Groote Propagandaweek voor Zieken en Zenuwzwakken. De genezing van site ziekte vindt plaats Onze geheel Nieuwe Methode ZONDER Ons doel is propaganda. Deze Leer verkondigt den volken een leer der waarheid. Is uw gezondheid geknakt? Het geheim der Gezondheid en Kracht wordt U thans aangeboden Wordt levend, sterkdrink uit den beker van het leven AARZEL NIET, GEBRUIK UW COUPON 1 Daarom kies nu, handel nu, en meldt U aan voor een nieuwe gezondheid I giftige medicijnen of kwakzalverij Voor ELKE kwaal! Geheel KQ5TE LOOS en Franco, Instituut voor Zelfgenezing Hilversum COUPON. Gratis verspreiding van Gezondheidslectuur eener GEHEEL NIEUWE METHODE. De geschriften bevatten de nieuwste ontdekkingen op geneesgebied voor elke kwaal, gebaseerd op zuiver wetenschappelijke theorieën. Zijt gij zenuwzwak gelijk deze Zijt gij radeloos, zenuwachtig, besluiteloos, angstig, schrikkerig Beeft, trilt gij, hebt gij hartklopping? Zijt gij duizelig met braken en hoofdpijn? Hebt gij hoofd-, hart-, nier-, maag-, en andere pij nen Lijdt gij aan slapeloosheid, woede-aanvallen, schrijfkramp, zwaarmoedigheid, hysterie, ziekelijke gevoeligheid Zijt gij bang in gezelschap of voor muziek? Zijt gij gejaagd, rusteloos, terneer geslagen Hinderen U de geluiden sterk Hindert U geschreeuw, getoeter, gehuil Zoo jaschrijf tijdig om de Geschriften. De re medie is onfeilbaar. In i week zenuwachtigheid. In i maand ge wone zenuwzwakte genezen, zonder hypnose, suggestie, electriciteit, handoplegging, massage, magnetisme, medicijnen, operaties of z.g. versterkende middelen. Eenvoudig, snel, grondig Zij openbaart aan de lijdende menschheid een geheel nieuwe geneeswijze ééne die werkelijk geneest, met middelen die be.-Jist onschadelijk zijn Zij leert haar de ware oorzaken barer ziekte kennen, en dat zij chronisch ziek blijft door oude methoden Zij leert waarom er voor een klein aantal ziekten meer dan 20.000 verschillende medicijnen bestaan, waarvan de meeste giftig. Zij leert waar om deze medicijnen niet genezen en ook niet kunnen genezen. Zij bestrijdt het medicijngfkwakzalver van iedere richting. Zij hield tienduizenden lijders er bijtijds van terug, zich te laten opereeren. De Nieuwe methode bespaart hooge medicijnrekeningen, kostbare ver pleging, etc., en voorkomt chronisch lijden De Geschriften onzer Leer brengen, in elke stad, dorp of gehucht, waar maar een postbode komt VOORLICHTING, GENEZING* VOORSPOED, GELUK. Zijt gij radeloos gelijk deze? Hoe hopeloos is de uitdrukking van den man die zijn genezing baseert op het gebruik van schadelijke medicijnen, doch daarmede zijn levenskracht vernielt. Hoe opgewekt en frisch is hij die zijn gezondheid in stand houdt door onze leer. Onderzoek eens, waarmede gij Uw gezondheid vernield hebt en lees de Geschriften, dan zijt gij reeds voor een deel genezen. Tien minuten per dag en gij wascht uw lichaam schoon van de symptomen en binnenkort zal de donkerste physische nacht in schitterend gezondheidsdaglicht veranderen. Man en vrouwUw ideaal, gezondheid verkrijgt gij weer, en gij zult rijker zijn dan ooit te voren. ZONDER preparaten, losse of verpakte geneesmiddelen ZONDER kanker- ef poliepverwekkende voedingsproduc ten en medicamentenZONDER verfstoffen autosug gestie, chiropractic, krachtapparaten, vermoeiende oefe ningen, urine- of sputum onderzoek, of toestel-behande ling. Gij Wbfc 'wellicht reeds veel gepro beerd ofci dezen verloren rijkdom terug te bekomen, Misschien honderden gul dens uitgegeven en nog zijt gij geen stap dichter tot Uw doel gezondheid Leer thans hoe ge U zelf kunt genezen. Wat ook Uw kwaal moge zijn, de nieuwste ontdekkingen toonen U aan^ dat gij U er snel en grondig van kunt bevrijden. Stelt U op de hoogte van de won derlijke successen onzer Geneeswijze. Denk eens ernstig ua. welke resul taten kreegt gij bij elke andere methode? Wat geelt het U, indien gij geen baat kunt vinden bij den me- dicijnarls of chirurg, water of kruiden dokter, toch met deze .methoden doorgaat en een dik sleeptouw moeizaam voort- I rekt Als anderen U niet kunnen genezen, doe het dan zelf, wij wijzen U den weg. Zijn Uw nieren of lever niet in staat vergiften af te voeren Lijdt gij aan rheumathiek Kunnen Uw Jongen het bloed niet van vergiften zuiveren Functioneeren Uw zenuwen niet naar behooren Zelfvergiftiging is de oorzaak Uwer ziekte. Let op Uw gezondheidsthermometer voor het het te laat is Zij begint met zenuwzwakte en eindigt met aderverkalking, suikerziekte, tuber culose en kanker. Onverschillig welke Uw ongemakken zijn, gij krijgt onmiddellijk prachtige uitkomsten door onze methode. Vele duizenden succesvolle gevallen zijn aan te toonen. waarbij elk ander middel faalde. Onze populaire geschriften, waaruit zieken altijd veel leeren kunnen, openbaren U verbazende waarbeden over Gezondheid zonder schadelijke medicijnen. Lees niet een, maar allen gij zult zien, dat gezondheid, succes en^geluk Uw deel kunnen zijn en zelfs hooge ouderdo.ro geen bezwaar voor de genezing is Zij zullen U toonen. boe die stralende gezondheid en levenslust te verkrijgen, die zoo weinig lieden kennen, en die toch Uw erfdeel zijn. Gemakkelijk kunt gij 15 jaar en meer aan Uw leven toevoegen. Wees nitet tevreden met Uw ziektetoestand, waarin maar geen verandering komt. Geef eene uiteenzetting van Uw ziektegeval en zie wat wij voor U kunnen doen. Ons ge- neessysteem wijkt van alle oude methoden af Deze zetten een lap in Uw gezondheidscostuum, de onze geeft U een nieuw onverslijtbaar pak vror bet leven. Gij staat thans op den tweesprong. Gezondheid of lijden Ondergang of succes en een wer kelijk genieten van het leven. Twee wegen kunt gij inslaan. Links, het dorre ziektepad dat de oude methoden U aan bieden. Gij weet en voelt het, het leidt naar den afgrond Rechts het pad der Reformleer, de gezondheidsweg als gij dezen even opwandelt staat gij in het midden van het zonnige leven Het einde, dat in zicht is, brengt U een bestaan van vreugde en genot. Aarzelt gij Uw keus te doen, dan biijft gij hoogstens wat gij zijt. Een wegwijzer is een veilig ding in liet blinde tasten is niet meer noodig. Onze leer is de beste gids in ziektedagen maar door Langs den weg der bloedsvernieuwing. Binnen dertig dagen Uw oude bloed in ruil voor nieuw, versleten zenuwen in ruil voor krachtige. Waarom, zoovele jaren ziek te loopen als een half wezen, als gij in maanden, weken, dagen, ja wellicht in uren U zelf grondig kunt herstellen? Gebruikt dus Uw verstand, schrijft ons, MAAR DOE HET NU, voor U, Uw ziek kind, familielid of vriend Aanhangers onzer Leer: vorsten, minis ers, hooge geestelijken, schrijvers, denkers, hon derden professoren. Tienduizenden authentieke dankbetuigingen uit alle standen, waaronder die van bekende Nederlandsche personen. I oor de schitterende resultaten maakt dit systeem hier te lande een punt van groote bespreking uit Duizenden chronische, opgegeven zieken riepen onze hulp niet tevergeefs in en loopen thans in de lange rij der genezenen. Indien gij gezondheid op prijs stelt; indien gij een lang en gelukkig leven verlangt, trekt dan voordeel uit onze gratis geschriften, zonder medicijnofferten tot slot, in ruil voor vijf minuten van Uw lijd Zij wijzen U den weg om de symptomen der kwaal, radicaal binnen één maand te verdrijven, en wel voor de volgende ziekten Aambeien Aderverkalking' Angst Asthma Beroerte Blaasziekte Bloedarmoede Bloeddruk (hooge) Blo ed ontaarding Borstkwaal Braken Bronohitis Darmziekte Galziekte Graveel Gezwellen Hartkwaal Ischias Jeugdfouten Jicht Kanker Kinderziekten Leverkwaal Longtering Maagkwaal Morfinlsme Nierziekte Oogzwakte Ouderdomszwakte Rheumatiek Suikerziekte Tuberculose Verlamming Vermagering Verstopping Vetzucht Vrouwenziekten Waterzucht Zenuwachtigheid Zenuwzwakte Zenuwpijnen Zoo gij aan een der bovenstaande kwalen of ziektetoestanden lijdende zijt, geef ons dan eene uitvoerige omschrijving van Uw geval, liefst in de kleinste bijzonderheden. Gij ont- vangt dan niet alleen gratis en franco de Gezondheidsgeschriften, maar wordt bovendien m de gelegeuhe d gesteld om Uw toestand kosteloos te laten onderzoeken Uit bet rapport ónzer Geneeskundige Oommissie zult U binnen acht dagen vernemen of Uw kwaal bij ons Nieuw Zelfgeneessysteem baat zal kunnen vinden De afwikkeling geschiedt op discrete wijze, in gesloten brief met blanco couvert ZoriDER ëemige verplichting uwerzijds, deze uitvoerige gezomdheidsgeschriftem. Hierlangs afknippen 1 Hierlangs afknippen 1 Deze Coupon is 8 dagen geldig, dus tot 6 Juni 1927. Goesche Courant. Instituut voor Zelfgenezing te Hilversum. Mijne Heeren. Overeenkomstig Uwe aanbieding gelieve U gratis en franco te zendende geïllus treerde Gezondheidsgeschriften Uwer geheel Nieuwe Methode, zonder eenige verplichting mijnerzijds. Verder wensch ik gebruik te maken van Uwe offerte om kosteloos mijn ziektegeval door Uwe Geneeskundige Commissie te laten onderzoeken, teneinde vast te stellen in hoeverre Uwe methode daarin verbetering kan brengen. Ik sluit eene volledige omschrijving mijner ziekte (of zwaktetoestand) ter behan deling bij, op voorwaarde dat het onderzoek zonder kosten, zonder verbinding en onder de stipte geheimhouding zal plaats vinden. Naam Aard der kwaal StraatPlaats - (Naam en adres s.v.p. duidelijk invullen.) Den uitgeknipten Coupon met omschrijving ziektegeval in gesloten enveloppe franco als brief aan ons op te sturen. Voor slechts één postzegel zal U een geneessysteem worden geopenbaard, dat reeds aan tienduizenden de Levenslust en Arbeidskracht heeft teruggegeven.

Goessche Courant | 1927 | | pagina 4