Idinncnland Gemengd Nieuws. Allerlei. em voetpaden: W. J. d. J. te Hoedekens - kerke, C. K. te Waarde f5 s. 5 d., C. d. D. te Hoedekenskerke f 7,50 s. 3 weken tuchtschool. Te Oudelande luidruchtig schreeuwen en rumoer maken: J. H. te Oudelande f 15 s. 15 d„ P. C. P. aldaar f 10 s. 1 maand tuchtschool. Te Ierseke op openbare plaats met cemben spelen: A. M. te Ierseke f3 s. 1 week tuchtschool. li() Goederen aan schepen be koop aanbie den: J. A. G. te''Nieuw Namen f25 s. 25 d. Naam van schipper niet op zijn vaar tuig hebben: W. R. te Rotterdam F 5 <5. 5 d. Zich op eens anders perceel in Schel de be vindien: J. M. te Ierseke f3s. 3d. Op tijdige waarschuwing van wielrij der een rijwielpad niet verlaten: J. d. T. te Kloetinge f5 s. 5 d. Met een' auto de veiligheid vap het verkeer in gevaar brengen: S. C. S. te Vlissingen f50 s. 50 d., en een half jaar ontzegging het recht om motorrijtuigen le bestua*en. y Met een rijwiel de veiligheid van het verkeer in gevaar brengenJ. v. Z. te Waardie f 10 s. 10 d. Zonder noodzaak met een autoop een rijwielpad rijden: J. P. te- Vlissingen f3 s. 3 d. Met een voertuig rijdendie niet aange ven van verandering van richting: P. v. D. te Kapelle f5 s. 5 d. Fietsen zonder bel: M. Z. te Goes f3 s. 3d. Met motor zonder licht rijden: A. v. d. D. te Heinkenszaind f 10 s. 10 d. 's Avonds fietsen zonder licht: R.V. te Goes, P. W. te Ovezainde f7,50s. 5 d. Dronkenschap: S. J. B. te Middelburg f 15 s. 25 d., opgeven van eein valschö naam S. J. B. alsvoren f 15 s. 25 d., A. I. H. be Kc^jigeinie bij 4e herh. 3 wieken hechtenis eiri opzending naar een rijkswerkinrichting voor den tijd van een jaar. Vrijgesproken verdacht van straatschen derij J. K. te Hans weert. Hooger beroep aangeteekend door W. H. J. v. d. H. te Kloetinge, verdacht van overtreding, de veiligheid van het. verkeer in gevaar brengen,, veroordeeld tot f 10 s. 10 d. door J. L. te Wemeldiinge verdacht vain overtreding Wet op openbare mid- delen van vervoer veroordeeld tot 2 maal f50 s. 2 maal 50 d. Veemarkt. Ter markt van Dinsdag j.l. waren aangevoerd: 3 loop varkens en 53 biggen. j' De onbewaakte overwegen. Hot „Hbld." schrijft: De Haarlemschei Kamer van Koophan del en Fabrieken' heeft er goed aan ge daan door zich met een adres tot de direc tie der Nederl. Spoorwegen te wenden in vierhand met de gevaren bij onbewaakte overwegen. Niet dat de Kamer met het antwoord, door haar thans ontvangen, te vreden kan zijn, maar zij heeft er mee uitgelokt een uitvoerige uiteenzetting door de directie der spoorwegen van het stand punt door haar in deze ingenomen en vap c!en loop van zaken. In haar antwooifd' zegt de spoorweg directie het volgende: „Volgens de wette- Lijike bepalingen is de beoordeeling of een overweg in aanmerking komt voor de op heffing van de afsluiting geheel in handen gelegd van den minister van Waterstaat. Wanneer nu na dezerzijdsch onderzoek naa rooze meening een overweg voor op heffing der afsluiting in aanmerking komt, dian wordt door ons een daartoe strekkend voorstel aan den minister gedaan. Deze minister stelt het voorstel in' handen van het Rijkstoezicht op die spoor- en tram wegen met een onderzoek en advies belast. Wanneer ook dezen ambtenaar blijkt, dat opheffing zonder eenig bezvVaar kan worden verleend x dan wordt in algemeenen zin gunstig op liet advies beslist en de bewaking opgeheven. In geval van twijfel wordt de zaak na- _der onderzocht door een commissie, be staande uit den rijkshoofdingenieur der spoor- en tramwegen en den chef van de afdeelimg onderhoud en bewaking der Nederl. Spoorwegen, die na onderzoek ter plaatse een rapport uitbrengen. In den regel wordt door deze commissie overeenstemming bereikt; mocht dit niet het geval zijin of mochten zich bijzondere omstandigheden voordoen, dan wordt na der overleg gepleegd tusschen den hoofd ingenieur-generaal der spoor- en tram wegen, alvorens door eerstgenoemde ad vies aan den minister wordt uitgebracht. Het zal uwe Kamer uit dezen gang van zaken duidelijk zijn, dat niet lichtvaardig tot het opheffen van de bewaking bij spoor-overgangen wordt besloten. Men kan natuurlijk over den eisch van achtbaarheid der naderende treinen' van en openbaren weg af van meening ver schillen. Wij, zoowel als het rijkstoezicht, hebben ons steeds op het standpunt ge steld, dat waa rde nadering van een spoor overweg duidelijk wordt aangegeven van hét publiek eenige oplettendheid mag wor den verwacht en eenige voorzorg, bijv. langzaam naderen van den overweg wan neer het uitzicht op den spoorweg niet steieids op grooten afstknd vrij is. Aangezien alle thans onafgesloten, en onbewaakte overwegen stuk voor stuk nauwkeurig, zoowel door ons als vanwege den minister van waterstaat, zijn bezien, ontkennen wij, dat er een zoodanige over weg in Nederland, is, waar, indien het pu bliek er maar eenige aandacht aam wenscht te wijden, en eenige voorzorgen neemt, het uitzicht onvoldoende kan worden genoemd. Wij wijzenm dit verband op het ver bod, vervat in art. 11 van het alg. Regle ment op den dienst op de sp oor wegen om spoor-overwegen met een gnootere snel- liilid dan ,10 K.M. per uur te naderen. Gelet bp die wijze, waarop, de opheffing van die bewaking van overwegen wordt voorbereid en,op de na zijnerzijdsch on derzoek ontvangen machtiging van dan minister van Waterstaat, terwijl de vast stelling, wat voldoend uitzicht is, geheel aan. den. .minister is overgelaten, kunnen wij niet met ter zake niet door de wet aangewezen colleges n in discussie treden an andermaal oyjerweg na overweg aan een onderzoek onderwerpen". Om deze redenen verklaart de directie dier spoorwegen niet op de opmerkingen vain de 'Kameil vvaiv: /Koophandel te kun nen ingaan. Geen rmse 1 arijt In verband met het bericht, dat ook wij opnamen, over een jongen uit Kierk- rade, die 'in Duitschlamd door een ron selaar zou zijin dronken gevoerd en daarna aangeworven voor het Vreemdelingenlegi oen in Afrika, meldt een N.T.A.-talegram uit Parijs, dat dit niet waar kan zijn. Tian. eerste heeft hte Vreemdielingenlegioen geen werfag^nfen en, zegt 'het telegram, heeft die ook' .niet noodig; ten tweede wordien degenen, die voior dat legioen teekenen, vofkömeh en geheel in hun be slissing vrijgelaten an ten derde zou ieder vreemdeling, ook in Nederland, die voor het legioen wil teekenen en zich daartoe bij de Fransche autoriteiten zou aanmel den, uitgenoodigd worden naar Parijs te gaan om zich te meidien bij de daartoe bevoegde militaire outoriteit. In dit be wuste geval dient te worden opgemerkt, •dat, daar de haridteekemimg alleen op een militair bureel geplaatst kan worden, het onaannemelijk is, dat dit bureel een aan werving van eien dronken jongen zou ge accepteerd hebben. Ten slotte meldt het telegram dat de jongemannen, die uit vrijen wil in Frankrijk en zelfs in Neder land ypor het Vreemdelingenlegioen tee kenen, talrijk genoeg zijn, zoodat het aibt noodig zou zijn iemand op de grens van' zijn land er toe te dwingen. Minister Kan op dei veemarkt. In verband met de studiereis van dr. Berger, directeur van den. veeartsenijkun- digerx dienst, en dr. Lourens, directeur der rijk s senuminrichiting te Rotterdam), heeft de minister vain binnenlandsche za ken en landbouw besloten zich, evenals hij dit ten opzichte van vele Landbouwaan- gelegenheden reeds deed, persoonlijk op de hoogte te stellen van den veehandel op enkele der grootste veemarkten in ons land. Z.Ex. heeft gisteren in gezelschap van dr. Berger de Rotterdam sche veemarkt bezocht en zich laten rondleiden door eien commissjé uit den Nederlandschen bond van veehandelaren. Jacht op inbrekers. Maandagnacht te ongeveer één uur hoorde dé Veehouder (i. Met te Heemster gejuid in zijn slaapkamer. Toen hij riep of;er iemand was, snelden een paar mannen weg. Met haalde zijn geladen geweer, achtervolgde de indriugers en loste op hen eenige schoten. Zij wisten echter op' rijwielen, die zij vermoedelijk in de buurt geplaatst hadden, te ont komen. Met waarschuwde per telefoon den burgemeester, aie'de rijks- en ge meentepolitie gelastte de vluchtelingen op te sporen. Te ongeveer twee uur naderden in de Kerkbuurt, twee hétsrijders. De politie gelastte hun af te stappen, doch zij reden door en ontglipten Ren hunner werd nog door een auto 'aangereden en ging er toen loopende van door. Ofschoon er op hen geschoten werd, wisten zij over het land en door slooten aanvankelijk te ont komen. Doordat een politiehond het spoor vond van den weg, dien de beide inbre ken hadden genomen, wist de rijks- en gemeentepolitie zë eindelijk te ontdekken Ze wérden aangetroffen in de schuur van een boerderij aan den Westdijk nabij Spijkerboor, waar ze zich verscholen hadden t'a aangehoudenen bleken te zijn twee jongemannen, uit Rotterdam afkomstig. In een naastgelegen perceel van den veehouder Met, waar zijn huishoudster sliep, zijn de dieven ook geweest. Daar wordt f 30 aan geld vermist. tiet verleden van een #fi- nancier'. Naar aanleiding van de arrestatie van den „financier" Rochette, die niet minder dan tienduizend kleine luiden in heel Frankrijk tot zijn slachtoffers heeft ge maakt door ze waardelooze effecten aan te praten, waarvoor ze zich eerst van hun goede stukken moesten ontdoen, brengen de Fransche bladen het verleden van dezen oplichter, die thans 49 jaar oud is, in herinnering. Als joDgeling was hij chasseur" in een caté in zijn geboortestad Melun. Hij kreeg een erfenis en ging te Parijs wonen, waar hij boekhoudles nam. Hij kwam in betrekking bij een bank, welker directeur failliet ging Rochette begon toen zelf een zaak met wat er nog over was van de door zijn directeur opgezette zaak met deze onderneming, de //Compagnie fermière pour 1 'exploitation de 1 or du Rio-Tinedo", ging hij op zijn beurt failliet. Maar hij nad intusschen geleerd hoe men het publiek bij den neus neemt :\a zijn eerste mislukking stichtte hij een blad, ,/la Finance pratique**, en het //Crédit ininier et industrie!*, waarvoor de //Finance pratique" reclame maakte. Op de stichting van het aCrédit minier" volgde die van twintig andere onder nemingen In het geheel had Rochette in iy07 zestig agentschappen en filialen in de provincie. In Maart 1908 werd hij gearresteerd in verband met een „krach" van *00 millioe Eerst in 1910 werd hij veroordeeld en wel tot 3 jaar gevan genisstraf Men herinnert zich, aldus het „Jour nal", het gerechtelijk schandaal, dat een weerklank was van het fiuancieele schan daal. Rochette liet zich om gezondheids redenen in voorloopige vrijheid stellen. 1 aarop ging hij in beroep, liet verdachte invloeden te zijnen gunste werken, ver kreeg uitstel van de zaak, cassatie, liet de zaak van de eeue naar de andere rechtbank verwijzen en werd ten slotte in i.912 te Rouaan opnieuw tot 3 jaar ver oordeeld, maar bij verstek. Rochette was verdwenen tiij hield zich schuil tot in 1917, men gelooft dat hij de wijk nam naar, en achtereenvolgens werkte te New-York, te Mexico en te Athene. Toen de oorlog üitbrak was hij in Griekenland. Eerst ging hij naar Weenen, waar hij aanvan kelijk in een concentratiekamp belandde. Met valsche papiereu wist hij Frankrijk te^bereiken, waar hij onder een valschen naam dienst nam. Hij werd militair motor- wielrijder. In 1917 werd de motorrijder Bienaimé- wegens zonder verlof wegblijven door den krijgsraad te Rennes tot twee maanden gevangenisstraf veroordeeld. De motor rijder Bienaimé was niemand anders dan Rochette. Uit de militaire gevangenis belandde hij in de gevangenis de la Santé Van daar uit werd hij opgeroepen om te getuigen in de zaak-Bolo. In 1918 verscheen hij opnieuw voor den rechterer waren nog een tiental oude klachten over uit de jaren 19U8 tot 1912. In 1919 volgde zijn veroor deeling tot twee jaar gevangenisstraf en 3U00 francs boete, tiij had zich meer dam 10 millioen aan spaarduitjes van auderen toegeëigend en kon de boete dus best betalen. Zijn straf werd ais geboet beschouwd dooreen vroegere veroordeeling en hij verdween opnieuw. Hij bleef twee jaar onder water. In I9iti kwam hij opnieuw in de Santé Hij had een maatschappij voor waschmachines gesticht, was secretaris generaal van het „Musée commercial universel", een soort van internationale monsterbeurs en een onderafdeeling van de Union du commerce internations. De zaak werd met zekere officieele plechtig heid ingewijd. Rochette werkte onder verschillende namen, zooals Cadour en tlenry. Hij had een secretaris, Maixandeau, die thans eveneens gearresteerd is. Dat alles leidde tot een jammerlijke mislukking en tot nadeel voor een duizendtal slacht offers, tiij werd opnieuw veroordeeld en na afloop van zijn straftijd begon hij weer van voren af aan, eerst in het duister, later, stoutmoedig geworden door de hem toestroomenda kapitalen van naievelingen, openlijk. Met het gevolg, dat hij Zondag voor de zooveelste maal aangehouden is. Zijn vroegere secretarie was directeur van een der vijf in wer kelijkheid door hem geleide financieesl bladen //Bourse et Finance". De derde aangehoudere, Thoret, oorspronkelijk cor settenfabrikant, was weer de secretaris van den directeur van „Bourse et Finance" Begraven in vroeger eeuwen. Een begrafenis in de 17de en in de 18de eeuw was zeer duur. De nagelaten betrek kingen moesten niet zelden hooge rekenin gen betalen aan wijnkoopers en verhuur ders van glazen voor de gebruikte wijn en het gebroken glaswerk, Hoe meer wijn er gedronken werd, hoe meer glaswerk er sneuvelde op de begrafenis, die soms ont aardde in luidruchtige vroolijkheid. Begrafenissen waren duur, ondanks een bepaling van 't begin der 15de eeuw, dat er niet meer dan 25 personen in het sterf huis mochten worden toegelaten, en een van 1636, waarbij het schenken van wijn en bier verboden was. Men hield er zich eenvoudig niet aan en zelfs overheidsper soneu gaven het slechte voorbeeld, door de verordeningen te ontduiken Zuinige huisvaders zagen alleen al om de duurte geweldig op tegen een begra fenis en tegen den dood. Ook de tijd, waarop de begrafenis mocht plaats hebben, was bij verordening vastgesteld, maar door be'aling van een boete kon men zich daaraan onttrekken. En hoe verder van het voorgeschieveD uur de plechtigheid plaats iond, hoe deftiger, tot dat in het laatst der 17de eeuw de deftigheid meebracht, ze des avonds of des nachts bij fakkellicht te laten verrichten, l'an liepen de onkosten zeer op, zooals uit een voorbeeld van 1691 moge blijken De aalmoesseniers f155, kerkboele f 50, huur van 11 lantarens f 14.20, den officier f 2.80, lantaarndragers 5 3 f 4Ï', lijk dragers a f 42, tien jongmans, die de slippen van het kleed droegen, ieder een rosenobel f 118, tot een collation f 60 twee aansprekers f 24, twee aansprekers om mede te gaan voor het lijk uit f 6. BURGERLIJKE STAND VAN GOES. GeborenJannetje d.v. Jan van Belzen en Josina Oreel. BURGERLIJKE STAND over de maand Februari 1927. COLIJNSPLAAT. Geboren: 7, Ja cobus Dirk z.v. Jacobus Dirk de Koster en Lcuntje Tonnetje Kouwer; 12, Jaco bus Jan z.v. Marius Kempe en Catiha- rma Korsuize; 14, Dingenis Jan z.v. Adriaan Leendert Haringman en Pieter- nella de Looff; 18, Adriana Geertruida d.v. Joliannis Clement en Neeltje Pieter- nella Bomvcnse19, Dorothea Maria d.v. Cornells Jan Janse en Paulina Rombouts; 20, Jacob Hendrik z.v. Willem Anthony Kole en Neeltje Visser? 28, Adriaan Willem z.v. Jacob JacobilS Göülooze en Johanna Adriaansen. Ondertrouwd18, Jan Visser 2o j. j.m. en Jaoomima Adriana Moerman 25 j. jd. Gehuwd: 10, Pieter Cornells Bouters© 22 j. jm. te Wissenkerke en Joppa Plat- sohorre 18 j. jd. te Colijnsplaat. DRIEWEGEN. Geboren: 22, Jan netje Hendrika d.v. Marcus Marinus Lam- per en Maatje Jenemiasse. 's GRAVENPOLDER. Geboren: 19, Joost z.v. Boudewijin Mol en Johanna Hoogesteger. Overleden: 7, Johannes Stroosnijder 67 j. weduwnaar van Dina Johanna Mie ras; 15, Pieter Joziasse 76 j. gehuwd met Jacomina de Visser. V>Ü •ioHdK KLOETINGE. Geboren: 9, Eliza beth Minetta d.v. Jakob Hoogesteger en Maria Wagenaar; 16, Elizabeth Pieter- neila d.v. Johannes van Gorp en Pie- ternella Francina de Pan; 18, Adriaan z.v. Marinus Goeree en Johanna Pieter- nella de Laat; 27, Johannes z.v. Jan Gunst en Andrea Johanna de Buck. Overleden9, Lauwerina Adriana 5 maanden, d.v. Pieter Willem Sonke en Angenita Adriana Slimmen. KAPELLE. Geboren: 2, Cortnelis z.v. Cornelis Meulpolder en Catharina Meijer; 5, Jacoba d.v. Christiaan Nieu- wenhuize en Wilhelmina Slabbekoorn; 9, Jacobus Marinus z.v. Johannes Jaoobus de Meij en Wilhelmina Houtman; 20, Jannetje d.v. Dirk Kloosterman en Ja coba op 't Hof. KATTENDIJKE. Geboren: 5, Jan Frans z.v. Johannes Wisse en Pietemella Marina Brouwer; 13, Marinus Huibrecht z.v. Cornelis Slabbekoorn en Cornelia Wisse; 21, Jacomina Jannetje d.v. Ma rinus van Waarde en Dina Cornelia Brik. Gehuwd: 17, Gerrit Landheer 30 j. te Tietjerlts teradeel en Adriana Verhagen 27 j. te Kattendijke. KRUININGEN. Geboren: Jacob Marinus z.v. Jan Willem Kievit en Mar- garetha B outer se; Adriana d.v. Jacob Mulder en Jacoba Verknagen; Herman Hendrik z.v. Hendrik Lommertse en Ar no Ida Wijmandina Evierhard; Johanna Adirina d.v. Laurus Krombeen en Leunt je Pekaar; Gertruda Maria Cornelia d.v. Matthieu Jacob Hubert Smeets en Alie- da Maria Versteeg; Marinus z.v. Mari nus van den Berge en Maatje Moeiker; Cornelis z.v. Cornelis Heijkamp en Dina Maria Kievit; Marinus z.v. Joost Ver- schiure en Johanna Overbeeke; Abraham Johannis z.v. Frangois Marinus Nieuwen- 'hiuize en Wilhelmina van Stee; Hendrik z.v. Marinus Anthoociie van der Vlies pn Maria Hendirika Göddem. Ondertrouwd: Simon de Jonge 40 j. te Ellewoutsdijk en Janna de Roo 39 j. Cornelis Gier urn 31 j. en Antonetta Pol derman 24 j.; Matthijs Haasdonk 26 j. en Johanna Maria Nieuwenhuize 27 j.; Adriaan van der Vliet 25 j. te Schore en Johanna Elizabeth Wisse 24 j. Gehuwd: Simon de Jonge 40 j. en Janna de Roo 40 j. Overleden: Johannis Kievit 61 j. on gehuwd; Maria Louisa Voet 75 j. echt- genoote van Constantinus Vermont; Chris tiaan Kole 77 j. te Dordrecht, echtgenoot van Barthelijntje van Westen. OUDELANDE. Geboren: 9, Benja min z.v. Benjamin Sinke en Pietemella Moerman. Overleden: 18, Jacques Everse 87 j. weduwnaar van Adriana Bos. RILLAND-BATH. Geboren: 3, Jo seph Jan Pieter Jacobus z.v. Leendert Giuillaume Polderman en Maatje Oranje; 11, Go la Margaretha d.v. Cornelis Ar- noijs en Laurina Bom. Huw.-afk.: 26, Pieter Gerard Wind- horst 21 j. te Rilland-Bath en Wilhelmina Suzanna Hamelink 23 j. te Hoek. Gehuwd24, Cornelis van. Iwaarden 25 j. en Geertruida Weststrate 21 j. Overleden: 3, levenloos geboren doch tertje van Joris van Boven en Cornelia Sara Rommers. SCHORE. Geboren: 20, Cornelia d.v. Adriaan die Kuncler ein Janna Johanna van Bemden. Gehuwd: 3, Mattheus Jacob Zwee- dijk 26 j. jm. te Krabbendijke en Adria na van die Repe 28 j. jd. te Schor©. Overleden: 2, Gerard de Pree 48 j. echtgenoot van Francina Hirdes. WAARDE. Geboren: 3, Jan z.v. Jan Schrier en Jacomina Overbeeke; 23, Johanna d.v. Pieter de Bat en Johanna Kreijs. Gehuwd: 3, Daniël Gerard Klooster man 26 j.^jm. te Nisse en Martina Ma ria Overbeeke 21 j. jd. Overleden: 23, Jacoba Krijger 51 j. echtgenoote vaii Pieter Marinus Over beeke. WOLFAARTSDIJK. Geboi-en: 3. Andries Willem z.y. Abraham Verschiuiure en Catharina Niöuwenhuijse; 4, Jacoba Dina d,v. Cornelis de Keizer en Dina van de Kreeke; 5, Anna d.v. Pieter Meulpolder en Adriana Oreel; 7, Elisa beth Neeltje d.v. Johannis Smoodijk en Elisabeth Neeltje Rouw; 21, Adriaan Marinus z.v. Elisa yan de Kreeke en Maria Elisabeth Kraalt. WEERBERICHT. Hoogste barometerstand 776.2 te Maag denburg. Laagste barometerstand 750.5 te Seijdisfjord. De verwachting tot den avond van 17 dezer luidt: zwakke tot matige Z.O. wind, helder tot licht bewolkt, droog weer, lichte vorst des nachts, overdag iets zachter. VERKOOPINGEN EN VERPACHTINGEN. Maart: 17 Kapeile, boeren-inspan en meubi laire goederen, Kram. 18 Ierseke, huis, sphuur, erf en tuin, Kram. 18 Ierseke, landbouwgereedschappen, Kram. 23 Goes, vendutie, de Kok. 23 Kwadendamme, inspan, de Wilde en Heijboer. 24 Baarland, inspan, de Wilde en Heij boer. 28 's Heer Arendskerke, woonhuis met erf en bouwland, Pilaar. 30 Goes, inventaris, inboedel, de Wilde en Heijboer. 31 Kloetinge, inboedel, van Dissel. 31 Kloetinge, hoefje, van Dissel. 31 Kloetinge, woonhuis en tuin, van Dissel. 31 Goes, boeren-inspan, Pilaar. April: 6 's Heer Arendskerke, inboedel, Pi laar. 27 Kwadendamme, rijwielen, onderdee- len, kachels, enz., De Wilde en Heijboer. 28 's Heer Hendrikskindcren, herberg- inventaris, inboedel, de Wilde en Heijboer. VERGADERINGEN EN VOORSTELLINGEN ENZ. Maart: 24 Prins vain Oranje^ uitvoering „Oefer jning baart Kunst 28 Prins van Oranje, concert Rosa Spier. 29 Prins van Oranje, Kunstvrienden, „Zijn revanche". April: f i 28 en 29, Prins van Oranje, Onderling Kunstgenot, „De hofslachter". AANBESTEDINGEN. April: 14 Willhelminiadorp, verbeteren en on derhouden der waterkeerende werken en gebouwen Calam. Oost-Beveland- polder.

Goessche Courant | 1927 | | pagina 3