Sint Nicolaas-Gids ProVinciemeuvVs onder aandacht der regeer in g te bmir gen. Aldus wordt besloten. De vergadering wordt vervolgens ge schorst tortt 2 uur. In de middagvergadering wordt de begroeting voor 1928 goedjg£keurd met een eindbedrag ad f29656,30. Het reglement op de merrie keuringen wordt gewijzigd. Mej. G. H. Sterringa te Groningeit wordt behoudens goedkeuring van het de partement van onderwijs, benoemd tot leerares in de naaldvakken van de land- bouwhui shoud schoo 1 te Zierikzee. Het bestuur vereenigt zich miet het rapport over de vraag of ook de tuinbouw in het verband van de Z.L.M. kan worden opge nomen. Op deze vraag is het antwoord ge geven, dat het niet gewenscht is, pogin gen aan te wenden om den zich snel ont wikkelenden Zeeuwschen tuinbouw in de Z.L.M. te organiseeren. De tuinbouwers zelf staan hier absoluut afwijzend tegen over en mocht het al gedeeltelijk geluk ken dan zouden voortdurende botsingen in de organisatie niet kunnen uitblijven. De tuinbouw is nu eenmaal geen onder deel van dien landbouw en hij zal in en door eigen kracht zijn ontwikkeling weg moeten banen. Evenals in andere streken van ons land zal de tuinbouw1 zijn kracht moeten zoeken in de veilingsorganisatie De provincia'le veilingscommissic is daar door zijn provinciale vereeniging en mei deze kan de Z.L.M. federatief samen werken om gemeenschappelijke belangen te dienen. Aan de orde is de statutenwijziging van het centraal bureau uit het Ned. landbouw- comité. De heer Siebenga zegt, dat deze wijziging drie zaken betreft: verhooging der credietwaardigheid, het hechter ma ken van den band met daadwerkelijk aan- koopen, en het verkrijgen van een eenvou diger organisatie. De vraag of de Z.L.M. lid zal worden na deze wijziging blijft nog onbeantwoord. In deze kwestie wordt geen besluit genomen. De algemeene vergadering zal 28 Dec. te 10 uur in Goes worden gehouden. Op deze vergadering zal de film Fries land's roem" vertoond worden. Begrafenis J. J. Ochtman. Het stoffelijk overschot van den heer J. J. Ochtman is gistermiddag te 2 uur op de algemeene begraafplaats ter aarde besteld. Verschillende stadgenooten kwa men den overledene de laatste eer bewij zen, bloemen van vrienden dekten de baar. Op de begraafplaats was o.a. burgemees ter Hajeniius aanwezig, in den volgstoet merkten we den oud-stadgenoot, den heer P. C. Labrijn op. De aanwezigheid van het bestuur, den directeur, leeraren en leerlingen der ambachtsschool herinnerde aan de verdiensten die de overledene het ambachtsonder wijs heeft bewezen. Van de gasfabriek woei de vlag halfstok ten tee- ken van erkentelijkheid voor de rol welke de heer Ochtman destijdsvervuide bij de overname van het gasbedrijf door de ge meente. Toen het stoffelijk overschot in de groeve was neergelaten, trad de burge meester van Goes naar voren, teneinde den heer Ochtman dank te brengen voor het vele wat hij voor de gemeente deed. „25 jaren ongeveer was de thans ont slapene raadslid, 15 jaren diende hij Goes als wethouder. Hij heeft zijn geheele werkkracht in dienst der stad gesteld. Tijdens zijn ziekte had ik het voorrecht den heer Ochtman meermalen te bezoe ken en dan bleek telkens weer zijn be langstelling in alles wat met Goes ver band hield. Ook namens het gemeentebe stuur breng ik dank voor hetgeen U tot stand bracht: Wij zullen U niet ver geten". Mr. Zaaijer sprak namens het bestuur van de ambachtsschool en ook namens den directeur, de leeraren en de leerlingen. Spr. betuigt de familie zijn deelneming in het verlies, al vermoedt hij dat deze slag niet onverwachts is gekomen. Geme moreerd wordt de betrekking tusschen den heer Ochtman en de ambachtsschool. „Zeer veel heeft de overledene voor de school gedaan. De heer Ochtman was een der oprichters en na veel arbeid smaakte hij in 1876 het genoegen deze onderwijs inrichting te kunnen openen. Verschillen de bestuursfuncties heeft hi] in den loop der jaren vervuld en hij deed dit op hoogstaande wijze. Hij gaf zich geheel aan de school, waarvan hij onafscheide lijk was. Bij het 50-jarig jubileum heeft men gemeend de verdiensten van den heer Oöhtman te moeten erkennen door aan bieding van het eere-lidniaatschap Spre- beëindigt zijn rede met een dankwoord namens allen die ooit met de ambachts school in relatie hebben gestaan. Namens de familie zegde de heer J. H. Ochtman dank voor de betoonde be langstelling, inzonderheid den beiden spre kers. 's Nachts telefoneeren. De doorloopende openstelling van den telefoondienst wordt morgen ingevoerd behalve op Zon- en feestdagen. Tijdens deze dagen zal men kunnen telefoneeren van 9 tot 13 uur en van 14 tot 22 uur, De winkelsluiting. De R.K. mididenstandsvereeniging „De Hanze" heeft een vergadering gehouden daar de middenstands vereeniging „Han delsbelangen" een verzoek aan B. en W. heeft verzonden, om hier ter stede een gemeentelijke winkelsluitingswet tot stand te brengen. Een copie van dit verzoek werd voorgelezen en die voorzitter zette duidelijk het doel van deze gevraagde verordening uiteen. Hierna werd aan de leden de gelegenheid ge^Jeven hierover het woord te voeren en vragen te stellen. Al spoedig bleek, dat men niet voor een gemeentelijke winkelsluit'ngsv erordening was en dat men het voor Goes beter achtte, te wachten op de algemeene Rijks- winkelsluitingswet, die binnen afzienba- ren tijd tot stand zal worden gebracht. Als katholieke middenstand was men wel voor een gemeentelijke verordening van winkelsluiting op Zondag. Men g'ng nu tot stemming over. Met 7 tegen 4 stemmen en één blanco, stemde men te gen een gemeentelijke win kels lui tings ver ordening en met 12 stemmen voor een gemeentelijke Zondagwinkelsluitingsveror- dening. De voorzitter deelde mede, dat de besturen der beide middenstandsver- eenigingen hierover ZaterdagmorÈpn een onderhoud zouden hebben met B. en W., zulks op verzoek van laatstgenoemden. Een jubileum. Morgen wordt de nationale driekleur op het postkantoor geplant. Dit houdt geen verband met de invoering van het tele fonische nachtgesprek, doch met het 75- jarig bestaan van de rijkstelegraaf. De laatste Toondag. De laatste toondag heeft zich dit jaar in een overgroote belangstelling mogjem verheugen. 1927 heeft ongetwijfeld op dit gebied een record behaald. Den ge- heelen dag, tot bij middernacht, heerschte er een ongekende drukte op de Markt, gedurende de middaguren kon men letterlijk over de hoof dien loopen. Bijna alle zakenmenschen, belang bij de Toondagen hebbend, oogstten goede re sultaten. Tot onregelmatigheden is 'het niet ge komen. Slechts een persoon, die te naar stig aan Bachus geofferd had, werd in het Poli tie-hotel verzorgd. Het zeer drukke bezoek aan de kermis is o.i. opnieuw het beste bewijs dat de massa nog niets van opheffing weten wil. In het Schuttershof hebben honderden zich aan den dans gewijd. Een fraaie verbetering. Als we het zoo eens mogen uitdrukken: er zit muziek in de Goesche zakenwe reld den laatsten tijd. Verbouwingen, dus verbeteringen en meestal vergrootingen der zakenpanden zijn niet van de lucht. Bin nen het tijdvak van enkele weken zijn in ons blad 5 winkelrestauraties vermeld, en vandaag komt de verfraaiing van de bekende zaak van den heer F. J. Boone aan de Vlasmarkt het halve dozijn vol maken. Wie uit de richting Groote Markt op de Vlasmarkt komt, ontwaart onmid dellijk dit in mooie baksteen opgetrok ken gebouw, dat een sieraad voor zijn omgeving is geworden. De flinke breede pui bevat twee nieuwe étalages, die hoogst modern en smaakvol zijn ingericht. Aan de eene zijde trekt e:n slaapkamer-ameu blement de aandacht, aan de andere zijde zijn een modern bureau-ministre met boe kenkast en fauteuil geëtaleerd. Ook hel inwendige van de zaak beantwoordt aiain hooggestelde verwachtingen, alles is er tot in de puntjes verzorgd. Het is een gelukkig verschijnsel dat een bijna 50 jaren door denzelfden eige naar gedreven zaak de bewijzen levert voor den modernen tijd toegankelijk te zijn. De soliditeit van het verleden reikt het inzicht van het heden de hand. Uitbreiding. Gisteren was op de Graanbeurs de ge legenheid opengesteld om van het oude veilingslokaai gebruik te maken. In dit gedeelte, dat met drie door gangen tot de oude Beurs in verbinding staat, stonden reeds een flink aantal muur- en losse tafels, zooals die ook in de oude afdeeling in gebruik zijn. Toch was nog niemand in het nieuwe gedeelte aanwezig. Was het misschien dat die nieuwe omgeving nog vreemd aan deed, of was het nog niet officieel open gesteld? Daar de laatste jaren 'het aantal vaste plaatsen, door de handelaren ingenomen, Deduidend is toegenomen, was het van B. en W. zeer goed gezien het zakendoen te vergemakkelijken door de Beurs, die al lang te klein was, met 'het oude vei lingsgebouw te vergnooten. Ook het doordringen tusschen de klu wen bezoekers, zooals tegenwoordig ge schiedt, zal dan misschien tot het ver leden gaan behooren, evenals het zaken doen op straat. Goes leeft de laatste jaren, op ver schillend gebied, wel in een uitbreidings sfeer. Gevaarlijk gezelschap. Iemand uit IJzendijke en een persoon uit s Heerenhoek waren gisteren in een café, waar gedanst werd, in contact ge komen, met de Middeiburgscha getrouw de vrouw v. B. Later kwamen zij tot de ontdekking dat ze geld mistenVan een van hen was circa f 70,ontvreemd, vaki |d en ander volgens de eerste op gave een portefeuille met f700,La ter liet hij zich over het bedrag minder stellig uit. De vrouw en de haar verge zellende Middelburgsche werklooze kell- ner J. v. d. B. werden door de politie aangehouden. Een portemonnaiie en eetiige papieren werden op deze personen ge vonden. Na in het poiitie-bureau te heb ben overnacht zijn de beide verdachten hedenmiddag naar Middelburg overge bracht en voor den officier van justitie geleid. Kantongerecht. De kantonrechter heeft veroordeeld wegens overtreding: Motorrijtuig niet in rust brengen wan neer de veiligheid van het verkeer zulks vordert: A. K. te Kruiningen f25s.25d. Leerplichtwet: J. J. L. te Goes f5 s. 5 d. Niet beletten dat hond wild opspoort: A. Z. te Heiinlte^szand f20 s. 20 d. Straatschenderij: C. v. K. te Waarde f 10 s. 10 d. InvaliditeitswetG. S. te Schone fio S. 10 d. Te Kloetinge met motorrijtuig te hard rijden: J. Z. te Krjklingen f5 s. 5 d. Overtreding reglement óp wegen en voetpaden: D. L. te Ovezande, J. V. te Wemeldinge f 5 s. 5 d. Overtreding Zeeuwsche stroomen vis- scherij reglement: W. B. te Yierseke f2 s. 2 d. Niet voldoen aan bevel sluisknecht S. A. N. te Kruiningen, vonnis bekrach tigd. Dieren noodeloos vervoeren op kwel lende wijze: J. J. K. te Ossendrecht verzet vervallen. Met motor rijden zonder licht: J. N. te 's Heerenhoek, vrijgesproken. Met motor de veiligheid van het ver keer in gevaar brengen: F. B. I. te Krui ningen f50 s. 50 d. Met voertuig rijden zonder Licht: P. D. te Goes, A. v. T. te Wemeldinge f5 s. 5 d., P. D. te Goes f 2 s. 1 week tucht school. Fietsen zonder licht: P. d. J. te 's Heer Abtskerke f2 s. 2 d., J. C. M. te Krui ningen f3 s. 1 week tuchtschool, E. N. te Kruiningen f 3 s. 3 d., L. F. te Geersdijk f7,50 s. 5 d. Dronkenschap: C. M. D. te Kapelle f 100 s. 40 dagen. Veemarkt. Ter markt vain Dinsdag j.l. waren aangevoerd: 19 koeien, 41 vaarzen, 3 ossen, 56 kalveren, 2 nuchtere kalveren, 4 hitten, 4 loopvarkens en 68 biggen. De Sint-Nicolaasdag nadert, de tijd van koopen en verkoopen staat voor de deur. Teneinde onze lezers bij de voor bereidende S 'n t-N ico laas - werkzaamheden eenigszins behulpzaam te zijn, laten we hieronder enkele „mogelijkheden" volgen, terwijl voor nadere gegevens naar de ad vertentie-kolommen verwezen wordt. We meenen ditmaal van een veelal toe gepaste methode om een journalistieke wian deling aan de aanbeveling te verbinden, te mogen afwijken en geven dus de Goessche Sint N icolaas-adressen-b ij -uitnemendheid zakelijk kort met vermelding van die voor naamste artikelen, aan deze adressen ver krijgbaar. H. Joosse, 's H. Hendrikskinderenstraat kousen, dekens, lingeries, pullovers. M. J. Kooien, 's Heer Hendrikskinde renstraat, Bébé en kinderkleeding (raden naar salon -pathéfoon) Fa. Joh. van Asperen Vervenne, Kade, hors d'oeuvres, Verkade's artikelen. A. B. van Luijk, Kade, Vleeschwaren. H. Lintvelt, Koningstraat, Speelgoede ren, huish. artikelen P. J. G lef urn, Magdalenas traat, vleeschwaren (leverkaas, knakworstjes). Fa. Ross, Magdalenastraat, wijnen, (medoc superieur, tafel wijn Kon. Marine) Centraal Kleeding Magazijn, Magda- leinastrant, pyama's, dassen, slobkousen, shwals. Jacob Snoodijk, Keizerstraat, rijwie len, naaimachines, tennisbemoodigdheden. B. J. Paasse, Opril, sigaren, sigaret ten. J. de Graag, Opril, koralen, klokken, horloges, sigaren. Magazijn „De Vlijt", Opril, lingeries, bedden. H. D. Meuleeberg, St. Jacobstraat, meubelen. J. G. Wattez, Markt, smulzaal. Firma P. I. Somer, Markt, sigaren en verdere rook-lekkemijen. A. Fraanje, Piapegaaistraat, meubelen, en aanverwanten. Firma G. Verheule, Papegaaistraat, boeken en lijsten. N. Kaufmann, Papegaaistroatradio, electr. artikelen. F. de Soomer, Papegaaistraat, foto s, b roomoliedr ukfo to's A. W. Verschoore, Lange Vorststraat, foto's, (met lijst cadeau tijdensde St. Nicolaas). A. Hollander, Lange Vorststraat, man tels, jassen, japonnen. M. D. de Groot, Lange Vorststraat, zuidvruchten en ander fruit. A. Vermaire, Lange Vorststraat, on dergoederen. P. A. de Ligny, Lange Vorststraat, 10 °/o rabat dekens, canapékleedje's, vach ten. H. P. van der Heil, Lange Vorststraat, lampekappen, alluminium artikelen, electr. artikelen. N. Knieriem, Lange Vorststraat, hor loges, zilveren voorwerpen. J. Geense, Lange Vorststraat, optiek (brillen, verrekijkers). C. J. Adriaanse, Witte Paardstraat, hors d' oeuvres, sardines, mandies fruit. J. van Westen, Lange Vorststraat, hoe den, petten, dassen, boorden. Magazijn Poley, Ganzepoortstraa't, stof fen, cor setten. M. de Wilde, Ganzepoortstraat; batik- do ozen, schabioneerdoozen, schilders doek. Gebrs. Steutel, Klokstraat, jassen, con fectie, maat kleeding. A. J. Potter, Lange Kerkstraat, fon dant, borstplaat. J. J. P. C. Bartelse, Lange Kerkstraat, bloemen. Wed. B. Faberij de Jonge, .'Lange Kerkstraat, speelgoederen, actetasschen, wandversiering, kunstaardewerk. M. Zuidijk, Lange Kerkstraat, pluche netten, bonkers, jekkers. A. J. M. Jacobs, Lange Kerkstraat, meubelen. Firma M. Greep, Lange Kerkstraat, speelgoederen. J. G. Sturm, Lange Kerkstraat, ge zelschapsspelen, doozen post, muziek. A. F. L. Harmsen, Lange Kerkstraat, tapijten, ledikanten. Joh. de Dreu, St. Adriaanstraat, fruit mand jes, vruchten. C. Joosse, St. Adriaanstraat, gouden en zilveren werken. G. Brouwer, St. Adriaanstraat, boter letters, palmiers, weanachtsstolLen.jx J. F. van Anrooij, St. Adriaanstraat, eau de colognes, scheerapparaten. W. van Aken, (City Magazijn) St. Adriaanstraat, allerhande speelgoederen. F. van Zee Zn., St. Adriaanstraat, overhemden, maatkleeding. L. Snoodijk, Westwal, fietsen. J. A. A. K. Spruijt, Wijngaardstraat, foto's. I. Luteijn, Lange Kerkstraat, sprits- letters, boterletters, speculaas. P. A. H. Pieterman, Lange Kerk straat, leesboeken, romans, doozen luxe post. Verbeem, Kreukel markt, emaille wa ren, karpetten, aardewerk. Firma Heijkam-Massee, Markt, zak doekjes, tullen kleedjes, thee warmers, handschoenen. J. M. Broekstra, Koningstraat, thee- kasten, lampen, serviezen, Leerdam glas werk. Van Melle, Opril, ontbijtkoek, boter letters, Berliner bollen. A. F. R. van Opdorp, Korte Kerk straat, marsepain, doozen suikerwerken, boterletters. J. M. Polderman, 'Klokstraat, N.F.S.- radio-toestellen. Provinciale Staten. De e 1 e c t r i f i c a t i e van Zeeland Ged. Staten deelen aan de Provinciale Staten mede, dat zij van den Raad van Bestuur der N.V. „P.Z.E M.' een schrijven ontvingen, dat zij aan de Staten over leggen. De raad van bestuur verzoekt in dit schrijven, dat een bedrag van f 485 000 ter beschikking van de N.V. wordt ge steld voor de electrificatie van een deel der Noordgroep, te weten voor den aan leg van een hoogspanningskabel van Nieuw-Vossemeer over St. Philipsland en Anna Jacobapolder naar Zijpe, van een bovengrondsche hoogspanniugsleiding van Zijpe naar Brouwershaven en van boven- grondsche laagspanningsnetten in de kom men der gemeenten en buurtschappen Anna-Jacobapolder, Zijpe, Bruinisse, Oosterland, Sir Jansland, Nieuwerkerk, Capelle, Ouwerkerk, Dreischor, Schudde- beurs, Noordgouwe, Zonnemaire enJBrou- wershaveu. Ged Staten zijn van meening, dat het aanbeveling verdient, de door den Raad van Bestuur uitgesproken electrificatie ge dachte zoo spoedig mogelijk tot realiteit te brengen, waartoe naar den stand van zaken van dit oogenblik, nog slechts de medewerking der staten wordt vereisebt de betrokken gemeentebesturen hebben nagenoeg alle de hunne toegezegd, zooals de Raad van Bestuur bericht In het besluit van 2! December 1925 moeten bierdoor vervallen de gedeelten bedoelende het sluiten van garantieover eenkomsten met de gemeenten, en het o.m. met de gemeente Goes, Zierikzee en Tholen desgewensebt andere overeenkomsten aan te gaan. Overblijvende gedeelten, waarin opdracht wordt gegeven stroomleverings- overeenkomsten met de P.N.E.M. te sluiten voor de voorziening van de Noordgroep en Zuid- en Noord-Beveland en nadat een en ander z;n beslag zal hebben ge kregen, over te gaan tot den aanleg der noodige werken. De Raad van Bestuur wijst er in zijn uitvoerig schrijven oa. op, dat de taak, die was opgedragen, verre van gemakke lijk is gebleken. Vooral de moeilijkheden ten opzichte der garantiebepalingen zet het nader uiteen. Het tastbare resultaat van alle pogingen in die richting blijft onbevredigend en het is dat te meer, waar van verdere onderhandelingen met Zierik zee en Tholen niets is te verwachten, zoolang men die beide gemeenten, in welken vorm ook, wil doen deelen in het risico der electrieiteitsvoorziening. Waar het niet aangaat alle risico op de andere gemeenten te leggen, en gezien de goede resultaten van rechtstreeks leveren aan den verbruiker in Zeeuwsch-Vlaanderen wil de raad van bestuur thans ook in de Noordgroep het systeem toepassen om daar stroom te leveren. Waar de renta biliteit van het bedrijf door verbintenissen van de verbruikers of andere belangheb benden tot betaling van een bepaald be drag aan stroom, verzekerd mag worden geacht. De Raad is er zich wel van be. wust, dat bet zoeken van de oplossing in deze richting niet slechts een verande ring in garantiesysteem is, maar veel meer een verandering in electrificatiesysteem. Men is afgestapt van bet idee dat men niet behoefde te vragen naar de geneigd heid der bevolking om s room af te nemen, maar dat tnen, gedachtig aan het spreek woord, dat de e.tlust onder het eten wei komt, althans de kommen der gemeenten kon electrificeeren Met bet nieuwe systeem zal men langzamer voortwerken. Men zal toch bij voorkeur garanties der gemeenten moeten aanvaarden. De ge meenten, die een centrale hebben en ook Tholen met eigen gasfabriek zijn uitge schakeld, Zierikzee echter niet. De totaal- kosten worden geraamd op f 1.000 000. De aanvankelijke kosten zooals boven ge zegd f485.000. Overgelegd wordt ook het leveringscontract met de P.N.E.M. De nieuwe sluis te Vlissingen. Hedenmorgen werd door den hoofd ingenieur-directeur van denRijkswaterstaat te Middelburg aanbesteed het maken van een keersluis te Vlissingen. De raming was f 845.000. Er werden 8 biljetten terzijde gelegd omdat niet aan de voor waarde was voldaan dat in een afzonder lijke enveloppe staten betreffende eenheids prijzen en termijnbetaling moesten worden ingezonden Door een der aanwezigen werd opgemerkt, dat hij niet begreep wat het doel daarvan was, lerwijï een ander er op wees, dat dan toch ook de staten, die in dezelfde enveloppes zaten als de inschrijvingsbiljetten, niet mochten geldig verklaard worden. Geldig verklaard werden de biljetten vanN.V. Visser en Smits' Aannemers- maatsch. te Papendrecht voor f 1.010.060, L. v. d Valk te Heemstede f 976 234 en bij gereed zijn op den 800sten dag na de besteding f 1.021.234, NV. Aan nemersbedrijf v.h v. Hille en Roosse en Betonbouwmaatschappij te Amsterdam f 890.000. N V. Aannemersmij. v.h. v. Zanen en Verstoep te Gouda f 889.900, N.V. Bbetzer's Beton- en Waterbouw- maalschappij te Den Haag f 858 354 bij oplevering op 850sten dag, f 876.600 op SOOsten dag en f 898.900 op 750sten dag, Holl. Maatschappij tot het maken van werken in bewapend beton te Den Haag f 925.200, f 906.000 en f887.400 bij 750, 800 en 850 dagen, N.V. Adriani en Nielsen's Betonmaatschappij te Den Haag f 877.000, N.V, Amsterdamsche Aannemersmij. te Amsterdam f 864.000, f 879.000 en f 894.000 bij 850. 800 en 750 dagen, A. A. de Wilde te Middel- bvrg f 828.800, N.V. Mij. tot uitvoeren van werken, v.h. Wolterbeek en Van Dongen te Rotterdam f 785.000, C. van Leeuwen te Hillegersberg f 762.800. 's Heer Arendskerke. Jhr. U. E. Lewe van Nijenstein is herbenoemd tot burgemeester. Middelburg. Door den hoofd ingenieur- directeur van den Rijkswaterstaat te Middelburg werd hedenmorgen aanbesteed bet onderhoud van de Rijks groote wegen op Walcheren en op den Sloedam en doon Westelijk Zeeuwsch-Vlaanderen in twee perceelen en in massa, gedurende de jaren 1928, 1929 en 1930. Raming eerste perceel f 3325, tweede perceel f 6500 en massa f 9825 per jaar. Inschrijvers eerste perceelJ. H. v. d. Ven te Vlissingen f 4275, V. C. P. Boiier f3600, L. G. J. v. d. Ven te Koudekerke f 3795, Iz. Iagasse te Koudekerke f 8570, J. Knuist te's Heer Arendskerke f 8300, P. de Voogd te Veere f 3275, P, Dekker te Veere f 3190, L. van Boven te Ellewoutsdijk f 8180. Tweede perceel J. H. v. d. Ven f 696o! M. Wandel te Schoondijke f5975. P. J. v. d. Bande te Breskens f 5798, F. I. v. d Vijver te Groede f 5648 en Iz. C. Dubois te Breskens f 6400.

Goessche Courant | 1927 | | pagina 2