eene Hoveniering, Gemengd Nieuws. Laatste Berichten. Huis, Schuur en Erf met Moesgrond ten van de politie, een deel van de kos ten van het onderwijs, die nog ten laste van de gemeente komen, de verpleging van armlastige krankzinnigen en nog enkele andere uitgaven. De percentages, die het rijk aan de ge meenten zou vergoeden voor de uitgaven dier bemoeiingen, zijn de heer Wibaut niet precies bekend. Wel weet hij, dat, wat A'dam betreft, de rijksuitkeering verge leken bij de thans bestaande rijksuitkee ring, op grond van de Wet van 1897, belangrijk hooger zal zijn, hooger name lijk een bedrag tusschen en 2 8 mil- iioen per jaar, dat wellicht reeds voor 1928, doch zeker voor 1929, zou worden uitgekeerd. De staatscommissie heeft werk willen doen, dat terstond voor practische uit voering vatbaar is Zij heeft rekening wil Jen houden met het bedrag, dat het rijk beschikbaar zou kunnen stellen voor uit voering van het stelsel. De uitkeering op grond van de Wet van 1897 kost ongeveer 20 miUioenj op den voet van het voorstel der staatscom missie zal hij .88 a 89 millioeu eisehen. De commissie is, naar de heer Wibaut aanneemt, van, meening geweest, dat een grooter bedrag dan een nieuwe uitgave van 18 it 19,]pillioen op het oogenblik niet van 's lands schatkist kan worden ge Rotterdam's annexatie plannen Het gr otste annexatieplan van Botter dam, dat de directeur van gemeen ewer- ken heeft opgemaakt is thans door het gemeentebestuur gepubliceerd en als voor stel bij den raad aanhangig gemaakt Door dit plan zal bij de gemeente ge voegd worden een grondgebied van 18.000 1-i.A. en 100 OOÖÏluwoners Volgens liet plan zullen de plaatsen Pernis, Hoog vliet, IJséelmonde, Hillegersberg, Schie broek, ÖVerschie, Kethel (gedeeltelijk fchiedam en Vlaardingen geannexeerd worden. V erruiming van het gemeentelijk bied, zeggen B. en W., hield te Rotterdam in den regel verband met de behoefte aan gronden voor haveuaanleg. Het door den directeur vanr. gemeen te werk en ingediende voorstel gaat er van uit, dat voor een tijdperk van ongeveer dertig jaar in de behoefte aim-''nieuw gebied voor stads uitbreiding zal zijn te voorzien. Volgens statistische berekeningen zou de bevol king van Rotterdam aan het eind van dit tijdvak zijrf gestegen tot rond 1 mil lioen. Diefstal van jenever. Op Maandag 28 Mei j.l zijn bij de firma J. J. Meder aan de Noordvest te Schiedam op brutale wijze twee oxhoofden jenever en twee vaten jenever gestolen, tezamen 50Ü Ij De jenever lag ter expe ditie gereed dn zij was door den 'fiscus uil geslagen. Toen de expediteur van de firma kwam om het transport te bezorgen, zag hij, hoe de oxhoofden en de vaten op een Ford-vrachtanto geladen werden Onmid - deïlijk vervoegde hij zich bij de directie, teneinde te vragen waarom hij ditmaal niet met de expeditie was belast. De di rectie zeide hem, dat zij van plan was geweest hem ook dit keer de expeditie op te dragen. Men snelde naar buiten en daar zag men nog juist, hoe' de vracht auto in volde vaart met de jenever weg reed. Doopbdezen diefstal werd de firma voor f 2800 ÏP'f 2500 benadeeld. De Schiedamsche politie heeft een uit. gebreid onderzoek ingesteld. Men had slechts het signalemeut van den man, die de jenever had opgeladen. Bij nasporing naar een helers affaire kreeg men het spoor van deze zaak in handen en spoedig bleek, dat men hier met goede bekenden van de politie te doen had. In samenwerking met de Rotterdamsche. po litie is men er nu in geslaagd, drie man nen te arrestceren, waarmede men Vèr- moedt, de hand te hebben gelegd zoowel op de helers als op de dieven van de jenever. Ernstig vliegongeluk. Een Fokker-eendekker, waarin twaalf passag ers een pleziervlucht van tien mi nuten maakten, boven het vliegveld van Bedley nabij New Brunswick in den staat New Jersey, is Zaterdagmiddag in een boomgaard neergestort Zeven personen kwamen hierbij om het leven, terwijl de vijf anderen zoo ernstige verwondingen hebben bekomrn, dat men voor hun le ven vreest. Jt| Deze vlucht maakte deel uit van een reeks vluchten, <Jie tijdens de vacantie- dagen georganiseerd worden door de Re- nold's luchtvaartmaatschappij. Deze maat schappij had in de bladen der omliggende plaatsen van te voren druk geadverteerd, dat Zaterdag passagiers-vluchten konden worden gemaakt tegen een tarief van 1 cent per pond De animo voor de vluch ten overtrof verre de verwachtingen van de maatschappij en- bm negen uur in den morgen stonden rëeds verscheidene hon derden in de rij, wachtend op hun beurt om gewogen te worden en de vlucht te maken. Vele menschen volbrachten de vlucht in een drie-motorigen Fokker van hetzelfde type, als waarmede Byrd zijn poolvlucht maakte, terwijl anderen in een' kleineremachinevlogen. De menigte groeide echter zoo snel, dat de maatschappij nog een grooten Fokker eendekker naar buiten liet brengen,met een Bristol-Jupiter motor welk toeslel bestuurd werd door den be kwamen piloot Chandler Vijf vluchten werden zonder incidenten gemaakt, de zesde was de noodlottige Het toestel had slechts tien personen aan boorl mogen hebben, doch er waren er twaalf, onder wie een jongen van 7 jaar en twee meisjes van 15 en 17 jaar Alle passagiers waren bloedverwanten van elkaar. Nauwelijks was de machine opgestegen of de op het vliegveld achtergebleven piloten zagen, dat er iets niet in orde was. Chandler slaagde er evenwel in zijn machine weer horizontaal te krijgen op een hoogte van ongeveer 150 Meter, toeD het toestel opnieuw begon te «waggelen" Nog eens scheen de piloot het toestel in zijn macht te krijgen, maar toen stortte het, daar de motor weigerde, met den neus naar voren in een appelboomgaard neer. Twee boerenarbeiders, die op nauwe lijks 30 M. aan het werk waren, zagen hoe even voor den val alle passagiers naar voren in de cabine gevlucht waren en zij hoorden de angstkreten, die even wel op het moment van den val plotse ling verstomden. De vleugels der machine waren afgebroken en het versplinterde hout der cabine lag overal tusschen de appelboomen verspreid. De piloot, de mecanicien en drie der passagiers waren op slag dood. Twee andere passagiers stierven op weg naar het ziekenhuis. De maatschappij die de vluchten orga niseert, heeft sedert 15 Juli ongeveer 4000 passagiers vervoerd, zonder dat een ongeluk plaats had. Alle machines werden dagelijks geïnspecteerd. Zakkenrollerstrucs. De truc van de „dame met de roos" is in verschillende landen reeds toegepast zij is al oud en genoegzaam bekend In een spoorwegcoupé zit eeu elegante, aller liefst uitziende dame Tegenover haar zit een heer, die nu en dan verholen een blik werpt naar de schoone tegenover hem Deze bewonderende blikken zij der dame niet onwelgevallig en dat laat ze ook blijken. Er worden enkele woorden gewisseld, beleefdheidsfrases eerst, wat vroolijker kout komt daarua eu het eind van het liedje is, dat de heer vraagt of de kennismaking niet kan worden voort gezet, buiten den spoorwegcoupé Dat doet de dame hevig ontstellen. Stel u voor, mijnheer. Mijn man staat op het eerstvolgende station op mij te wachten. Maar als aandenken wil zij den gezelligen reisgenoot wel de roos geven, die zij in de hand heeft. Gretig accep teert de reisgenoot en hij stamelt duizend dankbetuigingen als de dame de roos in zijn knoopsgat aanbrengt. Met een aller beminnelijkste» glimlach adviseert zij dan En u moet eens ruiken, welk een zeld- zaani-fijne geur. De lieer ruikt, vindt het inderdaad heerlijk, maar bemerkt niet, dat de roos gedrenkt is met een verdoo» vend middel. En als hij een paar uur later uit zijn verdooving ontwaakt, zit er nog wei de heerlijk-riekende roos in zijn jas, maar de beminnelijke geefster is weg en mét haar zijn portefeuille. Maar nu de truc van de dame met de roos heeft afgedaan, heeft zich in ver. schillende steden de dame met de kus vertoont. Een Berlijner, die het slacht, offer werd van dezen truc, heeft verhaald hoe het hem verging Het tooneel is nu niet een compartement in den trein, maar een stille straat. Daar loopt een niets vermoedend heer en op eenigen afstand een dame, die hem tegemoet komt. Hij kijkt even naar haar, bewondert, kijkt nog ééns om, zij ook, maar dan plotseling snelt de dame op den heer af, valt hem om den hals en geeft hem een stevigen kus. Natuurlijk kijkt de heer verbaasd eu dan schrikt plotseling ook zij, doet een stap terug, kiijgt een vuurroode kleur en stottertO, mijnheer, excuseert u toch, ik dacht, dat het mijn broer was, in jaren niet gezien. U lijkt zoo sprekend op hem U neemt mij toch niet kwalijk Nu, de heer neemt het heelemaal niet kwalijk, en de dame snelt, met hoogroode kleur nog, weg. Als de heer dan nog even napeinst, misschien wel wenscht inderdaad de broer te zijn, waarvoor hij bij vergissing ge houden is, bemerkt hij een zekere leegte in zijn binnenzak, en constateert, dat met de schoone kussende dame, ook porte feuille, gouden horloge of portemonnaie verdwenen is Een fontein. Straatmakers zijn in Engeland geliefde objecten voor allerhande grappen Ze vervullen daar eenzelfde rol als schoon moeders èn boeren op het continent en geven er dan ook vaak reden toe. Dezer dagen was een lid van het straatmakers- gilde in de Regent-street te Londen met een pneumatische boor aan het werk en doorboorde niet alleen het plaveisel, maar ook de buis van de waterleiding, zoodat het water met groote kracht omhoog spoot. De „fontein" bereikte een hoogte van ongeveer 15 meter en besproeide de ramen van de vierde verdieping van een tegenoverliggenden bioscoop. Aanvankelijk ging de waterstraal recht omhoog. De chauffeur van een volle autobus, welke juist kwam aanrijden, meende er nog wel door te kunnen, maar hetzelfde oogenblik veranderde de straal van richting en kwam in een wijden boog op de bus neer en de passagiers kregen de volle lading. Ook de voorbijgangers op het trottoir werden doornat. Het duurde tien minuten, vóórdat de watertoevoer was afgesloten eu het ver keer hersteld was Niet samen reizen. Een gevleugeld En-elsch woord zegt «Stap in Engeland nooit in een compar timent waar alleen een dame zit". Fn dit woord is opnieuw juist gebleken Eenige dagen geleden arriveerde te Londen in een coupé 3e klasse van den trein uit Stoke Newington een 26-jarig jongmenseb, ïpicer, die de reis had vol bracht in aanwezigheid van slechts één medepassagier, een jongedame, typiste, 18 jaar oud. Bij aankomst beweerde deze jongedame dat Fpieer haar had willen kussen. Weinige uren later was Spicer tot 10 pond boete of 41 dagen hechte nis veroordeeld. Ondanks zijn veront waardigde en absolute ontkentenis. Niemand had iets gezien, geen enkele aanwijzing was er buiten de bewering van het meisje Bij de Britten kent men geen gekheid met de liefde Een p a t r i c ië r s b r u il o f t in 7e n e l i In Venetië heeft dezer dagen een trouw plechtigheid plaats gehad, die gepaard ging met een pracht en praal, welke herin- neide aan de gloriedagen van de Dogen stad. Don Carlo Maurizio, prins Ruspoli van Peggio Suasa trad met d i dochter van den minister van financiën, gravin Marina Volpi, in het huwelijk. De bruid, bege leid_ door haar vader, kwam in een prach tigen gondel, de Disdotona, voor het ge - ineentehuis aan,waar het burgelijke huwe lijk werd voltrokken door den podesta, graaf Orsi, zelf. Het raadhuis was dicht met kostbare tapijten behangen, bloemen en planten vulden de hoeken van alle zalen en onttrokken de gedeelten van dp muren, die niet ach'er tapijten schuil gin gen, aan het oog- Minister Federzoni, prins Candriano, de graven Cherardesca en Re vedin waren de getuigen, de onderstaats secretarissen Suvicli en Italo Balbo, prins Boncompagnie en de bekende generaal De Bono behoorden tot de gasten, onder wie zich nog vele hooge persoonlijkheden bevonden. Mussolini heeft de bruid als aandenken zijn portret met opdracht laten overhandigen, de stad Venetië schonk een gouden bokaal, de minister een zilveren eetservies en Gabriele d'Annunzio vereerde liet bruidspaar een „boodschap", die ver gezeld ging van een paarlendiadeem. Toen het aan het trouwen in de kerk toekwam, bleek, dat de schoonvader van prins Ruspoli altijd en in de eerste plaats minister van financiën is. Jn dezelfde kerk en dadelijk daarna werd het huwelijk vol trokken tusschen een spoorwegarbeider en een jong meisje uit het volk. Minister Volpi schonk toen in zijn begrijpelijke vreugde dit jonge echtpaar duizend lire Echter niet in goud, zilver of bankbiljet ten, maar in den vorm van aandeelen in een staatsleening 1 Een liefdes poeder. Te Nottingham heeft dezer dagen een gehuwde vrouw terechtgestaan die een andere gehuwde vrouw een bedrag van 97 pond sterling had afgezet voor een poeder, dat den man dezer tweede vrouw voorgoed moest genezen van echtelijke ontrouw. Het poeder bleek een mengsel te zijn van bakpoeder en borax. Ook zou voor dit geld een geestelijke in de zaak gemoeid worden, doch deze is nimmer komen opdagen De echtgenoot der ver daehte beloofde al het geld terug te be talen. De rechtbank zal later uitspraak doen. WEERBERICHT. Hoogste barometerstand 766.8 te Tou louse. Laagste barometerstand 736.9 te I lamos and. De verwachting tot den avond van 20 dezer luidt: matige tot krachtige, tijdelijk afnemende Z. tot Z.W. w.'nd, zwaar be wolkt tot betrokken, later weer regen, aanvankelijk zachter. Geboren: Pieter z.v. Alphonsus Jo- sephus Maria Jacobs en lEisabeth Dina Vonk; Dina Marina d'.v. Andries Pol- fliet en Irma Ludbvica Vercauteren. VEILINGSVEREENIGING K.B.O. TE KAPELLE. TrambotsimJ. Mem mjöLd't ons uit Amsterdam: Hedlemniddag te kwart voor twee ais op d!em Admiraal die Ruyterweg alhier een sneltram van d!e eleotrisclhe spoor gemeden op eem stilstaamdiem tram van den dienst Sloterdijk. De botsing was zoo hevig dat de Sloterdijker tram 50 Meter vooruit vloog. Er werden 10 personen gewond, doch bijna allen niet emnstóg. Twee personen moesten naar het Gast huis womdien vervoerd. Hun, toestand wekt geien zorg. Groote veiling van 16 September 1927. Kroet f 3,20 per 100 K.G. Kleine veiling. PEREN: Triumphe de Vienne 125 a f 45, Beurré Hardy f 15 a f 30, Beurré de Merode f 17 a f32, Williams Du- chesse f 12 a f20, Boiv Chretien Wil liam f 10 a f 15, Vijgeperen f 10 a f 16, Beurré Duiranideau f8 a f 15, Beurré Le brun f8 a f 15, Pomdisperem f6 a f7, Dulfjesperen f8 a f 10, Diamantperen f6 a f 10, Marsepijnperen -f 1 a f5, Maria Louiisse f 10 a f 16, Marg. Ma- rillat f 12 a f20, Dr. Jules Guyot f 10 f20, Calieboutsperem f4 a f6, Blanke Jutten f 6 a f 10, Diverse peren f 4 a f 10, Beurré van den Ham f6 a f 10, Kmoet- pemem f2 a f4, alles per 100 K.G., APPELS: Transp. db Cromcels f8 a f 25, Nelsons Glorie f8 a f 13, Bismarck f4 a f8, Paesgood Nomsuck f8 a f 12, Meloenappels f 12 a f 18, Goudreimettem f 16, Fransche Schijfjes f 8 a f 10, Gul- derlingen f 6 a f 9, Ganzebout f 8, Honds- muilem f7 a f9, Fransche Reinetten f 12, Striepappels f 4 a f 8, Reimette d' Autoim- ne f 6 a f 9, Tuinzoet f8 a f 10, Grauw- zoet f9 a f 12, Sterappels f 10 a f 16, Zoete Ribbeling f 8 a f 10, alles per 100 K.G., DIVERSEN: Tomaten f8 af 15, Druiven f 53 a f 67, Perfeclboonen f 12 a f 18, Princesse booncn f 10 a f 15, al les per 100 K.G., Snijboonen f 0,25 a f 0,40, Augurken f0,15 a f 0,40, Kom kommers f 1 a f2, Bloemkool f5 a f 16, Meloenen f 28 a f 33, Savoije kool f 7 a f 10, alles per 100 K.G. September 21 Biezelinge, huis en erf, Kram. 21 Biezelinge, meubil. goederen. Kram. 21 Borssele, inboedel, de Kok. Kapelie, bouwland, van Dissel. Kattendijke, bouwland en wisschiem- bosch, van Dissel. Ovezand, landbouwers-inspan, Ver bist. October: 1 Kloetinge, 2 woonhuizen met erf, Pilaar. 4 Goes, hovemiierimg, huis, schuur en erf, Pilaar. 13 Heimkemszand, inboedel, van Dissel. November: - ,.v 's Gravenpolder, hoefje, van Dissel. VEILINGSVEREENIGING ZUID-BEVELAND TE GOES. Veiling 16 September 1927. LICHT OP. Dinsdag 20 September 7.35 uur Woensdag 21 September 7.32 uur Stoksnijboonen f 17 a f27, Stokpriin.- cesseboonen f24 a f25, Perfeclboonen f 17 a f 18, Groene boonen f8 a fll, Tomaten f 1 a f10, Aardappelen f3,10, Augurken f6, alles per 100 K.G., Au gurken f 0,20 a f 0,40, Komkommers f 0,90 a f 3, Meloenen f 15 af 28, Bloemkool f2 a f 17, alles per 100 stuks, Selderij f 1,90 per 100 bos. Veiling van 17 September 1927. PEREN: Triumphe de Vienne f22 a f 43, Soldat Laboreiur f 10 a f27, Lange Perzikperen f8 a f 15, Bonne Louisse d' Avranches f21 a f45, Herzogin E sa f 9 a f 14, Williams Duchesse f 13 a f25, Beurré de Merode f 10 a f 15, Beurré Hardy f 15 a f32, Beurré Lebrun f 12 a f 17, Beurré Clairgeau f 10 a f 16, Beurré van den Ham f 10 a f 15, Beurré Durandeau f 8 a f 12, Beurré Wilhelmina f4 a f9, Calabasse Oberdickt f7 a fll, Calabasse Carafon f 10 a f 12, Cpns. a la Cour f6 a f 10, Souvenir Madame Treyve f 14 a f27, Nouveau Poiteau f7 a f 14, Maagdeperen f 10 a f 15 Le Curé f 7, Des deux Soeuers f 8 a 'f 1G„ Dorothea Royal f6, Pondsperen f5 a f 7, Schellebeilen f6 a f8, Gallebouts- peren f5 a f7, Kruitperen f5 a f7, Rietperen f4 a f7, Afval- en Kroet- peren F 0,50 a f4, alles per 100 K.G., APPELS: Transp. de Croncels f 13 a f34, Lemoenappels f 19, Sterappels f9 a f 15, Warmersking f 10 a f 15, Manks Codlin f 14 a f28, Paesgood Notnsuck f 12, Present van Lunteren f7 a f 11, Ribston Pipping f8 a fll, Schuttersrei- netten f 4 a f 8, Biaumans Reinetten f 5 a f 9, Oranje Reinetten f6 a f 10, Praag- sche Reinetten f4 a f7, Keizer Alexan der f 6 a f 8, Cox Pomona f 5 a f 9, Gro^ ninger Kroon f 5 a f 10, Roode Ribbe ling f4 a f8, Roode Calville f4 a f9, Jacques Lebel f7 a f 10, Bismarck f 5 a f6, Ganzebout f6 a f8. HondsmuÜen f4 a f8, Codlin Keswick f3 a f6, Zomer Court Pendu f6 a f9, Reinette d' Automne f 4 a f 6, Cionstantijn de Groot f5 a f 8, Zure Paradijs f 4 a f 7, Poesen lingen f5 a f7, Kapelsche Koolappel f 3 a f 5, Ladly Hennyker f 6 a f 7, Grof- zuur f4 a f8, Rembour Mortier f 4 a f6, Clasieappels f4 a f6, Tuinzoet f5 a f 10, Blomzoot f6 a f8, Zoete Kamt- ribbeling f5. a f7, Zoete Lindenappel f4 a f7, Paarskoppen f 5s a f8, Pomme d' Oranje f6 a f9, Afval- en Kroet- appels f 1a f 7,—, Goudsmet ten f 8,— a f 10,—, alles per 100 K.G,, DIVERSEN: Tomaten f 1 a f 9, Aard beien f27, Blauwe druiven f54. Pruimen f 10 a f32, Princesse boonen f 13 a f 17, Pootuien f2 a f5, Aardappelen (groote) f 5,10 a f8,10, Aardappelen (poters) f2,60, alles per 100 K.G., Bloemkool f 14, Roode kool f 6 a f 7, Meloenen f 13, Augurken f 0,25 a f 0,45, Andijvie f 1,80 a f2,10, alles per 100 stuks, Wortelen f5,60 per 100 bos. BURGERLIJKE STAND VAN GOES. VERKOOPINGEN EN VERPACHTINGEN. VERGADERINGEN EN VOORSTELLINGEN ENZ. September: 20 Land'bouw-Bioscoop, „Deerfenis der woestijn"- MARKTBERICHT. ROTTERDAM, 19 Sept. 19&7. Vlasaanvoer4000 Groningen f 1,15 a f 1,25, wit f 0,- a f 0,—3000 geel onverkooht. 250 Blauw onver kocht. Dauwroot f Oj— a f 0, AardappelenZeeuwsche eigenheimers 14,25 a f4,75, blauwe f5,50 a 16, bonten f 5,50 a f 6, Ajuinaanvoer gering. Groote zomerajuin f 0,a f 0, Winterajuin f 0,f 0,Pootajnin f 2, f 0,Maltha f 0,f 0,Zaai f2,70 a f2,80, sjalotte f 0,a f 0, extra f 0,a f 0,egyptische f 0,a f 0,beste f 0,a f 0,prima f 0, f0,— per 100 K.G. Granen buitenlandsche, prijshoudend. Meel f 19,25 a f Mais mixed f 0, a f 0,Haver Canada f 12,50 a 1 0, Mais Laplata f179. Binnenlandsch^r Tarwe f 10,a f 15, Rogge II,a 12,— Haver 10,a 12, G«erst Chevalier iï 12,a 12,50 Wintergerst a Kanariezaad n a Karwijzaad 30,a 32, Boekweit 13,75 a y Koolzaad 19,a 21, Mosterdzaad (geel) 25,a 26, Maanzaad (blauw) 40,a H 42, Lijnzaad (voer) 16,a 18, Erwten 20.— a 25,-50 VARKENSMARKT. Varkensaanvoer 1173, eerste kwaliteit f 0,65 a f 0,67 tweede f 0,60 a f 0,63 derde f 0,54 a f 0,58 zouters f 0,a f 0,export f 0,64 a f 0,66. Handel redelijk. ADVERTENTIËN. De Notaris JOH. PILAAR te Goes, ear op DINSDAG 4 OCTOBER 1927, des avonds om 8 uur iin „de Prins van Oranje", ten verzoeke van die Erven van den heer G. VERBURG publiek verkoopen bestaande uit te Goes, gunstig gelegen aan dien Oost- wal, het Schotje van Armoede en het Groene Wcidje, groot 46 A. 87 c.A., zeer geschikt éls (bd-üwterrein. Te veilen eerst in die volgende perceel*®: 1. HUIS, SCHUUR EN MOES- GROND (Zuidelijk deel), groot 8 aren 76 centiaren. M 2. MOESGROND (middendeel) 16 aren 20 centiare®. 3. MOESGROND (Noordelijk MET BERGPLAATS, 21 are® 91 centiaren. Daarna in combinatiën en in massa. Perceel 1 is onverhuurd'; peroeeL en 3 zijn in huur bij C. en L. Corsfanje,, tot 31 December 1927. Bezichtiging Dinsdags, Donderdags en Zaterdags namiddags van 2—4 uur.

Goessche Courant | 1927 | | pagina 3