ft Allerlei. MIJMHARDT'S Hoofdpijn tabletten Voor de Jeugd. mode der korte damesjaponnen aanricht. Zij zou de gezondheid der dames ten gronde richten, de moraliteit benadeelen van haar draagsters en van de heeren, en daarbij komt nu nog het bericht, dat de textielindustrie er door ten gronde wordt gericht. Naast den dokter en den zedepreker is nu de textielfabrikant komen staan, om zijn banbliksem naar de heden daagsche damesmode te slingeren. Hij roept de economen en de manneu, die over de financiën der staten hebben te gebieden, op tot een solidaire actie tegen de huidige mode, omdat ook de handels balans er sterk ten ougunste den invloed van ondergaat. De fabrikant, die in verband met de hedendaagsche damesmode den toestand uiterst duis'er inziet, is Samuel Courtauld. Hij heeft in de algemeene vergadering van de Courtauld maatschappij te Londen een hartverscheurende jeremiade aange heven. Courtauld is de voornaamste pro ducent van kunstzijde in Engeland en sterk geïnteresseerd bij de internationale productie van kunstzijde, sedert zijn Engelsche onderneming nauwe verbin dingen heeft aangegaan met Amerikaansche en Italiaansche maatschappijen, die in dezelfde branche werken. Courtauld klaagt erover, dat het zoo niet verder kan gaan, want zijn maatschappij maakt 25 pet mindere zuivere winst dan vroeger en heeft 12'/a pet. minder dividend kunnen uitkeereu, omdat zijn stoffen en zijn garens zijn blijven Jiggen. Overal trekken de dames kortere japonnen aan en in het bijzonder in Amerika heeft zooals Courtauld het zegthet kwaad zich in alle standen der bevolking uitgebreid, zoodat het plotseling verschil in afzet ir een paar jaar sterk te voelen is en ver strekkende economische gevolgen na zich sleept Courtauld noemt het opvallend, dat in Amerika de textiel-industrie de eenige indus rie is, welke het slecht gaat Alle andere takken van nijverheid bloeien en gedijen De schuld daarvan zijn de vrouwen, beweert hij, en nog meer Parijs, waar men de onzinnige mode voorschrijft. De „koningin der Ameri kaansche dranksmokkelaars. Mevrouw Gloria de Casares, die in Amerika den bijnaam van «koningin der dranksmokkelaars1' heeft gekregen, is te Liverpool door de immigratie-overheid aangehouden Zij heeft bevel gekregen naar 1 merika terug te gaan vanwaar zij aangekomen was Indien er geen tegen instructies van het ministerie van binnen landscbe zaken komen, zal zij Zaterdag vertrekken Mevrouw de Casares, die van zichzelf Gloria de Vera heet, is een Engelsche van geboorte, maar een Argentijnsche door haar huwelijk geworden. Zij houdt „op parool* verb'ijf in een hotel te Liverpool dat zij n et mag ver laten. In September 1925 heeft zij veel van zich doen spreken, toen bleek dat zij mede eigenares was van den schoener Ge eral ferret die op de Theems met 7560 kisten whisky lag Het schip was door een syndicaat gecharterd om die whisky van Antwerpen naar Halifax, in N>euw-Schotland, te brengen. Men arg waande dat de whisky ten slotte voor Amerika bestemd was. Er ontstond een geschil, met het gevolg dat de bevrachters besloten de whisky te lossen en in entrep6t op te slaan. Het schip werd verkocht. Mevrouw de Casares verklaart dat zij op het oogenblik ongesteld is. Maar zij heeft zich toch door journalisten laten ondervragen „Ik wil'', zeide zij, „mij weer te Londen vestigen. De heele zaak is een raadsel en te belachelijk om alleen te loopen „Het departement van binnenlandsehe zaken heeft mij geen reden genoemd voor den maatregel. Ik heb nog nooit last gehad en al mijn meubelen zijn te Londen opgeslagen Ik ben in November uit Engeland vertrokken om mijn zuster te Washington op te zoeken. Dat geval met de General Scrret is geregeld, voor ik Engeland verliet. Ik heb veel geld aan dat schip verloren, maar met de whisky had ik niets te maken*. De bekeering vaneenEng- eisch protectionist. Lumley, het conservatieve parlements lid voor East Hull, is mee geweest op de reis naar Australië, die de Rijksbond van parlementariërs daarheen ondernomen heeft, blijkbaar van het protectionisme afgewend. „ik heb,» zoo verklaart hij, „hier als protectionistisch candidaat mijn mandaat verdedigd. Marr nu ik in A ustralië ge weest ben en een land heb gezien dat bestuurd wordt volgens de sterkste pro tectionistische beginselen, ben ik bijna, zoo niet geheel, als vrijhandelaar terug gekomen. H*t lijdt geen twijfel dat, als men „protectie-gek* wordt, zooals som migen zeggen dat Australië geworden is, men een massa kwaad sticht. Ik kom te rug met de overtuiging dat, als wij van plan zijn protectie in te voeren, wij het zeer voorzichtig en geleidelijk moeten doen. Wat in Australië plaats heeft, is dat iedereen een tarief kan krijgen ten bate van een bepaalden tak van nijver heid en het gevolg is een zeer hoog en onoverkomelijk tarief en een ontzaglijke stijging van de kosten van het leven.» De Londensehe Star knoopt aan deze verklaringen het relaas van de ervaringen vast, die een Engelsche firma met een inschrijving voor Australië heeft opgedaan. Deze firma te Leeds had voor p.st 8800 ingeschreven om aan de regeering van Victoria vier tank-locomotieven te lever en. Aan een Australische firma, die voor p.st. 10,680 ingeschreven had, werd ech ter de levering gegund. De firma vindt nu, dat vóór men in Engeland groote sommen besteedt voor een reclame-veldtocht ten einde de mensehen op te wekken „rijks- joedereu» te koopen, de Engelsche re geering stappen diende te doen om het sluiten van de koloniale markten voor de Engelsche industrie aan de kaak te stellen Een Serpent. In de sprookjeswereld en in verschil lende volksuitdrukkingen en gezegden komt de vrouw er niet al te best af. Men kan maar al te dikwijls uitdrukking' opvangen alsHet is een serpent, een helsch serpent, een serpentig wijf. Hij heeft een slang van een vrouw, 't Js een slang. Zij heeft een serpententong Een duivelin. Zij heeft van den duivel in Duivel en serpent of slang zijn broertje en zusje, zooals het Bijbelverhaal van Adam's Val leert Ook bij de hagedis wordt de vrouw vergeleken. Een kwaoje tisse van een wief, zegt men in Gelderland. In Fries land heet een kwaadsprekend, arglistig vrouwmensch 'n hagedis, en in Oost Friesland Hefetaske. Deze laatste scheld naam komt ook voor langs de Duitsche grens in onze Oostelijke provinciën. Vroeger geloofde men algemeen, dat de hagedis evenals de slang een giftig dier was Nog zegt men in Gelderland De evedessen sind verniend. Aan bovenstaande, minder vleiende schimpwoorden voor de vrouw zijn enkele sagen verbonden. In Vlaanderen hoort men nog het volgende spotvertelsel Onze Lieve Heer en Sint-Pieler waren eens samen een wandeling gaan doen, toen zij in de verte twee personen aan het vechten zagen. Sint-Pieter ging er vlug op af en zag tot zijn ontsteltenis dat een duivel en een vrouw aan het plukharen waren. De apostel probeerde de vechtenden van elkaar te scheiden, eerst door welmeenende woorden en daarna door de kracht van zijn armen. Maar het gevecht was zoo hevig, dat het een noch het ander gelukte. Toen werd hij zoo kwaad, dat hij zijn zwaard greep en beiden den kop afhakte. Maar hierover was Onze Lieve Heer zeer vertoornd. Hij gelastte den apostel het kwaad te herstellen. De vechters waren wel niet van de beste soort, maar daarom mocht hij hun nog niet het leven ontnemen. Sint-Pieter wist eigenlijk wel, dat hij verkeerd gedaan had en aarzelde dan ook niet zijn Meester te gehoorzamen. Hij raapte de twee afgeslagen hoofden van den grond op en zette ze weer op hun In buisjes 60en30ct Kiespijntabletten Eveneens in buisjes van 60 en 3 O cent bij apothen drogisten mhmm» Maar in zijn ontsteltenis ging hij te haastig te werk en zette bij vergissing den kop van den duivel op het lijf van de vrouw en dien van de vrouw op het lijf van den duivel. En sedert dien tijd heeft de vrouw iets duivelachtigs in zich, beweert men. In plaats van den duivel komt op sommige plaatsen in het overigens gelijk- verhaal het serpent. Een Picardische sage luidt als volgt Toen God de vrouw wilde scheppen, trok Hij een. ribbe uit Adam's lijf. Bij legde de ribbe naast zich op den grond, om eerst de wonde van Adam dicht te naaien. Maar ongemerkt kwam hel ser pent, dat toen nog poolen had, naderbij en maakte zich met de ribbe in den bek uit de voeten. Michaë), de aartsengel, werd erop uitgezonden, om het serpent te vangen en de gestolen ribbe terug te brengen. Het gelukte hem het dier bij zijn pooten te pakken. Doch door een krachtigen ruk kwam het weer los en liet de pooten in de handen van den aartsengel achter. In plaats van de ribbe bracht hij de pooten bij den Schepper, Deze dacht even na en blies toen op de serpentenpooten. Zoo werd de vrouw geschapen, die nog altijd onbetrouwbaar is gelijk de slang. Sedert dien tijd heeft de slang ook geen pooten meer en is ze gedoemd over den grond te kruipen. Vleiend zijn de verhaaltjes niet voor de vrouwen, maar zij mogen er bij be denken, dat die legenden al heel oud zijn en dateeren uit een tijd, toen de vrouw als minderwaardige aan den man beSchouwd werd. De hoogste torens. Het is belangwekkend enkele cijfers te zien, die de hoogte aangeven van verschil lende torens, die om hun lengte een zekere vermaardheid hebben. Wij, Nederlanders, hebben in dezen niet veel stof om te roe men, daar wij met den Domtoren te Utrecht eerst op de vijf-en-lwintigste plaats komen Wij gelooven trouwens niet, dat onze bouwmeesters ooit bevangen waren door een soort Babelschen-torenbouw roes. De Utrechtsche Domtoren meet van den grond af 110 M., voegen we daar nog bij, dat het hoogste punt van den Kwakken berger Uitzichttoren meet 99 M. boven Amst Peil. Nu komen de andere torens aan de orde. De Eifl'eltoren te Parijs heeft nog steeds het record met 300 M.dan volgen New- ïork, Woolworthhouse 150 M.Washing ton, W ashingtongedenkteeken 169 M, Philadelphia, Stadhuis 167 M.Turijn, Mole Antoniellane 164. M.Ulm Munster 161 M.Keulen, Dom 156 M., Ham burg, Nicolaïkerk 145 M.,„ Michaelis-kerk 143 M Straatsburg, Munster 142 M., Riga, St. Pieter 140 M., Weenen, St. Ste- phanus i37 M„ Rostock, St. Pieter 132 M., Hamburg, St. Pieter 127 M., Lubeck, St. Maria 124 M Hamburg, St Catharine 122 M., Stettin, St. Jakob 119 M., Lil- ueburg, St. Jan 113 Al, 1 erlijn, Keizer Wilhemskerk 113 M Sleeswijk, Dom 112 M„ Leipzig, Raadhuis 111 AlLonden St. Paul lil M., Berlijn, Dom 110 M., Utrecht, Dom 110M., Weenen, Raadhuis 107 M„ Milaan, Dom 105 M Moskou, Verlosser-kerk 105 M, Parijs, Dome des Invalides 105 Al., Maagdenburg, Dom 103 Al-, Augsburg, Dom 102 M., Londen, Parlement 102 M Dresden, Paleistoren 10t M. De hoogste radio-stations zijn in dezen staat nie. verwerkt, dat te Kouingswiister- kausen is 283 M. hoog. Hoeveel energie heeft een mensch noodig om te spreken Het wonderbaarlijkste van de mensche- lijke spraak is zeer zeker de weinige ener gie, die de menscb noodig heeft om te spreken. Prof. Jones van de Amerikaansche Telegrafie- en Telefoon Company heeft berekend, dat een millioen personen wan neer men hen doorloopend laat spreken eu de energie van hun stemmen in narmte omzet, anderhalf uur moeten praten, om langs dezen weg zooveel warmte te pro duceeren als noodig is om, een kopje thee te verwarmen. De buitengewoon ge ringe hoeveelheid kracht, die de modula tie van de stem veroorzaakt, heeft niette min invloed op de telefoonleidingen. Bij het telefoneeren worden zekere tonen door een apparaat opgewekt, dan in electrische golven veranderd, die met- of zonder draad naar den ontvanger geleid worden om daar weer in luchttrillingen te veranderen, welke het menschelijk oor kan hooren. De tele foon is na een bestudeering van de men schelijke stem uitgevonden. Graham Bell de uitvinder van de telefoon, was een professor voor stemphysiologie eu voor en na zijn groote uitvinding heeft hij veel tot de kennis van de stemvorming en de opname door het gehoor bijgedragen Hij beschouwde spreekorganen en het oor als mechanische apparaten, die men ook langs techuischen weg zou kunnen construeeren. Sir Richard Paget constru eerde later een apparaat, dat een na- boo sing was van het strottenhoofd de keelholte. Gummibanden kwamen de plaats der stembanden en er werden kunstlippen en een kunsttong in het ap paraat aangebracht. De long werd ver vangen door een blaasbalg en het gelukte inderdaad geluiden met dit apparaat voort te brengen Voor het onderzoek naar de men8chelijke stem heeft het apparaat goede diensten bewezen. Wetenswaardigheden. Voor hei fabriceeren der benoodigde lucifers in Europa is jaarlijks noodig 400.000 M3. populierenbout. De naaimachine werd omstreeks het midden der vorige eeuw uitgevonden door een Amerikaanschen werkman EliasHowe BURGERLIJKE STAND over de maand Maart 1927. VEILINGSVEREENIG1NG K.B.O. TE KAPELLE. Kleine veiling van 6 April 1927. Kropsalade f3 a 15 per 100 krop, Hoilapdis zoet f22 per 100 K.G., Kip- eieirem f 4,80, Eendeneieren f 4,60, beide per 100 stuks. VEILIGHEID EN VOLKS GEZONDHEID. Maak steeds ruim gebruik van venti- latiemiddelen. Onzuivere lucbt is even schadelijk als onzuiver eten en drinken. Zet in ieder geval in de schaftijden de ramen open. GEZONDHEIDSRAAD. ELLEWOUTSDIJK. Overleden Maria Looij 50 j. echtgenoote van Jan Verheijke. HEER ABTSKERKE. Geboren 10, levenloos een kind van het mannelijk geslacht van Q. A. v. d. Vrie en S. Luteijn. HOEDEKENSKERKE. Geboren 11, Cornelia Helena, d.v. Marinus West- veer en Adriana Kok; 14, Dina Abra* hamina, d.v. Johannes Looij en Christina Blok; 17, Hubrecht, z.v. Adriaan van 't Westeinde en Cornelia Pamtus; 15, Su- d.v. Dirk Lucasse en Jacoba Jon- gejan; 18, Eduardus Petrus, z.v. Basti- aan Poortvliet en Josephina de Block30, Wilhelmus Johannes, z.v. Marinus Ver- beem en Elizabeth de Jonge. Overleden: 27, Leendert Boonman, 41 jaar, echtgenoot van Maria van der Pas. KLOETINGE. Geboren: 25, Mari nus Cornells, z.v. Cornelis Hugo Steke- tee en Jacoba Helena van Geet; 30, Cornelia, d.v. Jacob Pieter Schipper en Maria Hendrika Mijnsbergen. Gehuwd: 3, Arie Sinke, 29 jaar, j.m., te Wolphaartsdijk en Jannetje SaraZan- dee, 26 jaar, j.d. te Kloetiuge; 31, Pie ter Dekker, 26 jaar, j.m. te Goes en Njeel- tje die Braai, 23 jaar, j.d. te Kloetinge. Overleden: 2, DirkToorenaar 86jaar, gehuwd; 21, Adriaan Nijsse, 46 jaar, echtgenoot van Jacomina Verboom. KAPELLE. Geboren: 12, Foort Cornells z.v. Cornelis van der Vliet en Jacoba van de Kreeke; 16, Cornelis z.v. Jacob Delzenne en Leunt je Murre; 23, Johannes z.v. Marinus Hengstdijk en Ja comina Korstanje; 25, Cornelis d.v. Mar - tinus van Overloop en Willemina Welle- man; 27, Margaretha Jacoba d.v. Jaco bus Slabbekoorn en Maatje Maat. Gehuwd: 18, Jan Kosten 25 j. en Wilhelmine Gesine Halvorsen 30 j.; 18, Jacob Jan Boonman 20 j. en Janna Maat je Korstanje 19 j.; 25, EÉas Adriaan de Bourgruaf 29 j. en Maatje Baas 25 j.; 25, Jan Sinke 26 j. en Agatha Baas 19 j.; 31, Jacobus Kloosterman 28 en Cornelia Adriana Baijiens 24 j. Overleden: 26, Adriaan Braam 77 j weduwnaar van Janna van de Kreeke 27, Izaak Kole 76 j. weduwnaar van Maria Mieras; 30, Jacomina Baijens 70 j. weduwe van Jacobus Almekinders. KATTENDIJKE. Geboren 9, Hu brecht z.v. Bartholomeus Smits en Adri ana van K leunen KRUININGEN. Geboren: Leendert, z.v. Jan de Bat en Wilhelmina Joossen Martina Pieternella, d.v. d.v. Johannes Poleij en Jannetje Polderman; EmileAlex Karei Eduard, z.v. Alex van Hootegem en Emilia Maria Roose; Pieter Adriaan- z.v. Servaas Cornelis Verbrugge en Wil helmina de Graag. Ondertrouwd: Christiaan Dirk Hove- staidt, 45 jaar, en Tannetje Maria Poleij 35 jaar. Gehuwd: Adriaan van der Vliet,, 25 jaar en Johanna Elizabet Wisse, 24 jaar Cornelis Gierum, 31 jaar, en Anbonetta Paulina Polderman, 25 jaar; Matthiji Haasdonk, 27 jaar en. Johanna Maria Nieuwenhuijze, 27 jaar; Christiaan Dirk Hovestadt, 45 jaar, te Schore, en Tanne tje Maria Poleij, 35 jaar. Overleden: Suzanna Viënne, 77 jaar, wed. van Leendert Dronkers (Nisse) Johan Pieter Timmerman, 71 jaar, echt genoot van Cornelia van Panbroek. NISSE. Geboren: 11, Franciscus z.v. Adriaan Vroonland en Margaritha van de Waart. Gehuwd: 3, Jacobus van Weele 37 j jm. te 's Gravenpolder en Jacomina Nieu- wenhuijse 37 j. jd. te Nisse. Overleden: 13, (te Kruiningen) Su zanna Viènne 77 j., weduwe van Leen dert Dronkers; 31, Maria Eversdijk 74 j., vrouw van Hubregt Moerman. OVEZAND. Geboren: 5, Albert Anihonie z.v. A. Kik en A. Geuze; 5, Comelis Anthonius z.v. P. Martens en P.Versehragen; 11, Catharina d.v. L. Boonman en M. Vermue; 14, Catharina Maria d.v. J. Oostdijk en E. Witkam; 21, Jan Francis z.v. J. F. Sinac en J. Raas. OUDELANDE. Geboren: 6, Anton z.v. Jan Jacob Padmoes en Cornelia Krij ger; 8, Maatje d.v. Dingenis Quinten en Neeitje - Kole. SCHORE. Geboren: 22, Johan,z.v. Pieter de Broekert en Pieternella Jo hanna Kolijn; 28, Johannis, z.v. Johan- nis van Dalen en Catharina Dorrepaal. Overleden: 11, Francina Borgo, 87 jaar, weduwe van Comelis Dronkers; 19, een levenloos kind van Jan Fr. Paasse en Wa. van Es. WAARDE. Overleden; 24, Adriana Pieper, 57 jaar, echtgenoote van Niko- laas Johannes Overbeeke. LICHT OP. Beste jongens en meisjes, De oplossingen van de vorige raadsels luiden als volgt: 1. Nellie, Anna, Maria, ïet, Kolba. 2. Aldus: 99 9.9. 3. Een 'as. n 'o1 De nieuwe raadsels zijn: Vul de volgende woorden in: X x Een visch. X x Een boom. ''d' X x Een vrucht. X x Het binnenste vön een vrucht. X x Een plaatsje op de Veluwe (G.). X x Een muziekinstrument. i De middelste letter van elk 'woord, van boven naar beneden gelezen, moet een meisjesnaam vormen. 2. Wie kan in plaats van de kruisjes, de volgende woorden de juiste letters invullen, zoodat er een Hollandsch spreek woord komt te staan: V x 1x klxxxtjxx xakxx xxn gxxxtx OOM KAREL. Zaterdag 9 April Zondag 10 April Maandag 11 April 7.15 uur 7.17 uur 7.18 uur DE REIS NAAR DE MAAN VAN BULLETJE SMAK, (Eerste avontuur). Bulletje Smak stond in zijn hansop voor 'het raam van zijn slaapkamertje te kijken. Hij was een kort dik kereltje, en daarom noemden de mienschen hem Bulletje. En omdat hij altijd zoo hard wilde loopen mfet zijin korte beentjes, en daardoor elk oogenblik struikelde en viel (natuurlijk zonder zich te bezeeren) noem den de menschen hem altijd maar: Bul letje Smak. Het was acht uur in dien avond en al heelemaal donker buiten. Bulletje keek naar zijn vriend de Maan, die hem vriendelijk vanuit den boogem hemel stond toepte lachen. Dat deed Bul letje bijna eiken avond, ten minste, als de maan te zien was. Hij ging bijna nooit slapen, of hij moest eerst even den Maan goedemnaebt gewenscht hebben. O, o, dacht hij bij zich zelf, wat? zou ik toch graag eens een kijkje willen ne men op de, Maan. Wat moet het daar prachtig mooi zijn en wat hal het leuk wezen,, als je daar heel hoog in- de lucht zit en je kijkt dan naar beneden naar de aarde. O, o, wat zou ik toch eens graag een reisje naar die Maarn-maken, zuchtte Bulletje nog eens. Eensklaps werd er tegen de ruit ge tikt en daar zag hij, dat er een groote witte vogel op de 'vensterbank van zijn kamertje zat en met zijn snavel tegen de ruit klopte. Verwonderd schoof Bulletje het venster op en daar hoorde hij heel duidelijk, dat de groote witte vogel zei: Ik ben de Toovervogel uit Droomenland, en ik kom je iets brengen. Houd je hand op! Bulletje hield zijn hand op en daar liet de vogel iets uit zijn bek vallen en vloog meteen keen. Bulletje keek en zag tot zijn verbazing dat er in zijn hand een klein zwart zaad je lag. Wat is dat nu? dacht hij. Maar daar kwam de wind, en die blies het zaadje uit zijn hand. Het viel op den grond in den tuin, vlak onder het ven ster van Bulletje Smak. Och wat jammer, dacht Bulletje, nu ben.ik dat zaadje kwijt en wieVteet was het wel een tooverzaadje 1 Maar kijk, daar opeens zag hij, dat er een klein groen grassprietje heel snel omhoog begon te groeien. Dat had hij nog nooit van zijn leven gezien. Een grassprietje, dat je zoo maar kon zien groeien, waar- je bij stond! De maan scheen helder en het leek wel, of die daar hoog in de lucht stond te lachen om het geval. Na eenige oogenblikken, was het sprietje ean stevige groene stam geworden, zoo dik als een wandelstok en die stam bleef maar doorgroeien. Er kwamen ook zij takken aan. Toen de groene stam, die veel op een dunne boom leek, al lang voorbij hot Venster van Bulletje Smak gegroeid was en al bijna boven het dak uitstak, kwam daar eensklaps weer de witte vogel aangevlogen, die riep: Bul letje Smak, je wensch wordt vervuld Je kunt een reis naar de Maan maken. Klim maar in die groene boom, voor je venster, klim maar aldaar hooger en hoo- ger, dan kom je in den MaanBulletje 'Smak bedacht zich geen oogenblik. Hij stapte met zijn bloote beenen, in zijn hansop, uit zijn venster en begon in den wonderlijken boom te klimmen. De boom groeide maar steeds door,'Shoe .langer hoe harder! Je kon het tdpje al lang niet meer zien. Het was een heele mtlk- kelijke boom om in te klimmen, want er wareh een heele boel stevige zijtakken aan. Bulletje klom en klotn en klom. Hij moest al heel hoog l zijn,, want hij was onderweg al een paar Sterretjes tegen gekomen, zoo dichtbij, dat hij ze met zijn hand had kunnen pakken. Eindelijk was Bulletje Smak toch erg moe, hoor. Zou het nog ver zijn? dacht hij. Maar daar hoorde bij plotseling een stem die zei: Goeden dag. Bulletje Smak, nóg een klein stapje, zoo, nu ben je op de Maan. Ik ben het mannetje in de Maan. (Volgende week tweede avontuur).

Goessche Courant | 1927 | | pagina 7