Sport Stadsnieuws Binnenland jongens aan de overzijde van de Vis- scher shaven aan wal te zetten, waarna de „zeelieden in den dop" aan de veront ruste ouders konden worden afgegeven. Dat allerlei fantastische verhalen onder wachtende menigte de ronde deden, laat zich wel begrijpen.' De buurtspoorwegen in Zeeuwsch- Vlaanderen. De heer Drop, lid van de Tweede Kanier, heeft aan de minister van bui- tcnlandsche zaken en van waterstaat de volgende vragen gesteld: 1. Willen de ministers doen nagaan, wat er waar is van de berichten, dat de Nationale Maatschappij van Belgische Spoorwegen, voornemens is buurtspoorwe gen, on. den spoorweg GentTerneuzen, van de particuliere maatschappij (en) over te nemen? 2. Zijn de ministers niet van oordeel, dat het belang van een behoorlijk grens verkeer, speciaal in Zeeuwsch-Vlaande ren, zoo groot is, dat tijdig overrlèg tus schen ,Nederlandsche en Belgische spoor wegen 'gewenscht is? 3. Zijn de ministers bereid, dat over leg te bevorderen en mag er op worden gerekend, dat een behoorlijk spoorweg verkeer, ook daar, waar dit thans op Nederlandsch gebied geleid wordt door buitenlandsche maatschappijen, door daar toe te nemen maatregelen verzekerd zal zijn. Nederlandsche Christen Vrouwenbond. Gisteren en heden houdt de Ned. Chris ten Vrouwenbond zijn jaarvergadering te - Middelburg. Nadat gisterenmiddag dè tal rijk opgekomen leden een tocht met toe- rmgcars en autobussen door een groot deel van Walcheren had gemaakt, werden *zij te 5 uur' ten stadhuize door het ge meentebestuur officieel ontvangen, in de raadzaal, die zij bijna geheel vulden. Ter begroeting waren aanwezig de burgemees ter. wethouder On der dijk, de gemeente secretaris en de raadsleden, mevr. Weijl, mevr. de Graaf en de heeren v. d. Beke Calienfels, Hondius en Vertregt. De burgemeester heette de dames har telijk welkom in Zeeland, en- speciaal te Middelburg. Des avonds half acht had door de af deelingen Middelburg, Viissingen, Ter- neuzen en Goes een begroetingsavolnd plaats in de groote achterzaal van de sociëteit St. Joris, die nog veel te klein bleek om alle afgevaardigden en de leden van de afdeelingen in Zeeland te be vatten. Hedenmorgen werd door de dames on der leiding van den heer Chr. Hondius, een rondgang door de Abdij-gebouwen gemaakt. Te half elf ving in St. Joris de jaarvergadering aan. Een excursie. Men schrijft ons uit Baarland: Vrijdag j.I. werd door oud-leerlingen en leerlingen van den algemeenen tuin- bouwcursus alhier een excursie gehouden ter bezichtiging van een en ander van den Belgischen tuinbouw. Door de wel willende medewerking van het gemeente- o es tuur van Antwerpen, hiertoe in staat gesteld, kon het zeer uitgebreide pro gramma worden afgewerkt. Bij aankomst aan de Midden-Statie te Antwerpen, werden we ontvangendoor den heer Hamelinck, beplantings-overste. Deze vestigde de aandacht op het sta tionsplein, dat een in bloemen uitgevoer de beplanting in den vorm van het front van het reusachtige station weergeeft. Eerst werd een autorit gemaakt door de omstreken van Mechelen. Hierbij werd een beeld verkregen van de belangrijk heid van de voJiegromdsteelt, in deze streek. Talrijk zijn de bloemkoolvelden, gelijkmatig bezet met een goed gewas. De- blauwachtig groene gloed op de bloemkoolvelden is niet onderbroken, men ziet geen uitvallers. Dit resultaat is een deels toepte schrijven aan de zorgvuldige selectie. Op sommige velden, waar hel hakken reeds in vollen gang was, zagen we verschillende kooien, die zich reeds verder ontwikkelden. Deze laat men bloeien en blijven staan tot de rijpheid van het zaad. Hiervoor komen alleen die planten in aanmerking, waarvan aan genomen wordt, dat ze aan alle daaraan te stellen eischen voldoen. Zoo zijn lo cale variëteiten ontstaan handelszaad wordt niet aangewend. Anderdeels wordt de goede stand van het gewas verkre gen door een zorgvuldige verpleging van de planten. De bloemkoolplantem worden in Sep tember in kassen gezaaid, in potten ver speen d, komen in October in grootere potten, overwinteren en worden eind Fe bruari met kluit buiten uitgeplaot, terwijl de minderwaardige exemplaren, niet ver der worden gekweekt. Van veel belang is ook de asperge, waarvan nu voortduren,] gestoken wordt. Ook de witlof cultuur, dij vanuit de om streken van Brussel tot Mechelen is uit gebreid, neemt een voorname plaats in. Ter plaatse wordt gezaaid, op rijen, voilevelds, soms na bloemkool, maar dan ook wel geplant. De vroegst gezaaide was reeds zichtbaar, die wordt al in September geforceerd, in de kassen. De groote hoeveelheid witlof is echter pas gezaaid. Dit geschiedt met een hand- zaai-mac'hine. (Slot volgt). Borssele. Maandag zijn aanbesteed de zinkwerken en steenbestor ting tot verde diging van den oever van den calamiteu- zen polder Borssele, tuisschen de hulp- raaien 4 en 7. Ingeschreven werd door: K. Volker te Sliedrecht f40.575, door Willem Bot te Oosterland f40.490, door A.de Bruijn te Temeuzen f 38.150, en door Jan de Vries te Heemstede f 35.438,-. Toen de vrachtrijder W. C. al hier, Dinsdag met een beladen wagen van den dijk op het havenplateau reed, nam het paard zóó snel den draai, dat een kist van den wagen schoof, waar door de voerman van zijn zitplaats werd geduwd. Met de kist viel hij tusschen paard en wagen en daar de leidsels om één van zijn armen waren geslagen, werd hij een eind meegesleurd. Eenige oogge tuigen, namen hem, nadat zij het paard tot staan hadden gebracht, bewusteloos op. Spoedig echter herkreeg hij het be wustzijn. Hij klaagde over pijnen in len denen en in een zijner beenen. De land bouwer Quist bracht hem met zijn auto thuis. De ontboden geneesheer consta teerde, dat het ongeluk betrekkelijk goed is afgeloopen. Aan rug en dij heeft de man nogal verwondingen, doch inwendig schijnt niets gekneusd. 's Gravenpolder. Maandag vergader den de ingelanden van den polder Ooster- Zwake. De rekening 1926'27 werd vast gesteld in ontvangst op f866,22, in uit gaaf op f 643,74, alzoo met een batig slof van f222,48. De begrooting 1927 '28 werd vastgesteld in ontvangsten en uitgaven op f3974,09 met een post van onvoorzien van f 173,30. Het dijkgescho'. bedraagt f6,50 per H.A., terwijl voor dijkverbetering werd uitgetrokken f3200 waarvoor een geldleening zal worden aan gegaan. De ingelanden van den polder Middcl-Zwake kwamen Maandag in ver gadering bijeen. De rekening 1926'27 werd vastgesteld in ontvangst op f2876,45 en uitgaaf op f2502,67, alzoo met een batig slot van f373,78. De begrooting 1927'28 werd vastge steld in ontvangsten en uitgaven op f5735,67, met een post van onvoorzien van f89,52. Het dijkgeschot bedraagt f8 per H.A. Voor het aandeel in de kos ten van den zeedijk van den Boonepolder werd een bedrag van f3300,uitge trokken. 's Heer Arendskerke. Tot buitenge woon opzichter bij den rijkswaterstaats dienst ter standplaats Dieren (G.), is benoemd de heer G. de Ruiter alhier, oud-leerling van den cursus voor water bouwkundig opzichter te Goes. Heinkenszand. Toen eenige buurjon gens alhier na hun dagtaak aan den dijk zaten, ontstond ruzie tusschen J. H. en M. V., waarbij M. V. zijn mes trok en H. een paar steken in den arm toebracht. Voor H. moest direct heelkundige hulp worden ingeroepen, terwijl tegen V. pro ces-verbaal is opgemaakt. Hoedekenskerke. Zondagavond is een twee-jarig kind van den landbouwer S. alhier, in een onbewaakt oogenblik in een waterput gevallen en verdronken. D>e ter hulp geroepen geneeskundige kon slechts den dood constateer en. Hansweert. De uitgaande Engelscbe zeeboot „Arizona" is dezen morgen met hoog water nabij Bath gestrand. Sleep- bootcn zijn ter assistentie aanwezig, maar kónden de boot niet meer vlot sleepen. Thans zullen ze met hoog water trachten de boot vlot te sleepen. De kommies te water Th. Heme- laar, aan boord van de douaneboot „Al batros", wordt met ingang van 16 Juni a.s. aan den wal geplaatst. Kloetinge. Wegens het niet aannemen der benoeming tot lid van den raad door W. F. K. Lenshoek en Adriaan Hoog- strale zijn door den voorzitter van het Centraal Stembureau al zoodanig benoemd verklaard W. N. van Liere en Cornells de Jonge. Met ingang van 1 Juni a.s. is de kantoorhouder der P. T. T. de heer J. de Koene alhier, overgeplaatst naar Bruinisse en is tot kantoorhouder alhier aangesteld de heer J. H. Boogert te Viis singen. Kapelie. Het bestuur 'van de veilings ver eeniging K. B. en O. te Kapelie be noemde tot voorzitter de heer H. A. Nijssen en tot secretaris de heer A. J. van Liere. Nisse. Maandag vergaderde de ge meenteraad. Alle leden waren aanwezig. Als standplaats voor woonwagens werd aangewezen de Koedijk en de Valdijk. De gemeentebegrooting 1926 werd gewij zigd tot een bedrag van f486,45. in ver band met overschrijving van eenige posten. De rekening van het Burgerlijk Armbe stuur over hét jaar 1926 werd goedge keurd met een ontvangst van f 16,916,05 en een uitgaaf van f 14.525,53Vs en alzoo een goed slot van f2390,52. Het per centage plaatselijke inkomstenbelasting werd vastgesteld op l3/i. Het verzoek der burgerwacht om subsidie werd aangehou den, terwijl het muziekgezelschap een subsidie van f50,— werd toegezegd. Ver der werd besloten ©en bedrag van f25,— vast te stellen voor plaatsing van een benzine-reservoirbij G. Bosman. De pomp zal geplaatst worden door de Con tinental Petroleum Compagnie. De gras- etten van de Nieuwe weg werden ver pacht aan L. Huijssoom voor de som van f 1,De jacht op de gronden dier gemeente werden wederom verpacht aan het jachtgezelschap voor den tijd van 2 jaar. Door B. en W. is als gemeente- besteller bij de spoorwegen benoemd G. Bosman. Ovezand. In de vergadering van het waterschap Ovezand, die Zaterdag ge houden werd, waren 18 ingelanden aan wezig of vertegenwoordigd. De rekening werd goedgekeurd in ontvang en uit gaaf op respectievelijk f 11.462,37 en f 11.139,8U/2 of 1*322,551/2 goed slot. De begrooting werd vastgesteld i:i ont vang en uitgaaf elk op f 11.090,43V2 met f 15,60 polderlasten per H.A. voor schotbare gronden en f 12.voor de vroonen. Over de aanvrage tot verhoogde suatie aan het waterschap Eliewoutsdijk zal nader overleg plaats hebben, daar alleen maar moet worden betaald voor buitengewone kosten, gedaan in verband met de uitwatering van dezen polder. Luchtvaart. Lindbergh. Na Brussel is de Amerikaansche lucht- held naar Londen gevlogenwaar men hem een ontvangst bereidde, die zoo ais hij het uitdrukte: „Erger was dan in Parijs". De koning en de prins van Wales hebben Lindbergh in audiëntie ontvangen en de eerste verleende hem de onder scheiding voor de Britsche vliegers. Na zijn bezoek op Buckingham Palace is hij naar het Lagerhuis gegaan, waar hij de gast was van lady Astor. De vlie ger maakte in een der salons kennis met eeif%e ministers en verscheidene parle mentsleden van alle partijen. Een negentig-jarige. Onder de vele veneenigimgen, die zich in de plaats onzer inwoning bevinden,, viert thans één haar negentig-jarig be staan: de af deeling Goes van de Maat schappij tot bevordering van Toonkunst. Zeker een zeldzaamheid voor een ver een! ging, vooral in den tijd nu het ver- jeriigingsleven zoo druk is. Men schreef 1837: Reeds lang werd er te Goes een gemis gevoeld aan een geregeld classicaal onderwijs in de muziek. Aan zang deed men in Goes wel, zelf bezat Goes twee muziek- en zang-onderwijzers, maar het was hun hoofd bestaan nrie1, daarvoor deed men te weinig aan deze kunst. Een der onderwijzers, was tevens koster en win kelier er bij, en de andere onderwijzer had een half dozijn betrekkingen buiten die als muziek-onderwijzer. Over het de gelijk onderwijs in de zang op de scho len, mocht men zich verblijden, maar wa ren de schooljaren voorbij, met muziek en zang was het gedaan bij de jeugd, men bleef ver achter met de zang bij andere plaatsen. Dit was nog pas duide lijk gebleken in 1832, bij de terugkomst der d.d. schutterij-, na die 10-daagsche veldtocht. De heer B. riep de burgerij zaam om onze schutterij een danklied toe te zingen in de Herv. Kerk, bij hun behouden terugkomst, men kon toen niet eens het gewenschte aantal personen vin den, noodig 0111 een koor te vormen, ge lukkig waren dio weeskinderen zoover in de muziek gevorderd, en in zoo groot aantal, dat uit deze een flink koor kon gevormd worden, deze waren het die de schutters namens de burgerij van Goes een danklied toezongen. Een drietal ingezetenen noodigden eeni ge inwoners uit tot bijwoning eener ver gadering om te spreken over de oprichting eener afdeeling der Maatschappij tot be vordering van Toonkunst te Goes, en tevens tot het oprichten eener zangschool voor de jeugd, beide voorstellen werden aangenomen en de afdeeling werd op gericht 15 Augustus 1837. Ijverig werd er gestudeerd, zoowel door de afdeeling, als door de kimidëir- zangschool. Jaarlijks werd er een uitvoering ge geven tot algemeen genoegen. Men had al heel wat jaren achter zich, toen men in Zeeland op ging richten een Provin ciaal Zeeuwsch muziekfeest, georganiseerd uit de afdeeling der Maatschappij tot bevordering van Toonkunst. Ook Goes werd lid van deze vereeoiging. En ze genoot de eer, dat het 2de Zeeuwsche muziekfeest te Goes werd ge houden op 7 en 8 Mei 1857. De feest viering had plaats in het koor dier kerk. Aan de leden-deelnemers werd vrijen over tocht gegeven per boot ViissingenMid delburgWolphaartsdijksche veer. Ver der vrij vervoer per wagen naar Goes. Op de 1ste feestdag, 7 Mei, werd uit gevoerd: Paulus, Oratorium van Men del ssh on. Op de 2de feestdag, 8 Miei, een 9-tal verschillende stukken. Dit feest, liep prachtig, had vele hoorders, en vele leden der afdeelingen builen Goes. In 1857 genoot Goes de eer de liefheb bers der zang uit Zeeland weder binnen zijn stad te zien zamen komen. Op 4 en 5 Juni 1857 had het vierde Zeeuwsche muziekfeest te Goes plaats, :n het koor der Herv. Kerk. Op den lsten feestdag werd uitgevoerd: Messias, Ora torrum, C. F. Handel. Op den 2dcn feest dag eien viertal verschillende stukken. Een aardige attentie van de afdeeling om thans, juist 70 jaar later, bijna op de zelfde data in hetzelfde gebouw, weder de Messias ten gehoore te brengen. Veel heeft deze vereen;ging gedaan lot verbe tering der zang. Moge het haar nog jaren gegeven worden de zangkunst te dienen en in 1937 haar 100-jarig bestaan op luis terrijke wijze te vieren. Oud-militairen. In een hier ter stede gehouden verga dering van oud-militairen, werd na een rede van den secretaris der afdeeling Middelburg, den heer J. Hoekstra, een afdeeling van den algemeenen militairen pensioenbond opgericht. Examen-commissie. De heer F. Maijs alhier is benoemd 111 de commissie, welke te Rotterdam be last is met het afnemen van de examens ter verkrijging van de akte van bekwaam heid, bedoeld in art. 77b der wet tot re geling van het L. O. van 17 Aug. 1878. Gezelschapsreis. Het bestuur van V.V.V. organiseert 18 Juni a.s. een gezelschapsreis naar Gent voor de leden der vereemging met huis- genooten. De prijs van het uitstapje be draagt per persoon f9,50. Nieuwe telefoon-aansluitingen. No. 321 firma D. Adriaanse, Ganze poortstraat 4; No. 322: Joh. v. Eijsden, Ganzepoortstraat 3; No. 323: F. C. A. Hoomick, Voorstad 97; No. 324: Mij. tot Exploitatie van S.S., Kloetinge, kerk plein A 169. Wijzigingen: No. 248: P. J. Clement gewijzigd, Groote Markt 22 in P. Luijk; No. 272: P. S. Verbeek gewijzigd, Sta tionsgebouw in P. J. v. d. Dries. In en uit. Gedurende de 2e helft van Mei 1927 vestigden zich hier ter stede: C. Iburg, zonder beroep, van De Bilt, Groote Ka de 30; P. J. Luijk en echtgenoote, café houder, van Schore, Groote Markt 22; A. M. Emmaneel, huisschilder, van Ter- neuzen, Zaagmolenstraat 23; J. Trimpe, los werkman, van Kloetinge, Prinses Ju- lianastraat 6; A. A. Baden, timmermans knecht, van Kloetinge, Vogelzangswege- liing 8; Joh. van Eijsden en gezin, bar bier, van Temeuzen, Ganzepoortstraat 3; J. P. Willemse en gezin, timmerman, van O. en W. Souburg, Lange Vorststraat 12; W. Renner, ambtenaar N.S., van Zwolle, Wilhelminastraat 98; P. Wes- selink en gezin, beambte N.S., van Beer- ta, Bouwplan III; G. M. Zwiierink, leerl. machinist N.S., van Roosendaal, Schen- gestraat 45; C. A. Burmanjer, beambte N.S., van 's Hertogenbosch, Schenge- straat 39; J. Bastiaans, venter, vanMaas- stricht, St. Jacobstraat 22; K. Botter en gezin, ketelwasscher N.S., van Leeuwar- deradeel, Bouwplan III; E. Huisman en gezin, conducteur N.S., van Leeuwarden, Bouwplan III; M. R. Bollongino, Wed. Weber, zonder beroep, van Leeuwardera- deel, Bouwplan III; J. de Bree en gezin, bankwerker N.S., van Viissingen, Bouw plan III; H. H. Steimmeier, coupeur, van Rotterdam, Wilhelminastraat 16; N. van Meteren, ambtenaar N.S., van £wolie, Wilhelminastraat 98; M. van der Straa- ten, Wed. L. Raspe, zonder beroep, van Middelburg, Bekhof 9. VertrokkenE. A. van der Heijde, boekhoudster, naar Wisseinkerke A 77; H. K ouwen berg, boerenknecht, naar Rog gel (L.); P. S. Verbeek, koopman, naar 's Gravenpolder A 135; Jac. de Witte, geb. Roose, zonder beroep, naar Rot terdam, Narcissenstraat 54b; C. Schrij ver, klerk kadaster, naar Rotterdam, Dha- liastraat 3c; J. Bosman, chauffeur, naar Stavenisse; B. de Vries, teeltenaar, naar 's Gravenhage, Rijswijkschieweg; J. P. van den Berge, geb. Pik, zonder beroep, naar 's Heer Arendskerke, Nieuwdorp; M. M. W. Noorcfsij, geb. Koets, zonder beroep, naar Vlaarrdingen, Eendracht- straat 56. Kantongerecht. De kantonrechter heeft veroordeeld wegens overtreding: Wapenwet: J. W. te Mariaiburg (B.) f5 8. 5 d. Bouwverordening: J. J. B. te Goes ontslagen van rechtsvervolging. Paardenwet (geen dekbewijzen vertoo rnen) M. B. te Nieuwdorp 3 maal f 10 s. 3 maal 10 d. Motor- en RijwieJwet: P. D. te Krab- bendijke, vrijgesproken. In staat van dronkenschap het verkeer in gevaar brengen: M. J. d. K. te Nieuw en St. Joosiand, vrijgesproken. StraatschenderijA. N. te Goes f 10 s. 10 d. I Eieren van wild zoeken: J. K. te Wemeldinge f 15 s. 15 d., J. K. aldaar, con berisping. Woonwagen gebruiken zonder datdaar- :n eene vergunning is opgehangen: S. L. te Eindhoven f 10 s. 10 d. Rijden met een voertuig over de wallen: A. 1. te Goes f2 s. 2 d. Venten zonder vergunning: A. K. te Bergen op Zoom f0,50 s. 1 d. Visschen zonder vergunning: L. M. te Ierseke f 5 s. 5 d., L. d. O. aldaar f 3 s. 3 d. Vischtuig bij zich hebben bij een voor hem verboden vischwater: A. v. H., F, M. en J. v. H. te Goes f 15 s. 15 d.,, uitlevering vischtuig of f2 s. 2 d. Over spoorwegoverweg te hard rijden: H. J. F. A. te Roosendaal, G. Jj P. T. te St. Maartensdijk f2 s. 2 d., B. J. S. te Goes f5 s. 5 d. Met een rijwiel niet de linkerzijde houden: J. F. J. te Goes f5 s. 5 d., P. C. D. te Kloetinge f3 s. 1 week tuchtschool. 1 Fietsen zonder bel: L. K. te 's Gra venpolder f3 s. 3 d. Met een auto voor een steiger niet ophouden: J. S. d. R. te Wissenkerke f 10 s. 10 d. 's Avonds fietsen zonder licht: J. d. L. te Wissenkerke, A. B. te Goes, J. M. te Nieuwdorp f7,50 s. 5 d. Dronkenschap: J. v. d. W. te Borssele f10 s. 10 d. Door A. v. H. en J. v. H. te Goes is hooger beroep aamigeteekend tegen het vonnis van den kantonrechter te Goes waarbij zij zijn veroordeeld wegens het bij zich' hebben van een vischtuig- nabij een voor hen verboden vischwater. V eemarkt. Ter markt van Dinsdag j.I. waren aangevoerd: 1 nuchter kalf en 56 biggen. Den Haag danst. De gemeenteraad van 's Gravenhage heeft het voorstel van B. en W. om het dansen op Zondag te verbieden met 22-20 stemmen verworpen. Een opgewonden de bat ging aan de stemming vooraf, zooals blijkt uit deze passages van het raads- verslag uit het „Vad.": De heer De Guit (r.k.)Als liet dansen werkelijk zoo slecht is, dan zou ik na mens mijn fractie willen voorstellen het ook op werkdagen te verbieden. De heer v. Duinen (s.d.): Dat moet u beneden den Moerdijk voorstellen. Dat durft u niet! De heer Guit (r.k.)Wij met ons tienen kunnen het net zoo min als de soc.-dem. met hun veertienen. En als ik wat beneden de Moerdijk te vertellen had zou ik De heer Spiesz (s.d.)Het is beneden den Moerdijk nog veel erger. De heer Guit (r.k.): Hoe weet u dat? De heer Spiesz (s.d.): Omdat ik er gewoond heb. De heer Guit (r.k.): Het is jammer, dat u er niet gebleven bent. Spreker verdedigt verder den maat regel en vreest niet voor slechte ge volgen. Die zijn ook gevreesd van tap- verbod, winkelsluiting e. d„ maar die vrees is toen niet bewaarheid. Men mist den moed om in het openbaar voor het welzijn van het volk op te .komen. De heer De Visser (c.p.): Dat geloof je zelf niet. De heer Guit (rJt.): Daar ben ik van overtuigd. Maar van de saamgegroepte linkerzijde zijn geen maatregelen te wach ten in het belang dier openbare zedelijk heid. (Gelach en beweging). Mevr. Bleumink (s.d.): Dat kunnen jullie alleen maar! De heer De Visser (c.p.): Dan moet je crimineele statistieken maar eens ver gelijken voor de zuidelijke provincies en de onze. De heer Guit (r.k.): Dat wil ik wel. Dan moet u De heer De Visser (c.p.)Dan moet je vergelijken Limburg *ee Zuid-Holland. De heer Guit (r.k.)Jawel, maar dan moet u geen vervalschte geven. Als spr. voortgaat, maar telkens stil houdt, verzoekt de burgemeester hem geen interrupties af te wachten. De heer Guit (r.k.) wenscht van der gelijke opmerkingen verschoond te blijven. (Rumoer). De voorzitter hamert en verzoekt den spreker voort te gaan zonder telkens op te hóuden om op interrupties te wachten. De heer Guit (r.k.) protesteert en wenscht de gelegenheid om uit te spre ken. (Rumoer). De voorzitter zegt, dat de heer Guit

Goessche Courant | 1927 | | pagina 2