Stadsnieuws Spurt Binnenland batig saldo van f 433,87, daar de ont vangsten beloopen f 1760,19 en de uitga ven f 1326,32. De gemeenterekeoiing 1926 werd' vooir- loopig vastgesteld op een bedrag van f39.220,12 aan ontvangsten en f 38.874,05 tyi aan uitgaven, dus met een goed slot van f 346,06Va. Ten laatste besluit men aan N. Pries ter Wz. f21,14 terug te betalen, daar dit bedrag do oir hem te veel is betaald aan pacht. 's Heer Arendskerke. Vrijdagvoormid dag kwam de raad dezer gemeente onder voorzitterschap van den burgemeester in openbar© zitting bijeen. Tegenwoordig 9 leden en de secretaris. Afwezig de heer J. J. de Jager met, en de heer van Gorsel zonder kennisgeving. Na opening der vergadering deelt de voorzitter mede, dat de door deze ge meente over 1928 te storten bijdrage voor de Gezondheidscommissie te Goes ter be strijding harer uitgaven is vastgesteld op f 182,93. Daarna biedt de voorzitter aan het verslag van den toestand dezer ge meente over het jaar 1926. Verder worden achtereenvolgens be handeld verzoeken van C. Rijk, J. Roo- ze, A. J. van Hoorn, M. Huizen en M. dè Keijzer, om eene tegemoetkoming in de kosten bedoeld in art. 13 der Lager Onderwijswet 1920. Met algemeene stem men wordt besloten aan adressanten voor elk hunner Leerplichtige kinderen eene te gemoetkoming toe te kennen van f25, per jaar. Op het verzoek van de commissie voor Ziekenhuisbelangen te Goes, om subsidie voor een 24-üremdienst voor de telef oon op het kantoor te Goes, wordt overeen komstig het voorstel van B. en W. met 5 tegen 4 stemmen besloten met ingang van 1 Januari 1928 tot wedèropzeggens een subsidie te verkenen tot een maximum bedrag van 2 cent per inwoner. Tegen stemden de heeren Lindenbergh, Sandee, Vermue en de Putter. Naar aanleiding van een verzoek van de ouder commissie van de openbare la gere school te 's Heer Arendskerke (Oud dorp) om herhaiings- of vervolgonder wijs, wordt op voorstel van B. en W. met algemeene stemmen besloten over te gaan tot het instellen van cursussen voor vrij vervolgonderwijs voor niet meer leer plichtige kinderen en worden B. en W. gemachtigd de regeling van dat onderwijs nader voor te bereiden en den raad te zijner tijd! ter vaststelling voor te dragen. Een verzoek van het bestuur der R.K. school te Noord-Kraaijert om de benoo- digde gelden te verstrekken voor aan sluiting aan de Waterleiding en het aan brengen van een closet-inrichting in dè R.K. Bijz. Lagere school te Noord- Kraaijert, wordt ingewilligd. Aan B. J. Glerum wordt op diens ver zoek afschrijving van schoolgeld verleend wegens vertrek uit dè gemeente, tot een bedrag van f 0,21In behandeling komt thans een schrijven van den Raad van Bestuur van de N.V. P.Z.E.M., betref- f einde garantie-overeenkomst voor levering vain electrischen stroom. Naar aanleiding van het schrijven wordt met algemeene stemmen besloten in beginsel te besluiten tot electrif icatie der gemeente, onder voor waarde echter, dat een bevredigende op lossing worde gevonden met de bestaande Coöperatieve Vereeniging voor Electri- sche Verlichting te Nieuwdorp. Teneinde de raadsleden in de gele genheid te stellen daarnaar ter plaatse een onderzoek in te stellen, wordt een voorstel vain B. en W. om de rooilijn voor te bouwen huizen aan den Nieuwen Kraaijertschen dijk vast te stellen op 12 M. uit dè as van den weg, aangehouden. Verder wordt besloten de drinkwater leiding door tev trekken tot het station Noord-Kraaijert, waarvoor door de ge meente 's Heer Arendskerke gedurende 10 achtereenvolgende jaren een garant.© moeten worden betaald van f 150, per jaar. Alsnu komt ter tafel de rekening en verantwoording van de Gezondheidscom missie Goes, dienst 1926, welke wordt goedgekeurd. Eveneens wordt goedgekeurd een door den ontvanger o ver ge legden staat van nog te verhalen posten van de hondenbelas ting 1926 tot een bedrag van f 6, Daarna wordt de gemeenterekening over 1926 aangeboden. Tot leden van de com missie tot onderzoek worden benoemd de heeren: de Vlieger, Vermue en Lin- dienbergh. Ter fine van onderzoek van dè rekeningen der in deze gemeente be staande armbesturen worden benoemd de heeren: van Gorsel, Sandèe en Schipper. Nadat nog eene wijziging in. de ge- meentebegrooting voor 1927 (kapitaa.- dienst) was aangebracht, wordt overge gaan tot het onderzoek van de geloofs brieven van de ge- en herkozen raads- ledèn. Na deze waren gesteld in handen van een commissie van onderzoek, be staande uit de heeren: Lindenbergh, Oud- kerk en Sandee, wordt de vergadering een oogenblik geschorst. Na opheffing der schorsing, rapporteert c!e commissie dè geloofsbrieven van al de» ge- en her kozen raadsleden ie hebben nagezien en in orde bevonden en wordt op advies dézer commissie met algemeene stemmen tot hunne toelating besloten. Na afdoening van de punten der agenda richt dè voorzitter zich tot den heer de Putter, die straks in den nieuwen raad niet zal terugkeeren. In hartelijke be woordingen daaltt de voorzitter den heer de Putter voor al hetgeen hij voor d© gemeente heeft gedaan, waarop de heer dè Putter de voorzitter, de raadsleden en den secretaris dank zegt voor de aan gename samenwerking en dè vriendschap steeds van hen ondervonden. Bij de rondvraag verzoekt de heer Lindenbergh opruiming van de losse keien die langs den Ankerveerschen dijk lig gen en voor voetgangers gevaar voor vail- len opleveren. De heer van den Dries vraagt de putten te laten didhtietai in den toegangs weg tot het spoorwegstation Noord- Kraaijert. De heer Sandee betoogt de wensche- lijkheid nu daarvoor zeer geschikte berg plaatsen aanwezig zijn, het brandspuit- huis en het arrestantenlokaal op het dorp Nieuwdorp, op te ruimen. Ook spreekt de Sneer Sandee de wemschelijk- heid uit verandering te brengen in de urinoir, staande op het plein te Nieuw dorp. In verband met die onlangs op de hofstede van M. van Stee plaats gehad hebbende brand, geeft de heer Schipper :n overweging, dat de brandmeesters en verdere betrokkenen op de hoogte worden gesteld van de ligging der brandkraneo, terwijl hij en de heer Lindenbergh vra gen of het niet wenschelijk ware dat een nieuwe verordening op de brandweer werd vastgesteld. Krabbendijke. Ds. J. C. Neelemaas van Eikerzee hoopt Zondag 18 Sep tember dès middags zijn intrede te doen te Krab bendijke, na des morgens bevestigd te zijn door Ds. G. A. van der Hooft te Overschie. Wemeldinge. Donderdag hield de Pro vinciale Zeeuwsche Bakkersbond zijn jaar- lijksche algemeene ledenvergadering. Dit maal te Wemeldlnge in hotel Smits. Uit alle deelen der provincie waren de bak kers en bakkersvrouwen naar deze ge meente opgekomen. Namens dè ontvan gende af deelingen, de af deeling Oost- en en. West-Zuid-Beveland, opende de heer J. de Jonge, voorzitter der Westelijke afdeeling, te Ellewoutsdijk, deze vergade ring. Spr. verwelkomde alle aanwezigen, w.o. wij opmerkten den burgemeester dier gemeente, de heer F. Wabeke Azn., en dien heer G. J. Bokhorst, secretaris van den Ned. Bakkersbond. De heer P. Lin denbergh Azn., wethouder dier gemeente, had bericht van verhindering ingezonden. Vervolgens nam de voorzitter van den Provincialen Bond, de heer Chr. J. de Wolff, te Middelburg, de leiding der ver gadering over, en gaf in een uitvoerige rede een overzicht van hetgeen door den bond in het afgeloopem jaar is verricht. Voornamelijk betoogde spr. het geven en volgen van goed vakonderwijs, aantoo<- nendie dat juist goed onderlegd personeel de eisch is, die bakkers in achting van de etende burgerij meer nog dan nu het geval blijkt te zijn, te doen verhoogan. Nadat ververschingen werden aangeboden, ver kreeg de burgemeester het woord. Spr. verweJkoomde de aanwezigen namens het gemeentebestuur, en bracht in een zeer luid toegejuichte redie, welke vooral ge kruid werd door geestige annecdoten de bakkers vooral, bij dat zij moeten beden ken dat bakkers ook burgers zijn, en een voorname taak bezitten, die burgers te hel pen voeden en opvoeden. Tijdens de huishoudelijke vergadering werd onder leiding van den burgemeester e.a. door die dames een wandeling door de zeer "fraaie, aan natuurschoon zoo rijke gemeente gemaakt, en werden o.a. de n eu- we sluiswerken, welke haar voltoo ing na bij zijn, en de vliedberg bezichtigd. Ook werd nog in de zeer mooie kweekerij van dhr. J. A. Domimicus een kijkje genomen. Vervolgens werd' een autotocht gemaald van Wemeldiinge over Ierseke, Schone, Biiezelingschen Ham tot 's Gravenpolder, Zwaakscbe weel, Nisse, Heinkenszaod, 'sHeer Arendskerke, 'sHeer Hendriks- kinderen, naar Goes, waarna in hotel Prins van Oranje onder genot van muziek gegeven door het Nuts-ensemble te Ierse ke het diner, aangeboden door de Beve- landsche af deelingen, werd gebruikt. Na afloop daarvan werd nog onder leiding van den secretaris van den Ned. Bakkersbond voornoemd, de interessant© bakkersfilm, welwillend voor dit doel door den heer H. J. Doeleman te Zierikzee afgestaan, ver toond. Zaterdag is de 84-jarigen Van IJsseldijk overleden aan de gevolgen van het Donderdag j.l. overkomen auto-on geval. Benoemd. Tot secretaris der gemeente Poorte gaal is benoemd de heer K. van Es, commies 6er secretarie alhier. Concert. De „Symphonic" zal Woensdagavond een concert op dè Markt geven. Het pro gramma luidtThe girls of America, march, J. Mahlon Dugamne; Leichte Ca- vallerie, ouverture, Fraoz v. Suppé; Bal let Egyptien, A. Luigina; Czardas No. 1, Gust. Michiels; Pauze; Ouverture Ro- mantique, Kcler Béla; Trovatore, pot pourri, G. Verdi; Marchen aus All-Wien Walzer, C. M. Ziehrrer; Finale. Voetbal. GOES I—WITTOECK (Breda) 4—3 Zondag j.l. speelde Goes tegen de ver- eeoiiging „Wittoeck" uit Breda. In deze vereeniging speelde een vroegere Goes- speler medé, n.l. de heer M. Schipper, thans commies op dè suikerfabriek ^Wit toeck" te Breda, en op initiatief van genoemde Schipper was deze wedstrijd vastgesteld. Hoewel het wel ©enigszins te warm was om te voetballen, heeft deze wedstrijd van begin tot het einde een spannend verloop gehad Voor dè rust gingen de partijen goed tegen elkaar op en 't bleek al gauw, dlat er eeniige goede schutters in de Wittoeck- vooïhoiedè schuilden, zoodat de Goes- keeper vrij moeilijk werk kreeg te ver richten. De Goes-achterhoede kon echter met vedhinderen, dat Wittoeck nog voor de rust een 20 voorsprong verkreeg. Na de rust pakt Goes terstond flink aan en dè Goes-|midd|envoor, die dien middag goed op dreef was bracht met een schitterend' schot den stand op 21. Daardoor ©enigszins aangemoedigd kwam Goes geducht opzetten, en vooral dè linkervleugel speelde prachtig, waar door de linksbinnen reeds spoedig de par tijen op gelijken voet bracht 22. Goes is in deze pericde 't meest in dien aanval, doch ook keeper Schipper wordt af en toe op de proef gesteld). Daarna komt de bal bij de Goes-links- buiten, deze zet goed voor, waarna den in buitenspel staanden rechtsbinnen geep moeite heeft om. te doelpunten, en alzoo Goes de leading te bezorgen 32. Wittoeck blijft echter fanatiek aan vallen en de Goes-achterhoede krijgt het kwaad te verantwoorden, hetgeen echter naar beboeren geschiedt. Bij een dier aanvallen schiet de links binnen van Wittoeck imieens op deel, de bal springt voor doel, en met effect rolt dè bal in 't Goês-doel 33. Thans wondt er om het w innende punt gestreden, en eindelijk na een center van Emiïianeel heeft Lakkó succes, en brengt dè stand alzoo op 43 voor Goes, waar mede het einde komt. Ernstige trambotsing. De „Crt." schrijft: Omstreeks kwart voor één gistermiddag naderden in tegenovergestelde richtingen te Laren, ter hoogte van dè villa „Groe- nendael" twee tramtreinen der 'Gooische Stoomtram. Hier ligt enkel spoor, zoodat het duidelijk is, dat een der trams zich voortbewoog op een traject, dat zij niet berijden mocht. De chef van Laren had order gegeven, dat de tram, bestemd voor Amsterdam, kon vertrekken met de toe- Lichting, dat verderop bij de „Gooische Boer" gewisseld moest worden. Doch ook de chef te Muiderberg had een tram la ten vertrekken en deze had order gege ven, dat met den tegenkomen te Laren moest worden gewisseld. Deze tegenstrijdigheid in de orders maakte het mogelijk, dat op de zooevcn genoemde helling en wat véél erger is juist in de bocht van dien rijksstraat weg de trams elkaar naderden. De tram uit Naarden was samengesteld uit de loco motief en vier personenwagens, namelijk een groot open rijtuig, een dicht rijtuig en vervolgens twee dichte wagens van zwaar der model. Daarentegen had de tram, wel ke uit Laren vertrokken was, met het oog op de helling, twee machines; verder vijf personenrijtuigen, welke laatste van het bekende kleine, ranke type op draaibare onderstellen waren. In laatstbedoeld© tram zaten slechts een paar reizigers, om dat het verkeer in. de richting van de hoofdstad op dat uur nooit zoo druk is; eemigszins anders was het echter gesteld met de tram, welke de helling afkwam. De groote open wagen achter dè machine telde naar schatting omstreeks zeventien a twintig personen, terwijl ooit in de geslo ten rijtuigen zich vrij veel passagiers be vonden. Na de botsing waren tusschen den chaos van hout en ijzerwerk en onder het grim mige ijzeren monster, de menschelijke li chamen te ontdekken. Roode droppels kleurden het wit van het versplinterde hout en aan dè situatie der lichamen was te zien, dat menschelijke hulp Kier te laat zou zijn. Met loffelijken ijver hebben dè drie machinisten, de drie stokers, de con ducteurs en voorbijgangers een zoogenaam- dè „Jack", dat is een hefwerktuig, dat op alle locomotieven aanwezig is, genomen en dit onder de machine geplaatst. Het ge vaarte, dat even als de beide andè're ma chines 16 ton weegt, werd zoo hoog opge vijzeld, tot het zijn evenwicht verloor. Sis send kantelde de reus cn met een hevige plof viel hij met den zijkant op de straat steeoen. Zoo kon men die beide lichamen dei1 beide slachtoffers benaderen; men be spare ons de details. Genoeg is te we'en, dat zij afgrijselijk verminkt waren en dat dè kwetsuren van dien aard zijn geweest, dat de dood oogeiiblikkelijk moet zijn in getreden. Ook werden twee personen be vrijd, wier wonden van dien aard waren, dat weinig hoop meer omtrent liet leven dier oogelukkigen te koesteren viel. Zij zijn dan ook na hun verlossing spoedig bezweken zocdat binnen een uur na. het ongeval reeds vier dooden te betreuren vielen. De treurige lijst, zooais die gisteravond in het bezit was der politie 'te Laren ziet er als volgt uit: Gedood. Een dertigjarig persoon Schrander ge- heetem en wonende Valerius straal 203, wel ke jongeman in het ziekenhuis"overleed; dè 33-jarige Emanuel Lisser, wonende Laingsnekstraat 9, te Amsterdam; zijn echtgenoote Jeanne'.te Lisser- Vischschraper; hun 5-jarig dochtertje Margare ha Lis ser. Zwaar gewond: Nico Lisser, oud' 9 jaar; Annie Hybeek, Duitsche van geboorte; Mevrouw Wevers, wonende te Amster dam; Juffr. Wevers, wonende te Amsterdam. P. N. v. d. Berg, wonende aan de Over zijde van het IJ te Amsterdam. De toestand der vijf patiënten is zeer ernstig. Lichtgewonden Onder de vele lichtgewonden, wier aan tal nog niet is vast te stellen, bevonden zich M. vein Noort, conducteur der tram, wonende te Naarden, wiem een vinger en een duim werden geamputeerd. D. J. van den Berg, machinist die thuis gekomen, zich plotseling onwel gevoelde. Er werd een dokter geroepen, d:e inwen dige kneuzingen constateerde. Het verveer naar een ziekenhuis werd verboden, ter wijl den getroffene geen verhoor door de politie mocht worden afgenomen. Jacob Mulder, machinist wonende te Hilversum. Deze werd aan het hoofd ge wond en kreeg lichte kneuzingen a?n armen en rug. Hui'b. v. d. Berg, machinist, woonachtig te Laren, werd aan den schouder gekwetst. Juffr. Nijbraken te Amsterdam, Hee rengracht 133, werd licht inwendig ge kwetst. P. Duf our, Groote Kattenburgerstraat 86 te Amsterdam, inwendig gekneusd. Verder werd nog een aantal patiënten behandeld, wier namen niet bekend zijn. De Koningin en de politie. Toen Koningin Wi.helmipa Vrijdag avond1 te Oslo arriveerde, kwam het tot een zeer pijnlijk incident. Daar de Konin gin incognito reisde varen geen autoritei ten ter begroeting aanwezig. Voor de goe de orde bewaakte de politie echter den uitgang, waardoor H. M. verwacht werd. Zoindèr met dezen maatregel bekend te zijn, passeerde de Koningin met de overige reizigers den gewonen uitgang. Toen zij buiten het station gekomen het afgezette gedeelte wilde betreden werd LI. M. door den politiechef op brute wijze teruggewe zen. Lachend voldeed H. M. aan het be vel van den politie-ambtenaar. Toen deze bemerkte welk een blunder hij gemaakt had, was hij zoo uit het veld geslagen, dat hij geen orde meer onder de opdringende menigte kon houden. De koningin was daardoor genoodzaakt :n haar slaapwagen een goed heenkomen te zoeken, doch ook daarheen volgde haar dè menigte, die miet de neuzen tegen de ruiten gedrukt, de bewegingen van H. M. volgde. Tenslotte mocht het de versterkte politiemacht gelukken de Koningen te be vrijden. Ambtenareninbu rgerklee ding Wij lezen in „De Kampioen'' Reeds vele jaren lang heeft onze bond er bij dè regeering op aangedrongen, diat de ambtenaren der invoerrechten van ambts kleeding voorzien zouden worden, zooals dit in alle andere landen van Europa ge schiedt. Telkens ontvangen wij klachten, dat automobilisten, zoowel vreemdelingen als Nederlanders, in de grensstreken aange houden worden door personen, die op geen enkele wijze als rijksambtenaar kenbaar zijn en dus niet als zoodanig herkend wor den. Daar die ambtenaren bevoegd zijn van haar vuurwapenen gebruik te maken, wan neer een voertuig op hun bevel niet stopt, zou dit tot zeer ernstige gevolgen aanlei ding kunnen geven. Onze aandrang heeft jaren geleden al thans dit gdevolg gehad, dat de douane ambtenaren voorzien zijn van een rood!- wit-blauw vlaggetje, met het opschrift „Douane", hetwelk zij ais zij auto s willen doen stoppen, moeten ontplooien. Daargelaten dat dit kenteeken wel heel gemakkelijk na te maken is, bestaat het bezwaar, dat men die vlaggetjes dik wijls neet ziet, hetgeen dian allerlei on aangenaamheden kan veroorzaken. De zaak is nu echter ttög ernstiger ge worden, nu, in verband met de wegenbe lasting ook de ambtenaren der directe be>- Las timgen dè bevoegdheid hebben gekre gen om auto's te doen stoppen. In verband hiermede hebben de bestu ren van dèn A.N.W.B., K.N.A.C. en K.N.M.V. zich onlangs weel] tot den mb nis ter van financiën gewend' om er op aan te dringen, dat hlle ambtenaren uniform zullen dragen. De inbrekèr en de wijn Zaterdagochtend vond de dienstbode van den heer L, M. f,e Delft, toen zij de huiskamer binnenkwam, daar tot haar groote ontsteltenis een man in diepen slaap gezonken in een clubfauteuil. Naast den stoel stond een ledige wijnflesch, en de man had een volle fiesch wijn in den arm. Op een tafeltje naast den stoel lag .een ledige portefeuille van den heer des huizes. De dienstbode waarschuwde de politie, die den man arresteerde. Het bleek (te zijn de 60-jarige M. uit Amsterdam, een oude bekende van de justitie. Hij had zich toegang verschaft door verbre king vau een ruit en eeu gazen hor, is naar den kelder gegaan en heeft daar den wijn meegenomen Vervolgeus is hij weer naar boven gegaan en heeft in de huis kamer een schrijfbureau1 verbroken en daaruit de portefeuille weggenomen, welke geen geld bevatte Vervolgens heeft hij het zich gemakkelijk gemaakt en een van de flesschen wijn aangesproken Blijkbaar daar niet tegeu bestand, ?él' hij in slaap gesukkeld. Onregelmatigheden? Van alle kanten in den lande worden protesten gemeld tegen de wijze waarop de jongste verkiezingen hebben plaats gehad. Het ergste geval is wel dat te ardenburg in Zeeland, waarmee, zooals gemeld, de justitie zich'^zelfs heeft be moeid. Nu zijn er ook weer in Oen (leider protesten opgegaan. Daar hebben J. Tiessen en anderen eveneens bezwaar gemaakt Fgen de toelating van de ge~ kozen verklaarde leden van den gefoteu- eraad. Adressanten beweren op grond van door kiezers gedane mededeelingen, dat op lijst 8 op de candidaten Verhoef en Van der Wal meer stqmmen zijn uitge bracht dan liefc officieel proces-verbaal van de stemming aanwijst. De gemeente raad heeft hun verzoek om tot een nieuwe telling der stembiljetten over te gaan af gewezen, omdat het slechts vage mede deelingen bevatte en door geen enkel be wijs gestaafd was. Thans hebben adres- santeu zich met gelijk verzoek gewend tot ged. staten van Noord-Holland. Als de vriend weg blijft! Donderdagavond zat een meneer van den 8chiedamschen Singel te Rotterdam in een café in de Weste Wagenstraat aldaar. De omstandigheid, dat de con an ten, welke hij bij zich had, niet toerei kend waren om de vele consumpties te te" betalen, verontrustte hem "niet, omdat een vriend, die altijd goed bij kas was, hem had beloofd dien avond in het café te komen. Een kleine leening zou alle moeilijkheden uit den weg ruimen. Het uur, waarop de vriend zou komen, naderde, was er en verstreek, maar de vriend bleef uit. *Ken half uur verliep, een uur, vijf kwartier verstreken, maar de vriend>kwam niet. Het werd den bezoeker nu toch wel wat bang te moede en hij keek van de deur, van de deur naar de klok en dan weer in zijn portemonnaie. Maar boe dik wijls hij ook telde, het bedrag bleef beslist te laag. In arrenmoede bestelde hij toen nog maar eens wat Hij kwam toch geld te kort en of het nu veel of weinig was, dat kwam op hetzelfde neer. Het werd 'later en later en de eenzame bezoeker werd steeds somberder. De vriend zou nu zeker niet meer komen en het verteerde bedrag was iiimiddels;1 bedenkelijk hoog geworden Het werd „hoogste tijd* en de kellner kwam om af te rekenen. Toen volgde het verhaal van den vriend die niet was gekomen, van het geld, dat er evenmin was en ten slotte bood de be zoeker aan. zijn hoed in pand le geven. De kellner hechtte geen geloof aan het verhaal en met volkomen minachting voor de waarde van het hoofddeksel sprak hij als zijn stellige meening uit, dat de me neer bet er op bad toegelegd, een heelen avond gratis te drinken. Met zulke klan ten had men liever niet te doen. De keil- ner wilde zijn woorden van een krachtig gebaar vergezeld doen gaanf Het gebaar vond zijn einde evenwel op het gezicht van den bezoeker en de kracht had den onderkaak gebroken. De bezoeker is in het ziekenhuis verbonden. Tegen den kellner is proces-verbaal opgemaakt. Een vaste luchtverbinding? Naar de beer A. Plesman, de directeur van de Koninklijke Luchtvaart Maat schappij dezer dagen in de rede, die hij voor de radio over de luchtverbinding met Indië beeft gehouden, heeft meege-

Goessche Courant | 1927 | | pagina 2