Uit den Westhoek ProVincieDieuWs Stembus-V errassmgen. Dat de verrassingen de wereld niet uit zijn. is dezer dagen gebleken bij de indie ning van de candidatenlijsten voor de ge meenteraadsverkiezingen. De algemeene verwachting wks„Er zullen vijf mede dingers op het politieke tapijt komen", en zie, onverwachts schoten er nog twee uit de Kerkstraat de steile trappen van het stadhuis op. De staatkundig-gerefor meerden en de vrijzinnig-democraten wil den ditmaal niet achter blijven. Wie de voor de statenverkiezing in Goes uitge brachte stemmen heeft nagegaan zal deze vermeerdering der zetel-sollicitanten eenigs zins zonderling vinden, daar kans op suc ces al bij voorbaat is uitgesloten. Nie mand kan dit trouwens beter weten dan de bedoelde partijen. Dat een van de twee het zeer goed weet, n.l. de V. D„ blijkt uit den naam van den naar voren gescho ven candidaait, die door z'n maatschappe lijke positie nooit voor het raadslidmaat schap in aanmerking kan komen. Van een serieuze mededinging naar een zetel is hier dan ook geen sprake, de indiening der twee onverwachte lijsten is louter ëen demonstratieve uiting jegens de naast ver wante partijen. De V. D. gunde den Vrij heidsbond (met wie voor den gemeente raad! samenwerking is gezocht) de stem men niet, en evenmin lustte het de V. D. de roode broeders op den politieke ladder te helpen klimmen. Dan liever de voorkeur gegeven aan het waardeloos maken van een aantal stem men, en het risico geloopen, dat de recht- sche partijen bij de finale hiervan zouden profiteeren De tweede verrassing -bracht de lijst der r.k. door haar groepeering. Men heeft hierover reeds in de kolommen voor in gezonden stukken kunnen lezen. Daarin is niet gezegd, dat het abattoir met een en ander uitstaande had. Dit moge thans hier geschieden. De slagers hebben van kun nederlaag een politiek zaakje gemaakt en haar daardoor openlijk het ongure geur tje verleend, dat wij al vroeger meenden te bespeuren. Met man en macht hebben de bloeddorstige heeren en hun volgelingen trachten te bewerkstelligen, dat raadslie den, voorstanders van het abattoir, voor de beleediging de slagers aangedaan, zou den boeten. Het O. M. der slagers requi- reeirde straf, de kiesvereonigingen hadden die straf uit te voeren. In R).K. kring is dit geschied, elders, in dien der A. Rj. heeft men verstandiger gehandeld, en van het slachthuis geen politieke zaak ge maakt. De slagers grepen daar precies naast de touwtjes. Een tweetal verrassingen heeft de ver kiezing van den gemeenteraad al gele verd, terwijl we nog ver van den stem busdag afstaan. Wie weet hoeveel we er nog in petto hebben! tie tot het treffen van een andere re geling. Op dit schrijven werd geen antwoord ontvangen, en daarom heeft het bestuur zich tot Dr. Jenny Weyerman gewend, die daarop heeft geantwoord, dat hij, ingevolge destijds aangegane verplichtin gen, waaraan voor hem vrij belangrijke geldelijke risico's verbonden waren, maar ook als billijke vergoeding voor alle be moeiingen, waaronder opstellen van een ontwerp der statuten en het verkrijgen van een belangrijke reductie op den koopprijs der weegbruggen, de voorwaarde heeft gesteld dat aan hem drie aandeelen in elke maatschappij worde uitgereikt. De heer Weyerman verlangt geen op name in de besturen der maatschappijen, stelt geen eischen omtrent de grootte van het weegloon, wil de keuze der wegers niet beinvloeden. In de practijk zal hij dus per maatschappij, als 5% dividend wordt uitgekeerd, jaarlijks f3,75 per maat schappij ontvangen, en hij meent, dat van geen te groote geldzuchtigheid zijnerzijds blijkt. De voorzitter deelt mee, dat dit ant woord geen bevrediging aan het bestuur gegeven heeft. Hij meent dat het bestuur van de weegbruggen uitsluitend bij de be langhebbenden moet berusten. Indien een bepaalde rente-uitkeering geëischt wordt, moet dit aanleiding geven tot verhooging der weegloonen. Alvorens het advies van het bestuur kenbaar te malten, wenscbt hij aan de aanwezigen de gelegenheid te geven hun meening te uiten. De heer Meulenberg (Ellewoutsdijk) juicht het toe dat het bestuur pogingen in het werk gesteld heeft om een betere regeling van deze zaak te verkrijgen. Er zijn reeds meerdere vergaderingen hier over gehouden en het gevolg hiervan as geweest, dat hij met de heeren Zandee (Nieuiwdorp) en de Dreu (Oudelande) een onderhoud heeft gehad in Utrecht ten kantore van de directie der spoorwegen. Bij dat onderhoud is gebleken, dat de heer Weyerman wel het recht heeft voor waarden te stellen. De directie meent, dat de heer Weyerman ook wel voor zijn werkzaamheden een vergoeding toe komt. Daarop is geantwoord, dat de ver- eenigingen zelf wel in staat zijn statuten te ontwerpen, en zij zich daarvoor de noodige vrijheid wilden -voorbehouden. Ook werd de meeniing naar voren gebracht dat ook zonder de tusschenkomst van den heer Weyerman dezelfde aanbiedingen voor de weegbruggen zouden zijn ver kregen. De heeren in Utrecht hebben er op gewezen, dat het bedrag van f20 per weegbrug, dat jaarlijks voor de plaats der weegbruggen moet worden betaald, zoo laag is gesteld, op aandringen van den heer^ Weyerman. Het resultaat van dit onderhoud is geweest, dat de directie in Utrecht toe gezegd heeft deze zaak nog eens met den heer Weyerman te zullen bespreken, en daarom raadt de heer Meulenberg aan een afwachtende houding aan te nemen. De heer Noteboom (Wolphaartsdijk) meent, dat de landbouwers zeker in staat zijn zelf de hoofdlijnen van de statu ten aan te geven, die vervolgens toch no tarieel moeten worden vastgesteld. Daar om lijkt de weg, dien Dr. Weyerman ge volgd heeft niet gewensch. Hij zou in overweging willen geven om aan ieder aandeel de verplichting te verbinden 10.000 K.G. te laten wegen of daarvoor weegloon te laten betalen ook al is geen gebruik van de weegbrug gemaakt, waar door bevorderd wordt, dat de aandeelem steeds in het bezit der belanglbebbenden zullen blijven. Overdracht van aandeelen moet alleen onder goedkeuring van het bestuur geschieden. De heer Van I waarden (Heimkens- zand) wijst er op, dat het verstrekken van 3 aandeelen pier maatschappij onbil lijk is. Er zijn verschillende' bruggen, die er moeten zijn, maar die nooit voldoende materiaal om te wegen beschikbaar zul len krijgen. Daartegenover zijn er weeg bruggen, waarvan men kan verwachten, dat tegen een matig weegloon kan wor den gewogen, b.v. te Ovezande. De heer Meulenberg zegt, dat de aan voer voor de weegbrug te Ellewoutsdijk onvoldoende zal zijn om een weger een geheel jaar in dienst te houden. Men zal groote moeite hebben om voldoende be langhebbenden bijeen te krijgen voor de stichting, en als er nog 3 aandeelen aan Dr. Weyerman gegeven moeten worden, meent hij dat de zaak niet tot stand komt. De heer Lindenbergh zegt, dat het bestuur gemeend heeft, dat het door den heer Weyerman gevraagde bedrag op grond van zijn rechten miet geweigerd kan worden., en niet van overwegend belang moet worden geacht, dat dus, zij het ook met tegenzin, daarin zou kunnen wor den toegestemd, door in eens dit bedrag in contanten te betalen, zonder dat van aandeelen sprake is. Het bedrag der con cessie van jaarlijks f20,per weegbrug wordt door het bestuur niet te hoog ge acht. Mocht de heer Weyerman echter in plaats van een bedrag in contanten, toe wijzing van 3 aandeelen blijven eischen, dan adviseert het bestuur niet tot stich ting van weegbruggen te blijven mede werken. De heer Zandee (Nieuwdorp) blijft het onbillijk vinden, dat een maatschappij met één weegbrug hetzelfde zou moeten betalen als een maatschappij met 3 weeg bruggen. Na uitvoerige discussiëm, waarbij wei nig instemming met het advies van het bestuur wordt getoond., en o.a. de mee ning tot uiting komt, dat de weegbrug gen noodzakelijk zijn en dus de directie der spoorwegenook een groot belang bij de tot standkoming heeft, zonder dat te hooge weegloonen noodiig zullen zijin, krijgt-het bestuur de opdracht om zich, in overeenstemming met het streven van de heeren Meulenberg, De Dreu en Zan dee en met de gehouden besprekingen, te wenden tot de directie der spoorwegen, om een meer bevredigende oplossing voor voor het verkrijgen dier concessies te be pleiten. Daarna sluiting. LandbouwwinterschooL In ons vorige nummer is reeds in het kort melding gemaakt van de uitreiking der diploma's aan leerlingen der rijks- landibouw winter school. Hierbij waren te genwoordig de commissie van toezicht op de rijkslandbouwwinterschool, B. en W. van Goes, voorzitter en secretaris der Z. L. M., voorzitter en secretaris van de vereeniging van Oud-leerlingen der R. L. W. S. en vele belangstellenden. De voorzitter der commissie van toezicht, de heer H anken, wenschte de leerlingen ge luk met het behaalde succes. Hij wees er op, dat nu eerst de leertijd voor hen aanbreeekt en spoorde hen aan, de ver worven kennis mogelijk uit te breiden. Hij sprak er zijn leedwezen over uit, dat de inspecteur van het Landbouwon derwijs niet aanwezig kon zijn. Mr. P. Dieleman wenschte niet alleen namens de Z. L. M. de Leerlingen met hun behaalde succes geluk, doch hem was ook opgedragen namens ged. sta ten een woord van erkentelijkheid te spre ken tot directeur en leeraren voor al bet werk dat zij aan de leerlingen ten koste leggen. Ook de burgemeester, als mede de heer Lindenbergh, voorzitter der vereeniging van Oud-leerlingen, wenschten de leerlingen geluk met het behaalde suc ces. De directeur sprak zijn vertrekken de leerlingen nog toe en verzekerde, dat zoowel hijzelf als de leeraren steeds be reid zijn om de oud-leerlingen met raad en daad terzijde te staan. De heer notaris Pilaar dankte als vader van één der ge diplomeerden, directeur en leeraren voor de vele zorgen aan deze besteed. Ten slotte dankte de leerling Van Kleunen directeur en leeraren voor die aangename lessen welke zij in de afgeloopen winter halfjaren hadden mogen ontvangen. „De Ambachtsschool". Woensdagavond werd door de vereeni ging „De Ambachtsschool" in hotel Cen traal hare algemeeuc- en bestuursvergar dering gehóuden, alwaar o.a. de volgen de punten werden behandeld: 1. Rekening en verantwoording afdee- limg Ambachtsschool. De ontvangsten over 1926 bedragen f9957,36; de uitgaven over 1926 bedragen f43.698,96. Begrooting 1928 afdeeling Ambachtsschool. De ont vangsten werden vastgesteld op f 8278, de uitgaven op f55.219,68. 2. Rekening en verantwoording afdee ling Avondschool. De ontvangsten over 1926 bedragen f691,11; de uitgaven f4130,68. Begrootimg 1928 afdeeling Avondschool. De ontvangsten werden vast- gesteLd op f735,de uitgaven op f4475,36. 3. Rekening en verantwoording vak school voor Meisjes. De ontvangsten over 1926 bedragen f 12.178,55V2, de uitgaven f.44.128,29. Begrooting 1928 afdeeling vakschool voor Meisjes. De ontvangsten werden vastgesteld op f 11.569,50, de uit gaven f49.988,50. Voorts waren aait de beurt van aftreden de Bestuursleden de heeren Mr. Ph. R. Hugenholtz en M. van Stee, welke hee ren werden herkozen en verklaarden hun ne benoeming aan te nemen. Ten slotte werden twee obligatiën der loopenide leening uitgeloot. De Breede Watering. Het waterschap „De breede watering bewesten Ierseke" vergaderde Woensdag in de „Prins van Oranje" alhier. Aanwezig waren 113 ingelanden, uit brengend 161 stemmen. Dijkgraaf C. D. Vereelte, dis de bijeenkomst leidde, her dacht den heer De Looff. Medegedeeld werd dat de uitkomsten der verschillende peilingen bevredigend zijn, dat twee ver trekken in bet polderhuis verhuurd zijn te gen f250,— en f150,per jaar. De instructie voor den waterbouwkun digen ambtenaar werd gewijzigd. Bij de vaststelling van het salaris keurde de heer Dekker het af dat de ambtenaar 81/2 o/o van zijn salaris zal moeten bij dragen voor pensioen. Besloten werd deze bijdrage te laten vervallen. Uit het rapport der fimancieele com missie stippen we aan: benoeming van een waterbouwkundig ambtenaar wordt overbodig geacht door de minderheid, voorgesteld wordt het bedrag ad f34.000 voor verhooging van den Schoreschen zee dijk van de begrooting af te voeren. De voorzitter zei, dat de polder een derden ambtenaar niet missen kan, en dat de verhooging van den zeedijk ver band houdt met een aanwijzing van Ged. Staten. Volgens het bestuur en de op zichters is verhooging door middel van gewapend beton die goedkoopste. Aldus adviseert het bestuur ook. Na een langdurige discussie werd ge stemd of benoeming van een waterbouw kundig ambtenaar noodig werd geoor deeld. 126 stemmen waren voor de be noeming. Benoemd werd de heer J. K. Dingemanse te Dubbeldam met 96 stem men. De heer P. Oele maakte vervolgens aanmerkingen op diverse posten der be- grooting. Een uitvoerige bespreking lokte uit de •post ad f 34.000 voor verhooging van den zeedijk te Schore. De heer Oele was van meening dat het geld hiervoor geleend dient te worden, en dat niet het dijk- geschot verhoogd moet worden. De heer H. Nijsse lichtte het standpunt der fi- nancieele commissie toe, die niet met het voorstel accoord kan gaan. De heer In 't Anker pleitte voor verzwaring van den dijk door middel van grond. Hij achtte dit goedkooper dan versterking door ge wapend beton. Bij stemming werd hiet plan aangenomen. De heer P. Oele dien de daarop een voorstel in om het bedrag voor dijkverhooging te leenien, per jaar f2000 af te lossen en het dijkgesclkot met f3,te verlagen. De aflossing der leening werd aan het bestuur overgelaten. De rest van het voorstei-Oele werd aan genomen. De begrooting werd daarop goedgekeurd. Aangenomen werd voorts een voorstel van/ fc>et bestuur om aan de weduwe van den overleden waterbouwkundigen amb tenaar diens salaris tot 13 Maart 1927 uit te betalen, en een voorstel om aan den waarnemend waterbouwkundigen amb tenaar een gratificatie toe te kennen. Het verzoek van de spoorweg maat schappij „Zuid-Beveland" haar ongeveer 86 vierk. M. gelegen terrein in den Aan was in beheer en onderhoud te geven, werd toegestaan. De heer C. Staal was tegen het ver zoek en herhaalde zijn bekende grieven jegens de spoorweg maatschappij. Dr. Jenny Weyerman weerlegde deze grie ven. Eveneens werd toegestaan het ver zoek van de gemeente Ierseke om ver gunning een watergang in die gemeente te mogen dempen. Bij de rondvraag protesteerde de heer POele tegen het onderhoud der .wegen in het tiende kwartier, de heer Trimpe zei, dat in den bietentijd in enkele kwar tieren niemand aan den weg werkt. Slagersvereeniging. De slagersvereeniging, die indertijd een actie instelde om de stichting van een abattoir te voorkomen, is ontbonden. On middellijk echter is een nieuwe vereeni ging .opgericht, waartoe bijna alle sla gers van Goes zijn toegetreden. Doel van de vereeniging is: de belangen der slagers te behartigen,, medezeggingschap te verkrijgen in de verordening, die straks met het oog op het abattoir zal worden gemaakt en om hun belangen te beplei ten waar dat noodig mocht zijn. Het bestuur is samengesteld als volgt r J. Melse, voorzitter; H. J. van Hove, vioe-voorzrtier, W. de Jonge, seeretaris- penmingm.; P. Reijerse en C. B lokpoel. Opdracht. Aan H. Seegers, aannemer te Goes, werd opgedragen het maken van, een win kelpui met bijkomende werken aan een pand Lange Heselstraat voor f3800, en het sloopen van eenige perceelen aan de Ziekenstraat, hoek WaJstraat en het ter plaatse bouwen van winkelhuizen voor de som van f36.540, beide te Nijmegen. „De patiënten". „Symphonetta" zal Donderdag 21 April in 'het Schuttershof het blijspel „De patiënten' opvoeren. Men zie de adver tentie in dit nummer. Kantongerecht. De kantonrechter heeft veroordeeld wegens overtreding: Drankwet: T. M. A. v. A. te Goes f40 s. 40 d. Straatschenderij: J. B. te 's Graven polder f 15 s. 15 d. Leerplichtwet: J. v. d. M. te Kamper land f2 s, 2 d., D. B. aldaar f3s. 3d. Te KLoetinge met een motorrijtuig har der rijden dan is aangegeven: M. B. te Baarn f 15 s. 15 d. Zonder vergunning graven in een zee dijk: A. H. K. te Ierseke terug aan ouders, P. P. aldaar f2 weken tuchtsch. Overtreden wet op openbare vervoer middelen: F. L. te Goes f25 s. 25 d. Naam van den schipper niet op zijn vaartuig hebben: C. H. te Rotterdam, L. M. te Haarlem f5 s. 5 d. Fietsen zonder bel: J. K. te 's Heer Arendskerke, terug aan ouders. Fietsen zonder rem: C. A. v. O. te Biezelinge, terug aan ouders. 's Avonds fietsen zonder licht: C. J. V. te Goes, M. d. W. en J. H. te Golijinsplaat f7,50 s. 5 d. Dronkenschap: H. E. v. L. te Kam perland f 10 s. 10 d., 2e herb. C. M. D. te KLoetinge 14 dagen hechtenis. Door R. W. te Goes is booger be roep aangeteekend tegen het vonnis van het Kantongerecht Goes, waarbij hij is veroordeeld wegens het als bestuurder van een motorrijtuig op den weg met zijn rijtuig niet behoorlijk uitwijken naar rechts bij het tegenkomen van een rijwiel, tot f 15 s. 15 d. Door T. M. A. v. A. te Goes is hoo- ger beroep aangeteekend tegen het von nis, waarbij hij is veroordeeld wegens overtreding der Drankwet tot f 40 s. 40 d. Rijkspostspaarbank. Aan het postkantoor te Goes werd in Maart op spaarbankboekjes ingelegd f 18.582,45, en terugbetaald f 17.459,99, derhalvea meer ingelegd dan terugbetaald f 1122,46. Het aantal nieuw uitgegeven spaarbankboekjes bedroeg 38. Door tus schenkomst dezer kantoren werd ter Di rectie op staatsschuldboekjes ingeschre ven nominaal niets, en afgeschreven f3300,Derhalve minder in- dan af geschreven f 3300, Doopsgezinde Gemeente. Maandag 2e Paaschdag des morgens te half elf uur: Ds. J. Koekebakker. GENEESMIDDELEN, VERPLEGINGS-ARTIKELEN enz. A. C. VAN DER REST, Ass. Apotheker, Goes. Telefoon 168. Wegenbelasting. De minister van financiën brengt onder de aandacht van houders van motorrijtui gen, dat zij volgens de met 1 Mei e.k. in werking tredende bepalingen der wegenbe lasting wet verplicht zijn om voordat zij met huinne motorrijtuigen op den openba ren. weg rijden of doen rijden, dienaangaan de aangifte te doen ten kantore van den ontvanger der directe belastingen tot wiens dienstkring hunne woonplaats of plaats van vestiging behoort. Niet binnen het rijk wonende of gevestig de houders van motorrijtuigen beboeren de aaingifte te doen ben kantore der invoer rechten, waar de douaneformaliteiten wor den vervuld, of op een kantoor der directe belastingen te hunner keuze. De formulieren voor het doen van aan gifte zijn van 16 April 1927 af verkrijg baar op de hier bovenbedoelde ontvangkan toren. Zij moeten ten kantore worden afge haald. Voor ieder motorrijtuig ook voor de belastingvrije wordt een afzonderlijke aangifte vereischt. Voor de aangifteformulieren zijn 3 ver schillende modellen vastgesteld, te weten: Wegenbelasting no. 1 (wat) voor rijwie len met hulpmotor en voor motorrijwielen op twee wielen; Wegenbelasting no. 2 (gieel) voor mo torrijtuigen op meer dan twee wielen, in gericht voor personenvervoer; Wegenbelasting no. 3 (blauw) voor mo torrijtuigen op meer dan twee wielen, niet ingericht voor personenvervoer. Na het inleveren van de behoorlijk ingevulde en onderteekende aangifte-bil jetten zullen de van 1 Mei 1927 af gel dig zijnde belastingkaarten tegen dade lijke betaling van de verschuldigde belas ting in ontvangst kunnen worden geinomen. Ter voorkoming van vertraging in da afgifte van de belastingkaarten aan de belanghebbenden, verdient het aanbeve ling met het doen van aangifte niet te wachten tot een der laatste dagen. Ten slotte wordt er op gewezen, dat art. 15 der wet, volgens hetwelk een be stuurder van een motorrijtuig die daar mede op den openbaren weg rijdt, ver plicht is op de eerste vordering van de in art. 23 der wet genoemde ambtenaren het rijtuig te doen stilhouden, alsmede een bij dat rijtuig behoorende, ten name van den houder staande, belastingkaart te vertoonen, in werking treedt met in gang van 16 Mei e.k. Hansweert. De kommiezen J. Vos te Pinidorp en K. den Braven te Rijnber gen worden met ingang van 1 Mei a.s. overgeplaatst naar Hansweert. Heinkenszand. Gisterenavond werd door de Chr. Meisjesvereeniging een concert gegeven in de O. L. school waarvan de opbrengst ten goede kwam aan het orgel fonds der Ned. Herv. kerk. Een talrijk publiek was opgekomen. Zoowel publiek als vereeniging kan dankbaar terugzien op dezen gezelligen avond. Schore. Woensdagavond is alhier de eindles van de landbouwhuishoudcursus gehouden. Aanwezig waren behalve de onderwijskrachten Mej. Kome en de hee ren Nieuwenhuijse, Mr. P. Dieleman, voorzitter der Z. L. M., Ir. Siebenga, secretaris der Z. L. M., Jac. Welleman, voorzitter kring O. Z.-Beveland der Z. L. M., Ir. C. Stevens, rijkslamdbouwcon- sulent, burgemeester en wethouders van Schore en vele belangstellenden. De heer Dieleman opende de bijeen komst en gaf het woord aan Mej. Kome en den heer Nieuwenhuijse, om aan de saamgekomenen te toonen in welke rich ting dit soort onderwijs bedoelt te gaan. Daarna reikte Mr. Dieleman de diplo ma's uit ,aan de dames S. Dronkers, J. Karelse, E. Keim, M. Kole, J. Rijn, J. Glerum, G. Karelse, C. Rijn, A. in 't Anker, J. van Koeveringe en M. Kole, met een toepasselijk woord, waarbij spr. er op wees, dat het van zeer groot be lang is voor de plattelandsbevolking, dat naast de meerdere ontwikkeling der jon gens, ook gedacht en gewerkt wordt aan de meerdere ontwikkeling der meisjes om aldus de noodzakelijke harmonie in deze ontwikkelingsgangen te behouden. De op heffing der landelijke jeugd zij doel om niet achteraan te komen bij de snelle ont wikkeling van het ingewikkelde maatschap pelijk leven. Vervolgens bracht spr. dank aan B. en W. en al degenen die het hunne er toe hebben bijgedragen om de zen, cursus te doen slagen. Mej. in 't Anker bracht namens haar mede-cursisten dank aan Mej. Kome en den heer Nieuwenhuijse en eveneens aan hen, die hun krachten aan het welslagen van den cursus hebben gegeven. De burgemeester van Schore richtte het woord tot den heer Dieleman, het onderwijzend personeel, de leerlingen en de ouders der leerlingen. Spr. feliciteert allen met het behaalde succes en spreekt de hoop* uit dat later met dankbaarheid aan dezen cursus zal worden terugge dacht. Ook den heer Maas komt een bij zonder woord van hulde toe, daar het in het begin vooral zijn werk is geweest dat dezen cursus hier kon gehouden wor den. 1 Hierna werd nog het woord gevoerd door den heer Welleman, als voorzitter van den kring O. Z.-Beveland der Z. L. M. en door den heer M. in 't Anker namens de ouders der cursisten'. Wilhelminadorp. De uitslag van de openbare aanbesteding van den Gakun. Oost-Bevelamdpolder is als volgt: P. Andriessen te Honfcenisse f5454,M. v. d. Velde te Bruinisse f5598,— W-, v. d. Linde te Kattendijke f5620,J. Verheijke te Ellewoutsdijk f5643,J«

Goessche Courant | 1927 | | pagina 2