te Oostdijk. Middelburg. Het verzwaren en ver hoogen van dijken van de Calamiteuze polders Onrust, Jacoba en Anna-Friso op Noord-Beveland is voor f67.750, gegund aan den heer A. Timmerman te Dordrecht. Nisse. Donderdagavond j.l. vergaderde de gemeenteraad. De heer van Liere was met kennisgeving afwezig wegens onge steldheid. Het verslag over 1927 werd den raad aangeboden. De gemeentebegro ting 1927 en 1928 werd in verband met enkele overschrijvingen gewijzigd ten be drage van resp. f 240,71 V2 en f 105, Het suppletoir kohier hondenbelasting werd opgemaakt met 8 aanslagen ten be drage van f 12,Het primitief kohier 1928 der hondenbelasting werd vestgesteid met 52 honden le klasse en 2 honden 2e klasse, tot een totaal bed raag van f 160|, Aan P. Acda werd op zijn verzoek terug gave verleend van een half jaar honden belasting. Tot lid van het burgerlijk arm bestuur in de vacature Jacs. Eckhardt werd benoemd de heer Joh. van Liere. De be grooting van het burgerlijk armbestuur werd gewijzigd ten bedrage van f 0,28. In verband met de uitvoering van de mo tor- en rijwielwet werd de kom dier ge meente opnieuw vastgesteld. Voorts werd besloten adhaesie te betuigen aan het adres van „Handelsbelangen" en „de Hanze" te Goes, inzake het behoud der autobus- lijnen in den zak van Zuid-Bevelaimd. Tot secretaris en penningmeester der kerkvoogdij der Ned. Herv. Gemeente alhier, zijn resp. benoemd de heeren J. A. Pb. Bommeljé en M. Nieuwenhuijse. Vrijdagavond hielden de ouders der openbare school te Nisse een ouder avond. De leden der oudercommissie Joh. van Liere, M. Zonnevijlle, M. Nieuwen- huijze en Mevr. Van der Poest-CIement werden herkozen. In de plaats van Mej. de Wed. Ossewaarde, die heeft bedankt als lid der commissie, werd' gekozen Mej. C. Bosde Kok. Door het personeel werd voorgedragen een fragment uit „Ma- rijntje Gijzens Jeugd", door A. M. de Jong, en een Walcherscbe Novelle „Ge vonden en Verloren" van H. E. Beunke, wat bij de ouders zeer in den smaak viel. Schore. Met ingang van 1 Mei a.s. is benoemd tot sluisknecht te Hans weert, de heer F. Dronkers, brugwachter alhier aan de Schorebrug. Wissenkerke. Vrijdag weid alhier aan besteed in het hotel „De Kroon" voor den Calam. Vlietepolder: a. den jaarlijkschen onderhoud1 1928- 1929; b. het verhoogen en verzwaren van een gedeelte zeedijk. Raming f21.600. Ingeschreven werd door: Anth. Verburg te Colijnsp'laat voor f23.300; P. Janse te Colijhsplaat voor f22.700; Jac. Haring- man te Colijmsplaat voor f22.650. Wolphaartsdijk. Donderdag had air hier de eindles plaats van het eerste leer jaar van den tuiinbouwcursuis, in tegen woordigheid van den heer van der Plas- sche, rijkstuinbouwconsulent, de commis sie van toezicht met de verschillende lee raren. Alle leerlingen werden bevorderd tot het tweede leerjaar. Donderdagavond had alhier in de zaal van J. Poleij, onder leiding van M. Kloosterman, een openbare vergade ring plaats, uitgaande van den Vrijheids bond. Als spreker trad voor de vergade ring op de beer H. Groiemiewiout uit Sant poort, welke in korte trekken de beginse len van den Vrijheidsbond naar voirein bracht en, hetgeen door de liberale partij is tot stand gebracht vanaf het Minis tene- Thorbecke. Ook de prachtige film „De Vrijheid werd vertoond, die het gespro kene woord verduidelijkte. Van de gele genheid tot debat werd' geen gebruik ge maakt. De voorzitter had zeker geen pn- gelijk, toen hij aan het eind van de ver gadering zeide, dat de thuisblijvers veel hadden gemist en die aanwezigen opwekte met hem mede te werken tot oprichting van een af deeling van den Vrijheidsbond, De opkomst was bevredigend. Yerseke. Vrijdagavond hield de af due ling alhier van den Bond voor Staats- pianisonneering haar jaarvergadering in de zaal Nolet, onder leiding van d:n voor zitter J. Ossewaarde. De zaal was prop vol. Als bestuursüeden werden herkozen de heeren M. Scbeele Sr. en M. de Jonge, ih de vacature wijlen dien heer J. J. van der Peijl, d e heer C. Ha ge. Het salaris van den bode werd verhoogd'. De toonae!- vereeniging „De Vriendenkring" voerde eenige stukken uit. Talrijk waren de in samenzang gezongen nummers uit den Lie derenbundel „Sta op voor de grijsheid", begeleid door een strijk-orkest. Een ge animeerd bal volgde. Als een bijzonderheid kan gemeld worden, dat de laatstgehouden raadsver gadering (22 dezer) bijgewoond» werd door een publiek, dat bestond uit 125 a 150 personen. Voetbal. Kampioenschap van Nederland. FeijenoordVelocitas 21 N. O. A. D.—Ajax 0—0 De stand van het kampioenschap van Nederland is tot op lieden: Feijenoord 2 2 0 0 4 73 Aiax 2 1 1 0 3 4 -0 N.O.A.D. 3 1113 4-5 Velocitas 3 0 0 3 0 411 Zuidelijke 2e klasse N.V.B. De uitslagen van de gister gespeelde wedstrijden voor bovengenoemde klasse luiden als volgt: VlissingenZeelamdia 11 Zuidelijke 3e klasse N.V.B. De uitslagen van de gister gespeelde wedstrijden voor bovengenoemde klasse luiden als volgt ZierikzeeGoes 11 Walcheren—Middelburg II 00 HulstSinoto 31 De stand van de Zuidelijke 3e klasse is tot op heden: Walcheren Zierikzee Terneuzen Goes Hulst Middelburg II Sinoto Vlissingen II Zeelandia II 15 15 14 15 14 13 15 12 3 21 43—22 3 21 37—24 13 0 1 11 1 9 1 12 19 39-20 19 38-27 17 40-21 16 37-21 7 22-47 5 14-43 1 17-64 T. H. Siemelink f. Men schrijft ons Te 's Gravenhage, waar hij sedert kort woonde en waar hij zich had voorgesteld een rustigen levensavond te kunnen ge nieten, is Zaterdag j.l. plotseling, in den ouderdom van 64 jaar, overleden onze oud-stadgenoot Ds. Tjaard Hendrik Sie melink, Doopsgezind predikant, vele jaren te Goes en daarna te Vlissingen, alwaar hem vorig jaar emeritaat werd verleend De overledene was speciaal in den tijd, dat hij in Goes was gevestigd een echte voorstander, voorvechter van de vrijzinnige beginselen en bij heeft id woord en geschrift ten tijde der organi satie van de Centrale Vrijzinnige Kies- vereeniging in Zeeland onnoemlijk veel gedaan ter propageering van de vrijzin nige idee. Jarenlang was hij de vraagbaak, de ziel der organisatie, de onvermoeide wer ker voor de liberale beginselen, die hem dierbaar waren en waarvoor hij heeft ge streden en geleden. Ook later, als voorzitter der Centrale Zeeland van den Vrijheidsbond, nam hij een werkzaam aandeel aan de verbreiding der beginselen van dien bond en toen hij 't vorig jaar wegens zijn aanstaand vertrek naar Den Haag als zoodanig ont slag nam, was het de partijvoorzitter, mr. D. Fock, die hem in een keurige, van zeer veel waardeering getuigende rede dank bracht voor het onnoemlijk vele dat hij in een reeks van jaren voor de liberale zaak had gewrocht en hem toe wenschte vele kalme jaren van welverdiende rustDe op die vergadering aanwezige Zeeuwen kwamen, bij monde van zijn opvolger, den heer C. J. Hage, getuigen hoezeer mr. Dock's woorden hun als uit t hart waren gegrepen en 't droeft hun ongetwijfeld allen, dat zij nu reeds staan bij zijn baar, prevelend een „Rust in Vrede». Hoofdbestuur Z.L.M. Hedenmorgen vergaderde in het Land- bouwhuis alhier het hoofdbestuur der Z. L. M. Hierbij waren o.m. aanwezig Jhr. J- van Vredenburch, de heeren Maljaars. nieuw H. B.-lid en C. Stevens. geeft menige huisvrouw en dienstbode ruwe en roode werkhanden. Deze worden weder om spoedig gaaf, zacht en blank door Purol. Nadat de voorzitter, mr. P, Daeleman, de vergaderden had welkom geheeten. gaf hij eein overzicht van de lezuingtein, door dein secretaris der Z.L.M. en door Ir. Bcercm- donk iin het afgeloopein seizoen gehouden. Spr. bracht de beide heeren dank voor bun werk. Aan de mededeeliaigen van dein voor zitter on deernen we: Inzake de op Zuid-BeveLamd te slachten lagere tuinbouwschool is aan het K. N. L. C. medegedeeld, dat de Vereeniging tot bevordering van het lager tuimbouwom- derwijs op Zuid-Bevelamd zich tot den minister wendde met het verzoek om te bevorderen diat een of meer lagere tuin bouwscholen op Zuid-Bevelend gesticht worden, welk verzoek dioorr alle Zuid-Be- velandsche tuinbouworganisaties gesteund werd. Aan de gemeente Kapelle werd1 het verzoek gericht om de oprichting van earn neutrale lagere tuinbouwschool in de hand te werken. De werktuagcommissie onzer Maat schappij heeft een tweetal besprekingen gehad met de Zeeuwsche bonden van sma den en wagenmakers over de verbetering en normalisatie van den boerenwagen, waarbij gebleken is, dat genoemde bonden aan de oplossing van dit vraagstuk volop willen medewerken'. Een voorloopige beoordeeiing van eeni ge nieuwe wagens had te Goes plaats. Te Zierikzee zal bij gelegenheid van de ten toonstelling een meer definitieve beoor deeiing van verschillende door den bond van wagenmakers ingezonden boerenwa gens plaats hebben. Door het K. N. L. C. werd een oom- missie ingesteld ter bestudeering van 'het nieuwe Rijkswegenreglement en van de motor- en rijwielwet. Voor Zeeland heeft zitting in deze oom missie de heer Mr. H. C. J. Zaaijer Van de wijzigingen in het Zeeuwsche wegemreglemenit werd door ons mediedee- ling gedaan. Wij drongen er speciaal op aan, dat de maximaal toelaatbare hoogte van bet voer van 3.80 M. op 4 M. zou worden gebracht. De laad breedte, "door het Rijk opi 3 M. gesteld, moet voor hooi, stroo en veldvruchten 3.50 M. zijn, zooals ook in het provinciaal reglement is vast gelegd. Als onze mieening is te kennen gegeven, dat de mond- en ldauwzeer-bestrijding een zaak van algemeen belang is en dus door het Rijk bekostigd zal moeten wor den. Het Rijk moet de kosten van proef nemingen, alsmede die voor de inspuitin gen met sera voor zijn rekening nemen. De betaling dezer kosten door middel van een heffing van hoomgeld lijkt ons niet gewenscht. De politie-matige bestrijding van het mond- en klauwzeer lijkt ons niet mogelijk, wij verwachten meer van vrij willige bestrijding met staatssteun. Het is ons gebleken dat soms weinig betrouwbare personen zich bezig houden met het verkenen van bemiddeling voor het verkrijgen van hofsteden in Frankrijk. iWij moeten onze leden dan ook aanra den wanneer zij er over denken in Frank rijk te gaan boeren, zich zooveel mogelijk met de noodige waarborg n te omringen en zooveel doenlijk inlichtingen :n te win nen, waarbij ons secretariaat gaarne be hulpzaam zal zijn. Eenige malen hebben wij Zeeuwsche Landbouwers reeds geholpen door bet schrijven van Franschè brieven en het vra gen van inlichtingen o.m. bij den lanid- bouwconsulent te Parijs. Ons Dagelijksch Bestuur heeft ais zijn meening kenbaar gemaakt, dat in het alge meen jongens van 16 en 17 jaar niet als volle arbeiders en ook niet als kostwin ners zijn te beschouwen. Werkloosheids verzekering voor deze jeugdige personen is dus niet op haar plaats, tenzij men met 16- en 17-jarige kostwinners te maken heeft of met groote gezinnen waar een jongen van 17 jaar de oudste is. Inzake den weg door den Caterspoider werd door -onze Maatschappij een adres aan den Minister van Waterstaat verzon den. Een afschrift hiervan deden wij de K.N.A.C. toekomen. De A.N.W.B.-K.N.A.C.-wegemcomm. deelde ons medé, dat zij reeds alles in het werk gesteld heeft om tot een ver betering van dezen weg te geraken; een tijdelijke verb etering van den bes taanden weg is naar baar meening met meer te verwachten. Genoemde commissie meent deze aangelegenheid te moeten laten rus ben tot het door Minister van Water staat voor de verbetering der rijkswegen opgemaakte 5-jarige werkplan beleend zai zijn gemaakt. De heer W. A. de Vrieze te Drei- schor werd benoeimid tot lid' van de com missie voor onderzoek naar de prijzen voor werkzaamheden en leveranti ën den landbouw betreffend. Tot voorzitter werd gekozen de heer J. B. Becu, tot plaats vervangend lid die heer K. A. van Lange- raad. De heer W. Koning werd herkozen als voorzitter van de Vereeniging „Rechts kundig bureau voor den landbouw in Zee land". Besloten werd de overeenkomst met den bond van aardappelhandclairen te handhaven. Alleen de heer Hartog ver- verklaarde zich hiertegen. Men rekent er evenwel op, dat koopbriefjes zulkn woer den gebruikt bij den handel. Het voorstel tot instel ing van ren vce- voederbureau, werl aangenomen. Het bu reau stelt ten doel betere vcedcr-mothoidlen te propageeran, leiding te geven bij bet ne men van voeder-proeven bij melWvee, mast- vee, varkans en paarden, eventueel in sa menwerking met de veevceier-bureaux in andere provincies. De leiding van het bu reau is opgedragen aan de heeren M. H. Kjeppel, P. J. J. Dekker, I. Groene- wegen en W. Mo élke,-. Aan het bureau worden toegevoegd de heeren C. Zwager man en Ir. J. Siebenga. De vergadering veneenJg-'e zich met het rapport van de d'oor het K.N.L.C. inge stelde commissie tot onderzoek der raiik- mum-iooinien in den landbouw. Bij de rondvraag wend de aandacht ge vestigd op het risico, verbonden aan de aard appel-verzending. De heer Stevens deelde een en ander mede over pogingen om Hoil- landsche gerst te doen betrekken door Nederlandsche brouwerijen, die tot nu toe buitenlandsclie gerst gebruikten. De Heinekensbrouwerij voelt er voor Hol- landsche gerst te verwerken. Tenslotte werd nog gesproken over de overtredingen van het melkbesl-uit, die vol gens sommige leden te zwaar gestraft zijn. De electrificatie. Het ,,Prot. Zuiden" wijdt eien beschou wing aan de electrificatie van Walcheren en de Bevelanden. Het blad vindt het vreemd, dat de commissie van Advies, de om advies was gevraagd, haar advies niet zag gepubheeerd. De stukken voor de Staten bevatten wel het uitvoerig gedocu menteerde voorstel van Ged. Staten, waar op volgde het advies van Prof. Feldinanin. Het advies van de adviescommissie ont brak echter, en ontbreekt nog. Allerlei geruchten dedoir nu de ronde. Zelfs werd medegedeeld, dat deze com missie geen advies wilde geven, wat een conflict zou beduiden, met als gevolg natuurlijk een werkstaking. Het bleek echter dat van een bestaand conflict geen sprake is. De commissie heeft trouw en hard gewerkt; heeft be rekeningen gemaakt of Laten maken; is op informatie uitgegaan, en zal aan de Sta ten adviseeren, geen eigen centrale te bou wen, maar een contract af te sluiten met de Société te Vlissingen, waarvóór een bod aanwezig is. Dit contract is ten allen tijde opzeg baar. Wil dus de Prov. later toch nog een centrale bouwen, dan kan dit ten allen tijde geschieden. De netten moetan door de Provincie, of door de P.Z.E.M. wordt aangelegd, zoodat Vlissingen al leen de energie levert. En wellicht het belangrijkste - deze oplossing zou de Provincie net al leen over de moeilijke jaren heenhelpen, maar zou over de eerste zes jaren nog een besparing geven van f 100.000,■- We kunnen deze mededeelingen van het „Prot. Zuiden" in hoofdzaak bevestigen. Ons was een en ander reeds bekend', doch we vonden geen vrijheid ruchtbaarheid aan de beslissing van den raad van advies te geven. Waarschijnlijk zal in de eerste zitting van provinciale over de kwesties wel een harde noot gekraakt worden. Temeer omdat de P.Z.E.M. in de betrekkelijke stukken geen juiste voorstelling van zaken heeft gegeven. Men deed het voorkomen alsof de Société te Vlissingen van onder handelen niets weten wilde. Later is het tegendeel gebleken. Er is weer een zeer zonderling licht op de gedragingen der P.Z.E.M. gevallen. Restauratie Groote Kerk. De secretaris der „Commissie voor de Restauratie van de Hervormde Groote of Sint Maria Magdalena Kerk te Goes", de heer Adr. v. d. Wart schrijft ons: Overeenkomstig art. 8 van de Stich- tingsacte, heeft ondergeteekende de eer, het volgende verslag over het dienstjaar 1927 uit te brengen, waaraan thans, nu een dusdanig verslag voor de eerste maal uitgebracht wordt enkele ge gevens betreffende de ontwikkeling van het probleem der restauratie van boven genoemd monument, waarmede die der Commissie, belast met de uitvoering van het geheele plan, samenhangt worden toegevoegd. Hij meent daarom te moeten herinne ren aan het feit, dat het eerste deel der restauratiewerken aan de „Sint Maria Magdalena of Groote Kerk" in 1926 eindigdedat er geen gelden tot verdere herstelling voorhanden warendat dus de verdere voortgang van deze werken, eerst in 1980 kon aanvangen, mits nieuwe subsidiën beschikbaar werden gesteld dat dus tot dat jaar geen paal en perk gesteld kon worden aan den verwoesten den invloed der elementen. De treurige toestand van het gebouw, alsmede de zekerheid dat in de eerste jaren het verval niet gestuit zou kunnen worden, deed de toenmalige Commissie besluiten om, bij de burgerlijke gemeente, hulp te vragen. Dank zij de welwillende medewerking van B. en W,, zoowel als van den gemeenteraad, werd op 28 Oct. 1926 het besluit genomen, dat de Ge meente Goes, de flnancieering van de verdere restauratie op zich zou nemen. Gewenscht was alsnu uitbreiding le geven aan de restauratie Commissie, ook door bet opnemen in deze Commissie van personen buiten Goes, daar een dusdanig gebouw, in geestelijk ideeëlen zin, geen Kerkelijk eigendom, zelfs geen bezit der Burgerlijke gemeente is, maar dat Zuid- Beveland, ja I geheel Zeeland bij het be houd hiervan belang heeft. Aan dezen gedachtengang werd gevolg gegeven. Veertien personen zouden in deze gereorganiseerde commissie zitting nemen, terwijl met blijdschap gememo reerd mag worden, dat de Commissaris der Koningin in Zeeland, Jhr. Mr. Quarles van Ufford, het Eere-Voorzitterschap wel wilde aanvaarden. Op Zaterdag 29 Janu ari 1927 werd, iu de Consistoriekamer der Groote Kerk, de eerste vergadering der nieuwe commissie gehouden, waarin de heer Labrijn, wegens vertrek naar elders, als Voorzitter aftrad, en als zoo danig benoemd werd, de heer J. M. van Bommel van Vloten, terwijl het secreta riaat aan ondergeteekende werd toever trouwd. Dat aan den heer Labrijn, voor zijn arbeid als Voorzitter, hulde en dank werd gebracht, behoeft geen betoog. De nieuwe Commissie had allereerst onder de oogen te zien, het vraagstuk van het rechtstreeks, aan de gemeente Goes te doen uitbetalen, van de Rijks- en Provinciale subsidiën alsmede die van Kerkvoogdij en particulieren. Bij dit onder zoek bleek, dat de beste oplossing van vele voorkomende financieële zou zijn, het vormen van een „btichting" tot doel hebbende „het in behoorlijken staat brengen en houden van de Hervormde Groote of Sint Maria Magdalena Kerk te Goes", welke „Stichting" op 24 Februari 1927 tot stand kwam. De pogingen van het dagelijksch Be stuur der „Stichting», inzonderheid van den voorzitter, om de subsidiën recht streeks aan de gemeente Goes te doen uitkeeren, slaagden volkomen, zoodat al deze bijdragen in de gemeentekas zijn gestort. Het tweede belangrijke punt, dat de geheele aandacht van het bestuur der „Stichting" had, wasde „propaganda". Door middel van een geïllustreerde bro chure, werd in breeden kring, belang stelling gewekt, voor het behoud van het Qoesohe monument. Het resultaat was, dat in 1926 ontvangen werd f 4745. waaronder aan jaarlijksche bijdrijgen f 1597.60, welk bedrag, vóór deze pro- ganda, ongeveer f700,was. Hoewel dus de jaarlijksche inschrijvin gen met ongeveer f 900,zijn toegeno men, zal deze post van de begrooting, de blijvende aandacht van het bestuur vragen. Bij Z E. den minister van t). K. en W. werden de eerste pogingen aangewend, om voor de jaren 1929 e. v. verhoogde uit- keering te verkrijgen, tot een bedrag van f 40.000, per jaar, waardoor een belang rijke rente besparing verkregen zou worden. Aan het einde van het vorige dienstjaar, waren deze pogingen nog met met het gewenschte succes bekroond. Inmiddels bad de voormalige restauratie- commissie, door bijzonder» rijksuitkeeringen in den aanvang van 1927, zooveel geld in kas, dat een hypotheek, groot f 11.000 afgelost kon worden. De aflossing van de beide andere samen groot f 88.000, geschiedde door de gemeente Goes. Wordt bierbij gevoegd, de door de Kerkvoogdij opgenomen f 40.000, plus de voor deze gelden verschuldigde rente, dan blijft er over 1927, na aftrek der ingekomen sub sidiën, een debet saldo over, groot f 57.831.24. (Wordt vervolgd.) Avondschool voor ambachtslieden. De uitslag van de overgangs- e»i eind examens aan de Ambachtsschool voor ambachtslieden is als volgt: Van de le naar de 2e klasse gingen over: M. Bnisket, J. Evertse, A. Geus, M. Hoek van Dijke, J. van de Kreke, J. F. Ossewaarde, E. Schipper, P.Schrier, J. Strijd, G. Traas, M. J. de Kok. We gens ziekte 3 niet deelgenomen. Van de 2e naar de 3e klasse: W. J. Adriaanse, F. Bakker, H. Berrevoet, P. M. v. Doorn, I. J. van Dullemen, J. v. Elsacker, C. Gorsse, L. J. Polfliet, Chr. R. Sinke, C. Snoek, P. J. Sommeijer, J. v. d. Weele, J. M. v. d. Weele, W. Ippel. Van de 3e naar de 4e klasse: M. Hoogesteger, J. Leijs, M. Mijnsbergen, H. Reijerse, J. B. Reijn'ho-udt, B. Won- dergem, C. Sanderse. Afgewezen 2. Van de 4e naar de 5e klasse: J.Been- hakker, M. Blankenburg, P. Boer, F. v. Damme, G. V. Damtae, J. Eckhardt, J. Goedbloed, J. C. Klap, W. Nijsse, K. Pik, J. Strijd, J. v. d. Velde. Voor het eind-examen- slaagden: H. Bliek, M. Boutens, F. Brusket, J. Ca rols, J. Cijsouw, M. C. v. Damme, J. Govers, J. HolLestelle, A. L. Minder- houd, W. Mijnsbergen, P. Paardekooper.

Goessche Courant | 1928 | | pagina 2